Wszystkie ogłoszenia w kategorii Biuro / lokal sprzedam

Sortowanie:
Znaleziony: 46 ogłoszenie w kategorii Biuro / lokal sprzedam w Pobiedziska
Działka w świetnej lokalizacji - 1230m
Działka w świetnej lokalizacji - 1230m
26000000 zł
nowe Pobiedziska 2 dnia plecy

PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:Na sprzedaż działka o pow. 1230 m2. Wymiary ok. 25x50m. W najbliższej okolicy – zabudowa domów jednorodzinnych.LOKALIZACJA:Działka położona we Wronczynku, urokliwej miejscowości położonej w sąsiedztwie lasów i jezior. Najbliższe z nich – Jezioro Stęszewskie jest w odległości 1km. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajdują się malownicze pola oraz zabudowa jednorodzinna. Rewers działki ukierunkowany na południowy wschód, dzięki czemu w ogrodzie za domem już od najwcześniejszych godzin porannych, będziemy mogli cieszyć się promieniami słońca. Nieruchomość znajduje się około 25 km od Poznania, więc zdecydowanie mieści się w granicach rozsądnej odległości, w przypadku dojazdu do pracy. Dodatkowo, kluczową cechą a tej nieruchomości jest łatwość dostępu do mediów.MEDIA: - prąd, woda, gaz w bezpośrednio przylegającej ulicy. Sieć kanalizacyjna w odległości 50 m.ATUTY:- cicha i spokojna okolica- wspaniałe ułożenie względem słońca- atrakcyjna cena- działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania PrzestrzennegoZainteresowała Cię ta nieruchomość? Zadzwoń!Tomasz TarnowskiCastle NieruchomościTel.:577 891 225Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

Budynek użytkowy Pobiedziska
Budynek użytkowy Pobiedziska
2700000 zł
Pobiedziska 3 kilka dni temu
Powierzchnia880

Daj zajazdowi nowe życie! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży restauracji z ogromnym potencjałem w Pobiedziskach koło Poznania, przy drodze wojewódzkiej nr 194, łączącej Poznań z Gnieznem. Nieruchomość sprawdzi się doskonale jako zajazd, hotel, restauracja, gospoda. Budynek powstał w 2006 roku i ma łączną powierzchnię około 880m2. Dookoła znajdują się 3 parkingi, mogące pomieścić również autobusy. Powierzchnia działki wynosi 3000m2. Na parterze obiektu znajdują się 2 sale (około 110m2 i 84m2), kuchnia, zaplecze barowe, duży hol z recepcją, szatnią, strefą odpoczynku oraz łazienki. Na pierwszym piętrze znajduje się sala konferencyjna z dużym balkonem oraz 8 pokoi z łazienkami. Do dyspozycji mamy także poddasze do własnej aranżacji. Na poziomie -1 mieści się duże zaplecze kuchenne z windą gastronomiczną, biuro, mała sala, pomieszczenia socjalne z łazienkami oraz pokój, mogący być na przykład salą zabaw. Do poziomu -1 mamy również dostęp z tylnego parkingu. Wnętrza odświeżono po ostatnich najemcach. Stan budynku jest bardzo dobry, nie wymaga od nowego właściciela wielu nakładów finansowych. W obiekcie znajduje się monitoring oraz alarm. Lokalizacja: - 50m do stacji kolejowej - do centrum Poznania 20km - do Gniezna 25km - do Wrześni 30km - dookoła z jednej strony lasy, jeziora i pola, z drugiej luźna zabudowa jednorodzinna - w odległości 700m znajduje się Skansen Miniatur Szlaku Piastowskiego Atuty: - doskonała lokalizacja - budynek dobrze widoczny z drogi wojewódzkiej - bardzo dobry stan budynku - wygodny i przemyślany układ pomieszczeń - nie wymaga wielu dodatkowych nakładów finansowych Zapraszamy do kontaktu! Małgorzata Marszałek   Katarzyna Kolecka   #inwestycja #zajazdnasprzedaż #restauracjanasprzedaż #kupięhotel #zajazd #karczmanasprzedaż #gospodanasprzedaż #Pobiedziska #inwestycjakołoPoznania #castlenieruchomości #okazja #pomysłnabiznes #hotelnasprzedaż #działkakołoPoznania Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

działka budowlana
działka budowlana
25000000 zł
Pobiedziska 5 dni plecy

Proponujemy Państwu na sprzedaż przepięknie położną działkę budowlaną na obrzeżach Puszczy `Zielonka` na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Jerzyn, Gorzkie Pole, 25 kilometrów od Poznania. W najbliższej okolicy nowe domy oraz Rodzinny Ogród Działkowy `Rzepicha`. Miejsce gwarantuje przyszłym nabywcom spokój, ciszę, możliwość obcowania z naturą ( bliskość lasów, jezior, ptaki, jelenie, dziki). ODLEGŁOŚCI: sklepy ok 800m, markety spożywcze, ośrodek zdrowia, szkoły, banki, kościół ok 3km, dworzec PKP i PKS ok 1500m, lasy 800m. Zgodnie z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego na oferowanej działce można wybudować dom jednorodzinny wraz z pomieszczeniem gospodarczym, garażowym nie przekraczającym razem 40% powierzchni działki. Wysokość budynków: jedna kondygnacja z poddaszem użytkowym. Dach dwu lub wielospadowy kryty dachówką lub materiałem dachówkopodobnym. Można prowadzić działalność gospodarczą nie może jednak ona znacząco oddziaływać na środowisko. MEDIA przy działce: energia elektryczna, woda. ZAPRASZAMY!!! VIRTUS Nieruchomości Pobiedziska. Ofertę prowadzi: Krzysztof Konieczny,609 05-13-51 Oferta nr47050139 wysłana z systemu LocumNet Online

Daj zajazdowi nowe życie! Okazja
Daj zajazdowi nowe życie! Okazja
270000000 zł
Pobiedziska 5 dni plecy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży restauracji z ogromnym potencjałem w Pobiedziskach koło Poznania, przy drodze wojewódzkiej nr 194, łączącej Poznań z Gnieznem.Nieruchomość sprawdzi się doskonale jako zajazd, hotel, restauracja, gospoda. Budynek powstał w 2006 roku i ma łączną powierzchnię około 880m2. Dookoła znajdują się 3 parkingi, mogące pomieścić również autobusy. Powierzchnia działki wynosi 3000m2.Na parterze obiektu znajdują się 2 sale (około 110m2 i 84m2), kuchnia, zaplecze barowe, duży hol z recepcją, szatnią, strefą odpoczynku oraz łazienki.Na pierwszym piętrze znajduje się sala konferencyjna z dużym balkonem oraz 8 pokoi z łazienkami.Do dyspozycji mamy także poddasze do własnej aranżacji.Na poziomie -1 mieści się duże zaplecze kuchenne z windą gastronomiczną, biuro, mała sala, pomieszczenia socjalne z łazienkami oraz pokój, mogący być na przykład salą zabaw. Do poziomu -1 mamy również dostęp z tylnego parkingu.Wnętrza odświeżono po ostatnich najemcach. Stan budynku jest bardzo dobry, nie wymaga od nowego właściciela wielu nakładów finansowych. W obiekcie znajduje się monitoring oraz alarm.Lokalizacja:- 50m do stacji kolejowej- do centrum Poznania – 20km- do Gniezna – 25km- do Wrześni – 30km- dookoła z jednej strony lasy, jeziora i pola, z drugiej luźna zabudowa jednorodzinna- w odległości 700m znajduje się Skansen Miniatur Szlaku PiastowskiegoAtuty:- doskonała lokalizacja- budynek dobrze widoczny z drogi wojewódzkiej- bardzo dobry stan budynku- wygodny i przemyślany układ pomieszczeń- nie wymaga wielu dodatkowych nakładów finansowychZapraszamy do kontaktu!Małgorzata Marszałek510 209 116Katarzyna Kolecka512 330 990#inwestycja #zajazdnasprzedaż #restauracjanasprzedaż #kupięhotel #zajazd #karczmanasprzedaż #gospodanasprzedaż #Pobiedziska #inwestycjakołoPoznania #castlenieruchomości #okazja #pomysłnabiznes #hotelnasprzedaż #działkakołoPoznaniaPowyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

Budynek użytkowy Pobiedziska
Budynek użytkowy Pobiedziska
2700000 zł
Pobiedziska 7 dni plecy
Powierzchnia880

Opis w trakcie przygotowania Katarzyna Kolecka Te.:   Biuro Nieruchomości CASTLE Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

Działka budowlana (2549m2) - spokojna okolica
Działka budowlana (2549m2) - spokojna okolica
22900000 zł
Pobiedziska 17 dni plecy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Łagiewnikach, w sąsiedztwie Puszczy Zielonki. Nieruchomość otulona terenami rolniczymi - łąki oraz pola. Jeziora Wronczyńskie w odległości 10 minut samochodem. Wspaniałe Możliwości:Powierzchnia - 2549m², zapewniająca szeroki zakres możliwości projektowych, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny gruntu. Okoliczne tereny oznaczone jako rolnicze. Do Pobiedzisk dojedziemy samochodem w 10 minut, gdzie znajdziemy wszystkie najpotrzebniejsze sklepy oraz urzędy. Wjazd na nieruchomość bezpośrednio z drogi asfaltowej.Atuty:-Działka nie jest objęta MPZP, co daje szeroki wachlarz możliwości przy wyborze projektu domu,-Bardzo cicha i spokojna okolica,-Atrakcyjna cena.Media i Infrastruktura:Prąd bezpośrednio w drodze. Przyłącze wody w okolicy 70m.Skontaktuj się ze mną i umów się na prezentację:Tomasz TarnowskiCastle NieruchomościTel.:577 891 225Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dane w nim zawarte mogą ulec zmianie.Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Oferujemy także pomoc w doborze kredytu.

Pod produkcję - MPZP działalność uciążliwa - 7,3h
Pod produkcję - MPZP działalność uciążliwa - 7,3h
10875000 zł
Pobiedziska 26 dni plecy

Przedstawiamy na sprzedaż obiekt produkcyjny, zlokalizowany 30 km na północ od Poznania, w którym mieściła się produkcja elementów drewnianych. To świadczy o wysokim poziomie zabezpieczeń ppoż.Teren pod MPZP - przeznaczenie pod AG z dopuszczeniem działalności uciążliwej. Obiekt zajmuje teren 7,3 ha i obejmuje:- rząd hal o powierzchni 8800m2, hale w konstrukcji stalowej z dowolnym ułożeniem ścian działowych wewnątrz, z konstrukcją dachu skręconą na śruby i możliwością podniesienia do 12 m, - plac z silosami,- wagę najazdowa o nośności do 50 ton,- budynki biurowe,- centrum konferencyjne,- stróżowka,- dwie stacje trafo,- basen ppoż,- linię średniego napięcia,- przepompownię. Teren uzbrojony we wszystkie instalacje, kanalizację deszczową i sanitarną. Gaz poza działką, możliwy do doprowadzenia. Hale z możliwością połączenia w jedną przestrzeń o konstrukcji umożliwiającej podniesienie dachu do 12 m wysokości.W halach zrealizowano wylewki żywiczne równane pod maszyny CNC.Stanowiska dla maszyn produkcyjnych wyposażone w kompresory sprężonego powietrza. Hale wyposażone w okna otwierane elektrycznie i nagrzewnice. Posadzki żywiczne w szklaku komunikacyjnym. Piec produkcji RAFAKO o mocy 4.1 MW stałopalny z systemem akustycznego czyszczenia. Rozprowadzenie ciepła po wszystkich halach. Światłowód. Linie produkcyjne wyposażone w stanowiska komputerowe. Zaplecze ślusarskie dla maszyn. Zakład samowystarczalny. Na halach instalacje fotowoltaiki o mocy 2 x 50 kWp. Umowa prosumencka z zakładem energetycznym na 11 lat. Aktualnie ponad 100 tys KW wyprodukowanych. Budynek socjalny z możliwością zamieszkania 14 osób. Doskonale zaopatrzona kantyna i część socjalna. Zakład dostosowany do pracy ciągłej - w zakładzie w szczycie produkcji pracowało po 60 osób na 3 zmiany.Zapraszamy na prezentację.

