Nieruchomość, grunt, działka.

Sortowanie:
Znaleziony: 202 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Nieruchomość, grunt, działka.
Nieruchomość, grunt, działka.
405 000 zł
nowe Buk 30+ kilka dni temu

Atrakcyjna nieruchomość nad stawem na wypoczynek, rekreację w Skrzynkach /koło Buku.Powierzchnia 0.9 ha.Grunt to łąka na której znajdują się oczko wodne, oczko ma powierzchnię ok. 400 m2.Nieruchomość położona jest 25 km od Poznania i 7 km od Buku. Grunt znajduje się bardzo blisko lasu i graniczy z dużym stawem.Doskonałe miejsce rekreacyjne do odpoczynku po ciężkim dniu lub tygodniu pracy. Pełen relaks.Atrakcyjna cena 45 zł m2, Bezpośredni kontakt i pytania przez E-mail: steszew@wp.eu

Nieruchomość, grunt, działka.
Nieruchomość, grunt, działka.
1290000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²55 zł/m²
Powierzchnia9000 m²
Typrekreacyjna

Atrakcyjna nieruchomość nad stawem na wypoczynek, rekreację w Skrzynkach /koło Buku. Powierzchnia 0.9 ha. Grunt to łąka na której znajdują się oczko wodne, oczko ma powierzchnię ok. 400 m2. Nieruchomość położona jest 25 km od Poznania i 7 km od Buku. Grunt znajduje się bardzo blisko lasu i graniczy z dużym stawem. Doskonałe miejsce rekreacyjne do odpoczynku po ciężkim dniu lub tygodniu pracy. Pełen relaks. Atrakcyjna cena 55 zł m2, Bezpośrednio pytania i kontakt przez E-mail.

Sprzedam nieruchomość gruntową z zabudowaniami
Sprzedam nieruchomość gruntową z zabudowaniami
1000000 zł
Kalisz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia39 553
Cena za m²25.28 zł/m²

Sprzedam nieruchomość w skład, której wchodzą dwie działki (razem lub oddzielnie) o łącznej o powierzchni 3,9553 ha znajdujące się na osiedlu Majków w Kaliszu: - Działka nr 1 o powierzchni 2.3516 ha: grunt niezabudowany użytkowany rolniczo cena 380000 zł do negocjacji. - Działka nr 2 o powierzchni 1.6037 ha w części zabudowanej posiada budynek mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 110 m² oraz budynki gospodarcze w postaci: murowanego garażu, murowanej obory pozostałą część stanowi grunt rolny użytkowany rolniczo. Działka posiada dostęp do urządzeń infrastruktury technicznej – woda, ene., ele., gaz, kanalizacja, telefon. Cena 650000 do negocjacji. Zapraszam do kontaktu.

widokowa działka rolna w Babicy
widokowa działka rolna w Babicy
27 000 zł
Wadowice 30+ kilka dni temu

Widokowa działka rolna o pow. 10 arów położona w Babicy. Grunt w kształcie prostokąta o szerokości ok 15 metrów. Dojazd do działki drogą asfaltową, ok 50 metrów drogą polną. Grunt klasy IIIb. Nieruchomość oznaczona w planie zagospodarowania symbolem 4Rz- tereny rolne z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej. ....................................................................................................................................................................................................................... Przed prezentacją nieruchomości zawierana jest umowa pośrednictwa. Zakup lub wynajem nieruchomości za pośrednictwem naszego biura wiąże się z koniecznością zapłaty prowizji. .......................................................................................................................................................................................................................

Na sprzedaż działka o powierzchni 20 ha
Na sprzedaż działka o powierzchni 20 ha
500000 zł
Pionki 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²17 zł/m²
Powierzchnia203000 m²
Typinwestycyjna

Na sprzedaż działka o powierzchni 20 ha, znajdująca się na terenie parku przemysłowego Pronit. Na nieruchomości znajdują się dwa budynki magazynowe. Nieruchomość uzbrojona w sieć energetyczną, wodociągową, kanalizacyjną oraz telekomunikacyjną. Grunt w użytkowaniu wieczystym. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu. Sprzedaż bez pośredników.

Sprzedam DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ w Strzeszowie, pow. trzebnicki
Sprzedam DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ w Strzeszowie, pow. trzebnicki
79000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²107 zł/m²
Powierzchnia1306 m²
Typbudowlana

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1306 m2, oznaczoną w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 103/10 obr. Strzeszów, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki. Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą. Grunt w pełni uzbrojony: prąd, woda, kanalizacja. Szybki dojazd do Wrocławia drogą ekspresową S5.

Działka Machory
Działka Machory
40 500 zł
Kielce 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka nr 509 znajdująca się w miejscowości Machory, gm. Ruda Maleniecka.Jest to grunt rolny zadrzewiony i zakrzewiony. Na powierzchni nieruchomości znajduje się kilkudziesięcioletni las.Dojazd do działki zapewniony jest drogą utwardzoną. Nieruchomość znajduje się ok. 500 m od Jeziora Malenieckiego.Media dostępne w odległości ok. 250 m.

Działka budowlana - Początek Gór Świętokrzyskich
Działka budowlana - Początek Gór Świętokrzyskich
139 000 zł
Przysucha 30+ kilka dni temu

Piękna działka na początku Gór Świętokrzyskich - malownicze krajobrazy Przedmiotem oferty jest działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy - zabudowa jednorodzinna. Nieruchomość składa się z 2 działek o numerach 239 i 240. Wysokość budynku - maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne, kalenica na wysokości maksymalnie 8,5m Działka położona jest w miejscowości Hucisko gm. Przysucha powiat przysuski. Grunt o nr działki 239 - 1024 m2 Grunt o nr działki 239 - 1864 m2 Zapraszam do kontaktu Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej kryteria, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszymi Doradcami. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.Numer oferty w biurze: 10977/3376/OGSLokalizacja: Mazowieckie, Przysuski, PrzysuchaPowierzchnia: 2888Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Dębki - działka budowlana + rolna
Dębki - działka budowlana + rolna
1400000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia4 750
Cena za m²294.74 zł/m²

Grunt wystawiony na sprzedaż składa się z dwóch działek. Jedna o statusie budowlanym o przeznaczeniu na budownictwo usługowe z dopuszczeniem funkcji mieszkaniowych w 40%, posiada powierzchnię 1900 mkw, Druga działka o powierzchni 2850 mkw znajduje się poza planem zagospodarowania przestrzennego dlatego istnieje możliwość wystąpienia o warunki zabudowy. Łącznie grunt posiada pow 4750 mkw i wystawiany jest na sprzedaż w całości. Nieruchomość znajduje się przy drodze głównej w odległości ok 800 m od deptaku spacerowego i wejścia na plażę.

Działka budowlana Rawicz Sierakowo, ul Szklarniowa
Działka budowlana Rawicz Sierakowo, ul Szklarniowa
275 500 zł
Rawicz 30+ kilka dni temu

NA SPRZEDAŻTyp nieruchomości: Działka budowlana INWESTYCYJNALokalizacja: Rawicz – Sierakowo, ul. SzklarniowaPowierzchnia: działka: około 2900 m2Opis: Działka przeznaczona pod budownictwo mieszkalne, położona w bardzo atrakcyjnej i spokojnej części miasta ale jednoczesnie blisko centrum; nieruchomość dedykowana dla deweloperów pod budowę bliźniaków lub tzw. " czworaków";Grunt w całości przeszkształcony na tereny budowlane oznaczone symbolem B w wypisie z rejestru gruntów.MEDIA: prąd, woda, kanalizacjaBrak planu zagospodarowania przestrzennego na przedmiotowy teren.Nasze biuro oferuje pomoc w uzyskaniu jak najlepszych warunków zabudowy na realizację inwestycji!Cena: 99 zł / m2

Działka na sprzedaż
Działka na sprzedaż
349 000 zł
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie usytuowany grunt inwestycyjny o powierzchni 1740 m2 zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim.Proponowana nieruchomość to grunt budowlany z możliwością wykorzystania go pod inwestycję, usługi, produkcję, składy, przemysł. Działka nadaje się również pod zabudowę mieszkaniową. Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki o minimalnej powierzchni. Teren z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej.Działka to idealna propozycja dla inwestora, który poszukuje nieruchomości zlokalizowanej w spokojnym miejscu jednocześnie z dużym przepływem samochodowym.Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz.CENA : 350.000,00 złZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !!!BEZPŁATNIE PORÓWNAMY KREDYTY HIPOTECZNE 25 BANKÓW !!!

