Nieruchomość zabudowana

Sortowanie:
Znaleziony: 205 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Nieruchomość zabudowana - Orzysz!
Nieruchomość zabudowana - Orzysz!
1 200 000 zł
nowe Pisz 30+ kilka dni temu

Atrakcyjna nieruchomość !Nieruchomość zabudowana położona w Orzyszu przy drodze krajowej numer 63 ( Orzysz - Giżycko).Działka o powierzchni 6751 m2., w kształcie trapezu, całkowicie ogrodzona (ogrodzenie betonowe oraz siatka w ramach). Na działce znajdują się dwa budynki murowane wolnostojące. Jeden budynek o pow. ok. 132 m2., handlowo- usługowy, w którym znajduje się sklep z częściami do maszyn rolniczych, biuro oraz pomieszczenia socjalne. Drugi budynek ok. 120 m2., zaadoptowany na pomieszczenie gospodarcze. Budynki wybudowane w roku 1997r., murowane kryte blachodachówką. Budynki są w dobrym stanie technicznym. Na działce znajduje się wieża telekomunikacyjna co wiąże się z dodatkowym miesięcznym dochodem. Działka uzbrojona – prąd, woda i kanalizacja miejska. Na działce znajduje się również ujęcie wody własnej oraz szambo. Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego jako tereny przemysłowo – składowe.Dojazd z drogi asfaltowej, w sąsiedztwie położone są budynki magazynowe i gospodarcze.Atrakcyjna lokalizacja! Nieruchomość położona jest przy drodze krajowej co stwarza idealne warunki do prowadzenia działalności: logistycznej, magazynowej, sprzedaży hurtowej i detalicznej oraz innej..Polecamy oferta godna uwagi.Darmowa konsultacja z doradca finansowym.Gwarancja bezpiecznej transakcji. Numer licencji 16801.

Nieruchomość zabudowana
Nieruchomość zabudowana
655 000 zł
Lubań 30+ kilka dni temu

Syndyk masy upadłości SMB „GAJA” Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą we Wrocławiu ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: I. nieruchomości gruntowej w Lubaniu przy ul. Przemysłowej, działka nr 9/59, o pow. 0,3346 ha, zabudowanej zabytkowym budynkiem przemysłowym o pow. Użytk. 2270.70 m2, KW nr JG1L/00027059/3 – cena wywoławcza (netto) 655000,00 zł. 1.Oferent jest zobowiązany m.in.: - złożenia pisemnej oferty w języku polskim na adres Biura Syndyka: 59-220 Legnica, ul. Wł. Reymonta 18/2. - złożenia wymaganych regulaminem oświadczeń 2.Oferta nie może być złożona pod warunkiem, ani z zastrzeżeniem terminu. Przedmiot sprzedaży nie jest objęty gwarancją. Rękojmia za wady prawne i fizyczne jest wyłączona.3.Nieruchomości można oglądać po uprzednim umówieniu się telefonicznie z Syndykiem. 4. Zastrzega się prawo odwołania lub unieważnienia przetargu, bez podania przyczyn. 5. Informacje można uzyskać w biurze Syndyka, pon.-czw. - 10.00-16.00, pt. 10.00-14.00., tel. 76 8525805

Nieruchomość zabudowana Zakładów Cukierniczych Miś
Nieruchomość zabudowana Zakładów Cukierniczych Miś
Oborniki Śląskie 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²346 zł/m²
Powierzchnia12532 m²
Typhandlowo-usługowa
Ogrodzeniemetalowe
Drogaasfalt

Syndyk masy upadłości Zakładów Wyrobów Cukierniczych „MIŚ” sp. z o.o. w upadłości zaprasza do składania ofert zgodnych z wymogami określonymi w Regulaminie Sprzedaży na nabycie składników majątkowych oraz przysługującym im praw, w skład których wchodzą: • prawo wieczystego użytkowania nieruchomości zabudowanej, położonej przy ul. Piłsudskiego 23-29, AM-13, w obrębie 0001 Oborniki Śląskie, w granicach działki gruntu nr 113/1 o pow. 1,2532 ha, dla której Sąd Rejonowy w Trzebnicy prowadzi księgę wieczystą nr WR1W/00011848/6 – za cenę nie niższą niż 4 339 440,00 zł. Załączone do ogłoszenia zdjęcia są zdjęciami poglądowymi. Oferty pisemne należy składać w zamkniętej kopercie w terminie do dnia 18 marca 2021 r. do godziny 15:00 (decyduje data wpływu) pod adresem: Kancelaria Syndyka, ul. Gen. J. Hallera 157/29, 53-201 Wrocław. Warunkiem rozpatrzenia oferty jest wniesienie wadium w wysokości 10% wartości przedmiotu oferty na rachunek bankowy masy upadłości Zakładów Wyrobów Cukierniczych „MIŚ” sp. z o.o. w upadłości o numerze 02 1750 1064 0000 0000 2180 0098, z podaniem w tytule przelewu „WADIUM”. Złożona oferta winna być pod rygorem jej odrzucenia zgodna z wymogami określonymi w Regulaminie Sprzedaży, który można uzyskać bezpośrednio w kancelarii syndyka lub drogą poczty elektronicznej. Zapytania można kierować telefonicznie pod numerami: 71 339 02 41, 698 934 460 w godzinach od 10.00 do 15.00 lub za pomocą poczty elektronicznej wysłanej na adres: ***@k******.pl. Przedmioty sprzedaży można oglądać po wcześniejszym umówieniu terminu. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 19 marca 2021 r. Syndyk zastrzega sobie prawo odwołania lub unieważnienia procedury sprzedaży w każdym czasie bez podania przyczyny.

Ranczo. Nieruchomość zabudowana rolno-rekreacyjna
Ranczo. Nieruchomość zabudowana rolno-rekreacyjna
650000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²17 zł/m²
Powierzchnia50200 m²
Typsiedliskowa
Ogrodzeniesiatka
Drogautwardzona

Sprzedam nieruchomość o powierzchni 5,02 ha, teren równinny, przystosowaną do hodowli koni oraz sportu i rekreacji w miejscowości Zawalów Gmina Miączyn. Działka w całości ogrodzona siatką nierdzewną 1,6 m wysokości na słupkach metalowych 24 letnim lasem głównie modrzewiowym z obecnością także sosny, brzozy, olchy i dębu o powierzchni 3,44 ha (ponad 4 000 drzew o wysokości około 18 m) i alejkami do jazdy konnej, zaprzęgów czy kuligów a także do treningów biegowych. Przewidziane są miejsca na boisko sportowe, kort tenisowy czy plac zabaw. Niecka basenowa betonowa z doprowadzoną instalacją wodną (do wykończenia folią basenową) o rozmiarach 12 x 6 m + brodzik 2 x 6 m Zabudowania: Stajnia murowana ocieplana ściany i strop przejazdowa o powierzchni 288 m2 z użytkowym podwyższonym poddaszem, piwnicą 3 x 4 m, piętnaście boksów, pakamera, poidła, oświetlenie el. wentylacja grawitacyjna, płyta gnojowa z czterema studzienkami. Budynek gospodarczy: powierzchnia zabudowy 158 m2 z magazynem, garażem, wiatą + inst. el., wod-kan Letnie boksy 4 szt. Lonżownik dla koni z oświetleniem zewn. Wiata na siano 12 x 4 m Paśnik zadaszony całoroczny 13,40 x 9,20 m Siodlarnia o pow.3 x 4 m z WC, ośw. el. inst. wod - kan Studnia wiercona, instalacja wod-kan. Budynek mieszkalny murowany ocieplony pow. użytkowa 95,70m2, CO, wod-kan, wentylacja, solary, okna PCV, kominkiem, taras zadaszony 11 x 2 m oraz strych użytkowy niepodwyższany. Podziemny szczelny zbiornik bezodpływowy na ścieki z betonu B25 podwójnie zbrojony o pojemności 24 m3 Alejka wjazdowa wybrukowana. Możliwość zwiększenia ilości pastwisk także już ogrodzonych siatką z zasadą bezpośredniej łączności ze stajnia główną oraz doprowadzoną wodą do poideł zewnętrznych. Oświetlenie terenu Oświetlenie uliczne Przy działce płynie strumyk. Okolica cicha i spokojna. W bezpośrednim sąsiedztwie staw rybny a nieopodal 400 m grodzisko średniowieczne i 17 km od dawnej stolicy "Grodów Czerwieńskich" założonej w roku 966. Więcej informacji i zdjęć pod numerem telefonu.

nieruchomość zabudowana działka, budynek mieszkalny
nieruchomość zabudowana działka, budynek mieszkalny
180 000 zł
Szydłowiec 17 dni plecy

Działka położona w malowniczej wsi na Mazowszu zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz infrastrukturą rolniczą i gospodarczą Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta. Działka o powierzchni 60 arów, posiada dostęp do drogi publicznej, budynki murowane media.

