Teren dla inwestorów !

Sortowanie:
Znaleziony: 55 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Oferta sprzedaży działki  Legnica
Oferta sprzedaży działki Legnica
474000 zł
nowe Legnica 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Typinwestycyjna
Drogaasfalt

Teren na sprzedaż, Legnica potrzebuje: Pole Golfowe Mini Zoo Stadnina Koni Ogród Botaniczny Obiekty Sportowe Obiekty Sportów Motorowych Zapraszamy inwestorów. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Świetna Działka budowlana pod inwestycje -  Kochlice blisko drogi S3
Świetna Działka budowlana pod inwestycje - Kochlice blisko drogi S3
998500 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia9 000
Cena za m²121.11 zł/m²

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową o wysokim potencjale inwestycyjnym blisko drogi i zjazdu drogi S3. Teren pod inwestycje o wielkości 90 AR składa się z 3 działek o nr 113/3, 113/5, 160/4 obręb KOCHLICE. Świetny teren pod inwestycje dla: 1. zabudowa mieszkaniowa. 2. lokalizacja dla wykonywania usług firm (obok jest funkcjonujący zakład) 3. produkcja nieuciążliwa. 4. parking dla samochodów. 5. sklepy, punkty gastronomii itp. Zapraszamy inwestorów do zakupu.

Działka komercyjna,inwestycyjna ul. Przemysłowa
Działka komercyjna,inwestycyjna ul. Przemysłowa
4500000 zł
Wejherowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia16 864
Cena za m²266.84 zł/m²

Bardzo atrakcyjnie położona działka w Wejherowie przy ul. Przemysłowej Działka o powierzchni cąłkowitej-16864m. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego .Teren obiektów produkcyjnych i zabudowy usługowej- funkcję nieuciążliwe; zakres funkcji dla nowej zabudowy usługowej: biura, usługa biznesu, kultura, instytucje finansowe, rzemiosło usługowe, handel, gastronomia. Wysokość zabudowy-15m , PUM-60% działki. Działka jest płaska MEDIA wszystkie dostępne - prąd, woda, kanalizacja, gaz . Atrakcyjna oferta zarówno dla osoby indywidualnej, jak i inwestorów.

Działka w Jaworze dla dewelopera
Działka w Jaworze dla dewelopera
1842500 zł
Jawor 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Typbudowlana
Drogaasfalt

DZIAŁKA DLA DEWELOPERA !!! Polecamy działkę pod inwestycje w mieście Jawor. Teren z miejscowym planem pod zabudowę mieszkalno - usługową. Wszystkie media są dostępne w granicach działki. Zapraszamy inwestorów do składania ofert chęci zakupu działki. Sprawdź również inne oferty na naszej stronie firmowej www.***************   Z nami otrzymasz najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości! BEZPŁATNIE porównaj swoją ofertę przed podpisaniem umowy kredytowej!   Uzyskaj do 10% rabatu z programem House Invest PROFIT! Rabaty min. w Leroy Merlin, Domino, Biuro Projektowe, i wiele innych.   Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka 900m2 Piaseczno Puławska 34 z Halą 600m2
Działka 900m2 Piaseczno Puławska 34 z Halą 600m2
7400000 zł
Piaseczno 24 dnia plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia900
Cena za m²8222.22 zł/m²

Na sprzedaż działka 900m2 wraz z budynkiem hali 600m2.Dziaka jest w dzierżawie wieczystej.Nieruchomość położona blisko ulicy Puławskiej i Okulickiego w Piasecznie.Jest to teren po dawnych państwowych zakładach Lamina.Budynek jest prawnie wyodrębniony jako oddzielny od sąsiednich nieruchomości.Budynek stanowi odrębną nieruchomość (a nie LOKAL jak większość budynków w Laminie).Jest wykupiona droga dojazdowa do nieruchomości. W tej lokalizacji prawdopodobnie nikt z obecnych właścicieli z tego terenu nigdy nie będzie chciał sprzedać ani działki ani budynku. Jest to ogłoszenie dla INWESTORÓW widzących daleko idące perspektywywynikające z lokalizacji i sąsiedztwa tego obiektu. W cenę jest wliczona spłata wszelkich obciążeń nieruchomości.

Teren pod inwestycje komercynje
Teren pod inwestycje komercynje
6930000 zł
Legnica 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Typhandlowo-usługowa
Drogaasfalt

Przedsiębiorco nie zwlekaj z inwestycją. Wolny teren na sprzedaż w złotym punkcie w Legnicy przy pierwszym zjeździe z A4, S3. Nieruchomość o powierzchni 1,18ha. Działka znajduje się w sąsiedztwie największych firm w Legnicy z branży produkcyjnej. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako strefa 101PU, pod budowę obiektów produkcyjnych, usługowych, magazynowych. Zapraszamy na konsultacje inwestorów planujących budowę obiektu o przeznaczeniu komercyjnym. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty. Sprawdź również inne oferty na naszej stronie firmowej www.*************** Z nami otrzymasz najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości! BEZPŁATNIE porównaj swoją ofertę przed podpisaniem umowy kredytowej! Uzyskaj do 10% rabatu z programem House Invest PROFIT! Rabaty min. w Leroy Merlin, Domino, Biuro Projektowe, i wiele innych. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Sprzedam działkę przemysłowo-usługową 3200m2. Przy obwodnicy.
Sprzedam działkę przemysłowo-usługową 3200m2. Przy obwodnicy.
255000 zł
Jastrzębie-Zdrój 23 dnia plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 200
Cena za m²79.69 zł/m²

Sprzedam działkę inwestycyjną. Od osoby prywatnej, bez pośredników. Do sprzedaży działka usługowo-przemysłowa o powierzchni ok 3200 m2 w kształcie prostokąta (92mx35m). W zasadzie są to dwie działki po 16 arów - istnieje możliwość kupna jednej działki! Teren idealny na praktycznie każdą działalność (miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego: PU, tereny produkcyjno usługowe, możliwość budowy obiektów handlowych powyżej 2000m2!) MPZP - C44 Prd, woda, gaz, kanalizacja - w granicach działki. Idealny na różnego rodzaje składy, bazę transportową, skup złomu, warsztaty, hurtownie, farmę fotowoltaiczną, itp. Działka położona obok obwodnicy miasta, drogi południowej DK-933! Dojazd od ulicy Rybnickiej-->Stodoły (niedaleko głównego ronda na obwodnicy miasta). Dojazd drogą asfaltową. Media w granicy. Bardzo dobry dojazd od/do A1. (parę kilometrów) Teren przeznaczony pod zabudowę produkcyjną, usługową, składy, magazyny, itp. (w miejscowym planie zagospodarowania symbol PU) i obiektów handlowych powyżej 2000m2! Dziaka godna polecenia dla inwestorów szukających terenu w atrakcyjnej lokalizacji. Polecam!

Działka handlowo-mieszkalna przy drodze krajowej 28
Działka handlowo-mieszkalna przy drodze krajowej 28
98000 zł
Maków Podhalański 20 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia400
Cena za m²245 zł/m²

Teren inwestycyjny 400m2 z budynkiem przy drodze krajowej 28 w centrum Makowa Podhalańskiego Powierzchnia działki 400m2 media Woda Kanalizacja Prąd przy istniejącym budynku linia zasilania gaz w trakcie budowy Projekt przebudowy istniejącego budynku zatwierdzony i zgłoszony do nadzoru budowlanego zawiera w górnej części kawalerka o powierzchni 25,30m2. W dolnej części pomieszczenie usługowe 18,80m2. Bezpośredni zjazd z drogi krajowej 28 Zgodnie z projektem w górnej części mamy kawalerkę praktycznie w centrum miasta w dolnej części pomieszczenie biurowe, usługowe gabinet itp Można do budynku dostawić wiatę dwu stanowiskowa 50m2 pod np usługi wulkanizacji dla samochodów osobowych. Cena 98000 brutto. Możliwość sprzedaży lokalów w stanie surowym lub deweloperskim. Zapraszamy inwestorów tel 7-8-8-6-8-4-2-0-6

Teren pod inwestycje Legnica ul. Wrocławska
Teren pod inwestycje Legnica ul. Wrocławska
4750 zł
Legnica 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Typinwestycyjna
Drogaasfalt

Zapraszamy inwestorów do składania ofert na zakup terenu inwestycyjnego znajdującego się przy głównej arterii miasta. Wjazd na teren działki bezpośrednio z trasy 94. Działka posiada przyłącza wszystkich medii z sieci miejskiej: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Dla tego terenu nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. W celu zapoznania się z dokumentacją dla tej nieruchomości prosimy o kontakt telefoniczny. Zapraszamy na prezentację nieruchomości. Oferty zakupu w formie pisemnej przyjmujemy do 31.12.2020 r. Sprawdź również inne oferty na naszej stronie firmowej www.*************** Z nami otrzymasz najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości! BEZPŁATNIE porównaj swoją ofertę przed podpisaniem umowy kredytowej! Uzyskaj do 10% rabatu z programem House Invest PROFIT! Rabaty min. w Leroy Merlin, Domino, Biuro Projektowe, i wiele innych. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Teren pod auto myjnie Legnica ul. Wrocławska
Teren pod auto myjnie Legnica ul. Wrocławska
4127640 zł
Legnica 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Typinwestycyjna
Drogaasfalt

WYDANE WARUNKI ZABUDOWY POD AUTO MYJNIE Zapraszamy inwestorów do składania ofert na zakup terenu inwestycyjnego znajdującego się przy głównej arterii miasta. Wjazd na teren działki bezpośrednio z trasy 94. Działka posiada przyłącza wszystkich medii z sieci miejskiej: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Dla tego terenu nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, są wydane warunki zabudowy. W celu zapoznania się z dokumentacją dla tej nieruchomości prosimy o kontakt telefoniczny. Zapraszamy. Sprawdź również inne oferty na naszej stronie firmowej www.*************** Z nami otrzymasz najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości! BEZPŁATNIE porównaj swoją ofertę przed podpisaniem umowy kredytowej! Uzyskaj do 10% rabatu z programem House Invest PROFIT! Rabaty min. w Leroy Merlin, Domino, Biuro Projektowe, i wiele innych. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Teren inwestycyjny pod zabudowę usługową
Teren inwestycyjny pod zabudowę usługową
10000 zł
Grudziądz 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Typhandlowo-usługowa

Oferujemy inwestorom działkę nr.2/178 przy ul. Kulerskiego. Teren w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczony symbolem 37U (zabudowa usługowa). Sugerowane inwestycje: sklepy stop shop, market spożywczy, pawilon handlowy itp. Wszystkie media z sieci miejskiej: woda, prąd, gaz, kanalizacja w granicach działki. Zapraszamy inwestorów do składania ofert zakupu. Sprawdź również inne oferty na naszej stronie firmowej www.***************   Z nami otrzymasz najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości! BEZPŁATNIE porównaj swoją ofertę przed podpisaniem umowy kredytowej!   Uzyskaj do 10% rabatu z programem House Invest PROFIT! Rabaty min. w Leroy Merlin, Domino, Biuro Projektowe, i wiele innych.   Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka budowlana
Działka budowlana
131850 zł
Solec Kujawski 25 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia879
Cena za m²150 zł/m²

Sprzedam działki budowlane z warunkami zabudowy. Podana w ogłoszeniu cena dotyczy działki o numerze 145/6. Posiadam 3 działki o powierzchniach od 879 do 1245 m2. Szczegóły dotyczące kształtu, lokalizacji czy konkretnych wymiarów każdej działki znajdują się na załączonych zdjęciach. Działki zlokalizowane w otoczeniu osiedla domów jednorodzinnych, w pobliżu lasu. Media w ulicy od strony północno -wschodniej. Każda z działek posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.  Zlokalizowane są w pierwszej linki zabudowy.  Teren nie jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego. Dla działek wydano warunki zabudowy umożliwiające budowy domów jednorodzinnych.  Oferta atrakcyjna również dla inwestorów, deweloperów itp, ponieważ warunki nie określają minimalnych powierzchni a jedynie procent zabudowy. Dają możliwość wydzielenia dróg wewnętrznych i wydzielenia działek mniejszych pod gęściejszą zabudowę.  Przy zakupie większej ilości działek zakładam możliwość negocjacji ceny.  Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Zapraszam do kontaktu pod numerami  50*******98 I 50*******71.

Działka Korytków Gmina Gowarczów Warunki Zabudowy Projekt Domu
Działka Korytków Gmina Gowarczów Warunki Zabudowy Projekt Domu
99000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 400
Cena za m²70.71 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną (dz. nr 124/13) z warunkami zabudowy oraz gotową dokumentacją (projekt) do budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą tech. Działka Gmina Gowarczów Obręb 0009 Korytków. Jednostka ewidencyjna 260502_2 Gowarczów. Nieruchomość w sąsiedztwie wsi Korytków. Działka ma dostęp do drogi wojewódzkiej 728 ( Grójec - Jędrzejów) Lokalnie Końskie - Warszawa. Dwie linie zabudowy dla działki. Nowa utwardzona droga wewnętrzna z zatoką (dz. 124/4). Wodociąg w działce ( realizacja przyłącza 4-5 tygodni). Energia elektryczna w działce. Transformator w pobliżu. Spokojna okolica, W odległości 200 m Dworek Korytków / Restauracja / Hotel. Przystanek 300 m. Gowarczów 2 km. Końskie - 12 km Działka idealna jako projekt dla zdecydowanych na budowę inwestorów którzy nie mają czasu na bieganie po urzędach i instytucjach. Zaoszczędzone 6 - 8 miesięcy. Gotowy projekt domu 198 mk/ zdjęcie nr 5. Cały podzielony teren z warunkami zabudowy dla budowy jednorodzinnej. Dostępne również wszystkie widocznie na podziale działki w indywidualnych cenach zależnych od powierzchni.