Działka inwestycyjna
Działka inwestycyjna
3 200 000 zł
Jelenia Góra 30+ kilka dni temu

Działka dla inwestorów ! Nieruchomość położona przy ul. Lubańskiej - jednej z ważniejszych dróg w układzie komunikacyjnym miasta , w bliskiej odległości od Trasy Czeskiej . Grunt znajduje się w granicach obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenów aktywności gospodarczej przy ul. Trasa Czeska w Jeleniej Górze . Teren oznaczony jest symbolami U/ZP1 oraz UPZP2 dla którego podstawowym przeznaczeniem są tereny zabudowy usługowej ,przeznaczenie uzupełniające : tereny zabudowy produkcyjnej .

Działka na sprzedaż
Działka na sprzedaż
65 000 zł
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1122 m2 położona w kierunku wyjazdowym z Gorzowa Wielkopolskiego oddalona o ok. 7 km w stronę Baczyny.Nieruchomość ma kształt prostokąta. Działka usytuowana na płaskim terenie. Do nieruchomości dojazd drogą utwardzoną. Działka w studium zagospodarowania przestrzennego, wymieniony grunt przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dostępne wszystkie media: woda, energia, kanalizacja oraz gaz. Nieruchomość położona w malowniczej okolicy. Walory przyrodnicze czynią z tej oferty wspaniały teren do zamieszkania. W sąsiedztwie nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych.ŚWIETNY TEREN DO ZAMIESZKANIA ! BEZPŁATNIE PORÓWNAMY KREDYTY HIPOTECZNE 25 BANKÓW !!!

Działka budowlana w spokojnej okolicy
Działka budowlana w spokojnej okolicy
140 000 zł
Tuchów 30+ kilka dni temu

Idealna nieruchomość na Twój dom i duży ogród. numer działki352/10 LOKALIZACJA Działka znajduje się w miejscowości Siekierczyna powiat Ciężkowice w niewielkiej odległości od Jeziora Rożnowskiego. Grunt posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej. DZIAŁKA Działka o powierzchni 94000 m2 , według aktualnego planu zagospodarowania miejsce idealnie nadająca się pod zabudowę jednorodzinną. Brak bezpośredniego sąsiedztwa. Wystawiono WZ na dom dwupiętrowy, garaż i inne zabudowania. Dojazd drogą asfaltową. Działka w kształcie prostokąta, Media: w działce prąd, w drodze gaz i światłowód. Atuty: · spokojna, zielona okolica · cześć działki zajmuje las . atrakcyjne miejsce i duża działka CENA: 140 000 zł Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.Renata tel 690027202

Działka Męcikał 95 tys. zł!!
Działka Męcikał 95 tys. zł!!
95 000 zł
Chojnice 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka z dostępem do drogi publicznej w miejscowości Męcikał w gminie Brusy o powierzchni 3896 m2. Nieruchomość w kształcie prostokąta. Aktualnie teren odleśiony. W chwili obecnej działka nieuzbrojona, jednak właściciel deklaruje gotowość podłączenia wody.Na wiosnę 2019 r. będzie doprowadzona energia elektryczna. Sąsiedztwo działki stanowi rozproszona zabudowa mieszkaniowa oraz tereny niezabudowane tworząc idealne warunki do wypoczynku z dala od hałasu, zgiełku codziennego życia w mieście. Nieruchomość może też stanowić dobrą ofertę dla osób chcących zainwestować wolne środki w grunt z możliwością przekwalifikowania w dalszej przyszłości. Bliskość natury, duża powierzchnia działki, atrakcyjna cena, tylko 24 zł m2!!! Zapraszamy na prezentację!!Oferta 168-2017 www.chbn.pl

ŁĘKI koło PILZNA - Budowlana 3200 m²,
ŁĘKI koło PILZNA - Budowlana 3200 m²,
55 000 zł
Dębica 30+ kilka dni temu

ŁĘKI GÓRNE kontakt Cena/m²: 17,00 zł/m²Działka 3200 m² z możliwością zabudowy jednorodzinnej, położona w miejscowości Łęki Górne koło Pilzna. Działka posiada aktualne warunków zabudowy na budynek mieszkalny. Nieruchomość nie jest obciążona żadnymi zobowiązaniami i jest przygotowana dokumentacyjnie do sprzedaży.Położona w pobliżu powstających nowych zabudowań jednorodzinnych. Nieruchomość jest niezadrzewiona, usytuowana wśród łąk.Dojazd do działki drogą gminną gruntowa. Szerokość ok 30 m , wjazd na działkę od strony wschodniej .Grunt leży na lekkim wzniesieniu z którego roztacza się piękny widok na odkryte łąki.Po sąsiedzku są wydzielone już działki z warunkami zabudowy.Do Pilzna około 10 kilometrów.3200 m² 17,00 / m² 55000 zł.cena do negocjacji Mariusz 605 620 045

Działka budowlana Strzeszów, gm. Wisznia Mała
Działka budowlana Strzeszów, gm. Wisznia Mała
139 999 zł
Trzebnica 30+ kilka dni temu

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1306 m2, oznaczoną w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 103/10 obr. Strzeszów, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki. Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą. Grunt w pełni uzbrojony: prąd, woda, kanalizacja. Szybki dojazd do Wrocławia drogą ekspresową S5. Strzeszów, gmina Wisznia Mała, powiat trzebnicki Działka budowlana o powierzchni 1306 m². Wymiary działki: 33x38 Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia Media: woda, kanalizacja, prąd Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu

Atrakcyjna oferta działki Powierzchnia 7831 m2/Choceń/Czerniewice
Atrakcyjna oferta działki Powierzchnia 7831 m2/Choceń/Czerniewice
250 000 zł
Włocławek 30+ kilka dni temu

Wyjątkowa/Atrakcyjna oferta działkiPowierzchnia 7831 m2/ 250000 zł Choceń/ Czerniewice* Arkadia Nieruchomości oferuje działkę inwestycyjną -Działka położona w Czerniewicach gmina Choceń.-Dojazd do działki drogą asfaltową .-Nieruchomość ma powierzchnię 7831 m 2.4177m 2 Br-RIIIb3654 m 2Br-IVazabudowana budynkiem z 1930 roku o powierzchni zabudowy 413 m2 i budynkiem 56m2 zabudowy Teren w pobliżu autostrady A1 Nieruchomość położona w peryferyjnej strefie zabudowy o charakterze produkcyjno-usługowym. Nieruchomość ma kształt wielokąta, przylegającego jedną z granic do drogi dojazdowej. Nieruchomość stanowi grunt zabudowany, który według planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczony jest jako teren produkcyjno-usługowy.Teren idealnie nadaje się pod inwestycje typu:- hale przemysłowe- magazyny wysokiego składowania- produkcje- składy budowlane- biurowce- obiekty handloweitp.Powierzchnia działki: 7831 m2. Kontakt Agnieszka Nowakowska☎️nr.tel.

