W okolicy lasu działka 1000

Sortowanie:
Znaleziony: 30 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
W okolicy lasu działka 1000
W okolicy lasu działka 1000
850 000 zł
nowe 30+ kilka dni temu

W okolicy lasu w ciszy i spokoju można zamieszkać. Dla ludzi aktywnych i ceniących ciszę i spokój. Dzieci mają blisko szkoły.

Działka, 1 008 m², Strzelce Górne
Działka, 1 008 m², Strzelce Górne
89990 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 008
Cena za m²89.28 zł/m²

Strzelce Górne  Działka budowlana 1.008 m2 LOKALIZACJA W otoczeniu nowych  domówi  LASU. DZIAŁKA I MEDIA Działka pod zabudowę rezydencji,  domu, bliźniaka, szeregowca itp. Działka ma powierzchnię  1.008m2, o wymiarach ok. 31 x  32 m, w kształcie kwadratu. Media: , PRĄD,  znajdują się w drodze  przy działce. WODA i GAZ  w ulicy sąsiedniej dojazdowej. Działka dobrze doświetlona światłem słonecznym. Dojazd drogą asfaltową i utwardzoną.  Sąsiedztwo lasu. CENA:  Bardzo atrakcyjna -89.990 zł. Dostępne są działki W OKOLICACH W/W DZIAŁKI  o powierzchniach: , 970 m2, 1000 m2, 1.600m2 Posiadamy również działki bliżej Osielska, od 1000 do 5000 m2. Zapraszamy na prezentację. W okolicy w/w działki posiadamy w ofercie inne działki o powierzchniach od 900m2 do 4.000 m2 Szczegóły oferty oraz prezentacja działki Grzegorz Pińkowski tel. (użyj formularza kontaktowego) Szczegóły oferty oraz prezentacja działki Grzegorz Pińkowski tel. (użyj formularza kontaktowego) Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Grzegorz Pińkowski (licencja nr: 8532)

Działka budowlana Łagów
Działka budowlana Łagów
55 000 zł
Kielce 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 usytuowana w Łagowie.Działka o regularnym kształcie, nr działki 34/3.Dostępne media w drodze, dojazd drogą utwardzoną.Działka oddzielona od Centrum o ok. 1,5 km.Dostęp do drogi publicznej dla działki zapewniony jest przez działki 35/1 i 35/2 należące do Gminy Łagów.Cena 55 000 do negocjacji.Działka usytuowana w pięknej zielonej okolicy w pobliskim sąsiedztwie lasu.

Działka budowlana Łagów
Działka budowlana Łagów
55 000 zł
Kielce 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 usytuowana w Łagowie.Działka o regularnym kształcie, nr działki 34/4.Dostępne media w drodze, dojazd drogą utwardzoną.Działka oddzielona od Centrum o ok. 1,5 km.Dostęp do drogi publicznej dla działki zapewniony jest przez działki 35/1 i 35/2 należące do Gminy Łagów.Cena 55 000 do negocjacji.Działka usytuowana w pięknej zielonej okolicy w pobliskim sąsiedztwie lasu.

Działka budowlana Łagów
Działka budowlana Łagów
55 000 zł
Kielce 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 usytuowana w Łagowie.Działka o regularnym kształcie, nr działki 34/5.Dostępne media w drodze, dojazd drogą utwardzoną.Działka oddzielona od Centrum o ok. 1,5 km.Dostęp do drogi publicznej dla działki zapewniony jest przez działki 35/1 i 35/2 należące do Gminy Łagów.Cena 55 000 do negocjacji.Działka usytuowana w pięknej zielonej okolicy w pobliskim sąsiedztwie lasu.

Działka budowlana Łagów
Działka budowlana Łagów
55 000 zł
Kielce 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 usytuowana w Łagowie.Działka o regularnym kształcie, nr działki 34/6.Dostępne media w drodze, dojazd drogą utwardzoną.Działka oddzielona od Centrum o ok. 1,5 km.Dostęp do drogi publicznej dla działki zapewniony jest przez działki 35/1 i 35/2 należące do Gminy Łagów.Cena 55 000 do negocjacji.Działka usytuowana w pięknej zielonej okolicy w pobliskim sąsiedztwie lasu.

Działka budowlana blisko morza Mieroszyno 1000m OKAZJA
Działka budowlana blisko morza Mieroszyno 1000m OKAZJA
178000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²178 zł/m²

Pięknie położona działka budowlana 3,5 km od morza w Mieroszynie koło Jastrzębiej Góry i Władysławowa Działka o powierzchni 1000 m2 płaska, w kształcie kwadratu o bardzo atrakcyjnych wymiarach (ok 32m/33m ), które umożliwią budowę wymarzonego domu. Spokojne otoczenie w bliskiej odległości nadmorskiego lasu, w zielonej, ekologicznie czystej okolicy. Działka znajduje się w okolicy ulicy Spokojnej, stanowi jedną z 20 działek budowlanych. W przyszłości w tej pięknej nadmorskiej lokalizacji, jednak z dala od turystycznego zgiełku powstanie niewielkie osiedle domków jednorodzinnych. Działka budowlana przeznaczona pod zabudowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Dojazd drogą drogą utwardzoną. Media w drodze dojazdowej -prąd, woda, Niesamowicie urokliwa lokalizacja na letni wypoczynek zaledwie kilka minut od pięknego klifu w Jastrzębiej Górze, czy do płaskich piaszczystych plaż we Władysławowie, w Karwi lub w Dębkach. To również to świetne miejsce do mieszkania na stałe, miejsce do którego z przyjemnością będziesz wracać po pracy, blisko morza i lasu, ale w miejscu z szybkim dojazdem do pobliskiego Pucka czy do Trójmiasta POŚREDNIKOM DZIĘKUJEMY

Działka budowlana blisko morza Mieroszyno 1000m OKAZJA
Działka budowlana blisko morza Mieroszyno 1000m OKAZJA
178000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²178 zł/m²

Pięknie położona działka budowlana 3,5 km od morza w Mieroszynie koło Jastrzębiej Góry i Władysławowa Działka o powierzchni 1000 m2 płaska, w kształcie kwadratu o bardzo atrakcyjnych wymiarach (ok 32m/33m ), które umożliwią budowę wymarzonego domu. Spokojne otoczenie w bliskiej odległości nadmorskiego lasu, w zielonej, ekologicznie czystej okolicy. Działka znajduje się w okolicy ulicy Spokojnej, stanowi jedną z 20 działek budowlanych. W przyszłości w tej pięknej nadmorskiej lokalizacji, jednak z dala od turystycznego zgiełku powstanie niewielkie osiedle domków jednorodzinnych. Działka budowlana przeznaczona pod zabudowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Dojazd drogą drogą utwardzoną. Media w drodze dojazdowej -prąd, woda, Niesamowicie urokliwa lokalizacja na letni wypoczynek zaledwie kilka minut od pięknego klifu w Jastrzębiej Górze, czy do płaskich piaszczystych plaż we Władysławowie, w Karwi lub w Dębkach. To również to świetne miejsce do mieszkania na stałe, miejsce do którego z przyjemnością będziesz wracać po pracy, blisko morza i lasu, ale w miejscu z szybkim dojazdem do pobliskiego Pucka czy do Trójmiasta Warto obejrzeć ta piękną okolicę zachęcam do otwarcia linka www.youtube.com/watch?v=qUxX0CC-hs8 POŚREDNIKOM DZIĘKUJEMY

Działka budowlana blisko morza Mieroszyno 1000m Okazja
Działka budowlana blisko morza Mieroszyno 1000m Okazja
178000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²178 zł/m²

