Nieruchomość w atrakcyjnym miejscu

Sortowanie:
Znaleziony: 24 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka budowlana na Jędrzychowie
Działka budowlana na Jędrzychowie
780000 zł
nowe Zielona Góra 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 738
Cena za m²448.79 zł/m²

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1738m2 zlokalizowaną w atrakcyjnym miejscu dzielnicy Jędrzychów. Działka jest położona przy ulicy Nowojędrzychowskiej, co zapewnia szybki i dogodny dojazd do centrum miasta. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne- symbol MN. Media: - prąd - woda - gaz - kanalizacja Oferowana nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnym miejscu- nieopodal szkoły, przystanek autobusowy, las, sklepy, apteka, klub fitness. Ze względu na wielkość działki i drugą linię zabudowy miejsce to zapewnia ciszę, komfort i prywatność. Więcej informacji udziela Joanna Szewczyk- (użyj formularza kontaktowego)

Działka budowlana 20 ar. z możliwością zakupu dwóch mniejszych działek
Działka budowlana 20 ar. z możliwością zakupu dwóch mniejszych działek
396000 zł
Sandomierz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 000
Cena za m²198 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną ul. Sucharzowska Sandomierz Powierzchnia 0,20 ha (20 arów). Istnieje możliwość zakupu dwóch mniejszych działek po około 8,50 ara, z drogą dojazdową ( szer. 5 m.) jako współwłasność. Działka częściowo uzbrojona, po wznowieniu granic. Nieruchomość posiada Księgę Wieczystą bez obciążeń.
 Działka położona w bardzo atrakcyjnym miejscu, z pięknym tarasem widokowym. Cena: 396 000 zł (20 000 zł/ar) Cena do negocjacji.
 Zainteresowanych proszę o kontakt, tel.: 66*******31

Działka budowlana na ul. Ludowej
Działka budowlana na ul. Ludowej
147000 zł
Biskupiec 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 194
Cena za m²113.07 zł/m²

Na SPRZEDAŻ działka budowlana: - położona w Biskupcu przy ul. Ludowej (róg ulicy gen. Kazimierza Pułaskiego), - o powierzchni 1194 m2 (najbardziej poszukiwana wielkość), Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnym miejscu: - bezpośrednio przy drodze asfaltowej, - wszystkie media (prąd, woda, kanalizacja, gaz) znajdują się w drodze przylegającej do działki, - w bliskiej odległości szkoła podstawowa, żłobek, hala sportowa, duży sklep spożywczo-przemysłowy. Od kupujących nie pobieramy żadnych opłat. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Atrakcyjna działka na wynajem!
Atrakcyjna działka na wynajem!
4890 zł
Brzeziny 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 630
Cena za m²3 zł/m²

Wydzierżawię działkę! 1 630 m²   kształt: prostokąt; długość: 294m; szerokość: 30m; teren płaski, pusta   dojazd drogą asfaltową ATRAKCYJNY TEREN Z POTENCJAŁEM Nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1630 m 2 położona w atrakcyjnym miejscu Brzezin, tuż przy parku. Z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu 87 MN o przybliżonej szerokości frontu 30m. od strony ulicy. działki nr 1326/5, 1326/6. Media: prąd, kanalizacja, woda w ulicy Działka to idealne miejsce dla przyszłego inwestora. Cena za m2 3pln. POLECAM! Czynsz dzierżawny: 4 890 zł (3 zł/m²)

Działka z projektem na budynek wielorodzinny
Działka z projektem na budynek wielorodzinny
149000 zł
Chojnice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia216
Cena za m²689.81 zł/m²

Przedstawiamy Państwu niepowtarzalną okazję kupna działki o powierzchni 216 m2, położoną pośród zabudowy wielorodzinnej przy ulicy Młodzieżowej w Chojnicach, w województwie pomorskim.Gotowy projektem budowlanym.Zaprojektowano budowę budynku trójkondygnacyjnego, niepodpiwniczonego obejmujący 6 lokali mieszkalnych z 6 miejscami postojowymi.Idealna propozycja dla inwestora poszukującego wyjątkowego miejsca pod zabudowę mieszkaniową i nie tylko.Działka posiada dostęp do wszystkich mediów tj: prąd, woda, gaz, kanalizacja.Sprzyjająca lokalizacja, jedno z pierwszych i ulubionych osiedli chojniczan zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miasta.W pobliżu szkoła, basen, siłownia, przychodnia lekarska, sklepy, markety, przystanek autobusowy.Gotowy projekt, gwarantuje szybką i niepowtarzalną inwestycję w atrakcyjnym miejscu Chojnic.Cena za nieruchomość jest ceną netto, należy doliczyć jeszcze podatek VAT! Jedyna taka okazja tylko w Chojnickim Biurze Nieruchomości.Lokalizacja, gotowy projekt, wszystkie media.Zadzwoń i dopytaj o szczegóły.Oferta: 2110-0256

Atrakcyjna działka budowlana w Nowym Gizewie
Atrakcyjna działka budowlana w Nowym Gizewie
160000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 614
Cena za m²110.9 zł/m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjna działkę budowlaną o powierzchni 1614 m2 zlokalizowaną w Nowym Gizewie. Działka jest nieogrodzona, płaska i o kształtu prostokąta. Porośnięta jest trawą i pojedynczymi drzewami. Media: w drodze jest prąd, kanalizacja, wodociąg oraz gaz! Dojazd mało uczęszczaną drogą szutrową. Działka zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnym miejscu, graniczy bezpośrednio z lasem i dzięki czemu panuje tam cisza i spokój. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się nowa zabudowa mieszkaniowa. Teren, na którym znajduje się działka objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przewidziana jest tam zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Nieruchomość składa się z dwóch działek o powierzchni 806 m2 i 808 m2. Jeśli cenisz sobie ciszę, spokój i bliską odległość do miasta, to ta działka jest idealnym miejscem na wybudowanie domu. Zadzwoń do mnie, a udzielę więcej informacji. Tel. (użyj formularza kontaktowego) Zapraszamy serdecznie do prezentacji!