Nieruchomość inwestycyjna! Działka zabudowana garażami!
Nieruchomość inwestycyjna! Działka zabudowana garażami!
149 000 zł
Ełk 8 dni plecy

Nieruchomość inwestycyjna! Działka zabudowana garażami! Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1025 m2 zlokalizowana we wsi Konieczki k. Ełku. Działka zabudowana dwoma murowanymi, przestronnymi garażami o łącznej powierzchni ok. 80 m2. Bardzo dobry dojazd drogą asfaltową. Ze względu na położenie, na obrzeżach miasta -nieruchomość idealnie nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej polegającej nie tylko na prowadzeniu warsztatu samochodowego, ale też innych usług. Doskonała lokalizacja! Serdecznie polecam i zapraszam do oglądania. NIZSZA Cena 149.000 zł KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI! Możliwość bezpłatnej konsultacji z doradcą kredytowym i skorzystania z najlepszych warunków kredytowych. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Nieruchomość przemysłowa zabudowana
Nieruchomość przemysłowa zabudowana
695 000 zł
Łapy 30+ kilka dni temu

******DOSKONAŁA OFERTA NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNEJ****** Przedstawiamy państwu konkretną nieruchomość komercyjną stanowiącą działkę o powierzchni około 2681 mkw na której posadowiony jest murowany budynek o charakterze przemysłowym zlokalizowaną w doskonałym miejscy w Łapach przy ulicy Przemysłowej, powiat białostocki. Budynek murowany o powierzchni zabudowy około 790 mkw i wymiarach 13m x 60m, składający się 7 hal garażowych, każda samodzielny wjazd bramą przemysłową o wymiarach 3,6m x 4m. Pozostała część to dwukondygnacyjny budynek o powierzchni zabudowy około 120 mkw, składający się: parter – 3 pomieszczenia socjalne, duża łazienka i dwie małe, II kondygnacja – również 3 pomieszczenia socjalne, 2 łazienki oraz magazynek. Całość budynku pokryta nową dwuletnią blachą trapezową o grubości 1,2 mm. Doprowadzone media, prąd, woda oraz kanalizacja. Doskonała lokalizacja na prowadzenie usług, komercyjnych, magazynowy itp Łapy ul. Produkcyjna. Dobra asfatowa droga dojazdowa, zjazd bezpośrednio na posesję. Nieruchomość zlokalizowana zaledwie 26 km od Białegostoku gdzie budowana jest droga szybkiego ruchu oraz do Wysokiego Mazowiecka około 25 km. Działka o powierzchni około 2681 mkw i wymiarach szerokość: 61 m, zaś głębokość: 43 mkw. Możliwość kupna nieruchomości w innej konfiguracji czyli o mniejszej powierzchni jak również jest możliwość kupna o większej powierzchni opisanej powyżej kwestia ustalenia z właścicielem. GORĄCO POLECAMY! Wyłączną sprzedaż nieruchomości prowadzi Biuro Nieruchomości CONTinental mgr Łukasz Bukłaha z siedzibą w Łapach przy ulicy Główna 11. Możliwość obejrzenia nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z osobą prowadzącą sprzedaż Łukasz Bukłaha nr licencji pośrednika 7725 pod numerem telefonu 602-669-993 oraz numer stacjonarny do siedziby Biura Nieruchomości 85-715-59-20._______________________________________Biuro Nieruchomości CONTinental mgr Łukasz BukłahaŁapy ul. Główna 11, województwo podlaskie602-669-993, 85-715-59-20www.nieruchomości-lapy.pl

Zabudowana nieruchomość w atrakcyjnej cenie,ul Graniczna .
Zabudowana nieruchomość w atrakcyjnej cenie,ul Graniczna .
655 000 zł
Płock 12 dnia plecy

Biuro Nieruchomości Unikat oferuje do sprzedaży działkę o pow. 1,003 hektara z budynkiem, dla w/w nieruchomości obowiązuje (lin do planu poniżej) miejscowy plan zagospodarowania!Nieruchomość zabudowana domem mieszkalnym do remontu.Działka nr ew. 48 dla której w obecnie uchwalanym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przewidziana funkcja produkcyjno-usługowa , szczegółyrozwojmiasta.plock.eu /?page_id4718.Jedyna taka propozycja na rynku.Cena do negocjacji

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami inwentarskimi
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami inwentarskimi
2800000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia35 000
Cena za m²80 zł/m²

Sprzedam działkę zabudowaną budynkami inwentarskimi. Budynki przystosowane do hodowli trzody chlewnej w systemie ściółkowym. Gnojowica odprowadzana jest do zewnętrznych zbiorników betonowych. Możliwość przebudowy budynków pod inną hodowlę. Zabydowania: 1.Budynek produkcyjno usługowy - chlewnia 2.Budynek produkcyjno usługowy - chlewnia 3.Bydynek produkcyjno usługowy - chlewnia 4.Budynek wagi samochodowej 5.Budynek produkcyjno usługowy - chlewnia 6.Budynek produkcyjno usługowy - łącznik 7.Budynek gospodarczy 8.Budynek hydroforni 9.Budynek produkcyjno usługowy - chlewnia 10.Budynek gospodarczy 11.Budynek gospodarczy Na terenie znajdują się odwiercone 2 studnie głębinowe oraz hydrofornia. Wykonane jest przyłącze z sieci gminnej. Grunty działki są w całości przeznaczone pod zabudowę. Została wykonana wycena obiektu. Więcej informacji telefonicznie lub mailowo.

Kraków Przegorzały udział 1/2 w prawie własności - nieruchomość zabudowana (dom do remontu)
Kraków Przegorzały udział 1/2 w prawie własności - nieruchomość zabudowana (dom do remontu)
290 000 zł
Kraków 18 dni plecy

Proponuję do sprzedania udział 1/2 nieruchomości 542 m2 powierzchnia działki, zabudowanej domem,w prestiżowej dzielnicy Krakowa, w Przegorzałach. Nieruchomość posiada dostęp do asfaltowej drogi publicznej.Na terenie działki znajdują się: budynek mieszkalny piętrowy. Budynek w zabudowie bliźniaczej,wybudowany ok. 1935 r., w 2001 r. przeprowadzono generalny remont. Pozostali współwłaściciele są zainteresowani zniesieniem współwłasności. Proponowana cena 290 000 zł (możliwa negocjacja ceny)

Nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Dąbrowie, gm. Masłów
Nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Dąbrowie, gm. Masłów
630 000 zł
Kielce 11 dni plecy

