Nieruchomość w atrakcyjnym miejscu

Sortowanie:
Znaleziony: 28 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
NIERUCHOMOŚĆ W ATRAKCYJNYM MIEJSCU
NIERUCHOMOŚĆ W ATRAKCYJNYM MIEJSCU
3 500 000 zł
nowe Radom 30+ kilka dni temu

UWAGA!!!! Do sprzedania działka o powierzchni 2713 m2 położona w doskonałym miejscu z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną.W tym momencie na posesji znajduje się budynek handlowo-usługowy o powierzchni 567,67m2 w całości wynajęty.Nieruchomość w ścisłym centrum Radomia.Przy skrzyżowaniu głównych ulic. W pobliżu Galerii Słonecznej. Z dużym parkingiem na ok. 30 samochodów. Teren ogrodzony. Dwie bramy wjazdowe. Budynek zaopatrzony jest w alarm i monitoring. Część biurowa posiada własną serwerownię i sieć komputerową. Pozostała część budynku pełni funkcję handlowo-usługową. Istnieje możliwość likwidacji istniejącego budynku i innego zagospodarowania terenu. Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie nieruchomości w planie: usługi ogólnomiejskie i regionalne. Wysokość obiektów od dwóch do czterech kondygnacji. Ta nieruchomość, to doskonała oferta dla inwestorów i deweloperów. Cena tej wyjątkowej działki to 3 500 000 tys. do negocjacji.Istnieje również możliwość nawiązania współpracy z właścicielem w kwestii wspólnej realizacji zamierzonego przedsięwzięcia.NA TERENIE RADOMIA W TAK WYJĄTKOWEJ LOKALIZACJI NIE MA JUŻ DZIAŁEK.ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ. NAPRAWDĘ WARTO!!!!Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę związaną z transakcją. Eksperci kredytowi w Wilsons Nieruchomości bezpłatnie porównają i pomogą wybrać najlepszą ofertę kredytów hipotecznych. Nasz doświadczony zespół architektów stworzy wizualizację i opracuje profesjonalną dokumentację architektoniczną.Więcej podobnych ofert nieruchomości na naszej stronie https://wilsons.plNiniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.Numer oferty w biurze: WIL204864Lokalizacja: Mazowieckie, Radom, Stanisława WerneraPowierzchnia: 2713Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

NIERUCHOMOŚĆ W SUPER ATRAKCYJNYM MIEJSCU
NIERUCHOMOŚĆ W SUPER ATRAKCYJNYM MIEJSCU
3 500 000 zł
Radom 30+ kilka dni temu

UWAGA!!!Do sprzedania działka inwestycyjna o pow. 2713 m2 w ścisłym centrum Radomia, w super lokalizacji na której stoi aktualnie budynek handlowo usługowy o pow.567,67 m2Przy skrzyżowaniu głównych ulic. W pobliżu Galerii Słonecznej. Z dużym parkingiem na ok. 30 samochodów. Teren ogrodzony. Dwie bramy wjazdowe. Budynek zaopatrzony jest w alarm i monitoring. Część biurowa posiada własną serwerownię i sieć komputerową. Pozostała część budynku pełni funkcję handlowo-usługową. Pomieszczenia są wynajęte w 100%. Istnieje możliwość likwidacji istniejącego budynku i innego zagospodarowania terenu. Jest zgoda na wyburzenie istniejącej zabudowy.Nieruchomość znajduje się w strefie konserwatorskiej i jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie nieruchomości w planie: usługi ogólnomiejskie i regionalne. Wysokość obiektów od dwóch do trzech kondygnacji. Oferowana nieruchomość, to doskonała oferta dla inwestorów i deweloperów.Istnieje opcja współpracy z właścicielami działki w zakresie budowy nowego obiektu. TAKICH LOKALIZACJI W RADOMIU JUŻ NIE MA. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !!!!NAPRAWDĘ WARTO !!!Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę związaną z transakcją. Eksperci kredytowi w Wilsons Nieruchomości bezpłatnie porównają i pomogą wybrać najlepszą ofertę kredytów hipotecznych. Nasz doświadczony zespół architektów stworzy wizualizację i opracuje profesjonalną dokumentację architektoniczną.Więcej podobnych ofert nieruchomości na naszej stronie https://wilsons.plNiniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.Numer oferty w biurze: WIL924159Lokalizacja: Mazowieckie, Radom, Stanisława WerneraPowierzchnia: 2713Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka 1,9 ha Pawlin zabudowana domem i halą
Działka 1,9 ha Pawlin zabudowana domem i halą
870000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia19 000
Cena za m²45.79 zł/m²

Nieruchomość składająca się z działki o pow.1,9 ha położonej w atrakcyjnym miejscu w Pawlinie ok 10 km od Lublina. Na działce znajduje się dom i hala przemysłowa.

Atrakcyjna działka na sprzedaż!
Atrakcyjna działka na sprzedaż!
150 000 zł
Mielec 30+ kilka dni temu

Oferujemy Państwu działkę budowlaną, narożną położoną w atrakcyjnym miejscu w Maliniu. Nieruchomość usytuowana na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w sąsiedztwie lasu. Działka położona jest w I linii zabudowy przy drodze asfaltowej w pobliżu szkoły. Istnieje możliwość wjazdu na działkę z dwóch stron. Nieruchomość położona 8 km od Mielca.POWIERZCHNIA: 14,35a WYMIARY: 38/34m x 40mNieruchomości - Pośrednictwo i Wycena "LOKUM" 39-300 Mielec, Al. Niepodległości 9 Tel.: 17/ 583 96 74 E-mail: biuro@lokum.mielec.pl www.lokum.mielec.pl

Sprzedam działkę - Ustka, Na Wydmie
Sprzedam działkę - Ustka, Na Wydmie
220 000 zł
Ustka 30+ kilka dni temu

Oferowana nieruchomość gruntowa (0,0519ha) położona jest w bardzo atrakcyjnym miejscu na usteckim osiedlu Na Wydmie, w pobliżu zachodniej plaży. Działka znajduje się w sąsiedztwie osiedlowych budynków. Działka może być przeznaczona np. pod działalność gospodarczą zgodną z Miejskim Planem Zagospodarowania Przestrzennego (tereny rekreacyjno-wypoczynkowe, mała gastronomia). Dla opisanej działki prowadzona jest Księga Wieczysta nr SL1S/00080718/9 (https://ekw.ms.gov.pl)

Sprzedam działkę - Ustka, Na Wydmie
Sprzedam działkę - Ustka, Na Wydmie
220 000 zł
Ustka 30+ kilka dni temu

Oferowana nieruchomość gruntowa (0,0589ha) położona jest w bardzo atrakcyjnym miejscu na usteckim osiedlu Na Wydmie, w pobliżu zachodniej plaży. Działka znajduje się w sąsiedztwie osiedlowych budynków. Działka może być przeznaczona np. pod działalność gospodarczą zgodną z Miejskim Planem Zagospodarowania Przestrzennego (tereny rekreacyjno-wypoczynkowe, mała gastronomia lub np. wynajem miejsc postojowych). Dla opisanej działki prowadzona jest Księga Wieczysta nr SL1S/00091489/4 (https://ekw.ms.gov.pl)

Sprzedam działkę rolno-budowlaną!
Sprzedam działkę rolno-budowlaną!
82000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia7 607
Cena za m²10.78 zł/m²

Sprzedam nieruchomość składającą się z dwóch przylegających do siebie działek: budowlanej o pow. 0,25 ha i rolnej o pow. 0,51 ha w miejscowości Błażek, gm. Batorz, pow. Janów Lubelski, numery działek: 703 i 751/1. Działka położona w bardzo atrakcyjnym i spokojnym miejscu: Szkoła Podstawowa ok. 200 metrów Sklep spożywczo-przemysłowy ok. 220 metrów Kościół ok. 250 metrów Więcej informacji telefonicznie.

