Wszystkie ogłoszenia w kategorii Biuro / lokal sprzedam

Sortowanie:
Znaleziony: 135 ogłoszenie w kategorii Biuro / lokal sprzedam w Poznań
Nowe Ogrody 8.0 | lokal usługowy U3
Nowe Ogrody 8.0 | lokal usługowy U3
9626834 zł
nowe Poznań dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia87,06
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Przedmiotem ogłoszenia jest lokal usługowy położony na parterze w inwestycji Nowe Ogrody 8.0. To wyjątkowy lokal o powierzchni 87,06 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki standard i świetna lokalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu.O inwestycjiNowe Ogrody 8.0 to najnowszy i ostatni etap przy ul. Meissnera od Grupy Proxin. Nowe mieszkania powstaną na poznańskich Jeżycach, z myślą o osobach poszukujących połącznia wysokiej jakości oraz atrakcyjnej lokalizacji, pełnej zieleni.W ramach inwestycji powstanie 107 mieszkań w układach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych mieszczące się w przedziale od 26 do 94 m2. Lokale na parterze posiadać będą przydomowe ogródki do 65 m2, a te na wyższych kondygnacjach zyskają przestronne balkony oraz tarasy do 59 m2. Zakończenie budowy planowane jest na II kwartał 2024 roku.Inwestycję Nowe Ogrody 8.0 wyróżnia widok na zieleń, ponadczasowa architektura zaprojektowana z wykorzystaniem elementów imitujących drewno oraz liczne przeszklenia. Ponadto w ramach projektu powstanie hala garażowa, boksy rowerowe, windy, wideo domofony, rowerownia, komórki lokatorskie, plac zabaw, rolety zewnętrzne na parterze, lokale usługowe oraz stojaki na rowery. Dodatkowo cały obiekt będzie monitorowany. O lokalizacjiZakup mieszkania w tej części Jeżyc polecić należy zarówno prywatnym klientom, jak i inwestorom, którzy chcą zarobić na wynajmie nieruchomości. Blisko centrum Poznania, dobry dostęp do uczelni Wyższych oraz nowych miejsc biznesowych powstających przy ul. Bułgarskiej, to połączenie, które zagwarantuje stały i wysoki zysk.Inwestycja Nowe Ogrody znajduje się na Woli, ul. Meissnera 1 (4.1 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Grupę Proxin.

Nowe Ogrody 8.0 | lokal usługowy U1
Nowe Ogrody 8.0 | lokal usługowy U1
27611078 zł
nowe Poznań dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia253,65
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Przedmiotem ogłoszenia jest lokal usługowy położony na parterze w inwestycji Nowe Ogrody 8.0. To wyjątkowy lokal o powierzchni 253,65 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki standard i świetna lokalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu.O inwestycjiNowe Ogrody 8.0 to najnowszy i ostatni etap przy ul. Meissnera od Grupy Proxin. Nowe mieszkania powstaną na poznańskich Jeżycach, z myślą o osobach poszukujących połącznia wysokiej jakości oraz atrakcyjnej lokalizacji, pełnej zieleni.W ramach inwestycji powstanie 107 mieszkań w układach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych mieszczące się w przedziale od 26 do 94 m2. Lokale na parterze posiadać będą przydomowe ogródki do 65 m2, a te na wyższych kondygnacjach zyskają przestronne balkony oraz tarasy do 59 m2. Zakończenie budowy planowane jest na II kwartał 2024 roku.Inwestycję Nowe Ogrody 8.0 wyróżnia widok na zieleń, ponadczasowa architektura zaprojektowana z wykorzystaniem elementów imitujących drewno oraz liczne przeszklenia. Ponadto w ramach projektu powstanie hala garażowa, boksy rowerowe, windy, wideo domofony, rowerownia, komórki lokatorskie, plac zabaw, rolety zewnętrzne na parterze, lokale usługowe oraz stojaki na rowery. Dodatkowo cały obiekt będzie monitorowany. O lokalizacjiZakup mieszkania w tej części Jeżyc polecić należy zarówno prywatnym klientom, jak i inwestorom, którzy chcą zarobić na wynajmie nieruchomości. Blisko centrum Poznania, dobry dostęp do uczelni Wyższych oraz nowych miejsc biznesowych powstających przy ul. Bułgarskiej, to połączenie, które zagwarantuje stały i wysoki zysk.Inwestycja Nowe Ogrody znajduje się na Woli, ul. Meissnera 1 (4.1 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Grupę Proxin.

Na sprzedaż lokal użytkowy ul. Smolna
Na sprzedaż lokal użytkowy ul. Smolna
408000 zł
nowe Poznań dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia34
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Polecam na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany w Poznaniu, na ul. Smolnej (Zawady).Nieruchomość położona jest w nowo powstającym budynku, którego odbiór nastąpi we wrześniu. Wejście do lokalu od ul. Smolnej. Lokal posiada dużą witrynę, a wejście do lokalu jest z poziomu ulicy. Nieruchomość sprzedawana jest w podwyższonym standardzie deweloperskim, tj. rolety zewnętrzne elektryczne, ściany wymalowane na gotowo, osprzęt elektryczny oraz płytki położone na podłodze. Wysokość pomieszczeń 2,70. Możliwość montażu reklamy na elewacji zewnętrznej. Nieruchomość ma powierzchnię 34 m2, składa się z otwartego pomieszczenia, łazienki oraz pomieszczenia socjalnego. Ciepła woda oraz ogrzewanie z cieplika miejskiego. Lokal przeznaczony jest pod nieuciążliwe usługi lub biuro. Sprzedaż na zasadzie cesji z umowy deweloperskiej, faktura VAT 8%. Cena 12.000 zł/m2 brutto.Polecam i zapraszam na prezentację. Chętnie udzielę również dodatkowych informacji telefonicznie.Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Lokal użytkowy Piątkowo
Lokal użytkowy Piątkowo
10000 zł
nowe Poznań wczoraj
PoziomParter
Powierzchnia15
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Sprzedam za odstępne lokal użytkowy 24m2 na Piątkowie po najlepszej kwiaciarni w okolicy. Najlepiej z wyposażeniem. Zamykam interes ze wzgledu na problemy chorobowe. Miejsce na interes w bardzo dobrym punkcie. Chętnie opowiem wiecej pod nr tel.