Działka 795 m2 - centrum Jastarni
Działka 795 m2 - centrum Jastarni
2800000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia795
Cena za m²3522.01 zł/m²

Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 795 m2 na Półwyspie Helskim.Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum Jastarni, przy ul. Mickiewicza.Przykładowe odległości:- ul. Stelmaszczyka prowadząca do molo – 140 m- molo – 500 m- plaża od strony zatoki – 500 m- port – 700 m- plaża od strony pełnego morza – 800 mTeren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową i usługową. Dostęp do drogi asfaltowej i do drogi brukowanej. Działka nieuzbrojona z możliwością przyłączenia. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscu atrakcyjnym turystycznie, idealnym do prowadzenia biznesu.  Istnieje możliwość budowy budynku o powierzchni całkowitej około 700 m2 w tym 35% powierzchnia ścian i komunikacji oraz 65% powierzchni użytkowej – PUM 450 m2 Dla nieruchomości został sporządzony wstępny projekt zagospodarowania terenu, poniżej bilans:Powierzchnia terenu inwestycji – 795 m2Powierzchnia zabudowy projektowanego budynku – 238 m2Powierzchnia utwardzona – 242,5 m2Powierzchnia biologicznie czynna – 314 m2Zapraszam do kontaktu. 

__Zabór_ atrakcyjna działka 1637m
__Zabór_ atrakcyjna działka 1637m
169000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 637
Cena za m²103.24 zł/m²

4 Kąty Nieruchomości prezentujemy ofertę działki o atrakcyjnym położeniu- powierzchnia 1637 m2 -wjazd na działkę bezpośrednio z asfaltowej oświetlonej drogi gminnejok. 15km od Centrum Zielonej GóryZabór - wieś w powiecie zielonogórskim, z siedzibą gminy w Zaborze. Malowniczo położona w otoczeniu pięknych lasów, w pobliżu jeziora Liwno oraz 5km od rzeki Odry. Miejscowość leży w Niecce Zaborskiej. Doskonale zorganizowana infrastruktura dla mieszkańców Zaboru przyciąga nowych mieszkańców, stale budują się nowe domy jednorodzinne.Prestiżu zapewne jak przystało na Region Winiarski - dodają okoliczne winnice oraz siedziba Lubuskiego Centrum Winiarstwa.Działka z widokiem na tereny zalesione oraz dom na wzgórzu. Nieruchomość niezabudowana położona na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, według którego działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej asfaltowej oświetlonej.Przyłącza wodno-kanalizacyjne miejskie - zaplanowane na 2023!Pozostałe media w pobliżu działki. Bardzo dobre warunki gruntowe.Działka o kształcie prostokąta, teren płaski.Niewątpliwie oferowana działka spełni oczekiwania wymagających Klientów, poszukujących wyjątkowego miejsca do życia,jednocześnie z dogodnym dojazdem do pobliskich miejscowości oraz z dostępem do rozbudowanej infrastruktury na miejscu. Powierzchnia działki daje swobodę w wyborze projektu domu.Alicja Halczak-Rożnowskaagent nieruchomości(użyj formularza kontaktowego) ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Nieruchomość Sandomierz - w tym 12 działek z WZ - łącznie ok. 1,28 ha
Nieruchomość Sandomierz - w tym 12 działek z WZ - łącznie ok. 1,28 ha
1920000 zł
Sandomierz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia13 991
Cena za m²137.23 zł/m²

Sprzedam nieruchomość składającą się z działek o nr: - 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/10, 3/2 oraz 4/2, 3/3 oraz 4/3, 3/4 oraz 4/4, 3/5 oraz 4/5, 3/6 oraz 4/6, 3/7, 4/7 oraz 5/9 o łącznej powierzchni ok. 1,28 ha, dla której Sąd Rejonowy w Sandomierzu prowadzi KW nr KI1S/ 000 92215 /4. Opisana wyżej nieruchomość przeznaczona jest pod budownictwo jednorodzinne. Położona jest przy ul. Stara Prochownia, pomiędzy ul. Rolniczą, a ul. Warzywną w Sandomierzu. Przez nieruchomość biegnie wewnętrzna droga wykonana z tłucznia o grubości ok. 50 cm umożliwiająca wjazd na nią pojazdom ciężarowym z wszelkim materiałem budowlanym. Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej. Ponadto doprowadzone zostały do niej sieć gazowa, elektryczna oraz wodociągowa, które znajdują się w bezpośredniej bliskości nieruchomości. Właściciel nieruchomości posiada pisemne oświadczenie od spółki PGE Dystrybucja Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Staszów o zapewnieniu dostaw energii elektrycznej oraz warunkach przyłączenia obiektu budowlanego do sieci dystrybucyjnej. Spółka PGNiG w Sandomierzu również zapewnia o ewentualnej dostawie paliwa gazowego dla każdoczesnego właściciela działki w sytuacji rozpoczęcia budowy. Dodatkowo właściciel działki we własnym zakresie wykonał na całej długości działki nr 5/2 (droga wewnętrzna stanowiąca dojazd do działek budowlach) sieć wodociągową umożliwiając, z uwagi na jej przekrój, na korzystanie z wodociągu w maksymalnie szerokim zakresie przez każdego z przyszłych właścicieli wydzielonych działek budowlanych. Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnym i perspektywicznym miejscu pod kątem rozbudowy i infrastruktury, a także bliskości do centrum miasta Sandomierza (ok. 3 km). Bardzo piękna okolica, cicha, pełna zieleni, powoduje, że jest to miejsce przeznaczone dla osób, które chcących wybudować swój dom w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta. Osoby zainteresowane nabyciem nieruchomości proszone są o kontakt pod numerem tel. 50***********85.