Duży plac w centrum Poznania - teren do wynajęcia
Duży plac w centrum Poznania - teren do wynajęcia
18000 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia4 500
Cena za m²4 zł/m²

Do wynajęcia duża działka w centrum Poznania (ok 700 m do Starego Browaru). Nieruchomość położona w wyjątkowo atrakcyjnym miejscu bezpośrednio przy ulicy Droga Debinska. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa River Park, basen i siłownia Cityzen, Multikino oraz AWF. Nieruchomość w pełni ogrodzona z wygodnym wjazdem bramą. Teren oświetlony. Nieruchomość wyposażona w przyłącza energii elektrycznej (60kw i 20 kw), oraz wody. Całość terenu utwardzona płytami betonowymi. Cena najmu mies: 18 000 zł netto (4 zł/ m2 + VAT) Zapraszam do kontaktu celem przedstawienia szczegółów oferty. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu cywilnego.

Działka budowlana Strzebiń Prądy
Działka budowlana Strzebiń Prądy
153000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 614
Cena za m²94.8 zł/m²

Dzień dobry, oferuję sprzedaż działki niezabudowanej położonej na Prądach pomiędzy Strzebiń a Koszęcinem, działka ma powierzchnię 1614 m2 ok.30x50 i jest wolna od wszelkich obciążeń. Działka jest położna w bardzo atrakcyjnym miejscu, albowiem zaledwie klika kroków od nieruchomości rozpoczyna się las i liczne ścieżki rowerowe/piesze. Nieruchomość położona jest przy z dala od zgiełku miejskiego i mimo to umożliwia szybkie i wygodne skorzystanie z dobrodziejstwa oferty rekreacyjnej, handlowej i transportowej Gminy Koszęcin. Działka uzbrojona tj. woda z wodociągu, kanalizacja, Zachęcam do kontaktu i oględzin.

Działka budowlana Suwałki Uzbrojona Media
Działka budowlana Suwałki Uzbrojona Media
169000 zł
Suwałki 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 069
Cena za m²81.68 zł/m²

Witam, oferuje na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2069 m2, wymiary około 54m x 40m. Położona w miejscowości Biała Woda 2,5 km od Suwałk, gmina Suwałki. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dojazd drogą asfaltową, posiada 2 wjazdy (przelotowe), Doprowadzone media prąd, woda. Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnym miejscu z bardzo dobrym, szybkim dojazdem do Suwałk 2,5km. W sąsiedztwie powstają nowe domy. Oferta idealna dla osób, które chcą zbudować dom blisko miasta, na nieco większej działce, gdzie mogą cieszyć się dużym ogrodem i otwartą przestrzenią. Niedaleko – ok. 200m od granicy działki znajduje się przystanek autobusu miejskiego. Oferta prywatna, sprzedaż bez pośredników.

Duża działka zabudowana starym domem w centrum Woszczyc
Duża działka zabudowana starym domem w centrum Woszczyc
290 000 zł
Orzesze 30+ kilka dni temu

Interesująca nieruchomość na sprzedaż w samym centrum Woszczyc., gm. OrzeszeDziałka budowlana o łącznej powierzchni 2197 mkw zabudowana domem z cegły oraz stodołą.Nieruchomość usytułowana w bardzo atrakcyjnym miejscu, kilkanaście metrów od woszczyckiego ryneczku, przy głównej ulicy Dzięki usytuowaniu działka oraz jej zabudowa daje sporo możliwości.W działce prąd i woda.Kształt działki nieregularny. Szerokość działki od frontu ok.40 metrówSąsiedztwo domów jednorodzinnych, ścisła zabudowa.W najbliższej okolicy szkoła, sklepy, przystanek komunikacji miejskiej, kościół w oraz lasy i łąki w odległości ok 800 m.Doskonały dojazd zarówno do wiślanki w kierunku Żor . czy Katowic, Mikołowa. Bardzo dobry dojazd również do Tychów.W MPZM działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wraz z usługami stopinia podstawowegoDostęp do drogi publicznej bezpośredni.Media Prąd i woda w działce doprowadzone .Działka ogrodzonaTeren płaski.Dom o pow. ok. 100 mkw jak i stodoła znajdujące się na działce wymagają generalnego remontu lub rozbiórki.KOSZTY POSREDNICTWA POKRYWA SPRZEDAJĄCYZAPRASZM DO KONTAKTUKontakt Danuta Jankowska MrozekQuality Nieruchomości

Działka budowlana Węgry,gm.Żórawina ( Wrocław )
Działka budowlana Węgry,gm.Żórawina ( Wrocław )
332 990 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Dzień dobry posiadam na sprzedaż działkę budowlaną około 13km od Wrocławia, w miejscowości Węgry (gmina Żórawina) Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o powierzchni 4240m2( Istnieje możliwość podziału tej działki na dwie oraz zakup mniejszej np. o powierzchni 2120m2 ) Położona jest w bardzo atrakcyjnym zacisznym miejscu z którego widoczna jest góra znajdująca się w Sobótce. Dostępne media (woda,prąd) kilka metrów od posiadłości przy drodze asfaltowej.Ziemia w Węgrach jest bardzo dobrej klasy. W przypadku naszej działki jest to klasa 2 czyli niemal najlepsza. W Węgrach znajdują się między innymi: szkoła, przedszkole, kościół, 2 sklepy, ośrodek zdrowia, oddział banku, biblioteka, stacja kontroli pojazdów, warsztat samochodowy, ochotnicza straż pożarna, sala imprez okolicznościowych, plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki nożnej, siatkówki oraz koszykówki. Dojazd do miasta umożliwiają zarówno autobusy jak i pociągi a czas dojazdu do centrum Wrocławia pociągiem trwa około 20 min. Dodatkowym atutem jest dostępna autostrada w niedalekiej odległości od Węgier. Cena za działkę może podlegać negocjacji. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Działka budowlana Węgry
Działka budowlana Węgry
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²94 zł/m²
Powierzchnia2120 m²
Typbudowlana