Grunt  Miłkowice
Grunt Miłkowice
1949000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Głuchowice, w gminie Miłkowice, 1 km od S3. Działka o powierzchni 17 arów idealnie nadaje się pod zabudowę . W drodze woda oraz prąd. Istnieje możliwość przyłączenia kanalizacji od sąsiadów. Teren płaski w kształcie zbliżonym do prostokąta. W pobliżu inne zabudowania jednorodzinne. Ponadto dużo zieleni oraz las. Zapraszamy inwestorów do składania ofert zakupu. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty. Polecamy House Invest. Sprawdź również inne oferty na naszej stronie firmowej www.*************** WSPÓŁPRACUJEMY Z 28 BANKAMI CO POZWALA NASZYM KLIENTOM UZYSKAĆ OPTYMALNE WARUNKI FINANSOWANIA NIERUCHOMOŚCI!!! NASI DORADCY KREDYTOWI CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE POMOGĄ UZYSKAĆ NAJLEPSZY KREDYT ORAZ SZYBKO, SPRAWNIE I SKUTECZNIE PRZEPROWADZĄ PRZEZ PROCEDURĘ KREDYTOWĄ. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie Polecamy House Invest Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Grunt inwestycyjny, MPZP przemysł,usługi, 39ar
Grunt inwestycyjny, MPZP przemysł,usługi, 39ar
179000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Typhandlowo-usługowa
Drogaasfalt

Polecamy teren pod inwestycje komercyjną. Gotowa działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Miłkowice z dnia: 21.11.2017r Oznaczono symbolem U.4.P Przeznaczenie podstawowe: Przemysł, usługi, produkcja, składy, magazyny. Przeznaczenie uzupełniające: usługi, handel oraz handel hurtowy, urządzenia i obiekty towarzyszące, obiekty garażowe i gospodarcze, dojścia, dojazdy, obiekty małej architektury, Media dostępne: prąd, sieć telefoniczna w granicach działki. Dojazd do posesji drogą asfaltową z ograniczeniem do 8 ton. Zapraszamy inwestorów do zakupu. Prosimy o składanie ofert w naszym biurze w Legnicy. Sprawdź również inne oferty na naszej stronie firmowej www.***************   Z nami otrzymasz najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości! BEZPŁATNIE porównaj swoją ofertę przed podpisaniem umowy kredytowej!   Uzyskaj do 10% rabatu z programem House Invest PROFIT! Rabaty min. w Leroy Merlin, Domino, Biuro Projektowe, i wiele innych.   Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka w Legnicy z MPZP Sport i Rekreacja
Działka w Legnicy z MPZP Sport i Rekreacja
200000 zł
Legnica 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Drogaasfalt

Polecamy działkę w Legnicy przy zbiegu ul. Chojnowskiej i Gładysza. Działka przeznaczona pod zabudowę obiektami sportowo-rekreacyjnymi z usługami towarzyszącymi. Działka o powierzchni 6085 metrów kwadratowych posiada dostęp do drogi publicznej i wjazd przez most od ul. Gładysza. Wszystkie media są dostępne z sieci miejskiej: woda, kanalizacja, prąd i gaz. Teren działki jest objęty miejscowym planem z funkcją rekreacyjno sportową. Zapraszamy inwestorów do składania ofert na zakup działki do 31.12.2019r. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty, prosimy o kontakt telefoniczny lub wizytę w naszym biurze w Legnicy. Sprawdź również inne oferty na naszej stronie firmowej www.*************** Z nami otrzymasz najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości! BEZPŁATNIE porównaj swoją ofertę przed podpisaniem umowy kredytowej! Uzyskaj do 10% rabatu z programem House Invest PROFIT! Rabaty min. w Leroy Merlin, Domino, Biuro Projektowe, i wiele innych. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Sprzedam działkę w Świdnicy
Sprzedam działkę w Świdnicy
154620 zł
Świdnica 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia859
Cena za m²180 zł/m²

Do sprzedaży oferujemy   16 działek budowlanych o powierzchni od 859 do 1824 m2  położonych w miejscowości Świdnica  k. Zielonej Góry . Wszystkie działki mają wydaną Decyzję O Warunkach Zabudowy w których ustala się warunki zabudowy i zagospodarowania terenu dla inwestycji polegającej na budowie budynku  mieszkalnego  jednorodzinnego wolnostojącego oraz budowie infrastruktury technicznej. Walorem całego terenu jest kameralność, cisza, bliskość zieleni i lasu a jednocześnie szybki i łatwy dojazd do centrum Zielonej Góry. Bezpośrednio  przy działkach znajduje się przystanek autobusowy!! Idealne miejsce pod zabudowę domu. Działki są bardzo dobrze nasłonecznione  – suche i równe.  Cały kompleks działek  posiada drogę wewnętrzną  w której znajduje się /gaz  / a  będą także pozostałe   media : woda i kanalizacja/w trakcie realizacji/ oraz prąd co czyni cały teren niezwykle atrakcyjny dla potencjalnego inwestora . Docelowo wszystkie media bezpośrednio przy każdej działce . W najbliższym otoczeniu przeważa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dojazd do działek bardzo dobrą drogą utwardzoną brukowaną. Cały kompleks działek idealny dla deweloperów  lub inwestorów pod zamknięte osiedle domków  jednorodzinnych. Jedyny taki kompleks w okolicy z pełnym uzbrojeniem. Cena - 180zł/m2 Kupujący  nie płaci podatku 2% od kupna ! Sprzedaż  bezpośrednia! Sprzedaż  bez żadnej  prowizji ! Wystawiamy fakturę  VAT! Zapraszamy do kontaktu.

PSARY -DUŻA DZIAŁKA INWESTYCYJNA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW
PSARY -DUŻA DZIAŁKA INWESTYCYJNA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW
2490000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki24900

PSARY - DUŻA DZIAŁKA INWESTYCYJNA – GRATKA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Oferujemy do sprzedaży duży teren inwestycyjny o powierzchni 24 900 mkw położony w miejscowości Psary w gminie Będzin. Parcela złożona z kilku działek, usytuowana pomiędzy dwoma drogami asfaltowymi ze zjazdem na drogę krajową DK86. Kształt zbliżony do prostokąta. Szerokość około 60 m. Dojazd asfaltowy. Atrakcyjne położenie w pobliżu nowopowstającego Centrum Logistycznego Psary. Doskonała propozycja dla inwestorów! Dostęp do pełnych mediów. Teren suchy i równy, dobrze nasłoneczniony. Uregulowana sytuacja prawna. Więcej szczegółów poprzez kontakt telefoniczny. POLECAMY I ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA. Agencja Golden House Sp. z o.o. zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie pośrednictwa w kupnie, sprzedaży, wynajmie i najmie nieruchomości. Chętnie zajmujemy się obsługą rynku komercyjnego. Gwarantujemy kompleksową obsługę transakcji dzięki stałej współpracy z kancelariami notarialnymi, radcami prawnymi, adwokatami. Współpracujemy z doskonałymi doradcami finansowymi, którzy pomogą Państwu w uzyskaniu najbardziej korzystnego kredytu oraz możliwość ubezpieczenia zakupionej nieruchomości na preferencyjnych warunkach w renomowanej firmie. Jeżeli ta nieruchomość nie spełnia Państwa oczekiwań zapraszamy do naszego biura - na pewno przedstawimy Państwu oferty zgodne z Państwa oczekiwaniami. Gwarantujemy prezentację większości ofert dostępnych na rynku - współpracujemy z innymi biurami nieruchomości. Negocjujemy ceny nieruchomości z właścicielami. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Adres naszego biura: 41-200 Sosnowiec, ul. Stawowa 4, tel: 537 - pokaż numer telefonu - , 537 - pokaż numer telefonu - , 537 - pokaż numer telefonu - Czynne pn. – pt. w godzinach 8.30 - 18.00 Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi ofertami na stronie internetowej: www.goldenhouse.com.pl * UWAGA! Prezentowane przez nas propozycje sprzedaży - kupna nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Działka rezydencyjna na powstającym Prestiżowym Osiedlu
Działka rezydencyjna na powstającym Prestiżowym Osiedlu
428101 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²83 zł/m²
Powierzchnia3001 m²
Szerokość60 m
Długość50 m
Typsiedliskowa

adąc nową trasą kaszubską S6 z Gdyni po 10 minutach zjeżdżamy w Szemudzie w stronę Wejherowa i dojeżdżamy do przepięknej miejscowości położonej na skraju Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. W centrum wsi na światłach skręcamy w prawą stronę Ustarbowa i po pokonaniu 800 m wjeżdżamy na teren nowego Osiedla z gdzie każda z działek ma co najmniej 3000m2. Przepiękny widok na wieś i drogę Wejherowo- Kartuzy zapiera dech w piersiach. Z tyłu lub z boku działek mamy piękny Las na wzgórzu. Cały teren oddalony jest od wszelkich ważnych obiektów infrastruktury strategicznej i jest dobrym obiektem obserwacyjnym położonym na 140 m n.p.m W okolicy jest mnóstwo jezior mniejszych i większych.Pierwszy dom został już zbudowany i jest wykończony, drugi powstanie już w tym roku a dwóch inwestorów szykuję się do inwestycji. To co pozostało jeszcze do sprzedaży to 3 działki Siedliskowe o pow. 3000m2 i jedna 4500m2 położone w Sopieszynie gm. Wejherowo .Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego dla fragmentu wsi Sopieszyno w Gminie Wejherowo przyjętym uchwałą Rady Gminy Wejherowo z dnia 29 czerwca 2011 roku nr IX/88/2011 i zgodnie z tym planem przeznaczona jest pod zabudowę zagrodową (RM), Do centrum Wejherowa 6 km a do Gdyni ok 30 km. We wsi jest sklep samoobsługowy i przystanek PKS. Podłączenie prądu bez problemu na wniosek- Transformator na działce. Woda z wodociągu gminnego lub studnia głębinowa . Nr. Geodezyjny 139/2,8,9,10 ul. Lotosowa, Sopieszyno, Zapraszamy do zamieszkanie z nami a zobaczysz jak pozytywnie zmieni się twoje życie.

Działka inwestycyjna dla dewelopera w Gdańsku.
Działka inwestycyjna dla dewelopera w Gdańsku.
1939322 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia12 595
Cena za m²153.98 zł/m²

Działka inwestycyjna w Gdańsku, w bliskiej odległości od ścisłego centrumGłówne atuty nieruchomości: • atrakcyjna miejscowość • z dobrym dojazdem • cicha i spokojna okolicaDziałka rolna. Typ własności: Odrębna własność. Oferujemy do sprzedaży teren rolny w Gdańsku przy ul. Niegowo.Teren malowniczo położony w widełkach rzeki Radunia oraz dopływu Motławy. Łączna powierzchnia terenu wynosi 12 595 m2. Numery działek: 72*********** 72/13. Brak miejscowego planu zagospodarowania. Możliwość uzyskania warunków zabudowy. Woda prąd i gaz w drodze. W studium planu zagospodarowania działki leżą na terenie pod "rolniczą przestrzeń produkcyjną".Ewidencyjnie są to użytki rolne i łąki IV i V klasy.Działki wolne od napowietrznych linii energetycznych, płaskie, uprawiane jako pole.Działki dla inwestorów w Gdańsku!ZADZWOŃ: (użyj formularza kontaktowego). Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: • największy wybór na rynku • elastyczne podejście do Klienta • bezpieczeństwo transakcji • możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych • doświadczeni doradcy Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Piękna działka okol. Kątów Wrocławskich
Piękna działka okol. Kątów Wrocławskich
450000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia6 900
Cena za m²57.83 zł/m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu położonego w miejscowości Samsonowice, gmina Kostomłoty, powiat średzki, 5 km do Kątów Wrocławskich, 20 km od granic Wrocławia, 32 km od wrocławskiego Rynku, bardzo dobry dojazd do Wrocławia oraz do autostrady A4 i obwodnicy oraz lotniska. GRUNT 6 900  m2,  w tym dwie działki jedna 3 500 m2, druga 3 400 m2 Okolica spokojna, teren płaski, niezalewowy. Działka ma kształt prostokątny. Działka  z  dostępem do mediów - woda, kanalizacja, prąd. Teren objęty MPZP, zgodnie z planem oznaczona symbolem 2 RM z przeznaczeniem  jako teren zabudowy zagrodowej. Działka jest częściowo zagospodarowana poprzez nasadzenia drzew owocowych. ZABUDOWANIA Nieruchomość zabudowana jest domem mieszkalnym (ok. 150 m2, częściowo podpiwniczony) wraz z przylegającymi zabudowaniami gospodarczymi. Zabudowania powstały w na początku XX wieku. Zabudowania wymagają generalnego remontu, jednak mają wielka siłę nastroju oraz potencjał po remoncie można tu stworzyć podmiejską oazę, winiarnię lub gospodarstwo agroturystyczne,  stadninę koni, gospodarstwo ogrodnicze czy restaurację z zajazdem. CENA : 399 000 zł  57 zł/m2 LOKALIZACJA Samsonowice to urokliwa, spokojna i malownicza miejscowość, w sąsiedztwie pięknych lasów Parku Krajobrazowego Doliny rzeki Bystrzycy, z dala od zgiełku aglomeracji. Dogodna komunikacyjnie lokalizacja 5 km do Kątów Wrocławskich, 20 km od  granic Wrocławia, 32 km od wrocławskiego Rynku,  a także stosunkowo niedaleka odległość do obwodnicy, autostrady oraz lotniska powodują, że to doskonałe miejsce pod względem komunikacyjnym. W najbliższym mieście Kątach Wrocławskich (5 km) mamy stację PKP (pociągi do Wrocławia co 20 minut)  i PKS oraz pełną infrastrukturę - sklepy, usługi,  szkoły, przedszkola, halę sportową, basen, pocztę, stacje paliw, kościół. Ponadto  bliskość terenów zielonych to atuty, które powodują, ze jest to idealna oferta dla ludzi ceniących bliskość z naturą lub aktywny tryb życia. Cicha okolica, nadaje temu miejscu wysokie walory wypoczynkowe. Jednocześnie bliskość Wrocławia i doskonały dojazd do miasta powoduje, że miejsce to pozwala łączyć wielkomiejskie wygody ze spokojem i ciszą wsi. ZALETY OFERTY:  -doskonałe dla inwestorów związanych z działalnością rolniczą, hodowlaną, ogrodniczą lub pokrewną - dogodna lokalizacja pod względem komunikacji -media   -ciekawe zabudowania, którym można przywrócić świetność lub wykorzystać biznesowo   Zapraszam do rozmów i obejrzenia nieruchomości Tel. (użyj formularza kontaktowego)  