Działki inwestycyjne Leszno
Działki inwestycyjne Leszno
2302359 zł
Leszno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia7 451
Cena za m²309 zł/m²

Atrakcyjny teren inwestycyjnySprzedam  pięć działek inwestycyjnych z drogą ( jako jedna całość)o wielkości 7451m2 o charakterze  przemysłowo /usługowym -Działka mieści się   bezpośrednio przy drodze publicznej asfaltowej. - atrakcyjnym dla inwestycji,w miejscu  zaledwie 100m od ronda  Wilkowice Maryszewice  przez co państwa firma będzie łatwo zauważalna , - w okolicy doskonała i nowo wybudowana  infrastruktura  uwzględniająca transport dużych ładunków. - Zaledwie 2 kilometry od tej działki  znajduje się węzeł komunikacyjny doprowadzający do drogi ekspresowej S5 -Poznań - Wrocław. W okolicy znajdują się wybudowane hale magazynowe i produkcyjne a także drobny przemysł i usługi rzemieślnicze,  - Tuż przy działce  znajduje się przystanek autobusowy. Powyższe walory   dodają dynamizmu i  ekspresji  tej okolicy. - 2km od działki znajdują się Wilkowice zwane potocznie sypialniami Leszna - W drodze uzbrojenie w prąd i wodę,  gaz Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w Lesznie, ul. Wilkowicka, obręb Maryszewice i Wilkowice. Tuż przy nowym rondzie.   Na mapie zagospodarowania przestrzennego znajdziecie działki pod numerem A-10P/U nr działek 59/1 do 59/8. Przeznaczenie nieruchomości: W oparciu o ustalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ul. Okrzei, torów kolejowych i granic miasta Leszna (Uchwała nr XXXII/379/2009 Rady Miejskiej Leszna z dnia 28 kwietnia 2009r.) – nieruchomość przeznaczona jest pod tereny aktywności gospodarczej z obiektami produkcyjnymi, składowymi i usługowymi.Ogłoszenie dodane przez osobę prywatną dzwonić po 15:00

Grunt 2836 metrów Rudka-Skroda
Grunt 2836 metrów Rudka-Skroda
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²31 zł/m²
Powierzchnia2836 m²
Szerokość25 m
Długość100 m
Typrolna

Jesteś miłośnikiem przyrody? Chciałbyś mieć swój kawałek ziemi w malowniczej lokalizacji, gdzie będziesz mógł spędzić wolny czas lub zamieszkać w otoczeniu lasu. Mam ofertę w sam raz dla Ciebie! Lokalizacja: W ofercie działka o powierzchni 2836 m2 w miejscowości Rudka Skroda, gm. Mały Płock, pow. Kolno, woj. podlaskie (dz. 324/2 i 325/4) Nieruchomość w niezwykle atrakcyjnym położeniu, nieopodal rzeki Pisy i Skrody w otoczeniu lasów i łąk. W tym miejscu możesz delektować się ciszą, spokojem, bliskością natury lub aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Odległość do miasta Kolno to zaledwie 19 km, Łomża 24 km. Kształt działek zbliżony do prostokąta, o wymiarach ok. 25 m x 100 m. Istnieje możliwość zabudowy działki - decyzja o warunkach zabudowy. Media: - prąd - możliwość przyłączenia do sieci, - woda - wodociąg w drodze gminnej, - kanalizacja - brak. Ciekawa lokata kapitału. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń do mnie i złóż ofertę. Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlana Węgry,gm.Żórawina ( Wrocław )
Działka budowlana Węgry,gm.Żórawina ( Wrocław )
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²99 zł/m²
Powierzchnia2000 m²
Typbudowlana

Dzień dobry, posiadam na sprzedaż działkę budowlaną około 15km od Wrocławia w miejscowości Węgry (gmina Żórawina) Działka jest objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego. Zostały już złożone dokumenty o przyłączenie prądu natomiast wodociągi znajdują się w Węgrach a sam hydrant przy drodze przylegającej do działki. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o powierzchni 2000m2. Położona jest w atrakcyjnym zacisznym miejscu na końcu wsi. W miejscowości tej znajdują się najlepszej klasy ziemie i dotyczy to również sprzedawanej działki. W Węgrach znajduje się między innymi: Szkoła, przedszkole, kościół, 2 sklepy, ośrodek zdrowia, oddział banku, biblioteka, stacja kontroli pojazdów, warsztat samochodowy, ochotnicza straż pożarna, sala imprez okolicznościowych, plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki nożnej, siatkówki oraz koszykówki. Okolica jest bardzo ładna ze sporą ilością terenów zielonych a z działki widoczna jest góra Ślęża znajdująca się w Sobótce. Dojazd do miasta umożliwiają zarówno autobusy jak i pociągi a czas dojazdu do Wrocławia pociągiem trwa około 15 min. Dodatkowym atutem jest dostępna autostrada w niedalekiej odległości od Węgier. Możliwa negocjacja ceny. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Działka budowlana Węgry,gm.Żórawina ( Wrocław )
Działka budowlana Węgry,gm.Żórawina ( Wrocław )
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²110 zł/m²
Powierzchnia2000 m²
Typbudowlana

Dzień dobry, posiadam na sprzedaż działkę budowlaną około 15km od Wrocławia w miejscowości Węgry (gmina Żórawina) Działka jest objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego. Zostały już złożone dokumenty o przyłączenie prądu natomiast wodociągi znajdują się w Węgrach a sam hydrant przy drodze przylegającej do działki. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o powierzchni 2000m2. Położona jest w atrakcyjnym zacisznym miejscu na końcu wsi. W miejscowości tej znajdują się najlepszej klasy ziemie i dotyczy to również sprzedawanej działki. W Węgrach znajduje się między innymi: Szkoła, przedszkole, kościół, 2 sklepy, ośrodek zdrowia, oddział banku, biblioteka, stacja kontroli pojazdów, warsztat samochodowy, ochotnicza straż pożarna, sala imprez okolicznościowych, plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki nożnej, siatkówki oraz koszykówki. Okolica wsi jest bardzo ładna ze sporą ilością terenów zielonych a z działki widoczna jest góra Ślęża znajdująca się w Sobótce. Dojazd do miasta umożliwiają zarówno autobusy jak i pociągi a czas dojazdu do Wrocławia pociągiem trwa około 15 min. Dodatkowym atutem jest dostępna autostrada w niedalekiej odległości od Węgier. Możliwa negocjacja ceny. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Działka budowlana Węgry,gm.Żórawina ( Wrocław )
Działka budowlana Węgry,gm.Żórawina ( Wrocław )
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²99 zł/m²
Powierzchnia2000 m²
Typbudowlana