Dzień dobry, posiadam na sprzedaż działkę budowlaną około 13km od Wrocławia w miejscowości Węgry (gmina Żórawina) Działka jest objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego. Zostały już złożone dokumenty o przyłączenie prądu natomiast wodociągi znajdują się w Węgrach a sam hydrant przy drodze przylegającej do działki. Cała nieruchomość jest w kształcie prostokąta o powierzchni 4240m2 (cena 327000zł) ale dla zainteresowanych kupnem działki o mniejszej powierzchni możliwy podział i sprzedaż około 2120m2.( 200 000zł ) Działka położona jest w atrakcyjnym zacisznym miejscu na końcu wsi. W miejscowości tej znajdują się najlepszej klasy ziemie i dotyczy to również sprzedawanej działki. W Węgrach znajduje się między innymi: Szkoła, przedszkole, kościół, 2 sklepy, ośrodek zdrowia, oddział banku, biblioteka, stacja kontroli pojazdów, warsztat samochodowy, ochotnicza straż pożarna, sala imprez okolicznościowych, plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki nożnej, siatkówki oraz koszykówki. Okolica wsi jest bardzo ładna ze sporą ilością terenów zielonych a z działki widoczna jest góra Ślęża znajdująca się w Sobótce. Dojazd do miasta umożliwiają zarówno autobusy jak i pociągi a czas dojazdu do centrum Wrocławia pociągiem trwa około 20 min. Dodatkowym atutem jest dostępna autostrada w niedalekiej odległości od Węgier. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Działka budowlana Węgry,gm.Żórawina ( Wrocław )
Działka budowlana Węgry,gm.Żórawina ( Wrocław )
200 000 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Dzień dobry, posiadam na sprzedaż działkę budowlaną około 13km od Wrocławia w miejscowości Węgry (gmina Żórawina)Działka jest objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego.Zostały już złożone dokumenty o przyłączenie prądu natomiast wodociągi znajdują się w Węgrach a sam hydrant przy drodze przylegającej do działki.Cała nieruchomość jest w kształcie prostokąta o powierzchni 4240m2 (cena 327000zł) ale dla zainteresowanych kupnem działki o mniejszej powierzchni możliwy podział i sprzedaż około 2120m2.( 200 000zł )Działka położona jest w atrakcyjnym zacisznym miejscu na końcu wsi. W miejscowości tej znajdują się najlepszej klasy ziemie i dotyczy to również sprzedawanej działki.W Węgrach znajduje się między innymi:Szkoła, przedszkole, kościół, 2 sklepy, ośrodek zdrowia, oddział banku, biblioteka, stacja kontroli pojazdów, warsztat samochodowy, ochotnicza straż pożarna, sala imprez okolicznościowych, plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki nożnej, siatkówki oraz koszykówki.Okolica wsi jest bardzo ładna ze sporą ilością terenów zielonych a z działki widoczna jest góra Ślęża znajdująca się w Sobótce. Dojazd do miasta umożliwiają zarówno autobusy jak i pociągi a czas dojazdu do centrum Wrocławia pociągiem trwa około 20 min. Dodatkowym atutem jest dostępna autostrada w niedalekiej odległości od Węgier. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Działka budowlana Węgry,gm.Żórawina
Działka budowlana Węgry,gm.Żórawina
200 000 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Dzień dobry, posiadam na sprzedaż działkę budowlaną około 13km od Wrocławia w miejscowości Węgry (gmina Żórawina)Działka jest objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego.Zostały już złożone dokumenty o przyłączenie prądu natomiast wodociągi znajdują się w Węgrach a sam hydrant przy drodze przylegającej do działki.Cała nieruchomość jest w kształcie prostokąta o powierzchni 4240m2 (cena 327000zł) ale dla zainteresowanych kupnem działki o mniejszej powierzchni możliwy podział i sprzedaż około 2120m2.( 200 000zł )Działka położona jest w atrakcyjnym zacisznym miejscu na końcu wsi. W miejscowości tej znajdują się najlepszej klasy ziemie i dotyczy to również sprzedawanej działki.W Węgrach znajduje się między innymi:Szkoła, przedszkole, kościół, 2 sklepy, ośrodek zdrowia, oddział banku, biblioteka, stacja kontroli pojazdów, warsztat samochodowy, ochotnicza straż pożarna, sala imprez okolicznościowych, plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki nożnej, siatkówki oraz koszykówki.Okolica wsi jest bardzo ładna ze sporą ilością terenów zielonych a z działki widoczna jest góra Ślęża znajdująca się w Sobótce. Dojazd do miasta umożliwiają zarówno autobusy jak i pociągi a czas dojazdu do centrum Wrocławia pociągiem trwa około 20 min. Dodatkowym atutem jest dostępna autostrada w niedalekiej odległości od Węgier. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Działka budowlana Węgry,gm.Żórawina ( Wrocław )
Działka budowlana Węgry,gm.Żórawina ( Wrocław )
199 000 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

(Sprzedaż bez pośredników )Dzień dobry, posiadam na sprzedaż działkę budowlaną około 13km od Wrocławia w miejscowości Węgry (gmina Żórawina)Działka jest objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego.Zostały już złożone dokumenty o przyłączenie prądu natomiast wodociągi znajdują się w Węgrach a sam hydrant przy drodze przylegającej do działki.Cała nieruchomość jest w kształcie prostokąta o powierzchni 4240m2 (cena 327000zł) ale dla zainteresowanych kupnem działki o mniejszej powierzchni możliwy podział i sprzedaż około 2120m2.( 199 000zł )Działka położona jest w atrakcyjnym zacisznym miejscu na końcu wsi. W miejscowości tej znajdują się najlepszej klasy ziemie i dotyczy to również sprzedawanej działki.W Węgrach znajduje się między innymi:Szkoła, przedszkole, kościół, 2 sklepy, ośrodek zdrowia, oddział banku, biblioteka, stacja kontroli pojazdów, warsztat samochodowy, ochotnicza straż pożarna, sala imprez okolicznościowych, plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki nożnej, siatkówki oraz koszykówki.Okolica wsi jest bardzo ładna ze sporą ilością terenów zielonych a z działki widoczna jest góra Ślęża znajdująca się w Sobótce. Dojazd do miasta umożliwiają zarówno autobusy jak i pociągi a czas dojazdu do centrum Wrocławia pociągiem trwa około 20 min. Dodatkowym atutem jest dostępna autostrada w niedalekiej odległości od Węgier. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Działka budowlana Węgry,gm.Żórawina
Działka budowlana Węgry,gm.Żórawina
327 000 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