Pięknie położona działka budowlana 3,5 km od morza w Mieroszynie koło Jastrzębiej Góry i Władysławowa Działka o powierzchni 1000 m2 płaska, w kształcie kwadratu o bardzo atrakcyjnych wymiarach (ok 32m/33m ), które umożliwią budowę wymarzonego domu. Spokojne otoczenie w bliskiej odległości nadmorskiego lasu, w zielonej, ekologicznie czystej okolicy. Działka znajduje się w okolicy ulicy Spokojnej, stanowi jedną z 20 działek budowlanych. Każda z nich po 1000 m2, w związku z tym nie będzie „ ścisku”. W przyszłości w tej pięknej nadmorskiej lokalizacji, jednak z dala od turystycznego zgiełku powstanie niewielkie osiedle domków jednorodzinnych. Dwóch sąsiadów dostało obecnie odpowiedzi na wnioski o WZ i będą się właśnie budować. Dużym atutem dla młodych rodzin jest bliskość przedszkola i szkoły podstawowej na końcu ul. Spokojnej. Kilka minut spacerkiem do placówki to duży komfort dla rodziców i bezpieczeństwo dla ich pociech :) Działka budowlana przeznaczona pod zabudowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Dojazd drogą drogą utwardzoną. Media w drodze dojazdowej -prąd, woda, Niesamowicie urokliwa lokalizacja na letni wypoczynek zaledwie kilka minut od pięknego klifu w Jastrzębiej Górze, czy do płaskich piaszczystych plaż we Władysławowie, w Karwi lub w Dębkach. To również to świetne miejsce do mieszkania na stałe, miejsce do którego z przyjemnością będziesz wracać po pracy, blisko morza i lasu, ale w miejscu z szybkim dojazdem do pobliskiego Pucka czy do Trójmiasta Warto obejrzeć ta piękną okolicę zachęcam do otwarcia linka www.youtube.com/watch?v=qUxX0CC-hs8 POŚREDNIKOM DZIĘKUJEMYuzym

Działka budowlana blisko morza Mieroszyno 1000m Weekendowa Promocja
Działka budowlana blisko morza Mieroszyno 1000m Weekendowa Promocja
165000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²165 zł/m²

Pięknie położona działka budowlana 3,5 km od morza w Mieroszynie koło Jastrzębiej Góry i Władysławowa Działka o powierzchni 1000 m2 płaska, w kształcie kwadratu o bardzo atrakcyjnych wymiarach (ok 32m/33m ), które umożliwią budowę wymarzonego domu. Spokojne otoczenie w bliskiej odległości nadmorskiego lasu, w zielonej, ekologicznie czystej okolicy. Działka znajduje się w okolicy ulicy Spokojnej, stanowi jedną z 20 działek budowlanych. Każda z nich po 1000 m2, w związku z tym nie będzie „ ścisku”. W przyszłości w tej pięknej nadmorskiej lokalizacji, jednak z dala od turystycznego zgiełku powstanie niewielkie osiedle domków jednorodzinnych. Dwóch sąsiadów dostało obecnie odpowiedzi na wnioski o WZ i będą się właśnie budować. Dużym atutem dla młodych rodzin jest bliskość przedszkola i szkoły podstawowej na końcu ul. Spokojnej. Kilka minut spacerkiem do placówki to duży komfort dla rodziców i bezpieczeństwo dla ich pociech :) Działka budowlana przeznaczona pod zabudowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Dojazd drogą drogą utwardzoną. Media w drodze dojazdowej -prąd, woda, Niesamowicie urokliwa lokalizacja na letni wypoczynek zaledwie kilka minut od pięknego klifu w Jastrzębiej Górze, czy do płaskich piaszczystych plaż we Władysławowie, w Karwi lub w Dębkach. To również to świetne miejsce do mieszkania na stałe, miejsce do którego z przyjemnością będziesz wracać po pracy, blisko morza i lasu, ale w miejscu z szybkim dojazdem do pobliskiego Pucka czy do Trójmiasta Warto obejrzeć ta piękną okolicę zachęcam do otwarcia linka www.youtube.com/watch?v=qUxX0CC-hs8 POŚREDNIKOM DZIĘKUJEMYuzym

Działka budowlana blisko lasu
Działka budowlana blisko lasu
240 000 zł
Mysłowice 30+ kilka dni temu

OFERTA GODNA POLECENIA!!! ZAPRASZAMY SERDECZNIE!! Proponujemy Państwu na sprzedaż piękną działkę budowlaną w pełni uzbrojoną w Mysłowicach, przy ulicy Kościelniaka. Opis działki:. działka budowlana o powierzchni 1000 m2 . działka budowlana blisko lasu . działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MU III) . woda, prąd oraz kanalizacja w drodze bezpośrednio przy działce . gaz na działce . droga dojazdowa - służebność . działka płaska . działka idealnie doświetlona . w okolicy las oraz nowo powstała zabudowa domków jednorodzinnych . spokojni sąsiedzi . bardzo dobry dojazd do centrum Mysłowic, autostrady A-4, drogi S1 oraz miast ościennych Ceny działki : 240,000zł ZAPRASZAMY!!! NIE CZEKAJ ZAPYTAJ O OFERTĘ!! Pośrednik Monika Korzenecka 577-553-545 (nr licencji: 22953)Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Agnieszka Wejchman 606-717-111 (nr licencji: 22950)Zachęcamy Państwa do oglądania oraz do współpracy na bardzo dogodnych warunkach.Proponujemy doradztwo finansowe na zakup nieruchomości.Współpracujemy z notariuszami. Więcej ofert na naszej stronie internetowej www.mobilne-biuro-nieruchomosci.plPowyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 §1 KC.

Działka Żelechów 1000m2 (nr: 45236/191/OGS)
Działka Żelechów 1000m2 (nr: 45236/191/OGS)
149 000 zł
30+ kilka dni temu

Działka budowlana z wjazdem od drogi gminnej. Wjazd od boku szerokości 25 m. Okolica bardzo spokojna, wiele działek jest już zabudowanych. Żelechów to malowniczo położona miejscowość z licznymi rezerwatami przyrody. W okolicy wiele zabytkowych zespołów pałacowo-parkowych. Wg. planu zagospodarowania terenu, działka spełnia warunki na zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą. Działka znajduje się w okolicy domów jednorodzinnych, sklepu, niedaleko lasu. Zapraszam do obejrzenia działki. OGÓLNE WARUNKI: Cena: 149000 PLN; Powierzchnia działki: 1000; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 149 PLN; Przeznaczenie działki: Budowlana; Szerokość działki (mb.): 25; Długość działki (mb.): 40; Kształt działki: Prostokąt; OPIS NIERUCHOMOŚCI: Ogrodzenie: Brak; Zapraszamy do kontaktu w godzinach: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00 WWW MKWADRAT EU - ZAPRASZAMY NA NASZ NOWY PORTAL NIERUCHOMOŚCIOWY ! TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY ! ----------------------------- Mamy jeszcze wiele innych ciekawych i godnych polecenia ofert w tej okolicy. Zapraszamy mkwadrat,eu BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości. Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie www.mkwadrat.eu ): - profesjonalna sesja zdjęciowa - filmy i zdjęcia z drona - home staging - pomoc prawna - kredyty ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji ! W serwisie mkwadrat,eu znajdziesz 5.000 ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.euNumer oferty w biurze: 45236/191/OGSLokalizacja: Mazowieckie, Grodziski, Żabia WolaPowierzchnia: 1000Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka letniskowa 4472 m2 200 m od Narwi
Działka letniskowa 4472 m2 200 m od Narwi
143 500 zł
Wyszków 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 4472 m2, zlokalizowana blisko lasu około 200 m od brzegu Narwi na ternie miejscowości Wólka Wojciechówek, gm. Rząśnik. Działka o kształcie trapezu prostokątnego i szerokości około 40 m, teren płaski, suchy, nie ogrodzony. Na tą chwilę jeden sąsiad a zatem można mieć poczucie swobody i spokoju. W obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona w całości pod zabudowę letniskową. Z racji kształtu i wielkości istnieje możliwość jej podziału na działki nie mniejsze jednak niż 1000 m2.Media: prąd na działce, woda gminna w drodze dojazdowej. Nieruchomość objęta księgą wieczystą, posiada dostęp do drogi publicznej. W najbliższej okolicy inne działki rekreacyjne oraz nieruchomości zamieszkiwane całorocznie. W pobliskim Nowym Lubielu, dwa sklepy, zabytkowy kościół oraz komunikacja PKS (między innymi bezpośrednie połączenia z Warszawą).Proponowana cena: 143 500 pln. Osoby poszukujące dużej działki blisko brzegu Narwi zapraszam na prezentację.

