Teren dla inwestorów !

Sortowanie:
Znaleziony: 806 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Dla Inwestorów! Doskonały Teren Pod Inwestycje!
Dla Inwestorów! Doskonały Teren Pod Inwestycje!
1525000 zł
nowe Opole 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia7 626
Cena za m²199.97 zł/m²

Z radością prezentujemy atrakcyjną ofertę - niezabudowany teren o powierzchni 7626m², znajdujący się w spokojnej okolicy. Teren ten, oznaczony jako obszar 11MN w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, stanowi doskonałą szansę inwestycyjną dla deweloperów. Zapewniamy łatwy dostęp do terenu poprzez asfaltową drogę, a także dostęp do wszystkich niezbędnych mediów: woda, kanalizacja oraz energia.Ta nieruchomość gruntowa oferuje ogromne możliwości inwestycyjne. Możesz tu zrealizować plany budowy ekskluzywnych domów jednorodzinnych lub bliźniaczych, a także rozważoną inwestycję deweloperską.Lokalizacja to kolejny mocny atut tego terenu. W najbliższej okolicy znajdziesz sklepy, plac zabaw, szkoły, obiekty handlowe, oraz wiele więcej, co stwarza dogodne warunki dla potencjalnego projektu.Cena jest do negocjacji, co czyni tę ofertę idealną na inwestycję przyszłościową. Pamiętaj, że dostępność tej oferty ograniczona jest wyłącznie do naszego biura.Skontaktuj się z nami już dziś i zrealizuj swoje plany inwestycyjne!

Dla Inwestorów! Doskonały Teren Pod Inwestycje!
Dla Inwestorów! Doskonały Teren Pod Inwestycje!
1525000 zł
Opole 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia7 626
Cena za m²199.97 zł/m²

Z radością prezentujemy atrakcyjną ofertę - niezabudowany teren o powierzchni 7626m², znajdujący się w spokojnej okolicy. Teren ten, oznaczony jako obszar 12MN w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, stanowi doskonałą szansę inwestycyjną dla deweloperów. Zapewniamy łatwy dostęp do terenu poprzez asfaltową drogę, a także dostęp do wszystkich niezbędnych mediów: woda, kanalizacja oraz energia.Ta nieruchomość gruntowa oferuje ogromne możliwości inwestycyjne. Możesz tu zrealizować plany budowy ekskluzywnych domów jednorodzinnych lub bliźniaczych, a także rozważoną inwestycję deweloperską.Lokalizacja to kolejny mocny atut tego terenu. W najbliższej okolicy znajdziesz sklepy, plac zabaw, szkoły, obiekty handlowe, oraz wiele więcej, co stwarza dogodne warunki dla potencjalnego projektu.Cena jest do negocjacji, co czyni tę ofertę idealną na inwestycję przyszłościową. Pamiętaj, że dostępność tej oferty ograniczona jest wyłącznie do naszego biura.Skontaktuj się z nami już dziś i zrealizuj swoje plany inwestycyjne!

Działki dla inwestorów - powiat Lęborski, gmina Cewice
Działki dla inwestorów - powiat Lęborski, gmina Cewice
80000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 000
Cena za m²80 zł/m²

Mam do zaoferowania teren dla inwestorów na budowę 45 domków do 90 domków. Powiat lęborski, gmina Cewice. Więcej informacji pod numerem telefonu. Pozdrawiam serdecznie, Elwira

Działka inwestycyjna / deweloperska
Działka inwestycyjna / deweloperska
4295000 zł
Jawiszowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia20 454
Cena za m²209.98 zł/m²

Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną zlokalizowaną w Jawiszowicach (32-626) w pobliżu osiedla Paderewskiego. Nieruchomość o powierzchni 2,0454 ha składa się z trzech działek o numerach: - 661/65, - 646/1, - 646/2. Teren objęty MPZP głównie jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej intensywnej oznaczonej symbolem A28.MNi. Możliwość przekształcenia na teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Sąsiedztwo działek oraz ich naturalne atuty stanowią atrakcyjną ofertę dla inwestorów.

działka na sprzedaż Wiązowna 86800 m2
działka na sprzedaż Wiązowna 86800 m2
30380000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaWiązowna
Cena30 380 000 zł
Rodzaj działkikomercyjna
Forma własnościwłasność
Kształt działkiprostokąt

Do sprzedania unikatowy teren dla inwestorów teren podzielony na dwie działki o pow 3600 m2 i pow ok 5 tys m2 od budowę domów jednorodzinnych zabudowę szeregową kameralne bloki z usługami .Można wydzielić pod supermarket ,myjnie , pocztę , przedszkole i inne usługi .W pobliżu powstają nowe inwestycje .Doskonały dojazd do Warszawy 20 min na Wilanów nową trasą .Wszystkie media .Zapraszam INWESTORÓW .Po wybudowaniu inwestycja sprzeda sie szybko bo teren piękny w pobliżu rzeczka, ścieżki rowerowe . Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dążymy do tego, aby informacje zawarte w opisach oferowanych przez nas nieruchomości były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Z uwagi jednak na fakt, iż czasami pochodzą one od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Ogrodowa Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami specjalnymi: WWW.OGRODOWA.WAW.PL Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 2457/3482/OGSNr licencji zawodowej: 360

Działka komercyjna Trójca
Działka komercyjna Trójca
660000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia10001

Działka usługowa przy drodze krajowej nr 30! Prezentuję Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o całkowitej powierzchni 10001m 2 , Teren położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr 30 z wykonanym zjazdem! Działka położona na płaskim, dobrze nasłonecznionym terenie. W całości objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: Uchwała nr 216/09 Rady Gminy Zgorzelec z dnia 23 listopada 2009 r. Symbol U7- teren zabudowy usługowej Dopuszcza się w tym miejscu zabudowę mieszkaniową. Do przejścia granicznego Goerlitz - Zgorzelec tylko 7 km. Teren idealny dla szerokiej branży inwestorów. :LINK DO STRONY =28424 Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka budowlana 615m2 Jawor mozliwosc budowy do 6 pieter
Działka budowlana 615m2 Jawor mozliwosc budowy do 6 pieter
300000 zł
Jawor 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia615
Cena za m²487.8 zł/m²

Ulica starojaworska Przeznaczenie działki: Budowlana Działka w Jaworze dla dewelopera Możliwość postawienia budynku do 6 pięter DZIAŁKA DLA DEWELOPERA !!! Polecamy działkę pod inwestycje w mieście Jawor. Teren z miejscowym planem pod zabudowę mieszkalno - usługową. Wszystkie media są dostępne w granicach działki. Zapraszamy inwestorów do składania ofert chęci zakupu działki. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie.

Działka budowlana 615m2 Jawor mozliwosc budowy do 6 pieter
Działka budowlana 615m2 Jawor mozliwosc budowy do 6 pieter
340000 zł
Jawor 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia615
Cena za m²552.85 zł/m²

Przeznaczenie działki: Budowlana Działka w Jaworze dla dewelopera Możliwość postawienia budynku do 6 pięter DZIAŁKA DLA DEWELOPERA !!! Polecamy działkę pod inwestycje w mieście Jawor. Teren z miejscowym planem pod zabudowę mieszkalno - usługową. Wszystkie media są dostępne w granicach działki. Zapraszamy inwestorów do składania ofert chęci zakupu działki. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie.

Atrakcyjna działka przy zjeździe na autostradę
Atrakcyjna działka przy zjeździe na autostradę
12000000 zł
Lubicz Dolny 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia46 796
Cena za m²256.43 zł/m²

Atrakcyjna działka przy zjeździe na autostradę  A 1 w miejscowości Lubicz Dolny koło Torunia Oferta sprzedaży nieruchomości to wyjątkowa okazja dla inwestorów, grunt inwestycyjny o powierzchni prawie 4,7 ha oznaczoną w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem PU1  teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów, teren zabudowy usługowej.Grunt położony jest  w miejscowości Lubicz Dolny koło Torunia, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej, zaraz przy zjeździe na autostradę A1 i drogę nr 80, grunt graniczy  z Autostradą A1.Strategiczne położenie działki przy zjeździe na autostradę A1 zapewnia doskonałą komunikację i sprawny transport, co jest idealnym wyborem dla firm produkcyjnych i transportowych . Zapraszam do kontaktu .