Hala Pobiedziska
Hala Pobiedziska
10860000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu
Powierzchnia8800

Na sprzedaż kompleks hal produkcyjno-magazynowych o powierzchni ok. 8 800 m2, położonych na działce 7,25 ha w gminie Pobiedziska, województwo wielkopolskie. MPZ dopuszcza prowadzenie działalności uciążliwej. Plan dopuszcza dowolny podział nieruchomości. NIERUCHOMOŚĆ SKŁADA SIĘ Z: 1. Hale produkcyjno-magazynowych z pomieszczeniami dla kadry kierowniczej i podręcznymi magazynami 2. Budynek, z częścią socjalną dla pracowników ( szatnie, stołówka, łazienki ) oraz częścią biurową, kompletnie wyposażona w sprzęt i urządzenia konieczne do kierowania i nadzorowania prowadzonej działalności. W budynku mieszczą się również w pełni wyposażone pomieszczenia noclegowe dla pracowników / gości. 3. Duży parking samochodowy dla kadry i pracowników. POŁOŻENIE Nieruchomość położona jest w gminie Pobiedziska, województwo wielkopolskie, w odległości ok. 25 km. Poznań jest jednym z największych miast w zachodniej Polsce i znajduje się w nim międzynarodowe lotnisko. Do firmy jest dogodny utwardzony dojazd drogą gminną, z betonowych kształtowych płyt o długości ok. 650 m, blisko drogi ekspresowej S5 Poznań-Bydgoszcz-Gdańsk (w odległości ok. 10 km), którą można szybko dojechać bezkolizyjnie do autostrady A2 Warszawa-Poznań-Berlin. Sąsiedztwo stanowią grunty użytkowane rolniczo oraz grunty przeznaczone pod działalność przemysłową. Odległość do najbliższych zabudowań wynosi około 700 m, co pozwala także na lokowanie działalności potencjalnie uciążliwej dla mieszkańców. UZBROJENIE TECHNICZNE Nieruchomość uzbrojona jest w gminną sieć wodociągową, kanalizację burzową, gminną kanalizację sanitarną, montoring, w odległości kilkuset metrów przebiega sieć gazowa. Na terenie nieruchomości znajdują się dwie niezależne własnościowe stacje transformatorowe zasilające nieruchomość 160 + 250 kW. Moc obu transformatorów można zwiększyć. Przy obu stacjach transformatorowych zamontowane są automatyczne szafy do kompensacji mocy biernej i indukcyjnej. Waga najazdowa do 50 TON Kocioł grzewczy stałopalny na paliwo stałe SEFAKO ER 125-031 41 MW z osprzętem Do nieruchomości doprowadzona jest sieć telefonii stacjonarnej oraz linia światłowodowa. W okolicy są zlokalizowane maszty telefonii komórkowej zapewniające dobrą jakość połączeń komórkowych. Teren jest ogrodzony i oświetlony. Na dachach hal produkcyjnych i budynku biurowym zamontowane są instalacje fotowoltaiczne o łącznej mocy ok. 115 kWp. W roku 2023 wyprodukowane zostało około 110 MWh energii elektrycznej. Jest możliwa rozbudowa instalacji. Cała nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zatwierdzonym przez Radę Miasta i Gminy Pobiedziska uchwałą nr XXXVIII/394/2013 i znajduje się w strefie dopuszczającej lokalizację m.in. obiektów przemysłowych, składów, baz, magazynów i obiektów technicznych. Kompleks znajduje się na działce o regularnym kształcie, na płaskim terenie. Dopuszcza się modernizację istniejącej zabudowy oraz jej przebudowę i rozbudowę. Powierzchnia nieruchomości wynosi 7,2434 ha, którą można dowolnie dzielić. Istnieje jeszcze możliwość dokupienia od KOWR Oddział Poznań Oddział Poznań sąsiadującej działki o powierzchni ok. 1,31 ha, która także przeznaczona jest pod działalność przemysłową. Zapraszam do kontaktu Izabela Sobczak tel.   Keller Williams Partners ul. Bednarska 6, Poznań

Działka budowlana, z projektem, mediami, rozpoczętą budową! Borówko/Pobiedziska
Działka budowlana, z projektem, mediami, rozpoczętą budową! Borówko/Pobiedziska
25900000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w urokliwej miejscowości Borówko (gm. Pobiedziska) położonej w odległości 2,7 km od centrum Pobiedzisk, 27 km od centrum Poznania. Powierzchnia działki 1486 m2. Położenie w spokojnej okolicy, przy drodze powiatowej, (asfaltowej) oraz gminnej utwardzonej, ze zjazdem drogą prywatną utwardzoną. W najbliższym otoczeniu działki budowlane, w większości już zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi, tereny zielone, las, zbiorniki wodne. Teren nieobjęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, jednakże dla działki wydano warunki zabudowy i rozpoczęto budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.W cenie działki – projekt budowlany, pozwolenie na budowę, pierwszy etap budowy zrealizowany (wylane ławy fundamentowe), tymczasowe ogrodzenie, profesjonalny garaż blaszany dwustanowiskowy, wykonane przyłącze wodne z licznikiem oraz energetyczne (skrzynka prądowa z licznikiem).Działka położona jest w naprawdę urokliwej, spokojnej okolicy. W niedalekiej odległości znajdują się tereny zielone pozwalające na aktywne spędzanie wolnego czasu (spacery, jazda rowerem itp.) Idealne miejsce dla osób pragnących wybudować swój wymarzony dom z dala od miastowego zgiełku, a zarazem mieć super dojazd do miasta, który zapewnia szybki wjazd na drogę ekspresową S5 (odległość 5 km).Wydane warunki zabudowy określają przeznaczenie pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną, obowiązują następujące ustalenia: 1) Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.2) Parametry zabudowy: a) wysokość kalenicy 8,5 m, szerokość elewacji frontowej 10,5 do 15,5 m,b) linie zabudowy 21 m od granicy z drogą powiatową, 15 m od granicy z drogą gminną, 6 m od granicy z drogą wewnętrzną,c) dwie kondygnacje naziemne (w tym poddasze użytkowe)d) kąt nachylenia dachu 30-45 st.,e) budynek wolnostojącyf) powierzchnia zabudowy 10%Pozwolenie na budowę obejmuje dom mieszkalny wolnostojący o powierzchni użytkowej 148,70 m2, zgodnie z projektem „VENUS”. Budynek prezentuje nowoczesną bryłę i funkcjonalny układ:PARTER (84,90 m2):- wiatrołap – 4,50 m2,- hall – 13,40 m2,- kuchnia – 10,50 m2,- pokój dzienny z jadalnią – 32,30 m2,- pokój/gabinet – 11,60 m2,- łazienka – 3,50 m2,- spiżarnia – 1,60 m2,- pomieszczenie gospodarcze – 7,50 m2.PODDASZE (63,80 m2):- hall – 7,20 m2,- trzy pokoje – 13 m2, 13 m2 i 9,20 m2,- łazienka – 9,20 m2,- garderoba – 4,70 m2.Parametry działki: - powierzchnia 1486 m2; kształt - romb, front 30,31 m + 6,59 m, boki 39,43 m i 44,07 m, tył 36,86 mWystawa:- front – zachód, tył – wschód.Dostępne media (na działce):- Prąd (skrzynka prądowa z licznikiem) – przewidziane ogrzewanie pompa ciepła/elektryczne- Woda (na działce, z licznikiem).Dojazd do nieruchomości:- droga asfaltowa (wojewódzka), droga gminna (utwardzona), zjazd drogą wewnętrzną prywatną utwardzoną (udział).Dodatkowe zalety:- ukształtowanie terenu płaskie,- spora powierzchnia, pozwalająca na aranżację większego tarasu/ogrodu,- wokół tylko zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, tereny zielone,- przystanek komunikacji tuż przy działce,- doskonała lokalizacja dojazd do centrum Pobiedzisk z pełną infrastrukturą miejską- w Pobiedziskach – liczne sklepy, markety, punkty usługowe, oświata, urząd miasta i gminy, kościół, tereny rekreacyjne,- nowy, blaszany, profesjonalny garaż dwustanowiskowy o powierzchni 36 m2, na podstawie betonowej, który początkowo może posłużyć jako magazyn na materiały budowlane, w przyszłości jako garaż lub budynek gospodarczy.Oferta godna uwagi, dostępna od zaraz!Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę, udzielamy pomocy prawnej, pomagamy w uzyskaniu kredytu, załatwiamy wszelkie możliwe formalności, zapewniamy bezpieczeństwo każdej transakcji. Pepeta NieruchomościDanuta Pepeta-Wesołek790-402-405danuta.pepeta@

Działka blisko jeziora
Działka blisko jeziora
19875000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Real estate Royal SolutionsPOBIEDZISKAUL. WĘGORZOWA/TROCIOWAPILNA SPRZEDAŻ !!!Sprzedam " ustawną " działkę budowlaną, położoną na terenie obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.Nieruchomosć znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych w odległości ok. 300 m od plaży miejskiej Jez. Biezdruchowo.Powierzchnia: 795 m2.Kształt: zbliżony do trapezu.Front działki: 21,5 m !!!Według założeń planu można wybudować:- dom wolnostojący- maks. pow. zabudowy do 30%- maks. dwie kondygnacje i wys. 9m- dach skośny od 35 do 45 st.Media: P, W, G, K do doprowadzenia do działki ok. 30 m.Atrakcyjna cena: 250 Pln/m2 do negocjacji.wyłącznośćKontakt do maklera:603 55 96 19e-mail: komercja@.plTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Lokal użytkowy Pobiedziska
Lokal użytkowy Pobiedziska
10865100 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu
Powierzchnia72434

Polecam na sprzedaż bardzo zadbaną, gotową do pracy fabrykę/ zakład produkcyjny, położoną 20 km od Poznania, na obrzeżach Pobiedzisk. Charakterystyka inwestycji: 7,2 ha GRUNTU 8.800 M2 HAL PRODUKCYJNYCH POD DACHEM PLUS SZATNIE I STOŁÓWKA PRACOWNICZA 323 M2 POWIERZCHNI BIUROWEJ Z HOTELEM PRACOWNICZYM NA 14 MIEJSC INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA O MOCY 115 kWp DWIE NIEZALEŻNE STACJE TRANSFORMATOROWE 160 + 250 Kw (MOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA MOCY) BETONOWE SILOSY, ZADASZONE SKŁADOWISKO ODPADÓW POPRODUKCYJNYCH INSTALACJE ŚWIATŁOWODOWE, WODNE, SPRĘŻONEGO POWIETRZA, MONITORINGU Z REJESTRACJĄ OBRAZU, WEWNĘTRZNA SIEĆ TELEFONII STACJONARNEJ WRAZ Z CENTRALĄ, SIEĆ KOMPUTEROWA, SYSTEM REJESTRACJI WEJŚĆ I WYJŚĆ WAGA NAJAZDOWA DO 50 TON KOCIOŁ GRZEWCZY STAŁOPALNY NA PALIWO STAŁE SEFAKO ER 125-031 41 MW Z OSPRZĘTEM BUDYNEK BIUROWY WRAZ Z POMIESZCZENIAMI SOCJALNYMI HOSTEL PRACOWNICZY NA 14 MIEJSC. Cała nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i znajduje się w strefie dopuszczającej lokalizację m.in. obiektów przemysłowych, składów, baz, magazynów i obiektów technicznych. Kompleks znajduje się na działkach o regularnym kształcie, na płaskim terenie. Dopuszcza się modernizację istniejącej zabudowy oraz jej przebudowę i rozbudowę. Plan dopuszcza prowadzenie działalności uciążliwej. Powierzchnia nieruchomości wynosi 7,2434 ha, którą można dowolnie dzielić. Istnieje jeszcze możliwość dokupienia od KOWR sąsiadującej działki o powierzchni ok. 1,5 ha, która także przeznaczona jest pod działalność przemysłową. Nieruchomość jest własnością prywatną; posiada księgę wieczystą, właścicielem nieruchomości jest osoba fizyczna. Możliwe jest rozłożenie płatności na kilka rat, do rozważenia jest również możliwość dzierżawy do czasu przeniesienia własności. Cena 10 865 100 PLN do negocjacji Zapraszam na prezentację Aleksandra Kowalewska Tel:   SpecHouse Nieruchomości Sp. z o.o.