Działka 1000 m2 w centrum Wielkiej Nieszawki
Działka 1000 m2 w centrum Wielkiej Nieszawki
150000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²150 zł/m²

Niniejsza oferta dotyczy sprzedaży działki budowlano-usługowej o powierzchni 1000 m2 położonej w centrum Wielkiej Nieszawki. Działka znajduje się w pięknej cichej okolicy w otoczeniu lasu sosnowego.  Jest to idealne miejsce dla osób ceniących aktywny tryb życia jak i dla rodzin z dziećmi.  Teren jest suchy, bez torfowisk. Grunty znakomicie nadają się pod budowę domu jednorodzinnego. Media dostępne na działce to  - prąd,  - woda,  - kanalizacja,  - gaz, - internet światłowodowy. Dojazd do działki jest utwardzony kostką brukową.  Odległość od Torunia 6 km.  W sąsiedztwie działki znajdują się takie obiekty jak:  - aquapark Olender z siłownią i strzelnicą,  - nowoczesna ścieżka rowerowa łącząca Toruń z drogą bydgoską 10 - skate park wraz z boiskami do siatkówki plażowej, - restauracja kuchni włoskiej,  - przystanek autobusowy, - Olenderski Park Etnograficzny, - ośrodek zdrowia, - punkt apteczny, - sklep biedronka, - osiedlowy sklep spożywczy, - kościół, - paczkomat. W okolicy znajdują nie również 2 szkoły podstawowe, przedszkole oraz żłobek.  Kontakt telefoniczny (użyj formularza kontaktowego)

Działka Bochnia 3720m2 (nr: BS5-GS-264091-11)
Działka Bochnia 3720m2 (nr: BS5-GS-264091-11)
460 000 zł
Bochnia 30+ kilka dni temu

| Bochnia 37,2 a działka budowlana Piękna działka inwestycyjna pod zabudowę jednorodzinną, szeregową lub bliźniaczą z widokiem na las. Położona w spokojnej części Bochni przy ul. Łychów, oddalona od centrum zaledwie o 2 km. W najbliższej okolicy znajdują się tylko zabudowania jednorodzinne i las. Działka lekko pochylona od drogi asfaltowej w kierunku lasu (ekspozycja południowo - wschodnia). W drodze dostępne są wszystkie media (prąd, woda, kanalizacja miejska oraz gaz) Polecamy zarówno deweloperom jak i prywatnym inwestorom. Szczegóły oferty: +48 730 370 993 ::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: jest | Gaz: jest | Woda: jest | Dojazd: asfalt | Otoczenie: działki zabudowane | Kanalizacja: miejska | Komunikacja publ.: autobus miejski | Odległość od centrum [m]: 2000 | Odl. do sklepu [m]: 500 | Odl. do szkoły [m]: 1000 | Odl. do przedszkola [m]: 1000 | Położenie: obrzeża miasta | Wymiary działki [m]: 45 m/ 82 m | Zagosp. działki: niezagospodarowana | Ukształtowanie działki: lekko nachylona | Kształt działki: prostokąt | Ogrodzenie działki: częściowo ogrodzona | Warunki zabudowy: MPZP | Zabudowa działki: brak | ::LINK DO STRONY | virgo.galapp.net/Moduly/Virgo/virOfertaDrukuj.aspx?numid=5784429&id=D9F364B26D ::KONTAKT DO AGENTA | Robert Tendera | +48 730-370-993 | robert@sadurscy.pl ::DANE BIURA | Oddział BS5, Nowa Huta | Bracia Sadurscy Dariusz Sadurski | Królewska 67 | 30-081 Kraków | 12 265 10 29Numer oferty w biurze: BS5-GS-264091-11Lokalizacja: Małopolskie, Bocheński, Bochnia, ŁychówPowierzchnia: 3720Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Bochnia 3720m2 (nr: BS5-GS-264091-10)
Działka Bochnia 3720m2 (nr: BS5-GS-264091-10)
460 000 zł
Bochnia 30+ kilka dni temu

| Bochnia 37,2 a działka budowlana Piękna działka inwestycyjna pod zabudowę jednorodzinną, szeregową lub bliźniaczą z widokiem na las. Położona w spokojnej części Bochni przy ul. Łychów, oddalona od centrum zaledwie o 2 km. W najbliższej okolicy znajdują się tylko zabudowania jednorodzinne i las. Działka lekko pochylona od drogi asfaltowej w kierunku lasu (ekspozycja południowo - wschodnia). W drodze dostępne są wszystkie media (prąd, woda, kanalizacja miejska oraz gaz) Polecamy zarówno deweloperom jak i prywatnym inwestorom. Szczegóły oferty: +48 730 370 993 ::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: jest | Gaz: jest | Woda: jest | Dojazd: asfalt | Otoczenie: działki zabudowane | Kanalizacja: miejska | Komunikacja publ.: autobus miejski | Odległość od centrum [m]: 2000 | Odl. do sklepu [m]: 500 | Odl. do szkoły [m]: 1000 | Odl. do przedszkola [m]: 1000 | Położenie: obrzeża miasta | Wymiary działki [m]: 45 m/ 82 m | Zagosp. działki: niezagospodarowana | Ukształtowanie działki: lekko nachylona | Kształt działki: prostokąt | Ogrodzenie działki: częściowo ogrodzona | Warunki zabudowy: MPZP | Zabudowa działki: brak | ::LINK DO STRONY | virgo.galapp.net/Moduly/Virgo/virOfertaDrukuj.aspx?numid=5784429&id=D9F364B26D ::KONTAKT DO AGENTA | Robert Tendera | +48 730-370-993 | robert@sadurscy.pl ::DANE BIURA | Oddział BS5, Nowa Huta | Bracia Sadurscy Dariusz Sadurski | Królewska 67 | 30-081 Kraków | 12 265 10 29Numer oferty w biurze: BS5-GS-264091-10Lokalizacja: Małopolskie, Bocheński, Bochnia, ŁychówPowierzchnia: 3720Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Bochnia 3720m2 (nr: BS5-GS-264091-12)
Działka Bochnia 3720m2 (nr: BS5-GS-264091-12)
460 000 zł
Bochnia 30+ kilka dni temu