Działka Rekreacyjno-Inwestycyjna - Bydgoszcz
Działka Rekreacyjno-Inwestycyjna - Bydgoszcz
600000000 zł
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Lokalizacja: Bydgoszcz, blisko Myślęcinek i drogi wylotowej na Gdańsk.Opis: Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej. Działka ta, o powierzchni 50 626 m², jest usytuowana w przepięknym, w większości leśnym otoczeniu, z bezpośrednim dostępem do malowniczego akwenu wodnego. Teren oferuje dwie wygodne drogi dojazdowe oraz jest w pełni uzbrojony, w tym w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną i telefoniczną, z opcją poprowadzenia światłowodu.Zalety lokalizacji: Nieruchomość znajduje się w pobliżu Myślęcinka, oferuje łatwy dostęp do drogi wylotowej na Gdańsk oraz komunikacji publicznej. W sąsiedztwie znajdują się kryte korty tenisowe oraz niska zabudowa mieszkalna, co podkreśla kameralny charakter okolicy.Potencjał inwestycyjny: Działka posiada aktualną decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu, co otwiera szerokie możliwości dla inwestorów zainteresowanych budową domów jedno- i wielorodzinnych lub projektów o charakterze rekreacyjnym. Zróżnicowany teren daje unikalną możliwość realizacji oryginalnych projektów architektonicznych, w tym budynków podpiwniczonych.Cena: 6 mln zł (do negocjacji)Nie przegap okazji nabycia tej wyjątkowej nieruchomości, która dzięki swojej lokalizacji i potencjałowi inwestycyjnemu, stanowi doskonałą okazję zarówno dla osób poszukujących terenu pod rekreacyjną zabudowę siedliskową, jak i dla inwestorów zainteresowanych realizacją projektów o większej skali.Kontakt: Damian Jekel -538 346 321Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Pod Skarpą
Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Pod Skarpą
6000000 zł
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu
Powierzchnia50626

Lokalizacja: Bydgoszcz, blisko Myślęcinek i drogi wylotowej na Gdańsk. Opis: Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej. Działka ta, o powierzchni 50 626 m², jest usytuowana w przepięknym, w większości leśnym otoczeniu, z bezpośrednim dostępem do malowniczego akwenu wodnego. Teren oferuje dwie wygodne drogi dojazdowe oraz jest w pełni uzbrojony, w tym w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną i telefoniczną, z opcją poprowadzenia światłowodu. Zalety lokalizacji: Nieruchomość znajduje się w pobliżu Myślęcinka, oferuje łatwy dostęp do drogi wylotowej na Gdańsk oraz komunikacji publicznej. W sąsiedztwie znajdują się kryte korty tenisowe oraz niska zabudowa mieszkalna, co podkreśla kameralny charakter okolicy. Potencjał inwestycyjny: Działka posiada aktualną decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu, co otwiera szerokie możliwości dla inwestorów zainteresowanych budową domów jedno- i wielorodzinnych lub projektów o charakterze rekreacyjnym. Zróżnicowany teren daje unikalną możliwość realizacji oryginalnych projektów architektonicznych, w tym budynków podpiwniczonych. Cena: 6 mln zł (do negocjacji) Nie przegap okazji nabycia tej wyjątkowej nieruchomości, która dzięki swojej lokalizacji i potencjałowi inwestycyjnemu, stanowi doskonałą okazję zarówno dla osób poszukujących terenu pod rekreacyjną zabudowę siedliskową, jak i dla inwestorów zainteresowanych realizacją projektów o większej skali. Kontakt: Damian Jekel   Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

działka na sprzedaż Wieliszew Modlińska 7355 m2
działka na sprzedaż Wieliszew Modlińska 7355 m2
4300000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaWieliszew, Modlińska
Cena4 300 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Działka pod zabudowę wielorodzinną! Przedstawiamy wyjątkową okazję nabycia działki o powierzchni 7 355 m2, idealnej pod budownictwo wielorodzinne. Zlokalizowana w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc - Wieliszew, blisko Warszawy, oferuje niemałe możliwości inwestycyjne. Działka zadbana, nie zabudowana, otoczona jest mieszkaniami wielorodzinnymi, szeregówkami oraz domami jednorodzinnymi, co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną. Dostęp do działki zapewniony drogą asfaltową, a media takie jak: sieć elektroenergetyczna, sieć wodociągowa, kanalizacyjna, ciepłownicza oraz telekomunikacyjna są już na miejscu. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę szeregową oraz druga część działki pod zabudowę wielorodzinną. To niewątpliwa zaleta dla przyszłych inwestorów. Duża działka to wymiary około 50 m szerokości i 160 m długości. Teren suchy, lekko nachylony - co jeszcze bardziej podkreśla jej walory. Nie zwlekaj, ta oferta skierowana jest do inwestorów, którzy doskonale rozumieją potencjał, jaki drzemie w tej wyjątkowej nieruchomości. Magdalena Płońska doradca ds. nieruchomości tel. 603pokaż telefon Numer oferty: 883547Osoba odpowiedzialna zawodowo: Magdalena Płońska

Działka budowlano usługowa MNU dla inwestorów
Działka budowlano usługowa MNU dla inwestorów
7690000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Dzień dobry, Okazja inwestycyjna! Działka o wielkim potencjale w miejscowym planie zagospodarowania "Nowa-Huta Przyszłości". Ta unikalna parcela o powierzchni 1,435 hektara, podzielona na kilkanaście działek, znajduje się obok planowanej budowy basenów termalnych. Stanowi idealną propozycję dla inwestycji usługowych, deweloperów i inwestorów. Jest to jedna z ostatnich dostępnych działek o takim przeznaczeniu i rozmiarze w tej okolicy, oferująca wyjątkową możliwość rozwoju. Teren jest przygotowany pod budowę mieszkań, obiektów usługowych czy komercyjnych. Dzięki swojej wielkości i podziałowi na kilka działek, daje elastyczność i mnóstwo opcji aranżacyjnych dla przyszłych inwestorów. To niepowtarzalna szansa na super inwestycję przyszłościową. Nie tylko zapewnia atrakcyjne możliwości dla deweloperów, ale także oferuje doskonałą perspektywę inwestycyjną dla każdego, kto szuka miejsca do rozwinięcia swojego biznesu czy inwestycji. Nie przegap tej okazji. Sprzedaż tylko w całości. Więcej szczegółowych informacji udzielę telefonicznie. Nie odpowiadam na wiadomości OtoDom oraz OLX. +/4/8/5/0/6/7/9/4/5/8/9

Działka budowlana Białołęka
Działka budowlana Białołęka
6800000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia10 000
Cena za m²680 zł/m²

Oferuje bezpośrednio na sprzedaż działkę budowlaną na Białołęce w pobliżu zabudowy domów jednorodzinnych, z dostępem do pełnej infrastruktury. Działka o powierzchni 10 000 m2 z dostępem do mediów (prąd, woda, gaz)i z bezpośrednim dostępem do ulicy. Kształt prostokąt o wymiarach 187 x 54 m, teren jest równy. Idealna  lokalizacja warta zainteresowania głownie na usługi, hale itp. Ciekawa oferta dla inwestorów. Zapraszam do kontaktu każdego dnia po godzinie 16:00. Mariusz.

działka na sprzedaż Sławacinek Stary Sławacinek Stary 15397 m2
działka na sprzedaż Sławacinek Stary Sławacinek Stary 15397 m2
461910 zł
17 dni plecy
Lokalizacjalubelskie, Sławacinek Stary, Sławacinek Stary
Cena461 910 zł
Rodzaj działkirolna