Lokal użytkowy Pobiedziska
Lokal użytkowy Pobiedziska
11200000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu
Powierzchnia8800

Na sprzedaż kompleks hal produkcyjno-magazynowych o powierzchni ok. 8 800 m2, położonych na działce 7,25 ha w gminie Pobiedziska, województwo wielkopolskie. MPZ dopuszcza prowadzenie działalności uciążliwej. Plan dopuszcza dowolny podział nieruchomości. Oprócz hal produkcyjno-magazynowych z pomieszczeniami dla kadry kierowniczej i podręcznymi magazynami, w skład nieruchomości wchodzi budynek, z częścią socjalną dla pracowników oraz częścią biurową, kompletnie wyposażona w sprzęt i urządzenia konieczne do kierowania i nadzorowania prowadzonej działalności. W budynku mieszczą się również w pełni wyposażone pomieszczenia noclegowe dla gości. Na terenie nieruchomości jest usytuowany duży parking samochodowy dla kadry i pracowników. Przy obu stacjach transformatorowych zamontowane są automatyczne szafy do kompensacji mocy biernej i indukcyjnej. POŁOŻENIE Nieruchomość położona jest w gminie Pobiedziska, województwo wielkopolskie, w odległości ok. 25 km. Poznań jest jednym z największych miast w zachodniej Polsce i znajduje się w nim międzynarodowe lotnisko. Do firmy jest dogodny utwardzony dojazd drogą gminną, z betonowych kształtowych płyt o długości ok. 650 m, blisko drogi ekspresowej S5 Poznań-Bydgoszcz-Gdańsk (w odległości ok. 10 km), którą można szybko dojechać bezkolizyjnie do autostrady A2 Warszawa-Poznań-Berlin. Sąsiedztwo stanowią grunty użytkowane rolniczo oraz grunty przeznaczone pod działalność przemysłową. Odległość do najbliższych zabudowań wynosi około 700 m, co pozwala także na lokowanie działalności potencjalnie uciążliwej dla mieszkańców. UZBROJENIE TECHNICZNE Nieruchomość uzbrojona jest w gminną sieć wodociągową, kanalizację burzową, gminną kanalizację sanitarną, w odległości kilkuset metrów przebiega sieć gazowa. Na terenie nieruchomości znajdują się dwie niezależne własnościowe stacje transformatorowe zasilające nieruchomość 160 + 250 kW. Moc obu transformatorów można zwiększyć. Do nieruchomości doprowadzona jest sieć telefonii stacjonarnej oraz linia światłowodowa. W okolicy są zlokalizowane maszty telefonii komórkowej zapewniające dobrą jakość połączeń komórkowych. Teren jest ogrodzony i oświetlony. Na dachach hal produkcyjnych i budynku biurowym zamontowane są instalacje fotowoltaiczne o łącznej mocy ok. 115 kWp. W roku 2023 wyprodukowane zostało około 110 MWh energii elektrycznej. Jest możliwa rozbudowa instalacji. Cała nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zatwierdzonym przez Radę Miasta i Gminy Pobiedziska uchwałą nr XXXVIII/394/2013 i znajduje się w strefie dopuszczającej lokalizację m.in. obiektów przemysłowych, składów, baz, magazynów i obiektów technicznych. Kompleks znajduje się na działce o regularnym kształcie, na płaskim terenie. Dopuszcza się modernizację istniejącej zabudowy oraz jej przebudowę i rozbudowę. Powierzchnia nieruchomości wynosi 7,2434 ha, którą można dowolnie dzielić. Istnieje jeszcze możliwość dokupienia od KOWR Oddział Poznań Oddział Poznań sąsiadującej działki o powierzchni ok. 1,31 ha, która także przeznaczona jest pod działalność przemysłową. Zapraszam do kontaktu Izabela Sobczak tel.   Keller Williams Partners ul. Bednarska 6, Poznań

Kompleks hal produkcyjno-magazynowych Wielkopolska
Kompleks hal produkcyjno-magazynowych Wielkopolska
1120000000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż kompleks hal produkcyjno-magazynowych o powierzchni ok. 8 800 m2, położonych na działce 7,25 ha w gminie Pobiedziska, województwo wielkopolskie.MPZ dopuszcza prowadzenie działalności uciążliwej. Plan dopuszcza dowolny podział nieruchomości.Oprócz hal produkcyjno-magazynowych z pomieszczeniami dla kadry kierowniczej i podręcznymi magazynami, w skład nieruchomości wchodzi budynek, z częścią socjalną dla pracowników oraz częścią biurową, kompletnie wyposażona w sprzęt i urządzenia konieczne do kierowania i nadzorowania prowadzonej działalności. W budynku mieszczą się również w pełni wyposażone pomieszczenia noclegowe dla gości. Na terenie nieruchomości jest usytuowany duży parking samochodowy dla kadry i pracowników. Przy obu stacjach transformatorowych zamontowane są automatyczne szafy do kompensacji mocy biernej i indukcyjnej.POŁOŻENIE Nieruchomość położona jest w gminie Pobiedziska, województwo wielkopolskie, w odległości ok. 25 km. Poznań jest jednym z największych miast w zachodniej Polsce i znajduje się w nim międzynarodowe lotnisko. Do firmy jest dogodny utwardzony dojazd drogą gminną, z betonowych kształtowych płyt o długości ok. 650 m, blisko drogi ekspresowej S5 Poznań-Bydgoszcz-Gdańsk (w odległości ok. 10 km), którą można szybko dojechać bezkolizyjnie do autostrady A2 Warszawa-Poznań-Berlin.Sąsiedztwo stanowią grunty użytkowane rolniczo oraz grunty przeznaczone pod działalność przemysłową. Odległość do najbliższych zabudowań wynosi około 700 m, co pozwala także na lokowanie działalności potencjalnie uciążliwej dla mieszkańców.UZBROJENIE TECHNICZNENieruchomość uzbrojona jest w gminną sieć wodociągową, kanalizację burzową, gminną kanalizację sanitarną, w odległości kilkuset metrów przebiega sieć gazowa. Na terenie nieruchomości znajdują się dwie niezależne własnościowe stacje transformatorowe zasilające nieruchomość 160 + 250 kW. Moc obu transformatorów można zwiększyć. Do nieruchomości doprowadzona jest sieć telefonii stacjonarnej oraz linia światłowodowa. W okolicy są zlokalizowane maszty telefonii komórkowej zapewniające dobrą jakość połączeń komórkowych. Teren jest ogrodzony i oświetlony. Na dachach hal produkcyjnych i budynku biurowym zamontowane są instalacje fotowoltaiczne o łącznej mocy ok. 115 kWp. W roku 2023 wyprodukowane zostało około 110 MWh energii elektrycznej. Jest możliwa rozbudowa instalacji. Cała nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zatwierdzonym przez Radę Miasta i Gminy Pobiedziska uchwałą nr XXXVIII/394/2013 i znajduje się w strefie dopuszczającej lokalizację m.in. obiektów przemysłowych, składów, baz, magazynów i obiektów technicznych. Kompleks znajduje się na działce o regularnym kształcie, na płaskim terenie. Dopuszcza się modernizację istniejącej zabudowy oraz jej przebudowę i rozbudowę. Powierzchnia nieruchomości wynosi 7,2434 ha, którą można dowolnie dzielić. Istnieje jeszcze możliwość dokupienia od KOWR Oddział Poznań Oddział Poznań sąsiadującej działki o powierzchni ok. 1,31 ha, która także przeznaczona jest pod działalność przemysłową. Zapraszam do kontaktuIzabela Sobczak795 621 783izabela.sobczak@kwpoland.comKeller Williams Partnersul. Bednarska 6, Poznań

Kompleks hal produkcyjno-magazynowych Wielkopolska
Kompleks hal produkcyjno-magazynowych Wielkopolska
11200000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż kompleks hal produkcyjno-magazynowych o powierzchni ok. 8 800 m2, położonych na działce 7,25 ha w gminie Pobiedziska, województwo wielkopolskie. MPZ dopuszcza prowadzenie działalności uciążliwej. Plan dopuszcza dowolny podział nieruchomości. Oprócz hal produkcyjno-magazynowych z pomieszczeniami dla kadry kierowniczej i podręcznymi magazynami, w skład nieruchomości wchodzi budynek, z częścią socjalną dla pracowników oraz częścią biurową, kompletnie wyposażona w sprzęt i urządzenia konieczne do kierowania i nadzorowania prowadzonej działalności. W budynku mieszczą się również w pełni wyposażone pomieszczenia noclegowe dla gości. Na terenie nieruchomości jest usytuowany duży parking samochodowy dla kadry i pracowników. Przy obu stacjach transformatorowych zamontowane są automatyczne szafy do kompensacji mocy biernej i indukcyjnej. POŁOŻENIE Nieruchomość położona jest w gminie Pobiedziska, województwo wielkopolskie, w odległości ok. 25 km. Poznań jest jednym z największych miast w zachodniej Polsce i znajduje się w nim międzynarodowe lotnisko. Do firmy jest dogodny utwardzony dojazd drogą gminną, z betonowych kształtowych płyt o długości ok. 650 m, blisko drogi ekspresowej S5 Poznań-Bydgoszcz-Gdańsk (w odległości ok. 10 km), którą można szybko dojechać bezkolizyjnie do autostrady A2 Warszawa-Poznań-Berlin. Sąsiedztwo stanowią grunty użytkowane rolniczo oraz grunty przeznaczone pod działalność przemysłową. Odległość do najbliższych zabudowań wynosi około 700 m, co pozwala także na lokowanie działalności potencjalnie uciążliwej dla mieszkańców. UZBROJENIE TECHNICZNE Nieruchomość uzbrojona jest w gminną sieć wodociągową, kanalizację burzową, gminną kanalizację sanitarną, w odległości kilkuset metrów przebiega sieć gazowa. Na terenie nieruchomości znajdują się dwie niezależne własnościowe stacje transformatorowe zasilające nieruchomość 160 + 250 kW. Moc obu transformatorów można zwiększyć. Do nieruchomości doprowadzona jest sieć telefonii stacjonarnej oraz linia światłowodowa. W okolicy są zlokalizowane maszty telefonii komórkowej zapewniające dobrą jakość połączeń komórkowych. Teren jest ogrodzony i oświetlony. Na dachach hal produkcyjnych i budynku biurowym zamontowane są instalacje fotowoltaiczne o łącznej mocy ok. 115 kWp. W roku 2023 wyprodukowane zostało około 110 MWh energii elektrycznej. Jest możliwa rozbudowa instalacji. Cała nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zatwierdzonym przez Radę Miasta i Gminy Pobiedziska uchwałą nr XXXVIII/394/2013 i znajduje się w strefie dopuszczającej lokalizację m.in. obiektów przemysłowych, składów, baz, magazynów i obiektów technicznych. Kompleks znajduje się na działce o regularnym kształcie, na płaskim terenie. Dopuszcza się modernizację istniejącej zabudowy oraz jej przebudowę i rozbudowę. Powierzchnia nieruchomości wynosi 7,2434 ha, którą można dowolnie dzielić. Istnieje jeszcze możliwość dokupienia od KOWR Oddział Poznań Oddział Poznań sąsiadującej działki o powierzchni ok. 1,31 ha, która także przeznaczona jest pod działalność przemysłową. Zapraszam do kontaktu Izabela Sobczak tel. 795 621 783 Keller Williams Partners ul. Bednarska 6, Poznań

W pobliżu jeziora, możliwość podziału, WZ
W pobliżu jeziora, możliwość podziału, WZ
125000000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Oferta objęta promocją Zero Procent - kupujący zwolniony z prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa strona sprzedająca.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej przy ul. Poznańskiej w Jerzykowie (gm. Pobiedziska).Atrakcyjne położenie nieruchomości w malowniczej okolicy Jeziora Kowalskiego oraz bezpośrednim sąsiedztwie lasu zapewniają ciszę i spokój, a także umożliwiają korzystanie z rozległych terenów rekreacyjnych i krajobrazowych (Jez. Kowalskie, Stęszewskie oraz Wronczyńskie, Rezerwat przyrody Jez. Dębiniec, Park Krajobrazowy Promno).Najbliższą okolicę stanowi osiedle domów jednorodzinnych.Działka o pow. 8045m2 posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.W księdze wieczystej prowadzonej dla przedmiotowej nieruchomości został określony sposób korzystania jako B - tereny mieszkaniowe.Do działki są doprowadzone media: woda, gaz i prąd.Dla obszaru działki nie został uchwalony miejscowy plan zagospodarowanie przestrzennego, natomiast zostały wydane warunki zabudowy.Osoby zainteresowane zakupem działki lub uzyskaniem dodatkowych informacji zachęcam do kontaktu, agent prowadzący: Maciej Jędrzejczak666 547 745.Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji pod nadzorem licencjonowanego pośrednika (nr licencji 19530) oraz doświadczonej kancelarii notarialnej, a także kompleksową obsługę kredytową.Rozważasz sprzedaż nieruchomości? Aktualnie poszukujemy nieruchomości na sprzedaż na terenie Poznania oraz okolic. Jeżeli są Państwo zainteresowani sprzedażą, wyceną, rozwiązaniem problemu prawnego lub po prostu chcieliby zapytać o inne sprawy związane z sprzedażą nieruchomości zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy profesjonalne podejście do transakcji, opiekę prawną oraz nadzór nad przebiegiem transakcji.