| Bochnia 37,2 a działka budowlana Piękna działka inwestycyjna pod zabudowę jednorodzinną, szeregową lub bliźniaczą z widokiem na las. Położona w spokojnej części Bochni przy ul. Łychów, oddalona od centrum zaledwie o 2 km. W najbliższej okolicy znajdują się tylko zabudowania jednorodzinne i las. Działka lekko pochylona od drogi asfaltowej w kierunku lasu (ekspozycja południowo - wschodnia). W drodze dostępne są wszystkie media (prąd, woda, kanalizacja miejska oraz gaz) Polecamy zarówno deweloperom jak i prywatnym inwestorom. Szczegóły oferty: +48 730 370 993 ::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: jest | Gaz: jest | Woda: jest | Dojazd: asfalt | Otoczenie: działki zabudowane | Kanalizacja: miejska | Komunikacja publ.: autobus miejski | Odległość od centrum [m]: 2000 | Odl. do sklepu [m]: 500 | Odl. do szkoły [m]: 1000 | Odl. do przedszkola [m]: 1000 | Położenie: obrzeża miasta | Wymiary działki [m]: 45 m/ 82 m | Zagosp. działki: niezagospodarowana | Ukształtowanie działki: lekko nachylona | Kształt działki: prostokąt | Ogrodzenie działki: częściowo ogrodzona | Warunki zabudowy: MPZP | Zabudowa działki: brak | ::LINK DO STRONY | virgo.galapp.net/Moduly/Virgo/virOfertaDrukuj.aspx?numid=5784429&id=D9F364B26D ::KONTAKT DO AGENTA | Robert Tendera | +48 730-370-993 | robert@sadurscy.pl ::DANE BIURA | Oddział BS5, Nowa Huta | Bracia Sadurscy Dariusz Sadurski | Królewska 67 | 30-081 Kraków | 12 265 10 29Numer oferty w biurze: BS5-GS-264091-12Lokalizacja: Małopolskie, Bocheński, Bochnia, ŁychówPowierzchnia: 3720Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Bochnia 3720m2 (nr: BS5-GS-264091-15)
Działka Bochnia 3720m2 (nr: BS5-GS-264091-15)
460 000 zł
Bochnia 30+ kilka dni temu

| Bochnia 37,2 a działka budowlana Piękna działka inwestycyjna pod zabudowę jednorodzinną, szeregową lub bliźniaczą z widokiem na las. Położona w spokojnej części Bochni przy ul. Łychów, oddalona od centrum zaledwie o 2 km. W najbliższej okolicy znajdują się tylko zabudowania jednorodzinne i las. Działka lekko pochylona od drogi asfaltowej w kierunku lasu (ekspozycja południowo - wschodnia). W drodze dostępne są wszystkie media (prąd, woda, kanalizacja miejska oraz gaz) Polecamy zarówno deweloperom jak i prywatnym inwestorom. Szczegóły oferty: +48 730 370 993 ::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: jest | Gaz: jest | Woda: jest | Dojazd: asfalt | Otoczenie: działki zabudowane | Kanalizacja: miejska | Komunikacja publ.: autobus miejski | Odległość od centrum [m]: 2000 | Odl. do sklepu [m]: 500 | Odl. do szkoły [m]: 1000 | Odl. do przedszkola [m]: 1000 | Położenie: obrzeża miasta | Wymiary działki [m]: 45 m/ 82 m | Zagosp. działki: niezagospodarowana | Ukształtowanie działki: lekko nachylona | Kształt działki: prostokąt | Ogrodzenie działki: częściowo ogrodzona | Warunki zabudowy: MPZP | Zabudowa działki: brak | ::LINK DO STRONY | virgo.galapp.net/Moduly/Virgo/virOfertaDrukuj.aspx?numid=5784429&id=D9F364B26D ::KONTAKT DO AGENTA | Robert Tendera | +48 730-370-993 | robert@sadurscy.pl ::DANE BIURA | Oddział BS5, Nowa Huta | Bracia Sadurscy Dariusz Sadurski | Królewska 67 | 30-081 Kraków | 12 265 10 29Numer oferty w biurze: BS5-GS-264091-15Lokalizacja: Małopolskie, Bocheński, Bochnia, ŁychówPowierzchnia: 3720Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

REZERWACJA!!! Piękne działki pod lasem
REZERWACJA!!! Piękne działki pod lasem
225 000 zł
Mysłowice 30+ kilka dni temu

OFERTA GODNA POLECENIA!!! ZAPRASZAMY SERDECZNIE!! Proponujemy Państwu na sprzedaż piękne działki budowlane w Mysłowicach, które znajduje się przy ulicy Kościelniaka. Opis działek:. działki budowlane blisko lasu . działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego . woda, gaz oraz energia w drodze . droga dojazdowa utwardzona . działki płaskie . działki idealnie doświetlone . w okolicy las oraz nowo powstała zabudowa domków jednorodzinnych . spokojni sąsiedzi . bardzo dobry dojazd do centrum Mysłowic, autostrady A-4, drogi S1 oraz miast ościennych Ceny działek : działka 1000 m2 + 145,5 m2 droga - 225,000 zł (rezerwacja)działka 1194 m2 + 145,5 m2 droga – 265,000 zł (rezerwacja) ZAPRASZAMY!!! NIE CZEKAJ ZAPYTAJ O OFERTĘ!! Pośrednik Monika Korzenecka 577-553-545 (nr licencji: 22953)Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Agnieszka Wejchman 606-717-111 (nr licencji: 22950)Zachęcamy Państwa do oglądania oraz do współpracy na bardzo dogodnych warunkach.Proponujemy doradztwo finansowe na zakup nieruchomości.Współpracujemy z notariuszami. Więcej ofert na naszej stronie internetowej www.mobilne-biuro-nieruchomosci.plPowyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 §1 KC.

Grunt Celiny 1300m2
Grunt Celiny 1300m2
110000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²50 zł/m²
Powierzchnia1300 m²
Szerokość70 m
Typbudowlana

Działka budowlana położenie: Celiny - wieś w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Iwanowice Powierzchnia - 1300 m 2 , cena 65000 zł Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy. W sąsiedztwie kilka domów. Bliskość lasu i natury. Działka przeznaczona w szczególności dla kogoś kto chce mieszkać w otoczeniu natury. Ptaki i drobne zwierzęta leśne dodatkową atrakcją. Do działki prowadzi dojazd gminną drogą utwardzoną na długości ok. 400 m. Aktualnie Urząd Gminy prowadzi prace nad pokryciem tej drogi asfaltem. Dostępne media - woda, prąd. Zapraszamy do współpracy. Ofertę prowadzi Wiesław. Tel. 781 366 658 Działka budowlana Celiny, gmina Iwanowice Włościańskie powierzchnia 1300 m 2 , cena 65000 zł Działka budowlana położona w cichej i spokojnej okolicy. Dojazd drogą gminną polną - obecnie Gmina prowadzi prace nad utwardzeniem drogi zapewniającą bezkolizyjny dojazd. W bezpośrednim sąsiedztwie dom murowany. Zapraszam do współpracy ofertę prowadzi Wiesław tel. 781 366 658 ::DODATKOWE INFORMACJE Plac zabaw: TAK Prąd: jest Gaz: brak Woda: tak - miejska Dojazd: droga gruntowa Otoczenie: las Kanalizacja: brak Komunikacja publ.: bus Odległość do komunikacji publicznej [m]: 500 Odległość od centrum [m]: 800 Odl. do sklepu [m]: 1000 Odl. do szkoły [m]: 800 Położenie: na wsi Wymiary działki [m]: 70 Zagosp. działki: niezagospodarowana Ukształtowanie działki: płaska Kształt działki: prostokąt Ogrodzenie działki: brak Warunki zabudowy: brak Zabudowa działki: brak ::LINK DO STRONY h************************************************************************************9 ::KONTAKT DO AGENTA Wiesław Pietrus +48 781 366 658 wi****w@s*******.pl ::DANE BIURA Oddział BS5, Nowa Huta Bracia Sadurscy Dariusz Sadurski Królewska 67 30-081 Kraków 12 265 10 29