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych tą rzadką okazją, by razem przyczynić się do rozwoju zielonej energii i innowacyjnych rozwiązań na terenie Białej Podlaskiej i okolic. Teren oferuje szerokie możliwości aranżacyjne i dostosowanie pod specyficzne potrzeby projektu, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym na tle konkurencyjnych ofert rynkowych. Dzięki swojej lokalizacji i gotowości do natychmiastowego rozpoczęcia prac, jest to idealne miejsce dla osób poszukujących terenu pod inwestycje związane z nowoczesnymi technologiami i ekologią. Ważną informacją dla potencjalnych inwestorów jest to, że dla tego terenu została już wydana wstępna decyzja o warunkach zabudowy pod farmę fotowoltaiczną. To oznacza, że znacznie skracają się formalności i czas potrzebny na rozpoczęcie realizacji projektu, co jest nieocenioną wartością dodaną dla osób szybko chcących wdrożyć swoje plany inwestycyjne. Lokalizacja nieruchomości zapewnia doskonały dostęp do infrastruktury i połączeń komunikacyjnych, co jest kluczowe przy realizacji projektów typu farma fotowoltaiczna. Sławacinek Stary to lokalizacja, która cieszy się rosnącym zainteresowaniem ze względu na swoje perspektywy rozwoju i wsparcie dla inicjatyw promujących zieloną energię. Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny pod farmę fotowoltaiczną w miejscowości Sławacinek Stary. Teren o powierzchni 15 397 metrów kwadratowych, w cenie 30 złotych za metr. Oferta wyjątkowa dla inwestorów zainteresowanych odnawialnymi źródłami energii. Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły. Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Numer oferty: SGJEFE127

działka na sprzedaż Bydgoszcz Pod Skarpą 50626 m2
działka na sprzedaż Bydgoszcz Pod Skarpą 50626 m2
6000000 zł
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu
LokalizacjaBydgoszcz, Pod Skarpą
Cena6 000 000 zł
Rodzaj działkirekreacyjna
Forma własnościwłasność
Kształt działkinieregularny

Lokalizacja: Bydgoszcz, blisko Myślęcinek i drogi wylotowej na Gdańsk. Opis: Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej. Działka ta, o powierzchni 50 626 m², jest usytuowana w przepięknym, w większości leśnym otoczeniu, z bezpośrednim dostępem do malowniczego akwenu wodnego. Teren oferuje dwie wygodne drogi dojazdowe oraz jest w pełni uzbrojony, w tym w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną i telefoniczną, z opcją poprowadzenia światłowodu. Zalety lokalizacji: Nieruchomość znajduje się w pobliżu Myślęcinka, oferuje łatwy dostęp do drogi wylotowej na Gdańsk oraz komunikacji publicznej. W sąsiedztwie znajdują się kryte korty tenisowe oraz niska zabudowa mieszkalna, co podkreśla kameralny charakter okolicy. Potencjał inwestycyjny: Działka posiada aktualną decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu, co otwiera szerokie możliwości dla inwestorów zainteresowanych budową domów jedno- i wielorodzinnych lub projektów o charakterze rekreacyjnym. Zróżnicowany teren daje unikalną możliwość realizacji oryginalnych projektów architektonicznych, w tym budynków podpiwniczonych. Cena: 6 mln zł (do negocjacji) Nie przegap okazji nabycia tej wyjątkowej nieruchomości, która dzięki swojej lokalizacji i potencjałowi inwestycyjnemu, stanowi doskonałą okazję zarówno dla osób poszukujących terenu pod rekreacyjną zabudowę siedliskową, jak i dla inwestorów zainteresowanych realizacją projektów o większej skali. Kontakt: Damian Jekel - 538pokaż telefon Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 250/14016/OGS

działka na sprzedaż Warszawa Rembertów 31500 m2
działka na sprzedaż Warszawa Rembertów 31500 m2
11000000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Lokalizacjamazowieckie, Warszawa, Rembertów
Cena11 000 000 zł
Rodzaj działkirolna
Forma własnościwłasność
Kształt działkiprostokąt

Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej działki o powierzchni 3,1469 hektara, położonej w malowniczej dzielnicy Rembertów, przy ul. Budniczej. To idealna oferta dla tych, którzy pragną cieszyć się harmonią natury w otoczeniu dużych terenów zielonych. Działka o kształcie prostokąta, cechuje się bogatą roślinnością oraz spokojem, co sprawia, że stanowi doskonałą przestrzeń do rozwoju różnorodnych projektów. Dzięki swojemu statusowi jako teren rolny, z potencjałem przekształcenia na teren budowlany, ta nieruchomość oferuje nieograniczone możliwości dla inwestorów i osób poszukujących unikalnej przestrzeni do realizacji swoich marzeń. Działka posiada aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP). Zapraszam do kontaktu! "Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego." Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 183/9046/OGS

działka na sprzedaż Wołomin 3000 m2
działka na sprzedaż Wołomin 3000 m2
2370000 zł
Wołomin 30+ kilka dni temu
LokalizacjaWołomin
Cena2 370 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność

WOŁOMIN CENTRUM.. WSZYSTKIE MEDIA.. DLA DEWELOPERA.. POD SEGMENTY... Do zaoferowania atrakcyjna nieruchomość niezabudowana 18 m szerokości od drogi dojazdowej i 166 m długości. Dojazd gminny asfalt . W drodze wszystkie media miejskie. W planie zagospodarowania przestrzennego teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w formie budynków szeregowych . Przy zachowaniu 30 % powierzchni biologicznie czynnej , 3 kondygnacji naziemnych , 12 m wysokości . Super lokalizacja dla, rodzin . Zapraszam inwestorów 508pokaż telefon. ZNAJDŹ NAS WPISUJĄC W PRZEGLĄDARKĘ GOOGLE - ATODOM STRONA GŁÓWNA Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 10666

Radzymin działka 1000 lub 21500m2 MnU Prywatnie Super Inwestycja
Radzymin działka 1000 lub 21500m2 MnU Prywatnie Super Inwestycja
420000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²420 zł/m²

Szanowni Państwo Radzymin (aglomeracja Warszawska) blisko trasy S8 ul.Dziennikarska i ul.Długa Na sprzedaż teren w obrębie dynamicznie powstających inwestycji deweloperskich . Działka 177 została podzielona na 18 posesji i 10 metrową aleję komunikacyjną pod prywatne osiedle domów blizniakow i budynkow biznesowo -mieszkalnych (szkoła żabka ,przedszkole ,fryzjer ,kosmetyczka itd ) działki od 1000mkw media w postaci woda prąd gaz kanalizacja w drodze na ul.Dziennikarskiej i ul.Długiej Teren idealny dla inwestora w postaci DEWELOPERA lub sprzedaż pojedynczych działek dla inwestorów prywatnych Dobra lokalizacja z uwagi na ciszę spokój bliskosc przyrody i lasu a zarazem blisko do Centrum Radzymina i wjazdu na trasę S8 dzięki czemu w kilka /kilkanaście minut można dotrzec do M1 Marki /Warszawa /Stare Miasto /Targówek /Bielany itd Blisko do Zalewu Zegrzynskiego cena 420 zł za metr działki

działka na sprzedaż Kiekrz 811 m2
działka na sprzedaż Kiekrz 811 m2
270300 zł
Kiekrz 30+ kilka dni temu
LokalizacjaKiekrz
Cena270 300 zł
Rodzaj działkibudowlana

Polecam do sprzedaży działki budowlane w miejscowości Kiekrz gm. Rokietnica w okolicach ul. Jodłowej. Pozostały cztery działki o pow. 805 m2-zarezerwowana , 811m2-zarezerwowana , 1028m2 i 1439m2 Dla oferowanych działek zostały wydane warunki zabudowy. Dla tego terenu w opracowaniu jest MPZP. Zgodnie z zapisami będzie to teren pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące Jest to stosunkowo nowy podział,  powstają tam pierwsze budynki Jest to bardzo atrakcyjna oferta dla inwestorów, gdyż nieruchomość sprzedaje firma Media: P, W, K w drodze Cena 271 zł/m2netto W przypadku działki 805m2 jest to kwota 268 330zł brutto Zapraszam do zapoznania się z ofertą Numer oferty: 34950204

Działka budowlana, ul. Jodłowa
Działka budowlana, ul. Jodłowa
270300 zł
Kiekrz 30+ kilka dni temu
Powierzchnia811

Polecam do sprzedaży działki budowlane w miejscowości Kiekrz gm. Rokietnica w okolicach ul. Jodłowej. Pozostały cztery działki o pow. 805m2, 811m2, 1028m2 i 1439m2. Dla oferowanych działek zostały wydane warunki zabudowy. Dla tego terenu w opracowaniu jest MPZP. Zgodnie z zapisami będzie to teren pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące. Jest to stosunkowo nowy podział, powstają tam pierwsze budynki. Jest to bardzo atrakcyjna oferta dla inwestorów, gdyż nieruchomość sprzedaje firma. Media: P, W, K w drodze. Cena 271 zł/m2netto W przypadku działki 805m2 jest to kwota 268 330zł brutto Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Oferta nr 34890204 wysłana z systemu LocumNet Online

działka na sprzedaż Kiekrz 811 m2
działka na sprzedaż Kiekrz 811 m2
270300 zł
Kiekrz 30+ kilka dni temu
LokalizacjaKiekrz
Cena270 300 zł
Rodzaj działkibudowlana