Okazja - Lokal w samym centrum Poznania !
Okazja - Lokal w samym centrum Poznania !
599000 zł
Poznań wczoraj
PoziomParter
Powierzchnia90

Przedstawiam lokal użytkowy w samym sercu Poznania w oficynie w kamienicy przy ul. Podgórnej  Jest to idealne miejsce pod usługi związane ze zdrowiem (wcześniej w lokalu była przychodnia )  kancelarie, pracownie i wszelkiego rodzaju działalność, która ceni sobie spokój i komfort pracy. Lokal jest z wejściem od ulicy przez bramę na domofon. Możliwość wywieszenia banerów reklamowych od ulicy (szyldów). Rolety zewnętrze zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ - poczekalni o pow. 20,96 m2 - WC personelu o pow. 2,93 m2 - WC niepełnosprawnych o pow. 4,64 m2 - gabinetu lekarskiego o pow. 13,54 m2 - pomieszczenia socjalnego o pow. 3,54 m2 - gabinetu lekarskiego o pow. 14,36 m2 - gabinetu lekarskiego o pow. 15,66 m2  - pomieszczenia gospodarczego o pow. 1,79 m2  - kabiny przygotowania do badań o pow. 3,19 m2 - pomieszczenia gospodarczego o pow. 3,52 m2 - kotłownia o pow. 5,29 m2 Dodatkowo: kotłownia z osobnym wejściem, która może pełnić funkcję archiwum. DODATKOWE INFORMACJE Nieruchomość jest po gruntownym remoncie: -zostało wykonane ocieplenie elewacji, -wymieniono cała instalacje, -odmalowano cały lokal, BARDZO niskie opłaty miesięczne : -czynsz 280 zł + woda + prąd + co 2 miesiąc Gaz ok 300 zł  LOKALIZACJA Doskonała lokalizacja, 3 minuty od płyty Starego Rynku- w samym centrum miasta. W sąsiedztwie pięknie zrewitalizowane kamienice, wysokiej klasy hotele oraz okręgowy oddział Narodowego Banku Polskiego. Ulica Podgórna oraz al. Marcinkowskiego obecnie w trakcie wymiany torowiska oraz nawierzchni. W ramach prac poszerzone zostaną chodniki, przebudowie ulegnie jezdnia, wymienione i przesunięte będzie torowisko tramwajowe. Wyznaczony zostanie ciąg przeznaczony dla ruchu rowerowego, pojawi się nowe oświetlenie i zieleń. Sama nieruchomość znajduje się w kamienicy z lat 30-tych Atrakcyjna lokalizacja w samym sercu Poznania. Mieszkanie w takiej kamienicy to doskonała lokata kapitału.  Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego.  Zapraszam do kontaktu i na prezentacje. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Sprzedam kwiaciarnie
Sprzedam kwiaciarnie
50000 zł
Poznań wczoraj
Powierzchnia15
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Sprzeda kwiaciarnie w centrum blisko starego rynku wiecej informacji pod tel 79*****86

Wysoki standard, biurowiec przy ul. Dąbrowskiego
Wysoki standard, biurowiec przy ul. Dąbrowskiego
3600000 zł
Poznań wczoraj
Poziom1
Powierzchnia545
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, jako przedmiot prawa własności, wskład której wchodzi następująca działka ewidencyjna: dz. nr 7/1 o powierzchni 0,0482 ha (obręb Krzyżowniki).Nieruchomość zabudowana jest budynkiem biurowym o dwóch kondygnacjachnadziemnych, podpiwniczony, o łącznej powierzchni użytkowej 545,60 m2.Pozostałe zagospodarowanie stanowi niewielki parking przed frontem obiektu, przyłączasieci infrastruktury technicznej, częściowe ogrodzenie i utwardzenie terenu kostkąbrukową oraz zieleń.Nieruchomość położona jest w Poznaniu, przy ul. Jana Henryka Dąbrowskiego.Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa usługowo – handlowa i magazynowa orazzabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, a także tereny porośnięte zielenią. W otoczeniusprzedawanej nieruchomości zlokalizowane są również budynki użyteczności publicznejoraz zlokalizowany jest Port Lotniczy Poznań – Ławica im. Henryka Wieniawskiego –parking lotniskowy z garażami oddalony ok. 2 km.Szkoła Podstawowa zlokalizowana jest w odległości ok. 1 km od nieruchomości, restauracja ok. 300 m, McDonalds ok. 150 m, magazyny BIMS PLUS POZNAŃ ponad 1 km. Giełda samochodowa i Tor Poznań zlokalizowane są ponad 3 km od nieruchomości, a stacja paliw ok. 900 m. Jezioro Kierskie zlokalizowane jest w odległości ok. 2 km. Dostępność komunikacyjna korzystna – w pobliżu – w odległości ok. 50 m przebiegatrasa DK92, która prowadzi do drogi ekspresowej S11, przystanki autobusowe – ok. 300m i stacja kolejowa Poznań Wola – ok. 4 km.Działka od strony południowej nie jest ogrodzona – wraz z działką sąsiednią, którafunkcjonalnie tworzy teren parkingu.W rejonie lokalizacji nieruchomości występują następujące sieci infrastrukturytechnicznej:• prąd,• woda,• kanalizacja,• gaz,• teletechniczna.Powierzchnia zabudowy budynku: 282,80 m2;Powierzchnia użytkowa ogółem: 545,60 m2 – w tym piwnica: 137,10 m2,Parter: 217,50 m2,I p: 191,00 m2,Liczba kondygnacji nadziemnych: 2 (parter, piętro);Podpiwniczenie – 1 kondygnacja podziemna.Obiekt wykorzystywany na cele biurowe.Piwnica pełni funkcję pomieszczenia technicznego (kotłownia,serwerownia), magazynowego.Parter to pomieszczenie handlowo – biurowe, archiwum, sanitariaty,magazyny, pomieszczenie socjalne.Piętro I pełni funkcje biurowe, rekreacyjno – socjalne i sanitariaty.Układ funkcjonalny przedmiotowego obiektu umożliwia wynajem wcałości, jak i w podziale na mniejsze moduły (nawet pokoje).Budynek wykonany w technologii tradycyjnej, w zabudowie w granicynieruchomości, 2 kondygnacyjny i podpiwniczony. Dach płaski.Piwnica posiada również niezależne wejście.Przedmiotowy budynek zaadaptowany na cele biurowe w latach 2009 -2016.Decyzją Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego dla Miasta Poznania udzielono pozwolenia na użytkowanie budynku mieszkalnego z garażem i pomieszczeniami gospodarczymi (inwestycję zrealizowano na podstawie pozwolenia na budowę z dnia 24.03.1989r. i z dnia 15.12.2008r.).Decyzją Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego dla Miasta Poznania z dnia 06.07.2016r. udzielono pozwolenia na użytkowanie nadbudowanego, rozbudowanego i przebudowanego budynku biurowego na nieruchomości przy ul. Dąbrowskiego w Poznaniu (inwestycję zrealizowano na podstawie pozwolenia na budowę z dnia 07.12.2012r.). Dane konstrukcyjno – materiałowe:• Ściany murowane, ocieplone styropianem;• Schody betonowe;• Dach płaski kryty papą.Wykończenie obiektu:• Wykończenie ścian – malowanie emulsyjne;• Wykończenie podłóg – panele oraz płytki ceramiczne;• Stolarka okienna PCV, aluminiowe;• Stolarka drzwiowa – drewniana, szklana;• Schody wewnętrzne: betonowe wyłożone drewnem.Cena: 3 600 000 zł (do negocjacji)Zachęcam do zapoznania się z ofertą.Honorata(użyj formularza kontaktowego)