GRUNT 5,54ha-Dolnośląskie-Nowa Wieś Lubińska
GRUNT 5,54ha-Dolnośląskie-Nowa Wieś Lubińska
195000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia55 400
Cena za m²3.52 zł/m²

Opis OKAZJA-Nowa Wieś Lubińska, Polkowice, polkowicki, dolnośląskie 55400 ziemia rolna. położona ok. 200 metrów na północ od ostatniej linii zabudowań we wsi Nowa Wieś Lubińska w gminie Polkowice. Nieruchomość składa się z dwóch działek przedzielonych rzeczką Kaliną; działka nr 17 o powierzchni 1,76 ha (grunty orne) oraz działka nr 19 o powierzchni 3,78 ha .klasa-IV,V,VI W przeważającej części V klasa gleby, CENA! -4zł. za m2 Dolnośląskie Dojazd utwardzona drogą . Atrybuty działki: - grunt użytkowany, - możliwość otrzymywania dopłat bezpośrednich oraz objęcia ubezpieczeniem w KRUS, WIĘCEJ INFORMACJI W KONTAKCIE TEL... Kontakt tel 606606202 koniecznie przeczytaj Ceny zakupu/sprzedaży użytków rolnych w IV kwartale 2020 r. wg województw obowiązują od 25 maja 2021 r. maj 14, 2021 Regiony Dolnośląskie Grunt orny słaby (klasy V, VI) w złotych za hektar-35. 421

Złotokłos, Grunt gm. Piaseczno, woj. mazowieckie, 47000 M2,
Złotokłos, Grunt gm. Piaseczno, woj. mazowieckie, 47000 M2,
308616 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²120 zł/m²
Powierzchnia47000 m²
Szerokość170 m
Długość280 m
Typbudowlana

Oferta prywatna. Ceny gruntów w tej miejscowości oscylują od 150 złotych do 230 złotych za m2. Nieruchomość posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. wg którego teren jest przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowo usługową. Działka 47 000 m2 położona w doskonałej lokalizacji w ramach dużej aglomeracji warszawskiej. Zarówno lokalizacja, kształt, wielkość jak również przeznaczenie czynią z niej wymarzony grunt dla poważnych inwestorów, firm które szukają dobrej lokalizacji w obrębie Południa Warszawy lub inwestora (inwestorów). Działka znajduje się na terenie, który w przeciągu najbliższych 2-3 lat zyska na popularności wśród inwestorów. Ze względu na przeprowadzenie przez ten teren Trasy Ekspresowej S7 oraz konieczność zakończenia inwestycji wybudowania tej trasy, został już wybrany wykonawca i umowa na wykonanie odcinka trasy została podpisana. Biorąc pod wagę, że przez środek działki będzie przebiegać ww. trasa, teren ten nadaje się idealnie jako grunt pod teraźniejszą lub przyszłą ale nieznacznie oddaloną w czasie inwestycję mieszkaniowo-usługową po obu stronach trasy. Ważny jest fakt, że wszelkie zjazdy i rozjazdy węzła komunikacyjnego „Złotokłos” znajdować się będą ok. 400 mb od tej działki, a sama działka leży ok. 15 km od Okęcia. Nieruchomość położona jest w chwili obecnej przy drodze (ul. Łanowa). Bezpośredni dojazd zapewniają dwie miejskie linie autobusowe, kolej podmiejska oraz możliwość szybkiego dojazdu samochodem. Przy takich trasach w szczególności w bliskim promieniu od stolicy i lotniska międzynarodowego wszędzie na świecie kwitną centra biznesowe, hotele, lokalizowane są przedstawicielstwa największych międzynarodowych koncernów a cena gruntu sięga bajońskich sum. Poprzednia działka 47500 m2 granicząca z działką oferowaną została sprzedana w cenie wyższej niż grunt oferowany.

Złotokłos, Grunt gm. Piaseczno, woj. mazowieckie,  47000 M2, MPZP, Mieszkaniowo-Usługowa
Złotokłos, Grunt gm. Piaseczno, woj. mazowieckie, 47000 M2, MPZP, Mieszkaniowo-Usługowa
5 640 000 zł
Piaseczno 30+ kilka dni temu

Oferta prywatna. Ceny gruntów w tej miejscowości oscylują od 150 złotych do 230 złotych za m2. Nieruchomość posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. wg którego teren jest przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowo usługową. Działka 47 000 m2 położona w doskonałej lokalizacji w ramach dużej aglomeracji warszawskiej. Zarówno lokalizacja, kształt, wielkość jak również przeznaczenie czynią z niej wymarzony grunt dla poważnych inwestorów, firm które szukają dobrej lokalizacji w obrębie Południa Warszawy lub inwestora (inwestorów). Działka znajduje się na terenie, który w przeciągu najbliższych 2-3 lat zyska na popularności wśród inwestorów. Ze względu na przeprowadzenie przez ten teren Trasy Ekspresowej S7 oraz konieczność zakończenia inwestycji wybudowania tej trasy, został już wybrany wykonawca i umowa na wykonanie odcinka trasy została podpisana. Biorąc pod wagę, że przez środek działki będzie przebiegać ww. trasa, teren ten nadaje się idealnie jako grunt pod teraźniejszą lub przyszłą ale nieznacznie oddaloną w czasie inwestycję mieszkaniowo-usługową po obu stronach trasy. Ważny jest fakt, że wszelkie zjazdy i rozjazdy węzła komunikacyjnego „Złotokłos” znajdować się będą ok. 400 mb od tej działki, a sama działka leży ok. 15 km od Okęcia. Nieruchomość położona jest w chwili obecnej przy drodze (ul. Łanowa). Bezpośredni dojazd zapewniają dwie miejskie linie autobusowe, kolej podmiejska oraz możliwość szybkiego dojazdu samochodem. Przy takich trasach w szczególności w bliskim promieniu od stolicy i lotniska międzynarodowego wszędzie na świecie kwitną centra biznesowe, hotele, lokalizowane są przedstawicielstwa największych międzynarodowych koncernów a cena gruntu sięga bajońskich sum. Poprzednia działka 47500 m2 granicząca z działką oferowaną została sprzedana w cenie wyższej niż grunt oferowany.

Działka Manowo 1600m2
Działka Manowo 1600m2
96000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 600
Cena za m²60 zł/m²

Posiadam na sprzedaż działkę w Manowie o powierzchni 1600 m2 przy ul. Leśnej (działka graniczy z lasem). Nieruchomość wolna od ustawy wiatrakowej. W lutym 2021 r. zostały wydane warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną (grunt piaszczysty, NIE torfowisko bardzo dobry pod budowę). Dojazd do działki drogą gminną gaz w drodze przy granicy działki. W okolicy nowa zabudowa domków jednorodzinnych, las, łąki, jeziora. Cena 60 zł/m2. Zapraszam do kontaktu pod nr tel. 501-360-834

Działka Manowo 1600m2
Działka Manowo 1600m2
96000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 600
Cena za m²60 zł/m²

Posiadam na sprzedaż działkę w Manowie o powierzchni 1600 m2 przy ul. Leśnej (działka graniczy z lasem). Nieruchomość wolna od ustawy wiatrakowej. W lutym 2021 r. zostały wydane warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną (grunt piaszczysty, NIE torfowisko bardzo dobry pod budowę). Dojazd do działki drogą gminną gaz w drodze przy granicy działki. W okolicy nowa zabudowa domków jednorodzinnych, las, łąki, jeziora. Cena 60 zł/m2. Zapraszam do kontaktu pod nr tel. 50*******34

Działka na sprzedaż
Działka na sprzedaż
515 350 zł
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie usytuowany grunt inwestycyjny o powierzchni 4685 m2 zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim - obręb Wojcieszyce.Dla gruntu zostały wydane warunki zabudowa oraz teren jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego. Proponowana nieruchomość to grunt budowlany z możliwością wykorzystania go pod inwestycję, usługi, produkcję, składy, przemysł. Działka nadaje się również pod zabudowę mieszkaniową. Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki o minimalnej powierzchni. Teren z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej przy drodze krajowej nr 22 przy wyjeździe z Gorzowa Wielkopolskiego w kierunku Gdańska.Działka to idealna propozycja dla inwestora, który poszukuje nieruchomości zlokalizowanej w spokojnym miejscu jednocześnie z dużym przepływem samochodowym.Media: prąd, woda, kanalizacjaCENA : 515.350,00 zł + VAT 23%ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !!!BEZPŁATNIE PORÓWNAMY KREDYTY HIPOTECZNE 25 BANKÓW !!!