Syndyk Masy Upadłości Dariusza Koczanowskiego oraz Syndyk Masy Upadłości Marzeny Koczanowskiej (dalej "Syndycy") ogłaszają o sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Dąbrowie, gmina Masłów, woj. świętokrzyskie, składającej się z działki ew. nr 343/3, o pow. 2873 m2, dla której Sąd Rejonowy w Kielcach VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KI1L/00016920/7 za cenę nie niższą niż 630 000,00 zł (słownie: sześćset trzydzieści tysięcy złotych) za całą nieruchomość, z tym zastrzeżeniem, że każdy z Syndyków sprzedaje udział wynoszący 1/2 w przedmiotowej nieruchomości za cenę wynoszącą 50 % ceny ofertowej za całą nieruchomość.Nieruchomość zabudowana jest budynkiem przemysłowo-magazynowym o powierzchni zabudowy 696 m2 i powierzchni użytkowej ok. 1038,25 m2. Budynek jest częściowo podpiwniczony z piwnicą o powierzchni ok.64 m2. Budynek wybudowany w latach siedemdziesiątych, o konstrukcji betonowej słupowej. Nieruchomość jest częściowo utwardzona asfaltem oraz płytami betonowymi. Nieruchomość posiada przyłącza do sieci energetycznej. Osoby zainteresowane nabyciem nieruchomości winny składać oferty na piśmie w terminie do dnia 24 maja 2021 r. w kancelarii Notariusza Łukasza Abramowicza przy ul. IX Wieków Kielc 2A/5, 25-516 Kielce (w godzinach pracy kancelarii, tj. 08:30 – 16:30) lub przesłać je na adres Kancelarii Notarialnej listami poleconymi (decyduje data wpływu oferty do kancelarii Notariusza). Oferta powinna być łączna tj. powinna obejmować zakup obydwu udziałów w nieruchomości. Oferta powinna zawierać oświadczenia wymagane w Regulaminie Sprzedaży, w tym między innymi oświadczenie o akceptacji postanowień Regulaminu Sprzedaży, o zapoznaniu się ze staniem faktycznym i prawnym nieruchomości.Warunkiem złożenia skutecznej oferty stanowi wpłata wadium w łącznej kwocie 60 000 zł, tj. w kwocie 30 000 zł na rachunek bankowy masy upadłości Dariusza Koczanowskiego nr 56 1050 1025 0000 0092 7755 6321 oraz w kwocie 30 000 zł na rachunek bankowy masy upadłości Marzeny Koczanowskiej nr 93 1090 2590 0000 0001 4486 3361.W przypadku złożenia do w/w notariusza, w terminie do dnia 14 maja 2021 r. więcej niż jednej oferty na nabycie nieruchomości, spełniającej warunki sprzedaży, zostanie przeprowadzona aukcja na sprzedaż nieruchomości (tj. obejmująca sprzedaż dwóch udziałów, każdy po 1/2 udziału w nieruchomości). Aukcja może zostać wyznaczona również w innych przypadkach wskazanych w Regulaminie Sprzedaży.Zawarcie umów sprzedaży możliwe będzie po uprzednim uiszczeniu przez oferenta całości ceny sprzedaży. Koszty zawarcia umowy, w tym koszty opłat notarialnych oraz podatków związanych ze sprzedażą ponosi w całości oferent.Operat szacunkowy nieruchomości jest udostępniony do wglądu, po wcześniejszym umówieniu, w kancelarii Syndyka Dariusza Koczanowskiego przy ul. Klimczaka 1, Warszawa, w kancelarii Syndyka Marzeny Koczanowskiej przy ul. Warszawskiej 34 lok. 207, Kielce oraz w aktach spraw o sygn. akt: V GUp 112/20 i sygn. akt V GUp 116/20 w czytelni Sądu Rejonowego w Kielcach V Wydział Gospodarczy Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, ul. Warszawska 44, 25-312 Kielce. Regulamin sprzedaży udziałów w nieruchomości, oraz wzór (szablon) oferty znajduje się do wglądu w kancelariach syndyków wskazanych powyżej oraz na życzenie może być udostępniany mailowo w odpowiedzi na zapytania skierowane na poniższe adresy mailowe.Oględziny nieruchomości zostają wyznaczone w dniach: 13 maja 2021 r. w godz. 15.00- 16.00 oraz w dniu 21 maja 2021 r. w godz 15.00-16.00 Wszelkie zapytania dotyczące przedmiotu i warunków sprzedaży oraz ustalenia terminu oglądu nieruchomość przyjmowane są za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: biuro@awkancelaria.pl, kancelaria@tutaj.co oraz tel. 41 202 02 62. Wzór (szablon oferty) jest udostępniany na zapytania mailowe pod powyższymi adresami.

Nieruchomość gruntowa zabudowana - Biała, gm. Zgierz
Nieruchomość gruntowa zabudowana - Biała, gm. Zgierz
850000 zł
Biała 28 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²121 zł/m²
Powierzchnia1253 m²
Typinwestycyjna

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY W POSTĘPOWANIU UPADŁOŚCIOWYM Syndyk masy upadłości Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Ozorkowie w upadłości zawiadamia o sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert, za najwyższą zaoferowaną cenę, nieruchomości w postaci prawa użytkowania wieczystego zabudowanej nieruchomości gruntowej obejmującej działkę gruntu nr 487 położonej w miejscowości Biała przy ulicy Zgierskiej 55 wraz z prawem własności budynków i budowli znajdujących się na tej nieruchomości, dla którego, dla którego prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Zgierzu, V Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta nr LD1G/00036702/0, za cenę nie niższą niż 100% wartości oszacowania to jest za cenę nie niższą niż 151.0000,00 złotych (słownie złotych: sto pięćdziesiąt jeden tysięcy). Oferta wraz z wymaganymi dokumentami winna być umieszczona w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Oferta –Biała” oraz nadesłana listem poleconym lub przesyłką kurierską (tj. bezwzględnie przesyłką rejestrowaną) na adres: Dorota Borkowska – syndyk masy upadłości, Okoniowa 7/2, 91-498 Łódź, w terminie do dnia 7 maja 2021 roku. Za datę złożenia oferty uznaje się datę wpływu na wskazany adres. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wpłata wadium na rachunek bankowy o numerze 72 1020 3408 0000 4502 0465 0281 prowadzony Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Ozorkowie w upadłości, w wysokości stanowiącej 10% ceny wywoławczej, a więc w kwocie 15.100,00 złotych (słownie złotych: piętnaście tysięcy sto złotych). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 10 maja 2021 roku. Dodatkowe warunki sprzedaży określa Regulamin konkursu ofert, który został wyłożony w siedzibie Upadłego – Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Ozorkowie w upadłości przy ulicy Cegielnianej 27 w Ozorkowie w godzinach 8.00 – 14.00. Oględzin przedmiotu sprzedaży można dokonać w dni robocze, po uprzednim uzgodnieniu z syndykiem (tel. 725 309 313), który również udziela szczegółowych informacji na temat przedmiotu sprzedaży pocztą e-mail: ko****t@s*********.pl lub telefonicznie pod nr tel. 725 309 313

Nieruchomość gruntowa zabudowana - Skotniki, gm. Zgierz
Nieruchomość gruntowa zabudowana - Skotniki, gm. Zgierz
1480000 zł
28 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²126 zł/m²
Powierzchnia1365 m²
Typinwestycyjna

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY W POSTĘPOWANIU UPADŁOŚCIOWYM Syndyk masy upadłości Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Ozorkowie w upadłości zawiadamia o sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert, za najwyższą zaoferowaną cenę, nieruchomości w postaci prawa własności zabudowanej nieruchomości gruntowej obejmującej działkę gruntu nr 67/2 i 78/2 położonej w miejscowości Skotniki przy ulicy Rzemieślniczej 37, dla którego prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Zgierzu, V Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta nr LD1G/00008064/0 za cenę nie niższą niż 100% wartości oszacowania to jest za cenę nie niższą niż 172.0000,00 złotych (słownie złotych: sto siedemdziesiąt dwa tysiące). Oferta wraz z wymaganymi dokumentami winna być umieszczona w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Oferta – Skotniki” oraz nadesłana listem poleconym lub przesyłką kurierską (tj. bezwzględnie przesyłką rejestrowaną) na adres: Dorota Borkowska – syndyk masy upadłości, Okoniowa 7/2, 91-498 Łódź, w terminie do dnia 7 maja 2021 roku. Za datę złożenia oferty uznaje się datę wpływu na wskazany adres. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wpłata wadium na rachunek bankowy o numerze 72 1020 3408 0000 4502 0465 0281 prowadzony Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Ozorkowie w upadłości, w wysokości stanowiącej 10% ceny wywoławczej, a więc w kwocie 17.200,00 złotych (słownie złotych: siedemnaście tysięcy dwieście złotych). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 10 maja 2021 roku. Dodatkowe warunki sprzedaży określa Regulamin konkursu ofert, który został wyłożony w siedzibie Upadłego – Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Ozorkowie w upadłości przy ulicy Cegielnianej 27 w Ozorkowie w godzinach 8.00 – 14.00. Oględzin przedmiotu sprzedaży można dokonać w dni robocze, po uprzednim uzgodnieniu z syndykiem (tel. 725 309 313), który również udziela szczegółowych informacji na temat przedmiotu sprzedaży pocztą e-mail: ko****t@s*********.pl lub telefonicznie pod nr tel. 725 309 313

Zabudowana Nieruchomość Komercyjna Inwestycyjna pod Wrocławiem
Zabudowana Nieruchomość Komercyjna Inwestycyjna pod Wrocławiem
2 690 000 zł
Wrocław 9 dni plecy