Działka 6900m2 Samsonowice
Działka 6900m2 Samsonowice
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²57 zł/m²
Powierzchnia6900 m²
Szerokość69 m
Długość100 m
Drogaasfalt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu położonego w miejscowości Samsonowice, gmina Kostomłoty, powiat średzki, 5 km do Kątów Wrocławskich, 20 km od granic Wrocławia, 32 km od wrocławskiego Rynku, bardzo dobry dojazd do Wrocławia oraz do autostrady A4 i obwodnicy oraz lotniska. GRUNT 6 900 m2, w tym dwie działki jedna 3 500 m2, druga 3 400 m2 Okolica spokojna, teren płaski, niezalewowy. Działka ma kształt prostokątny. Działka z dostępem do mediów - woda, kanalizacja, prąd. Teren objęty MPZP, zgodnie z planem oznaczona symbolem 2 RM z przeznaczeniem jako teren zabudowy zagrodowej. Działka jest częściowo zagospodarowana poprzez nasadzenia drzew owocowych. ZABUDOWANIA Nieruchomość zabudowana jest domem mieszkalnym (ok. 150 m2, częściowo podpiwniczony) wraz z przylegającymi zabudowaniami gospodarczymi. Zabudowania powstały w na początku XX wieku. Zabudowania wymagają generalnego remontu, jednak mają wielka siłę nastroju oraz potencjał po remoncie można tu stworzyć podmiejską oazę, winiarnię lub gospodarstwo agroturystyczne, stadninę koni, gospodarstwo ogrodnicze czy restaurację z zajazdem. CENA : 399 000 zł 57 zł/m2 LOKALIZACJA Samsonowice to urokliwa, spokojna i malownicza miejscowość, w sąsiedztwie pięknych lasów Parku Krajobrazowego Doliny rzeki Bystrzycy, z dala od zgiełku aglomeracji. Dogodna komunikacyjnie lokalizacja 5 km do Kątów Wrocławskich, 20 km od granic Wrocławia, 32 km od wrocławskiego Rynku, a także stosunkowo niedaleka odległość do obwodnicy, autostrady oraz lotniska powodują, że to doskonałe miejsce pod względem komunikacyjnym. W najbliższym mieście Kątach Wrocławskich (5 km) mamy stację PKP (pociągi do Wrocławia co 20 minut) i PKS oraz pełną infrastrukturę - sklepy, usługi, szkoły, przedszkola, halę sportową, basen, pocztę, stacje paliw, kościół. Ponadto bliskość terenów zielonych to atuty, które powodują, ze jest to idealna oferta dla ludzi ceniących bliskość z naturą lub aktywny tryb życia. Cicha okolica, nadaje temu miejscu wysokie walory wypoczynkowe. Jednocześnie bliskość Wrocławia i doskonały dojazd do miasta powoduje, że miejsce to pozwala łączyć wielkomiejskie wygody ze spokojem i ciszą wsi. ZALETY OFERTY: -doskonałe dla inwestorów związanych z działalnością rolniczą, hodowlaną, ogrodniczą lub pokrewną - dogodna lokalizacja pod względem komunikacji -media -ciekawe zabudowania, którym można przywrócić świetność lub wykorzystać biznesowo Zapraszam do rozmów i obejrzenia nieruchomości Tel. 536 496 163 www.******************* Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Unikatowa działka w topowej lokalizacji Otwocka
Unikatowa działka w topowej lokalizacji Otwocka
1700000 zł
Otwock 25 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 500
Cena za m²680 zł/m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. ok. 2500 m2 położona w zachodniej części miasta Otwocka w sąsiedztwie ul. J.I. Kraszewskiego będącej jedną z głównych dróg miasta. Nieruchomość położona jest w lokalizacji pozwalającej na bardzo dobry wyjazd w kierunku Warszawy oraz na dobry dojazd do centrum Otwocka. Jest to doskonała propozycja dla inwestorów poszukujących prestiżowej lokalizacji, świetnie skomunikowanej, blisko terenów zielonych i z dala od zgiełku miasta. Teren niezagospodarowany, częściowo zadrzewiony, częściowo ogrodzony od strony sąsiednich zagospodarowanych działek. Bezpośrednie otoczenie nieruchomości stanowią tereny z niską zabudową kilkurodzinną, jednorodzinną, handlową. Działka o kształcie prostokąta.  Działka w zasięgu sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, elektroenergetycznej, gazowej, telekomunikacyjnej. Zgodnie z zapisami w/w planu miejscowego działka znajduje się częściowo na terenie oznaczonym symbolem MNLS/MPLS- zabudowa mieszkaniowa na działkach z zadrzewieniem/ zabudowa pensjonatowa na działkach z zadrzewieniem o charakterze leśnym. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, Biuro nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność. Polecam i zapraszam na prezentację. Grzegorz Ducin tel. (użyj formularza kontaktowego)

Okazja Działka budowlana 1000m2 Rudniki
Okazja Działka budowlana 1000m2 Rudniki
110000 zł
Rudniki 7 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²110 zł/m²

Oferuję do sprzedania działkę budowlaną numer ewidencyjny 784/4 o pow. 1000m2 . Działka położona w Rudnikach gmina Rędziny przy ul. Grzybowskiej (14 min. od Częstochowy). Działka 784/4 posiada dojazd od ul. Grzybowskiej. Bardzo dobra lokalizacja. Działka jest po podziale geodezyjnym (mapka na zdjęciu) z wytyczoną drogą wewnętrzną o szer. ok. 4 m. do działek następnych tj. działki 784/3 i 784/2. DZIAŁKA 784/2 ZAREZERWOWANA! Jest to idealna propozycja zarówno dla indywidualnych klientów jak i dla inwestorów. Ceny działek w zależności od odległości od drogi głównej. Teren ogrodzony siatką i płotem betonowym. Działki 784/4, 784/3 czyste, natomiast na działce 784/2 postawiona jest stodoła i budynki gospodarcze. WYMIARY: działka nr 784/4 - ok. 25x40m, działka nr 784/3 - ok. 25x40m, działka nr 784/2 - ok.30x32m. MEDIA: - prąd i woda w drodze, - sieć gazowa przechodzi przez pierwszą działkę od ul. Grzybowskiej. W pobliżu sklepy, market Dino, szkoła, remiza, kościół, przychodnia i punkt apteczny. Lokalizacja 14 min samochodem od centrum Częstochowy. Bardzo dobra komunikacja - autobus gminny. Zapraszam na prezentacje. OPIEKUN OFERTY: Małgorzata Walas tel. (użyj formularza kontaktowego) adres e-mail: Informacje dotyczące opisu nieruchomości, uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem. Oferta dotycząca nieruchomości ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka, Suchacz
Działka, Suchacz
1492380 zł
wczoraj
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia16 582
Cena za m²90 zł/m²

Tylko u nas w ofercie działka w SUCHACZU, gm. Tolkmicko. Suchacz to mała, urocza wieś letniskowa nad Zalewem Wiślanym, 12 km od Elbląga, która może się poszczycić wieloma atrakcjami, m.in. położenie vis a vis przekopu Mierzei Wiślanej, zagospodarowaną częścią plaży, przystanią morską, położonym niedaleko Parkiem Krajobrazowym Wysoczyzny Elbląskiej, czy ruinami dawnego zamku. Łączna powierzchnia przedmiotowej działki to 16.582 m2 . NAJWAŻNIEJSZE CECHY: - powierzchnia, która daje wiele możliwości co do koncepcji zagospodarowania terenu- idealna zarówno dla inwestorów indywidualnych (możliwość wydzielenia części działki), jak i deweloperów; - brak opracowanego MPZP - wg studium uwarunkowań działka posiada funkcję " obszarów rozwoju zabudowy mieszkaniowej"; - teren nie jest objęty programem rewitalizacji ani planem odbudowy Gminy Tolkmicko; - działka położona bardzo blisko głównej drogi wjazdowej do Suchacza, dostęp do działki przez drogę wewnętrzną. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ ! Odwiedź nas:  ul. Mostnika 7c w Słupsku Zadzwoń:  (użyj formularza kontaktowego)  W biurze bezpłatnie sprawdzimy Państwa zdolność kredytową i wybierzemy najkorzystniejszy kredyt na zakup tej działki. Przed każdą prezentacją niezbędne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, które odbywa się poprzez - zawarcie niezobowiązującej umowy pośrednictwa - na poszukiwanie nieruchomości. Kupujący pokrywa wynagrodzenie pośrednika po sfinalizowaniu transakcji.  NOTA PRAWNA: Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Okazja - Działka budowlana w świetnej lokalizacji!
Okazja - Działka budowlana w świetnej lokalizacji!
559000 zł
Tarnowo Podgórne 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 697
Cena za m²329.4 zł/m²

Atrakcyjna działka pod zabudowę jednorodzinna (z dopuszczeniem dwu-lokalu) przy ulicy Rolnej w Tarnowie Podgórnym. Działka o powierzchni 1697 m2 zlokalizowana jest bezpośrednio przy drodze utwardzonej. DZIAŁKA Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego określa przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w układzie wolnostojącym, z dopuszczeniem lokalizacji jednego budynku gospodarczego lub garażu. - powierzchnia zabudowy nie większa niż 30% działki - powierzchnia zabudowy wolnostojącego budynku gospodarczego lub garażu nie większa niż 50m2 - powierzchnia biologiczną czynna nie mniejsza niż 50% działki  - wysokość budynków mieszkalnych nie większa niż 2 kondygnacje naziemne i nie więcej niż 10 m. - wysokość wolnostojących garaży lub budynków gospodarczych 5,5 m. Teren znajduje się pod MPZP oznaczony symbolem 31MN - budownictwo jednorodzinne(86% działki) oraz 13Z/WS (14% działki) (link do uchwały:  ) Z lewej strony zawsze będzie ją dzielić od sąsiada rów melioracyjny z drzewami (brzozy). W bliskiej odległości w drodze znajdują się media: woda, prąd, gaz, kanalizacja LOKALIZACJA Gmina Tarnowo Podgorne od lat cieszy się sympatia i zaufaniem mieszkańców.  Świetna lokalizacja działki -spokojna okolica domów jednorodzinnych. Naprzeciwko jest boisko sportowe i plac zabaw. Idealna dla rodziny z dziećmi lub inwestorów. Blisko do centrum miasta. Szybki i dogodny wyjazd na drogę krajową 92 oraz A2 (bardzo dobry dojazd do Poznania). W pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, Tarnowskie Termy, przychodnia, korty tenisowe. Zapraszam do kontaktu i na prezentacje. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Okazja - Działka budowlana w świetnej lokalizacji!
Okazja - Działka budowlana w świetnej lokalizacji!
559000 zł
Tarnowo Podgórne 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 697
Cena za m²329.4 zł/m²

Atrakcyjna działka pod zabudowę jednorodzinna (z dopuszczeniem dwu-lokalu) przy ulicy Rolnej w Tarnowie Podgórnym. Działka o powierzchni 1697 m2 zlokalizowana jest bezpośrednio przy drodze utwardzonej. DZIAŁKA Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego określa przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w układzie wolnostojącym, z dopuszczeniem lokalizacji jednego budynku gospodarczego lub garażu. - powierzchnia zabudowy nie większa niż 40% działki - powierzchnia zabudowy wolnostojącego budynku gospodarczego lub garażu nie większa niż 50 m2 - powierzchnia biologiczną czynna nie mniejsza niż 35% działki  - wysokość budynków mieszkalnych nie większa niż 2 kondygnacje naziemne i nie więcej niż 10 m. - wysokość wolnostojących garaży lub budynków gospodarczych 5,5 m. Teren znajduje się pod MPZP oznaczony symbolem 31MN - budownictwo jednorodzinne.  (link do uchwały:  ) Dopuszcza się podział na działki o minimalnej wielkości 800 m2.  Z lewej strony zawsze będzie ją dzielić od sąsiada rów melioracyjny z drzewami (brzozy). W bliskiej odległości w drodze znajdują się media: woda, prąd, gaz, kanalizacja LOKALIZACJA Gmina Tarnowo Podgorne od lat cieszy się sympatia i zaufaniem mieszkańców.  Świetna lokalizacja działki -spokojna okolica domów jednorodzinnych. Naprzeciwko jest boisko sportowe i plac zabaw. Idealna dla rodziny z dziećmi lub inwestorów. Blisko do centrum miasta. Szybki i dogodny wyjazd na drogę krajową 92 oraz A2 (bardzo dobry dojazd do Poznania). W pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, Tarnowskie Termy, przychodnia, korty tenisowe. Zapraszam do kontaktu i na prezentacje. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana w świetnej lokalizacji!
Działka budowlana w świetnej lokalizacji!
325000 zł
Tarnowo Podgórne 27 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia810
Cena za m²401.23 zł/m²

Atrakcyjna działka pod zabudowę jednorodzinna (z dopuszczeniem dwu-lokalu) przy ulicy Rolnej w Tarnowie Podgórnym. Działka o powierzchni 810 m2 - dojazd na działkę jest poprzez droge służebną wzdłuż działki 657 od ulicy Rolnej. DZIAŁKA Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego określa przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w układzie wolnostojącym, z dopuszczeniem lokalizacji jednego budynku gospodarczego lub garażu. - powierzchnia zabudowy nie większa niż 30% działki - powierzchnia zabudowy wolnostojącego budynku gospodarczego lub garażu nie większa niż 50m2 - powierzchnia biologiczną czynna nie mniejsza niż 50% działki  -intensywność zabudowy: minimalna  0,01, maksymalna  0,6,- wysokość budynków mieszkalnych nie większa niż 2 kondygnacje naziemne i nie więcej niż 10 m. - wysokość wolnostojących garaży lub budynków gospodarczych 5,5 m. Teren znajduje się pod MPZP oznaczony symbolem 6MN, 37MN-budownictwo jednorodzinne  (link do uchwały: ) W bliskiej odległości w drodze przy ulicy Rolnej znajdują się media: woda, prąd, gaz, kanalizacja LOKALIZACJA Gmina Tarnowo Podgorne od lat cieszy się sympatia i zaufaniem mieszkańców.  Świetna lokalizacja działki -spokojna okolica domów jednorodzinnych. Idealna dla rodziny z dziećmi lub inwestorów. Blisko do centrum miasta. Szybki i dogodny wyjazd na drogę krajową 92 oraz A2 (bardzo dobry dojazd do Poznania).  W pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, Tarnowskie Termy, przychodnia, korty tenisowe. Cena do negocjacji. Zapraszam do kontaktu i na prezentacje. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Wyjątkowa nieruchomość – koniecznie sprawdź !!
Wyjątkowa nieruchomość – koniecznie sprawdź !!
14 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²6 zł/m²
Powierzchnia266600 m²
Typinwestycyjna
Drogaasfalt