Sprzedam działkę o powierzchni 14033 m2
Sprzedam działkę o powierzchni 14033 m2
90000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²42 zł/m²
Powierzchnia14033 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogapolna

Działka na sprzedaż w Leśniowie Wielkim pod zabudowę rzemieślniczo - usługową i prywatną Powierzchnia (1,4033 ha) (14033 tys. m2) Bardzo dobre miejsce pod budowę stacji benzynowej, bazy magazynowej lub samochodowej, a także prywatny dom i gospodarski użytek. Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej nr. 32, 12 km od Zielonej Góry (do Centrum 12 km) w kierunku Krosno Odrzańskie / Frankfurt nad Odrą oraz Gubin / Guben. (Grunt z niewielkim wzniesieniem, czysty, niezapuszczony, bezpośrednio przy zabytkowym drewnianym wiatraku, w pobliżu zabytkowy kościół i market Dino.) Działka wyposażona w energię elektryczną i zasilanie wodne. Dojazd od drogi krajowej i od strony zabytkowego wiatraka. Nieruchomość prywatna, wolna od jakichkolwiek opłat względnie obciążeń hipotecznych. Cena do negocjacji... Tel. Kontaktowy 697 622 776

Działka Rzeszów 1500m2 (nr: 11503)
Działka Rzeszów 1500m2 (nr: 11503)
725 000 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Biuro Nieruchomości MINT Property ma przyjemność zaprezentować działkę położoną na osiedlu Zalesie w Rzeszowie. Działka prostokątna o wymiarach: 23m (szerokość) x 65m (długość ), o powierzchni : 15 arów Na działce wszystkie media biegnące granicami gruntu. Nieruchomość posiadająca dojazd z trzech stron ulicą asfaltową. Działka posiada uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Grunt bez jakichkolwiek obciążeń, czysta księga wieczysta. Idelana pod zabudowe szeregową. Działka położona w cichej i spokojnej okolicy daleko od zgiełku miasta. Odległość od ścisłego centrum Rzeszowa około 3 km. Cena działki : 725 000 PLN netto ! Cena za ar : 48 300 PLN Zapraszamy do współpracy z naszym biurem !!! Agent prowadzący ofertę : Damian Bąk Numer oferty w biurze: 11503Lokalizacja: Podkarpackie, RzeszówPowierzchnia: 1500Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Widokowa działka w Zagórniku
Widokowa działka w Zagórniku
3900000 zł
Wadowice 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²105 zł/m²
Powierzchnia1000 m²
Typbudowlana

oferta 1207 Niesamowicie widokowa działka budowlana położona w Zagórniku. Nieruchomość o pow. ok 10,5 ara, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 34m x 32m. Z działki rozpościera się piękny widok na Gancarz i Potrójną. Grunt znajduje się w okolicy luźnej zabudowy domów jednorodzinnych. W pobliżu szlaki turystyczne, wyciągi narciarskie. Media: woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz Nieruchomość w planie zagospodarowania miejskiego oznaczona symbolem MN3 - tereny zabudowy mieszkaniowa zagrodowa położona w terenach zurbanizowanych Działka znajduje się 30 km od Bielska Białej, 25 km od Międzybrodzia Żywieckiego, 35 km od Oświęcimia, 15 km od Wadowic ....................................................................................................................................................................................................................... Przed prezentacją nieruchomości zawierana jest umowa pośrednictwa. Zakup lub wynajem nieruchomości za pośrednictwem naszego biura wiąże się z koniecznością zapłaty prowizji. ....................................................................................................................................................................................................................... W naszym biurze pomożemy Państwu przeprowadzić całą procedurę kredytową. Współpracujemy z niezależnymi doradcami kredytowymi, którzy pomogą wybrać najlepszy kredyt z najniższą marżą. ..........................................................................................................................................................................................................................

Duża działka rolna z widokiem na 2 jeziora Dudeckie oraz Kukowino
Duża działka rolna z widokiem na 2 jeziora Dudeckie oraz Kukowino
1 005 000 zł
Olecko 30+ kilka dni temu

Biuro nieruchomości oferuje! W sprzedaży: Piękna działka rolna z widokiem na dwa jeziora Kukowino oraz Dudeckie. Nieruchomość znajduje się we wsi Dudki w gminie Świętajno. Jest to idealny grunt inwestycyjny z możliwością podziału na mniejsze działki. Nr 100 - powierzchnia 50.292 m2. Wszystkie media (prąd, woda, kanalizacja) w bliskiej odległości od działki. Możliwość uzyskania WZ (warunków zabudowy). Odległość od Ełku - 32 km. Odległość od Olecka - 15 km. Polecam serdecznie i zapraszam do kontaktu! Przemysław Paszko Ekspert DS. Nieruchomości tel: 790-550-655www.MazuryDlaWszystkich.pl

Działki 1400 m2 z warunkami zabudowy okolice Ełku - Wiśniowo Ełckie
Działki 1400 m2 z warunkami zabudowy okolice Ełku - Wiśniowo Ełckie
70000 zł
Ełk 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 400
Cena za m²50 zł/m²

Nieruchomość znajduje się w spokojnym miejscu Wiśniowo Ełckie, z dala od miejskiego zgiełku. Oddalona jest ok.15 km do Ełku i ok. 13 km. do Prostek. Działka posiada wydane warunki zabudowy pod budowę wolnostojącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz garażem. Grunt jest płaski, kształtem zbliżony do prostokąta. Dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy spożywcze, ośrodek zdrowia i Kościół. Prąd i woda w drodze. Spokojne, przyjazne miejsce dla osób szukających ciszy i wytchnienia, działka jest duża, ładna dodatkowym atutem jest możliwość zagospodarowania przestrzeni na własne potrzeby takie jak piękny, duży ogród czy ogródek owocowo-warzywny. Na sprzedaż 6 działek powierzchni ok. 1400 m2 każda (1-6). Działka numer 2 jest obecnie w rezerwacji. Osoba kontaktowa: Michał Hyzopski 51*******68

DZIAŁKI KALISZ, BEZ POŚREDNIKA – 39 553 M2
DZIAŁKI KALISZ, BEZ POŚREDNIKA – 39 553 M2
196000 zł
Kalisz 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²27 zł/m²
Powierzchnia39553 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniemetalowe

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI DZIAŁKI KALISZ, BEZ POŚREDNIKA – 39 553 M2 Teren pod inwestycję; dla dewelopera; super lokalizacja! Cena 1 100 000 Sprzedam nieruchomość o łącznej powierzchni 3.9553 ha, w której skład wchodzą 2 działki. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Majków w Kaliszu (woj. wielkopolskie). Z racji swojej lokalizacji stanowi oazę ciszy i spokoju. Teren łączy urok ustronnego miejsca z bezpośrednim dostępem do zalet i możliwości dużego miasta. Doskonała propozycja dla deweloperów oraz innych przedsiębiorców pod wszelkiego rodzaju inwestycje. 1) Działka nr 1 obr. 139 Majków o powierzchni 2.3516 ha: grunt niezabudowany użytkowany rolniczo. 2) Działka nr 5 obr 135 Majków o powierzchni 1.6037 ha: ok. 4.600 m2 – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, ok 1.1300 ha – tereny rolnicze, ok 137 m2 – tereny zieleni nieurządzonej. Teren w części zabudowanej posiada budynek mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 110 m2 – wszystkie instalacje, całkowicie podpiwniczony, z wysokim parterem i poddaszem nieużytkowym, do remontu. Działka posiada dostęp do urządzeń infrastruktury technicznej – woda, ene., ele., gaz, kanalizacja, telefon. Na obszarze znajdują się także budynki gospodarcze w postaci: murowanego garażu, murowanej obory oraz drewnianej stodoły. Pozostałą część stanowi grunt rolny użytkowany rolniczo. Zapraszam do kontaktu. Służę dyspozycyjnością i odpowiedzią na wszelkie pytania. /Marek, kontakt wyłącznie tel. 604 836 329 Kontakt bezpośredni: Imię: Marek Telefon: 604836329 Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal w******************l