Dla tej nieruchomości zaplanowano kierunki rozwoju i możliwości pod tereny zabudowy mieszkaniowej wraz z terenami i obiektami nieuciążliwych usług towarzyszących: lokal usługowo- magazynowy, KLINIKI MEDYCZNE, centra rehabilitacyjne, uzależnień, zdrowie, opieka społeczna, dom pomocy społecznej, lecznica, dom seniora GASTRONOMIA, dom weselny, sport, rekreacja, wypoczynek, kultura, oświata, żłobek i inne usługi. Obecnie trwają zaawansowane prace nad planem zagospodarowania przestrzennego. Doskonała lokalizacja - nieruchomość oddalona jest kilka kilometrów od aglomeracji miejskiej Wrocław, bezpośrednio graniczy z drogą krajową 94, będąca jedną z ważniejszych tras województwa dolnośląskiego, odległość do lotniska, stadionu miejskiego, węzła autostradowego ok.15km, 1km do obwodnicy miękińskiej. Dużym atutem działki jest otoczenie biznesowe Strefa Ekonomiczna oraz Park Biznesowy, w którym zainwestowały międzynarodowe firmy. Ponadto w okolicy mocno rozwija się budownictwo jednorodzinne i wielorodzinne, gmina traktowana jako sypialnia Wrocławia. Władze gminy przyjazne inwestorom i nastawione na rozwój. Powierzchnie – działka 0,5127ha, wymiary działki 100m x 50m, obecna zabudowa działki: 360m2, użytkowa budynku 815m2, wymiary budynku: 16m x 29m, wymiary planowanego budynku 12m x 30m, wg rysunku. Stan budowy - obecnie budynek jest w trakcie przebudowy i rozbudowy w stanie surowym otwartym, posadowiony w granicy działki. Dokumentacja - WAŻNE pozwolenie na budowę wydane, prowadzony rzetelnie dziennik budowy, wydane również warunki zabudowy na nowy odrębny budynek z przeznaczeniem komercyjnym. Warunki sprzedaży – księga wieczysta bez obciążeń, czysta hipoteka, własność spółki, sprzedaż z podatkiem VAT, przygotowana pełna dokumentacja do sprzedaży nieruchomości, gotowość do transakcji. W POBLIŻU FIRMY LEGNICKIEJ SPECJALNEJ STREFY EKONOMICZNEJ PODSTREFA ŚRODA ŚLĄSKA I PARK BIZNESOWY GMINY MIĘKINIA: Xeos sp. z o.o (silniki samolotowe) • BASF • Pittsburgh Glass Works (Poland) • RÓBEN - Ceramika Budowlana Xeos sp. z o.o Coca-Cola Beverages Polska Sp.zo.o. • ElmsteelPolskaSp. zo. o. • VibracousticPolskaSp. zo. o. • Gotec Polska Sp.zo.o. • MesserPolska Sp.zo.o. • BEL- POL- DRUCKSp. zo. o. • ArmacellPolandSp. zo. o. • Zakład Porcelany Elektronicznej„CiechówS. A. • Centrala Nasienna Sp. z o.o. • INCO- VERITAS S.A. • ROSERAIE Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny Oddział Środa Śląska • Fiuka Polska Sp. z o.o. • Via Technika Obróbki Powierzchniowej • Schurholz Polska Sp. z o.o. • HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. • Vorwerk Deichtung Systeme • Cropu Polska Spółka z o.o. • I.B. Mancfacturers Spółka z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następne Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Nieruchomość gruntowa  zabudowana  w Działdowie z dużym pote
Nieruchomość gruntowa zabudowana w Działdowie z dużym pote
761000 zł
Działdowo 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²370 zł/m²
Powierzchnia10469 m²
Typinwestycyjna
Ogrodzeniemetalowe
Drogaasfalt

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna w ścisłym centrum Działdowa o powierzchni 10 469 m kw., zabudowana - budynkiem handlowo - biurowym w zabudowie wolnostojącej o pow. 102 m kw. powierzchnia użytkowa budynku 175 m kw. ,przynależąca piwnica o powierzchni 87 m kw. Drugi budynek który znajduje się na posesji to budynek handlowo -magazynowy o powierzchni użytkowej 445 m kw. Budynek handlowo-biurowy jest obiektem parterowym z poddaszem nieużytkowym ,podpiwniczonym ,oraz budynek handlowo - magazynowy jest obiektem parterowym ,niepodpiwniczonym . Działka zagospodarowana w stopniu dobrym, na działce znajduje się parking,pasy zieleni ,cześć działki o pow .ok .7000 m kw. stanowi teren niezabudowany. Dziaka posiada dostęp do drogi publicznej .

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 605 m2, zabudowana.
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 605 m2, zabudowana.
1 050 000 zł
Białobrzegi 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 605 m2, zabudowana.Położona w Białobrzegach przy ul. Sądowej 9.Na terenie nieruchomości znajduje się budynek biurowo-techniczny, dwukondygnacyjny, o pow. użytkowej 306,13m2 oraz 2 budynki magazynowe o pow. 28 m2 i 37m2.Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz handlowo usługowa.Grunt w użytkowaniu wieczystym.Do ceny należy doliczyć podatek VAT.Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.Sprzedaż bez pośredników.

Zabudowana Nieruchomość Komercyjna Inwestycyjna Usługowa - klinika medyczna, dom weselny, itp.
Zabudowana Nieruchomość Komercyjna Inwestycyjna Usługowa - klinika medyczna, dom weselny, itp.
Wrocław 22 dnia plecy

Dla tej nieruchomości zaplanowano kierunki rozwoju:Kliniki Medyczne, centra rehabilitacyjne, uzależnień, zdrowie, opieka społeczna, dom pomocy społecznej, lecznica, Gastronomia, Dom Weselny, sport, rekreacja, wypoczynek, Kultura, oświata, żłobek i inne usługi.Doskonała lokalizacja - nieruchomość oddalona jest kilka kilometrów od aglomeracji miejskiej Wrocław, bezpośrednio graniczy z drogą krajową 94, będąca jedną z ważniejszych tras województwa dolnośląskiego, odległość do lotniska, stadionu miejskiego, węzła autostradowego ok.15km, 1km do obwodnicy miękińskiej.Dużym atutem działki jest otoczenie biznesowe Strefa Ekonomiczna oraz Park Biznesowy, w którym zainwestowały międzynarodowe firmy. Ponadto w okolicy mocno rozwija się budownictwo jednorodzinne i wielorodzinne, gmina traktowana jako sypialnia Wrocławia. Władze gminy przyjazne inwestorom i nastawione na rozwój.Powierzchnie – działka 0,5127ha, wymiary działki 100m x 50m, obecna zabudowa działki: 360m2, użytkowa budynku 815m2, wymiary budynku: 16m x 29m, wymiary planowanego budynku 12m x 30m, wg rysunku.Stan budowy - obecnie budynek jest w trakcie przebudowy i rozbudowy w stanie surowym otwartym, posadowiony w granicy działki.Dokumentacja - pozwolenie na budowę wydane, dziennik budowy prowadzony rzetelnie, wydane również warunki zabudowy na nowy odrębny budynek z przeznaczeniem komercyjnym.Warunki sprzedaży – księga wieczysta bez obciążeń, czysta hipoteka, własność spółki, sprzedaż opodatkowana Vat, przygotowana pełna dokumentacja do sprzedaży nieruchomości, gotowość do transakcji.Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następne Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Nieruchomość Warszawa Młociny
Nieruchomość Warszawa Młociny
3500000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 100
Cena za m²1666.67 zł/m²

Nieruchomość zabudowana. Położona w okolicy Parku na Młocinach. Współwłasność.

Siedlisko Dzialki z domem stodola pomieszczeniami
Siedlisko Dzialki z domem stodola pomieszczeniami
61000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²7 zł/m²
Powierzchnia19900 m²
Szerokość21 m
Długość900 m
Typsiedliskowa
Ogrodzeniedrewniane
Drogaasfalt

Sprzedam nieruchomość w miejscowosci wzdol rzadowy 116 nieruchomość zabudowana 1,17h reszta dzialek rolne dzialka 0,41h z możliwością przekształcenia na budowlaną łącznie 1,99h dzialka rozgraniczona 6,6zl/m2

Grunt 362m2 Biłgoraj
Grunt 362m2 Biłgoraj
121000 zł
Biłgoraj 26 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²414 zł/m²
Powierzchnia362 m²
Szerokość8 m
Długość42 m
Typinwestycyjna
Drogaasfalt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 362 m 2 , zabudowana budynkiem usługowym o powierzchni 87 m 2 z ważnym pozwoleniem na rozbudowę LOKALIZACJA - nieruchomość zlokalizowana w Biłgoraju przy ulicy "Wacek"-Wasilewskiej w samym centrum Biłgoraja na przeciwko placu BCK - gwarantowane duże natężenie ruchu Link do mapy >>> KLIKNIJ TUTAJ

Działka zabudowana przy głównej drodze Zgorzelec-Bogatynia
Działka zabudowana przy głównej drodze Zgorzelec-Bogatynia
130000 zł
Zgorzelec 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²45 zł/m²
Powierzchnia4200 m²
Typinwestycyjna
Ogrodzeniebetonowe
Drogautwardzona

Mam do sprzedania atrakcyjnie położoną nieruchomość przy drodze głównej 352 Zgorzelec-Bogatynia. Na styku 3 granic. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym do remontu i halami o powierzchni ok.400m2. Wszystkie media. Zjazd z drogi głównej. . Więcej info pod tel.505121326. Możliwa zamiana na nieruchomość w Zgorzelcu lub mieszkanie we wrocławiu. Z dopłatą z mojej strony.