Dzień dobry, posiadam na sprzedaż działkę budowlaną (numer 332/12) około 15km od Wrocławia w miejscowości Węgry - gmina Żórawina. Działka jest objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego. Zostały już złożone dokumenty o przyłączenie prądu natomiast wodociągi znajdują się w Węgrach a sam hydrant przy drodze przylegającej do działki. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o powierzchni 1950m2. Położona jest w atrakcyjnym zacisznym miejscu na końcu wsi. W miejscowości tej znajdują się najlepszej klasy ziemie i dotyczy to również sprzedawanej działki. ( Aktualnie możliwy również zakup działki sąsiadującej o numerze 332/13 w cenie 193 900 zł) W Węgrach znajduje się między innymi: Szkoła, przedszkole, kościół, 2 sklepy, ośrodek zdrowia, oddział banku, biblioteka, stacja kontroli pojazdów, warsztat samochodowy, ochotnicza straż pożarna, sala imprez okolicznościowych, plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki nożnej, siatkówki oraz koszykówki. Okolica jest bardzo ładna ze sporą ilością terenów zielonych a z działki widoczna jest góra Ślęża znajdująca się w Sobótce. Dojazd do miasta umożliwiają zarówno autobusy jak i pociągi a czas dojazdu do Wrocławia pociągiem trwa około 15 min. Dodatkowym atutem jest dostępna autostrada w niedalekiej odległości od Węgier. Możliwa negocjacja ceny. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Działka budowlana Zator/Rudze woj. małopolskie - 11 ar
Działka budowlana Zator/Rudze woj. małopolskie - 11 ar
159000 zł
Zator 23 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia11 000
Cena za m²14.45 zł/m²

Dzień dobry, posiadam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Rudze koło Zatora w województwie małopolskim. Gmina Zator prężnie się rozwija, a jej położenie między dwiema dużymi aglomeracjami: śląską oraz krakowską, niezwykle podnosi jej atrakcyjność oraz użyteczność. Do 1h drogi jesteśmy w stanie być zarówno w Krakowie jak i w Katowicach. Zator i jego okolice są bardzo bogate w różne atrakcje. Z działki, którą oferuję są następujące odległości: - Zator 3 km - Energylandia 4 km - Zatorland 3 km - Zamek Lipowiec 10 km - Wadowice 14 km - Andrychów 15 km - Oświęcim 18 km - Stok narciarski Czarny Groń 30 km - Bielsko-Biała 38 km - Kraków 45 km - Katowice 55 km - Szczyrk 50 km - Szlaki górskie i rowerowe w Beskidzie Małym (Kocierz, Żar, Skrzyczne) 40 km Sama nieruchomość zlokalizowana jest w atrakcyjnym i zacisznym miejscu, dobrze nasłonecznionym z bezpośrednim asfaltowym dojazdem od ulicy Szmaragdowej. Pierwsza linia zabudowy. Działka jest płaska w kształcie prostokąta, a więc w najbardziej poszukiwanym położeniu i zarysie. Jej powierzchnia to 11 arów. Oznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania to 7MU18 - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej (w tym usług publicznych). Działka idealna i gotowa pod wszelką zabudowę. Media znajdują się w bliskim sąsiedztwie. Możliwość zakupu również działek nr 509 i 510. Zapraszam do kontaktu.

Działka Ryki 14 000 m2 z dostępem do jeziora
Działka Ryki 14 000 m2 z dostępem do jeziora
3500000 zł
Ryki 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia14 000
Cena za m²250 zł/m²

Oferujemy Państwu działkę mieszkaniowo-usługową o wielkości 14 000 m2 położoną w bardzo atrakcyjnym miejscu z dostępem do jeziora. Spokojna, malownicza okolica. Idealne miejsce pod inwestycje np. osiedle domków lub usługi. Teren rozwojowy, istnieje możliwość przekształcenia pod działkę przemysłową. Teren ma łagodny spadek w kierunku jeziora. Wjazd na działkę znajduje się od strony ulicy Lubelskiej. Dzięki temu działka jest bardzo dobrze skomunikowana z miastem Ryki, pobliskimi miastami (Dęblin, Kock, Lubartów), a dzięki wylotowi na trasę S17, oddalonego ok. 1km , także z takimi miejscowościami jak : Warszawa, Lublin, Puławy, Kazimierz Dolny, Nałęczów, Garwolin. Nieruchomość znajduje się 2,8 km od Ryk, gdzie znajduje się pełna infrastruktura miejska: szkoły, przedszkola, urzędy, kościół, szpital, poczta, policja, przychodnie, apteki, usługi i sklepy z zakresu rożnych branż itp. W odległości kilku kilometrów na południe znajduje się Nadwieprzański Park Krajobrazowy z bogatą fauna i florą, liczne stawy, lasy oraz lokalne zabytki architektury. Warunki zabudowy zamieszczone w jednym ze zdjęć. Odległości od poszczególnych miast: Ryki 2,8 km ok.4min Dęblin 9,4 km ok. 10min Kock 36 km ok 30min Puławy 28km ok 23min Kazimierz Dolny 42 km ok 45min Garwolin 50km ok 30min Nałęczów 50 km ok 35min Lublin 64 km ok 40min Warszawa 113km 1 h 21min Lubartów 60 km 51min Radom 75km 1h 20min Więcej informacji udzielamy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację. Karolina Wilczyńska Doradca ds Nieruchomości Szczęsny Nieruchomości tel. (użyj formularza kontaktowego) Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka rolno-budowlana-1,40 h-atrakcyjna lokalizacja-Zator/Rudze
Działka rolno-budowlana-1,40 h-atrakcyjna lokalizacja-Zator/Rudze
650000 zł
Zator 12 dnia plecy
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia135 000
Cena za m²4.81 zł/m²