Ładna działka pod zabudowę mieszkaniową.
Ładna działka pod zabudowę mieszkaniową.
1125180 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²219 zł/m²
Powierzchnia755 m²
Typbudowlana

OGŁOSZENIE WŁAŚCICIELA - BEZ POŚREDNIKÓW Na sprzedaż działka w Świętochłowicach, w rejonie ulicy Czajora/Przybyły o pow. 755 m2, wraz z udziałem w drodze dojazdowej. Grunt o kształcie kwadratowym, obecnie porośnięty zielenią niską i krzakami. Super sąsiedztwo - zabudowa niska, przedszkole miejskie, park oraz market Biedronka. Nieruchomość posiada bardzo dobry zapis w aktualnym Planie miejscowym - symbol 128 MW, teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, pod blok do 4. kondygnacji naziemnych lub pod zabudowę bliźniaczą. Uzbrojenie na działce i w bezpośrednim sąsiedztwie. Cena sprzedaży - 165 000 złotych, nie współpracuję z pośrednikami !!! Tel. 501 945 - 665.

Działka na sprzedaż
Działka na sprzedaż
299 000 zł
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Przedmiotem oferty jest działka inwestycyjno – budowlano – komercyjna o pow. 5 936 m2 zlokalizowana przy drodze krajowej 22 łączącej Gorzów Wielkopolski z Lubniewicami.Proponowana nieruchomość to grunt budowlany z możliwością wykorzystania go pod inwestycję, usługi, produkcję, składy, przemysł, usługi i pracownie medyczne, obiekty lecznictwa zwierząt, zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub zabudowy domów bliźniaczych, gastronomi, hotelarstwa. W zagospodarowaniu ujęto również rozbudowę dróg wewnętrznych samochodowych, rowerowych, parkingu oraz drug spacerowych dla pieszych.Planowana rozbudowa infrastruktury wodnej, kanalizacyjnej, elektrycznej, gazowej, stacji transformerowej oraz telekomunikacyjnej. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Parametry techniczne nieruchomości pozwalają na stworzenie inwestycji, a lokalizacja działki zapewnia trwały i duży przepływ samochodów. Idealne położenie: bardzo blisko droga ekspresowa S3 (Północ - Południe), dobry dojazd do granicy Niemiec, działka przy północnej obwodnicy Gorzowa (wyprowadzenie ruchu Szczecin - Poznań).Media: prąd, woda, szambo.BEZPŁATNIE PORÓWNAMY KREDYTY HIPOTECZNE 25 BANKÓW !!!

Działka na sprzedaż
Działka na sprzedaż
699 000 zł
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Przedmiotem oferty jest działka komercyjna o pow. 15 813 m2 zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim – Zakanale.Proponowany grunt nadaje się pod zabudowę usługową taką jak gastronomia, rozrywka, usługi hotelowe, motelowe, restauracyjne czy turystyczne, pod tego rodzaju działalność nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy. Działka nadaje się również pod zabudowę mieszkaniową.Położenie nieruchomości idealnie nadaje się pod wszelkiego rodzaju działalność z powodu jej lokalizacji w otoczeniu różnego rodzaju działalności oraz terenów usługowych jak również ogólnym planie rozwoju gospodarki na terenach sąsiadujących. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną, istnieje możliwość dojazdu do działki z dwóch stron. Atutem nieruchomości jest jej położenie przy ruchliwej drodze, co zapewnia trwały i duży przepływ samochodów. Działka to idealna propozycja dla inwestora, który poszukuje nieruchomości zlokalizowanej w spokojnym miejscu jednocześnie z dużym przepływem samochodowym. Media: prąd, woda.ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !!!BEZPŁATNIE PORÓWNAMY KREDYTY HIPOTECZNE 25 BANKÓW !!!

Widokowa działka budowlana w Zagórniku
Widokowa działka budowlana w Zagórniku
105 000 zł
Wadowice 30+ kilka dni temu

oferta 1207Niesamowicie widokowa działka budowlana położona w Zagórniku. Nieruchomość o pow. ok 10,5 ara, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 34m x 32m. Z działki rozpościera się piękny widok na Gancarz i Potrójną. Grunt znajduje się w okolicy luźnej zabudowy domów jednorodzinnych. W pobliżu szlaki turystyczne, wyciągi narciarskie. Media: woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz Nieruchomość w planie zagospodarowania miejskiego oznaczona symbolem MN3 - tereny zabudowy mieszkaniowa zagrodowa położona w terenach zurbanizowanych Działka znajduje się 30 km od Bielska Białej, 25 km od Międzybrodzia Żywieckiego, 35 km od Oświęcimia, 15 km od Wadowic link do oferty http://nieruchomosci-lasek.pl/index.php?option=com_bon24&view=szczegolyoferty&id_oferty=1207 ....................................................................................................................................................................................................................... Przed prezentacją nieruchomości zawierana jest umowa pośrednictwa. Zakup lub wynajem nieruchomości za pośrednictwem naszego biura wiąże się z koniecznością zapłaty prowizji. ....................................................................................................................................................................................................................... W naszym biurze pomożemy Państwu przeprowadzić całą procedurę kredytową. Współpracujemy z niezależnymi doradcami kredytowymi, którzy pomogą wybrać najlepszy kredyt z najniższą marżą. ..........................................................................................................................................................................................................................

Sprzedam grunt 4,2 ha pod Pomiechówkiem  w Borkowie
Sprzedam grunt 4,2 ha pod Pomiechówkiem w Borkowie
Nowy Dwór Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Polecam grunt rolny który położony jest w odległości ok. 45 km od Warszawy w pow. Nowy Dwór Maz., gm. Nasielsk, wieś Borkowo w urokliwej dolinie rzeki Wkry z doskonałym dojazdem trasą gdańską do Warszawy - grunt jest własnością osób fizycznych - nie ma wad prawnych - absolutnie nie jest zalewowy do najbliższej rzeki Wkry jest ok.1 km - nieruchomość nie jest objęta obszarem Natura 2000, wolna od linii wysokiego napięcia - najbliższą znaną miejscowością jest Pomiechówek.Z działki jest widoczne profesjonalne pole golfowe Lisia Polana z zapleczem hotelowym i gastronomicznym. Oddalone jest o około 15 km od lotniska Modlin. Na działce była planowana budowa osiedla domów pasywnych (powstały tylko ogólne plany na papierze które zostały przedstawione wójtowi gminy Nasielsk) w związku z tym w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego miasta i gminy Nasielsk w 2010 roku: nieruchomość otrzymała status obszaru zabudowy mieszkaniowej i usługowej MU. W obowiązującym MPZP z 1993 roku działka ma status gruntu rolnego. Powierzchnia 42300 m2, wymiary 60x700, przylega do utwardzonej drogi gminnej(w planach asfalt) o szerokości 12m z wodociągiem i linią energetyczną.Polecam, Marzena Sawicka, 600 019 597

Grunty Inwestycyjne - Okolice Krakowa
Grunty Inwestycyjne - Okolice Krakowa
750000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²204 zł/m²
Powierzchnia112000 m²
Typbudowlana