Marzy się Państwu działka z niesamowitym klimatem? Poszukujecie ciszy i spokoju z dala od tętniących życiem miast? W takim razie proszę zwróćcie uwagę na bardzo klimatyczny teren w miejscowości Radońsk, w powiecie sępoleńskim, gminie Sępólno Krajeńskie, w województwie kujawsko-pomorskim. Prawdziwy rarytas dla osób ceniących bliskość natury, mikroklimat i czyste, niczym nie skażone powietrze. To idealne miejsce pod gospodarstwo agroturystyczne, stadninę koni lub po prostu swój własny wymarzony dom. Las, cisza spokój, bliskość natury, sielska okolica, klimatyczny dom na działce, nieskończona ilość możliwości !! Oferta składa się z kliku działek o łącznej powierzchni 26,66 ha (266 600 m2). Większość obszaru stanowią grunty leśne, część to grunty rolne, grunty rolne zabudowane, łąki, pastwiska oraz nieużytki. Teren częściowo ogrodzony. Wjazd na posesję z drogi asfaltowej. Nieruchomość znajduje się w odległości: ok. 8 km. od Sępólna Krajeńskiego, 60 km. Od Bydgoszczy, 20 km od Więcborka. Jednym z wielu atutów oferty jest posadowiony na tym terenie niezwykle klimatyczny stary budynek w tylu dworkowym, zachowany w dobrym stanie technicznym, częściowo wyremontowany, z możliwością dalszej renowacji. Na terenie działek znajdziemy poza domem, dwa duże murowane budynki gospodarcze w bardzo dobry stanie technicznym. Ukształtowanie terenu płaskie, wydmowe, piaszczyste, porośnięte lasem sosnowym, brzozowym, na terenie działki znajduje się duży staw, który można pogłębić, powiększyć, w zależności od własnego pomysłu i potrzeb. Media na działce: prąd, woda z własnej studni, szambo. Nieruchomość ma ogromny potencjał, spełni wymagania najbardziej wyrafinowanych, ceniących prywatność nabywców poszukujących nietuzinkowego miejsca na rodzinną posiadłość. Będzie również idealnym miejscem dla inwestorów poszukujących atrakcyjnej lokalizacji do kreowania biznesu np. bazy noclegowej w postaci gospodarstwa agroturystycznego, domków dla letników, itp. W najbliższej okolicy brak domostw, tylko lasy stanowiące zagłębia grzybowe, pola, łąki, mnogość tras rowerowych, pieszych zachęcających do aktywnego wypoczynku. W okolicy znajduje się również mnóstwo jezior, do najbliższego Jeziora Juchacz ok. 5 minut jazdy samochodem. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia !! Oferta numer: 2201-0026 www.*******

Unikatowa działka w topowej lokalizacji Otwocka
Unikatowa działka w topowej lokalizacji Otwocka
1700000 zł
Otwock 21 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 500
Cena za m²680 zł/m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. ok. 2500 m2 położona w zachodniej części miasta Otwocka przy ul. Kraszewskiego będącej jedną z głównych dróg miasta. Nieruchomość położona jest w doskonale rozpoznawalnej części Otwocka, przy wjeździe do miasta od strony Warszawy. Lokalizacja pozwala na bardzo dobry dobry dojazd do centrum Otwocka, jak i wyjazd w kierunku Warszawy. Jest to doskonała propozycja dla inwestorów poszukujących prestiżowej lokalizacji, świetnie skomunikowanej, blisko terenów zielonych i z dala od zgiełku miasta. Teren niezagospodarowany, częściowo zadrzewiony, częściowo ogrodzony od strony sąsiednich zagospodarowanych działek. Bezpośrednie otoczenie nieruchomości stanowią tereny z niską zabudową kilkurodzinną, jednorodzinną, handlową. Działka o kształcie prostokąta.  Działka w zasięgu sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, elektroenergetycznej, gazowej, telekomunikacyjnej. Zgodnie z zapisami w/w planu miejscowego działka znajduje się częściowo na terenie oznaczonym symbolem MNLS/MPLS- zabudowa mieszkaniowa na działkach z zadrzewieniem/ zabudowa pensjonatowa na działkach z zadrzewieniem o charakterze leśnym. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, Biuro nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność. Polecam i zapraszam na prezentację. Grzegorz Ducin tel. (użyj formularza kontaktowego)

Okazja dla dewelopera Radzymin
Okazja dla dewelopera Radzymin
1320000 zł
Radzymin 30+ kilka dni temu
Pow. działki4800
Rodzaj działkiBudowlana

Teren inwestycyjny w Radzyminie. Dojazd do centrum Warszawy ok 30 min obwodnicą Marek. Teren o wymiarach 270 na 20 m. Podzielony na 8 działek pod zabudowę jednorodzinną. Każda działka o wymiarach 20x30 m. Działki przylegają do prywatnej drogi (nabycie udziału w drodze). Docelowo droga gminna. Wszystkie media z wyjątkiem kanalizacji. Zgodnie z MPZP możliwa budowa 8 domów dwu-lokalowych. Pierwszych 5 działek od drogi gminnej zabudowane nowymi domami. Możliwe rozliczenie w postaci mieszkań. Cena zawiera 23% Vat. Zapraszamy inwestorów i deweloperów do współpracy. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie. Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Oferta działki usługowej w Orzeszu przy DK81!!
Oferta działki usługowej w Orzeszu przy DK81!!
450000 zł
Orzesze 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 830
Cena za m²159.01 zł/m²

Co jest dla inwestorów najlepszym pomysłem na lokatę kapitału? Coś na czym nie stracą. Zamiast ulokować pieniądze w banku ulokuj pieniądze w tej działce.Przedmiotem oferty jest działka w Orzeszu o powierzchni: 2829 m2 Oznaczona w MPZM - A3.U czyli teren zabudowy usługowej.1) przeznaczenie podstawowe: a) usługi nieuciążliwe z wykluczeniem: usług związanych ze składowaniem i przetwarzaniem odpadów, skupu złomu; 2) przeznaczenie towarzyszące: a) budynki gospodarcze; b) dojazdy, miejsca postojowe i garaże przewidziane do obsługi terenów: U c) infrastruktura techniczna.2. Ustalenia dotyczące zasad ochrony i kształtowania ładu przestrzennego oraz parametrów i wskaźników kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu:- dopuszcza się sytuowanie ściany budynków bezpośrednio przy granicy z działką sąsiednią; -maksymalna wysokość zabudowy: •usługowej: 4 kondygnacje nadziemne i 12 m; • gospodarczej i garażowej: 6 m; • maksymalna powierzchnia pod zabudowę na działkach budowlanych: 50%; • minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej na działkach: 20%; • stosowanie dachów o dowolnym wyrazie architektonicznym3. Ustalenia dotyczące szczegółowych zasad i warunków scalania i podziału nieruchomości: 1) minimalna wielkość działek: 1200 m kw.; 2) minimalna szerokość frontów działek: 35 m; 3) kąt położenia granicy działek w stosunku do pasa drogowego: a) w zakresie: 60 - 120 stopni.Uzbrojenie : elektryczność, woda, kanalizacja. POŁOŻENIE - świetna lokalizacja - bliski dojazd do miast ościennych - zjazd do nieruchomości z sygnalizcji swietlnej z DK81 - dobrze oznakowana i skomunikowana droga i dogodny dojazd dla klientów, inwestorów.Masz pomysł na biznes i szukasz dogodnego miejsca? Zadzwoń i porozmawiamy o inwestycji.Agent prowadzący:Mirela PuchałaZadzwoń, by umówić się na oględziny nieruchomości.Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego.W przypadku tej oferty wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości

Dobczyce pozwolenie budowlane, 44 ar, widok na góry, zalew
Dobczyce pozwolenie budowlane, 44 ar, widok na góry, zalew
220000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 400
Cena za m²58.86 zł/m²

Działka rolno budowlana około 44 a z pozwoleniem na budowę domu 150 m kw. Rejon Dobczyc - 4 km , 450 m od Zalewu Dobczyckiego z widokiem na Tatry W Doskonały dojazd z głównej drogi 20 metrów utwardzoną dróżką na teren działki. Działka w drugim rzędzie zabudowy zapewnia spokój i ciszę. Na działce woda, prąd i gaz z kanalizacją w drodze. Z działki zejście do lasu. Możliwość skorzystania z pozwolenia na budowę domu Mini 4 - to tani w budowie dom, który uwodzi swoją przytulnością. Swój wyjątkowy urok projekt zawdzięcza niebanalnej elewacji, która stylowo łączy elegancką biel z modną szarością i drewnem. Prosta forma, klasyczny, czterospadowy dach, a w środku – wspaniale rozplanowane wnętrze z czytelnym podziałem stref zapewniają domownikom codzienną wygodę i ekonomiczny komfort cieplny. Budowa zgodna z zastosowaną w dokumentacji technicznej izolacją termiczną i materiałami konstrukcyjnymi gwarantuje: - założoną izolacyjność cieplną i akustyczną przegród budowlanych - odpowiednią wytrzymałość i odporność ścian na działanie czynników atmosferycznych - właściwy bilans energetyczny oraz wymagane przepisami parametry sprawności energetycznej budynku - komfort termiczny: izolacja od zimna, gorąca i hałasu - komfort użytkowania, jakość i bezpieczeństwo - zdrowy mikroklimat wnętrz, czyli zdrowy dom Charakterystyka: Dom parterowy, niepodpiwniczony Przeznaczenie: Dom dla 2-4-osobowej rodziny Budynek gospodarczy G25 to propozycja dla inwestorów, którzy oprócz funkcjonalnego pomieszczenia, w którym z łatwością zmieszczą się domowe sprzęty i narzędzia chcą mieć również przestrzeń rekreacyjną. Zadaszona strefa grillowa doskonale sprawdzi się jako komfortowe miejsce odpoczynku. Garaż dwustanowiskowy G 33L w technologii szkieletowej, wolnostojący, parterowy. Dwie bramy garażowe o wymiarach 2400x2200. Garaż posiada dodatkowe pomieszczenie gospodarcze i skład na drewno. Przestronna wielkość daje możliwość parkowania aut i potrzebnych narzędzi ogrodniczych oraz rowerów, nart, kosiarek.jazd na projektowaną ekspresową drogę S7 w odległości około4 km

Ryn Residence - pod budowę apartamentów
Ryn Residence - pod budowę apartamentów
137930 zł
Ryn 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia35 570
Cena za m²320 zł/m²

RYN RESIDENCE - EKSKLUZYWNA OSADA Z MARINĄ 35 570 m2, długość linii brzegowej 270 m. Nieruchomość przeznaczona jest dla inwestorów (deweloperów) pod budowę apartamentów wraz z wewnętrzną mariną. Przedmiotem sprzedaży jest 5 działek. 4 przeznaczone pod budowę apartamentów oraz 1 działka przeznaczona pod budowę mariny - wewnętrznego portu.   1.    Dz. nr.754 pow. 7126 m2 budowlana 2.    Dz. nr.755 pow. 7496 m2 budowlana 3.    Dz. nr.756 pow. 8099 m2 budowlana 4.    Dz. nr.757 pow. 9530 m2 budowlana 5.    Dz. nr.758 pow. 3319 m2 pod budowę portu.   LOKALIZACJA I POŁOŻENIE Teren inwestycji zlokalizowany jest w miejscowości Rybical, gmina Ryn, w odległości 2 km od miasta Ryn nad jeziorem ryńskim. Posiada długą linię brzegową z możliwością organizacji zatoki żeglarskiej i podzielony jest na działki nr.754,755,756,757,758. Posiada dostęp do drogi wojewódzkiej poprzez drogi gminne i powiatowe z drogą wojewódzką nr 642 i z drogą krajową nr 59 w miejscowości Ryn. Szczególne położenie nad jeziorem ryńskim na eksponowanym cyplu podkreśla znakomite i unikalne walory tego miejsca, z przepiękną panoramą na miejscowość Ryn, Zamek, port jachtowy oraz szlak wodny Wielkich Jezior Mazurskich. Jednocześnie jest to miejsce spokojne, usytuowane poza zgiełkiem i hałasem ruchu turystycznego. PUM – POWIERZCHNIA UŻYTKOWA MIESZKALNA Działki objęte są  Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który określa przeznaczenie terenu na cele usług turystyki, z możliwością budowy apartamentów (działki nr 754-757). Tereny nadwodne przeznaczone są na zieleń naturalną i urządzoną z możliwością lokalizacji zatoki żeglarskiej (działka 758). Jak wynika z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego możliwości zabudowy terenu PUM (Powierzchnia Użytkowa Mieszkalna) przedstawiają się następująco: Teren przeznaczony na budowę apartamentów wraz z infrastrukturą 8.01UT/US, 8.02 UT/US, 8.03 UT/US, 8.04 UT/US wynosi ok. 9229 m2   MOŻLIWOŚCI ROZWOJOWE TERENU Możliwości rozwojowe tego terenu są bardzo duże i pozwalają na rozwój obszarów rekreacyjnych o charakterze indywidualnym jak i szeroko pojętych usług turystyki. W Urzędzie Gminy Ryn opracowywana jest  koncepcja zmian Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, która będzie polegała, w szczególności, na powiększeniu portu wewnętrznego oraz budowie bosmanatu.        

Działka Paruszka 23199m2
Działka Paruszka 23199m2
145860 zł
30 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²86 zł/m²
Powierzchnia23199 m²
Szerokość77 m
Długość280 m
Typinwestycyjna
Drogapolna

ATRAKCYJNY TEREN INWESTYCYJNY - PARUSZKA K/PIŁY!Kompleks składa się z 12 działek budowlanych o powierzchni 1625 m2 - 2642 m2 oraz drogi wewnętrznej, stanowiącej część nieruchomości (droga objęta jest osobną księgą wieczystą). Istnieje możliwość dalszego podzielenia działek.Aktualnie działki posiadają wydane warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną - robocza nazwa obiektu to zamknięte NOWOCZESNE EKO OSIEDLE "GREEN 12".KOMPLEKS SKŁADA SIĘ Z 12 DZIAŁEK BUDOWLANYCH: Działka numer 358/3 - 1973 m2 Działka numer 358/4 -  1672 m2 Działka numer 358/5 - 1701 m2 Działka numer 358/6 - 1703 m2 Działka numer 358/7 - 1706 m2 Działka numer 358/8 - 1710 m2 Działka numer 358/9 - 1625 m2 Działka numer 358/10 - 1625 m2 Działka numer 358/11 - 1625 m2 Działka numer 358/12 - 1625 m2 Działka numer 358/13 - 1675 m2 Działka numer 358/14 -  2642 m2 Działka numer - 358/16 - DROGA WEWNĘTRZNA (ok 3200 m2)  Przy działkach znajduje się skrzynka z prądem, woda i kanalizacja znajdują się 900 m dalej w drodze gminnej. Istnieje możliwość utworzenia własnego ujęcia wody na działce oraz przydomowych oczyszczalni ścieków.TEREN POŁOŻONY W NIEZWYKLE ATRAKCYJNYM I POŻĄDANYM MIEJSCU. Działki znajdują się przy ścianie lasu, nieopodal obszaru NATURA 2000. Teren pod osiedle jest wolny od przemysłu i wolny od elektrosmogu, idealny dla osób, które chcą żyć w zdrowym, naturalnym otoczeniu wśród przyrody, zachowując jednocześnie dobry dojazd do miasta!Teren nie jest podmokły (choć nieopodal płynie malowniczy strumyk), czysta Księga Wieczysta bez obciążeń, jeden właściciel!PERSPEKTYWICZNA LOKALIZACJA OSIEDLA:Obszary w gminie Krajenka cieszą się rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród inwestorów, jak i osoby prywatne, które poszukują tu miejsca pod swój przyszły dom. Wiąże się to z malowniczością terenów oraz dobrym dojazdem do okolicznych ośrodków miejskich.W bezpośrednim otoczeniu kompleksu znajdują się przepiękne lasy, malownicze pola, w otoczeniu dużo terenów rekreacyjnych: jeziora, trasy rowerowe, spacerowe, stadniny koni.Lokalizacja jednocześnie pozwala na dobry dojazd do Piły oraz okolicznych miejscowości! Dojazd do drogi nr 188 - 5 minut (1,5 km) Piła - 20 minut Krajenka - 7 minut Złotów - 18 minut Poznań - 90 minut 90 minut od Poznania Zaletą terenu jest także nieduża odległość od centrum administracji gminnej i powiatowej:- dobrze rozwinięta infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja,telefonia kablowa i komórkowa- stosunkowo niewielka odległość od szkół, ośrodków medycznych ikulturalnych (Krajenka, Złotów, Piła),- dobre warunki rozwoju- ośrodki medycyny rodzinnej w Krajence oddalonej o 7,5 km.- W odległości 17 km znajduje się w Złotowie Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego, a w odległości 19 km Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Pile oraz prywatna klinika Ars Medical.Tereny wolne od przemysłu ,wolne od elektrosmogu. Położony przy ścianie LasuZAPRASZAM DO KONTAKTU ORAZ NA PREZENTACJĘ!!! BEZ PROWIZJI !!Anna Kuleszewicz-ToborekAgent ds. Nieruchomości880 602 84****************z@k*********omKeller Williams Partnersul. Bednarska 660-571 Poznań