(Sprzedaż bez pośredników )Dzień dobry, posiadam na sprzedaż działkę budowlaną około 13km od Wrocławia w miejscowości Węgry (gmina Żórawina)Działka jest objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego.Zostały już złożone dokumenty o przyłączenie prądu natomiast wodociągi znajdują się w Węgrach a sam hydrant przy drodze przylegającej do działki.Cała nieruchomość jest w kształcie prostokąta o powierzchni 4240m2 (cena 327000zł) ale dla zainteresowanych kupnem działki o mniejszej powierzchni możliwy podział i sprzedaż około 2120m2.( 199 000zł )Działka położona jest w atrakcyjnym zacisznym miejscu na końcu wsi. W miejscowości tej znajdują się najlepszej klasy ziemie i dotyczy to również sprzedawanej działki.W Węgrach znajduje się między innymi:Szkoła, przedszkole, kościół, 2 sklepy, ośrodek zdrowia, oddział banku, biblioteka, stacja kontroli pojazdów, warsztat samochodowy, ochotnicza straż pożarna, sala imprez okolicznościowych, plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki nożnej, siatkówki oraz koszykówki.Okolica wsi jest bardzo ładna ze sporą ilością terenów zielonych a z działki widoczna jest góra Ślęża znajdująca się w Sobótce. Dojazd do miasta umożliwiają zarówno autobusy jak i pociągi a czas dojazdu do centrum Wrocławia pociągiem trwa około 20 min. Dodatkowym atutem jest dostępna autostrada w niedalekiej odległości od Węgier. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Działka budowlana Węgry,gm.Żórawina ( Wrocław )
Działka budowlana Węgry,gm.Żórawina ( Wrocław )
199 000 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Dzień dobry, posiadam na sprzedaż działkę budowlaną około 13km od Wrocławia w miejscowości Węgry (gmina Żórawina)Działka jest objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego.Zostały już złożone dokumenty o przyłączenie prądu natomiast wodociągi znajdują się w Węgrach a sam hydrant przy drodze przylegającej do działki.Cała nieruchomość jest w kształcie prostokąta o powierzchni 4240m2 (cena 327000zł) ale dla zainteresowanych kupnem działki o mniejszej powierzchni możliwy podział i sprzedaż około 2120m2.( 199 000zł )Działka położona jest w atrakcyjnym zacisznym miejscu na końcu wsi. W miejscowości tej znajdują się najlepszej klasy ziemie i dotyczy to również sprzedawanej działki.W Węgrach znajduje się między innymi:Szkoła, przedszkole, kościół, 2 sklepy, ośrodek zdrowia, oddział banku, biblioteka, stacja kontroli pojazdów, warsztat samochodowy, ochotnicza straż pożarna, sala imprez okolicznościowych, plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki nożnej, siatkówki oraz koszykówki.Okolica wsi jest bardzo ładna ze sporą ilością terenów zielonych a z działki widoczna jest góra Ślęża znajdująca się w Sobótce. Dojazd do miasta umożliwiają zarówno autobusy jak i pociągi a czas dojazdu do centrum Wrocławia pociągiem trwa około 20 min. Dodatkowym atutem jest dostępna autostrada w niedalekiej odległości od Węgier. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Działka budowlana Węgry gm. Żórawina ( Dolnośląskie )
Działka budowlana Węgry gm. Żórawina ( Dolnośląskie )
199 000 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Dzień dobry, posiadam na sprzedaż działkę budowlaną około 13km od Wrocławia w miejscowości Węgry (gmina Żórawina)Działka jest objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego.Zostały już złożone dokumenty o przyłączenie prądu natomiast wodociągi znajdują się w Węgrach a sam hydrant przy drodze przylegającej do działki.Cała nieruchomość jest w kształcie prostokąta o powierzchni 4240m2 (cena 327000zł) ale dla zainteresowanych kupnem działki o mniejszej powierzchni możliwy podział i sprzedaż około 2120m2.( 199 000zł )Działka położona jest w atrakcyjnym zacisznym miejscu na końcu wsi. W miejscowości tej znajdują się najlepszej klasy ziemie i dotyczy to również sprzedawanej działki.W Węgrach znajduje się między innymi:Szkoła, przedszkole, kościół, 2 sklepy, ośrodek zdrowia, oddział banku, biblioteka, stacja kontroli pojazdów, warsztat samochodowy, ochotnicza straż pożarna, sala imprez okolicznościowych, plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki nożnej, siatkówki oraz koszykówki.Okolica wsi jest bardzo ładna ze sporą ilością terenów zielonych a z działki widoczna jest góra Ślęża znajdująca się w Sobótce. Dojazd do miasta umożliwiają zarówno autobusy jak i pociągi a czas dojazdu do centrum Wrocławia pociągiem trwa około 20 min. Dodatkowym atutem jest dostępna autostrada w niedalekiej odległości od Węgier. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Działka podwójna na Mazurach nieopodal lasu i jeziora!
Działka podwójna na Mazurach nieopodal lasu i jeziora!
210 000 zł
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Poszukują Państwo działki na Mazurach, dobrze skomunikowanej, w przyjaznej i bezpiecznej okolicy kolonii nowych domów jednorodzinnych, z mediami miejskimi do podłączenia, z czystymi i zielonymi terenami w bliskim otoczeniu mazurskich pól, lasów, jezior.Ta oferta może być dla Państwa!Serdecznie zapraszamy!Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość, zgrabna działka, położona w bardzo atrakcyjnym miejscu, niedużej kolonii nowych domów, w malowniczym terenie pod-Olsztyńskiej miejscowości, z dala od zgiełku miasta, a zarazem cywilizowane i bezpieczne miejsce do życia, działka o łącznej powierzchni 3200 m2.Nieruchomość dostępna od zaraz. LOKALIZACJA : Województwo warmińsko - mazurskie, powiat Olsztyn/ ok. 15 km, gmina Purda. Działka w kształcie zbliżonym do trapezu ( ok. 80m X 40m).W promieniu ok. 2 kilometrów znajdują się 4 jeziora, : Kajmno Wielkie, Małe, Pajtuńskie, Purdy, w otoczeniu lasu i miejscowości Purda.MEDIA:Teren uzbrojony w prąd oraz w sieć wodno- kanalizacyjną, brak gazu - w projekcie przewidziana własna energia cieplna.POLECAMY: Propozycja idealna dla grupy przyjaciół, dwóch bliskich sobie rodzin, lub osób poszukujących większych działek z klimatem Mazurskim. Malownicze miejsce do wypoczynku na łonie natury, bliskość lasów, jezior, miejsce spacerów i wypraw rowerowych. STAN PRAWNY:Pełna własność. Sprzedaż całości. Działka posiada dostęp do drogi publicznej, aktualnie składa się z dwóch numerów inwentaryzacyjnych, może być przeznaczona na zabudowę na jeden lub dwa domy. Działka ma status działki rolnej o charakterze budowlanym. Posiadamy projekt podziału i zgodę gminy na postawienie wg. projektu dwóch domów jednorodzinnych. Opcja zależy od Państwa. Właściciel mieszka w Warszawie i dostarczył nam wszystkie dokumenty do prezentacji i współpracy do sprzedaży. Serdecznie zapraszam! Krupa nieruchomości Lic. 2441, For English please call (+48)698894357