Lokal użytkowy Piątkowo
Lokal użytkowy Piątkowo
10000 zł
Poznań 2 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia15
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Sprzedam za odstępne lokal użytkowy na Piątkowie po najlepszej kwiaciarni w okolicy. Najlepiej z wyposażeniem. Zamykam interes ze wzgledu na problemy chorobowe. Miejsce na interes w bardzo dobrym punkcie. Chętnie opowiem wiecej pod nr tel.

Lokal usługowo handlowy Kwiatowa
Lokal usługowo handlowy Kwiatowa
245000 zł
Poznań 2 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia45
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Polecam do zakupu lokal handlowy znajdujący się przy ul. Kwiatowej 12 visa a Vis Restauracji Manekin o pow. 45mkw. Lokal znajduje się w odrestaurowanej kamienicy niedaleko ul. Półwiejskiej. Pomieszczenie do kapitalnego remontu. (ogrzewanie miejskie możliwość przyłączenia się) Lokal z rzutu to 1 i 3 Pełna własność z KW Klucze w biurze 60*****84

Lokal użytkowy atrakcyjne Nowe Osiedle Jeżyce
Lokal użytkowy atrakcyjne Nowe Osiedle Jeżyce
702000 zł
Poznań 3 kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia70,24
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Nowy parterowy lokal użytkowy w  atrakcyjnej lokalizacji na nowym dużym osiedlu mieszkaniowym przy ul. Barańczaka w Poznaniu, w rozwijającej się dzielnicy Jeżyce. Lokal znajduje się w nowym budynku z 1 etapu budowy liczącym 251 mieszkań, kolejne sąsiednie budynki (2 i 3 etap budowy) będą również posiadać po kilkaset mieszkań.Teren objęty miejskim planem zagospodarowania wg filmiku promocyjnego poniżej.%C5%84Kompleksowy projekt realizowany przez rożnych deweloperów.Lokal położony od strony zewnętrznej budynku, dobrze widoczny z ulicy. Lokal nadaje się na biuro, usługi, handel lub gastronomie. W powstającym osiedlu na razie brak usług, brak konkurencji.W lokalu: duże pomieszczenie główne na salę sprzedaży do dowolnej aranżacji, w stanie deweloperskim, duże jasne  witryny.  Łączna powierzchnia użytkowa lokalu 70,24m2.  CENA SPRZEDAŻY: 702 000zł netto plus VAT 23% (brak podatku PCC%)

Budynek biurowo-magazynowy na firmę - Piątkowo
Budynek biurowo-magazynowy na firmę - Piątkowo
3500000 zł
Poznań 3 kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia718,40
Przeznaczenie lokaluPrzemysłowe

Na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek biurowo-magazonowo-produkcyjny o łącznej pow. 718,4m2. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 2028m2 z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Lokalizacja – Poznań; dzielnica Stare Miasto; obręb Piątkowo. Działka o pow. 2028m2 ma kształt regularny, zbliżony do trójkąta. Teren jest ogrodzony, w znacznej części utwardzony kostką betonową, stanowiącą miejsca postojowe oraz place manewrowe. Bryła budynku składa się z dwóch części: 2-kondygnacyjnej od frontu i parterowej od podwórza.W części frontowej na parterze są dwie sale obsługi, za nimi pomieszczenia warsztatowe i zaplecze socjalne. Na piętrze pomieszczenia biurowo-socjalne oraz magazyn. W tylnym, parterowym segmencie są pomieszczenia magazynowe (wysokiego składowania).Całkowita pow. użytkowa budynku: 718m2Zestawienie pomieszczeń - Parter (456,4m2): Magazyn – 198m2 Warsztat – 87,9m2 Biura – 2x 40,6m2 Hall – 22,8m2 Klatka schodowa – 9,8m2 Pomieszczenie socjalne – 9,6m2 Kotłownia – 7,7m2 Szatnia – 2x 7,9m2 Komunikacja 15,8m2 Przedsionek 1,8m2 WC - 1,8m2 Schody 4,2m2  Zestawienie pomieszczeń - Piętro (262m2): Magazyn – 150,6m2 Biura – 24,5m2, 15,9m2, 10,8m2, 9,7m2 Komunikacja – 35,7m2 Kuchnia – 2,1m2 WC – 1,4m2 Przedsionek 1,5m2 Schody 9,8m2 Konstrukcja budynku: Fundamenty – ławy betonowe zbrojone, Ściany zewnętrzne i wewnętrzne – murowane Ścianki działowe – murowane Stropu nad parterem - żelbetowe Stropodachy z płyt METALPLAST Schody wewnętrzne - betonowe Elementy wykończeniowe: Obróbki blacharskie – rynny, opierzenia i rury spustowe z blachy powlekanej Ściany wewnętrzne – tynki gipsowe w pomieszczeniach biurowych, glazura w pomieszczeniach sanitarnych Elewacje – ocieplenie płytami styropianowymi, tynki akrylowe na siatce Posadzki – w części magazynowej i warsztatowej typu przemysłowego z wykończeniem przeciwpyłowym, w części biurowej wykładzina dywanowa i płytki ceramiczne Okna – PCV szklone podwójnie Drzwi zewnętrzne – w profilach aluminiowych, bramy magazynowe segmentowe rolowane Instalacje:elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, c.o. – piec gazowy, w hali nagrzewnice, na parterze w części biurowej ogrzewanie podłogowe, klimatyzacyjna, wentylacyjna, teletechniczna, monitoring, alarmowa Uzbrojenie terenu: - sieć elektryczna - woda – własne ujęcie - kanalizacja – zbiornik bezodpływowy - sieć gazowa  Informacje dodatkowe: - zewnętrzne rolety w oknach elektryczne - ogrzewanie gazowe (częściowo podłogowe) - rok budowy 2011 - plac wybrukowany - parking i plac manewrowy o pow. około 1200m2 - nieruchomość całkowicie ogrodzona, wjazd na teren firmy szeroką bramą  - stan prawny uregulowany, księga wieczysta bez obciążeń w dziale III i IV. Cena ofertowa: 3.500.000 zł Lokalizacja:Poznań Stare Miasto obręb Piątkowo. Otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa przemysłowa o charakterze produkcyjno-magazynowym, tereny niezabudowane oraz zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna (również w trakcie budowy) i jednorodzinna. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej o nawierzchni utwardzonej asfaltem.Położenie nieruchomości umożliwia szybki dojazd do centrum miasta oraz do innych dzielnic.Zapraszam na prezentację! Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu CywilnegoPokaż mniej