Polecam do sprzedaży działki budowlane w miejscowości Kiekrz gm. Rokietnica w okolicach ul. Jodłowej. Pozostały cztery działki o pow. 805m2, 811m2, 1028m2 i 1439m2 Dla oferowanych działek zostały wydane warunki zabudowy. Dla tego terenu w opracowaniu jest MPZP. Zgodnie z zapisami będzie to teren pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące Jest to stosunkowo nowy podział,  powstają tam pierwsze budynki Jest to bardzo atrakcyjna oferta dla inwestorów, gdyż nieruchomość sprzedaje firma Media: P, W, K w drodze Cena 271 zł/m2netto W przypadku działki 805m2 jest to kwota 268 330zł brutto Zapraszam do zapoznania się z ofertą Numer oferty: 34890204

Działka budowlana na 2 bliźniaki
Działka budowlana na 2 bliźniaki
400000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 200
Cena za m²181.82 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną bardzo blisko granic Mińska Mazowieckiego (niespełna 1km) w uroczym i spokojnym miejscu. Obok lasy i łąki. Tylko jeden sąsiad. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne lub bliźniacze. Działka w kwadracie. Możliwość postawienia dwóch bliźniaków tzw. czwórek czyli każda część bliźniaka dwulokalowa, czyli łącznie 8 lokali. Z dwóch stron dojazd. Teren idzie pod górkę. Działka sucha. Zapraszamy do oglądania i zakupu. Idealna dla inwestorów np pod swój pierwszy projekt deweloperski. Naprawdę warto. Tel 60*******07 lub 60*****32

działka na sprzedaż Prosienica 45327 m2
działka na sprzedaż Prosienica 45327 m2
1350000 zł
3 kilka dni temu
Lokalizacjamazowieckie, Prosienica
Cena1 350 000 zł
Rodzaj działkirolna

Duża działka inwestycyjna z ogromnym potencjałem i świetną komunikacją na granicy Podlasia. Położony tuż przy trasie S8 (Warszawa - Ostrów Mazowiecka - Białystok) duży teren dla inwestorów poszukujących gruntów rolnych o nieskomplikowanej procedurze przekształceniowej. Działka (z łatwym dostępem dzięki drodze asfaltowej i pobliskim węzłom komunikacyjnym) jest zlokalizowana w niewielkiej odległości od Ostrowi Mazowieckiej - 22 tysięcznego miasta powiatowego. Częściowo zalesiony, płasko ukształtowany teren posiada przyłącze energetyczne. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły. Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Numer oferty: BOLU688

Działka Białystok 18200m2
Działka Białystok 18200m2
105000 zł
Białystok 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²439 zł/m²
Powierzchnia18200 m²
Typinwestycyjna

TEREN INWESTYCYJNY 18200 m2 Bardzo duża działka komercyjna w świetnej lokalizacji miasta! Białystok / Porosły / przy trasie S8. Przeznaczenie : - PRZEMYSŁOWE - HANDLOWE - MAGAZYNOWE -USŁUGOWE - ZABUDOWA MIESZKANIOWA - ZABUDOWA SZEREGOWA - HOTEL/PENSJONAT - INNE Działka w pełni uzbrojona w media, ogrodzona, z dwoma dojazdami / bramami. Na działce znajduje się dom o pow. 200m2, oraz budynek gospodarczy 40m2. Konkretna propozycja dla inwestorów budynków komercyjnych, oraz deweloperów osiedli mieszkaniowych. Proponowana cena: 440 zł/m2. Zapraszamy do kontaktu i prezentacji oferty Tomasz Gwoździej tel. *** *** *** / Lokale komercyjne Nieruchomości EM5 www.****** ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Działka usługowa 0,9 ha
Działka usługowa 0,9 ha
460000 zł
Rudzienice 17 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia9 000
Cena za m²51.11 zł/m²

Z przyjemnością informujemy o dostępności działki usługowej o powierzchni 9000m2, posiadającej Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP). Położona w dogodnej lokalizacji, ta działka oferuje nieograniczone możliwości dla inwestorów poszukujących miejsca pod rozwój swojego biznesu. Główne cechy działki: Powierzchnia: 9000m2 Lokalizacja: Rudzienice Posiadanie MPZP umożliwiającego zabudowę usługową Teren płaski, łatwy do zagospodarowania Bliskość głównych dróg i komunikacji miejskiej Działka jest doskonałą inwestycją dla osób poszukujących miejsca na rozwój swojego biznesu lub nowych projektów. Doskonała widoczność i dostępność sprawiają, że jest to idealne miejsce dla różnego rodzaju przedsięwzięć. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację działki. Nie przegap tej unikalnej okazji inwestycyjnej z działką posiadającą MPZP!

Działka zabudowana domkami letniskowymi na Sprzedaż!
Działka zabudowana domkami letniskowymi na Sprzedaż!
5000000 zł
Krynica Morska 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia6 026
Cena za m²829.74 zł/m²

Wyjątkowa Działka Inwestycyjna w Centralnej Lokalizacji Krynicy Morskiej - Działka zabudowana domkami letniskowymi na Sprzedaż! Z przyjemnością pragniemy zaprezentować wyjątkową ofertę i okazję inwestycyjną. Do nabycia działka położona w samym centrum malowniczej miejscowości - Krynicy Morskiej w województwie pomorskim. Powierzchnia całkowita działki to 0,6026 ha. Cena pięć milionów złotych -5.000.000 zł. Do nabycia jest teren- działka nr 391/7. Przedstawiamy Państwu niepowtarzalną szansę dla przedsiębiorczych inwestorów poszukujących atrakcyjnych możliwości rozwoju w sektorze rekreacyjnym i wypoczynkowym. Lokalizacja Premium: Działka, która obecnie stanowi teren ośrodka wypoczynkowego, zlokalizowana jest w sercu Krynicy Morskiej, jednego z najbardziej renomowanych kurortów nad Morzem Bałtyckim. To prawdziwa perła nad Bałtykiem. Centralne położenie sprawia, że oferta ta jest niezwykle atrakcyjna dla turystów zarówno krajowych, jak i zagranicznych, przyciąganych urokami tego miejsca. Krynica Morska to jedno z najbardziej rozchwytywanych miejsc nad morzem. Położenie w centrum miasta sprawia, że oferta ta jest wyjątkowa i stanowi doskonałą inwestycję na rynku turystycznym. Wysokiej Klasy Infrastruktura: Działka, będąca przedmiotem sprzedaży, jest własnością Przedsiębiorstwa Farmaceutyczno-Chemicznego Synteza Spółka z o.o. W ofercie znajduje się kompleks składający się z 8 budynków letniskowych oraz dodatkowego budynku techniczno-administracyjnego. Dojścia do budynków, droga wjazdowa i obszerny parking zostały odpowiednio utwardzone, co gwarantuje komfort zarówno dla gości, jak i obsługi czy personelu. Solidna i Przemyślana Infrastruktura Techniczna: Działka została kompleksowo wyposażona w media, obejmując sieć wodociągową, kanalizację sanitarną, sieć elektryczną oraz kompleksowy system gospodarki odpadami. Teren jest częściowo ogrodzony, co przyczynia się do zapewnienia prywatności i bezpieczeństwa. Ponadto, miejsce to oferuje korzystne warunki atmosferyczne, z powietrzem nasycanym jodem oraz charakterystycznym aromatem sosnowych lasów i borowin. Idealne miejsce do życia dla kochających przyrodę! Propozycja dla Przedsiębiorczych Inwestorów: Działka posiada status letniskowy, co sprawia, że stanowi doskonałe i idealne miejsce dla przedsiębiorczych inwestorów zainteresowanych rozwinięciem działalności rekreacyjno-wypoczynkowej. Inwestycja w przyszłości zapewni gwarantowany dochód. Obszar ten objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co dodatkowo ułatwia proces inwestycyjny. Działka położona jest na zalesionym terenie pomiędzy Zalewem Wiślanym a morzem Bałtyckim. Serdecznie Zapraszamy do Osobistego Zapoznania się z Ofertą: Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na prezentację, która może zostać umówiona po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Telefon 69*******11. Ta wyjątkowa działka znajduje się w samym sercu Krynicy Morskiej. Nie przegapcie Państwo tej unikalnej okazji, by stać właścicielem i inwestorem unikalnego miejsca. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma charakter jedynie informacyjny, może podlegać uzupełnieniom.