Nieruchomość KALISZ
Nieruchomość KALISZ
1100000 zł
Kalisz 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²180 zł/m²
Powierzchnia11233 m²
Szerokość55 m
Długość200 m
Typsiedliskowa
Ogrodzeniebetonowe
Drogaasfalt

Do sprzedania nieruchomość, gospodarstwo rolne o powierzchni 1,1233 ha, położone w Kaliszu. Nieruchomość do sprzedania w całości. (działka 4/3 - pow. 3000 m2, działka 4/5 - pow. 1818 m2, działka 4/6 - pow. 6415 m2). Działka nr 4/5 zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkiem gospodarczym. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. (UCHWAŁA NR VI/66/2019 RADY MIASTA KALISZA z dnia 28 lutego 2019 r.) cena 180 zł / m2

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA sprzedam - KARSY
ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA sprzedam - KARSY
239000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²20 zł/m²
Powierzchnia4000 m²
Typbudowlana

Piękna działka budowlano-rolna z potencjałem o powierzchni 40 ar częściowo zabudowana budynkami gospodarczymi ( niektóre do rozbiórki inne można zrewitalizować) uzbrojona położona w miejscowości Karsy przy głównej drodze asfaltowej (kierunkek Czachów) gm. Ożarów. Nieruchomość wymaga posprzątania dlatego cena podlega negocjacji. Więcej informacji udzielam telefonicznie.

Działka na sprzedaż Gorzów Wlkp.
Działka na sprzedaż Gorzów Wlkp.
72800 zł
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²59 zł/m²
Powierzchnia2554 m²
Typrolna

Nieruchomość położona przy ul.Warzywnej w Gorzowie Wlkp działka nr 798/1 o powierzchni 0,2554ha Obejmuje użytki rolne i jest zabudowana murowanym budynkiem gospodarczym o powierzchni 45 m.kw Na działce znajduje się również blaszana wiata. Działka wchodzi w obszar użytków rolnych z dopuszczeniem zabudowy. Cena do negocjacji

Wolanów atrakcyjna działka z warunkami zabudowy. Do negocjacji!
Wolanów atrakcyjna działka z warunkami zabudowy. Do negocjacji!
320000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia7 000
Cena za m²45.71 zł/m²

UWAGA: CENA PODLEGA NEGOCJACJI NIE MA MOŻLIWOŚCI PODZIAŁU DZIAŁKI Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 0,7 hektara, położona w miejscowości Kowalanka (gmina Wolanów, ok. 12 km od Radomia) przy trasie DK12. Nieruchomość posiada decyzję o warunkach zabudowy. Na części działki znajduje się kilkuletni las świerkowy. Nieruchomość nie jest zabudowana, ale jest ogrodzona betonowym ogrodzeniem. W sąsiedztwie działki zabudowa jednorodzinna, wolnostojąca. Spokojni, przyjaźni sąsiedzi. Cicha, spokojna okolica. Nieruchomość idealna pod budowę domu rodzinnego jak i pod inwestycję. Szybki dostęp do dróg: 1. zachodniej obwodnicy Radomia, drogi ekspresowej s7, stanowiącej drogę prowadzącą na Warszawę lub Kielce. 2. drogi krajowej 12 stanowiącej drogę prowadzącą na Łódź lub Lublin.

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk sprzeda nieruchomość
10 960 000 zł
Lublin 30+ kilka dni temu

Syndyk masy upadłości FTK Sp. z.o.o. z siedzibą w Krasnymstawie (sygn. akt IX GUp 13/18 ) oferuje do sprzedaży z wolnej ręki następujące składniki majątku masy upadłości: a. nieruchomość gruntowa - prawo wieczystego użytkowania działka nr 2876/1 o powierzchni 2,2846 ha zabudowana obiektem biurowo-socjalno-produkcyjno-magazynowym o łącznej powierzchni 33 497 m² dla której prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Krasnymstawie IV Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta nr ZA 1K/00057945/4- cena netto 10 960 000 zł b. nieruchomość gruntowa - prawo wieczystego użytkowania działka nr 2876/2 o powierzchni 1,0390 ha, zabudowana budynkiem składowo-magazynowym i budynkiem oczyszczalni o powierzchni 15 666 m² dla której prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Krasnymstawie IV Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta nr ZA 1K/00057942/3,- cena netto 5 128 000 zł , c. nieruchomość gruntowa - prawo wieczystego użytkowania działka nr 2876/3; o powierzchni 1,9164 ha, zabudowana budynkami składowo-magazynowymi o łącznej powierzchni 17 782 m² dla której prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Krasnymstawie IV Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta ZA1K/00057944/7, - cena netto 5 888 000 zł d. nieruchomość gruntowa - prawo wieczystego użytkowania działka nr 2876/4; o powierzchni 0,6016 ha, zabudowana budynkiem biurowo-mieszkalnym o powierzchni 882 m² dla której prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Krasnymstawie IV Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta nr ZA 1K/00004482/4 , - cena netto 540 000 zł, e. nieruchomość gruntowa - prawo wieczystego użytkowania działka nr 2876/5; o powierzchni 0,1377 ha, zabudowana budynkiem biurowym z portiernią i stacji transformatorowej o powierzchni 603,30 m² dla której prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Krasnymstawie IV Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta ZA1K/00057943/0; - cena netto 336 000 zł f. nieruchomość gruntowa – prawa wieczystego użytkowania niezabudowanej działka nr 267/2 powierzchni 0,1800 ha, położonej w miejscowości Trawniki gm. Trawniki dla której Sąd Rejonowy Lublin Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr LU 1I/00111428/5 za cenę netto 38 800 zł 1. Oferty zakupu poszczególnych składników należy przesłać na adres biura syndyka syndyka masy upadłości FTK sp. z.o.o. ul. Leśna 2 23-200 Krasnystaw 2. Szczegółowe informacje dotyczące sprzedawanych składników majątku masy upadłości można uzyskać w biurze syndyka lub telefonicznie pod nr 603 485 791, 601 375 135 oraz na stronie internetowej: www.ftk.pl; www.syndyk-lubelskie.pl

Zielonka działka usługowa 2ha.
Zielonka działka usługowa 2ha.
7 700 000 zł
Zielonka 30+ kilka dni temu

Zielonka okolice ul.Legionów działka usługowa 2ha. Nieruchomość jest objęta aktualnym MPZP- tereny usług i produkcji. Blisko do węzłów komunikacyjnych oraz do komunikacji miejskiej. Dojazd dla TIR. Działka jest zabudowana lekkimi obiektami magazynowo-biurowymi.Cena netto.Kontakt 507121283Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Numer oferty w biurze: 1194Lokalizacja: Mazowieckie, Wołomiński, Zielonka, LegionówPowierzchnia: 20000Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

KARSKO sprzedam działkę budowlaną - 60000zł
KARSKO sprzedam działkę budowlaną - 60000zł
60 000 zł
Gorzów Wielkopolski 22 dnia plecy

Do sprzedania działka budowlana o pow. 1600mkw położona w malowniczej miejscowości Karsko oddalona 22km od Gorzowa Wlkp. Nieruchomość zabudowana dwoma budynkami do wyburzenia. Kształt: prostokąt. Posiada warunki zabudowy. Media: prąd, woda, kanalizacja. W sąsiedztwie budynki jednorodzinne. W pobliżu lasy i jeziora (do najbliższego ok. 1 km.) Oferta nr 30/2625/OGS Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.nieruchomoscirezydent.pl

DZIAŁKA PRZY GŁÓWNEJ DRODZE Mazowsze GĄBIN 90KM OD WARSZAWY
DZIAŁKA PRZY GŁÓWNEJ DRODZE Mazowsze GĄBIN 90KM OD WARSZAWY
67500 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²107 zł/m²
Powierzchnia1500 m²
Szerokość100 m
Długość15 m
Typbudowlana
Ogrodzeniesiatka
Drogaasfalt

SPRZEDAM DZIAŁKĘ (zabudowana nieruchomość miejska). Atutem działki jest to, że znajduje się tuż przy głównej drodze i ma aż prawie 100m powierzchni przylegającej do drogi. Ponadto jest elegancki podjazd ze świeżo położonej kostki i świeżo położony chodnik z kostki. Atrakcyjne położenie i ogromny potencjał - idealna na warsztat, stację LPG, wulkanizację itp. jak również na budynek mieszkalny.