Kamienica biurowa wysoki standard w centrum miasta
Kamienica biurowa wysoki standard w centrum miasta
12300000 zł
Poznań 4 kilka dni temu
Powierzchnia1 100
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Kamienica biurowa o wysokim standardzie, 5- kondygnacyjna w centrum miasta. Kamienica biurowa zlokalizowana jest w ścisłym centrum Poznania w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Św. Marcin, Kościuszki i Ratajczaka. W pobliżu znajdują się biura, hotele, restauracje, urzędy publiczne, atrakcje turystyczne, uczelnie wyższe. DANE OGÓLNE BUDYNKU:Powierzchnia użytkowa - 1100,00 m2Powierzchnia zabudowy – 277,57 m2POWIERZCHNIE KONDYGNACJI: Piwnica: 145,39 m2 Parter: 193,85 m2 I Piętro: 188,56 m2 II Piętro: 194,72 m2 III Piętro: 193,98 m2 Poddasze: 175,02 m2Nieruchomość jest dochodowa, aktualnie lokale są wynajmowane. Kamienica wyposażona we wszystkie niezbędne instalacje: woda, prąd, gaz, kanalizacja, infrastruktura IT, klimatyzacja. W budynku znajduje się winda osobowa. Każda kondygnacja posiada osobny węzeł sanitarny i zaplecze kuchenno-socjalne.Więcej szczegółów do uzyskania po kontakcie telefonicznym. Cena 12.300.000,00 PLNOferta biura nieruchomości.

Lokal usługowy ok 60m2 - os. Kopernika
Lokal usługowy ok 60m2 - os. Kopernika
395000 zł
Poznań 6 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia60
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Lokal usługowy o powierzchni ok. 60m2 Idealny na salon fryzjerski, kosmetykę, gabinety lekarskie, sklep, inne usługi itp. Powierzchnia poszczególnych pomieszczeń: Główne pomieszczenie- ok. 42m2 Pomieszczenie 2- 7m2 Zaplecze ok. 5m2 Wc 2.5m2 -Pawilon własnościowy na terenie spółdzielni (czynsz 1 tys złotych) - Powierzchnia użytkowa około 60mkw - Ogrzewanie piecem akumulacyjnym ( dwie sztuki ) - Woda zimna plus bojler 80 L - Kanalizacja Cena 395 000 zł (bez wyposażenia) lub z wyposażeniem widocznym na zdjęciu 410 000 zł.

Ładny lokal w bardzo prestiżowym miejscu
Ładny lokal w bardzo prestiżowym miejscu
289000 zł
Poznań 6 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia38,64
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Ładny i funkcjonalny lokal użytkowy, położony w prestiżowej dzielnicy na Jeżycach, po kapitalnym remoncie o powierzchni 38,64 m2. Dwa duże pomieszczenia, aneks kuchenny, łazienka z kabiną prysznicową oraz ubikacją. Wysokość pomieszczeń 2,6 m. Do lokalu przynależy udział w gruncie części nieruchomości wspólnej. Dla lokalu oraz gruntu są wyodrębnione księgi wieczyste. Schody, podłoga w płytkach. Drzwi i okna PCV. Kraty w oknach i przed wejściem. Lokal ma świadectwo charakterystyki energetycznej. Ogrzewanie z Cieplika miejskiego. Niskie opłaty do Wspólnoty ok. 360,00 zł (w opłacie - ogrzewanie, woda ciepła i zimna, śmieci). Licznik na prąd w lokalu. Możliwość podłączenia gazu. Cena: 289000 zł. Telefon kontaktowy: 60*******80, 60*******18

Lokal użytkowy atrakcyjne Nowe Osiedle Jeżyce
Lokal użytkowy atrakcyjne Nowe Osiedle Jeżyce
705000 zł
Poznań 7 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia70,24
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Nowy parterowy lokal użytkowy w  atrakcyjnej lokalizacji na nowym dużym osiedlu mieszkaniowym przy ul. Barańczaka w Poznaniu, w rozwijającej się dzielnicy Jeżyce. Lokal znajduje się w nowym budynku z 1 etapu budowy liczącym 251 mieszkań, kolejne sąsiednie budynki (2 i 3 etap budowy) będą również posiadać po kilkaset mieszkań.Teren objęty miejskim planem zagospodarowania wg filmiku promocyjnego poniżej.%C5%84Kompleksowy projekt realizowany przez rożnych deweloperów.Lokal położony od strony zewnętrznej budynku, dobrze widoczny z ulicy. Lokal nadaje się na biuro, usługi, handel lub gastronomie. W powstającym osiedlu na razie brak usług, brak konkurencji.W lokalu: duże pomieszczenie główne na salę sprzedaży do dowolnej aranżacji, w stanie deweloperskim, duże jasne  witryny.  Łączna powierzchnia użytkowa lokalu 70,24m2.  CENA SPRZEDAŻY: 725 000zł netto plus VAT 23% (brak podatku PCC%)

Budynek usługowy Łozowa 58
Budynek usługowy Łozowa 58
358000 zł
Poznań 7 dni plecy
Powierzchnia113,25
Przeznaczenie lokaluPrzemysłowe