Dzień dobry, posiadam na sprzedaż działkę rolno-budowlaną w miejscowości Rudze koło Zatora w województwie małopolskim. Gmina Zator prężnie się rozwija, a jej położenie między dwiema dużymi aglomeracjami: śląską oraz krakowską, niezwykle podnosi jej atrakcyjność oraz użyteczność. Do 1h drogi jesteśmy w stanie być zarówno w Krakowie jak i w Katowicach. Zator i jego okolice są bardzo bogate w różne atrakcje. Z działki, którą oferuję są następujące odległości: - Zator 3 km - Energylandia 4 km - Zatorland 3 km - Zamek Lipowiec 10 km - Wadowice 14 km - Andrychów 15 km - Oświęcim 18 km - Stok narciarski Czarny Groń 30 km - Bielsko-Biała 38 km - Kraków 45 km - Katowice 55 km - Szczyrk 50 km - Szlaki górskie i rowerowe w Beskidzie Małym (Kocierz, Żar, Skrzyczne) 40 km Nieruchomość zlokalizowana jest w niezwykle atrakcyjnym, dobrze nasłonecznionym miejscu, ponieważ znajduję się pomiędzy dwiema asfaltowymi drogami z bezpośrednim wjazdem zarówno z drogi wojewódzkiej Andrychów/Zator (ul. Andrychowska) oraz od strony drogi gminnej (ulica Szmaragdowa). Jest to pierwsza linia zabudowy. Działka jest płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta/trapezu. Na powierzchnie 1,40 h składa się 35 a działki budowlanej podzielonej na trzy równe części co widać na załączonych zdjęciach (nr [508]-[509]-[510]), około 10 a działki rolnej wytyczonej pod przyszłą drogę (nr [369]) oraz niespełna hektar działki rolnej (nr [507]). Część budowlana jest gotowa pod wszelką zabudowę. W planie zagospodarowania jest oznaczona jako 7MU18 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej (w tym usług publicznych). Działka o nr 369 jest w planie zagospodarowania przestrzennego zaznaczona jako przyszła droga będąca połączeniem ulicy Szmaragdowej z Andrychowską. Budowa tego łącznika jeszcze bardziej uatrakcyjni nieruchomość. Nie wiadomo kiedy gmina zdecyduję się na tą inwestycje, ale powyższa działka będzie wymagała wykupu od przyszłego właściciela, co będzie dobrą okazją do pewnych negocjacji. Część rolna działki to ziemia klasy IV oraz V więc temat jest bardzo rozwojowy jeśli chodzi o przekształcenie przy następnej zmianie planu zagospodarowania, biorąc pod uwagę rozwój okolicy. Należy zaznaczyć, że działka od strony drogi wojewódzkiej ma swój osobny, utwardzony wjazd z przepustem wody co również widać na zdjęciach. Położenie nieruchomości jest rokujące i daje sporo możliwości inwestycyjnych i budowlanych. Wszelkie media są w bliskim sąsiedztwie. Zapraszam do kontaktu.

Filipowice - 14,2 ar - działka budowlana
Filipowice - 14,2 ar - działka budowlana
150000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 420
Cena za m²105.63 zł/m²

Mników – 14,2 ar – działka budowlana – mieszkaniowo/usługowaMamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę w ciekawej lokalizacji o powierzchni 14,2 ar, w kształcie przybliżonym do prostokąta.  DZIAŁKA: Działka posiada dostęp do mediów (wody, kanalizacji, gazu). Dojazd do działki utwardzoną drogą. Nieruchomość znajduje się na w centrum miejscowości Filipowice. Na sąsiednich działkach znajduje się zabudowa jednorodzinna. Szerokość działki w najwęższym miejscu to około 28 metrów, w najszerszym 35 metrów. Długość działki to około 45 metrów. PODSTAWOWE INFORMACJE O DZIAŁCE: - objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego- w MPZP obszar objęty możliwością zabudowy mieszkaniowo/usługowej:1) Maksymalna wysokość zabudowy mieszkalnej – 10,5 m2) Maksymalna wysokość zabudowy budynków gospodarczych, garaży – 6 m 3) Maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy nie może przekroczyć 75% terenu inwestycji,4) Wskaźnik powierzchni terenu biologicznie czynnego nie może być niższy niż 15% terenu inwestycji,  - woda doprowadzona do działki, - gaz doprowadzony do działki,- kanalizacja doprowadzona do działki LOKALIZACJA: Nieruchomość gruntowa usytuowana jest w Filipowicach. Działka zlokalizowana jest w atrakcyjnym miejscu w centrum miejscowości. Spokojna i malownicza okolica z licznymi terenami zielonymi stanowiącymi tereny rekreacyjne. Liczne trasy rowerowe i spacerowe.  Nieruchomość nadająca się pod inwestycję lub lokatę kapitału. Więcej informacji zostanie udzielonych telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu! Stan prawny: Pełna własność z księgą wieczystą. Cena: 150 000 zł (do negocjacji)OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆKontakt: Agencja Nieruchomości TecnocasaOddział IX : Bronowice, os. Widokul. Bronowicka 54tel: (użyj formularza kontaktowego)tel: (użyj formularza kontaktowego)Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami). We are pleased to present you a plot of land in an interesting location with an area of 14.2 ar, in the shape of a rectangle. ACTION:The property has access to the media (water, sewerage, gas). Access to the property via an asphalt road. The property is located in the center of the village Filipowice. On the adjacent plots there is a single-family house development. The width of the plot at the narrowest point is about 28 meters, the widest 35 meters. The length of the plot is about 45 meters. BASIC INFORMATION ABOUT THE ACTION: - in the context of the local development plan - in the MPZP, the area for which residential/service development is planned: 1) Maximum height of residential building – 10.5 m 2) Maximum height of outbuildings, garages – 6 m 3) the maximum index of the built-up area must not exceed 75% of the investment area; 4) the area index of the biologically active site must be at least 15% of the investment area; - water added to the plot, - gas supplied to the parcel, - Sewerage leading to the property LOCATION:The property is located in Filipowice. The plot is located in an attractive location in the center of the village. Quiet and picturesque surroundings with numerous green areas as recreational areas. Numerous cycling and hiking trails. Real estate suitable for investment or investment. Further information is available by phone. Contact us! Legal situation: Full ownership with land register. Price: 150,000 PLN (negotiable) EXCLUSIVE OFFER Contact:Real Estate Agency Tecnocasa Branch IX: Bronowice Bronowicka 54 Str. Tel: (użyj formularza kontaktowego) Tel: (użyj formularza kontaktowego) According to the Real Estate Industry Act Chapter 2, Art. 180 (3) a standard purchase agreement must be signed before a property can be inspected. (Law of 21 August 1997 on the Real Estate Industry).