Atrakcyjna działka 1000m Laski gmina Izabelin
Atrakcyjna działka 1000m Laski gmina Izabelin
550 000 zł
Błonie 30+ kilka dni temu

Działka budowlana 1000m2 zlokalizowana w miejscowości Laski gmina Izabelin. W pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego. Urokliwa okolica, niedaleko do lasu. Starodrzew. Media - prąd, woda, gaz, kanalizacja do podciągnięcia ok 40 m Działka pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą, 30% zabudowy. Dojazd drogą prywatną - udział w drodze w cenie. W okolicy sklepy spożywcze, przystanek autobusowy. Polecam!!! OGÓLNE WARUNKI: Cena: 550000 PLN; Powierzchnia działki: 1000; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 550 PLN; Przeznaczenie działki: Budowlana; Szerokość działki (mb.): 26; Długość działki (mb.): 40; Kształt działki: Trapez; Ukształtowanie działki: Płaska; Dostępne od: 2020-11-30; OPIS NIERUCHOMOŚCI: Droga dojazdowa: Asfaltowa; Obecna zabudowa działki: Brak; Ogrodzenie: Częściowe; Aranżacja działki: Brak; MEDIA: Ujęcie wody: Miejska; Prąd: W drodze; Gaz: W drodze; Rodzaj kanalizacji: Miejska; WARUNKI ZABUDOWY: Plan miejscowy: Brak planu miejscowego; Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej; Wydane warunki zabudowy; Zapraszamy do kontaktu w godzinach: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00 WWW MKWADRAT EU - ZAPRASZAMY NA NASZ NOWY PORTAL NIERUCHOMOŚCIOWY ! TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY ! ----------------------------- Mamy jeszcze wiele innych ciekawych i godnych polecenia ofert w tej okolicy. Zapraszamy mkwadrat,eu BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości. Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie www.mkwadrat.eu ): - profesjonalna sesja zdjęciowa - filmy i zdjęcia z drona - home staging - pomoc prawna - kredyty ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji ! W serwisie mkwadrat,eu znajdziesz 5.000 ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.euNumer oferty w biurze: 26586/191/OGSLokalizacja: Mazowieckie, Warszawski zachodni, KampinosPowierzchnia: 1000Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Atrakcyjna działka 1000m Laski gmina Izabelin
Atrakcyjna działka 1000m Laski gmina Izabelin
550 000 zł
Błonie 30+ kilka dni temu

Działka budowlana 1000m2 zlokalizowana w miejscowości Laski gmina Izabelin. W pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego. Urokliwa okolica, niedaleko do lasu. Starodrzew. Media - prąd, woda, gaz, kanalizacja do podciągnięcia ok 40 m Działka pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą, 30% zabudowy. Dojazd drogą prywatną - udział w drodze w cenie. W okolicy sklepy spożywcze, przystanek autobusowy. Polecam!!! OGÓLNE WARUNKI: Cena: 550000 PLN; Powierzchnia działki: 1000; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 550 PLN; Przeznaczenie działki: Budowlana; Szerokość działki (mb.): 26; Długość działki (mb.): 40; Kształt działki: Trapez; Ukształtowanie działki: Płaska; Dostępne od: 2020-11-30; OPIS NIERUCHOMOŚCI: Droga dojazdowa: Asfaltowa; Obecna zabudowa działki: Brak; Ogrodzenie: Częściowe; Aranżacja działki: Brak; MEDIA: Ujęcie wody: Miejska; Prąd: W drodze; Gaz: W drodze; Rodzaj kanalizacji: Miejska; WARUNKI ZABUDOWY: Plan miejscowy: Brak planu miejscowego; Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej; Wydane warunki zabudowy; Zapraszamy do kontaktu w godzinach: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00 WWW MKWADRAT EU - ZAPRASZAMY NA NASZ NOWY PORTAL NIERUCHOMOŚCIOWY ! TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY ! ----------------------------- Mamy jeszcze wiele innych ciekawych i godnych polecenia ofert w tej okolicy. Zapraszamy mkwadrat,eu BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości. Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie www.mkwadrat.eu ): - profesjonalna sesja zdjęciowa - filmy i zdjęcia z drona - home staging - pomoc prawna - kredyty ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji ! W serwisie mkwadrat,eu znajdziesz 5.000 ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.euNumer oferty w biurze: 10055/191/OGSLokalizacja: Mazowieckie, Warszawski zachodni, KampinosPowierzchnia: 1000Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działki budowlane na sprzedaż! MOCZKOWO okolice Barlinka
Działki budowlane na sprzedaż! MOCZKOWO okolice Barlinka
120 000 zł
Barlinek 30+ kilka dni temu

Szukasz działki pod budowę - zadzwoń! Prywatnie - bez pośredników.(AKTUALIZACJA na końcu ogłoszenia)Oferta obowiązuje na 23 działki w Moczkowie, przygotowywane do budowy domków jednorodzinnych na obrzeżach Barlinka, w województwie zachodniopomorskim.Działki są o podobnych wielkościach (ok. 1000 m2), dokładniejsze parametry widać na załączonym zdjęciu. Cena 120 zł/m2 za uzbrojoną* działkę (kanalizacja, woda, prąd). *Jesteśmy w trakcie konsultowania planów i po ich stworzeniu zaczynamy uzbrajanie działek, proces ten trochę potrwa. Szczegóły w rozmowie telefonicznej/osobistej.Posiadamy decyzję o warunkach zabudowy. Do głównej drogi doprowadzane jest właśnie łącze światłowodowe.Teren znajduje się w otulinie parku krajobrazowego Barlinecko-Gorzowskiego, w pobliżu jeziora i lasu. Jak widać na załączonych zdjęciach w bliższej okolicy znajdują się jeszcze niezabudowane tereny, czyli cisza i spokój. Do centrum miasta- Barlinka- odległość wynosi około 2 km. Na zdjęciach widnieją również zachody słońca ujęte właśnie z tego terenu, zapewniam- jest przepięknie! Przyszłościowa inwestycja! :)Po więcej informacji zapraszam pod numer telefonu 505992642 lub 600733755, zachęcam do osobistego obejrzenia posiadłości, po wcześniejszym ustaleniu terminu.UWAGA PROMOCJA! Pierwsze 4 działki o obniżonej cenie!*ze względu na brak TYMCZASOWEGO podłączenia mediów, które nastąpi w bliższej przyszłości na całym terenie jednocześnie.1. Działka -20% 2. Działka -15% 3. Działka -10% 4. Działka -5%. Od ceny 120 zł/m2.AKTUALIZACJA:Rezerwacja działki nr. 3 ( promocja -20% wykorzystana)Działki prywatne, nie na sprzedaż nr.: 1, 2, 17, 20, 21.Zapraszam serdecznie!