Spółka sprzeda prawo użytkowania wieczystego zabudowanej nieruchomości gruntowej, o pow. 305,00m2,z budynkiem jednokondygnacyjnym o pow. 113,25 m2, dla której prowadzona jest KW o numerze PO2P/(użyj formularza kontaktowego). Dla nieruchomości brak jest aktualnie obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze  Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Poznania ( Uchwała nr LXXII/1137/VI/2014  z dnia 23.09.2014 r. ) działka znajduje się w obszarze: MW– tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnejcena netto 358 000,00 zł·         Spółka zastrzega sobie prawo odstąpienia od sprzedaży nieruchomości na każdym etapie postępowania bez podania przyczyny. Powyższe ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Działający, Sprawny Budynek Na Sprzedaż
Działający, Sprawny Budynek Na Sprzedaż
5490000 zł
Poznań 7 dni plecy
Poziom3
Powierzchnia1 350
Przeznaczenie lokaluHotelowe

Na sprzedaż budynek dobrze działający. Budynek w stanie dobrym wymiana dachu listopad 2022 Więcej informacji pod nr telefonu. Można umówić się na spotkanie Cena: kwota netto

Odstąpie lokal gastronomiczny na Grunwaldzie
Odstąpie lokal gastronomiczny na Grunwaldzie
20000 zł
Poznań 9 dni plecy
Powierzchnia35
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Odstąpie w pełni wyposażony lokal gastronomiczny znajdujący się na Grunwaldzie. Na wyposażeniu m.in dwukomorowy piec do pizzy, płyta grillowa do burgerów, frytownica, mikser planetarny, stół chłodniczy, lodówki, stoły ze stali nierdzewnej, płyta indukcyjna, maszynka do mielenia mięsa, prasa do burgerów. W chwili obecnej działa tu restauracja serwująca pizzę i burgery na dowóz. Czynsz najmu 1750 zł. Lokal ma ok 35m2. Zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz. 12-20. Cena odstępnego to 20 000 zł - do negocjacji.

Sprzedam za odstępne Barber Shop Poznań działający
Sprzedam za odstępne Barber Shop Poznań działający
109000 zł
Poznań 9 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia82
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Witam posiadam do sprzedania działającego Barbera w centrum Poznania . Lokal składa się z następujących pomieszczeń sala główna około 50 m2, pomieszczenie socialne 8m2 , pomieszczenie podnajmowane na studio tatuażu 14m2, łazienka wraz z wc 4m2, kuchnia 4m2. Cały salon został gruntownie wyremontowany i przygotowany na końcu 2021 roku .Jest to drugi punkt  właścicielki Stacji Braber , niestety ze względów braku fachowców ( pracowników), jest zmuszona sprzedać za odstępne ten punkt. Bardzo dobre warunki najmu lokalu z możliwością podnajmu z czego skorzystała właścicielka i wynajęła jedno pomieszczenie na studio tatuażu (jeszcze mniejsze koszty utrzymania lokalu). Cały salon został wyremontowany w wysokim standardzie i z bardzo dobrych materiałów , profesjonalne i spersonalizowane oświetlenie na każdym stanowisku barberskim a jest tych stanowisk w lokalu aż cztery .Całe wyposażenie widoczne na zdjęciach pozostaje w salonie dla nowego właściciela , wystarczą nożyczki żeby ruszyć interes . Biznes ten posiada swoją bazę  klientów  (możliwość franczyzy) Właścicielka jest w stanie przedłożyć wszelką dokumentacje przychodów i jest skłonna podpowiedzieć wszystkie tajniki tego biznesu . Więcej informacji szczegółowych udzielę telefonicznie Weronika Staszewska (użyj formularza kontaktowego)   . Zapraszam na oględziny lokalu 

Lokal użytkowy 16m2
Lokal użytkowy 16m2
16000 zł
Poznań 9 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia16
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Sprzedam lokal użytkowy na osiedlu Stare Zegrze, lokal ma około 16m2 dach zrobiony, nie przecieka, stan dobry. Więcej informacji pod tel.

Gotowy lokal użytkowy usługi gabinety Grunwald
Gotowy lokal użytkowy usługi gabinety Grunwald
980000 zł
Poznań 10 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia77,06

NA SPRZEDAŻ GOTOWY LOKAL UŻYTKOWY POD USŁUGI/GABINETY/BIURA O POWIERZCHNI 77,06 M2 W SUPER LOKALIZACJI TUŻ PRZY ULICY ZŁOTOWSKIEJ 51B NA ŁAWICY/GRUNWALDZIE W POZNANIUATUTY: • świetny układ pomieszczeń (sekretariat, 3 osobne gabinety, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, łazienka); • dużo okien, dobrze doświetlony lokal; • widoczna witryna na osiedlu; • osiedle monitorowane i strzeżone; • wygodny dojazd; • wszędzie blisko.OPIS POMIESZCZEŃ: • powierzchnia lokalu 77,06 m2; • wydzielone cztery osobne pomieszczenia oraz łazienka i sekretariat; • lokal zadbany, ładne podłogi, gotowy do przejęcia.ODLEGŁOŚCI: • centrum Poznania - ok. 3 km; • przystanek autobusowy - ok. 30 m; • lotnisko Poznań - Ławica - ok. 800 m; • punkty handlowo-usługowe Biedronka, Żabka, - ok. 200 mKOSZTY: • opłaty za media ok. 900 zł miesięcznie (w tym: zaliczki na centralne ogrzewanie, zaliczki na podgrzanie wody, zaliczki na zimną wodę i ścieki, śmieci, ochrona, eksploatacja, fundusz remontowy) plus prąd według zużycia;Zapraszam do oglądania.[Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.]W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Lokal użytkowy Poznań CENTRUM/ul. Solna/2pokoje/40
Lokal użytkowy Poznań CENTRUM/ul. Solna/2pokoje/40
329000 zł
Poznań 10 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia40,50

Witam,Mam do sprzedania dwupokojowy lokal o powierzchni ok. 40 m2 w centrum Poznania przy ulicy Solnej.Mieszkanie mieści się w bloku na parterze.W bloku mieści się kilka lokali usługowych. Lokal składa się z:- dwóch pokoi (w tym jeden z aneksem kuchennym)- łazienki- korytarzaW lokalu wymieniono instalację wodno- kanalizacyjną oraz elektryczną. Obecnie wykonywane są prace związane ze szpachlowaniem.Ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska, okna plastikowe.Miesięczny czynsz: 360 złPełna infrastruktura w okolicach budynku, liczne sklepy, przystanek autobusowy, 10 min do Starego Rynku, ścisłe Centrum.Lokal  sprzedajemy w stanie do remontu, nieumeblowane – możesz je wykończyć według własnego uznania.UWAGA! Możliwość aranżacji jako pomieszczenie biurowe/lokal użytkowy !!!Na zdjęciach przedstawiamy przykładową wizualizację nieruchomości jako lokalu mieszkalnego.Nieruchomość idealna pod inwestycję, na wynajem, jako LOKAL UŻYTKOWY. BIURA POŚREDNICTWA ZAPRASZAMY Z KLIENTEM !Oferta bezpośrednio od właściciela. Kontakt: (użyj formularza kontaktowego)"Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia."