Działka budowlana w spokojnej okolicy.
Działka budowlana w spokojnej okolicy.
135000 zł
Krasnystaw 12 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 600
Cena za m²84.38 zł/m²

Piękna działka budowlana wraz z projektem domu (HomeKoncept 67 z wprowadzonymi przez nas zmianami architektonicznymi) i pozwoleniem na budowę. Nieruchomość położona w cichej i urokliwej lokalizacji w miejscowości Rudka (200 m za tablicą Krasnystaw). Dojazd do działki z obu stron drogą gminną. Sąsiednia działka zabudowana domem jednorodzinnym. W bezpośrednim sąsiedztwie las. Rozpatrzę wszystkie rozsądne propozycje ale najchętniej sprzedam.

Działka w Samowiczach, gmina Terespol.
Działka w Samowiczach, gmina Terespol.
73 000 zł
Terespol 10 dni plecy

Piękna, duża działka zabudowana w Samowiczach, gmina Terespol.Działka o powierzchni 6000 mkw. Na działce szambo oraz doprowadzone przyłącze wody. Nieruchomość położona z dala od zgiełku miasta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do naszego biura:GEODOM NIERUCHOMOŚCIul. Ks. Witolda 19/19 (obok Lidla)21-500 Biała PodlaskaNumer oferty w biurze: GDN319008Lokalizacja: Lubelskie, Bialski, TerespolPowierzchnia: 5927Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Nowa Wieś Wrocławska,dz. bud. pow.1800 mkw.
Nowa Wieś Wrocławska,dz. bud. pow.1800 mkw.
500 000 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Polecam na sprzedaż nieruchomość gruntową o pow.1800m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Nieruchomość położona jest w miejscowości Nowa Wieś Wrocławska, gm. Kąty Wrocławska, zabudowana murowanym budynkiem gospodarczym. W MPZP przeznaczona na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (wolnostojącą lub bliźniaczą), zagrodową, usługową. Klasa bonitacyjna: RIIIa Dojazd drogą asfaltową Działka położona 25km od Wrocławia, blisko wyjazd na autostradę A4 Media: prąd, woda, kanalizacja przy granicy działki, gaz w ulicy (ok.60m od działki) Cena: 500 000zł do negocjacji Zapraszam na prezentacjęKontakt: Katarzyna Sobolewska-Szczepaniak, tel. 603764742Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

Syndyk sprzeda kompleks nieruchomości przemysłowych w Krzyżu Wielkopolskim
Syndyk sprzeda kompleks nieruchomości przemysłowych w Krzyżu Wielkopolskim
1 259 909 zł
Trzcianka 19 dni plecy

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym ogłasza sprzedaż z wolnej ręki na podstawie konkursu ofert praw wieczystego użytkowania kompleksu nieruchomości gruntowych zabudowanych położonych w Krzyżu Wielkopolskim. 1. Działka 891/12 (11 987 m2). Księga wieczysta PO1T/00016889/7. Nieruchomość zabudowana. Udział w prawie 1/1. 2. Działki 891/6 i 891/8 (14 781 m2). Księga wieczysta PO1T/00015944/4. Nieruchomość zabudowana. Udział w prawie 1/1. 3. Działka 891/9 (7 329 m2). Księga wieczysta PO1T/00015866/3. Nieruchomość zabudowana. Udział w prawie 1/1. 4. Działka 891/10 (5 821 m2). Księga wieczysta PO1T/00016470/7. Nieruchomość niezabudowana. Udział w prawie 1/1. 5. Działka 891/11 (1 294 m2). Księga wieczysta PO1T/00016013/6. Nieruchomość niezabudowana. Udział w prawie 5/8. Tereny przeznaczona pod produkcję, składy i magazyny. Nieruchomość jako całość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Łączna powierzchnia działek - 41 212 m2. Łączna powierzchnia budynków - 3742 m2. Uzbrojenie terenu: prąd, woda. Osoby zainteresowane nabyciem Przedmiotu sprzedaży winny składać ofertę w terminie do dnia 25 maja 2021 roku do godziny 12:00 osobiście w Kancelarii Syndyka lub przesyłając ją na adres Kancelarii listem poleconymi (decyduje data wpływu oferty do Kancelarii Syndyka) oraz wpłacić wadium na rachunek bankowy wskazany przez syndyka w kwocie 10% ceny minimalnej. Cena minimalna wynosi 1 259 908,50 zł (jeden milion dwieście pięćdziesiąt dziewięć tysięcy dziewięćset osiem złotych pięćdziesiąt groszy. Adres do złożenia ofert: Syndyk Piotr Birula ul. Słoneczna 19 64-980 Trzcianka Syndyk w sytuacji złożenia kilku ofert, w których ceny będą zbliżone i równe co najmniej cenie minimalnej, zastrzega sobie prawo przeprowadzenia aukcji pomiędzy oferentami w celu wybrania oferty z najwyższą ceną. Wszelkie zapytania dotyczące przedmiotu i warunków sprzedaży przyjmowane są za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: biuro@jbp-consulting.pl lub telefonicznie +48 737 899 163. Operat szacunkowy nieruchomości oraz regulamin sprzedaży są dostępne do wglądu w Kancelarii Syndyka lub na życzenie mogą być udostępnione za pomocą poczty elektronicznej. Wszelkie koszty zawarcia umowy ponosi kupujący. Zapraszam do udziału w sprzedaży. Syndyk Piotr Birula

Działka, 8 000 m², Wola Zabierzowska
Działka, 8 000 m², Wola Zabierzowska
320000 zł
26 dni plecy
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia8 000
Cena za m²40 zł/m²

Oferuję do sprzedaży działkę siedliskową o powierzchni ponad 80ar położną w Woli Zabierzowskiej 15min drogi od Niepołomic. Nieruchomość zabudowana domem drewnianym w bardzo dobrej kondycji oraz murowanym budynkiem obory.Działka położona nie co na uboczu pośród łąk pól oraz terenów nie zabudowanych , uzbrojona w gaz ,prąd i przyłącz kanalizacji , woda w drodze gminnej. Teren wymaga uporządkowania , orientacyjne wymiary działki 65m szerokości na 106m długości.

Zabudowana, inwestycyjna, w świetnej lokalizacji
Zabudowana, inwestycyjna, w świetnej lokalizacji
1 950 000 zł
Ożarów Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo zdecydowanie więcej ofert - serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.Świetna, zabudowana nieruchomość o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym w doskonałej lokalizacji tuż przy trasie szybkiego ruchu z dobrą serwisówką.Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę usługową, składy, magazyny , itd. MPZP z oznaczeniem 19U/P z możliwością zabudowy 80% powierzchni. Nieruchomość zabudowana solidnym, dużym budynkiem mieszkalnym oraz 100 m2 budynkiem gospodarczym. Budynki po niewielkiej adaptacji można szybko przystosować pod siedzibę firmy. Duży potencjał inwestycyjny - doskonały pod siedzibę firm.Okolica zabudowy magazynowej-inwestycyjnej. Niespełna 3 km do węzła A-2 Pruszków i 4 km do wjazdu na S-8 i S-2 węzeł Mory. Istnieje możliwość dokupienia działki obok o powierzchni 4.245 m2 co łącznie daje teren o powierzchni około 6.000 m2. Przemysłowy charakter okolicy, łączna powierzchnia obu nieruchomości jak też obu znajdujących się na niej budynków, bliskość kilku tras szybkiego ruchu, bliskość Warszawy sprawiają, że nieruchomość wykazuje ogromny potencjał.Cena do negocjacji!!!Polecam i zapraszam do obejrzenia!!!Powyższa oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.Numer oferty w biurze: KID01441541077Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawski zachodni, Ożarów MazowieckiPowierzchnia: 1655Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Zabudowana, inwestycyjna, w świetnej lokalizacji
Zabudowana, inwestycyjna, w świetnej lokalizacji
1 950 000 zł
Ożarów Mazowiecki 21 dni plecy

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo zdecydowanie więcej ofert - serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.Świetna, zabudowana nieruchomość o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym w doskonałej lokalizacji tuż przy trasie szybkiego ruchu z dobrą serwisówką.Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę usługową, składy, magazyny , itd. MPZP z oznaczeniem 19U/P z możliwością zabudowy 80% powierzchni. Nieruchomość zabudowana solidnym, dużym budynkiem mieszkalnym oraz 100 m2 budynkiem gospodarczym. Budynki po niewielkiej adaptacji można szybko przystosować pod siedzibę firmy. Duży potencjał inwestycyjny - doskonały pod siedzibę firm.Okolica zabudowy magazynowej-inwestycyjnej. Niespełna 3 km do węzła A-2 Pruszków i 4 km do wjazdu na S-8 i S-2 węzeł Mory. Istnieje możliwość dokupienia działki obok o powierzchni 4.245 m2 co łącznie daje teren o powierzchni około 6.000 m2. Przemysłowy charakter okolicy, łączna powierzchnia obu nieruchomości jak też obu znajdujących się na niej budynków, bliskość kilku tras szybkiego ruchu, bliskość Warszawy sprawiają, że nieruchomość wykazuje ogromny potencjał.Cena do negocjacji!!!Polecam i zapraszam do obejrzenia!!!Powyższa oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.Numer oferty w biurze: KID01441541824Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawski zachodni, Ożarów MazowieckiPowierzchnia: 1655Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Zabudowana, inwestycyjna, w świetnej lokalizacji
Zabudowana, inwestycyjna, w świetnej lokalizacji
1 950 000 zł
Ożarów Mazowiecki 8 dni plecy