Witam Na sprzedaż działka budowlana, inwestycyjna Nieruchomość z pozwoleniami pod zabudowy: - jednorodzinne, - zabudowę szeregowe, - bliźniaki lub - pojedyncze zabudowy Pow. użytkowa jednego domku ,ok.100m2.Możliwy do uzyskania PUM 30 000-40 000m2. Działki, opisane na miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako 3MN.2, Według Planu - Teren z przeznaczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Całość podzielona na 5 części z wydzieloną drogą. (zjazd bezpośrednio z drogi krajowej nr 94 (relacja Kraków - Rzeszów)) Koordynaty: 
 - Powierzchnia - 112 000 m2
- Lokalizacja - 3 km od centrum Wieliczki obok Krakowa. - Grunt nieznacznie pochylony w kierunku południowo-zachodnim, eksponuje widoki na Pogórze Wielickie i Kraków. - Prawomocne pozwolenie na budowę 11 domów w zabudowie bliźniaczej (22 domy) - Grunt w całości można podpiąć pod kanalizację sanitarną (pozwolenie z Gminy w trakcje realizacji) - Możliwość odprowadzania wód opadowych (pozwolenie prawne) - Prąd, Gaz, Woda na działce. - Docelowo całą nieruchomość będzie można podpiąć do kanalizacji sanitarnej - projektowanie i budowa przez Gminę - w toku. - W granicach działki stacja średniego napięcia Pełną dokumentacje, pozwolenia na budowę, pozwolenie kanalizacyjne, czy pozwolenie na rozbudowę istniejącego zjazdu indywidualnego udostępnia po kontakcie na wskazany adres e-mail tel. 503 674 863

Sprzedam działkę 42 300m2 wieś Borkowo pod Pomiechówkiem
Sprzedam działkę 42 300m2 wieś Borkowo pod Pomiechówkiem
1 360 000 zł
Nowy Dwór Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Polecam grunt rolny który położony jest w odległości ok. 45 km od Warszawy w pow. Nowy Dwór Maz., gm. Nasielsk, wieś Borkowo w urokliwej dolinie rzeki Wkry z doskonałym dojazdem trasą gdańską do Warszawy - grunt jest własnością osób fizycznych - nie ma wad prawnych - absolutnie nie jest zalewowy do najbliższej rzeki Wkry jest ok.1 km - nieruchomość nie jest objęta obszarem Natura 2000, wolna od linii wysokiego napięcia - najbliższą znaną miejscowością jest Pomiechówek.Z działki jest widoczne profesjonalne pole golfowe Lisia Polana z zapleczem hotelowym i gastronomicznym. Oddalone jest o około 15 km od lotniska Modlin. Na działce była planowana budowa osiedla domów pasywnych (powstały tylko ogólne plany na papierze które zostały przedstawione wójtowi gminy Nasielsk) w związku z tym w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego miasta i gminy Nasielsk w 2010 roku: nieruchomość otrzymała status obszaru zabudowy mieszkaniowej i usługowej MU. W obowiązującym MPZP z 1993 roku działka ma status gruntu rolnego. Powierzchnia 42300 m2, wymiary 60x700, przylega do utwardzonej drogi gminnej(w planach asfalt) o szerokości 12m z wodociągiem i linią energetyczną.Polecam, Marzena Sawicka, 600 019 597

Sprzedam działkę 42300 m2 wieś Borkowo pod Pomiechówkiem
Sprzedam działkę 42300 m2 wieś Borkowo pod Pomiechówkiem
1 350 000 zł
Nowy Dwór Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż przezWłaścicielPolecam grunt rolny który położony jest w odległości ok. 45 km od Warszawy w pow. Nowy Dwór Maz., gm. Nasielsk, wieś Borkowo w urokliwej dolinie rzeki Wkry z doskonałym dojazdem trasą gdańską do Warszawy - grunt jest własnością osób fizycznych - nie ma wad prawnych - absolutnie nie jest zalewowy do najbliższej rzeki Wkry jest ok.1 km - nieruchomość nie jest objęta obszarem Natura 2000, wolna od linii wysokiego napięcia - najbliższą znaną miejscowością jest Pomiechówek.Z działki jest widoczne profesjonalne pole golfowe Lisia Polana z zapleczem hotelowym i gastronomicznym. Oddalone jest o około 15 km od lotniska Modlin. Na działce była planowana budowa osiedla domów pasywnych (powstały tylko ogólne plany na papierze które zostały przedstawione wójtowi gminy Nasielsk) w związku z tym w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego miasta i gminy Nasielsk w 2010 roku: nieruchomość otrzymała status obszaru zabudowy mieszkaniowej i usługowej MU. W obowiązującym MPZP z 1993 roku działka ma status gruntu rolnego. Powierzchnia 42300 m2, wymiary 60x700, przylega do utwardzonej drogi gminnej(w planach asfalt) o szerokości 12m z wodociągiem i linią energetyczną.Polecam, Marzena Sawicka, 600 019 597

Sprzedam działkę 42 000m2 wieś Borkowo pod Pomiechówkiem
Sprzedam działkę 42 000m2 wieś Borkowo pod Pomiechówkiem
1 489 000 zł
Nowy Dwór Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Polecam grunt rolny który położony jest w odległości ok. 45 km od Warszawy w pow. Nowy Dwór Maz., gm. Nasielsk, wieś Borkowo w urokliwej dolinie rzeki Wkry z doskonałym dojazdem trasą gdańską do Warszawy - grunt jest własnością osób fizycznych - nie ma wad prawnych - absolutnie nie jest zalewowy do najbliższej rzeki Wkry jest ok.1 km - nieruchomość nie jest objęta obszarem Natura 2000, wolna od linii wysokiego napięcia - najbliższą znaną miejscowością jest Pomiechówek.Z działki jest widoczne profesjonalne pole golfowe Lisia Polana z zapleczem hotelowym i gastronomicznym. Oddalone jest o około 15 km od lotniska Modlin. Na działce była planowana budowa osiedla domów pasywnych (powstały tylko ogólne plany na papierze które zostały przedstawione wójtowi gminy Nasielsk) w związku z tym w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego miasta i gminy Nasielsk w 2010 roku: nieruchomość otrzymała status obszaru zabudowy mieszkaniowej i usługowej MU. W obowiązującym MPZP z 1993 roku działka ma status gruntu rolnego. Powierzchnia 42300 m2, wymiary 60x700, przylega do utwardzonej drogi gminnej(w planach asfalt) o szerokości 12m z wodociągiem i linią energetyczną.Polecam, Marzena Sawicka, 600 019 597

Sprzedam działkę 42 000m2 w Borkowie pod Pomiechówkiem
Sprzedam działkę 42 000m2 w Borkowie pod Pomiechówkiem
1 485 000 zł
Nowy Dwór Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Polecam grunt rolny który położony jest w odległości ok. 45 km od Warszawy w pow. Nowy Dwór Maz., gm. Nasielsk, wieś Borkowo w urokliwej dolinie rzeki Wkry z doskonałym dojazdem trasą gdańską do Warszawy - grunt jest własnością osób fizycznych - nie ma wad prawnych - absolutnie nie jest zalewowy do najbliższej rzeki Wkry jest ok.1 km - nieruchomość nie jest objęta obszarem Natura 2000, wolna od linii wysokiego napięcia - najbliższą znaną miejscowością jest Pomiechówek.Z działki jest widoczne profesjonalne pole golfowe Lisia Polana z zapleczem hotelowym i gastronomicznym. Oddalone jest o około 15 km od lotniska Modlin. Na działce była planowana budowa osiedla domów pasywnych (powstały tylko ogólne plany na papierze które zostały przedstawione wójtowi gminy Nasielsk) w związku z tym w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego miasta i gminy Nasielsk w 2010 roku: nieruchomość otrzymała status obszaru zabudowy mieszkaniowej i usługowej MU. W obowiązującym MPZP z 1993 roku działka ma status gruntu rolnego. Powierzchnia 42300 m2, wymiary 60x700, przylega do utwardzonej drogi gminnej(w planach asfalt) o szerokości 12m z wodociągiem i linią energetyczną.Polecam, Marzena Sawicka, 600 019 597