Grunt 1946m2 Paruszka
Grunt 1946m2 Paruszka
1200000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²66 zł/m²
Powierzchnia1946 m²
Szerokość51 m
Długość57 m
Typbudowlana
Drogapolna

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą działki budowlanej położonej w malowniczej wsi Paruszka (gmina Krajenka) nieopodal Piły i Złotowa!Działka nr 195/1 o powierzchni 1946 m2 znajduje się na skraju wsi Paruszka, nieopodal lasu i stanowi część planowanego zamkniętego EKO OSIEDLA "GREEN 12" (zabudowa jednorodzinna).UWAGA - OKAZJA! JEDYNE TAKIE DZIAŁKI W OKOLICY! Działka posiada pozwolenie na budowę oraz rozpoczęty dziennik budowy (projekt domu "Kyoto"). Każda z oferowanych działek posiada prą (skrzynka na działce) Dostęp do wody miejskiej oraz kanalizacji. Możliwość stworzenia własnego ujęcia wody, przydomowej oczyszczalni ścieków, działka posiada także zgody na fotowoltaikę, przydomową elektrownię wiatrową. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DALSZEGO PODZIELENIA DZIAŁKI NA DWIE MNIEJSZE.Do działki prowadzi droga polna oraz dwie drogi wewnętrzne (z uwagi na planowane zamknięte osiedle jednorodzinne)TEREN POŁOŻONY W NIEZWYKLE ATRAKCYJNYM I POŻĄDANYM MIEJSCU. Działki znajdują się przy ścianie lasu, nieopodal obszaru NATURA 2000. Teren pod osiedle jest wolny od przemysłu i wolny od elektrosmogu, idealny dla osób, które chcą żyć w zdrowym, naturalnym otoczeniu wśród przyrody, zachowując jednocześnie dobry dojazd do miasta!PERSPEKTYWICZNA LOKALIZACJA OSIEDLA:Obszary w gminie Krajenka cieszą się rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród inwestorów, jak i osoby prywatne, które poszukują tu miejsca pod swój przyszły dom. Wiąże się to z malowniczością terenów oraz dobrym dojazdem do okolicznych ośrodków miejskich.W bezpośrednim otoczeniu kompleksu znajdują się przepiękne lasy, malownicze pola, w otoczeniu dużo terenów rekreacyjnych: jeziora, trasy rowerowe, spacerowe, stadniny koni.Lokalizacja jednocześnie pozwala na dobry dojazd do Piły oraz okolicznych miejscowości!• Dojazd do drogi nr 188 - 5 minut (1,5 km)• Piła - 20 minut• Krajenka - 7 minut• Złotów - 18 minut• Poznań - 90 minut• 90 minut od PoznaniaZaletą terenu jest także nieduża odległość od centrum administracji gminnej i powiatowej:- dobrze rozwinięta infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja,telefonia kablowa i komórkowa- stosunkowo niewielka odległość od szkół, ośrodków medycznych ikulturalnych (Krajenka, Złotów, Piła),- dobre warunki rozwoju- ośrodki medycyny rodzinnej w Krajence oddalonej o 7,5 km.- W odległości 17 km znajduje się w Złotowie Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego, a w odległości 19 km Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Pile oraz prywatna klinika Ars Medical.Tereny wolne od przemysłu ,wolne od elektrosmogu. Położone przy lesie, w przepięknym otoczeniu przyrody!ZAPRASZAM DO KONTAKTU ORAZ NA PREZENTACJĘ!!! BEZ PROWIZJI !!Sebastian KostrzewaDoradca ds. nieruchomościtel. 501 755 59*******************a@k*********omKeller Williams Partnersul. Bednarska 660-571 Poznań

Bajeczne siedlisko z lasem i dwoma stawami!
Bajeczne siedlisko z lasem i dwoma stawami!
871380 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia22 558
Cena za m²38.63 zł/m²

Lubisz tereny leśne i bliskość jezior? Marzysz o spokojnym miejscu na wypoczynek dla siebie i rodziny gdzieś na Kaszubach? A może chcesz zabezpieczyć gotówkę przed inflacją? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż bajecznie położona działka siedliskowa w Skrzydłówku o łącznej powierzchni 22 558 m2. Na terenie nieruchomości domek siedliskowy, budynek gospodarczy, dwa zarybione stawy oraz las o łącznej wielkości ok. 12000 m2. Nieruchomość położona w cudownym miejscu na Kaszubach, zaledwie 3 km do jeziora Lubańskiego oraz 5 km od jeziora Grabówko, Małe Kamionki oraz Grabowskiego. Mieści się ona w miejscowości Skrzydłówko (gm. Nowa Karczma, pow. kościerski). Jest to wioska w samym centrum Kaszub i pięknej scenerii, zaledwie 1 km od miejscowości Nowa Karczma i 15 km od Kościerzyny. W niedalekiej odległości od działek pełna infrastruktura handlowo-usługowa, w tym szkoła (ok. 1 km), biedronka (1,2 km), kościół (1,4 km),  oraz liczne sklepy i usługodawcy. Ponadto sama nieruchomość i najbliższa okolica jest bardzo urokliwa, o czym świadczą licznie rozległe lasy (na terenie prawie całej działki). Sam las prywatny nabywamy z nieruchomością. Dodatkowo dwa stawy o wielkości 1670 m2 oraz 550 m2, oba zarybione i z łatwym dostępem. Atutem jest także to, iż nieruchomość leży w Dolinie Środkowej Wietcisy, czyli w niedalekiej odległości od rzeki Wietcisa (200m) i na Specjalnym Obszarze Ochrony Siedlisk. W najbliższej okolicy także liczne ścieżki rowerowe, spływy kajakowe, ogromne przestrzenie wynikające z położenia pól, łąk i pagórków. Słowem sielski kaszubski krajobraz! Dojazd do nieruchomości drogą gruntową, która mieści się bezpośrednio na terenie działki, więc stanowi prywatną własność każdorazowych właścicieli. Domek znajdujący się na siedlisku ma nadany adres oraz numer. Został wybudowany w latach 70. Wszelkie media doprowadzone do działki, domek znajduje się od razu obok dwóch stawów. W skład wchodzi, mała kuchnia, salon, łazienka, korytarz oraz sypialnia. Ponadto na działce znajduje się także budynek gospodarczy, który może posłużyć jako garaż i składzik. Cały teren ogrodzony siatką z bramą wjazdową. Oferta jest bardzo atrakcyjna dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość natury, ale jest także łakomym kąskiem dla inwestorów szukających sposobności na ulokowanie gotówki bądź mających pomysł na wykorzystanie tak pięknego miejsca. Jest ono wspaniałe pod kątem krajobrazowym, a dzięki możliwościom handlowo-usługowym staje się także idealnym miejscem do komfortowego życia. Zachęcam do kontaktu póki jest jeszcze szansa!

Działka z prywatną plażą nad jeziorem Żarnowieckim kredyt bez banku
Działka z prywatną plażą nad jeziorem Żarnowieckim kredyt bez banku
325000 zł
25 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 500
Cena za m²130 zł/m²

Na pewno dla mocniej rozgarniętych inwestorów jest bardzo istotna informacja o fakcie braku restrykcji budowlanych o poziome występującym na wszelkich terenach rekreacyjno budowlanych oferowanych do sprzedaży dookoła jeziora Żarnowieckiego. Na moich terenach nie mamy do czynienia z żadną idiotyczną pseudo ochroną, kształtowaniem ładu przestrzennego, kompozycji urbanistycznej, czy masą innych wyrafinowanych ograniczeń. Czyli mój teren jest szczególnie dla ludzi, którzy nie przepadają za wymysłami wielkiego brata, który to wie lepiej (wg. niego), niż my sami, co nam lepiej pasuje. Nie będę tu wymieniał listy restrykcji, która obowiązuje dookoła nas, ale widziałem ją i jest przerażająca. Na moich działkach jest jak u Pana Boga za piecem, czy jak to Owsiak od ŚOP i Przystanku Woodstock powiada – „róbta co chceta”). – no, ok. – prawie, bo jednak na moim terenie nie możemy pobudować budowli pod tytułem „dom”, ani nie możemy się zameldować tam. Jednak obecnie nie ma obowiązku meldunku. Możemy natomiast ten adres jak najbardziej podawać jako adres do doręczeń, jak i miejsca przebywania, bo w postawionej przez siebie obiekcie (np. biurowym, czy socjalnym) mamy prawo nieograniczonego przebywania z każdym człowiekiem i zwierzęciem (kury i kaczki też, a nawet kozy), bo nie ma żadnych ograniczeń co do ilości osób, ani ich statusu, a przebywających w naszym, lub naszej firmy budynku. Budynek, który sobie tam wybudować możemy nie ma też żadnych ograniczeń przeznaczenia, wysokości, kształtu, koloru dachu, czy innych idiotycznych urzędniczych pomysłów. Możesz sobie budować co chcesz i w formie jakiej chcesz. Natomiast, gdy potrzebujesz ramki wymyślone przez innych do twego życia, to nie jest teren dla ciebie, bo u mnie ich za bardzo nie znajdziesz. Do tego u mnie NIKT nie kopci z kominów! Mało tego, to mam sąsiada, który do swej produkcji używa wszelkich zdrowotnych uszlachetniaczy w formie niezbędnych naszym organizmom minerałów i pierwiastków! Czyli - im bliżej jego płotu, tym zdrowiej dla nas, bo żywność pochodząca ze sklepów nie zaspakaja zapotrzebowania w składniki budujących zdrowie! – a to jest jedna z głównych przyczyn lawinowo rosnących nowotworów i całej listy innych chorób. Oferowane powierzchnie, to czysty, zazieleniony teren przemysłowy o zrównoważonej roślinności i mieszaninie podłoża, która ma dobrą siłę nośną i bardzo skutecznie odprowadza wody opadowe Dodatkową zaletą jest też fakt. iż nigdy nie była prowadzona na nim działalność przemysłowa, ale turystyczno rekreacyjna to tak. Jako, że przez wszystkie lata jego posiadania nie grodziłem terenu, to każdego lata masa turystów sobie za darmo z niego korzystała. Wniosek prosty - gdyby to nie było atrakcyjne miejsce do wypoczynku, to nikt by tam nie zamieszkiwał w camperze, przyczepie campingowej, a tym bardziej by na tej ziemi nie rozbił namiotu. Wniosek jest prosty - teren jest przeznaczony do takiej działalności, gdzie łączymy pracę z wypoczynkiem w jednym momencie. Taki plan miałem, ale uwarunkowania się zmieniły i czas, aby ten unikatowy obiekt był wykorzystywany w mądrzejszy sposób, Działki za 130 leżą wzdłuż linii brzegowej, z bezpośrednim dojściem do wody, gdzie można zacumować pomost pływający. Działki od ulicy Żarnowieckiej leżą wzdłuż puszczy Darżlubskiej, która rozprzestrzenia się bezpośrednio za jezdnią. Wszyscy mają dostęp do prywatnej plaży i slipu do wodowania jednostek pływających. Tereny oczywiście mają wszelkie media o potencjale przekraczającym potrzeby nawet największych firm. Na pewno jest to oferta dla doceniających walory przebywania w miejscu, gdzie łączymy pracę z wypoczynkiem (bo leży w sercu przemysłu turystycznego), likwidując jednocześnie codzienne dojazdy do pracy, szczególnie, gdy możemy ją np. wykonywać zdalnie lub na miejscu. Co jeszcze fajnego, to nikt nie może tu miałczeć, czy ściągać policji, bo zrobiło się głośną imprezę. Fakt, że trochę wyrozumienia dla innych jest wskazanym aby wykazać, ale jak czasami się zachce nam w nocy pohałasować, to spoko - możemy sobie swobodnie powalić w bębny, a tak normalnie, to spokój i cisza tutaj panuje. Słońce też tu mamy od rana do późnego wieczoru, nie tak, jak w Nadolu – a słońce to zdrowie i tego nie można bagatelizować. Nie bez powodu Bill Gates oświadczył, że będą nam słońce ograniczać (oczywiście dla naszego dobra), no i leją nam z chemtrailsów wiadome preparaty. To jest oferta głównie dla firm, bo muszę wystawiać FV. Możesz kupić ile chcesz, do tego na raty też, bo mi kasa nie jest gwałtownie do niczego potrzebna - chcę abyś mi tylko kompensował zachodzące zmiany na rynku cen, czyli nie masz pełnej kasy, to spoko – przedstaw sytuację, a coś ukręcimy, bo ja to nie system wielkiego brata z bankami i komornikami. Działka nr 293/19 należy do PSSE i jest zielonym pasem serwisowym, z którego można sobie łowić rybki, zażywać kąpieli (również słonecznych), lub parkować campera, namiot, łódkę, czy co by tam.

działka inwestycyjna, Puławy
działka inwestycyjna, Puławy
2438000 zł
Puławy 26 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia4 956
Cena za m²491.93 zł/m²