Zamienię 6,4 ha na 100 m²
Zamienię 6,4 ha na 100 m²
Zawiercie 30+ kilka dni temu

Zamienię poniżej opisaną posiadłość na mieszkanie w Warszawie (Mokotów, Ochota, Wola) o powierzchni ok. 100 m² lub dwa mniejsze.Działka o powierzchni 6,419ha z założoną księgą wieczystą położona w przepięknym miejscu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, we wsi Piaseczno, gmina Kroczyce, powiat Zawierciański, województwo Śląskie. Działka podzielona jest na następujące rodzaje gruntów: część budowlana stanowi około 0,4ha, rolna (grunt IV i V klasy) stanowi około 4,6ha, las około 1,4ha. Działka przypomina kształtem prostokąt o wymiarach ok. 170 x 377 m. Dobry dojazd do działki drogą leśną. Ze względu na dostęp działki do drogi publicznej z trzech stron możliwość podzielenia na mniejsze działki. Działka nie jest uzbrojona, istnieje jednak możliwość szybkiego doprowadzenia energii elektrycznej z pobliskiej, sąsiedniej działki. Studnia istnieje również blisko granicy. Na działce znajduje się dom w stanie surowym, pokryty blachodachówką. Możliwość wglądu do zatwierdzonego projektu budowlanego jak i do dziennika budowy .Działka znajduje się w atrakcyjnym przyrodniczo miejscu, niedaleko od Okiennika Wielkiego, Góry Zborów (Podlesice-Hotel Ostaniec), kilku jaskiń, Morska (wyciąg narciarski). Stanowi ona dogodny punkt do odbywania wycieczek turystycznych w różne miejsca na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Położona w malowniczym miejscu, jednak z dobrym dojazdem zarówno z Katowic, jak i z Krakowa, około 1,1h.Działka może stanowić także atrakcyjne miejsce do powstania gospodarstwa agroturystycznego ze względu na prawie płaskie ukształtowanie terenu wielkości 5,0ha (część lasu na wzniesieniu).Idealna dla hodowców koni lub innych zwierząt.DOJAZD: jadąc z Katowic w kierunku Częstochowy należy skręcić w Siewierzu na Kielce, a następnie przejechać przez Zawiercie kilka kilometrów przed Kroczycami skręcić w lewo na Morsko (drogowskaz na Morsko na zakręcie za nowo wybudowanymi hotelami), jechać dalej 2,1km (wiejska droga asfaltowa z zabudowaniami), a następnie skręcić w lewo w polną/leśną drogę i jechać 1,2km; po prawej stronie na szerokości około 170m znajduje się opisana nieruchomość.

Wszechstronna nieruchomosć komercyjna
Wszechstronna nieruchomosć komercyjna
7 000 zł
Leszno 30+ kilka dni temu

Wszechstronna nieruchomosć do wynajęcia! Unique commercial property to let! Biuro APC Nieruchomości przedstawiają do wynajęcia grunt z zabudowaniami o powierzchni lokalu usługowo-handlowo-magazynowego 227m2 oraz o powierzchni działki 4570m2 w miejscowości LESZNO, Strzyżewice.Nieruchomość położona jest przy nowo, wyremontowanej drodze powiatowej numer 12 z bezpośrednim zjazdem z głównej ulicy, nieopodal zjazdu z drogi ekspresowej S5 (2km).Działka w bardzo atrakcyjnym miejscu dla firmy, dobrze widoczna, bardzo czytelny adres - w pobliżu kilka dealerów wraz z serwisami aut osobowych takich jak Mercedes Duda-Cars, Opel Auto-Mróz, nieopodal magazyny handlowe, stacja paliw, hotel, przedszkole i sklepy spożywcze oraz inne firmy.Działka w kształcie prostokąta, położona na terenach usługowo-handlowo-przemysłowych. Nieruchomość wykończona w nowoczesnym stylu z salą sprzedażową w formie przestrzeni otwartej oraz pomieszczenie socjalne z aneksem kuchennym, łazienką. Dodatkowo w cenie najmu znajduje się pomieszczenie magazynowo - biurowe z osobnym wejściem z możliwością powiększenia - przy indywidualnych ustaleniach z Klientem. Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja - rozliczane na podstawie faktur z Najemcą.Nieruchomość do wynajmu od zaraz, z dniem pojawienia się oferty.Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia spotkania. *Cena najmu (price p/m) : 7.000,00 zł (netto) z możliwością negocjacji**Kontakt i prezentacja: Adam Piwosz +48 666 099 373 We speak English, so if You need more information, contact with me, please!Również polecamy grunt przemysłowo-magazynowy na sprzedaż o wielkości 2ha.***Powyższy opis został sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji otrzymanych od Właściciela, ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC art. 66. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność firmy APC Adam Piwosz w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.Biuro APC Nieruchomości przedstawiają do wynajęcia grunt z zabudowaniami o powierzchni lokalu usługowo-handlowo-magazynowego 227m2 oraz o powierzchni działki 4570m2 w miejscowości LESZNO, Strzyżowice.Nieruchomość położona jest przy nowo, wyremontowanej drodze powiatowej numer 12 z bezpośrednim zjazdem z głównej ulicy, nieopodal zjazdu z drogi ekspresowej S5 (2km).Działka w bardzo atrakcyjnym miejscu dla firmy, dobrze widoczna, bardzo czytelny adres - w pobliżu kilka dealerów wraz z serwisami aut osobowych takich jak Mercedes Duda-Cars, Opel Auto-Mróz, nieopodal magazyny handlowe, stacja paliw, hotel, przedszkole i sklepy spożywcze oraz inne firmy.Działka w kształcie prostokąta, położona na terenach usługowo-handlowo-przemysłowych. Nieruchomość wykończona w nowoczesnym stylu z salą sprzedażową w formie przestrzeni otwartej oraz pomieszczenie socjalne z aneksem kuchennym, łazienką. Dodatkowo w cenie najmu znajduje się pomieszczenie magazynowo - biurowe z osobnym wejściem z możliwością powiększenia - przy indywidualnych ustaleniach z Klientem. Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja - rozliczane na podstawie faktur z Najemcą.Nieruchomość do wynajmu od zaraz, z dniem pojawienia się oferty.Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia spotkania. *Cena najmu: 7.000,00 zł (netto) z możliwością negocjacji**Kontakt i prezentacja: Adam Piwosz +48 666 099 373 Również polecamy grunt przemysłowo-magazynowy na sprzedaż o wielkości 2ha.***Powyższy opis został sporządzony na pod...Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Piękna działka budowlana blisko CENTRUM (ŁÓDŹ)
Piękna działka budowlana blisko CENTRUM (ŁÓDŹ)
308 000 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Sprzedam działkę rolno-budowlaną (częściowo zabudowaną), położoną w południowej części Łodzi, w bardzo atrakcyjnym miejscu, w pobliżu ulicy Pabianickiej, Dubois i Prądzyńskiego. W skład oferowanej Państwu nieruchomości wchodzą dwie wąskie, leżące obok siebie działki. Minimalna, łączna ich szerokość, tuż przy wieździe, wynosi 13 metrów, zaś maksymalna 17 metrów. Przeważająca szerokość to 16 metrów. Powierzchnia całkowita działek wynosi 1866m2. Bliskość doliny rzecznej sprawia, iż ukształtowanie terenu jest tu bardzo ciekawe, pozwalające na tarasowe zagospodarowanie powierzchni przyszłego ogrodu lub posadzenie dużych drzew, na które będziemy mieli bardzo dobry widok z okien salonu. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi również niewielki murowany budynek usługowo-produkcyjny (pierwotnie budynek mieszkalny) o powierzchni 36m2, postawiony w granicy oraz garaż wolnostojący, niezwiązany z gruntem o powierzchni około 35m2. Budynek usługowo-produkcyjny można przeznaczyć na garaż z wjazdem do niego bezpośrednio z ulicy. Do nieruchomości doprowadzony jest prąd oraz woda. Gaz oraz kanalizacja miejska znajdują się bezpośrednio w ulicy. W pobliżu nieruchomości są: szkoła podstawowa, żłobki, przedszkola miejskie oraz prywatne, a także mniejsze i większe sklepy, bary, restauracje itd. W odległości kilometra mamy klub fitness, basen, Ski Resort. Nieco dalej Stawy Stefańskiego. Nieruchomość idealnie nadaje się pod przyszły dom a także do dalszego wykorzystywania usługowego. Zainteresowanych zapraszam serdecznie do kontaktu. Piotr Kujawski tel. 794 219 760 Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Doradcy finansowi współpracujący z Freedom Nieruchomości pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Freedom Nieruchomości Łódź Centrum Łódź, ul. Nawrot 85a/2 (wejście od ulicy Wysokiej) tel. 42 307 24 61 www.freedom-nieruchomosci.plNumer oferty w biurze: 3918/3685/OGSLokalizacja: Łódzkie, Łódź, Łódź-Górna, BolesławaPowierzchnia: 1866Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Wołomin działka bud. 4221 m2 media, cisza, las,
Wołomin działka bud. 4221 m2 media, cisza, las,
929 000 zł
Wołomin 30+ kilka dni temu