Na Polance | nowy lokal użytkowy LU03
Na Polance | nowy lokal użytkowy LU03
18531672 zł
Poznań 11 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia188,33
Przeznaczenie lokaluBiurowe

OfertaPrzedmiotem ogłoszenia jest nowy lokal użytkowy o powierzchni 188,33 m kw położony na parterze w inwestycji Na Polance. Cechą inwestycji jest wysoki standard i świetna lokalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu.InwestycjaLokale usługowe w nowej inwestycji! Powierzchnie od 61 do 270 m kw.Gotowe do odbioru!Realizacja inwestycji NA POLANCE została zakończona w roku 2022. Wszystkie mieszkania i apartamenty zostały już sprzedane.Na parterze budynku zaprojektowane zostały lokale usługowe z dużymi przeszkleniami i bardzo dobrą i czytelną ekspozycją od strony ulicy Kaliskiej i Polanka. Intensywna zabudowa mieszkaniowa okolicy, bliskość Politechniki, centrów handlowych Posnania i Malta oraz bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych tłumnie odwiedzanych przez Poznaniaków i nie tylko, generuje duży ruch pieszy i samochodowy w bezpośrednim sąsiedztwie budynku NA POLANCE.NA POLANCE to kameralna inwestycja zrealizowana w Poznaniu  na Łacinie, w dzielnicy Rataje, u zbiegu ulic Polanka i Kaliska, w jednej z najatrakcyjniejszych części Poznania.Bliskość Starego Miasta, rozbudowana infrastruktura i bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna sprawiają, że była i jest to nadal najczęściej wybierana lokalizacja zarówno przez osoby poszukujące swojego nowego miejsca do życia lub pracy, a także przez osoby inwestujące w nieruchomości pod wynajem.NA POLANCE to inwestycja posiadająca wszystkie atuty lokalizacji w centrum miasta. Dzięki położeniu w bliskiej odległości od licznych linii tramwajowych jest świetnie skomunikowana z pozostałymi dzielnicami Poznania. Na zewnętrznym dziedzińcu przewidziane zostały miejsca postojowe głównie dla osób niepełnosprawnych i do obsługi lokali usługowych.

Esencja | nowy lokal usługowy U1B
Esencja | nowy lokal usługowy U1B
1456477 zł
Poznań 11 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia120,37
Przeznaczenie lokaluBiurowe

LOKAL U1B Esencja to inwestycja zlokalizowana w samym centrum Poznania, przy ulicy Garbary 101. Powstała w miejscu dawnej palarni kawy. Świetna lokalizacja to nie tylko sąsiedztwo Starego Miasta, gdzie dotrzemy na piechotę w ciągu kilku minut, ale także planowanej naprzeciwko inwestycji Stara Rzeźnia. Rewitalizacja zabytkowego obiektu obejmuje plan na powstanie centrum biurowo- handlowego, części mieszkaniowej oraz zaplecza artystyczno-kulturalnego. Ulica Garbary to jedna z głównych ulic w Centrum Poznania, której towarzyszy duży ruch oraz przepływ samochodów, a także środków transportu publicznego. Przystanek autobusowy, tramwajowy oraz dworzec PKP Poznań Garbary znajdują się w bliskiej odległości. Apartamenty Esencja to ukończona inwestycja, w której mieści się ponad 240 mieszkań.Prezentowany, gotowy lokal użytkowy ma powierzchnię 120,37 m2. Zlokalizowany, bezpośrednio przy ulicy Garbary. Posiada jedno wejście od frontu. Komfortowa przestrzeń lokalu składa się z pomieszczenia usługowego, pomieszczenia socjalnego, przedsionka i wc. Posiada wysokość 3,70 m. Świetnie nada się pod działalność usługową, gabinety, branżę beauty.

Restauracja na ul. Taczaka
Restauracja na ul. Taczaka
140000 zł
Poznań 11 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia120
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Sprzedam lokal gastronomiczny za odstępne.Restauracja o łącznej powierzchni 120m2 dzieli się na dwie sale konsumpcyjne, korytarz, toaletę, otwarty bar, zmywak, magazynek do przechowywania towaru, oraz dużą kuchnię z oddzielną toaletą i pomieszczeniem socjalnym. Łączna liczba miejsc siedzących- 40+Pozwolenie na ogródek gastronomicznyKoncesja A i BMożliwość wykupienia miejsca postojowego na dziedzińcuW pełni wyposażony bar oraz kuchnia Cena- Czynsz -5 246,59zł netto plus koszty mediów wg zużycia (prąd, woda)Odstępne 140 000złRestaurację na Taczaka prowadzę już kilka lat. Od rana na naszej ulicy czuć zapach parzonej kawy i świeżego pieczywa. Studenci z okolicznych uniwersytetów czy też turyści wpadają tu na śniadanie, obiad, wieczorem- kolację i lampkę prosecco, a kiedy najdzie ich ochota na najlepszy baskijski sernik schodzą do sąsiadów. Przez cały dzień przewija się mnóstwo ludzi, którzy skręcając w naszą ulicę mogą wciągnąć tacosy z kuchni meksykańskiej, wypić espresso w legendarnej kawiarni pod nr 20, zjeść sushi, steaka, nawet wegański i bezglutenowy lunch. Kawałek dalej brzdękną się kieliszkiem cavy w klimatycznej winiarni, albo złapią foccacie z piwem w pizzerii. I wszyscy właściciele tych niesamowitych miejsc to cudowni ludzie, którzy robią swój biznes z serduchem i miłością do gastronomii. Pomagamy sobie nawzajem, wspieramy się i chętnie narzekamy tak po prostu dla zdrowia ;) A mieć takich życzliwych sąsiadów to skarb, zwłaszcza jeżeli będzie to Twój pierwszy biznes.Odchodząc z tego fyrtla chętnie wpuszczę Cię w swoje cztery ściany wierząc, że zaskoczysz tu wszystkich pomysłem i pysznym jedzeniem. Meble są,  para z ekspresu bucha, wyposażona kuchnia i naostrzone noże czekają.Po więcej informacji zapraszam do kontaktu. Nie zawszę mogę rozmawiać, dlatego w słuchawce usłyszysz mojego Tatę prawnika, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i wyjaśni kwestie formalne ;) A na oglądanie lokalu i rozmowy o wyposażeniu umówimy się już osobiście ;)