Działka inwestycyjna, idealna dla dewelopera (szerokość ok. 36m, zwarty prostokąt przedzielony wyznaczoną wąską drogą osiedlową). Nieruchomość określona w MPZP jako MN9 i MN10 - z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze lub szeregowe. Ze względu na otoczenie i przeznaczenie tego obszaru, istnieje możliwość zmiany, rozszerzenia przeznaczeni tego terenu, na budownictwo wielorodzinne wraz z usługami. Sama działka usytuowana jest na zapleczu pierwszej linii zabudowy ul. Sosnowej, w obszarze nowego osiedla zabudowy wielorodzinnej Piaski II, w sąsiedztwie ulic Kołodzieja, Kopernika, Zabłockiego i Ceglanej, ok. 900 m od centru miasta. Nieruchomość jest położona w terenie o pełnym uzbrojeniu w ulicy Sosnowej lub w ulicy Kołodzieja (sieć energetyczna i oświetlenie, miejska sieć wodociągowa, kanalizacja sanitarna z odprowadzeniem do sieci miejskiej, deszczowa, gazowa, telefoniczna). Położenie szczegółowe nieruchomości jest najbardziej atrakcyjne ze wszystkich osiedli wielorodzinnych w Puławach, z uwagi na położenie na lekkim wzniesieniu, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych. Jest to właściwie jedyny kierunek rozwoju mieszkalnictwa w Puławach. Puławy, miasto w woj. lubelskim, położone nad Wisłą, na skraju Małopolskiego Przełomu Wisły, ośrodek przemysłowy, naukowy, turystyczno-kulturalny: będący częścią trójkąta turystycznego Puławy - Kazimierz Dolny - Nałęczów, oraz jest ośrodkiem muzealnictwa z pięknym parkiem przylegającym do Pałacu Czartoryskich. Puławy to miasto pełne zieleni, z bardzo bogatą infrastrukturą sportowo-rekreacyjną, świetnie skomunikowane z Warszawą (1,10 h drogą S17 do Warszawa, za "moment" ekspres PKP będzie jeździł w ciągu 1,10 h ze stacji Puławy Miasto do Dworca Centralnego w Warszawie, 25 min. koleją lub samochodem do Lublina, a do Kazimierza Dolnego funkcjonuje od lat komunikacja miejska). Rozmowa o cenie jest możliwa. Rozsądna oferta od poważnie zainteresowanego Nabywcy, stwarza możliwość porozumienia cenowego. Wszelkich dodatkowych informacji udzielę telefonicznie, pod numerem: 69*****04. Konkretnie zainteresowanych, potencjalnych inwestorów zapraszam na "wizję lokalną". Załączam zdjęcie wyrysu geodezyjnego, na którym opisywany teren inwestycyjny zaznaczony jest czerwonym obrysem. Pozostałe zdjęcia przedstawiają opisywane otoczenie działki. Jeśli nie odbiorę telefonu, to na pewno oddzwonię. Andrzej T.

Grunt Paruszka 1944m2
Grunt Paruszka 1944m2
179000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²95 zł/m²
Powierzchnia1944 m²
Szerokość29 m
Długość65 m
Typbudowlana
Drogapolna

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą działki budowlanej położonej w malowniczej wsi Paruszka (gmina Krajenka) nieopodal Piły i Złotowa!Działka nr 195/3 o powierzchni 1944 m2 znajduje się na skraju wsi Paruszka, nieopodal lasu i stanowi część planowanego zamkniętego EKO OSIEDLA "GREEN 12" (zabudowa jednorodzinna).UWAGA - OKAZJA! JEDYNE TAKIE DZIAŁKI W OKOLICY!• Działka posiada pozwolenie na budowę oraz rozpoczęty dziennik budowy (projekt domu "Kyoto").• Każda z oferowanych działek posiada prą (skrzynka na działce)• Dostęp do wody miejskiej oraz kanalizacji.• Możliwość stworzenia własnego ujęcia wody, przydomowej oczyszczalni ścieków, działka posiada także zgody na fotowoltaikę, przydomową elektrownię wiatrową.ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DALSZEGO PODZIELENIA DZIAŁKI NA DWIE MNIEJSZE.Do działki prowadzi droga polna oraz dwie drogi wewnętrzne (z uwagi na planowane zamknięte osiedle jednorodzinne)TEREN POŁOŻONY W NIEZWYKLE ATRAKCYJNYM I POŻĄDANYM MIEJSCU. Działki znajdują się przy lesie, nieopodal obszaru NATURA 2000. Teren pod osiedle jest wolny od przemysłu i wolny od elektrosmogu, idealny dla osób, które chcą żyć w zdrowym, naturalnym otoczeniu wśród przyrody, zachowując jednocześnie dobry dojazd do miasta!PERSPEKTYWICZNA LOKALIZACJA OSIEDLA:Obszary w gminie Krajenka cieszą się rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród inwestorów, jak i osoby prywatne, które poszukują tu miejsca pod swój przyszły dom. Wiąże się to z malowniczością terenów oraz dobrym dojazdem do okolicznych ośrodków miejskich.W bezpośrednim otoczeniu kompleksu znajdują się przepiękne lasy, malownicze pola, w otoczeniu dużo terenów rekreacyjnych: jeziora, trasy rowerowe, spacerowe, stadniny koni.Lokalizacja jednocześnie pozwala na dobry dojazd do Piły oraz okolicznych miejscowości!• Dojazd do drogi nr 188 - 5 minut (1,5 km)• Piła - 20 minut• Krajenka - 7 minut• Złotów - 18 minut• Poznań - 90 minut• 90 minut od PoznaniaZaletą terenu jest także nieduża odległość od centrum administracji gminnej i powiatowej:- dobrze rozwinięta infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja,telefonia kablowa i komórkowa- stosunkowo niewielka odległość od szkół, ośrodków medycznych ikulturalnych (Krajenka, Złotów, Piła),- dobre warunki rozwoju- ośrodki medycyny rodzinnej w Krajence oddalonej o 7,5 km.- W odległości 17 km znajduje się w Złotowie Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego, a w odległości 19 km Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Pile oraz prywatna klinika Ars Medical.Tereny wolne od przemysłu ,wolne od elektrosmogu. Położone przy lesie, w przepięknym otoczeniu przyrody!Czysta księga wieczysta bez obciążeń! Działka gotowa do zagospodarowania i rozpoczęcia budowy.Dostępne są także inne działki w kompleksie!ZAPRASZAM DO KONTAKTU ORAZ NA PREZENTACJĘ!Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego!!! BEZ PROWIZJI !!Sebastian KostrzewaDoradca ds. nieruchomościtel. 501 755 59*******************a@k*********omKeller Williams Partnersul. Bednarska 660-571 Poznań

Do sprzedaży działka 1945m2 Paruszka
Do sprzedaży działka 1945m2 Paruszka
3500000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²120 zł/m²
Powierzchnia1945 m²
Szerokość30 m
Długość62 m
Typbudowlana
Drogapolna

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą działki budowlanej położonej w malowniczej wsi Paruszka (gmina Krajenka) nieopodal Piły i Złotowa!Działka nr 195/2 o powierzchni 1945 m2 znajduje się na skraju wsi Paruszka, nieopodal lasu i stanowi część planowanego zamkniętego EKO OSIEDLA "GREEN 12" (zabudowa jednorodzinna).UWAGA - OKAZJA! JEDYNE TAKIE DZIAŁKI W OKOLICY!• Działka posiada pozwolenie na budowę oraz rozpoczęty dziennik budowy (projekt domu "Kyoto").• Każda z oferowanych działek posiada prą (skrzynka na działce)• Dostęp do wody miejskiej oraz kanalizacji.• Możliwość stworzenia własnego ujęcia wody, przydomowej oczyszczalni ścieków, działka posiada także zgody na fotowoltaikę, przydomową elektrownię wiatrową.ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DALSZEGO PODZIELENIA DZIAŁKI NA DWIE MNIEJSZE.Do działki prowadzi droga polna oraz dwie drogi wewnętrzne (z uwagi na planowane zamknięte osiedle jednorodzinne)TEREN POŁOŻONY W NIEZWYKLE ATRAKCYJNYM I POŻĄDANYM MIEJSCU. Działki znajdują się przy lesie, nieopodal obszaru NATURA 2000. Teren pod osiedle jest wolny od przemysłu i wolny od elektrosmogu, idealny dla osób, które chcą żyć w zdrowym, naturalnym otoczeniu wśród przyrody, zachowując jednocześnie dobry dojazd do miasta!PERSPEKTYWICZNA LOKALIZACJA OSIEDLA:Obszary w gminie Krajenka cieszą się rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród inwestorów, jak i osoby prywatne, które poszukują tu miejsca pod swój przyszły dom. Wiąże się to z malowniczością terenów oraz dobrym dojazdem do okolicznych ośrodków miejskich.W bezpośrednim otoczeniu kompleksu znajdują się przepiękne lasy, malownicze pola, w otoczeniu dużo terenów rekreacyjnych: jeziora, trasy rowerowe, spacerowe, stadniny koni.Lokalizacja jednocześnie pozwala na dobry dojazd do Piły oraz okolicznych miejscowości!• Dojazd do drogi nr 188 - 5 minut (1,5 km)• Piła - 20 minut• Krajenka - 7 minut• Złotów - 18 minut• Poznań - 90 minut• 90 minut od PoznaniaZaletą terenu jest także nieduża odległość od centrum administracji gminnej i powiatowej:- dobrze rozwinięta infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja,telefonia kablowa i komórkowa- stosunkowo niewielka odległość od szkół, ośrodków medycznych ikulturalnych (Krajenka, Złotów, Piła),- dobre warunki rozwoju- ośrodki medycyny rodzinnej w Krajence oddalonej o 7,5 km.- W odległości 17 km znajduje się w Złotowie Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego, a w odległości 19 km Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Pile oraz prywatna klinika Ars Medical.Tereny wolne od przemysłu ,wolne od elektrosmogu. Położone przy lesie, w przepięknym otoczeniu przyrody!Czysta księga wieczysta bez obciążeń! Działka gotowa do zagospodarowania i rozpoczęcia budowy.Dostępne są także inne działki w kompleksie!ZAPRASZAM DO KONTAKTU ORAZ NA PREZENTACJĘ!!! BEZ PROWIZJI !!Sebastian KostrzewaDoradca ds. nieruchomościtel. 501 755 59*******************a@k*********omKeller Williams Partnersul. Bednarska 660-571 Poznań

Grunt do sprzedania 1949m2 Paruszka
Grunt do sprzedania 1949m2 Paruszka
5305960 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²95 zł/m²
Powierzchnia1949 m²
Szerokość57 m
Długość62 m
Typbudowlana
Drogapolna

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą działki budowlanej położonej w malowniczej wsi Paruszka (gmina Krajenka) nieopodal Piły i Złotowa!Działka nr 195/4 o powierzchni 1949 m2 znajduje się na skraju wsi Paruszka, nieopodal lasu i stanowi część planowanego zamkniętego EKO OSIEDLA "GREEN 12" (zabudowa jednorodzinna).UWAGA - OKAZJA! JEDYNE TAKIE DZIAŁKI W OKOLICY!• Działka posiada pozwolenie na budowę oraz rozpoczęty dziennik budowy (projekt domu "Kyoto").• Każda z oferowanych działek posiada prą (skrzynka na działce)• Dostęp do wody miejskiej oraz kanalizacji.• Możliwość stworzenia własnego ujęcia wody, przydomowej oczyszczalni ścieków, działka posiada także zgody na fotowoltaikę, przydomową elektrownię wiatrową.ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DALSZEGO PODZIELENIA DZIAŁKI NA DWIE MNIEJSZE.Do działki prowadzi droga polna oraz dwie drogi wewnętrzne (z uwagi na planowane zamknięte osiedle jednorodzinne)TEREN POŁOŻONY W NIEZWYKLE ATRAKCYJNYM I POŻĄDANYM MIEJSCU. Działki znajdują się przy lesie, nieopodal obszaru NATURA 2000. Teren pod osiedle jest wolny od przemysłu i wolny od elektrosmogu, idealny dla osób, które chcą żyć w zdrowym, naturalnym otoczeniu wśród przyrody, zachowując jednocześnie dobry dojazd do miasta!PERSPEKTYWICZNA LOKALIZACJA OSIEDLA:Obszary w gminie Krajenka cieszą się rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród inwestorów, jak i osoby prywatne, które poszukują tu miejsca pod swój przyszły dom. Wiąże się to z malowniczością terenów oraz dobrym dojazdem do okolicznych ośrodków miejskich.W bezpośrednim otoczeniu kompleksu znajdują się przepiękne lasy, malownicze pola, w otoczeniu dużo terenów rekreacyjnych: jeziora, trasy rowerowe, spacerowe, stadniny koni.Lokalizacja jednocześnie pozwala na dobry dojazd do Piły oraz okolicznych miejscowości!• Dojazd do drogi nr 188 - 5 minut (1,5 km)• Piła - 20 minut• Krajenka - 7 minut• Złotów - 18 minut• Poznań - 90 minut• 90 minut od PoznaniaZaletą terenu jest także nieduża odległość od centrum administracji gminnej i powiatowej:- dobrze rozwinięta infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja,telefonia kablowa i komórkowa- stosunkowo niewielka odległość od szkół, ośrodków medycznych ikulturalnych (Krajenka, Złotów, Piła),- dobre warunki rozwoju- ośrodki medycyny rodzinnej w Krajence oddalonej o 7,5 km.- W odległości 17 km znajduje się w Złotowie Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego, a w odległości 19 km Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Pile oraz prywatna klinika Ars Medical.Tereny wolne od przemysłu ,wolne od elektrosmogu. Położone przy lesie, w przepięknym otoczeniu przyrody!Czysta księga wieczysta bez obciążeń! Działka gotowa do zagospodarowania i rozpoczęcia budowy.Dostępne są także inne działki w kompleksie!ZAPRASZAM DO KONTAKTU ORAZ NA PREZENTACJĘ!Bezpłatnie pomagamy w sfinansowaniu inwestycji atrakcyjnym kredytem hipotecznym!!! BEZ PROWIZJI !!Sebastian KostrzewaDoradca ds. nieruchomościtel. 501 755 59*******************a@k*********omKeller Williams Partnersul. Bednarska 660-571 Poznań

Grunty między Kampinosem a Żelazową Wolą
Grunty między Kampinosem a Żelazową Wolą
1650000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia42 660
Cena za m²38.68 zł/m²