Działka budowlana o pow. 4221 m2 położona w Wołominie rejon Lipiny Kąty, działka położona w atrakcyjnym miejscu, w okolicy zabudowa jednorodzinna, blisko las. Wjazd na działkę od oświetlonej ulicy asfaltowej, w ulicy gaz, elektryczność, woda i kanalizacja. Na działce posadowiony budynek mieszkalny (może być rozebrany) wyposażony w prąd, wodę z ujęcia własnego i kanalizację. Nieruchomość składa się z dwóch działek, jedna o pow. 900 m2 szerokości 17 m od ulicy i długości 53 m, na której znajduje się budynek mieszkalny oraz drugiej działki na tyłach pierwszej o pow. 3321 m2, mającej szerokość 31 m i długość 107 m. Według miejscowego studium zagospodarowania możliwa zabudowa 3 kondygnacyjna jednorodzinna, bliźniacza i segmentowa. Na działce rośnie dorodny modrzew, orzech włoski, iglaki i drzewa owocowe. W okolicy brak uciążliwego sąsiedztwa. Blisko do planowanego przystanku autobusu miejskiego, którym w kilka minut będzie można dojechać do stacji Kolei Mazowieckich skąd w 20 min. dojedziesz do Warszawy Wileńskiej i stacji metra M2 (10 min. do centrum Warszawy). Dobra lokalizacja pod względem dostępu do głównych ulic Al. Niepodległości w kierunku stacji kolejowej oraz Galerii Wołomin i ul. Sikorskiego w kierunku centrum Wołomina. W okolicy atrakcyjne leśne tereny spacerowe i rowerowe, w tym rezerwat ptaków \"Grabicz\". Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. PodstawowePowierzchnia : 4 221,00 m2 Cena : 929 000 PLN VAT : zwolnione Podstawowe Ogrodzenie : Siatka Działka narożna : Nie Przeznaczenie : budowlana Stan prawny Aktualne pozwolenie na budowe : Nie Możliwość podziału : Nie Miejscowy plan zagosp. : Nie Studium : Tak Warunki zabudowy : Nie Warunki handlowe Cena m2 : 220,09 PLN Media Gaz : W drodze Co miejskie : Nie Więcej podobnych ofert nieruchomości na maxon.pl Link do oferty: http://mieszkania.maxon.pl/oferta/dzialka-sprzedaz-wolominski-wolomin-5611-GS-MAX Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualnośćNumer oferty w biurze: 5611/GS/MAXLokalizacja: Mazowieckie, Wołomiński, WołominPowierzchnia: 4221Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

DZIAŁKA 1279 M2, UL. MAMUSZKI, GDAŃSK-KIEŁPINO G.
DZIAŁKA 1279 M2, UL. MAMUSZKI, GDAŃSK-KIEŁPINO G.
486 020 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY! Osoba prowadząca ofertę: Grażyna Kupper, tel. 531-222-726 Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1279 m2, położoną w gdańskiej dzielnicy Kiełpino Górne. Kształt: trapez o wymiarach ok. 54m (front) x 28m x 68mx 17m. Wjazd na działkę od strony północnej. Działka w bezpośrednim sąsiedztwie drogi gminnej (gruntowej). Media: prąd, woda, gaz (w drodze, ok. 60 m od działki). Obszar objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który dopuszcza zabudowę mieszkaniową ekstensywną. Nr ewid. planu - 2219, karta terenu - 024, nr strefy: 21 - domy wolnostojące jedno- lub dwumieszkaniowe na jednej działce. Warunki urbanistyczne: intensywność zabudowy: maksymalna: 0,5, minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej w obrębie działek położonych w OSTAB - 70%, maksymalny procent pokrycia działki zabudową dla działek położonych w OSTAB - 20%, linie zabudowy: nie ustala się, wysokość zabudowy, minimalna: nie ustala się, maksymalna: 12,0 m, w strefie ochrony ekspozycji maksymalnie 10,0 m,formy zabudowy: nie ustala się, kształt dachu: stromy. Funkcje wyłączone - nie ustala się. Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnym miejscu, w odległości kilkuset metrów od ul Otomińskiej, w towarzystwie eleganckich posiadłości oraz lasu, pomiędzy ulicami Kartuską i Goplańską. Pomimo nieznacznej odległości od ul. Kartuskiej, centrów handlowych (Auchan, Leroy Merlin, Decathlon), czy obwodnicy, okolica jest cicha i spokojna. Nieopodal znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, sklep, kościół Około 3 km do jeziora w Otominie. Polecana zarówno dla osób ceniących sobie uroki natury, pragnących odpocząć od miejskiego zgiełku, jak również dla tych, dla których ważna jest dobra komunikacja. Bliskość obwodnicy i trasy W-Z umożliwia łatwy i szybki dostęp do dowolnego punktu Trójmiasta. POLECAM! ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! Więcej ofert na www.andrzejczyk-nieruchomosci.pl PAMIĘTAJ!!! PRZY ZAKUPIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO I OBSŁUGĘ PRAWNĄ - WSZYSTKIE NASZE TRANSAKCJE SĄ UBEZPIECZONE! BEZPŁATNIE POMOŻEMY W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP, REMONT NIERUCHOMOŚCI - DO WYBORU OFERTY Z PONAD 25 BANKÓW. Osoba do kontaktu: Grażyna Kupper, tel. 531-222-726Numer oferty w biurze: NY017532Lokalizacja: Pomorskie, Gdańsk, Kiełpino Górne, FRANCISZKA MAMUSZKIPowierzchnia: 1279Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Duża działka budowlana
Duża działka budowlana
159 900 zł
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowej działki budowlanej z wydanymi warunkami zabudowy. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Mątki, gmina Jonkowo, powiat olsztyński. Znajduje się ona w bardzo spokojnym i atrakcyjnym miejscu w otoczeniu natury. Działka o numerze ewidencyjnym 69/17 o powierzchni 5935 m2 o regularnym kształcie posiada warunki zabudowy, które zezwalają na budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową, a następnie 400 metrów drogą szutrową. Media na działce: wodociąg miejski, prąd i telekomunikacja. W okolicy wiele terenów zielonych, które zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Mieszkając w Mątkach zyskujesz doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku wśród zieleni. Otoczenie łąk i pól , niezwykle malownicze zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim. Mała liczba sąsiadów dla wielu może być znaczącym atutem jak również szybki dojazd do Olsztyna ~ 13 km. Jeżeli pragniesz zamieszkać w spokojnej okolicy i stworzyć swój wymarzony dom według indywidualnego projektu to jest to oferta właśnie dla Ciebie! Serdecznie zapraszam do kontaktu Kontakt: Natalia Bucińska tel. 732 939 744 e-mail: n.bucinska@freedom-nieruchomosci.pl Ta oferta objęta jest programem \"Współpracuję\", co oznacza że jest udostępniona innym agencjom nieruchomości. Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku. Zapraszam również do naszego olsztyńskiego oddziału, który mieści się przy ulicy Adama Mickiewicza 21/23 lok. 420 , IV piętro. \"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.\"Numer oferty w biurze: 3852/3685/OGSLokalizacja: Warmińsko-mazurskie, OlsztynPowierzchnia: 5935Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Stary Folwark, Atrakcyjna działka pod zabudowę 9.7461 ha, Wigierski Park Narodowy
Stary Folwark, Atrakcyjna działka pod zabudowę 9.7461 ha, Wigierski Park Narodowy
1 000 000 zł
Suwałki 30+ kilka dni temu