Luksusowe biuro z kawalerką, ścisłe centrum
Luksusowe biuro z kawalerką, ścisłe centrum
1800000 zł
Poznań 11 dni plecy
Poziom2
Powierzchnia117
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Na sprzedaż lokal biurowy z kawalerką z osobnym wejściem, luksusowo wykończone,   w rewitalizowanej kamienicy przy ul. Mielżyńskiego 20. Istnieje możliwość wynajęcia lokalu. Atuty nieruchomości: 1. Bardzo wysoki standard wykończenia lokalu. 2. Stylowe wnętrza lokalu -zaprojektowane przez projektanta wnętrz. 3. Wysokie pomieszczenia dające poczucie przestrzeni i komfortu. 4. Rewitalizowana kamienica. 5. Zamontowana klimatyzacja w lokalu. 6. Lokalizacja: ścisłe centrum miasta. Informacje o lokalu: Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu to 116,8m2 na którą składa się: 1. Lokal biurowy o powierzchni ok. 96 m2. 2. Kawalerka z osobnym wejściem z drugiej klatki schodowej o pow. ok. 20m2. Lokal biurowy usytuowany jest na drugim piętrze w części frontowej budynku. Ekspozycja okien w części na ul. Mielżyńskiego, częściowo na dziedziniec. Układ pomieszczeń: - trzy pomieszczenia do pracy o powierzchniach -22m2, 25m2 i 25m2 - sekretariat/recepcja -łazienka, aneks kuchenny, schowek (archiwum) Standard wykończenia lokalu biurowego (w trakcie wykańczania): -stylizowane drzwi wejściowe do lokalu w kolorze zielonym, -stylizowane drzwi wewnętrzne w kolorze białym, -odrestaurowane stylizowane okna drewniane od frontu, -na podłodze parkiet dębowy, -stylizowane gzymsy na suficie, listwy i narożniki ścienne, dekoracyjny portal kominkowy z marmuru -w korytarzu i łazience wysokiej klasy hiszpańskie płytki firmy Vives, -w łazience umywalka, sedes i wysokiej jakości armatura, -aneks kuchenny wyposażony w meble, zmywarkę, mikrofalówkę, zlew, lodówkę -zabudowa sekretariatu robiona na zamówienie (w trakcie realizacji) Kawalerka znajduje się w części oficynowej budynku, z wejściem z klatki oficynowej. Na powierzchnię ok. 20m2 składają się: część dzienna z antresolą do spania, aneks kuchenny i łazienka z prysznicem. Standard wykończenia kawalerki: -na podłodze w części dziennej parkiet drewniany -antresola wykonana na zamówienie -zabudowa kuchenna wykonana na zamówienie- z lodówką, zmywarką, płytą elektryczną. Budynek: Kamienica Mielżyńskiego 20 została wybudowana w latach 1890-1900 XIX w stylu eklektycznym z przewagą ornamentacji neobarokowej, wpisana została pod indywidualnym numerem do rejestru zabytków. Budynek przez długie lata był siedzibą banku. Dzisiaj kamienica odzyskuje swój dawny blask. Remont prowadzony jest pod opieką Miejskiego Konserwatora Zabytków w Poznaniu, z zachowaniem szczególnej staranności o walory historyczne i ponadczasowość budynku. Standard wykończenia budynku: Odrestaurowane elewacje - frontowa i tylna Wymienione pokrycie dachu Wyremontowane klatki schodowe i dziedziniec Odrestaurowana zabytkowa stolarka okienna i drzwiowa Nowa instalacje: wod-kan., CO (centralna kotłownia gazowa), elektryczna, wideo-domofon, światłowód, monitoring Opłaty: Opłaty do wspólnoty ok. 1000zł (w tym zaliczki na ogrzewanie) plus woda, śmieci, energia elektryczna, internet. Lokalizacja: Kamienica Mielżyńskiego 20 znajduje się w ścisłym centrum miasta w pobliżu Placu Cyryla Ratajskiego, Okrąglaka i placu Wolności. Do Starego Rynku 12min spacerem. Sąd Rejonowy przy ul. Młyńskiej 3 min spacerem. Przystanek tramwajowy położony jest w odległości mniejszej niż 100m. Powyższe dane mają charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Restauracja za odstępne
Restauracja za odstępne
159000 zł
Poznań 13 dnia plecy
Poziom4 i wyżej
Powierzchnia190
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Sprzedam firmę - funkcjonujący lokal gastronomiczny / restaurację w samym centrum Poznania. Lokal w pełni wyposażony. Bardzo dobrej jakości sprzęty wszystkie na bieżąco serwisowane. Do przejęcia : - roczna umowa na usługi cateringowe o wartości przekraczającej 300 tysięcy -wplacona kaucja za lokal 16 tysięcy -w skład powierzchni lokalu wlicza się sala, kuchnia, zaplecze, taras, miejsce parkingowe, magazyn - bezterminowy najem lokalu w budynku klasy A - pełne know-how , numery telefonu , strona ,adres , social media - umowy z pracownikami ( wykwalifikowana, stała załoga) - sprzęt oraz całe wyposażenie lokalu Firma przynosząca zyski, nie jest zadłużona i nie ma żadnych zobowiązań finansowych. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny

lokale, biura, gabinety Suchy Las POZNAŃ BEZPOŚREDNIO
lokale, biura, gabinety Suchy Las POZNAŃ BEZPOŚREDNIO
644000 zł
Poznań 13 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia70
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych lokali handlowo-usługowych o powierzchni około 70 m², zlokalizowanych na Nowym Rynku w samym centrum Suchego Lasu. Nasze lokale znajdują się w doskonałej lokalizacji, zapewniającej wygodną komunikację oraz łatwy dostęp do wszelkich udogodnień. Dostępne są w przystępnej cenie 9200 zł / m², a do tego oferujemy sprzedaż bez podatku VAT. Lokale usytuowane są na parterze budynku, co zapewnia wygodę w dostępie dla klientów. Dodatkowo, wszystkie media są już w pełni zainstalowane, a do dyspozycji jest duży parking, co sprawia, że nasze lokale są idealnym miejscem na prowadzenie biznesu. Bezpośrednie wejście z ulicy to kolejna zaleta naszych lokali, gwarantująca łatwy dostęp dla klientów. W bieżącym roku planowane jest również odnowienie elewacji budynku, co wpłynie pozytywnie na wizerunek Twojego biznesu. Co więcej, nasze lokale przynoszą stały dochód, ponieważ od wielu lat mają stałego najemcę. Istnieje możliwość przedłużenia umowy z nowym właścicielem, dzięki czemu zyskasz pewność i stabilność w prowadzeniu swojego biznesu. Nie czekaj! Już dziś skontaktuj się z nami i umów na prezentację, aby przekonać się, jakie możliwości oferują nasze wyjątkowe lokale handlowo-usługowe.