Poszukujesz wyjątkowej działki rolnej pod uprawę? A może interesuje Cię inwestycja w działkę, która posiada wydane warunki zabudowy, by w przyszłości zbudować tu swój wymarzony dom? W obu przypadkach ta oferta to wyjątkowa okazja właśnie dla Ciebie! Na rozległej powierzchni 4,266 ha w Woli Pasikońskiej, w malowniczym zakątu gminy Kampinos nieopodal Żelazowej Woli i słynnego miejsca narodzin Chopina znajduje się aż 11 działek (w tym 8 z wydanymi warunkami do zabudowy). Możesz wykorzystać ten ogromny potencjał! Rozległa przestrzeń rolna Ponad 4 ha w tak atrakcyjnej lokalizacji to nie lada gratka dla poszukujących prawdziwych perełek na rynku nieruchomości. Grunty orne oferują tutaj duże możliwości zagospodarowania, w tym możliwość uprawy roli, a ponieważ część z nich dysponuje ustanowionymi warunkami zabudowy, mogą stać się również idealnym miejscem pod domy wśród „pięknych okoliczności przyrody”. Do działek prowadzi droga asfaltowa. Okolica jest niezwykle spokojna, a w sąsiedztwie znajdują się głównie domy jednorodzinne. Atrakcyjna lokalizacja Działki znajdują się w przepięknej Woli Pasikońskiej – wsi tuż przy drodze 580 – której nazwę zaczerpnięto od historycznego, wolnego wypasu koni wojsk Napoleona. Konie bez kantaru raczyły się tutaj soczystą roślinnością (wolno się pasły i stąd Wola Pasikońska). Zlokalizowana pomiędzy Kampinosem a Żelazową Wolą miejscowość, stanowi bardzo ciekawą alternatywę zarówno dla lokalnych inwestorów szukających przestrzeni uprawnej, jak i osób poszukujących ziemi z dala od zgiełku miasta. Można tutaj stworzyć w przyszłości piękną np. przystań agroturystyczną, do której dojazd (poza samochodem) umożliwi komunikacja autobusowa, bowiem najbliższy przystanek znajduje się w zasięgu wzorku. Dziesięć działek, w tym osiem z warunkami zabudowy Działki nr 917, 918, 919, 920 oraz 923, 924, 925 i 926 posiadają warunki zabudowy o następujących (wybranych) parametrach: - zabudowa jednorodzinna, - udział powierzchni biologicznie czynnej w stosunku do powierzchni terenu inwestycji: minimalnie 60%, - budynek mieszkalny: szerokość elewacji frontowej od 10,00 m do 17,5 m, - teren inwestycji nie wymaga uzyskania zgody na zmianę przeznaczenia gruntów rolnych i leśnych na cele nierolnicze i nieleśne, - teren inwestycji nie jest objęty prawną formą ochrony przyrody.Powierzchnia poszczególnych działek: - 916: 6690 m2 (działka o szerokości 6 m; wzdłuż wszystkich działek) - 917: 2221 m2 - 918-921: każda po 1997 m2 - 922: 16906 m2 - 923-925: każda po 1997 m2 - 926: 2808 m2Położenie Grunty znajdują się ok. 6 km od Kampinosu, 3,7 km od Żelazowej Woli, ok. 11 km od Sochaczewa 11,4 km (ok. 15 min samochodem) i ok. 50 km od centrum Warszawy. Przy trasie 580 znajduje się przystanek autobusowy. W pobliżu Kampinoski Park Narodowy, a niedaleko hotele: Chabrowy Dworek, Pałac pod Kampinosem, Dwór Strzyżew, Otulina Gościniec. W okolicy znajdziemy kilka stajni i szkół jazdy konnej. Podsumowanie: - Grunty o powierzchni całkowitej 4,226 ha - Wymiary całkowite: ok. 40 m x 1114 m - Położenie: powiat warszawski zachodni; gmina Kampinos; obręb: Wola Pasikońska. Grunty podzielone na działki - od nr 916 do nr 926; działka nr 916 o szerokości 6 m przebiega równolegle do wszystkich działek i stanowi drogę dojazdową. Brzmi ciekawie? Najwyższy czas zobaczyć to miejsce z bliska! W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka Inwestycyjna- Atrakcyjna Lokalizacja
Działka Inwestycyjna- Atrakcyjna Lokalizacja
2339430 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia8 067
Cena za m²290 zł/m²

ZAPRASZAMY INWESTORÓW NA PREZENTACJĘ Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwie działki inwestycyjne na wrocławskich Kowalach. Działka pierwsza o powierzchni 3984 m2 , druga - 4083 m2 , łączna powierzchnia dwóch działek to 8067 m2. Istnieje możliwość zakupu jednej działki. Miejsce zaciszne i bardzo urokliwe ze względu na położenie w dolinie Widawy przy wale przeciwpowodziowym, w otoczeniu terenów rekreacyjnych, lokalizacja idealna między innymi na inwestycje hotelową czy kryte urządzenia sportowe. Dodatkowo rejon ten znajduje się w bezpośrednie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych, między innymi droga wylotowa na Warszawę, czy dojazd do AOW, a wkrótce nowy odcinek wschodniej obwodnicy Wrocławia. Teren w okolicy działek zagospodarowany jest przez przez niską zabudowę jednorodzinną. Dojazd drogą gruntową która w niedalekiej przyszłości będzie w całości utwardzony, wraz z zapewnionym oświetleniem. Przy działce 7m pasa wyłożonego z betonowych puzli. Przy działce media prąd, gaz. Zgodnie z Planem Zagospodarowania z 2019 r przeznaczenie działek : 20. 1. Dla terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem 1ZP ustala się przeznaczenie: 4) gastronomia; 5) obiekty hotelowe; 6) obiekty pomocy społecznej; 7) kryte urządzenia sportowe; 8) obiekty infrastruktury technicznej; 2. Na terenie, o którym mowa w ust. 1, obowiązują następujące ustalenia, dotyczące zagospodarowania terenu: 1) gastronomię, obiekty hotelowe, obiekty pomocy społecznej, kryte urządzenia sportowe dopuszcza się wyłącznie w wydzieleniach wewnętrznych (A); 2) wymiar pionowy budynku lub budowli przekrytej dachem, mierzony od poziomu terenu do najwyższego punktu pokrycia dachu, nie może być większy niż 12 m; 3) udział powierzchni zabudowy w powierzchni działki budowlanej nie może być większy niż 25%; 4) wartość wskaźnika intensywności zabudowy może być równa lub większa od 0, przy czym nie może być większa niż 0,4; 5) powierzchnia terenu biologicznie czynnego musi stanowić co najmniej 60% powierzchni działki budowlanej, z zastrzeżeniem pkt 6; 6) poza wydzieleniami wewnętrznymi (A) co najmniej 20% powierzchni terenu biologicznie czynnego musi stanowić zieleń wysoka *Informacje zawarte w ogłoszeniu nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Zapraszamy na prezentację : Kontakt: Anna Truchan tel kom.: (użyj formularza kontaktowego) email:

Działka Inwestycyjna- Atrakcyjna Lokalizacja
Działka Inwestycyjna- Atrakcyjna Lokalizacja
2339430 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia8 067
Cena za m²290 zł/m²

ZAPRASZAMY INWESTORÓW NA PREZENTACJĘ Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwie działki inwestycyjne na wrocławskich Kowalach. Działka pierwsza o powierzchni 3984 m2 , druga - 4083 m2 , łączna powierzchnia dwóch działek to 8067 m2. Istnieje możliwość zakupu jednej działki. Miejsce zaciszne i bardzo urokliwe ze względu na położenie w dolinie Widawy przy wale przeciwpowodziowym, w otoczeniu terenów rekreacyjnych, lokalizacja idealna między innymi na inwestycje hotelową czy kryte urządzenia sportowe. Dodatkowo rejon ten znajduje się w bezpośrednie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych, między innymi droga wylotowa na Warszawę, czy dojazd do AOW, a wkrótce nowy odcinek wschodniej obwodnicy Wrocławia. Teren w okolicy działek zagospodarowany jest przez przez niską zabudowę jednorodzinną. Dojazd drogą gruntową która w niedalekiej przyszłości będzie w całości utwardzony, wraz z zapewnionym oświetleniem. Przy działce 7m pasa wyłożonego z betonowych puzli. Przy działce media prąd, gaz, woda. Zgodnie z Planem Zagospodarowania z 2019 r przeznaczenie działek : 20. 1. Dla terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem 1ZP ustala się przeznaczenie: 4) gastronomia; 5) obiekty hotelowe; 6) obiekty pomocy społecznej; 7) kryte urządzenia sportowe; 8) obiekty infrastruktury technicznej; 2. Na terenie, o którym mowa w ust. 1, obowiązują następujące ustalenia, dotyczące zagospodarowania terenu: 1) gastronomię, obiekty hotelowe, obiekty pomocy społecznej, kryte urządzenia sportowe dopuszcza się wyłącznie w wydzieleniach wewnętrznych (A); 2) wymiar pionowy budynku lub budowli przekrytej dachem, mierzony od poziomu terenu do najwyższego punktu pokrycia dachu, nie może być większy niż 12 m; 3) udział powierzchni zabudowy w powierzchni działki budowlanej nie może być większy niż 25%; 4) wartość wskaźnika intensywności zabudowy może być równa lub większa od 0, przy czym nie może być większa niż 0,4; 5) powierzchnia terenu biologicznie czynnego musi stanowić co najmniej 60% powierzchni działki budowlanej, z zastrzeżeniem pkt 6; 6) poza wydzieleniami wewnętrznymi (A) co najmniej 20% powierzchni terenu biologicznie czynnego musi stanowić zieleń wysoka *Informacje zawarte w ogłoszeniu nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Zapraszamy na prezentację : Kontakt: Anna Truchan tel kom.: (użyj formularza kontaktowego) email:

Grunt pod zabudowę mieszkaniową nad morzem - 1.3ha
Grunt pod zabudowę mieszkaniową nad morzem - 1.3ha
6570000 zł
22 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia13 292
Cena za m²494.28 zł/m²

Przedstawiamy Państwu grunt inwestycyjny nad morzem Bałtyckim, z możliwością zabudowy mieszkaniowej, o powierzchni 13.292 m2, z bardzo korzystnymi parametrami zabudowy - około 6000 PUM.Grunt inwestycyjny nad morzem Ustka/Przewłoka - to znakomita oferta dla deweloperów/inwestorów, planujących nadmorskie inwestycje. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego idealnie wpisuje się w powodzenie inwestycji, ponieważ daje możliwość zabudowy gruntu na przykład apartamentami mieszkalnymi.Korzyści z inwestycji w grunt: Bardzo dobre parametry zabudowy działki: prawie 6000 PUM,  Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwala na zabudowę mieszkaniową (apartamenty), Dojazd wyremontowaną drogą gminną/asfaltową,  Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi,  Media: woda, prąd, kanaliza: w działce, Bliska odległość od morza Bałtyckiego: około 1200 metrów,  Doskonała okolica: spokój, bliskość lasu oraz morza, Zaledwie kilka minut do centrum miasta Ustka, w którym znajdziemy liczne restauracje, promenadę Ustecką, Aquapark, hotele, sklepy spożywcze, kino, i wiele innych udogodnień, Do oferowanego gruntu dojedziemy drogą krajową 21 przez miejscowość Ustka, jak również niebawem bezpośrednio z drogi szybkiego ruchu, która obecnie pozostaje w budowie i docelowo połączyć ma nadmorskie miejscowości z innymi drogami szybkiego ruchu,   Miejscowość Przewłoka to prężnie rozwijający się teren nadmorski, w którym znajdziemy liczne obiekty rekreacji, uzdrowiska, jak i zabudowę mieszkaniową. W ostatnich latach na terenach powstały inwestycje w obiekty wakacyjne oraz mieszkaniowe. Kupujący zwolniony z opłaty PCC przy zakupie! Sprzedaż na podstawie pełnej faktury VAT (23%). Zapraszamy na prezentację na żywo lub online bez wychodzenia z domu. Skontaktuj się z naszym agentem: Patryk GSM (użyj formularza kontaktowego)_Zapraszamy na prezentację na żywo lub online bez wychodzenia z domu. Skontaktuj się z naszym agentem: Patryk GSM (użyj formularza kontaktowego)Zapraszamy do współpracy! Jeśli posiadasz nieruchomość na sprzedaż lub wynajem skontaktuj się z nami!  Biuro - (użyj formularza kontaktowego)  Grunty niezabudowane: Patryk - GSM (użyj formularza kontaktowego) Sprzedaż mieszkań oraz domów: Weronika- GSM (użyj formularza kontaktowego)Sprzedaż mieszkań oraz domów: Adrian - GSM (użyj formularza kontaktowego)  Sprzedaż mieszkań oraz domów: Łukasz - GSM (użyj formularza kontaktowego) SVOBODA PARK by Svoboda Invest Sp. z o. o. ul. Marii Zaborowskiej 1676-200 Słupsk Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Dokładamy wszelkich starań by zawarte informacje o nieruchomości były rzetelne i prawdziwe. Informujemy jednak, że wszystkie udostępnione informacje przekazywane są bezpośrednio od właścicieli nieruchomości i na tej podstawie przekazywane dalej. 

Działka Inwestycyjna -Blisko Strefy Aktyw. Gosp.
Działka Inwestycyjna -Blisko Strefy Aktyw. Gosp.
2800000 zł
Leśnica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia31 419
Cena za m²89.12 zł/m²