Działka Celiny 1300m2 (nr: BS5-GS-268235-4)
Działka Celiny 1300m2 (nr: BS5-GS-268235-4)
65 000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

| Działka budowlana położenie: Celiny - wieś w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Iwanowice Powierzchnia - 1300 m 2 , cena 65000 zł Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy. W sąsiedztwie kilka domów. Bliskość lasu i natury. Działka przeznaczona w szczególności dla kogoś kto chce mieszkać w otoczeniu natury. Ptaki i drobne zwierzęta leśne dodatkową atrakcją. Do działki prowadzi dojazd gminną drogą utwardzoną na długości ok. 400 m. Aktualnie Urząd Gminy prowadzi prace nad pokryciem tej drogi asfaltem. Dostępne media - woda, prąd. Zapraszamy do współpracy. Ofertę prowadzi Wiesław. Tel. 781 366 658 | Działka budowlana Celiny, gmina Iwanowice Włościańskie powierzchnia 1300 m 2 , cena 65000 zł Działka budowlana położona w cichej i spokojnej okolicy. Dojazd drogą gminną polną - obecnie Gmina prowadzi prace nad utwardzeniem drogi zapewniającą bezkolizyjny dojazd. W bezpośrednim sąsiedztwie dom murowany. Zapraszam do współpracy ofertę prowadzi Wiesław tel. 781 366 658 ::DODATKOWE INFORMACJE | Plac zabaw: TAK | Prąd: jest | Gaz: brak | Woda: tak - miejska | Dojazd: droga gruntowa | Otoczenie: las | Kanalizacja: brak | Komunikacja publ.: bus | Odległość do komunikacji publicznej [m]: 500 | Odległość od centrum [m]: 800 | Odl. do sklepu [m]: 1000 | Odl. do szkoły [m]: 800 | Położenie: na wsi | Wymiary działki [m]: 70 | Zagosp. działki: niezagospodarowana | Ukształtowanie działki: płaska | Kształt działki: prostokąt | Ogrodzenie działki: brak | Warunki zabudowy: brak | Zabudowa działki: brak | ::LINK DO STRONY | virgo.galapp.net/Moduly/Virgo/virOfertaDrukuj.aspx?numid=5873272&id=A752F20799 ::KONTAKT DO AGENTA | Wiesław Pietrus | +48 781 366 658 | wieslaw@sadurscy.pl ::DANE BIURA | Oddział BS5, Nowa Huta | Bracia Sadurscy Dariusz Sadurski | Królewska 67 | 30-081 Kraków | 12 265 10 29Numer oferty w biurze: BS5-GS-268235-4Lokalizacja: Małopolskie, Krakowski, IwanowicePowierzchnia: 1300Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Celiny 1300m2 (nr: BS5-GS-268235-2)
Działka Celiny 1300m2 (nr: BS5-GS-268235-2)
65 000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

| Działka budowlana położenie: Celiny - wieś w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Iwanowice Powierzchnia - 1300 m 2 , cena 65000 zł Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy. W sąsiedztwie kilka domów. Bliskość lasu i natury. Działka przeznaczona w szczególności dla kogoś kto chce mieszkać w otoczeniu natury. Ptaki i drobne zwierzęta leśne dodatkową atrakcją. Do działki prowadzi dojazd gminną drogą utwardzoną na długości ok. 400 m. Aktualnie Urząd Gminy prowadzi prace nad pokryciem tej drogi asfaltem. Dostępne media - woda, prąd. Zapraszamy do współpracy. Ofertę prowadzi Wiesław. Tel. 781 366 658 | Działka budowlana Celiny, gmina Iwanowice Włościańskie powierzchnia 1300 m 2 , cena 65000 zł Działka budowlana położona w cichej i spokojnej okolicy. Dojazd drogą gminną polną - obecnie Gmina prowadzi prace nad utwardzeniem drogi zapewniającą bezkolizyjny dojazd. W bezpośrednim sąsiedztwie dom murowany. Zapraszam do współpracy ofertę prowadzi Wiesław tel. 781 366 658 ::DODATKOWE INFORMACJE | Plac zabaw: TAK | Prąd: jest | Gaz: brak | Woda: tak - miejska | Dojazd: droga gruntowa | Otoczenie: las | Kanalizacja: brak | Komunikacja publ.: bus | Odległość do komunikacji publicznej [m]: 500 | Odległość od centrum [m]: 800 | Odl. do sklepu [m]: 1000 | Odl. do szkoły [m]: 800 | Położenie: na wsi | Wymiary działki [m]: 70 | Zagosp. działki: niezagospodarowana | Ukształtowanie działki: płaska | Kształt działki: prostokąt | Ogrodzenie działki: brak | Warunki zabudowy: brak | Zabudowa działki: brak | ::LINK DO STRONY | virgo.galapp.net/Moduly/Virgo/virOfertaDrukuj.aspx?numid=5873272&id=A752F20799 ::KONTAKT DO AGENTA | Wiesław Pietrus | +48 781 366 658 | wieslaw@sadurscy.pl ::DANE BIURA | Oddział BS5, Nowa Huta | Bracia Sadurscy Dariusz Sadurski | Królewska 67 | 30-081 Kraków | 12 265 10 29Numer oferty w biurze: BS5-GS-268235-2Lokalizacja: Małopolskie, Krakowski, IwanowicePowierzchnia: 1300Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Celiny 1300m2 (nr: BS5-GS-268235-1)
Działka Celiny 1300m2 (nr: BS5-GS-268235-1)
65 000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

| Działka budowlana położenie: Celiny - wieś w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Iwanowice Powierzchnia - 1300 m 2 , cena 65000 zł Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy. W sąsiedztwie kilka domów. Bliskość lasu i natury. Działka przeznaczona w szczególności dla kogoś kto chce mieszkać w otoczeniu natury. Ptaki i drobne zwierzęta leśne dodatkową atrakcją. Do działki prowadzi dojazd gminną drogą utwardzoną na długości ok. 400 m. Aktualnie Urząd Gminy prowadzi prace nad pokryciem tej drogi asfaltem. Dostępne media - woda, prąd. Zapraszamy do współpracy. Ofertę prowadzi Wiesław. Tel. 781 366 658 | Działka budowlana Celiny, gmina Iwanowice Włościańskie powierzchnia 1300 m 2 , cena 65000 zł Działka budowlana położona w cichej i spokojnej okolicy. Dojazd drogą gminną polną - obecnie Gmina prowadzi prace nad utwardzeniem drogi zapewniającą bezkolizyjny dojazd. W bezpośrednim sąsiedztwie dom murowany. Zapraszam do współpracy ofertę prowadzi Wiesław tel. 781 366 658 ::DODATKOWE INFORMACJE | Plac zabaw: TAK | Prąd: jest | Gaz: brak | Woda: tak - miejska | Dojazd: droga gruntowa | Otoczenie: las | Kanalizacja: brak | Komunikacja publ.: bus | Odległość do komunikacji publicznej [m]: 500 | Odległość od centrum [m]: 800 | Odl. do sklepu [m]: 1000 | Odl. do szkoły [m]: 800 | Położenie: na wsi | Wymiary działki [m]: 70 | Zagosp. działki: niezagospodarowana | Ukształtowanie działki: płaska | Kształt działki: prostokąt | Ogrodzenie działki: brak | Warunki zabudowy: brak | Zabudowa działki: brak | ::LINK DO STRONY | virgo.galapp.net/Moduly/Virgo/virOfertaDrukuj.aspx?numid=5873272&id=A752F20799 ::KONTAKT DO AGENTA | Wiesław Pietrus | +48 781 366 658 | wieslaw@sadurscy.pl ::DANE BIURA | Oddział BS5, Nowa Huta | Bracia Sadurscy Dariusz Sadurski | Królewska 67 | 30-081 Kraków | 12 265 10 29Numer oferty w biurze: BS5-GS-268235-1Lokalizacja: Małopolskie, Krakowski, IwanowicePowierzchnia: 1300Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Celiny 1300m2 (nr: BS5-GS-268235-9)
Działka Celiny 1300m2 (nr: BS5-GS-268235-9)
80 000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