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo zdecydowanie więcej ofert - serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.Świetna, zabudowana nieruchomość o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym w doskonałej lokalizacji tuż przy trasie szybkiego ruchu z dobrą serwisówką.Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę usługową, składy, magazyny , itd. MPZP z oznaczeniem 19U/P z możliwością zabudowy 80% powierzchni. Nieruchomość zabudowana solidnym, dużym budynkiem mieszkalnym oraz 100 m2 budynkiem gospodarczym. Budynki po niewielkiej adaptacji można szybko przystosować pod siedzibę firmy. Duży potencjał inwestycyjny - doskonały pod siedzibę firm.Okolica zabudowy magazynowej-inwestycyjnej. Niespełna 3 km do węzła A-2 Pruszków i 4 km do wjazdu na S-8 i S-2 węzeł Mory. Istnieje możliwość dokupienia działki obok o powierzchni 4.245 m2 co łącznie daje teren o powierzchni około 6.000 m2. Przemysłowy charakter okolicy, łączna powierzchnia obu nieruchomości jak też obu znajdujących się na niej budynków, bliskość kilku tras szybkiego ruchu, bliskość Warszawy sprawiają, że nieruchomość wykazuje ogromny potencjał.Cena do negocjacji!!!Polecam i zapraszam do obejrzenia!!!Powyższa oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.Numer oferty w biurze: KID01441541256Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawski zachodni, Ożarów MazowieckiPowierzchnia: 1655Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Nieruchomość w Białymstoku-ul.ALEJA 1000-lecia PAŃSTWA POLSKIEGO
Nieruchomość w Białymstoku-ul.ALEJA 1000-lecia PAŃSTWA POLSKIEGO
2999 zł
Białystok 15 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia700
Cena za m²4.28 zł/m²

Witam . Do wynajęcia oferuję doskonałą nieruchomość w bardzo dobrze położonej lokalizacji / przy głównej ulicy { wylot na Augustów- Suwałki } ul. ALEJA 1000-LECIA PAŃSTWA POLSKIEGO w BIAŁYMSTOKU . Posesja zagospodarowana - ogrodzona, utwardzona, monitorowana ,oświetlona, zabudowana budynkiem biurowym oraz warsztatowo-garażowym . Wjazd z dwóch stron. Wszystkie informacje pod nr tel. 574-066-029 , 608-533-378. Zadzwoń teraz po szczegóły. BIAŁYSTOK UL. AL.1000-LECIA PAŃSTWA POLSKIEGO . Cena do NEGOCJACJI. Pozdrawiam.

POLESKA / BOHATERÓW GETTA - NIERUCHOMOŚĆ POD USŁUGI
POLESKA / BOHATERÓW GETTA - NIERUCHOMOŚĆ POD USŁUGI
430 000 zł
Białystok 30+ kilka dni temu

*** POLESKA/BOHATERÓW GETTA - NIERUCHOMOŚĆ POD USŁUGI*** Działka budowlana o powierzchni 536 m2 w miejscowości Białystok zbieg ulic Poleskiej i Bohaterów Getta Wymiary działki: 17,5 m (szerokość frontu) x 30 m (długość), kształt - prostokąt Działka przeznaczona pod zabudowę usługową Dostępne media: , prąd, woda, kanalizacja. Nieruchomość zabudowana budynkiem wolnostojącym konstrukcji drewnianej o powierzchni mieszkalnej 161m2 Numer oferty w biurze nieruchomości: 493/4158/OGS. ------ ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ ------ Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: 20332 ------ KUPUJ BEZPIECZNIE Z EXPRESS HOUSE ------ * * * Więcej ofert na W W W EXPRESSHOUSE P L * * *Numer oferty w biurze: 493/4158/OGSLokalizacja: Podlaskie, Białystok, ProletariackaPowierzchnia: 536Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Grunt rolny na sprzedaż 48,92 ha Chłopowo Myślibórz gospodar
Grunt rolny na sprzedaż 48,92 ha Chłopowo Myślibórz gospodar
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²3 zł/m²
Powierzchnia489200 m²
Typrolna

Oferta bezpośrednio od właściciela. Grunty orne z budynkami.Nieruchomość położona w Chłopowie, gmina Myślibórz na działkach nr 25/34, 45/28, 47, o łącznej powierzchni 48,9249 ha. Klasy ziemi: BR 2,0449 RV 45,81 N 1,07 Dopłaty ok 2.000,00 zł/ha rocznie Nieruchomość zabudowana dwoma budynkami gospodarczymi. Budynki niepodpiwniczone, parterowe, w zabudowie wolnostojącej, wykonane w konstrukcji tradycyjnej: ściany murowane z cegły i kamienia, dach konstrukcji drewnianej kryty eternitem falistym. dostępna instalacja elektryczna; Powierzchnia użytkowa budynków łącznie ok 1 800 m2 (1200m2 i 600m2), Powierzchnia działki gruntowej: 2,0449 ha. film prezentujący nieruchomość: https://www.youtube.com/watch?v=gN2cfUzHzkE Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Grunt rolny na sprzedaż 48,92 ha Chłopowo Myślibórz gospodarstwo, rola
Grunt rolny na sprzedaż 48,92 ha Chłopowo Myślibórz gospodarstwo, rola
1 590 000 zł
Myślibórz 21 dni plecy

Oferta bezpośrednio od właściciela. Grunty orne z budynkami.Nieruchomość położona w Chłopowie, gmina Myślibórz na działkach nr 25/34, 45/28, 47, o łącznej powierzchni 48,9249 ha. Klasy ziemi: BR 2,0449 RV 45,81 N 1,07 Dopłaty ok 2.000,00 zł/ha rocznie Nieruchomość zabudowana dwoma budynkami gospodarczymi. Budynki niepodpiwniczone, parterowe, w zabudowie wolnostojącej, wykonane w konstrukcji tradycyjnej: ściany murowane z cegły i kamienia, dach konstrukcji drewnianej kryty eternitem falistym. dostępna instalacja elektryczna; Powierzchnia użytkowa budynków łącznie ok 1 800 m2 (1200m2 i 600m2), Powierzchnia działki gruntowej: 2,0449 ha. film prezentujący nieruchomość: https://www.youtube.com/watch?v=gN2cfUzHzkE Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Grunt rolny na sprzedaż 48,92 ha Chłopowo Myślibórz gospodarstwo, rola
Grunt rolny na sprzedaż 48,92 ha Chłopowo Myślibórz gospodarstwo, rola
1590000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia489 249
Cena za m²3.25 zł/m²

Oferta bezpośrednio od właściciela. Możliwość zakupu łącznie - 140 ha z budynkami. Grunty orne z budynkami.Nieruchomość położona w Chłopowie, gmina Myślibórz na działkach nr 25/34, 45/28, 47, o łącznej powierzchni 48,9249 ha. Klasy ziemi: BR 2,0449 RV 45,81 N 1,07 Dopłaty ok 2.000,00 zł/ha rocznie Nieruchomość zabudowana dwoma budynkami gospodarczymi. Budynki niepodpiwniczone, parterowe, w zabudowie wolnostojącej, wykonane w konstrukcji tradycyjnej: ściany murowane z cegły i kamienia, dach konstrukcji drewnianej kryty eternitem falistym. dostępna instalacja elektryczna; Powierzchnia użytkowa budynków łącznie ok 1 800 m2 (1200m2 i 600m2), Powierzchnia działki gruntowej: 2,0449 ha. film prezentujący nieruchomość: https://www.youtube.com/watch?v=gN2cfUzHzkE Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Psary Wieś działka 3900 mkw
Psary Wieś działka 3900 mkw
97 500 zł
Włoszczowa 11 dni plecy

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w gminie Secemin w Psary Wieś.Działka częsciowo zabudowana, częściowo ogrodzona o powierzchni 3900 m2.Na działce znajduje się dom mieszkalny o pow. ok 69 mkw do remontu lub modernizacji oraz stodoła.Media: woda (własna studnia), energia.Nieruchomość położona jest w bliskości domów jednorodzinnych, cisza, spokój.W obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość położona jest na terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej.Kontakt: 601 529 447POLECAMY I ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA!!! ---Zamieszczone informacje i materiały nie stanowią wiążącej oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa---