Oferujemy nietuzinkową działkę z możliwością ukształtowania zabudowy. Nieruchomość porośnięta trawami, częściowo zadrzewiona i zakrzewiona. Grunt położony w obrębie Leszczewek, miejscowość Stary Folwark, gmina Suwałki. Działka o powierzchni 9.7461 ha przeznaczona jest pod zabudowę. Nie posiada planu zagospodarowania przestrzennego, budowę można ukształtować na podstawie warunków zabudowy. Działka o wymiarach ok. 170x592 m. Możliwość kupna połowy działki. Stary Folwark, Wigierski Park Narodowy i jego przyrodnicze skarby. Choć na jego terenie nie brak ciekawych obiektów oraz zabytków, to przyroda jest najcenniejszym skarbem tego regionu. Wycieczki po tak pięknym miejscu, jakim są tereny Wigierskiego Parku Narodowego, mogą być niepowtarzalną lekcją przyrody. Na jakie atrakcje warto tu zwrócić uwagę? Oto kilka propozycji dla tych, którzy właśnie w tej części kraju chcą wypoczywać na łonie natury. Najbardziej atrakcyjną częścią jest Leszczewek, zwany Starym Folwarkiem. Znajduje się tu objęte strefą ciszy jezioro Wigry - jedno z największych i najczystszych jezior w Polsce, o krystalicznie czystej wodzie położone na terenie Wigierskiego Parku Narodowego. Do jeziora Wigry ok 400 metrów, do plaży głównej oraz Muzeum Wigier oraz około 2 kilometrów. Wigierski Park Narodowy to miejsce bardzo atrakcyjne dla botaników. Na obszarze Suwalszczyzny, często nazywanym polskim biegunem zimna, nie brak unikalnych gatunków roślin. Co ciekawe, na terenie tego parku można ujrzeć aż osiem gatunków roślin, które zostały wpisane do Polskiej Czerwonej Księgi roślin zagrożonych wyginięciem. Są to m. in. fiołek torfowy i turzyca luźnokwiatowa. Cennym skarbem tego parku są lasy, które zajmują aż 60% jego powierzchni. Główną rolę odgrywają tutaj bory mieszane sosnowo-świerkowe. Równie ważne są tu torfowiska, zajmujące aż 10% powierzchni WPN. A co ze światem zwierząt? Nie brak tu zwierząt typowych dla polskich lasów, zatem w czasie wycieczki po parku można spotkać tu jelenia, dzika lub łosia. WPN jest jednocześnie obszarem, na terenie którego całkiem dobrze radzą sobie wilki. Ważną rolę odgrywa tu również bóbr – największy gryzoń Polski, którego można ujrzeć w godle Wigierskiego PN. Tereny te są też bardzo atrakcyjnym obszarem dla miłośników ptaków. W czasie ornitologicznych wycieczek można nacieszyć się widokiem m. in. kaczek gągołów, traczy nurogęsi, cyraneczek oraz kurek wodnych. Więcej informacji udzieli: Marcin Szczecina ☎️ Tel. 517-185-462 Estatee Nieruchomości - Pośrednictwo Nieruchomościami http://estatee.pl/ Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Działka na sprzedaż
Działka na sprzedaż
1632000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 100
Cena za m²320 zł/m²