| Działka budowlana położenie: Celiny - wieś w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Iwanowice Powierzchnia - 1300 m 2 , cena 65000 zł Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy. W sąsiedztwie kilka domów. Bliskość lasu i natury. Działka przeznaczona w szczególności dla kogoś kto chce mieszkać w otoczeniu natury. Ptaki i drobne zwierzęta leśne dodatkową atrakcją. Do działki prowadzi dojazd gminną drogą utwardzoną na długości ok. 400 m. Aktualnie Urząd Gminy prowadzi prace nad pokryciem tej drogi asfaltem. Dostępne media - woda, prąd. Zapraszamy do współpracy. Ofertę prowadzi Wiesław. Tel. 781 366 658 | Działka budowlana Celiny, gmina Iwanowice Włościańskie powierzchnia 1300 m 2 , cena 65000 zł Działka budowlana położona w cichej i spokojnej okolicy. Dojazd drogą gminną polną - obecnie Gmina prowadzi prace nad utwardzeniem drogi zapewniającą bezkolizyjny dojazd. W bezpośrednim sąsiedztwie dom murowany. Zapraszam do współpracy ofertę prowadzi Wiesław tel. 781 366 658 ::DODATKOWE INFORMACJE | Plac zabaw: TAK | Prąd: jest | Gaz: brak | Woda: tak - miejska | Dojazd: droga gruntowa | Otoczenie: las | Kanalizacja: brak | Komunikacja publ.: bus | Odległość do komunikacji publicznej [m]: 500 | Odległość od centrum [m]: 800 | Odl. do sklepu [m]: 1000 | Odl. do szkoły [m]: 800 | Położenie: na wsi | Wymiary działki [m]: 70 | Zagosp. działki: niezagospodarowana | Ukształtowanie działki: płaska | Kształt działki: prostokąt | Ogrodzenie działki: brak | Warunki zabudowy: brak | Zabudowa działki: brak | ::LINK DO STRONY | virgo.galapp.net/Moduly/Virgo/virOfertaDrukuj.aspx?numid=5873272&id=A752F20799 ::KONTAKT DO AGENTA | Wiesław Pietrus | +48 781 366 658 | wieslaw@sadurscy.pl ::DANE BIURA | Oddział BS5, Nowa Huta | Bracia Sadurscy Dariusz Sadurski | Os. Kazimierzowskie 36 | 31-844 Kraków | 12 265 10 29Numer oferty w biurze: BS5-GS-268235-9Lokalizacja: Małopolskie, Krakowski, IwanowicePowierzchnia: 1300Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

DZIAŁKA BUDOWLANA OTWOCK - WÓLKA MLĄDZKA,LASKOWA 1000m2 kwadrat, blisko szkoły, rzeki, orlika
DZIAŁKA BUDOWLANA OTWOCK - WÓLKA MLĄDZKA,LASKOWA 1000m2 kwadrat, blisko szkoły, rzeki, orlika
230 000 zł
Otwock 30+ kilka dni temu

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną przy ul. Laskowej w Otwocku - Wólce Mlądzkiej Nieruchomość ma powierzchnię 1000 m2 i znajduje się w luźnej zabudowie nowo powstałych domów jednorodzinnych, blisko skrzyżowania z ulicą Żeromskiego. Bezpośrednio do działki prowadzi droga utwardzona i bardzo krótki odcinek drogi wewnętrznej. Działka ma również bardzo dobry dojazd do Szosy Lubelskiej (trasy Warszawa – Lublin), co sprawia, że wygodnie i w bardzo krótkim czasie można stąd dojechać do centrum Warszawy (ok. 30 km). Wymiary działki to 33 m x 33 m, jest ona zatem łatwym do rozplanowania KWADRATEM. Jest niezalesiona. Objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Nieruchomość położona jest w spokojnej, malowniczej okolicy, kilka kroków od rzeki Świder i lasu. Łączy w sobie wszystkie zalety mieszkania poza ścisłym centrum z bliskością miasta. Jest to bez wątpienia bardzo korzystna lokalizacja ze względu na łatwość dojazdu do Warszawy i centrum Otwocka, zarówno własnym jak i publicznym transportem. Komunikację z Warszawą i Otwockiem zapewniają: linia ZTM L22 (zapewniająca bezpośredni dojazd do linii SKM), linie prywatnej komunikacji autobusowej. Przy działce znajdują się takie media jak: prąd, kanalizacja woda miejska Co sprawia, że jest praktycznie gotowa do rozpoczęcia inwestycji. W odległości ok. 300 metrów znajduje się: szkoła podstawowa z placem zabaw, przystanki 2 linii autobusów ZTM Warszawa (kierunki: Warszawa, Otwock, Wiązowna) ścieżka rowerowa, sklepy spożywcze. Niedaleko działki znajdują się również: kościół "orlik" biblioteka publiczna Villa Park Otwock stacje benzynowe Można tu świetnie odpocząć i poczuć słynny otwocki klimat. Powierzchnia działki pozwala również na stworzenie ogrodu i miejsca rekreacji. Niewątpliwie jest to lokalizacja przyjazna dzieciom - pozwala na kontakt z przyrodą, a jednocześnie nie obciąża ich długimi, uciążliwymi dojazdami do szkoły. ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA KONTAKT: Tel.: 600-734-046

Sprzedam atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Pilawie
Sprzedam atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Pilawie
275000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia548
Cena za m²501.82 zł/m²