INWESTYCJE: USŁUGI , PRODUKCJA – okolice Strefy Aktywności Gospodarczej Gminy UjazdDziałka o powierzchni 3,1419 ha usytuowana na obszarze przeznaczonym pod zabudowę PRODUKCYJNĄ I USŁUGOWĄ.Idealna propozycja dla inwestorów zainteresowanych terenami pod obiekty produkcyjne, składy, magazyny jak również pod obiekty typowo usługowe np. sklepy. Lokalizacja: WOJ. OPOLSKIE, POWIAT STRZELECKI, GMINA LEŚNICA Największym atutem prezentowanej nieruchomości jest lokalizacja – odległość od Strefy Aktywności Gospodarczej w Ujeździe to ok. 7 km (w linii prostej). Jej potencjał to możliwość prowadzenia zarówno działalności produkcyjnej jak i usługowej. Ogromną zaletą jest także możliwość realizacji inwestycji na gruncie uzbrojonym w sieć wodociągową, sieć elektroenergetyczną, kanalizację sanitarną, kanalizację deszczową. Informacje o działce: - powierzchnia: 3,1419 ha (31419 m2) - kształt działki: nieregularny - przybliżone wymiary: szerokość ok. 241 m - bok działki od strony ulicy Kozielskiej (o nawierzchni asfaltowej); bok działki od strony drogi o nawierzchni gruntowej ok. 214 m - dojazd: dostęp do drogi publicznej z dwóch stron; - teren: płaski - media: woda, prąd, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa. - ogrodzenie: cała działka ogrodzona - zabudowania: działka częściowo zabudowana - Min./max. Intensywność zabudowy -/0,6 - Max. % pow. zabudowanej 50 - Min % pow. biologicznie czynnej 10 - Min. pow. nowo wydzielanych działek [m2]: 5000 m2 - odległość budynków od drogi nie mniejsza niż 5 m - max wysokość budynków usługowych i towarzyszących: 2 kondygnacje/9m - max wysokość budynków produkcyjnych, magazynowych, składowych i pomocniczych: 1 kondygnacja, w obrębie której w przypadku budynków produkcyjnych, magazynowych i składowych możliwa jest większa ilość kondygnacji z pomieszczeniami pomocniczymi (socjalnymi i biurowymi) Możliwe wykorzystanie prezentowanej nieruchomości zgodnie z zapisami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego: • Dopuszcza się na obszarze działki obiekty produkcyjne, składy, magazyny – zakłady produkcyjne, w tym rzemieślnicze i przemysłowe, oraz usługi takie jak bazy logistyczne, bazy transportowe, bazy budowlane, handel hurtowy, usługi motoryzacyjne, zakłady komunalne obsługi miasta itp. z dopuszczeniem: usług handlu towarzyszących prowadzonej działalności produkcyjnej lub składowej, usług służących obsłudze firm, usług służących obsłudze pracowników i klientów z wykluczeniem obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży większej niż 2000 m2. • Na przedmiotowej nieruchomości możliwa jest ponadto zabudowa typowo usługowa, przez którą rozumie się budynek usługowy lub zespół takich budynków wraz z budynkami pomocniczymi z wykluczeniem zabudowy usługowej, dla której obowiązują standardy akustyczne oraz obiektów handlowych o pow. sprzedaży większej niż 2000 m2. UWAGA: Oferta bez prowizji od strony kupującej. CENA DO NEGOCJACJIZa sprzedaż odpowiada Teresa Lepich (licencja 24696) i Biuro Obrotu i Wyceny Nieruchomości TERRA Chętnie udzielimy więcej informacji na temat oferty i odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie, e-mailowo bądź umawiając się na spotkanie. Dane kontaktowe: tel.: (użyj formularza kontaktowego), adres e-mail: nieruchomośChętnie nawiążemy współpracę z innymi biurami nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu.Nota Prawna: Opis niniejszej oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Opublikowane powyżej materiały oraz informacje stanowią własność Biura Obrotu i Wyceny Nieruchomości TERRA Teresa Lepich. Wszelkie prawa zastrzeżone. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Perła Małych Mazur. Działki z dostępem do jezior
Perła Małych Mazur. Działki z dostępem do jezior
19500000 zł
27 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia350 000
Cena za m²55.71 zł/m²

33 - ha łańcuch zielonego lądu i spokojnych jezior, połączonych z Narwią.Główne atuty nieruchomości: • z linią brzegową • prestiżowa lokalizacja • w miejscowości turystycznejDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Działki o łącznej powierzchni ok. 33 ha, o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym, położone w błękitno - zielonej scenerii krainy jezior w Brzóze Małym; efekt połączenia zbiorników wodnych z terenami leśnymi. Teren w sąsiedztwie kilku dużych miast (Różan, Wyszków, Pułtusk, Maków Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka), objęty 57 działkami jest rzadko spotykanym połączeniem plaży, zbiorników wodnych oraz lądu z roślinnością przywołującą mazurskie krajobrazy. Teren idealny na park rozrywki, pole golfowe z kompleksem hotelowym, ośrodek rekreacyjno- wczasowy lub sportowy. Opcjonalnie część gruntów może być wykorzystana pod budownictwo jednorodzinne premium. Możliwa jest sprzedaż całego obszaru lub jego części (min. 2 ha - wówczas cena za 1 m.kw. 120 zł). Atutem lokalizacji tych gruntów jest bardzo dobre połączenie komunikacyjne z trasą S8 lub z DK61. Zakup terenu to bardzo dobra inwestycja - Brzóze to rynek wschodzący. Cena do negocjacji. Serdecznie zapraszam na prezentację w każdą sobotę.Wrota raju otwarte. Niezwykła przestrzeń tworząca niepowtarzalną okazję dla inwestorów i developerów z kraju oraz zagranicy. Nie czekaj, aż ktoś cię uprzedzi ! Skontaktuj się z Metrohouse oddział w Serocku jak najszybciej. Z największą przyjemnością zapraszam na prezentację.Oferta dostępna tylko w Metrohouse. ZADZWOŃ: (użyj formularza kontaktowego). Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: • największy wybór na rynku • elastyczne podejście do Klienta • bezpieczeństwo transakcji • możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych • doświadczeni doradcy READ ABOUT THE PROPERTY IN ENGLISH The Pearl of Małe Mazury (Little Masuria). Plots with access to lakes. The offer includes a set of adjacent recreational and construction plots for investment.Plots with a total area of approx. 370,000 square meters, with exceptional investment potential, located in the wonderful land of lakes in Brzóze Małe, called Małe Mazury (Little Masuria) - approx. 90 km from Warsaw, 10 km from the city of Różan, in the vicinity of several large cities (Wyszków, Pułtusk, Maków Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka). The area covered by the plots is surrounded by lakes or even internal lakes, and several plots are a rare combination of a beach, water reservoirs and lush vegetation - recalling the Masurian landscape. The area is ideal for an amusement park, holiday or sports center - due to the connection of water reservoirs with forest areas. Possible sale of the entire area, a significant part of it or even enlargement of the offered area. Optionally, the area can be used for premium single-family housing, being an alternative (close to Warsaw) and competition for similar investments of this type in Masuria.The unique atmosphere of the land of lakes, the location of the area surrounded by nature favor relaxation, remote work and water sports.A unique opportunity for investors and developers from Poland and abroad. Don't wait for someone to overtake you! Contact Metrohouse, Serock branch as soon as possible. It is with great pleasure that I invite you to the presentation.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka Inwestycyjna - Teren Produkcyjno-Usługowy
Działka Inwestycyjna - Teren Produkcyjno-Usługowy
1640000 zł
Leśnica 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia53 241
Cena za m²31.93 zł/m²

Działka o powierzchni 5,3241 ha usytuowana na obszarze przeznaczonym pod zabudowę PRODUKCYJNĄ I USŁUGOWĄ. Idealna propozycja dla inwestorów zainteresowanych terenami pod obiekty produkcyjne, składy, magazyny jak również pod obiekty typowo usługowe np. sklepy. Lokalizacja: WOJ. OPOLSKIE, POWIAT STRZELECKI, GMINA LEŚNICA Atutem prezentowanej nieruchomości jest możliwość realizacji inwestycji w oparciu o Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Jej potencjał to możliwość prowadzenia zarówno działalności produkcyjnej jak i usługowej. Zaletą jest także lokalizacja na terenie aktywnym gospodarczo – w promieniu ok. 1 km zakłady przemysłowe, zakłady produkcyjne, sklepy oraz lokalnie świadczone usługi np. samochodowe, blacharsko-lakiernicze czy budowlane. Informacje o działce: - powierzchnia: 5,3241 ha (53241m2) - kształt działki: zbliżony do trapezu - przybliżone wymiary: szerokość ok. 162 m, długość ok. 362 m (dłuższy bok), ok. 280m (krótszy bok) - dojazd: dostęp do drogi publicznej z dwóch stron; droga powiatowa asfaltowa (ul. Zdzieszowicka) oraz ulica nieutwardzona zapewniająca dojazd do nieruchomości od strony północnej. - teren: płaski - media: w bezpośrednim sąsiedztwie sieć telekomunikacyjna, kanalizacja deszczowa; w promieniu ok. 250-300 m sieć wodociągowa i sieć elektroenergetyczna. - ogrodzenie: brak - zabudowania: działka niezabudowana - wskaźnik intensywności zabudowy max 0,6 - max % pow. zabudow.: 50 - min % pow. biologicznie czynnej: 10 - minimalna powierzchnia nowo wydzielanych działek 5000m2 - odległość budynków od drogi nie mniejsza niż 5 m - max wysokość budynków usługowych i towarzyszących: 2 kondygnacje/9m - max wysokość budynków produkcyjnych, magazynowych, składowych i pomocniczych: 1 kondygnacja, w obrębie której w przypadku budynków produkcyjnych, magazynowych i składowych możliwa jest większa ilość kondygnacji z pomieszczeniami pomocniczymi (socjalnymi i biurowymi) Możliwe wykorzystanie prezentowanej nieruchomości zgodnie z zapisami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego: • Dopuszcza się na obszarze działki obiekty produkcyjne, składy, magazyny – zakłady produkcyjne, w tym rzemieślnicze i przemysłowe, oraz usługi takie jak bazy logistyczne, bazy transportowe, bazy budowlane, handel hurtowy, usługi motoryzacyjne, zakłady komunalne obsługi miasta itp. z dopuszczeniem: usług handlu towarzyszących prowadzonej działalności produkcyjnej lub składowej, usług służących obsłudze firm, usług służących obsłudze pracowników i klientów z wykluczeniem obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży większej niż 2000 m2. • Na przedmiotowej nieruchomości możliwa jest ponadto zabudowa typowo usługowa, przez którą rozumie się budynek usługowy lub zespół takich budynków wraz z budynkami pomocniczymi z wykluczeniem zabudowy usługowej, dla której obowiązują standardy akustyczne oraz obiektów handlowych o pow. sprzedaży większej niż 2000 m2. UWAGA: Oferta bez prowizji od strony kupującej. CENA DO NEGOCJACJIZa sprzedaż odpowiada Teresa Lepich (licencja 24696) i Biuro Obrotu i Wyceny Nieruchomości TERRA Chętnie udzielimy więcej informacji na temat oferty i odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie, e-mailowo bądź umawiając się na spotkanie. Dane kontaktowe: tel.: (użyj formularza kontaktowego), adres e-mail: nieruchomośChętnie nawiążemy współpracę z innymi biurami nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu.Nota Prawna: Opis niniejszej oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Opublikowane powyżej materiały oraz informacje stanowią własność Biura Obrotu i Wyceny Nieruchomości TERRA Teresa Lepich. Wszelkie prawa zastrzeżone. DZIAŁKA PRODUKCYJNO-USŁUGOWA -- YouTube: s://youtu.be/3sxQGq6hneo Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana 51 arów, Rzeszów Staroniwa.
Działka budowlana 51 arów, Rzeszów Staroniwa.
999980 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 156
Cena za m²193.94 zł/m²

Działka budowlana 51 arów, Rzeszów Staroniwa.Zapraszam do zapoznania się z interesującą nieruchomością położoną w Rzeszowie w dzielnicy Staroniwa. Ta umiejscowiona w zachodniej części Rzeszowa działka jest elementem mocno rozwijającego się terenu mieszkaniowego miasta. Położony na wzgórzach, bogaty w zieleń teren dzielnicy Staronwia, w ostatnich latach cieszy się popularnością inwestorów tworzących budynki jedno i wielorodzinne. Zaś miasto Rzeszów inwestuje tu w nowe drogi, chodniki i obiekty użyteczności publicznej.Identyfikacja nieruchomości: * nr działki 114/2, obręb Staroniwa 212, * powierzchnia 51,56 arów, * kształt i wymiary: zbliżony do prostokąt obszar ma szerość od 11 do 13 m 460 m długości, * przylegające do prawej strony nieruchomości działki także mogą być do sprzedaży, razem tworząc wspólnie bardzo atrakcyjny pas gruntu o szerokości ok. 30 metrów, * powierzchnia terenu: lekko pochyła, pokryta trawą z rzadkim zadrzewieniem.Sąsiadująca wzdłuż po prawej stronie działka także jest w sprzedaży w ofercie Freedom (oferta nr 5508/3685/OGS), tworząc atrakcyjny ponad 1 hektarowy kompleks inwestycyjny pod zabudowę mieszkaniową. Istniejący fizycznie w terenie dojazd do kompleksu: drogą właściciela od ul. J. Wywrockiego (działka nr 308/1) lub utwardzoną płytami działką nr 116/12 stanowiącą min. drogę dojazdu do zabudowywanych domami jednorodzinnymi działek położonych po wschodniej stronie lub miejską działką drogową o nr 97/1 od ul. Wyspiańskiego.Działka leży w sąsiedztwie nowo budowanych osiedli domów jednorodzinnych i szeregówek gdyż cała dzielnica cieszy się dużą popularnością wśród napływającej do Rzeszowa ludności. Kompleks sąsiaduje z terenami wykupionymi przez Gminę pod drogę miejską. Ta droga w przyszłości zapewni dalszej części nieruchomości doskonały dostęp komunikacyjny.Wg przygotowywanego obecnie Studium Gminy Rzeszów, nieruchomość leży w terenach: a) B.M.1 - od północy kompleksu: - obszary mieszkaniowe z zabudową jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą oraz szeregową, - zabudowa usługowa (usługi podstawowe, usługi ogólnomiejskie), - zabudowa produkcyjna (produkcja 1). b) B.M.2 - od południa kompleksu: - obszary mieszkaniowe z zabudową jednorodzinną i zabudową wielorodzinną o wysokości nie większej niż 14 m. zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, jednorodzinna, wolnostojąca i bliźniacza, szeregowa, zabudowa usługowa (usługi podstawowe i ogólnomiejskie), zabudowa produkcyjna (produkcja 1).Właściciele są skłonni złożyć dla potencjalnego Kupującego wniosek o WZ wg interesującego go typu inwestycji.Działka leży w sąsiedztwie nowo budowanych osiedli domów jednorodzinnych i szeregówek gdyż cała dzielnica cieszy się dużą popularnością wśród napływającej do Rzeszowa ludności.Południowa części działki, wg obowiązującego na ten fragment miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (MPZP Nr (użyj formularza kontaktowego)-I „Staroniwa - Północ” w Rzeszowie) jest przeznaczona na drogę miejską (z gwarancją wykupu terenu przez gminę). Ta droga w przyszłości zapewni dalszej części nieruchomości doskonały dostęp komunikacyjny.W okolicy sprzedawanej nieruchomości znajdują się: * szkoła i przedszkole (ok. 1 km), * przystanek autobusowy ok. 700 m, * przychodnia, apteka (ok. 2 km), * sklepy (1-2 km), * basen (ok. 2,6 km).Działka nie jest uzbrojona, ok. 60 m na wschód znajdują się wszystkie sieci (gaz, prąd, woda, kanalizacja) doprowadzone do nowo wybudowanych domów. Komunikacja: * samochodem do centralnej części miasta dojeżdża się ok. 10-25 minut,, * autobusem miejskim linii nr 10 i 11 do Galerii Rzeszów dostać się można w ok. 20 minut, * droga do S19 zajmuje 10 minut a do Autostrady A4 20 minut.W zależności od formy płatności istnieje możliwość negocjacji ceny.Oferta tej nieruchomości dostępna wyłącznie w naszym biurze Freedom nieruchomości w Rzeszowie przy ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lokal 18L. Opiekun oferty: Agnieszka Żmuda Starszy Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości Tel. (użyj formularza kontaktowego) e-mail: Zachęcam Państwa do kontaktu, chętnie udzielę odpowiedzi na szczegółowe pytania jak również zaprezentuję walory nieruchomości.Działka położona w poszukiwanych przez inwestorów terenach mieszkaniowych."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."