Jerzykowo gm. Pobiedziska
Jerzykowo gm. Pobiedziska
135000000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Polecam do sprzedaży działkę rolną położoną w miejscowości Jerzykowo gm. Pobiedziska. Teren objęty aktualnie obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka płaska, zbliżona do kwadratu o szer. ok. 120m. Dojazd drogą utwardzoną gminną. Odległość od terenów budowlanych 200m. Media woda, prąd ok. 250m. Miejscowość atrakcyjna zarówno do zamieszkania, jak i spędzania czasu wolnego (jeziora, bliskość Poznania). Zapraszam do kontaktu516000895 Kupujacy nie płaci wynagrodzenia za pośrednictwo.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Przetarg
Przetarg
346183700 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziskainformuje, że 8 lipca 2024 r. o godz. 13:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4 odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości usługowej położonej w Pobiedziskach, oznaczonej w ewidencji gruntów jako:dz. 15/12, 15/24, ark. 19, obręb Pobiedziska o łącznej powierzchni 1,3884 ha, dla której Sąd Rejonowy w Gnieźnie, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr PO1G/00076078/5. Cena wywoławcza netto: 3 461 837 zł netto.Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej w terminie do 1 lipca 2024 r. na konto urzędu: PGBS Pobiedziska, 71 9044 0001 2103 0100 0268 0022.Wylicytowana cena sprzedaży zostanie powiększona o podatek VAT w obowiązującej wysokości (aktualnie 23%).Ogłoszenie z rozszerzoną informacją, dotyczącą zbycia przedmiotowych działek wywieszone jest na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta i Gminy w Pobiedziskach oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Pobiedziska bip.. Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie urzędu oraz pod nr61 8977 141, 152.Kontakt: Urząd Miasta i Gminy Pobiedziska 61 8977 141umig@Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Przetarg
Przetarg
289739600 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziskainformuje, że 8 lipca 2024 r. o godz. 12:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4 odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości usługowej położonej w Pobiedziskach, oznaczonej w ewidencji gruntów jako:dz. 14/22, 15/11, 15/22, ark. 19, obręb Pobiedziska o łącznej powierzchni 1,0777 ha, dla których Sąd Rejonowy w Gnieźnie, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr PO1G/00076078/5. Cena wywoławcza netto: 2 897 396 zł netto.Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej w terminie do 1 lipca 2024 r. na konto urzędu: PGBS Pobiedziska, 71 9044 0001 2103 0100 0268 0022.Wylicytowana cena sprzedaży zostanie powiększona o podatek VAT w obowiązującej wysokości (aktualnie 23%).Ogłoszenie z rozszerzoną informacją, dotyczącą zbycia przedmiotowych działek wywieszone jest na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta i Gminy w Pobiedziskach oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Pobiedziska bip.. Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie urzędu oraz pod nr61 8977 141, 152.Kontakt: Urząd Miasta i Gminy Pobiedziska 61 8977 141umig@Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka budowlana
Działka budowlana
26300000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Proponujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy w Pobiedziskach przy ulicy Nowej. W bliskiej odległości: jezioro Biezdruchowskie, Dworzec PKP i autobusowy, kompleks sportowo rekreacyjny, sklepy. Do szkoły 1400 m. Działka jest ogrodzona z trzech stron. Media: kanalizacja w działce, woda w działce, prąd, gaz, światłowód  w drodze. Warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolno stojącego wskazują na następujące warunki: - obowiązująca linia zabudowy dowolnego odcinka ściany frontowej budynku 5 m od granicy z drogą - wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki - max 16% - szer. elewacji frontowej - 12 m - wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej, jej gzymsu lub attyki: max 4 m do okapu, max 8,5 m w szczycie - liczba kondygnacji nadziemnych - 2 - geometria dachu: dach dwuspadowy - 20-45 stopni Działa zadrzewiona. Zapraszamy: Virtus Nieruchomości, ofertę prowadzi Krzysztof Konieczny609 05-13-51 Oferta nr46830139 wysłana z systemu LocumNet Online

150 PLN/m2! 7,2 ha gruntu z halami produkcyjnymi i hostelem
150 PLN/m2! 7,2 ha gruntu z halami produkcyjnymi i hostelem
1086510000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Polecam na sprzedaż bardzo zadbaną, gotową do pracy fabrykę/ zakład produkcyjny, położoną 20 km od Poznania, na obrzeżach Pobiedzisk.Charakterystyka inwestycji:7,2 ha GRUNTU8.800 M2 HAL PRODUKCYJNYCH POD DACHEM PLUS SZATNIE I STOŁÓWKA PRACOWNICZA323 M2 POWIERZCHNI BIUROWEJ Z HOTELEM PRACOWNICZYM NA 14 MIEJSC• INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA O MOCY 115 kWp• DWIE NIEZALEŻNE STACJE TRANSFORMATOROWE 160 + 250 Kw (MOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA MOCY)• BETONOWE SILOSY,• ZADASZONE SKŁADOWISKO ODPADÓW POPRODUKCYJNYCH• INSTALACJE ŚWIATŁOWODOWE, WODNE, SPRĘŻONEGO POWIETRZA, MONITORINGU Z REJESTRACJĄ OBRAZU, WEWNĘTRZNASIEĆ TELEFONII STACJONARNEJ WRAZ Z CENTRALĄ, SIEĆ KOMPUTEROWA, SYSTEM REJESTRACJI WEJŚĆ I WYJŚĆ• WAGA NAJAZDOWA DO 50 TON• KOCIOŁ GRZEWCZY STAŁOPALNY NA PALIWO STAŁE SEFAKO ER125-031 41 MW Z OSPRZĘTEM• BUDYNEK BIUROWY WRAZ Z POMIESZCZENIAMI SOCJALNYMI• HOSTEL PRACOWNICZY NA 14 MIEJSC.Cała nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i znajduje się w strefie dopuszczającej lokalizację m.in. obiektów przemysłowych, składów, baz, magazynów i obiektów technicznych.Kompleks znajduje się na działkach o regularnym kształcie, na płaskim terenie. Dopuszcza się modernizację istniejącej zabudowyoraz jej przebudowę i rozbudowę. Plan dopuszcza prowadzenie działalności uciążliwej.Powierzchnia nieruchomości wynosi 7,2434 ha, którą można dowolnie dzielić.Istnieje jeszcze możliwość dokupienia od KOWR sąsiadującej działki o powierzchni ok. 1,5 ha, która także przeznaczona jest poddziałalność przemysłową.Nieruchomość jest własnością prywatną; posiada księgę wieczystą, właścicielem nieruchomości jest osoba fizyczna.Możliwe jest rozłożenie płatności na kilka rat, do rozważenia jest również możliwość dzierżawy do czasu przeniesienia własności.Cena10 865 100 PLN do negocjacjiZapraszam na prezentacjęAleksandra Kowalewska531 70 35 50SpecHouse Nieruchomości Sp. z o.o.

Działka budowlana 1200m2 Pobiedziska, dom do remontu
Działka budowlana 1200m2 Pobiedziska, dom do remontu
49900000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Działka o pow. 1234m2 - grunty rolne budowlane. Dom w stanie do remontu o pow. całkowitej 190m2 zlokalizowanej ul. Długa w Pobiedziskach Letnisku Leśnym.Budynek 3-kondygnacyjny, z cegły, częściowo podpiwniczony (pow. około 45m2), parter i piętro po około 70m2. W piwnicy 3 pomieszczenia (16,16 i 4,5m2), na parterze jest duży pokój (27m2), kuchnia (15m2), toaleta (17m2), garaż (16,8m2) oraz przedsionek (3m2). Na piętrze trzy pokoje (36m2) z balkonem od strony południowej i dwie sypialnie 13,5 i 13,3m2 od północy oraz łazienka (4,7m2). W budynku są przyłącza prądu, wody, gazu oraz podwójne szambo. Własna studnia. Zapraszam serdecznie na prezentację.Krzysztof Kulczyński.Agent nieruchomości / licencja nr 25725Zarządzanie nieruchomościami / licencja nr 30346885 476 040e-mail: k.kulczynski@Współpracujemy z:- Doświadczonym biurem doradztwa kredytowego (usługa dla Państwa jest bezpłatna)- Kancelarią notarialną, która dla naszych klientów udziela zniżek.Korzyści dla klienta: kompleksowa obsługa transakcji poprzez kontrolę nad poprawnymi umowami i dokumentami, fachowe negocjacje, przygotowanie kompletu dokumentów, obsługa przez renomowane i profesjonalne biuro notarialne i kredytowe, pomoc w ustaleniu procedury transakcji oraz najkrótszej drogi do umowy sprzedaży, oszczędność czasu oraz bezpieczeństwo. Bezcenne porady przy kupnie, sprzedaży i najmie nieruchomości.Nasza obsługa będzie dostosowana do oczekiwań kupującego.Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.Jako profesjonalne biuro nieruchomości pobieramy wynagrodzenie prowizyjne (do negocjacji) za wykonanie usługi pośrednictwa.Informacje umieszczone w ofercie przekazane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.Staramy się aby wszystkie oferty odpowiadały stanowi rzeczywistemu.Zapraszamy także do współpracy inne biura nieruchomości.Nieruchomości na Winogradachos. Kosmonautów Pawilon 104C/7, Poznań,os. Pod Lipami Pawilon PSM 104-11, 61-654 Poznań.os. Przyjaźni 125D, 61-689 Poznań.Po więcej informacji zapraszam do kontaktu!

działka nad jeziorem Wójtostwo Pobiedziska
działka nad jeziorem Wójtostwo Pobiedziska
78800000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Pięknie położona działka rolna w miejscowości Wójtostwo, gmina Pobiedziska- nr działki 82/2, woda i prąd przy działce. Działka ma powierzchnię 11.258m2, nieregularny kształt (długość działki 250m, a szerokość ok 75m - w najszerszym miejscu).Oferowana działka znajduje się w drugiej linii zabudowy.Na sąsiadującej działce brak zabudowy stałej, dzięki czemu widok na jezioro jest niczym nieograniczony.Działka leży nad uroczym jeziorem wędkarskim Wójtostwo.Wokół roztacza się piękny krajobraz Natura 2000 oraz Park Krajobrazowy Promno.To doskonałe miejsce, aby wypocząć z rodziną lub w samotności. To miejsce ma swój niepowtarzalny charakter i czar. Tutaj można odnaleźć spokój i harmonię.Zabudowa w okolicy jest rzadka, jednorodzinna, głównie pola, lasy i jeziora.Jednocześnie do najbliższego przystanku autobusowego jest 500m.Miejscowość Pobiedziska oddalona jest zaledwie o  3 km, a - tam pełna infrastruktura i wszystko co potrzebne do życia - szkoły, przedszkola, sklepy, lekarz, stacja kolejki PKP.Dojazd do Wójtostwa z Poznania to jedyne 30 minut.Działkę można zagospodarować na wiele sposobów.Ma mnóstwo zalet.Tu podaję kilka z nich, bo to tylko kwestia twojej wyobraźni i potrzeb. Można potraktować ją inwestycyjnie i zorganizować bazę rekreacyjną - wyposażyć w domki kampingowe i wynajmować wędkarzom lub utworzyć wypożyczalnię sprzętu wodnego np. tak popularnych dzisiaj desek do pływania SUP - to idealne miejsce do tego typu aktywności, nie zakłócającej i nie ingerującej w walory przyrodniczego tego miejsca.Tę działkę można też przeznaczyć na stadninę - blisko las - a więc doskonała baza wypadowa na przejażdżki w teren.To może być Twoja ostoja i miejsce gdzie zamieszkasz sam lub z rodziną - to Ty decydujesz!Zapraszam - umów się ze mną  i przyjedź do Wójtostwa, aby poczuć magię tego miejsca!BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM AGENTEMKarolina SzczepaniakNieruchomości i Ubezpieczenia+48515 215 250kontakt@nr licencji zawodowej: 28638KNF11721641/PWłaścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest KAROLINA SZCZEPANIAK NIERUCHOMOŚCI I UBEZPIECZENIA. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Obiekt noclegowy, ul. Goślińska
Obiekt noclegowy, ul. Goślińska
1090000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu
Powierzchnia523

Oferuję na sprzedaż budynek zamieszkania zbiorowego/hotel pracowniczy położony w miejscowości Pobiedziska. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 1182 m2, są w nim 24 pokoje, w których można zakwaterować nawet do ok. 50 osób. Budynek składa się z dwóch kondygnacji - parteru oraz piętra, dobrze docieplony ogrzewany za pomocą pieca gazowego, posiada instalację fotowoltaiczną. Działka całkowicie ogrodzona z wiatą do grillowania do dyspozycji najemców. Przed budynkiem parking na ok 6 pojazdów. LOKALIZACJA: nieruchomość zlokalizowana w spokojnej części miasta, w odległości 20 min. pieszo znajdują się: dworzec PKP, przystanek PKS i market spożywczy oraz centrum, miasta: przedszkole, szkoły, apteki, banki, urząd, kościół, itp., dogodny dojazd do Poznania DW194 (28 km). PROGRAM UŻYTKOWY: PARTER: Komunikacja, kuchnia/jadalnia, pomieszczenie magazynowe, 3 łazienki, WC, pralnia, 5 pokoi dwuosobowych (powierzchnia od ok. 12m2 do 15 m2), 7 pokoi jednoosobowych (powierzchnia od ok. 9,40 m2 do ok. 10,20 m2) PODDASZE: Komunikacja, pomieszczenie magazynowe, pomieszczenie techniczne/kotłownia, kuchnia/jadalnia, 4 łazienki, 6 pokoi jednoosobowych (powierzchnia od ok. 9,40 m2 do ok. 10,20 m2), 2 pokoje z łazienką (ok 22m2), 4 pokoje dwuosobowe (powierzchnia od ok. 12m2 do 15 m2) Budynek o łącznej powierzchni użytkowej ok. 523 m2. MEDIA: prąd woda gaz (piec gazowy dwufunkcyjny) kanalizacja panele fotowoltaiczne Istnieje możliwość obejrzenia nieruchomości za pośrednictwem wirtualnego spaceru. Do ww. ceny należy doliczyć podatek VAT (23%) od ostatecznej kwoty na fakturze. POLECAM I ZAPRASZAM DO KONTAKTU! Michał Musiołowski   Oferta na wyłączność. Biuro pobiera wynagrodzenie od transakcji. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Zywert (licencja nr: 8031)