działka na sprzedaż Puławy 5544 m2
działka na sprzedaż Puławy 5544 m2
287000 zł
Puławy 28 dni plecy
Lokalizacjalubelskie, Puławy
Cena287 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność

Ogłoszenie sprzedaży działki budowlanej w Puławach - doskonała okazja dla inwestorów! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przepięknej działki budowlanej w atrakcyjnej lokalizacji Puław na przedłużeniu ulicy Puławskiej, łączącej się z Skowieszynem oraz drogą na Końskowolę. JEDNA CENA- 2 DZIAŁKI DBUDOWLANE  Opis działki: Powierzchnia działki: 5544 m2 Numer działki  2778  Gmina Końskowola  Lokalizacja:  Przedłużenie ulicy  Górnej Kolejowej, Puławskiej biegnącej w stronę Skowieszyna  Łączna powierzchnia działki 5544 m2   Grunt  składa się z trzech części o różnym przeznaczeniu: 1) Część 1103 m2 -teren zabudowy jednorodzinnej 2) Część ok. 1250 m2 - teren rolny 3) Część 2880 m2 - teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną Cały ten obszar jest idealnym miejscem na wybudowanie dwóch domów na jednej działce jednocześnie z możliwością upraw polowych. Media: Działka jest uzbrojona - prąd oraz światłowód przechodzą przez działkę. Dojazd do działki jest zapewniony drogą asfaltową, co sprawia, że jest łatwo dostępna. Atrakcyjna lokalizacja: W pobliżu działki powstają nowobudowane domy jednorodzinne, co dodaje wartości tej nieruchomości jako inwestycji. Osiedle, na którym znajduje się działka, jest ciche i spokojne, zapewniając bliski kontakt z naturą. W okolicy znajduje się las oraz ścieżki rowerowe, idealne dla osób lubiących aktywny wypoczynek i spacery. Dogodna infrastruktura: Pomimo bliskości natury, działka jest jednocześnie dogodnie usytuowana względem licznych sklepów spożywczych typu Aldi, Lidl oraz różnego rodzaju punktów usługowych. Ta działka budowlana jest doskonałą okazją dla inwestorów oraz osób marzących o własnym domu w zacisznym i przyjaznym otoczeniu. Dzięki swojej powierzchni i uzbrojeniu w media, zapewnia wiele możliwości pod względem zabudowy, a bliskość przyrody sprawia, że to idealne miejsce na relaks i wypoczynek. W razie pytań, prosimy o kontakt pod numerem telefonu:  601pokaż telefon -opiekun oferty Małgorzata Piłat  Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na kontakt od zainteresowanych stron! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 218/16208/OGS

działka na sprzedaż Gosprzydowa 7000 m2
działka na sprzedaż Gosprzydowa 7000 m2
539000 zł
10 dni plecy
Lokalizacjamałopolskie, Gosprzydowa
Cena539 000 zł
Rodzaj działkiinna

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się właścicielem przepięknej działki w Gosprzydowej! Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty i umówienia terminu prezentacji terenu. Działka jest idealnym miejscem zarówno dla osób pragnących budować dom weekendowy w malowniczej okolicy niedaleko miasta, jak i dla inwestorów zainteresowanych organizacją wypoczynku i turystyki w postaci zespołu domów pod wynajem. Ze względu na możliwość wtórnego podziału, teren ten stanowi również interesującą formę lokaty kapitału. Działka znajduje się w cudownie malowniczej wsi Gosprzydowa, zaledwie 15 minut drogi od Brzeska, 40 minut od Tarnowa i 50 minut od Krakowa. Co więcej, w odległości 25 minut drogi znajduje się Jezioro Rożnowskie, dodające dodatkowego uroku tej lokalizacji. Teren o powierzchni 7 000 m², położony na lekkim południowo-wschodnim stoku, oferuje przepiękne widoki na Pogórze Wiśnickie. Dojazd do działki zapewnia asfaltowa droga, która łączy się bezpośrednio z główną drogą gminną. Obecnie teren porośnięty jest krzewami oraz młodym drzewostanem, co stwarza wspaniałe możliwości dla przyszłych inwestorów, pragnących stworzyć zielony i spokojny azyl. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje jej przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną z maksymalną powierzchnią zabudowy 3 500 m². Istnieje także opcja wtórnego podziału na pięć mniejszych działek, każda o wielkości 1 400 m² z możliwą powierzchnią zabudowy 700 m², co dodatkowo zwiększa jej atrakcyjność inwestycyjną. Bezpośrednie sąsiedztwo sieci energetycznej, gazowej oraz wodociągowej, znajdującej się w odległości około 150 metrów, dodatkowo podnosi jej wartość. Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły. Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Numer oferty: SGPITE598

Działka Chodzież
Działka Chodzież
1250000 zł
Chodzież 30+ kilka dni temu
Powierzchnia24453

Działki na sprzedaż w Chodzieży - idealne miejsce dla inwestorów i miłośników natury. Jeśli szukasz nieruchomości o wyjątkowym położeniu i ogromnym potencjale, ta oferta jest dla Ciebie. Trzy działki o łącznej powierzchni 2,4453 ha, położone w malowniczej okolicy w Chodzieży. Działki znajdują się blisko stoku narciarskiego i punktu widokowego "Góra Talerz", z którego roztacza się przepiękny widok na Jezioro Miejskie. Wokół działek rozciąga się las, zapewniający ciszę i świeże powietrze. To idealne miejsce dla osób pragnących mieszkać w harmonii z naturą, a także dla inwestorów poszukujących atrakcyjnej lokalizacji. Działki są częściowo zalesione i mają nachylony teren, co dodaje im uroku i charakteru. Na działkach obowiązuje aktualny plan zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje różne możliwości zagospodarowania terenu. To ogromna szansa na stworzenie własnej wizji i realizację marzeń. Przeznaczenie w planie to m.in.: tereny zabudowy usługowej, związanej z obsługą ruchu turystycznego w szczególności usług zakwaterowania tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub zabudowy usługowej tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej tereny zieleni krajobrazowej tereny lasów tereny zalesień Nie zwlekaj i skorzystaj z tej wyjątkowej oferty. Zapraszam do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej szczegółów i umówić się na prezentację działek. Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Chodzieży. :LINK DO STRONY =6465410 Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka budowlana z linią brzegową Prędocin
Działka budowlana z linią brzegową Prędocin
180000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia2793

Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 2793m2 znajdującą się w miejscowości Prędocin w Gminie Skarbimierz w powiecie Brzeskim. Działka ma kształt prostokąta, teren równy, Działka dedykowana osobom, które szukają ciszy i spokoju- miejscowość Prędocin jest zlokalizowana na uboczu, otaczają ją lasy i pola uprawne. Działka posiada MPZP - zabudowa jednorodzinna oraz wielorodzinna. Nieruchomość idealna dla Inwestorów pod kątem postawienia bliźniaka i podzielenia na 2. Odległość do centrum Brzegu to 9km. Do wioski dojeżdża autobus szkolny. Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlana przy głównej trasie Pabianice-Łask
Działka budowlana przy głównej trasie Pabianice-Łask
480000 zł
Łask 21 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 283
Cena za m²210.25 zł/m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Łasku Kolumnie przy ul. Leśników Polskich 21. Doskonała lokalizacja przy głównej trasie przelotowej między Pabianicami a Łaskiem, idealna dla osób poszukujących miejsca pod działalność biznesową z łatwym dostępem do głównych dróg. Najważniejsze cechy działki: Powierzchnia: 2283 m² Kształt: Równa i ustawna Lokalizacja: Główna trasa przelotowa, świetna ekspozycja Ogrodzenie: Cały teren jest ogrodzony, co zapewnia bezpieczeństwo i prywatność Podatek VAT: Możliwość odliczenia VAT Chociaż na działce nie ma obecnie mediów, istnieje możliwość ich podłączenia dzięki korzystnemu położeniu. To doskonała okazja dla inwestorów oraz przedsiębiorców szukających idealnego miejsca na działalność biznesową. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić na oględziny!