Agencjom i pośrednikom uprzejmie dziękuję. Proszę nie dzwonić, nie jestem zainteresowany powierzeniem sprzedaży działki agencji lub pośrednikowi. Jest to oferta sprzedaży wystawiona przez właściciela działki skierowana bezpośrednio do zainteresowanego nabywcy. Atrakcyjnie położona, otoczona lasem, dobrze skomunikowana z Warszawą działka budowlana. Położenie: miasto Pilawa, powiat garwoliński. - droga S17 w odległości 3 km wjazd/zjazd na węźle Lipówki, jest to odległość zapewniająca ciszę (nie słychać szumu samochodów z drogi), a jednocześnie jest na tyle blisko, że błyskawicznie wjeżdżasz na ekspresówkę :) - komunikacja PKP: ok. 500 m do stacji kolejowej PKP Pilawa, z której odjeżdżają pociągi pośpieszne PKP Intercity do Warszawy Centralnej oraz Kolei Mazowieckich do Śródmieścia (linia KM7). Nowa, wyremontowana linia zapewnia krótki czas dojazdu PKP Intercity do Warszawy. - ok. 6 km do miasta powiatowego Garwolin, - atrakcyjność miasta Pilawa znacznie wzrosła po wyremontowaniu linii kolejowej i wybudowaniu drogi S17. Już teraz powstaje pierwszy budynek wielorodzinny budowany przez dewelopera tuż obok stacji PKP, a sam rejon stacji przechodzi rewitalizację i przebudowy. W toku projektowym są prace związane z zaprojektowaniem i budową obwodnicy Pilawy, która będzie łączyć się na węźle Lipówki z drogą S17. Obwodnica będzie przebiegać w południowej części miasta, co dodatkowo zwiększy atrakcyjność oferowanej działki, która znajdzie się w tzw. miejskim trójkącie komunikacyjnym (pociąg-autobus-samochód). Działka jest otoczona lasem, doskonałe powietrze, cisza, spokój ok. 1200 m do rezerwatu Rogalec, w zadbanym, dużym kompleksie leśnym są ścieżki piesze i rowerowe. Na działce nie słyszysz odgłosów żadnego ruchu samochodowego i nie czujesz smrodu spalin. Możesz wywietrzyć płuca z miejskiego smogu. Na tej działce w otulinie lasu poczujesz prywatność. Inne działki położone na tym osiedlu nie mają takiego komfortu, dookoła będziesz miał sąsiadów. Jest to jedna z nielicznych działek, które zapewniają komfort poufności. Ponadto działka jest położona przy końcu ulicy, na której ruch będzie minimalny - tylko mieszkańcy kilku działek będą poruszać się tą ulicą, która tylko "jednym końcem" łączy się z siecią uliczek na osiedlu, a "na drugim końcu" kończy się w lesie. Twoje dzieci będą mogły czuć się bezpiecznie przed domem. Jednocześnie masz "pod ręką" stację PKP Intercity, komunikację autobusową i szybki dojazd do centrum Warszawy samochodem po drodze ekspresowej S17. O rezerwacie możesz przeczytać w Wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Rezerwat_przyrody_Rogalec - prąd w drodze, - woda: (studnia) możliwa do wywiercenia lub podłączenie do wodociągu miejskiego, - kanalizacja: własna lub możliwość podłączenia do miejskiej, - gaz: możliwość podłączenia. Pełna infrastruktura miejska: ośrodek zdrowia, posterunek policji, urząd miasta i gminy, przedszkole, szkoła podstawowa, biblioteka, kościół, dużo sklepów, stacja PKP Intercity. Wszystko w promieniu do 1000 m, można spokojnie dojść i wrócić spacerkiem! Na stację PKP dochodzisz spacerkiem w czasie około kwadransa! Obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne, co powoduje ułatwiony proces uzyskania pozwolenia na budowę. W rejonie miasta, w którym położona jest działka, nie mieszczą się żadne zakłady przemysłowe, które mogłyby zanieczyszczać lub hałasować. Zakłady przemysłowe (np. Akzo Nobel) mieszczą się na drugim końcu miasta w rejonie ulicy Przemysłowej. Nr działki: 1943, obręb Pilawa. https://pilawa.e-mapa.net/ Stan prawny: jednej właściciel, pełna własność, księga wieczysta, brak jakichkolwiek obciążeń na nieruchomości. Jeżeli dysponujesz gotówką, możesz dokonać transakcji zakupu "od ręki", a jeżeli chcesz otrzymać kredyt bankowy na zakup działki - będzie to ułatwione, ponieważ działka posiada swoją księgę wieczystą w Sądzie w Garwolinie. Cena działki podlega niewielkiej negocjacji. Jeżeli poszukujesz działki przeznaczonej do budowy domu dla swojej rodziny lub działki rekreacyjnej, to jest najlepsza lokalizacja w okolicy Warszawy. Oferuję atrakcyjnie położoną działkę na Twój dom w zdrowym klimacie i lokalizacji atrakcyjnie skomunikowanej do Warszawy.

Okazyjnie sprzedam bezpośrednio działki budowlane koło Łodzi
Okazyjnie sprzedam bezpośrednio działki budowlane koło Łodzi
1200000 zł
Łódź 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²0 zł/m²
Powierzchnia55000 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

Sprzedam po okazyjnej cenie bezpośrednio działki budowlane położone 20 km. od Łodzi w bardzo malowniczym miejscu blisko las grzybowy i jagodowy. Cena 69 zł. dotyczy jednego metra do negocjacji , ale może być kupiona w całości około 55000 m. wówczas cena będzie o wiele niższa. Każda działka ma odrębną własność, a wielkość działek jest różna od 1000 m. do 1800 m., a dojazd do nich jest już drogą asfaltową. Na obecną chwile media są w drodze : prąd i woda natomiast sieć kanalizacyjna jest w planach gminnych. Blisko znajduje się sklep Biedronka, Carrefour i inne sklepy, masarnia, Urząd Gminy, stacje: benzynowe, kolejowa, PKS oraz przychodnia lekarska, apteki... itd. Całość położona jest w pięknej, malowniczej okolicy, gdzie jest cisza i spokój słychać jedynie śpiew ptaków z niedalekiego lasu, gdzie można bardzo dobrze wypocząć na łonie natury oraz raj dla wędkarzy , gdzie można powędkować w pobliskim Karpinie. Do samej działki jest poprowadzona droga asfaltowa, którą szybko dojedzie się do centrum Łodzi i do pracy czy po większe zakupy. Okolica jest cicha i spokojna, idealna na weekendowe wypady za miasto w piękną słoneczną letnią pogodę oraz możliwość oderwania się od zgiełku miasta bez konieczności pokonywania znacznych odległości. Ziemię można przeznaczyć do budowy domów jednorodzinnych bądź do własnego użytku na której na pewno będzie się można dobrze zrelaksować, a przy tym odnosić korzyści. POLECAM do kupna całości w tak uroczym miejscu i tej decyzji w przyszłości nigdy nie pożałujesz... SPRZEDAM czteropokojowe z kuchnią M-5 w Łodzi na Radogoszczu w cichej i spokojnej okolicy blisko do komunikacji miejskiej MPK tramwajowej i autobusowej. Mieszkanie słoneczne po generalnym remoncie ( niedokończonym ) z dużym balkonem z zejściem do ogródka około 100 m. od strony południowej, gdzie słońce jest przez cały dzień. Blok ocieplony styropianem 15 cm., na dachu są solary, które dogrzewają wodę w bloku, gdzie są niższe rachunki za wodę, a także za centralne ogrzewanie. W całym pionie mieszkaniowym nie znajdzie się takiego samego w rozkładzie mieszkania co oznacza, że można je samodzielnie aranżować według swojego pomysłu, a wyburzając ściany i łącząc pokoje ze sobą można uzyskać duże przestrzenie czując jakby mieszkało się w domu. W mieszkaniu wymienione są wszystkie podłogi we wszystkich pomieszczeniach tzn. skute było wszystko, a potem ocieplane styropianem następnie stalowa kratownica i wylewka samopoziomująca. Na podłogach we wszystkich pokojach parkiet: w dużym jest dębowy, w mniejszych parkiet jasny grabowy, a w pozostałych pomieszczeniach tj. łazienka, ubikacja, kuchnia terakota wysokiej klasy również cały balkon wraz ze schodami wyłożony jest terakotą w cegiełkę. Wszystkie okna wymienione na drewniane z Sokółki i plastykowe ze Sander-a, parapety w gresach marmurowych oraz wymienione zostały wszystkie futryny w mieszkaniu wraz z drzwiami. Ceramika w łazience i w ubikacji Villeroy & Boch, armatura Kludii, a całość w płytkach nowoczesnej aranżacji. Jedyny pokój od klatki schodowej jest ocieplony dodatkowo styropianem, a z drugiej strony jest w drewnie dlatego jest cieplutki, a całe mieszkanie widne, słoneczne i bardzo przytulne. Tereny rekreacyjne: fitness, las, obiekt sportowy, park, plac zabaw dla dzieci, rower miejski, siłownia, ścieżka rowerowa. Punkty usługowe: apteki, bankomat, centrum handlowe, cukiernia, delikatesy, kwiaciarnia, piekarnie, ryneczek, sklepy spożywcze, TESCO, Żabka i niedaleko Biedronka Instytucje: dwa przedszkola, gimnazjum, szkoła podstawowa, szkoła średnia i w bliskiej okolicy żłobek. POLECAM serdecznie do kupna mieszkania jak ktoś chce zamieszkać w zielonej części " płuc " Łodzi :))

Filtr