Budynek użytkowy Pobiedziska
Budynek użytkowy Pobiedziska
5900000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu
Powierzchnia960.50

Pieczołowicie odrestaurowany zabytkowy neogotycki obiekt pałacowo-parkowy zbudowany w latach 1860-80 Główne atuty nieruchomości: prestiżowy budynek wysoki standard Budynek hotelowy 960,5 m.kw technologia budowy: Cegła przedwojenna ilość pięter: 1 ilość lokali: 24 standard wykończenia: wysoki standard Działka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Pałac ma powierzchnię użytkową 960,5 m2: parter 381m2, piętro 391 m2, poddasze 116,5 m2, piwnica 72 m2. Piętro oraz poddasze budynku wykorzystywane są na cele hotelowe gdzie mieszczą się 24 pokoje. 20 pokoi z własnymi łazienkami i 4 na poddaszu z łazienką na korytarzu. Restauracja znajduje się na parterze budynku i zajmuje stylowe wnętrza Sali Balowej, Sali Jadalnej oraz Ogrodu Zimowego. Pałac zbudowany został na planie prostokąta z niesymetrycznie umieszczoną czterokondygnacyjną wieżą. Sam budynek jest piętrowy z użytkowym poddaszem oraz podpiwniczeniem. Bryła budynku jest urozmaicona i zdobiona ryzalitami, neogotyckimi fryzami i krenelażem. Jest zlokalizowany w parku o powierzchni 4.106 m2. Cała działka ma powierzchnię 8 ha. W parku: rosną stare drzewa (lipa, platan, kasztanowce), staw z mostkiem, kolisty podjazd przed pałacem oświetlony stylowymi latarniami. W sąsiedztwie jeziora wronczyńskie, Puszcza Zielonka, Lednogórski Park Krajobrazowy. Cena brutto 5,9 mln. zł. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia z dbałością o zaaranżowanie na wnętrza z epoki. Na terenie posesji znajduje się oddzielny budynek oficyny, parking oraz kort tenisowy. Ogrzewanie gazowe. W sąsiedztwie pałacu pawilon namiotowy-450 m2. Tylko 30 km od Poznania. Cena brutto 5,9 mln zł Więcej zdjęć i plan powierzchni na /BEFO270 ZADZWOŃ:   . Czekamy na telefon od Ciebie. - Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: największy wybór na rynku elastyczne podejście do Klienta bezpieczeństwo transakcji możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych doświadczeni doradcy Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły. Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Ogrodzona działka przy lesie! Warunki Zabudowy
Ogrodzona działka przy lesie! Warunki Zabudowy
17880000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Polecam Państwu na sprzedaż atrakcyjny teren położony w Stęszewku, gm. Pobiedziska.Urocza miejscowość pod Poznaniem zyskuje coraz więcej zwolenników z uwagi na piękno zielonych terenów, liczne lasy oraz bliskość jezior.DZIAŁKA:• działka o łącznej powierzchni 745 m2 (nr dz. 53/55; 53/61; 53/57) - za cenę 178.800,00 zł  LOKALIZACJA:• nieruchomość usytuowana w atrakcyjnej lokalizacji - w otulinie parku krajobrazowego „Puszcza Zielonka”• 18 km od Poznania• w odległości 800 m znajduje się "Eko-Plaża" nad jeziorem Stęszewskim, a w pobliskiej okolicy położone są także inne jeziora: Stęszewskie Małe, Wronczyńskie (Małe, Wielkie) Jerzyńskie, które zostały połączone szlakiem kajakowym• w miejscowości znajduje się sklep spożywczy• w bliskim sąsiedztwie Folwark Liljówka, będący jednym z wiodących klubów jeździeckich w Polsce, z bogatą ofertą dla dzieci oraz dorosłych• szkołę podstawową we Wronczynie dzieli dystans 4 kmKOMUNIKACJA:• w odległości 5 km znajduje się pętla autobusowa w Tucznie, dokąd dojeżdża linia 323 z ronda Śródka w Poznaniu.• do Pobiedzisk, z pełną infrastrukturą ok. 10 km: sklepy, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, dworzec PKP, skomunikowanego ze Stęszewkiem bezpłatną gminną komunikacją, linią 472, trasą przez TucznoWARUNKI ZABUDOWY:Dla działek zostały wydane warunki zabudowy umożliwiające budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolno stojącego (liczba kondygnacji naziemnych: do 2 w tym poddasze użytkowe). Maksymalna powierzchnia zabudowy dla jednego budynku to 120 m2.Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą gminną, utwardzoną.MEDIA (przy działce):Prąd Woda GazKanalizacjaPOLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!Michał Musiołowski780 066 795Oferta na wyłączność.Biuro pobiera wynagrodzenie od transakcji. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Zywert (licencja nr: 8031).

Atrakcyjne działki nieopodal lasu, jeziora
Atrakcyjne działki nieopodal lasu, jeziora
20844000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Polecam na sprzedaż  dwie działki budowlane o powierzchni 772 m2 oraz 794 m2 położone w Stęszewku przy ul. Wypoczynkowej, gm. Pobiedziska.Urokliwa miejscowość niedaleko Poznania położona w sąsiedztwie zielonych terenów, lasów oraz blisko jezior.LOKALIZACJA:• sprawny dojazd do Poznania ulicą Wronczyńską przez Tuczno z nową nawierzchnią asfaltową z 2016 roku, który zajmuje ok. 20 min,• bezpośrednie sąsiedztwo stanowią lasy, liczne tereny rekreacyjne oraz zabudowa mieszkaniowa,• w miejscowości znajduje się sklep spożywczy,• szkołę podstawową we Wronczynie dzieli dystans 4 km,• w odległości ok. 10 km miasto Pobiedziska z pełną infrastrukturą: sklepy, szkoła, przedszkole, żłobek, ośrodek zdrowia, dworzec PKP,• nieruchomość położona w otulinie parku krajobrazowego „Puszcza Zielonka”,• w odległości ok. 700 m znajduje się "Eko-Plaża" nad Jeziorem Stęszewskim, a w pobliskiej okolicy położone są także inne jeziora: Stęszewskie Małe, Wronczyńskie (Małe, Wielkie) Jerzyńskie, które zostały połączone szlakiem kajakowym,• na uwagę zasługuje również prężnie działający Folwark Liljówka, będący jednym z wiodących klubów jeździeckich w Polsce, z bogatą ofertą dla dzieci oraz dorosłych,KOMUNIKACJA:• w odległości ok. 400 m przystanek przy ul. Szosa Wronczyńska - bezpłatna komunikacja gminna - linia 472 (trasa z Pobiedzisk do Tuczna)• w odległości 5 km znajduje się pętla autobusowa w Tucznie, dokąd dojeżdża linia 323 z ronda Śródka w PoznaniuWARUNKI ZABUDOWY:Dla terenu wydana została decyzja o warunkach zabudowy umożliwiająca zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą o poniższych parametrach:• liczba kondygnacji naziemnych: 2 w tym poddasze użytkowe• szerokość elewacji frontowej do 12 m• dachy: dwuspadowe o kącie nachylenia połaci dachowych 30 - 45 stopni, kierunek kalenicy prostopadły do projektowanej drogi wewnętrznej, wysokość kalenicy do 8,5 m• maksymalna powierzchnia zabudowy 18 % : - dla działki 50/14 ok. 139 m2; - dla działki 50/15 ok. 143 m2.MEDIA (znajdują się w ul. Wypoczynkowej):• woda• prąd• gaz• kanalizacja Ofertowane działki w cenie 270 zł/m2:• działka nr 50/14 o pow. ok. 772 m2 - za cenę 208 440 zł• działka nr 50/15 o pow. ok. 794 m2 -  za cenę 214 380 złSTATUS PRAWNY:Pełna własność z księgą wieczystą, brak obciążeń.ZAPRASZAM DO KONTAKTU !Michał Musiołowski780 066 795Chętnie udzielę więcej informacji na spotkaniu.Oferta na wyłączność.Biuro pobiera wynagrodzenie od transakcji.Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wynagrodzenie pośrednika do negocjacji. Pomagamy również w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Zywert (licencja nr: 8031).

DZIAŁKA NA SKARPIE Z WIDOKIEM NA JEZIORO+PROJEKT
DZIAŁKA NA SKARPIE Z WIDOKIEM NA JEZIORO+PROJEKT
55999600 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Oferujemy wyjątkową działkę z projektem domu (GRATIS) na Skarpie z widokiem na jezioro Góra:LOKALIZACJA: WIEŚ GÓRA, POWIAT POZNAŃSKI, GMINA POBIEDZISKA 15 min do Swarzędza7 minut do Pobiedzisk 25 minut do Gniezna30 minut do PoznaniaUnikalne połączenie przyrody i nowoczesności:• Pozwolenie na budowę, umożliwiające stworzenie wymarzonego domu w harmonii z otaczającym pięknem przyrody.• Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i urok natury.Przestrzeń i lokalizacja:• Działka NR 16/14 o powierzchni 5066 m2, zróżnicowana wysokościowo, z niesamowitym widokiem na Jezioro i otaczającą zieloną przyrodę. • Położona w malowniczym obszarze wiejskim województwa wielkopolskiego, w obrębie Góra, z łatwym dostępem do niezbędnych udogodnień.Infrastruktura i dokumentacja:• Sieć wodociągowa i elektroenergetyczna dostępna przy drodze dojazdowej.• Działka objęta uchwałą zmieniającą miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.Projekt budowlany:• Pozwolenie na budowę nowoczesnej dwukondygnacyjnej willi z tarasem, salonem, garażem i siłownią.• Dom oferujący cztery sypialnie, trzy łazienki, duże przeszklone okna, wykonany z wysokiej jakości materiałów.Dodatkowe korzyści:• Komfortowe życie w spokojnej okolicy z zachwycającymi widokami.• Możliwość dostosowania projektu do indywidualnych potrzeb po zakupie.Skontaktuj się z nami już teraz, aby zrealizować swoje marzenia o spokojnym życiu w otoczeniu pięknej przyrody!PROJEKT – Otrzymaliśmy zgodę na budowę wraz z planem zagospodarowania terenu oraz projektem architektoniczno-budowlanym dla nowoczesnej dwukondygnacyjnej willi z dużym tarasem, salonem na antresoli, garażem w bryle budynku oraz siłownią. Dom oferuje cztery sypialnie, trzy łazienki, duże przeszklone okna, nowoczesną architekturę oraz wykorzystuje wysokiej jakości materiały, takie jak drewno, antracytowe panele elewacyjne, biały i antracytowy tynk, ceramiczne dachówki. Położenie tak pięknego domu w spokojnej okolicy gwarantuje nie tylko magiczne widoki, ale także życie w niezwykłym komforcie. Budynek został zaprojektowany z poszanowaniem naturalnego spadku terenu i doskonale wkomponowany w skarpę. Ekspozycja północna bryły została starannie przemyślana, aby zapewnić wspaniałe widoki.Działka objęta jest Uchwałą Rady Miejskiej Gminy Pobiedziska Nr XLV/413/2017 Z DNIA 2017-06-29 w sprawie zmiany MPZP terenów wsi Góra.FINANSE: 560 000ZŁ PROJEKT DOMU W CENIE DODATKOWE MOŻLIWE USŁUGI DLA KUPUJĄCEGO:Notariusz GratisDoradztwo kredytoweProjektowanieJuż dziś umów się na prywatną prezentację nieruchomości!Zainteresowany? Skontaktuj się z nami +48799 350 796Czy wiesz, że z homfi możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem.Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem.Zainteresowany? Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły.