Działka o wielu zastosowaniach,  KROJANTY !
Działka o wielu zastosowaniach, KROJANTY !
35 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²79 zł/m²
Powierzchnia4546 m²
Typbudowlana

Jeżeli maja Państwo pomysł na własny interes i potrzebują miejsca by go rozbudować to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Prezentowana nieruchomość to działka usługowo – mieszkaniowa o powierzchni 4546m2. położona w Krojantach w woj. pomorskim w powiecie chojnickim, w gminie Chojnice. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza: budowę budynków mieszkalnych wolnostojących, budowę obiektów usługowych ( w tym handlowych) wolnostojących, łączenie funkcji mieszkaniowej i usługowej w jednym obiekcie, lokalizacje budynków gospodarczych ( względnie garaży ) wolnostojących lub dobudowanych do budynków mieszkalnych. Nieruchomość umiejscowiona przy drodze głównej, asfaltowej, oświetlonej, w niedalekiej odległości zabudowa budynków mieszkalnych. Grunt w kształcie prostokąta, równy, suchy, z własnym zjazdem z kostki brukowej Istniej możliwość podziału działki na cztery mniejsze ! Działka uzbrojona w media typu: -prąd ( skrzynka ), -woda, -kanalizacja, -gaz w drodze, Nieruchomość o wielu zastosowaniach, idealne miejsce pod działalność typu; - agroturystyka, korty tenisowe, ośrodek rekreacyjny, sala bankietowa,zajazd. Krojanty to urocza wieś, położona blisko drogi wyjazdowej nr 235, od miasta Chojnic dzieli nas zaledwie 7,5km, połączenie z miastem zapewniają również autobusy komunikacji miejskiej. Miejscowość słynie w całej Polsce z kliniki chorób kręgosłupa, odwiedzają ją nie tylko turyści Polscy ale również zagraniczni. Piękne i zielone okolice, wokół lasy, cisza. Idealna powierzchnia, dostępne wszystkie media, działka o wielu możliwościach!! Nie czekaj, umów się już dziś na prezentacje!

Działka - warunki zabudowy i możliwość podziału
Działka - warunki zabudowy i możliwość podziału
320 000 zł
30+ kilka dni temu

Atrakcyjna lokalizacja! Działka w gm. Kampinos. Nieruchomość gruntowa 1,44 ha miejscowości Pindal w gminie Kampinos z warunkami zabudowy dla inwestycji obejmującej budowę budynku mieszkalnego. Media - energia elektryczna, wodociąg wzdłuż drogi gminnej. Dla działki wykonano operat szacunkowy w roku 2014 na kwotę 630.000 zł. Odległość od miejscowości Kampinos - 8 km. Odległość od Warszawy 25 km. Działka w kształcie prostokąta, co umożliwia dogodne zagospodarowanie, możliwość podzielenia działki na dwie lub więcej, ponieważ grunt ma dostęp z dwóch stron do drogi publicznej. Działka czysta bez zadrzewienia. Bliskość Kampinowskiego Parku Narodowego KPN, liczne trasy rowerowe, dużo zieleni, spokój - to główne cech lokalizacji tej nieruchomości gruntowej. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej kryteria, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszymi Doradcami. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.Numer oferty w biurze: 5465/3376/OGSLokalizacja: Mazowieckie, Warszawski zachodni, KampinosPowierzchnia: 14400Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka na sprzedaż
Działka na sprzedaż
390 000 zł
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Przedmiotem oferty jest działka komercyjna o pow. 7845 m2 zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim – Zakanale.Proponowany grunt nadaje się pod zabudowę usługową taką jak gastronomia, rozrywka, usługi hotelowe, motelowe, restauracyjne czy turystyczne, pod tego rodzaju działalność nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy. Działka nadaje się również pod zabudowę mieszkaniową.Położenie nieruchomości idealnie nadaje się pod wszelkiego rodzaju działalność z powodu jej lokalizacji w otoczeniu różnego rodzaju działalności oraz terenów usługowych jak również ogólnym planie rozwoju gospodarki na terenach sąsiadujących. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną, istnieje możliwość dojazdu do działki z dwóch stron. Atutem nieruchomości jest jej położenie przy ruchliwej drodze, co zapewnia trwały i duży przepływ samochodów. Działka to idealna propozycja dla inwestora, który poszukuje nieruchomości zlokalizowanej w spokojnym miejscu jednocześnie z dużym przepływem samochodowym. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA DZIAŁKI SĄSIADUJĄCEJ O POW. 7968 m2Media: prąd, woda.ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !!!BEZPŁATNIE PORÓWNAMY KREDYTY HIPOTECZNE 25 BANKÓW !!!

Grunt inwestycyjny koło Konstancina - 2 hektary
Grunt inwestycyjny koło Konstancina - 2 hektary
6 000 000 zł
Konstancin-Jeziorna 30+ kilka dni temu

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjny grunt inwestycyjny 4 km. od Konstancina Jeziorna. Nieruchomość ma ok. 19 000 m2 i składa się z 12 działek o pow. 1500 m2 każda i dróg dojazdowych pomiędzy nimi. Działka ma dokonany podział geodezyjny, opłata adiacencka została uiszczona. Działka ma kształt regularnego prostokąta o szerokości ok 39 m i długości ok 560 m. Jest lekko nachylona, co jest bardzo korzystne w kontekście kanalizacji, która znajduje się drodze. Pozostałe media woda, prąd i gaz znajdują się w działce. Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje tutaj zabudowę jednorodzinną na działkach nie mniejszych niż 1500 m2. W oparci o dokonany podział można np. wybudować osiedlę 12. bliźniaków. Obecny właściciel bierze pod uwagę wniesienie nieruchomości, jako aport do spółki celowej, która podjęła by się zabudowy przedmiotowej działki. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji - zaledwie 4 km. od Konstancina Jeziornej. Chętnie odpowiem na więcej pytań. PodstawowePowierzchnia : 19 000,00 m2 Cena netto : 6 000 000 PLN VAT : zwolnione Podstawowe Ogrodzenie : Brak Szerokość działki : 39,00 Długość działki : 560,00 Działka narożna : Nie Przeznaczenie : inwestycyjna - wielorodzinne Stan prawny Aktualne pozwolenie na budowe : Nie Możliwość podziału : Tak Miejscowy plan zagosp. : Tak Studium : Nie Warunki zabudowy : Nie Warunki handlowe Cena m2 : 315,78 PLN Media Gaz : Nie Co miejskie : Nie Więcej podobnych ofert nieruchomości na maxon.pl Link do oferty: http://mieszkania.maxon.pl/oferta/grunt-sprzedaz-piaseczynski-konstancin-jeziorna-slomczyn-360-GI-MAX Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualnośćNumer oferty w biurze: 360/GI/MAXLokalizacja: Mazowieckie, Piaseczyński, Konstancin-JeziornaPowierzchnia: 19000Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka na sprzedaż, Trzebnicki, Wisznia Mała gm, Psary
Działka na sprzedaż, Trzebnicki, Wisznia Mała gm, Psary
420 000 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Nieruchomość gruntowa 2000 m2 komfortowa lokalizacja - Psary k/WrocławiaTylko u nas nieruchomość gruntowa o powierzchni 2000 m2 położona na północnych obrzeżach Wrocławia w miejscowości Psary.Studium działki - teren rolniczy, ziemia posiada klasę bonitacyjną 4, nie ma przeciwwskazań aby grunt przeznaczyć pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą, (z dwóch boków sąsiedzi), działka płaska, nie ogrodzona, media znajdują się na działce obok, a kanalizacja jest w trakcie budowy. Dojazd do działki drogą publiczną utwardzoną.Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, bezpiecznej okolicy, łatwy i szybki dostęp do sklepów, szkoły, parku czy placówki opieki zdrowotnej.Szybki dojazd do autostrady A4, ekspresowy dojazd do i z Wrocławia.Cenisz sobie ciszę i spokój jest to komfortowe miejsce na wybudowanie wymarzonego domu.Serdecznie polecam, zapraszam na prezentację:)Pomagamy w uzyskaniu kredytu, współpracujemy z największymi bankami spośród których najlepszą ofertę pomoże wybrać Ci nasz ekspert.