Działka w Jaworze dla dewelopera
Działka w Jaworze dla dewelopera
1842500 zł
Jawor 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Typbudowlana
Drogaasfalt

DZIAŁKA DLA DEWELOPERA !!! Polecamy działkę pod inwestycje w mieście Jawor. Teren z miejscowym planem pod zabudowę mieszkalno - usługową. Wszystkie media są dostępne w granicach działki. Zapraszamy inwestorów do składania ofert chęci zakupu działki. Sprawdź również inne oferty na naszej stronie firmowej www.***************   Z nami otrzymasz najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości! BEZPŁATNIE porównaj swoją ofertę przed podpisaniem umowy kredytowej!   Uzyskaj do 10% rabatu z programem House Invest PROFIT! Rabaty min. w Leroy Merlin, Domino, Biuro Projektowe, i wiele innych.   Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka rolna z potencjałem inwestycyjnym
Działka rolna z potencjałem inwestycyjnym
2055000000 zł
Konstancin-Jeziorna 30 dni plecy

Zachęcamy do zapoznania się z tą niezwykłą działką o powierzchni 25 066 m², zlokalizowaną w urokliwym Konstancinie-Jeziornie, przy ul. Piaseczyńskiej.To doskonała propozycja dla osób, które pragną żyć w harmonii z naturą, otoczone rozległymi terenami zielonymi.Działka wyróżnia się bogatą roślinnością i spokojem, tworząc idealne warunki do realizacji różnorodnych projektów.Nieruchomość posiada status terenu rolnego z możliwością przekształcenia na teren budowlany, co stwarza szerokie perspektywy dla inwestorów i osób szukających wyjątkowego miejsca na spełnienie swoich marzeń.Działka jest objęta aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP).Zapraszamy do kontaktu!"Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego."Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Jezioro Białe! Uzbrojona działka rolno-budowlana.
Jezioro Białe! Uzbrojona działka rolno-budowlana.
117000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia655
Cena za m²178.63 zł/m²

Zapraszam do nabycia wyjątkowej działki o powierzchni 655m2 mieszczącej się nad urokliwym Jeziorem Białym, w malowniczej Gminie Gostynin w województwie Mazowieckim. Główne Atuty:     Działka w kształcie prostokąta     Teren budowlany     Dostęp do wody z wodociągu     Skrzynka elektryczna na działce     Zaledwie 150 metrów od jeziora (druga linia brzegowa)     Jezioro - idealne dla miłośników wodnych sportów, nurkowania i wędkarstwa     Brak planu zagospodarowania przestrzennego, dając pełną swobodę projektowania To doskonała okazja zarówno dla rodzin, które marzą o domu nad jeziorem, jak i dla inwestorów, którzy widzą potencjał w wynajmie. Okolica jest cicha i spokojna, a jezioro słynie z krystalicznie czystej wody. Cena atrakcyjna i konkurencyjna na rynku nieruchomości. Nie przegap tej wyjątkowej oferty! Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem [(użyj formularza kontaktowego)].

Jezioro Białe! Uzbrojona działka rolno-budowlana.
Jezioro Białe! Uzbrojona działka rolno-budowlana.
119000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia655
Cena za m²181.68 zł/m²

REZERWACJAZapraszam do nabycia wyjątkowej działki o powierzchni 655m2 mieszczącej się nad urokliwym Jeziorem Białym, w malowniczej Gminie Gostynin w województwie Mazowieckim. Główne Atuty:     Działka w kształcie prostokąta     Teren budowlany     Dostęp do wody z wodociągu     Skrzynka elektryczna na działce     Zaledwie 150 metrów od jeziora (druga linia brzegowa)     Jezioro - idealne dla miłośników wodnych sportów, nurkowania i wędkarstwa     Brak planu zagospodarowania przestrzennego, dając pełną swobodę projektowania To doskonała okazja zarówno dla rodzin, które marzą o domu nad jeziorem, jak i dla inwestorów, którzy widzą potencjał w wynajmie. Okolica jest cicha i spokojna, a jezioro słynie z krystalicznie czystej wody. Cena atrakcyjna i konkurencyjna na rynku nieruchomości. Nie przegap tej wyjątkowej oferty! Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem [(użyj formularza kontaktowego)].

działka na sprzedaż Kłudno Stare 11800 m2
działka na sprzedaż Kłudno Stare 11800 m2
10620900 zł
9 dni plecy
Lokalizacjamazowieckie, Kłudno Stare
Cena10 620 900 zł
Rodzaj działkiinwestycyjna
Forma własnościwłasność

Jest to piękny teren dla dużych firm deweloperskich .Tu może powstać piękne nowoczesne miasteczko z ciekawą architekturą szkoły ,przedszkola .biura ,hotele, markety ,galerie .Doskonały dojazd do Warszawy .Jest MPZP pod budownictwo wielorodzinne do wysokości zabudowy do 50m budynki biurowe 80m , jednorodzinne ,zabudowa szeregowa Cały Teren to 49,22ha został podzielony na 8 działek o różnych powierzchniach . Wszystkie media .Tu mogą znaleźć swoje miejsce do tworzenia architekci ,geodeci i deweloperzy .Przyjazna gmina dla nowych inwestorów .ZAPRASZAM tel 602pokaż telefon Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dążymy do tego, aby informacje zawarte w opisach oferowanych przez nas nieruchomości były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Z uwagi jednak na fakt, iż czasami pochodzą one od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Ogrodowa Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami specjalnymi: WWW.OGRODOWA.WAW.PL Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 2690/3482/OGSNr licencji zawodowej: 360

Sprzedaż gruntu 918m2 Żukowo
Sprzedaż gruntu 918m2 Żukowo
120000 zł
Żukowo 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²260 zł/m²
Powierzchnia918 m²
Szerokość38 m
Długość24 m
Typinwestycyjna
Drogautwardzona

Oferuję do sprzedaży pięknie położoną działkę w Żukowie. Działka jest płaska i dobrze nasłoneczniona. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy: szerokość elewacji do 15 mb, powierzchnia zabudowy do 14%, wysokość budynków do 9 metrów, dach budynku dwuspadowy 35-45*, kierunku kalenicy nie określa się, dopuszcza się garaż w bryle budynku lub dobudowany. Istnieje możliwość zakupu trzech sąsiednich działek budowlanych. Do centrum Żukowa 4 minuty samochodem, 20 minut pieszo. Żukowo bardzo dobrze skomunikowane z Trójmiastem. Można skorzystać z PKM, linii autobusowych  oraz budowanej drogi ekspresowej. Okolica cicha i spokojna, teren zabudowy mieszkaniowej jedno i dwurodzinnej. Piękny teren na spacery: do lasu mamy 100 metrów, do niewielkiego jeziora około 200 metrów. Polecam dla klientów indywidualnych oraz dla inwestorów. OKAZJA "Opis oferty prezentowanej na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego (art. 66 i 71 KC).Przedstawione informacje mają jedynie charakter informacyjny"

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Armii Krajowej
Działka komercyjna ogrodzona, ul. Armii Krajowej
1277900 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia9830

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w miejscowości Olesin, Gminie Dębe Wielkie, około 15 km na wschód od granic Warszawy, tuż przy węźle Sulejówek / Dębe Wielkie Autostrady Wolności A2. Jest to nieruchomość składająca się z dwóch administracyjnie wydzielonych działek położonych w bezpośrednim sąsiedztwie. - działka 223/6 o powierzchni 7.352 m2 - działka 224/24 o powierzchni 2.478 m2 Działki posiadają bezpośredni dojazd od drogi technicznej oraz od ulicy Armii Krajowej. Działka jest z 3 stron ogrodzona siatką z ogrodzeniem o konstrukcji metalowej. Działka płaska, bardzo ładnie utrzymana z nasadzeniami drzew na granicy działek, co skutecznie odcina je od sąsiednich działek. Do dokupienia jest także wydzielana działka, sąsiadująca bezpośrednio z działką nr 224/24 o powierzchni 5.047 m2. Dzięki połączeniu tych 3 działek powstaje nieruchomość o szerokości ponad 75 metrów od strony drogi technicznej. Na terenie nie obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Zgodnie z obowiązującym Studium teren oznaczony jest symbolami RM/MN/U, a więc pod budownictwo zagrodowe, mieszkaniowe i usługowe. Sąsiedztwo działek to działki niezabudowane, działki zabudowane od strony ulicy Armii Krajowej oraz magazyny i zakłady produkcyjne. MEDIA - prąd - woda STAN PRAWNY Nieruchomość posiada założoną Księgę wieczystą, w skład której wchodzi pięć wymienionych w ofercie działek. Właścicielem są osoby fizyczne. Dział IV jest bez żadnych obciążeń kredytem/pożyczką. Dla kogo nieruchomość Dla inwestorów chcących wybudować swój zakład w dobrej lokalizacji i bliskiej odległości od Warszawy w dynamicznie rozwijającej się Gminie Dla inwestorów inwestujących w grunty o dużym potencjale wzrostu cen w przyszłości Dla inwestorów posiadających pomysł zagospodarowania nieruchomości Jeśli widzicie Państwo potencjał tej działki - proszę dzwonić każdego z siedmiu dni tygodnia! Porozmawiajmy o szczegółach, ewentualnych warunkach zabudowy i innych istotnych parametrach transakcji Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

działka na sprzedaż Trójca 10001 m2
działka na sprzedaż Trójca 10001 m2
660000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaTrójca
Cena660 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkiprostokąt

Działka usługowa przy drodze krajowej nr 30 ! Prezentuję Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o całkowitej powierzchni 10001m 2 , Teren położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr 30 z wykonanym zjazdem !! Działka położona na płaskim, dobrze nasłonecznionym terenie. W całości objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: Uchwała nr 216/09 Rady Gminy Zgorzelec z dnia 23 listopada 2009 r. Symbol U7- teren zabudowy usługowej Dopuszcza się w tym miejscu zabudowę mieszkaniową. Do przejścia granicznego Goerlitz - Zgorzelec tylko 7 km. Teren idealny dla szerokiej branży inwestorów. ::DODATKOWE INFORMACJE Kategoria oferty: grunty budowlane Prąd: w ulicy Dojazd: asfalt Otoczenie: zabudowane Położenie: obrzeża miasta Wymiary działki [m]: 107 Zagosp. działki: niezagospodarowana Ukształtowanie działki: płaska Kształt działki: prostokąt Ogrodzenie działki: brak Zabudowa działki: Niezabudowana ::LINK DO STRONY http://www.stepien.nieruchomosci.pl/oferta.aspx?id=28424 ::KONTAKT DO AGENTA Weronika Nalepa +48 75pokaż telefon +48 5pokaż telefon w.nalepskontaktuj się Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Michał Stępień (licencja nr: 12484) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: GS-26601

Dzialka z widokiem na Krakow 19ar Lednica Górna
Dzialka z widokiem na Krakow 19ar Lednica Górna
199000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki1900
Rodzaj działkiRekreacyjna
SprzedażPośrednik

Opis ofertyMagicVision oferuje do sprzedaży rozległą działkę 19ar z drogą dojazdową z widokiem na Kraków. Działka o wymiarach 26 x 36 w kształcie regularnego prostokąta z drogą dojazdową utwardzoną o szerokości 5 m. Media przy drodze gminnej - woda, prąd i gaz 1400 metrów do masztu Chorągwica 14 km do Niepołomic 2 km do Wieliczki 28 km do Bochni 13 km do Gdowa Teren jest bardzo atrakcyjny, lecz obecnie uznany jest za teren osuwiskowy. Wszelka dokumentacja geotechniczna dostępna jest u nas. Udzielimy rzetelnych informacji na ten temat. Teren ten mimo że w sąsiedztwie stoją domy, to na tej konkretnej działce obecnie nie ma możliwości postawienia domu.  Dlatego oferta ta skierowana jest dla inwestorów, którzy znajdą sposób na zagospodarowanie tego terenu - stacje meteorologiczne, dzialka rekreacyjna, miniparki rozrywki wszystko co nie wymaga ingerencji glęboko w ziemię (fundamenty) Roślinność na tym terenie już wyżynna.  Zwierzęta leśne (Sarny, Jelenie) też czują się tu dobrze - często można je tu spotkać. Zapraszamy!

Działki Sulbiny koło Garwolina
Działki Sulbiny koło Garwolina
680000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia12 123
Cena za m²56.09 zł/m²

Sprzedam teren pod inwestycję , z wydzieloną drogą wewnętrzną o szerokości 8m ,w skład którego wchodzi 10 działek rolno-budowlanych o pow. od 1007m2 do 1175m2 (każda z aktualną decyzją o warunkach zabudowy dla domu jednorodzinnego) w Sulbinach przy ulicy Nad Zdrojem.Dobry dojazd do S17 asfaltową i utwardzoną drogą . Media:prąd (w drodze), gaz,woda i kanalizacja w odległości ok.120m. Miejsce do zamieszkania w bezpiecznym sąsiedztwie domów jednorodzinnych i siedlisk, blisko zieleni.Dobra inwestycja z szybkim dojazdem do Warszawy. Inwestorów zapraszam po więcej informacji i plany.Główne atuty nieruchomości: • spokojna okolica • atrakcyjna miejscowość • bliskość terenów zielonychTyp własności: Odrębna własność.

Działki pod bliźniaki i domy wolnostojące k. Przod
Działki pod bliźniaki i domy wolnostojące k. Przod
195000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż trzy działki umiejscowione w Kobysewie przy ul. Świerkowej.Idealny teren dla inwestorów, deweloperów czy osób prywatnych!Działki objęte planem zagospodarowania przestrzennego.Dopuszczalna zabudowa bliźniacza lub wolnostojąca.Parametry i wskaźniki :Rzut budynków mieszkalnych prostokątny w proporcjach zbliżonych do 4:3 z dopuszczeniem bocznego skrzydłaDopuszczalna wysokość budynków do 10mDopuszczalny procent zabudowy do 30%Dachy dwuspadowe o kącie nachylenia 40-45 procentKolorystyka elewacji biała, kremowa, beżowaKolorystyka dachów : czerwony i ciemnoczerwony Możliwość dokupienia działek sąsiadujących wielkości 3086 m oraz 3010 mMedia w drodze dojazdowej : woda, prąd, gaz. Zapraszam na prezentację w terenieTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta sprzedaży działki Radom Lubelska 35700m2
Oferta sprzedaży działki Radom Lubelska 35700m2
7250 zł
Radom 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²500 zł/m²
Powierzchnia35700 m²
Szerokość48 m
Długość760 m
Typbudowlana
Drogaasfalt

Działka budowlana o pow. 3,57 ha. Teren przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowo-usługowe. Objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Radomia. Osiedle "Dzierzków". Działka położona w b.dobrej lokalizacji. Woda, światło, gaz, dwa wprowadzenia kanalizacji miejskiej. Na długości ok. 70 metrów, od ulicy asfaltowej, szerokość działki wynosi 39 mb,a potem szerokość wzrasta do 48 mb. Dla działki jest opracowany i zatwierdzony do realizacji projekt budowlany obejmujący budowę domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej (załącznik jpg.). Założony jest dziennik budowy. Istnieje możliwość zmiany pierwotnego projektu pod inne inwestycje np. budowę obiektów handlowo-magazynowych o powierzchni do 2500 m2. łączonych łącznikami. Zapraszam do rozmów inwestorów-deweloperów.

działka na sprzedaż Biskupie-Kolonia 7285 m2
działka na sprzedaż Biskupie-Kolonia 7285 m2
1400000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaBiskupie-Kolonia
Cena1 400 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę działek budowlanych o łącznej powierzchni 7285 m2, położonych w malowniczej Wólce Lubelskiej, Kolonii Biskupie. To doskonała inwestycja zarówno dla developerów, jak i indywidualnych inwestorów poszukujących przestronnej i atrakcyjnej przestrzeni pod zabudowę jednorodzinną. Charakterystyka Nieruchomości: Łączna powierzchnia: 7285 m2 Kształt: 38x200 m Dwie mniejsze działki: Nr 123 o pow. 3800 m2 (22x205 m) Nr 125 o pow. 3480 m2 (17x204 m) Sprzedaż w całości ze względu na małą szerokość pojedynczych działek Lokalizacja: Wólka Lubelska, Kolonia Biskupie Teren płaski, równy Bezpośrednio przy drodze asfaltowej z dostępem do wszelkich mediów Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP) z przeznaczeniem RM (zabudowa jednorodzinna) Przeznaczenie Nieruchomości: Idealne dla developerów planujących inwestycję mieszkaniową Doskonała opcja dla indywidualnych inwestorów pragnących stworzyć własny dom marzeń Zalety: Korzystna lokalizacja z łatwym dostępem do drogi głównej Możliwość zabudowy jednorodzinnej zgodnie z obowiązującym MPZP Potencjał do rozwoju inwestycji z uwagi na atrakcyjne rozmiary działek Cena do Negocjacji: Zapraszamy do Realizacji Marzeń o Własnym Domu! Jeśli zainteresowała Państwa ta unikalna oferta, serdecznie zapraszamy na prezentację nieruchomości. Dla dodatkowych informacji oraz umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny: Zapraszam do kontaktu. Anna Mikos Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr licencji 25221 PROPERTON 506pokaż telefon Numer oferty: 860543Osoba odpowiedzialna zawodowo: Anna Mikos