185000000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Sprzedam piękną działkę budowlaną w Biskupicach, znajdującą się w spokojnej okolicy. Sąsiedztwo zabudowy rezydencjonalnej. W rogu działki znajduje się mały zagajnik. Dojazd drogą utwardzoną. Działka znajduje się na wzniesieniu co gwarantuje ładne widoki. Nr działki 184/11Teren objęty MPZP, dopuszczającym zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą o poniższych parametrach:- maksymalna powierzchnia zabudowy 25% powierzchni działki budowlanej- dachy budynków mieszkalnych skośne o kącie nachylenia połaci dachowych od 35° do 45°,- maksymalna wysokość budynków mieszkalnych – 8,5 m do najwyższego punktu dachu- dopuszczenie lokalizacji budynków gospodarczych i garaży dobudowanych do budynków mieszkalnych, lub wolnostojących o maksymalnej powierzchni zabudowy 50 m- teren można podzielić na 6 działek, minimum 1500 m2 każdaParametry:- powierzchnia 10014 m2- kształt prostokąta- wymiary: szerokość 84m, długość 119mMedia w drodze:- prąd- woda- gazCena: 1 850 000 złSprawny dojazd do Poznania znajdującego się w odległości 15 km. Piękne tereny przy Jeziorze Kowalskim znajdują się niecałe 2 km od działki.Sprzedaż bezpośrednia.Agentów nieruchomości proszę o kontakt tylko i wyłącznie z zainteresowanym klientem.Kontakt w godzinach 9:00-18:00 Jeśli nie odbiorę, koniecznie proszę o sms.536 988 666

Przepiękna działka narożna z widokiem na jezioro
Przepiękna działka narożna z widokiem na jezioro
32500000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Przepiękna działka budowlana z dobrą komunikacją z Poznaniem. Jeżeli szukają Państwo miejsca pod budowę swojego domu, gdzie widoki zapierają dech w piersiach a powietrze jest świeże i czyste - zapraszam do zapoznania się z ofertą.Działka położona w malowniczej scenerii - dookoła lasy, jeziora oraz niska zabudowa jednorodzinna.Bardzo fajny dojazd z Poznania - cały czas asfaltem.Na terenie położenia działki obowiązuje MPZP - warunki są dosyć elastyczne, co daje większe pole manewru przy projektowaniu Państwa domu. Okoliczne tereny to tereny rolnicze bez brawa zabudowy.Na działce przyłącze wody. Prąd oraz gaz w drodze.Bez wątpienia działka na której będzie mieszkać się komfortowo i przyjemnie przez długie lata. Działkę trzeba zobaczyć na żywo - jest urokliwa i wyjątkowa.Zapraszam do kontaktu, po więcej informacji.Tomasz TarnowskiCastle NieruchomościTel.:577 891 225Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

Działka z MPZP w okolicy jeziora i lasu
Działka z MPZP w okolicy jeziora i lasu
27500000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1306m2 w miejscowości Góra (gm. Pobiedziska)Nieruchomość objęta jest MPZP, który dopuszcza zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.Świetna lokalizacja!Działka znajduje się w malowniczo położonej miejscowości Góra.W najbliższej okolicy luźna zabudowa, głównie domy wolnostojące. Kilka minut spacerem do jeziora rynnowego Góra w dolinie Cybiny! W okolicy lasy - Park Krajobrazowy Promno z czterema rezerwatami przyrody.Media w drodze: • prąd, • gaz, • woda,• światłowód.Bezpośredni dojazd do działki – droga asfaltowa, poszerzona z chodnikiem!Zapraszam do kontaktu!Dominik Wieczorek720 805 206

Grunt dla dewelopera - MPZP
Grunt dla dewelopera - MPZP
29000000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Przedmiotem oferty jest grunt niezabudowany o powierzchni 1350 m2 objęty MPZPLOKALIZACJA:• market Biedronka ok. 1,2 km• centrum Pobiedzisk z pełną infrastrukturą ok. 2 km• stacja PKP ok. 2,5 km• przystanek komunikacji miejskiej ok. 600 m• szkoła podstawowa, przedszkole ok. 3 km• Jez. Biezdruchowo ok. 500 m• centrum Kuwakawake z plażą, pomostami, wypożyczalnią sprzętu wodnego oraz stanowiskiem do wakeboardingu ok. 1,3 kmPRZEZNACZNIE MPZP (39MN):Dla terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, oznaczonych na rysunku planu symbolem 39MN ustala się następujące parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu:• lokalizację budynków mieszkalnych jednorodzinnych z zabudowie wolnostojącej;• maksymalną powierzchnię zabudowy: 35% powierzchni działki budowlanej;• maksymalną wysokość budynków mieszkalnych - 9 m do najwyższego punktu dachu;• liczba kondygnacji dla budynków mieszkalnych - maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne w tym poddasze użytkowe;• dopuszczenie podpiwniczenia;• dla budynków mieszkalnych dachy skośne o kącie nachylenia połaci dachowych od 30° do 45°;• dla terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem 39MN - obowiązującą linię zabudowy w odległości 6 m od linii rozgraniczającej publiczny ciąg pieszo-jezdny 14KDX oraz nieprzekraczalną linię zabudowy w odległości 6 m i 4 m od linii rozgraniczającej drogę wewnętrzną31KDW zgodnie z rysunkiem planu, w odległości 6 m od linii rozgraniczających drogę publiczną dojazdową 7KDDi teren zieleni 10Zi w odległości 5 m od linii rozgraniczającej drogę wewnętrzną 16KDW;• minimalną powierzchnię nowo wydzielanych działek budowlanych - 600 m² • dopuszczenie lokalizacji wolnostojących garaży o maksymalnej powierzchni zabudowy 50 m² przy spełnieniu wymagań:a) wysokość zabudowy: 1 kondygnacja nadziemna,b) maksymalna wysokość - 3,5 m od poziomu terenu do okapu dachu,c) dachy skośne o kącie nachylenia połaci dachowych od 20° do 30°,d) nakaz dostosowania architektury i kolorystyki elewacji oraz pokrycia dachowego do budynku mieszkalnego.MEDIA (w drodze przy działce):• Woda• Energia elektryczna• GazZAPRASZAM DO KONTAKTU !Michał Musiołowski780-066-795Oferta na wyłączność. Biuro pobiera wynagrodzenie od transakcji. Zamieszczone ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Wynagrodzenie biura do negocjacji.Pomagamy również w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości!Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Zywert (licencja nr: 8031).

Działka rolna przy lesie ze stawem
Działka rolna przy lesie ze stawem
96000000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Działka rolna przy lesie z własnym stawem. Atrakcyjna oferta dla inwestorów, przedsiębiorców, rolników. Działka rolna w Złotniczkach, gmina Pobiedziska Powierzchnia: 2,71 ha Cena 960 000 PLN Nieruchomość położona jest w miejscowości Złotniczki, 30km. od Poznania w odległości 4 km do Pobiedzisk. W otoczeniu lasów i jezior. Działka leży w bezpośrednim sąsiedztwie lasu na podwyższonym terenie z widokiem na okoliczne tereny. Do nieruchomości należy staw, który upodobały sobie stada gęsi i kaczek. Do działki prowadzi droga publiczna. W obowiązującym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, nieruchomość przeznaczona jest głównie do zagospodarowania rolniczego z dopuszczeniem realizacji stawów i zabudową infrastruktury technicznej. Nieużytki mogą być zalesione. Sąsiedztwo terenów użytkowanych rolniczo oraz pojedynczych zabudowań, siedliska i agroturystyki w oparciu o uzyskane warunki zabudowy. W pobliżu prowadzona jest działalność mająca na celu ochronę przyrody. Oferta skierowana głównie do osób z uprawnieniami rolniczymi. Może zainteresować przedsiębiorców, którzy planują np. uprawę roślin lub hodowlę ryb. Czysty teren sprzyja również działalności ekologicznej. To znakomite miejsce do rekreacji i wypoczynku. m.in. dla wędkarzy, grzybiarzy, miłośników turystyki wodnej i leśnej. Zapraszam! HOMESTUDIO 500 239 459 Dlaczego HOMESTUDIO Nieruchomości? W tym miejscu zazwyczaj przeczytasz, że biuro jest zrzeszone w lokalnym stowarzyszeniu, ubezpieczone, agenci posiadają licencje oraz służą bezpłatną pomocą przy pozyskaniu kredytu hipotecznego - i to też. Niekiedy dowiesz się, że agenci sprzedają szybko i dużo... Dlaczego nie. Ale dla nas najważniejsze są wartości, dlatego... już od 16 lat otwieramy drzwi naszym klientom, dosłownie i w przenośni; bo przecież przekroczenie ich progu często jest początkiem jakiejś nowej historii! Zakup nieruchomości to zazwyczaj wybór między życiową koniecznością a spełnianiem marzeń. Dlatego staramy się by nasza oferta była różnorodna i umożliwiała nam otwierać naszym Klientom różne drzwi: od mieszkań skrojonych na miarę, po luksusowe apartamenty, wille z basenami, mamy też kilka całkiem nietuzinkowych, wręcz tajemniczych propozycji za którymi kryją się obietnice nowego, lepszego świata. Po przekroczeniu ich progu odkryjecie inną rzeczywistość. A zatem...!? Odważ się na więcej! Wszystko zaczyna się bowiem od Twojego umysłu. Od twórczej idei, która w nim powstaje... Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.  Oferta nr260230453 wysłana z systemu LocumNet Online

działka mieszkaniowo-usługowa
działka mieszkaniowo-usługowa
50000000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Proponujemy Państwu do zakupu działkę budowlaną o powierzchni  2470 m2 i wymiarach szer. 46, dł. 57 m, położoną w Biskupicach gmina Pobiedziska, objętą aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego. Na działce posadowiony jest budynek  jednopoziomowy o powierzchni  50 m2. MEDIA: - woda i kanalizacja w działce - prąd przy działce Plan zagospodarowania przestrzennego przeznacza proponowaną działkępod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z zabudowąusługową. Dla terenu ustala się następujące parametryi wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowaniaterenu: 1) lokalizację budynków mieszkalnychjednorodzinnych wolnostojących oraz budynków usługowychwolnostojących z dopuszczeniem realizacji wyłącznie jednegobudynku usługowego na każdej z działek budowlanych; 2) dopuszczenie rozbiórki, remontu, rozbudowy,przebudowy i nadbudowy istniejącej zabudowy z zachowaniemparametrów określonych w planie; 3) dopuszczenie lokalizacji budynkówgospodarczych i wolnostojących garaży o maksymalnejpowierzchni zabudowy 50 m² ; 4) minimalną powierzchnię działki budowlanej -1000 m² ; 5) maksymalną powierzchnię zabudowy - 40%powierzchni działki budowlanej; 6) minimalny udział powierzchni terenubiologicznie czynnego w stosunku do powierzchni działkibudowlanej - 35%; 7) maksymalną liczbę kondygnacji: a) budynków mieszkalnych - 2 kondygnacjenadziemne w tym poddasze użytkowe, b) budynków usługowych, gospodarczych i garaży- 1 kondygnacja nadziemna; 8) maksymalną wysokość zabudowy: a) budynków mieszkalnych - 9 m do kalenicydachu, b) budynków usługowych - 5,5 m do kalenicydachu w przypadku dachu skośnego, 4 m do najwyższego punktudachu w przypadku dachu płaskiego, c) budynków gospodarczych i garaży - 3,5m do okapu dachu; 9) geometrię dachów: a) budynków mieszkalnych - dachy skośneo kącie nachylenia połaci dachowych od 40° do 45°, b) budynków usługowych - dachy płaskie lubskośne o kącie nachylenia połaci dachowych od 30° do 45°, c) budynków gospodarczych i garaży -dachy skośne o kącie nachylenia połaci dachowych od 30° do45°; 10) materiał elewacji zewnętrznych - cegłalicowa lub klinkierowa, kamień naturalny oraz tynki; 11) nakaz zapewnienia na terenie działkibudowlanej co najmniej: a) 2 miejsc postojowych dla obsługi jednegobudynku mieszkalnego, wliczając w to miejsca postojowezlokalizowane w garażach, b) 4 miejsc postojowych na każde rozpoczęte 100m² powierzchni sprzedaży lokalu handlowego, c) 4 miejsc postojowych na każde 10 miejsc dlaklientów lokalu gastronomicznego, d) 3 miejsc postojowych na każde rozpoczęte 100m² powierzchni użytkowej funkcji usługowej, innej niż wymienionew lit. b i c; 12) obsługę komunikacyjną poprzez drogipubliczne lub drogi wewnętrzne w powiązaniu z drogamipublicznymi; 13. nieprzekraczalna linia zabudowy w odległości6 m od linii rozgraniczających drogę publiczną dojazdową 14) w zakresie ochrony przed hałasem, sąjako tereny mieszkaniowo-usługowe zgodnie z zapisami przepisówodrębnych. ZAPRASZAMY: VIRTUS Nieruchomości, ofertę prowadzi Krzysztof Konieczny609 05-13-51 Oferta nr46560139 wysłana z systemu LocumNet Online

działka gruntu
działka gruntu
90000000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Proponujemy Państwu do zakupu niesamowitą działkę ze stawem przepięknie położoną w zacisznym miejscu w Pobiedziskach Letnisko obok rezerwatu "Jeziora Dębiniec". Letnisko Leśne jest przepięknie położoną dzielnicą Pobiedzisk w dużej mierze otoczoną lasem (Rezerwat J. Dębiniec) z własnym dworcem kolejowym, przystankiem autobusowym, szkołą podstawową oraz szkołą średnią, kościołem, placami zabaw oraz kilkoma sklepami ogólno-branżowymi, dyskontem "DINO" oraz restauracją. Na działkę wystąpiono do Urzędu Gminy o wydanie warunków zabudowy na postawienie domu mieszkalnego wolnostojącego. Ze względu na to, że działka ta spełnia wszystkie wymagane prawem warunki jej przekształcenia w działkę budowlaną, uzyskanie takiej decyzji jest  w zasadzie tylko formalnością którą niemniej jednak należy przeprowadzić. Warunki powinny zostać wydane najpóźniej do 15 stycznia 2024 r. Powierzchnia stawu około 2280 m2 powierzchnia pod zabudowę  ok 1400 m2 Na działce posadowiony jest domek drewniany rekreacyjny o pow. 45 m2. Składa się z jednego pomieszczenia stanowiącego salonik z kuchnią oraz łazienki. Media: prąd, woda, gaz, światłowód, kanalizacja, droga asfaltowa Zapraszamy: VIRTUS Nieruchomości, ofertę prowadzi Krzysztof Konieczny609 05-13-51 Oferta nr46540139 wysłana z systemu LocumNet Online

działka rekreacyjna
działka rekreacyjna
5800000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Proponujemy Państwu do zakupu własnościową działkę gruntu  z przeznaczeniem  rekreacyjno-ogrodniczym w Pobiedziskach przy ulicy Kostrzyńskiej. Fajne miejsce na ucieczkę z czterech ścian  by pobyć na łonie natury z jednoczesną korzyścią pozyskania z działki zawsze świeżych warzyw czy owoców. Na działce możemy posadowić pomieszczenie gospodarcze, wiatę, oranżerię czy altanę ogrodową do powierzchni maksymalnej po obrysie zewnętrznym 35 m2 na podstawie  zgłoszenia w nadzorze budowlanym. Działka jest ogrodzona i rośnie na niej kilka drzew owocowych. Powierzchnia działki: 307 m2 Wymiary: szer.-15 m, długość 20,5 m2 Media: prąd przy działce, woda w działce, Polecamy: VIRTUS Nieruchomości Pobiedziska. Ofertę prowadzi: Krzysztof Konieczny Oferta nr46510139 wysłana z systemu LocumNet Online