Działka 3000m2 Golczewo
Działka 3000m2 Golczewo
544000 zł
Golczewo 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²93 zł/m²
Powierzchnia3000 m²
Szerokość30 m
Długość100 m
Typbudowlana
Drogautwardzona

Ofertą sprzedaży jest działka w miejscowości Golczewo o powierzchni 3000 m2. Gmina nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, trzeba wystąpić o warunki zabudowy. Na oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem *** *** *** Nieruchomość usytuowana w okolicy nowo powstających domków jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą gminną. Media znajdują się nieopodal granicy. Wszędzie blisko - do centrum to zaledwie 2 minuty spacerkiem. Położenie w atrakcyjnym miejscu, czyni ofertę bardzo interesującą. Gorąco polecam. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem *** *** *** Golczewo jest położone w południowo-zachodniej części Równiny Gryfickiej. W granicach administracyjnych miasta znajdują się dwa większe zbiorniki wodne: Jezioro Okonie i Jezioro Szczucze, przez które przepływa rzeka Niemica. Główna zabudowa Golczewa mieści się na wschodnich brzegach obu jezior. Do najbliższej miejscowości nadmorskiej Pobierowo to zaledwie 35 minut spokojnej jazdy. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. DAMIAN STAŃCZYK to nowoczesne i rzetelne biuro nieruchomości - Licencja państwowa numer 24451 Głównym zakresem działalności firmy jest pośrednictwo w obrocie nieruchomości głównie w pasie nadmorskim powiatu kamieńskiego i gryfickiego. Zapewniam profesjonalną i kompleksową pomoc przy zakupie i sprzedaży domów, działek, mieszkań oraz nieruchomości komercyjnych. Oferuję pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań każdego klienta na każdym etapie kupna sprzedaży nieruchomości. W zakresie moich usług organizuję spotkania , prezentację nieruchomości ,pomoc i doradztwo w obsłudze wszelkich formalności związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości do momentu przekazania kluczy. Na życzenie klienta dostarczam fachowej porady przy wyborze właściwej oferty kredytowej oraz pomoc przy ubezpieczeniu nieruchomości. Każdy klient to dla mnie nowe wyzwanie dlatego jestem otwarty i zawsze gotowy do działania. Zapraszam do współpracy. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Działka budowlana 2 km od centrum Mrągowa
Działka budowlana 2 km od centrum Mrągowa
115000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia948
Cena za m²121.31 zł/m²

Marzy Ci się własny dom? A może dodatkowo własny ogród i miejsce do wypoczynku? Cenisz sobie ciszę i spokój, chcesz zapomnieć o miejskim gwarze? Jeśli choć raz odpowiedziałeś Tak - to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej. Przedmiotowa działka zlokalizowana jest w miejscowości Marcinkowo koło Mrągowa. Położona w bardzo spokojnym i atrakcyjnym miejscu, w okolicy w której powstaje niska zabudowa jednorodzinna. Działka o powierzchni 948 m2 o płaskim, prostokątnym kształcie posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy, która to pozwala i dopuszcza na budowę budynku jednorodzinnego z garażem w bryle o następujących parametrach: - wysokość budynku max. 1 kondygnacja plus poddasze użytkowym - wysokość do kalenicy nie więcej niż 9m - całkowite podpiwniczenie budynku - dach dwuspadowy o kącie nachylenia 30 - 45̊ - dachówka ceramiczna lub blachodachówka w odcieniach kolorów czerwonego, brązowego lub czarnego Media w postaci ujęcia wody, gazu i prądu są w bezpośrednim sąsiedztwie działki. Dogodny układ dróg powiatowych i gminnych zapewnia szybkie i sprawne dotarcie do centrum miasta Mrągowa - oddalonego zaledwie 2 km - a tam już możliwość skorzystania z wszelkich punktów usługowych, urzędów, bazy edukacyjnej, szpitala i przychodni lekarskich, banków, licznych sklepów, marketów, aptek, salonów fryzjerskich oraz restauracji. Jesteś zainteresowany ? Zadzwoń !!!Zapraszamy na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Kontakt do opiekuna oferty : Piotr Kuszpit tel : (użyj formularza kontaktowego) e-mail : Chcesz kupić lub sprzedać nieruchomość? Zapraszamy do naszego oddziału mieszczącego się w Mrągowie przy ul. 8 Maja 25 lokal 4 (I piętro) tel : (użyj formularza kontaktowego)"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Działka budowlana z lasem k. Mrągowa /10,41zł 1m2
Działka budowlana z lasem k. Mrągowa /10,41zł 1m2
99900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia9 600
Cena za m²10.41 zł/m²