Działka Zielona Góra Jędrzychów 7637m2 (nr: SOL-GS-67023-32)
Działka Zielona Góra Jędrzychów 7637m2 (nr: SOL-GS-67023-32)
4 500 000 zł
Zielona Góra 30+ kilka dni temu

Teren o pow. 7637m2, przeznaczony pod zabudowę usługowo - handlową, wielkopowierzchniową. Działka zabudowana obiektem handlowym, składającym się z części handlowej i magazynowej 707m2 i biurowej 120m2, łącznie 827m2. Nieruchomość położona jest w strefie ekonomicznej miasta Zielona Góra, w bliskim sąsiedztwie marketów: AUCHAN, LEROY MERLIN, INTERMARCHE, BRICOMARCHE, w niedługim okresie postanie DECATHLON I AGATA MEBLE. Nieruchomość doskonale położona pod względem logistycznym, przy głównej obwodnicy miasta i przy trasie w kierunku przejścia granicznego Świecko. Świetna ekspozycja przyszłego obiektu. Grunt w użytkowaniu wieczystym. Własność firma, cena netto. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Sołtan (licencja nr: 3154) -------------------------- Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.Numer oferty w biurze: SOL-GS-67023-32Lokalizacja: Lubuskie, Zielona Góra, JędrzychówPowierzchnia: 7637Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

996GN. Sącz ul. 29 Listopada, działka rekreacyjna ROD z domkiem , pow. 4ar.
996GN. Sącz ul. 29 Listopada, działka rekreacyjna ROD z domkiem , pow. 4ar.
35 000 zł
Nowy Sącz 30+ kilka dni temu

996GN. Sącz ul. 29 Listopada, działka rekreacyjna ROD z domkiem , pow. 4ar. Cena: 35 000 złOfertą sprzedaży działka na ogródkach działkowych o pow. 4 ar zabudowana domkiem rekreacyjnym o powierzchni 30 m2 przy ul. 29 Listopada w Nowym Sączu. Grunt kształtem zbliżony do prostokąta, położony na płaskim terenie. Media: prąd, woda na działce. Dojazd drogą asfaltową. Nieruchomość obsadzona jest w większości krzewami ozdobnymi, drzewami owocowymi oraz kwiatami. W dobie pandemii, idealne miejsce dla osób szukających działki blisko miasta z możliwością spędzania czasu po pracy wśród zieleni. Zapraszamy na prezentację! Cena: 35 000 zł! ( DZIAŁKA W ZASOBACH RODZINNYCH OGRÓDKÓW DZIAŁKOWYCH)! Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmienianie.Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa Biuro Obrotu Nieruchomościami „ŁACNA” – licencja zawodowo numer: 2100.33-300 Nowy Sącz, ul. Długosza 22/3tel./fax. 18 443 84 04 kom. 603 619 229

Działka Warszawa Wesoła 2072m2 (nr: 59719)
Działka Warszawa Wesoła 2072m2 (nr: 59719)
1 005 000 zł
30+ kilka dni temu

Przepiękna działka budowlana. Zamieszkaj w lesie! Duża działka budowlana - 2 070 m2 (Stara Miłosna - Warszawa Wesoła). Nieruchomość bezpośrednio sąsiaduje z lasem, co sprawia, że teren jest naprawdę wyjątkowy i urokliwy. Działka usytuowana na wzgórzu. Grunt położony jest na wzniesieniu spokojnej, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, wśród domów jednorodzinnych. W bliskiej okolicy znajdują się wszystkie niezbędne punkty handlowe i usługowe. W granicach działki media: gaz, prąd oraz kanalizacja miejska. Nieruchomość grunotwa objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W prezentowanych zdjeciach załączona wizalizacja projektu domu, aby można było zobrazować inwestycję. Zapraszam do kontaktu, wszelkich informacji udzielę telefonicznie lub podczas prezentacji. Więcej szczegółowych informacji, dodatkowe zdjęcia oraz inne podobne nieruchomości są dostępne na naszej stronie internetowej indepro.pl. ZADZWOŃ I ZOBACZ z Doradcą, tel. +48 577 407 205, tel. +48 535 685 175, INDEPRO - ogólnopolska sieć agencji nieruchomości. Jesteśmy nowoczesną organizacją profesjonalistów rynku nieruchomości. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa nieruchomości i obsługi transakcji. Wyróżnia nas skuteczność w działaniu i skupienie na realizacji potrzeb naszych klientów. Dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu i miłej atmosferze w 100% zrealizujemy Twoje oczekiwania. Posiadamy największą liczbę zadowolonych klientów i listów referencyjnych.Numer oferty w biurze: 59719Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawa, Wesoła, Stara Miłosna, Okolice MazowieckiejPowierzchnia: 2072Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka budowlana Barłożnia / Wola Dąbrowiecka 23 ary
Działka budowlana Barłożnia / Wola Dąbrowiecka 23 ary
175000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 500
Cena za m²70 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0.2300 ha w pięknej i spokojnej okolic zaraz obok lasy objęte projektem „natura 2000” - w okolicy sama zabudowa gospodarcza, lub domków jednorodzinnych. W/w działka położona jest w miejscowości Wola Dąbrowiecka, obręb ew. Barłożnia. Dostęp do działki zapewniony z drogi o nawierzchni asfaltowej nr geodezyjny 246/2. Nieruchomość położona jest blisko centrum miejscowości w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej i zagrodowej. Grunt posiada regularny układ granic, dobre warunki zabudowy oraz możliwość włączenia do podstawowych sieci technicznych. 2. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.Przeznaczenie nieruchomości ustalone zostało na podstawie warunków zabudowy nr GPN.6730.656.2019.ES (decyzja nr 035/20) z dnia 20 stycznia 2020 roku dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego na działce gruntu o numerze ewidencyjnym 342, w m. Wola Dąbrowiecka, obręb Barłożnia w gm. Wolsztyn.

DZIAŁKA USŁUGOWA 1,25 HA / KOBYLICE
DZIAŁKA USŁUGOWA 1,25 HA / KOBYLICE
437 000 zł
Trzebnica 30+ kilka dni temu

Działka USŁUGOWA 1,25 ha w miejscowości Kobylice, ok. 5 km od Trzebnicy w kierunku na Milicz. Dostępne media : prąd i woda przy działce. Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 15 Trzebnica - Milicz. W MPZP w przeważającej części (ok. 1 ha) przeznaczona pod usługi nieuciążliwe z dopuszczeniem mieszkalnictwa, pozostałe ok. 2500 mkw to grunt rolny; kształtem zbliżona do trapezu z frontem o długości ok. 110 m.Oferta BN "POLDOM", osoba odpowiedzialna zawodowo nr lic. 3956, tel. 600 912 263Nasza strona: www.poldom.net. W ramach usługi sprawdzamy zdolność kredytową oraz pomagamy w załatwianiu formalności niezbędnych do uzyskania kredytu hipotecznego. ZAPRASZAM. =================================================Informacja zawarta w ogłoszeniu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Filtr