165 PLN/m2! Gotowa do pracy hale produkcyjne 20 km od Poznania
165 PLN/m2! Gotowa do pracy hale produkcyjne 20 km od Poznania
1200000000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Polecam na sprzedaż bardzo zadbaną, gotową do pracy fabrykę/ zakład produkcyjny, położoną 20 km od Poznania, na obrzeżasz Pobiedzisk. Charakterystyka inwestycji:8.800 M2 HAL PRODUKCYJNYCH POD DACHEM PLUS SZATNIE I STOŁÓWKA PRACOWNICZA323 M2 POWIERZCHNI BIUROWEJ Z HOTELEM PRACOWNICZYM NA 14 MIEJSC• INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA O MOCY 115 kWp• DWIE NIEZALEŻNE STACJE TRANSFORMATOROWE 160 + 250 Kw (MOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA MOCY)• BETONOWE SILOSY,• ZADASZONE SKŁADOWISKO ODPADÓW POPRODUKCYJNYCH• INSTALACJE ŚWIATŁOWODOWE, WODNE, SPRĘŻONEGO POWIETRZA, MONITORINGU Z REJESTRACJĄ OBRAZU, WEWNĘTRZNASIEĆ TELEFONII STACJONARNEJ WRAZ Z CENTRALĄ, SIEĆ KOMPUTEROWA, SYSTEM REJESTRACJI WEJŚĆ I WYJŚĆ• WAGA NAJAZDOWA DO 50 TON• KOCIOŁ GRZEWCZY STAŁOPALNY NA PALIWO STAŁE SEFAKO ER125-031 41 MW Z OSPRZĘTEM• BUDYNEK BIUROWY WRAZ Z POMIESZCZENIAMI SOCJALNYMI• HOSTEL PRACOWNICZY NA 14 MIEJSC.Cała nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i znajduje się w strefie dopuszczającej lokalizację m.in. obiektów przemysłowych, składów, baz, magazynów i obiektów technicznych.Kompleks znajduje się na działkach o regularnym kształcie, na płaskim terenie. Dopuszcza się modernizację istniejącej zabudowyoraz jej przebudowę i rozbudowę. Plan dopuszcza prowadzenie działalności uciążliwej.Powierzchnia nieruchomości wynosi 7,2434 ha, którą można dowolnie dzielić.Istnieje jeszcze możliwość dokupienia od KOWR sąsiadującej działki o powierzchni ok. 1,5 ha, która także przeznaczona jest poddziałalność przemysłową.Nieruchomość jest własnością prywatną; posiada księgę wieczystą, właścicielem nieruchomości jest osoba fizyczna.Możliwe jest rozłożenie płatności na kilka rat, do rozważenia jest również możliwość dzierżawy do czasu przeniesienia własności.Cena 12 000 000 PLNZapraszam na prezentacjęAleksandra Kowalewska531 70 35 50SpecHouse Nieruchomości Sp. z o.o.

Atrakcyjna działka budowlana - UZARZEWO HUBY
Atrakcyjna działka budowlana - UZARZEWO HUBY
24000000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Sprzedam atrakcyjnie zlokalizowaną działkę budowlaną o powierzchnia ok 1200m2 w miejscowości Uzarzewo Huby w pobliżu Biskupic oraz Dolina Cybiny.Miejscowość Uzarzewo Huby położona jest 17 km na wschód od Poznania przy drodze nr 194 w kierunku Pobiedzisk oraz Gniezna co gwarantuje szybki dojazd do centrum Poznania. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 27m (szerokość) oraz 45,8m (długość) ogrodzona. Na terenie działki budynek drewniany oraz piwnica.Dookoła zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.Obszar objęty ochroną Natura 2000, dzięki czemu nie powstaną tam żadne nowe zabudowania. Dodatkowo 600m od działki znajduje się wysoko oceniane jeziorko z plażą Biskupice Prawe.Media : woda, kanalizacja w drodze natomiast prąd (Enea planuje likwidację linii powietrznej)Cena 240 000 Zapraszam na prezentację!Kontakt: Jacek Hauke733-700-818Biuro Nieruchomości Best Lifeos. Pod Lipami Pawilon PSM 104-1161-639 PoznańKorzyści dla klienta: kompleksowa obsługa transakcji poprzez kontrolę nad poprawnymi umowami i dokumentami, fachowe negocjacje, przygotowanie kompletu dokumentów, obsługa przez renomowane i profesjonalne biuro notarialne i kredytowe, pomoc w ustaleniu procedury transakcji oraz najkrótszej drogi do umowy sprzedaży, oszczędność czasu oraz bezpieczeństwo. Bezcenne porady przy kupnie, sprzedaży i najmie nieruchomości.Nasza obsługa będzie dostosowana do oczekiwań kupującego.Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.Współpracujemy ze sprawdzonym doradcą kredytowym, który chętnie odpowie na wszystkie pytania oraz bezpłatnie pomoże przy wyborze najbardziej korzystnego kredytu hipotecznego.

Budynek użytkowy Pobiedziska
Budynek użytkowy Pobiedziska
1790000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu
Powierzchnia348

Ofertą sprzedaży jest obiekt w Pobiedziskach, postawiony na działce o powierzchni 468 m2- wjazd na działkę z dwóch stron. Budynek( 348 m2) jest budynkiem biurowo- warsztatowym, z możliwością prowadzenia różnego typu działalności: motel, pokoje pracownicze na wynajem, bar, restauracja z pokojami do wynajęcia, przychodnia itp. Obiekt wybudowany jest z cegły, obłożony płytą obornicką o grubości 6 cm, dach wykonany z płyt stropowych i pokryty papą, wewnątrz tynki tradycyjne. Dół budynku ma wysokość 3,5 m i składają się na niego: garaż ok. 100 m2, pomieszczenie gospodarcze- ok. 45 m2, niewielkie biuro i łazienka z brodzikiem. Na górze znajduje się łazienka ( prysznic, pisuar, 2 wc, pom. gosp.), duża, wyposażona kuchnia i 8 pokoi ( 1-3 osobowe). Nieruchomość jest dzierżawą wieczystą- opłata roczna 1420 zł. Obiekt ogrzewany piecem gazowym, rachunki za gaz w 2021 r. ok. 500 zł/ mies. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Piękna działka blisko Pobiedzisk Natura 2000
Piękna działka blisko Pobiedzisk Natura 2000
78800000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Pięknie położona działka rolna w miejscowości Wójtostwo, gmina Pobiedziska- nr działki 82/2, woda i prąd przy działce. Działka ma powierzchnię 11.258m2, nieregularny kształt (długość działki 250m, a szerokość ok 75m - w najszerszym miejscu).Oferowana działka znajduje się w drugiej linii zabudowy.Na sąsiadującej działce brak zabudowy stałej, dzięki czemu widok na jezioro jest niczym nieograniczony.Działka leży nad uroczym jeziorem wędkarskim Wójtostwo.Wokół roztacza się piękny krajobraz Natura 2000 oraz Park Krajobrazowy Promno.To doskonałe miejsce, aby wypocząć z rodziną lub w samotności. To miejsce ma swój niepowtarzalny charakter i czar. Tutaj można odnaleźć spokój i harmonię.Zabudowa w okolicy jest rzadka, jednorodzinna, głównie pola, lasy i jeziora.Jednocześnie do najbliższego przystanku autobusowego jest 500m.Miejscowość Pobiedziska oddalona jest zaledwie o  3 km, a - tam pełna infrastruktura i wszystko co potrzebne do życia - szkoły, przedszkola, sklepy, lekarz, stacja kolejki PKP.Dojazd do Wójtostwa z Poznania to jedyne 30 minut.Działkę można zagospodarować na wiele sposobów.Ma mnóstwo zalet.Tu podaję kilka z nich, bo to tylko kwestia twojej wyobraźni i potrzeb. Można potraktować ją inwestycyjnie i zorganizować bazę rekreacyjną - wyposażyć w domki kampingowe i wynajmować wędkarzom lub utworzyć wypożyczalnię sprzętu wodnego np. tak popularnych dzisiaj desek do pływania SUP - to idealne miejsce do tego typu aktywności, nie zakłócającej i nie ingerującej w walory przyrodniczego tego miejsca.Tę działkę można też przeznaczyć na stadninę - blisko las - a więc doskonała baza wypadowa na przejażdżki w teren.To może być Twoja ostoja i miejsce gdzie zamieszkasz sam lub z rodziną - to Ty decydujesz!Zapraszam - umów się ze mną  i przyjedź do Wójtostwa, aby poczuć magię tego miejsca!BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM AGENTEMKarolina SzczepaniakNieruchomości i Ubezpieczenia+48515 215 250kontakt@nr licencji zawodowej: 28638KNF11721641/PWłaścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest KAROLINA SZCZEPANIAK NIERUCHOMOŚCI I UBEZPIECZENIA. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Przy Jeziorze Kowalskim, możliwość podziału, Zero%
Przy Jeziorze Kowalskim, możliwość podziału, Zero%
125000000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Oferta objęta promocją Zero% - kupujący zwolniony z prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa strona sprzedająca.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej przy ul. Poznańskiej w Jerzykowie (gm. Pobiedziska).Atrakcyjne położenie nieruchomości w malowniczej okolicy Jeziora Kowalskiego oraz bezpośrednim sąsiedztwie lasu zapewniają ciszę i spokój, a także umożliwiają korzystanie z rozległych terenów rekreacyjnych i krajobrazowych (Jez. Kowalskie, Stęszewskie oraz Wronczyńskie, Rezerwat przyrody Jez. Dębiniec, Park Krajobrazowy Promno).Najbliższą okolicę stanowi osiedle domów jednorodzinnych.Działka o pow. 8045m2 posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.W księdze wieczystej prowadzonej dla przedmiotowej nieruchomości został określony sposób korzystania jako B - tereny mieszkaniowe.Do działki są doprowadzone media: woda, gaz i prąd.Dla obszaru działki nie został uchwalony miejscowy plan zagospodarowanie przestrzennego, natomiast zostały wydane warunki zabudowy.Osoby zainteresowane zakupem działki lub uzyskaniem dodatkowych informacji zachęcam do kontaktu, agent prowadzący: Maciej Jędrzejczak666 547 745.Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji pod nadzorem licencjonowanego pośrednika (nr licencji 19530) oraz doświadczonej kancelarii notarialnej, a także kompleksową obsługę kredytową.Rozważasz sprzedaż nieruchomości? Aktualnie poszukujemy nieruchomości na sprzedaż na terenie Poznania oraz okolic. Jeżeli są Państwo zainteresowani sprzedażą, wyceną, rozwiązaniem problemu prawnego lub po prostu chcieliby zapytać o inne sprawy związane z sprzedażą nieruchomości zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy profesjonalne podejście do transakcji, opiekę prawną oraz nadzór nad przebiegiem transakcji.