Oferta na wyłączność  !  Nie szukaj dalej !UWAGA :  istnieje możliwość zamiany powyższej nieruchomości na inną.Szukasz w atrakcyjnej cenie dużej działki na Mazurach w bliskiej odległości od Mrągowa na, której wybudujesz dom lub nawet kilka ?Ta oferta skierowana jest do Ciebie !Numer ewidencyjny działki : 9/1Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Bagienice Małe o powierzchni 9600 m2 ( 96 arów ) w której w skład wchodzi własny las o pow. 300 m2, który graniczy z kompleksem lasów państwowych.Działka idealna również dla inwestora, który przy odrobinie wyobraźni jest wstanie stworzyć zyskowny biznes !Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenu. Istnieją okoliczności  ,które skutkują ,że można ubiegać się o dostanie WZ  pod zabudowę 5 domów letniskowych, które są umieszczone na mapie planu zagospodarowania przestrzennego ( widoczne na zdjęciu ).Okolica nieuciążliwa o znikomej zabudowie jednorodzinnej w malowniczym oraz atrakcyjnym miejscu gdzie otacza się lasami i łąkami oraz dogodnym dojazdem drogą gminną ( odśnieżana w sezonie zimowym ).W najbliższej okolicy można znaleźć nie tylko liczne tereny zielone ale również liczne atrakcje dla wędkarzy.Bliskość natury sprzyja spacerom, jazdom rowerem i wieloma innymi formami aktywnego spędzania czasu.Media : energia ( ok. 150 m) ,wodociąg ( ok. 100 m  )* Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenu przedmiotowej nieruchomości wyłącznie we własnym zakresie. W przypadku  zainteresowania prosimy o złożenie swojej  oferty. POSZUKUJESZ INNEJ NIERUCHOMOŚCI ?ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ ! - PEŁNA LISTA OFERT !Zainteresowała Cię powyższa oferta ?Zadzwoń : (użyj formularza kontaktowego) lub (użyj formularza kontaktowego) i umów się na prezentację z naszym agentem.Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie .Do zobaczenia …*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !. **Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. ***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Działka budowlana w drugiej linii DK52
Działka budowlana w drugiej linii DK52
189000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki3136
Rodzaj działkiBudowlana

Planujesz działalność handlowo - usługową w atrakcyjnym miejscu, z szybkim dostępem do drogi krajowej lub chcesz zamieszkać w okolicy miasta Wadowice? Oto działka z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym w Barwałdzie Dolnym. Nieruchomość w drugiej linii od DK52 (Wadowice – Kraków). Miejscowość położona w gminie Wadowice, która liczy około 38 tysięcy mieszkańców i pełni istotną rolę w tej części regionu, nie tylko w branży turystycznej. Stanowi centrum administracji, kultury i edukacji, siedzibę władz gminnych i powiatowych. Przez Wadowice biegną dwa ważne szlaki komunikacyjne o znaczeniu krajowym: trasa Kraków - Bielsko Biała oraz Oświęcim – Sucha Beskidzka. Od centrum dzieli odległość 6 km, od Krakowa - 47 km. Taka lokalizacja pozwoli Ci na szybki zwrot z inwestycji i planowany rozwój Twojej firmy. W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna, usługowa, szkoła, przystanek, sklepy oraz kościół. Działka o minimalnym nachyleniu, nieogrodzona, w kształcie prostokąta o wymiarach około 96 m na 32 m. Od strony ruchliwej drogi obsadzona dorosłym drzewostanem. Dojazd zjazdem z DK drogą gminną utwardzoną. Działka w MPZP oznaczona symbolem MU1 – tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej. Masz możliwość realizacji obiektów mieszkalno - usługowych, usługowych, zakładów drobnej wytwórczości i obiektów usługowo – handlowych o wysokości do kalenicy do 12 m. Możesz zaplanować zabudowę wielkości 40% powierzchni działki. Masz także możliwość podziału na mniejsze o minimalnej pow. 1200 m2, zachowując szerokość frontu działek - 20 m. Prąd, gaz i woda na działce i w granicy. Usługi to idealne rozwiązanie na szybkie pomnożenie kapitału. Inwestycja w takiej lokalizacji pozwoli Ci wygenerować stały zysk. Zainteresowany? Zapraszam do kontaktu. Powyższa oferta objęta jest programem Współpracuję, co oznacza że jest udostępniona innym agencjom nieruchomości. Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz doradca kredytowy porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Kamila Dobko tel. (+48) 536 - pokaż numer telefonu - e-mail: @ Zapraszam do naszej placówki w Wadowicach, przy ulicy Poprzeczna 8, tel. (+48) 33 432 27 63, @ "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny." Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Morawica – 63 ar – działka rolno-budowlana
Morawica – 63 ar – działka rolno-budowlana
379000 zł
Morawica 18 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia6 300
Cena za m²60.16 zł/m²