Okazja! Sprzedam działki budowlane – na mapie nr 24 i 26, Obręb ewidencyjny (numer) 1-09-37, o łącznej powierzchni 5 100 m2 w bardzo bliskiej odległości od Południowej Obwodnicy Warszawy S2, przy węźle Lotnisko. Pomiędzy tymi działkami znajduje się działką nr 23 o powierzchni 2 530 m2, która również jest na sprzedaż razem w ww., albo osobno. Powyższe nieruchomości zlokalizowane są w bardzo atrakcyjnym miejscu, przy powstającej drodze S7 węzeł Lotnisko – w. Lesznowola (kierunek – Grójec). Ponadto działki mają bardzo dobry dostęp do połączenia kolejowego, gdyż zlokalizowane są tuż przy stacji PKP Warszawa Dawidy. Wjazd na działkę dostępny jest m.in. drogą gruntową od ul Baletowej, aktualnie jest to projektowana droga ul. Nowo Hołubcowa. W najbliższej przyszłości dojazd na działki będzie również możliwy ulicą Sporną i Hołubcową od strony S2 POW. Okolica o dużych możliwościach. W bezpośrednim sąsiedztwie działki, na skrzyżowaniu projektowane są dwie duże ulice. Obok przy działce projektowany jest przystanek autobusowy. Aktualnie nie ma uzbrojenia (media). W najbliższym czasie są już przewidziane wydatki na uzbrojenie ulicy Spornej. Działki są płaskie, niezalesione i niezanieczyszczone. W najbliższym otoczeniu znajduje się duża ilość domów jednorodzinnych. To wszystko daje spore możliwości wykorzystania tej nieruchomości, biorąc pod uwagę bliskość Warszawy, cargo lotniska i dróg ekspresowych. Dzięki bardzo rozwojowej lokalizacji, bliskości do głównych dróg i inwestycje jakie mają być realizowane wkrótce czynią tę nieruchomość bardzo atrakcyjną. Jest to niewątpliwie bardzo dobra lokata kapitału, idealna oferta dla inwestora poszukującego perspektywicznego terenu pod budowę obiektów usługowych, produkcyjnych bądź magazynowych z częścią biurową! Zgodnie z uchwalonym (w dniu 21 kwietnia 2016 r.) miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Zachodniego Pasma Pyrskiego w rejonie ulicy Spornej (Uchwała Nr XXVI/652/2016 Rady Miasta Stołecznego Warszawy) wszystkie działki oznaczone są symbolem D1 U/P tj. przeznaczone pod cele usługowe, produkcyjne i magazynowe. Dodatkowo część działki nr 26 jest przeznaczona pod KD-PR, czyli pod planowaną w przyszłości budowę Parkingu Park&Ride. Należy podkreślić, że plan zagospodarowania terenu ustala się, w sąsiedztwie przystanku kolejowego Warszawa - Dawidy, jako węzła przesiadkowego poprzez: a) realizację ulic Spornej i Hołubcowej zapewniających dojazd do istniejącego przystanku kolejowego, b) realizację parkingu typu „Parkuj i Jedź” na terenie KD-PR, c) lokalizację pętli autobusowej, przystanku autobusowego lub przystanku końcowego; Dla terenu D1 U/P – gdzie zlokalizowane są wszystkie działki, ustala się przeznaczenie i zasady zagospodarowania: 1) przeznaczenie terenu: tereny usług i produkcji, zgodnie z § 4 ust. 15; 2) warunki zabudowy i zagospodarowania terenu oraz zasady ochrony i kształtowania ładu przestrzennego: a) maksymalna wysokość zabudowy – 15 m, b) maksymalna intensywność zabudowy na działce budowlanej – 1,5, c) maksymalna powierzchnia zabudowy na działce budowlanej – 40%, d) minimalna powierzchnia biologicznie czynna na działce budowlanej – 30%, e) maksymalna długość elewacji frontowych poszczególnych budynków – zgodnie z § 11 ust. 2 pkt. 5, f) wymiary działek budowlanych wg § 11 ust. 2 pkt. 6, 7, 8, g) linie zabudowy zgodnie z rysunkiem planu i § 5 ust. 4, h) pierzeje zabudowy kształtujące przestrzenie publiczne, zgodnie z rysunkiem planu i § 5 ust. 5, i) kolorystyka budynków i ogrodzeń zgodnie z § 5 ust. 11, j) ogrodzenia – wg § 7 ust. 1 i 2, k) geometria dachu – wg § 11 ust. 3; 3) szczególne warunki zagospodarowania terenu oraz ograniczenia w użytkowaniu: a) zasady lokalizowania reklam, szyldów i słupów ogłoszeniowych, wg § 6, b) zasady ochrony środowiska, wg § 8 ust. 1, 2 i 3, c) zasady likwidowania barier architektonicznych oraz dostępności publicznych budynków i obiektów usługowych dla osób niepełnosprawnych – wg § 11 ust. 5, d) zasady i warunki scalania i podziału nieruchomości – wg § 12, e) ochrony przed zanieczyszczeniami terenów wzdłuż linii kolejowej – wg § 8 ust. 7, f) ochrona przed zanieczyszczeniami związanymi z hałasem lotniczym – wg § 8 ust. 8, g) ograniczenia wysokości związane z ruchem lotniczym, zgodnie z rysunkiem planu i § 11 ust. 6 i 7, Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego – 88 – Poz. 4474 h) dopuszcza się realizację wolnostojących garaży wielopoziomowych pod warunkiem że nie będą one zajmować więcej niż 20% powierzchni działki budowlanej, zgodnie z § 14 ust. 1 pkt 4; 4) warunki zaopatrzenia w wodę, w ciepło, w gaz i energię elektryczną, odprowadzenie ścieków oraz wód opadowych i roztopowych, dostęp do telefonicznych połączeń kablowych, radiowych i sieci teletechnicznych oraz gospodarowanie odpadami – wg § 15; 5) zasady obsługi komunikacyjnej terenu: a) obsługa komunikacyjna od strony ulicy 1KDZ ul. Hołubcowa, b) zasady lokalizowania parkingów i miejsc parkingowych dla samochodów osobowych i rowerów oraz wskaźniki miejsc parkingowych – wg § 14 ust. 1 i 2; 6) zasady tymczasowego zagospodarowania, urządzenia i użytkowania terenów – wg § 16. Jednocześnie symbolem U/P ustala się przeznaczenie terenów usług i produkcji, oznaczonych: 1) przeznaczenie podstawowe: a) funkcje usługowe z zakresu biur, administracji, obsługi finansowej, handlu detalicznego, zdrowia, kultury, nauki i wystawiennictwa, b) funkcje produkcyjne i magazynowe, w tym sortowanie i tymczasowe magazynowanie odpadów, c) mieszkalnictwo zbiorowe z zakresu hoteli i pensjonatów; 2) przeznaczenie dopuszczalne: funkcje usługowe z zakresu rzemiosła, gastronomii, rozrywki i sportu; 3) dopuszcza się lokalizowanie funkcji innych niż wymienione w pkt. 1 i 2 pod warunkiem, że będą one stanowić nie więcej niż 5% powierzchni użytkowej budynku; 4) zakazuje się lokalizowania funkcji związanych ze stałym lub czasowym pobytem dzieci i młodzieży, domów opieki społecznej i szpitali; 5) zakazuje się lokalizowania obiektów i urządzeń, które mogą powodować przekroczenia dopuszczalnych standardów jakości środowiska poza działką budowlaną, na której są zlokalizowane, a w przypadku lokalizacji działalności usługowej i technicznej w budynkach mieszkalno-usługowych poza pomieszczeniami, w których są zlokalizowane; 6) terenów U/P nie zalicza się do terenów, dla których ustala się dopuszczalne poziomy hałasu, z wyłączeniem mieszkalnictwa zbiorowego z zakresu hoteli i pensjonatów, przeznaczonych na zabudowę mieszkaniowo-usługową (zamieszkania zbiorowego); 7) zabudowa mieszkaniowo-usługowa (zamieszkania zbiorowego), o których mowa w pkt. 6, w zakresie ochrony przed hałasem zalicza się do „terenów mieszkaniowo-usługowych”. W razie pytań jestem w stanie na nie odpowiedzieć i dostarczyć wszelkich potrzebnych dokumentów. Zainteresowanych ofertą zapraszam do kontaktu !

Filtr