działka mieszkaniowo-usługowa
działka mieszkaniowo-usługowa
50000000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Proponujemy Państwu do zakupu działkę budowlaną o powierzchni  2470 m2 i wymiarach szer. 46, dł. 57 m, położoną w Biskupicach gmina Pobiedziska, objętą aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego. Na działce posadowiony jest budynek  jednopoziomowy o powierzchni  50 m2. MEDIA: - woda i kanalizacja w działce - prąd przy działce Plan zagospodarowania przestrzennego przeznacza proponowaną działkępod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z zabudowąusługową. Dla terenu ustala się następujące parametryi wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowaniaterenu: 1) lokalizację budynków mieszkalnychjednorodzinnych wolnostojących oraz budynków usługowychwolnostojących z dopuszczeniem realizacji wyłącznie jednegobudynku usługowego na każdej z działek budowlanych; 2) dopuszczenie rozbiórki, remontu, rozbudowy,przebudowy i nadbudowy istniejącej zabudowy z zachowaniemparametrów określonych w planie; 3) dopuszczenie lokalizacji budynkówgospodarczych i wolnostojących garaży o maksymalnejpowierzchni zabudowy 50 m² ; 4) minimalną powierzchnię działki budowlanej -1000 m² ; 5) maksymalną powierzchnię zabudowy - 40%powierzchni działki budowlanej; 6) minimalny udział powierzchni terenubiologicznie czynnego w stosunku do powierzchni działkibudowlanej - 35%; 7) maksymalną liczbę kondygnacji: a) budynków mieszkalnych - 2 kondygnacjenadziemne w tym poddasze użytkowe, b) budynków usługowych, gospodarczych i garaży- 1 kondygnacja nadziemna; 8) maksymalną wysokość zabudowy: a) budynków mieszkalnych - 9 m do kalenicydachu, b) budynków usługowych - 5,5 m do kalenicydachu w przypadku dachu skośnego, 4 m do najwyższego punktudachu w przypadku dachu płaskiego, c) budynków gospodarczych i garaży - 3,5m do okapu dachu; 9) geometrię dachów: a) budynków mieszkalnych - dachy skośneo kącie nachylenia połaci dachowych od 40° do 45°, b) budynków usługowych - dachy płaskie lubskośne o kącie nachylenia połaci dachowych od 30° do 45°, c) budynków gospodarczych i garaży -dachy skośne o kącie nachylenia połaci dachowych od 30° do45°; 10) materiał elewacji zewnętrznych - cegłalicowa lub klinkierowa, kamień naturalny oraz tynki; 11) nakaz zapewnienia na terenie działkibudowlanej co najmniej: a) 2 miejsc postojowych dla obsługi jednegobudynku mieszkalnego, wliczając w to miejsca postojowezlokalizowane w garażach, b) 4 miejsc postojowych na każde rozpoczęte 100m² powierzchni sprzedaży lokalu handlowego, c) 4 miejsc postojowych na każde 10 miejsc dlaklientów lokalu gastronomicznego, d) 3 miejsc postojowych na każde rozpoczęte 100m² powierzchni użytkowej funkcji usługowej, innej niż wymienionew lit. b i c; 12) obsługę komunikacyjną poprzez drogipubliczne lub drogi wewnętrzne w powiązaniu z drogamipublicznymi; 13. nieprzekraczalna linia zabudowy w odległości6 m od linii rozgraniczających drogę publiczną dojazdową 14) w zakresie ochrony przed hałasem, sąjako tereny mieszkaniowo-usługowe zgodnie z zapisami przepisówodrębnych. ZAPRASZAMY: VIRTUS Nieruchomości, ofertę prowadzi Krzysztof Konieczny609 05-13-51 .Oferta nr46400139 wysłana z systemu LocumNet Online

Działka w wyjątkowej lokalizacji – zamknięte osiedle, MPZP
Działka w wyjątkowej lokalizacji – zamknięte osiedle, MPZP
58500000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż piękna, rezydencjonalna działka budowlana, położona na prestiżowym osiedlu w miejscowości Bugaj (gm. Pobiedziska) pod Poznaniem. Nieruchomość jest w pełni uzbrojona. Idealna oferta dla rodzin poszukujących miejsca na budowę nowoczesnego domu!Powierzchnia działki: 2088m2Szerokość frontu: 46mDługość: 45,5mMedia: prąd, woda miejska, woda gospodarcza, gaz na granicy działkiUkształtowanie terenu: płaskieLokalizacjaNieruchomość położona jest na nowym, zamkniętym osiedlu ze wspólnymi terenami zielonymi. Od frontu działki bezpośredni dostęp do wewnątrzosiedlowej, oświetlonej drogi z kostki brukowej.Działka znajduje się w wyjątkowej, kameralnej lokalizacji. Bezpośrednie otoczenie Puszczy Zielonki gwarantuje spokój i wypoczynek z dala od zgiełku miasta. Jedynie dla mieszkańców dostępne jest prywatne wyjście do lasu prosto z osiedla.Dojazd do Poznania drogą wojewódzką nr 194 - ok. 15 minut, dojazd do Gniezna – ok. 30 minut.Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Dopuszcza on:• maksymalną powierzchnię zabudowy działki – 500m2,• minimalny procent biologicznie czynnej powierzchni działki – 45%• możliwość budowy dodatkowego garażu/budynku gospodarczego o wielkości 80m2,• dach dwuspadowy lub wielospadowy o kącie nachylenia 30-45 stopni.Możliwość wybudowania domu wolnostojącego oraz dwulokalowego.Świetne położenie nieruchomości: wyjście na ogród od jasnej, południowej strony, front od strony północnej. Na końcu działki znajdują się piękne brzozy nadające wyjątkowy klimat.Istnieje możliwość skorzystania z aktualnego pozwolenia na budowę luksusowego domu, według projektu Leszka Kalandyka LK1140 (można natychmiast rozpoczynać budowę).Zapraszam do kontaktu! Dominik Wieczorek720 805 206

11900000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. 

( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem )REZERWACJA ! OFERTA ZAREZERWOWANA do 10.11.2023 

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NASOKAZJA !!
Polecam ofertę gruntu o pow. 4274 m2 w miejscowości Kapalica gmina Pobiedziska, przy ul. Kazanie w pięknej okolicy.Sąsiedztwo domków rekreacyjnych. Bezpośredni dostęp od jeziora Kazanie. W okolicy Lasy.
Działka nr 56 znajduję się na terenie III Strefy przyrodniczej w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego. ( Studium nie jest przepisem prawa miejscowego: należy wystąpić o warunki zabudowy ) 
‘’’’’Teren III:
Obejmuje tereny otwarte lasów, tak, pastwisk, tereny podmokle i wody. Strefa taobejmuje PK Puszcza Zielonka i PK Promno, czesciowo ich otuliny, a takze doline Cybiny -potencjalny specjalny obszar ochrony siedlisk Natura 2000 „Dolina Cybiny". Sa to najcenniejszeobszary przyrodnicze gminy. W zwiazku z tym zaklada sie, ze generalnie strefa przyrodnicza powinnabyc terenem wytaczonym z jakiejkolwiek zabudowy. Niewielkie, istniejace enklawy zabudowy(lesniczówki, pojedyncze gospodarstwa, stanice turystyczne, itp.) powinny podlegac rygorom - wzakresie wysokosci zabudowy lub charakteru architektury - wynikajacym z planow ochrony parkówkrajobrazowych.Zachowuje sie wszystkie istniejace plaze i miejsca kapielisk, dopuszczajac ich prawidlowezagospodarowanie. Natomiast da plaz i kapielisk, które polozone sa w granicach parkówkrajobrazowych lub ich otulin - sposób ich zagospodarowania nie moze kolidowac z zapisami planówochrony PK.Gownie w tej strefie odbywac sie bedzie ruch turystyczny, w zwiazku z tym Studium dopuszczalokalizacie sciezek pieszych, rowerowych i konnych, mieisc obstugi ruchu turystycznego(deszczochrony, punkty informacji przyrodniczej, itp.).‘’’’’’’’

DROGA
Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Kazanie
MEDIA
- Prąd i Woda w drodze przed działką 

LOKALIZACJA (współrzędne: 52.455963, 17.299563 )
Pobiedziska 2 km S5 6 kmKostrzyn 12 km Swarzędz 20 kmPoznań 33 km

Stan prawny uregulowany: Pełna własność z KW bez wpisуw i obciążeń.

CENA : 119.000 zł do negocjacji, oferta godna polecenia!
Cena nie obejmuje podatku PCC oraz opłat notarialnych.
Jako agencja nieruchomości pobieramy prowizję za nasze usługi.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE! ( prosimy o wcześniejsze umówienie prezentacji ) 

Informacja dla pośrednikуw – współpracujemy przy każdej ofercie.

Dodatkowe informacje o transakcji udzielamy przez511 893 075

Gwarantuje pełne bezpieczeństwo transakcji.

KREDYT HIPOTECZNY z Nieruchomości Forma

Współpracujemy z 25 największymi bankami, spośród których najlepszą ofertę pomogą Ci wybrać nasi eksperci. 
U nas możesz liczyć na najniższą marżę, kompleksowe objaśnienie zasad przyznawania kredytu, przeprowadzenie krok po kroku przez całą procedurę kredytową i załatwienie wszystkich formalności w jednym miejscu.
Już dziś zapytaj o szczegóły opiekuna oferty i weź najlepszy kredyt na rynku.

Oferta Realizowana Przez:
 Wojciech Borchon511 893 075
Nieruchomości Forma

Ul. Słowiańska 53b lokal 6
61-681 Poznań

Współpracujemy z:
-Geodetami
-Doświadczonym biurem doradztwa kredytowego (usługa dla Państwa jest bezpłatna)
-Kancelarią notarialną, która dla naszych klientуw udziela zniżek.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisуw kodeksu cywilnego.
Informacje umieszczone w ofercie przekazane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Staramy się aby wszystkie oferty odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Zapraszamy na naszą stronęDziałka z MPZP w okolicy jeziora i lasu
Działka z MPZP w okolicy jeziora i lasu
19900000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Działka przed podziałem co pozwala na dobrowolną możliwość podziału, różny układ i metraż:• od ok. 750 do 1000m2 (zdjęcia przedstawiają dwa przykładowe warianty wydzielenia działki)Nieruchomość objęta jest MPZP, który dopuszcza zabudowę mieszkaniową oraz usługową (MN/U).Świetna lokalizacja!Działka znajduje się w malowniczo położonej miejscowości Jerzykowo w gm. Pobiedziska.W najbliższej okolicy dominuje zabudowa domów jednorodzinnych. • 7 minut spacerem do jeziora, w okolicy lasy!• Ryneczek w Jerzykowie -sklepy spożywcze, warzywniak, piekarnia, restauracja oraz stacja paliw, szkoła i przedszkole!• 700 metrów do stacji kolejowej – Biskupice Wlkp!• 25 minut autem do centrum Poznania i Gniezna (droga wojewódzka 194)Media w drodze: • prąd, • gaz, • kanalizacja, • woda.Bezpośredni dojazd do działki – droga asfaltowa.Cena: 249zł/m2 (w zależności od podziału dla 800m2 – 199.000PLN; dla 1000m2 – 249.000PLN)Zapraszam do kontaktu!Dominik Wieczorek720 805 206

Działka inwestycyjna Pobiedziska super lokalizacja
Działka inwestycyjna Pobiedziska super lokalizacja
225000000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu

Działka inwestycyjna w najbliższym sąsiedztwie Biedronki, przy drodze krajowej 194 Poznań - Gniezno. Idealne miejsce na małe centrum handlowe. W chwili obecnej brak planu zagospodarowania przestrzennego ( w trakcie procedowania), w zamyśle inwestora 3 kondygnacyjny budynek handlowo - mieszkalny o łącznej powierzchni 4500 m2 (zdjęcia projektu w załączniku). Na działce nie znajdują się żadne budynki..500-062-551

Biuro na sprzedaż Pobiedziska ul. Poznańska 348 m2
Biuro na sprzedaż Pobiedziska ul. Poznańska 348 m2
1850000 zł
Pobiedziska 30+ kilka dni temu
Cena1 850 000
Powierzchnia348
Cena za m²5 316

Dzień dobry Do sprzedania biurowiec 348 m2 działka 468 m2 + dodatkowo droga prywatna wewnętrzna . - budynek posiada 2 wejścia - 1 wejście do góry , oraz 2 osobne wejście pokój 25 m2 na działalność - na dole 2 magazyny ok 150m2 razem , wysokość 3.5m + małe pomieszczenie 20m2 + dodatkowy prysznic z umywalką . - góra biurowca 8 pokoi + duża kuchnia 45m2 oraz łazienka z prysznicem - Budynek ma bardzo dobrą lokalizację na różną działalność gospodarczą - Zaletą jest blisko CPN MAT - OIL - 50m Więcej informacji na telefon .. - Możliwość przyjęcia w rozliczeniu = działki - mieszkania - - Prezentacja obiektu dla klienta , po wcześniejszym umówieniu . ul. Poznańska, Pobiedziska, powiat poznański Na sprzedaż biuro o powierzchni 348 m² Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Pobiedziska, Poznańska Poland - lokalizacja dokładna

Filtr