Morawica – 63 ar – działka rolno-budowlana  Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę z MPZP – przeznaczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej.Działka o powierzchni 63 ar, z tego około 23 ar to działka z przeznaczeniem budowlanym. Dojazd do działki możliwy jest z ulicy wojewódzkiej nr 763 pomiędzy miejscowością Morawica, a Radkowice. Na sąsiednich działkach znajduje się zabudowa jednorodzinna, po dwóch stronach drogi. Doprowadzone są media, tj. woda, prąd, gaz. Nieruchomość nadająca się pod inwestycję lub lokatę kapitału. Więcej informacji zostanie udzielonych telefonicznie.Zapraszamy do kontaktu! Stan prawny: Pełna własność z księgą wieczystą. Lokalizacja:Działki zlokalizowane są w atrakcyjnym miejscu. Spokojna i malownicza okolica z licznymi terenami zielonymi stanowiącymi tereny rekreacyjne pod krakowskich miejscowości, takich jak Piekary, Kryspinów. Liczne trasy rowerowe i spacerowe. Łatwy dojazd i dostęp do dróg powiatowych, niewielka odległość autostrady sprawiły, że Mników posiada idealne warunki do prowadzenia firmy, które bardzo licznie osiedliły się w specjalnie utworzonej strefie ekonomicznej.Dodatkowo, tereny gminy skomunikowane są z MPK w Krakowie. Cena za całość: 379 000 zł (do negocjacji) OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Kontakt:Agencja Nieruchomości TecnocasaOddział IX : Bronowice, os. Widok Bronowicka 54 tel: (użyj formularza kontaktowego)tel: (użyj formularza kontaktowego)Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami). We offer you for sale a plot of land with MPZP – the purpose of single-family housing and service development. The plot has an area of 63 ar, of which about 23 ar is a building plot.Access to the plot is possible from the Voivodship Street No. 763 between Morawica and Radkowice. On the neighboring plots there is a single-family building on two sides of the road.The utilities are supplied, i. e. water, electricity, gas.Property suitable for investment or capital investment.More information will be provided by phone. Feel free to contact us!. Legal status: Full ownership with land register.Location:The plots are located in an attractive location. Quiet and picturesque area with numerous green areas constituting recreational areas under the Krakow towns, such as Piekary, Kryspinów. Numerous cycling and walking routes. Easy access and access to county roads, a short distance from the highway made Mników ideal conditions for running a company, which settled in large numbers in a specially created economic zone.In addition, the areas of the municipality are connected with the MPK in Kraków.Price for the whole: 379 000 PLN (negotiable)EXCLUSIVE OFFER Contact:Tecnocasa Real Estate AgencySection IX: Bronowice Bronowicka Street 54 tel: +48 (użyj formularza kontaktowego) tel: +48 (użyj formularza kontaktowego) According to the Act on Real Estate Management, Chapter 2, Art. 180, item 3. before viewing the property, a standard contract of mediation in the purchase must be signed. (ACT of 21 August 1997 on Real Estate Management).

Działka 3140 m2 z własną linią brzegową jeziora
Działka 3140 m2 z własną linią brzegową jeziora
339000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 141
Cena za m²99.97 zł/m²

Na sprzedaż kompleks sześciu malowniczych działek budowlanych, położonych w miejscowości Garbas Drugi, gmina Filipów, powiat suwalski. Każda z  działek posiada powierzchnię około 3140 m2 i własną linię brzegową Jeziora Mieruńskiego o długości około 20 m. Działki położone są w bardzo spokojnym i atrakcyjnym turystycznie miejscu, na skraju wsi, w otoczeniu natury z panoramicznym widokiem na jezioro, łąki i pola. Działki mają kształt prostokątów. Teren falisty, lekko pagórkowaty. Grunt utrzymany jest w kulturze rolnej. Działki posiadają uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego oznaczony na rysunku planu 3 ML - tereny zabudowy rekreacji indywidualnej.  Szczegółowe ustalenia dla terenów zabudowy rekreacji indywidualnej ML : 1. Przeznaczenie podstawowe: zabudowa rekreacji indywidualnej. 2. Przeznaczenie dopuszczalne: budynki i budowle pomocnicze, miejsca postojowe, zieleń, urządzenia i sieci infrastruktury technicznej na potrzeby terenów przeznaczonych pod zabudowę. 3. Zasady kształtowania zabudowy oraz wskaźniki zagospodarowania terenu: 1) wskaźniki zagospodarowania terenu: a) maksymalna intensywność zabudowy: 0,3, b) minimalna intensywność zabudowy – nie ustala się, c) maksymalna powierzchnia zabudowy: 15% powierzchni działki, d) minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej: 70% powierzchni działki budowlanej; 2) zasady kształtowania zabudowy: a) ustala się nieprzekraczalne linie zabudowy – zgodnie z rysunkiem planu, b) maksymalna wysokość zabudowy: 2 kondygnacje nadziemne łącznie z poddaszem użytkowym - 8 m, w tym wysokość budynków i budowli pomocniczych – 6 m, c) geometria dachu: należy stosować dwuspadowe lub wielospadowe dachy, o kącie nachylenia głównych połaci od 35° do 45°. Dojazd do działek odbywa się utwardzoną drogą gminną, utrzymaną w bardzo dobrym stanie technicznym, z której jest bezpośredni zjazd na drogę wewnętrzną. Media: linia energetyczna znajduje się w odległości 130 m od nieruchomości, natomiast wodociąg w odległości 900 m. Nieruchomość ta jest bardzo ciekawym miejscem dla miłośników spokojnego wypoczynku, ciszy, kontaktu z naturą, wędkarstwa i pięknych widoków. Jest to miejsce, które pozwala oderwać się od zgiełku miasta i w pełni się zrelaksować. Jezioro Mieruńskie Wielkie – jezioro na Pojezierzu Suwalskim, położone 5 km od Filipowa, przy szosie do Kowal Oleckich. Zbiornik wodny osiąga powierzchnię 189,4 ha o maksymalnej głębokości 25 m. Południowo-wschodnia część jeziora oddzielona jest półwyspem i tworzy rozległą zatokę. Wędkarstwo ma charakter linowo–szczupakowy. Rybostan w przeważającej części tworzą: liny, szczupaki, płocie, okonie i karasie. Cena działki 3140 m2 - 314 000 zł. Jedna z działek o powierzchni 3097 m2 jest aktualnie zarezerwowana.  Jako eksperci kredytowi bezpłatnie sprawdzimy Państwa zdolność kredytową i pomożemy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego lub gotówkowego na rynku. Współpracujemy z 14 renomowanymi bankami. Kontakt – Wojciech Zackiewicz tel. (użyj formularza kontaktowego) DOM POLSKI Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia 19-400 Olecko Plac Wolności 26 tel. (użyj formularza kontaktowego), (użyj formularza kontaktowego) Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia nieruchomości. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej. Wszystkie transakcje pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i prezentacje wszystkich nieruchomości klientom odbywają się wyłącznie na podstawie Umów Pośrednictwa zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami i prowadzone są przez Licencjonowanych Pośredników w Obrocie Nieruchomościami - Wojciecha Zackiewicza (nr licencji 11243) i Piotra Sosnowskiego (nr licencji 23818). Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Wojciech Zackiewicz (licencja nr: 11243)

Filtr