Działka inwestycyjno-budowlana, Kielce, Baranówek
Działka inwestycyjno-budowlana, Kielce, Baranówek
2200000 zł
Kielce 30+ kilka dni temu
Pow. działki1964
Rodzaj działkiInwestycyjna
SprzedażBez pośredników

Opis ofertyDziałka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 1964 m², Baranówek, Kielce Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną ofertę działki budowlano-inwestycyjnej o powierzchni 1964 m2, usytuowanej na nowo rozwijającym się osiedlu Baranówek. To miejsce, gdzie możliwości inwestycyjne łączą się z doskonałą lokalizacją, tworząc niepowtarzalną propozycję dla deweloperów i inwestorów. Działka zlokalizowana na osiedlu Baranówek to gwarancja szybkiego dojazdu do Centrum miasta, co czyni ją szczególnie atrakcyjną dla osób poszukujących komfortu i bliskości miejskich udogodnień. Osiedle cieszy się dużym zainteresowaniem, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, sklepy. Dodatkowo, teren jest obfitujący w infrastrukturę rekreacyjną, obejmującą Park Baranowski, hotele Bińkowski. Powierzchnia 1964 m2, składająca się z dwóch działek z możliwość dokupienia sąsiednich działek. Pełne uzbrojenie: woda, kanalizacja, prąd.Kształt zbliżony do prostokąta, płaska topografia i dobra ekspozycja terenu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla inwestora, oferując szeroki wachlarz możliwości wykorzystania. Doskonała lokalizacja, pełne uzbrojenie oraz sąsiedztwo istotnych obiektów miejskich sprawiają, że teren ten jest wyjątkowo atrakcyjny dla różnorodnych projektów inwestycyjnych. Zapraszam do kontaktu i na prezentacje! Agata Witecka Doradca ds. nieruchomości Agencja nieruchomości Metrohouse tel. 697 - pokaż numer telefonu -

Działka inwestycyjno-budowlana Kielce, Baranówek
Działka inwestycyjno-budowlana Kielce, Baranówek
290000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²1120 zł/m²
Powierzchnia1964 m²
Typinwestycyjna
Drogaasfalt

Działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 1964 m², Baranówek, Kielce Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną ofertę działki budowlano-inwestycyjnej o powierzchni 1964 m2, usytuowanej na nowo rozwijającym się osiedlu Baranówek. To miejsce, gdzie możliwości inwestycyjne łączą się z doskonałą lokalizacją, tworząc niepowtarzalną propozycję dla deweloperów i inwestorów. Działka zlokalizowana na osiedlu Baranówek to gwarancja szybkiego dojazdu do Centrum miasta, co czyni ją szczególnie atrakcyjną dla osób poszukujących komfortu i bliskości miejskich udogodnień. Osiedle cieszy się dużym zainteresowaniem, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, sklepy. Dodatkowo, teren jest obfitujący w infrastrukturę rekreacyjną, obejmującą Park Baranowski, hotele Bińkowski. Powierzchnia 1964 m2, składająca się z dwóch działek z możliwość dokupienia sąsiednich działek. Pełne uzbrojenie: woda, kanalizacja, prąd.Kształt zbliżony do prostokąta, płaska topografia i dobra ekspozycja terenu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla inwestora, oferując szeroki wachlarz możliwości wykorzystania. Doskonała lokalizacja, pełne uzbrojenie oraz sąsiedztwo istotnych obiektów miejskich sprawiają, że teren ten jest wyjątkowo atrakcyjny dla różnorodnych projektów inwestycyjnych. Zapraszam do kontaktu i na prezentacje! Agata Witecka Doradca ds. nieruchomości Agencja nieruchomości Metrohouse tel. *********

działka na sprzedaż Hel Wiejska 477 m2
działka na sprzedaż Hel Wiejska 477 m2
950000 zł
11 dni plecy
Lokalizacjapomorskie, Hel, Wiejska
Cena950 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Niepowtarzalne miejsce oferujące wiele korzyści, znajdujące się pośród nowej i historycznej zabudowy Helu. Ścisłe centrum, łatwy dostęp do reprezentatywnego deptaku, portu oraz malowniczej plaży. Przeznaczenie Teren nie jest objęty Planem Miejscowym. Są Warunki Zabudowy Potencjanie na 4 apartamenty, 4 garaże, około 300 PUM.  Lokalizacja Nieruchomość jest oddalona ok. 200 m od plaży od strony Zatoki, 200 m od przystani, 800 m od Dworca PKP. Zalety - Bliskość plaży i portu sprawia, że codzienne spacery czy relaksujące dni nad morzem stają się niezwykle komfortowe. - Działka jest idealnym miejscem zarówno dla tych, którzy marzą o własnym domu jednorodzinnym, jak i dla inwestorów planujących budowę domów bliźniaczych lub wielorodzinnych. Zapraszam. Numer oferty: DH427618Osoba odpowiedzialna zawodowo: Magdalena Mierzyńska

działka na sprzedaż Rzeszów Zalesie Zelwerowicza 5316 m2
działka na sprzedaż Rzeszów Zalesie Zelwerowicza 5316 m2
750000 zł
Rzeszów 17 dni plecy
Lokalizacjapodkarpackie, Rzeszów, Zalesie, Zelwerowicza
Cena750 000 zł
Rodzaj działkiinwestycyjna

Oferujemy na sprzedaż unikatowy kompleks dwóch działek o łącznej powierzchni 53,16 ara, zlokalizowany w Rzeszowie przy ulicy Zelwerowicza. Działki mają powierzchnie odpowiednio 29,56 ara (wymiary ok. 37 m x 75 m) i 23,60 ara (wymiary ok. 27 m x 82 m), co stwarza doskonałą okazję dla inwestorów i deweloperów zainteresowanych realizacją swoich projektów. Teren jest niezabudowany i charakteryzuje się dużym potencjałem inwestycyjnym. Media znajdują się w niedalekiej odległości. To wyjątkowa propozycja dla tych, którzy poszukują terenu z dużym potencjałem w strategicznym miejscu Rzeszowa. Cena 750 000 zł. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości OMEGA ul. Asnyka 10 w Rzeszowie. kom. 883pokaż telefon, tel. 17 8pokaż telefon

LUBSKO - nowo zaprojektowane "OSIEDLE DĘBOWE"
LUBSKO - nowo zaprojektowane "OSIEDLE DĘBOWE"
42 zł
Jasień 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²7 zł/m²
Powierzchnia10000 m²
Szerokość20 m
Długość50 m
Typinwestycyjna

ZAPRASZAMY ...do zapoznania się z nowo zaprojektowaną lokalizacją pod nazwą "OSIEDLE DĘBOWE " w miejscowości Lubsko / Chełm Żarski. Malowniczo zatopiony w zieleni cichy zakątek w sąsiedztwie zalewu Karaś z podziałem na ok. 50 działek wraz z drogami wewnętrznymi oraz bezpośrednim dostępem do drogi wojewódzkiej Zielona Góra - Gubin. Nieruchomość inwestycyjna otrzymała 06.09.2022 r. Decyzję NR 67/2022 O WARUNKACH ZABUDOWY wstępnie na sześć budynków mieszkalnych jednorodzinnych , wolnostojących na działce Nr 599/3 , obręb 0002 , dla których przewidziano atrakcyjną cenę dla pierwszych sześciu nieruchomości. Teren w trakcie przygotowań do realizacji inwestycji. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU DEWELOPERÓW ORAZ INWESTORÓW INDYWIDUALNYCH . Atrakcyjna cena 65 zł. m/2 za pierwsze działki - z sześciu lokalizacji wytyczonych pozostało dwie. Kolejne działki w trakcie wytyczenia granic. ZAPRASZAM do kontaktu.