Piaseczno,Orężna 2868 m2
Piaseczno,Orężna 2868 m2
198000 zł
Piaseczno 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²488 zł/m²
Powierzchnia2868 m²
Szerokość39 m
Długość70 m
Typbudowlana
Ogrodzeniemurowane
Drogaasfalt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 2868 m 2,zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni 100 m2, dwoma garażami oraz budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni zabudowy 519 m2. Budynki murowane,dom podpiwniczony. Budynki pochodzą z lat 50 -tych. Ogrzewanie gazowe, woda miejska,możliwość podłączenia kanalizacji. Nieruchomość znajduje się w Piasecznie u zbiegu ulicy Orężnej/ Hemara. Na terenie obowiązuje MPZP-teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz nieuciążliwe usługi. Możliwa zabudowa bliźniacza. Wskaźnik minimalnej powierzchni biologicznie czynnej to 60 % Maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy to 0,8, maksymalna wysokość zabudowy mieszkaniowej to 11,0 mtj ( 2 kondygnacje z p poddaszem użytkowym),dla zabudowy innej niż mieszkaniowa- 8,0 m. Budynki ze względu na stan technicznych wymagają modernizacji lub rozbiórki. O wartości nieruchomości decyduje wartość działki. Możliwość sprzedaży 1/2 udziału w nieruchomości.

Działka położona w samym sercu Konstancina.
Działka położona w samym sercu Konstancina.
4 000 000 zł
Konstancin-Jeziorna 30+ kilka dni temu

Nieruchomość gruntowa zabudowana, składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 7421 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym. Budynki wymagają remontu. Działka położona w samym sercu Konstancina. Nieruchomość położona jest w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego ok. 120 m. Uzdrowiska Konstancin-Jeziorna. Działka ma pełen dostęp do infrastruktury technicznej. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość znajduje się w obszarze oznaczonym w planie symbolem 2 Uz/ U/ MNp czyli tereny zabudowy usług zdrowia i opieki zdrowotnej, zabudowy usługowej i pensjonatowej AKTUALNA CENA NIERUCHOMOŚCI WYNOSI 4 000 000,00 zł + VAT PodstawowePowierzchnia : 7 421,00 m2 Cena : 4 000 000 PLN VAT : 23% Podstawowe Ogrodzenie : Mieszane Działka narożna : Nie Przeznaczenie : pensjonatowo-uzdrowiskowe Stan prawny Aktualne pozwolenie na budowe : Nie Możliwość podziału : Nie Miejscowy plan zagosp. : Tak Studium : Nie Warunki zabudowy : Nie Warunki handlowe Cena m2 : 539,01 PLN Media Gaz : Tak Co miejskie : Nie Więcej podobnych ofert nieruchomości na maxon.pl Link do oferty: http://mieszkania.maxon.pl/oferta/dzialka-sprzedaz-piaseczynski-konstancin-jeziorna-kraszewskiego-4803-GS-MAX Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualnośćNumer oferty w biurze: 4803/GS/MAXLokalizacja: Mazowieckie, Piaseczyński, Konstancin-Jeziorna, KraszewskiegoPowierzchnia: 7421Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

DZIAŁKA + ZABUDOWANIA DO ROZBIÓRKI
DZIAŁKA + ZABUDOWANIA DO ROZBIÓRKI
75 000 zł
Legnica 30+ kilka dni temu

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana domem i stodołą w miejscowości Cichobórz k/Kawice gmina Prochowice.Działka o pow. 1300 m kw (13 ar)Dojazd drogą asfaltową.Media: woda, prąd, kanalizacja.Zabudowania z przeznaczeniem do rozbiórki.W celu dodatkowych informacji zapraszam do kontaktu.Cena: 75 000 zł OFERTA NR 109/4796/OGSGwarantujemy Państwu bezpieczeństwo transakcji (posiadamy ubezpieczenie OC), doradztwo w zakresie finansowania wybranej nieruchomości, opiekę nad całym procesem zakupu nieruchomości.Zapraszamy do kontaktu z nami.SZUKASZ KREDYTU NA NAJLEPSZYCH WARUNKACH? Oferujemy Ci bezpłatną konsultację doradcy kredytowego. Contract Violetta Hyla-Grabowskaul. Pocztowa 7/1059-220 Legnicatel. 604-690-037e-mail: biuro@contractnieruchomosci.pl

Działka Wyszków zabudowana domem o konstrukcji drewnianej
Działka Wyszków zabudowana domem o konstrukcji drewnianej
250000 zł
Wyszków 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²244 zł/m²
Powierzchnia410 m²
Szerokość21 m
Długość21 m
Typbudowlana
Ogrodzeniemetalowe
Drogakostka

Oferowana nieruchomość to działka gruntu blisko centrum Wyszkowa zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym o konstrukcji drewnianej. Dom w stanie do remontu lub ewentualnej likwidacji w celu budowy nowego budynku mieszkalnego. Działka o regularnych kształtach kwadratu, dająca olbrzymie możliwości budowlane. Droga dojazdowa do posesji wyłożona kostka brukową. BIURO NIERUCHOMOŚCI A&M SPED 07-202 Wyszków ul. Towarowa 10 "Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny (poglądowy) i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego" Zapraszam na prezentację Agent Nieruchomości: Grzegorz Wiśniewski

Nieruchomości" Mój Dom" poleca działkę siedliskową w Dolistowie Nowym
Nieruchomości" Mój Dom" poleca działkę siedliskową w Dolistowie Nowym
174 000 zł
Białystok 30+ kilka dni temu

Polecam Państwu urokliwą działkę siedliskową o powierzchni 0,51ha usytuowaną w Dolistowie Nowym -100 metrów od rzeki Biebrzy. Działka zabudowana budynkiem, w którym znajduje się letnia kuchnia i garaże(lata siedemdziesiąte), i dwoma stodołami - kamienną i z cegły(zbudowana w latach siedemdziesiątych). Działka z decyzją o warunkach zabudowy- na budowę domu. Teren płaski, suchy. Na granicy działki płynie rów melioracyjny. Istnieje możliwość wykopania stawu. Ze względu na lokalizację- w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego nieruchomość świetnie nadaje się do przystosowania do agroturystyki. Media:prąd, wodociąg, linia telefoniczna. We wsi Dolistowo -przystanek autobusowy, sklep.

Działka komercyjna 2008 m2 z budynkami 515 m2 i 22 m2 w Strzelinie, ul. Szybalskiego 4
Działka komercyjna 2008 m2 z budynkami 515 m2 i 22 m2 w Strzelinie, ul. Szybalskiego 4
370 000 zł
Strzelin 30+ kilka dni temu

Nieruchomość zabudowana jest budynkiem byłej stołówki Cukrowni Strzelin (a następnie restauracji) o pow. użytkowej 514,60m2 i gospodarczym o pow. użytkowej 22,13m2 położona w Strzelinie przy ul. Szybalskiego 4 w granicach działki gruntu oznaczonej nr 7/1 ( AM-38 ) o powierzchni 2008m2, obręb 0001 Strzelin, będąca w użytkowaniu wieczystym do 5 grudnia 2089r. Księga wieczysta o nr WR1T/00027856/8. Teren ogrodzony, przed budynkami utwardzony z długim (ok. 60 m) frontem od ulicy). Budynki wymagają kapitalnego remontu. Przyłącze energii elektrycznej, wody i kanalizacji. Możliwość podłączenia gazu (gazociąg w ulicy). Cena do negocjacji - tel. 604-327-648

Działka siedliskowa zabudowana we wsi Dąbrowy
Działka siedliskowa zabudowana we wsi Dąbrowy
200000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 500
Cena za m²44.44 zł/m²

Atrakcyjna nieruchomość siedliskowa o powierzchni 4500 m2 zabudowana drewnianą stodołą o powierzchni 164 m2, murowanym budynkiem gospodarczym o powierzchni 106 m2 oraz studnią na środku działki. Budynki w stanie idealnym, jak nowe. Uregulowana sytuacja prawna. Działka położona jest we wsi Dąbrowy Gm. Rozogi powiat szczycieński woj. warmińsko-mazurskie. W bezpośrednim sąsiedztwie domy jednorodzinne. Usytuowanie działki bezpośrednio przy gminnej drodze asfaltowej, w spokojnej i cichej okolicy blisko lasu. Do głównej drogi nr 53 Rozogi - Myszyniec ok 150 m. Wszelkich informacji udzielę telefonicznie nr 505057250. Numery działek: 1628, 1629, 1630, 1631, 1632, 1634/1.