Odstąpię salon kosmetyczny
Odstąpię salon kosmetyczny
15000 zł
Poznań 14 dnia plecy
Powierzchnia28
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Witam Odstąpię salon kosmetyczny na os Wichrowe Wzgórze. Wejście do lokalu znajduje się na wprost ulicy Połabskiej. Salon składa się z : - głównego pomieszczenia z poczekalnia, stanowiskiem manicure i recepcja - gabinet zabiegowy - pomieszczenie socjalne - toaleta Dużym atutem lokalu jest bardzo atrakcyjny czynsz do spółdzielni. Oraz bardzo duży parking z dużą ilością wolnych miejsc nawet w okolicy godziny 20. Cena odstenego 15.000 zł do negocjacji

Odstąpie lokal pod usługi kosmetyczne
Odstąpie lokal pod usługi kosmetyczne
110000 zł
Poznań 15 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia75
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Z powodu wyjazdu z kraju odstąpie prosperujący salon kosmetyczny mieszczący się na Jeżycach. Lokal 75m2 3 pomieszczenia +łazienka+piwnica (2 Stanowiska do manicure , 1 stanowisko do pedicure, 2 Stanowiska do makijażu, gabinet zabiegow, pomieszczenie socjalne) Odstapie ze wszelkim sprzętem frezarki do manicure i pedicure, lampy , Expres do kawy , sprzet do zabiegów, autoklawem, meblami oraz produktami. Baza klientów, instagram , fb, booksy. Lokal nie wymaga żadnych nakładów finansowych . Można odrazu pracować. Możliwość poszerzenia zakresu usług. Czynsz 3650zl+prąd +ochrona Więcej informacji udzielę telefonicznie. Oferta dotyczy odstąpienia biznesu nie sprzedaży lokalu!

Poznań Lokal handlowy 68m wynajęty (parter-witryny)
Poznań Lokal handlowy 68m wynajęty (parter-witryny)
900000 zł
Poznań 16 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia68
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Lokal handlowo-usługowy, umiejscowiony na parterze z ładnie wyeksponowanymi witrynami, położony w atrakcyjnej, handlowo-użytkowej lokalizacji. Bliskie sąsiedztwo: -urząd pracy -sklep spożywczy Biedronka -wyższa szkoła bankowości w Poznaniu -otoczenie, pas bloków mieszkalnych oraz kamienic mieszkalnych Parametry lokalu: -lokal ustawny -atrakcyjna lokalizacja -nieruchomość objęta terminową umową najmu -potencjalna łatwość wynajęcia lokalu względem położenia, lokalizacji (znaczne zagęszczenie mieszkańców) Więcej szczegółów, dotyczących przychodu oraz kosztów w kontakcie telefonicznym. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu KC. Zdjęcie przedstawia bliskie otoczenie nieruchomości.

BOX Wgo okazja 10m2 Wielkopolska giełda odzieżowa
BOX Wgo okazja 10m2 Wielkopolska giełda odzieżowa
1000 zł
Poznań 18 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia1
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Sprzedam BOX o powierzchni 10 m 2 na parterze na hali A od strony ul Głogowskiej , na wielkopolskiej giełdzie odzieżowej ( WGO )

Sprzedam pawilon Rynek Wildecki
Sprzedam pawilon Rynek Wildecki
48000 zł
Poznań 18 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia12
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Witam. Sprzedam pawilon handlowy na Rynku Wildeckim w Poznaniu. Dobry punkt handlowy. Wszelkich informacji udzielę telefonicznie pod nr telefonu 60*****11

Atrakcyjny lokal sprzedam / wynajmę - bezpośrednio
Atrakcyjny lokal sprzedam / wynajmę - bezpośrednio
360000 zł
Poznań 20 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia31,20
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Sprzedam lub wynajmę atrakcyjny, funkcjonalny lokal w prestiżowej lokalizacji przy ul. Głogowskiej 51, w dobrym handlowym miejscu. Atutem jest jego lokalizacja, duże natężenie ruchu pieszego oraz dobrze rozwinięta komunikacja. Powierzchnia 31,20m2. Lokal nadaje się pod działalność handlową, biurową, usługową.Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Nad lokalem przygotowane ciekawie rozwiązane miejsce na szyld. Możliwość indywidualnej aranżacji pomieszczenia. Lokal jest pełną własnością z księgą wieczystą. Cena sprzedaży 360.000,00 złCena za wynajem 2.300,00 zł/miesięcznie Lokal wolny od 25.03.2023 Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr telefonu (użyj formularza kontaktowego) (właściciel)

Odstąpię salon kosmetyczny
Odstąpię salon kosmetyczny
15000 zł
Poznań 20 dni plecy
Powierzchnia28
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Witam Odstąpię salon kosmetyczny na os Wichrowe Wzgórze. Wejście do lokalu znajduje się na wprost ulicy Połabskiej. Salon składa się z : - głównego pomieszczenia z poczekalnia, stanowiskiem manicure i recepcja - gabinet zabiegowy - pomieszczenie socjalne - toaleta Dużym atutem lokalu jest bardzo niski czynsz do spółdzielni całość tylko 550zł. Oraz bardzo duży parking z dużą ilością wolnych miejsc nawet w okolicy godziny 20. Cena odstenego 15.000 zł do negocjacji

Okazja! Sprzedam dom z działającym przedszkolem!
Okazja! Sprzedam dom z działającym przedszkolem!
1350000 zł
Poznań 21 dni plecy
Poziom1
Powierzchnia279
Przeznaczenie lokaluHotelowe

Prowadzisz działalność dydaktyczną i szukasz dogodnej, spokojnej lokalizacji?Poszukujesz intratnego źródła dochodu?Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, zaadaptowany na przedszkole.Budynek położony jest na własnym gruncie o pow. 480 m2, posiada dwie kondygnacje o łącznej powierzchni 279 m2, jest podpiwniczony i istnieje możliwość jego rozbudowy.Na tyle nieruchomości znajduje się mniejszy budynek o pow. ok. 58 m2, który po remoncie można przekształcić na mieszkanie lub działalność gospodarczą.Przyszły nabywca ma zapewniony stały, intratny, miesięczny dochód w ramach długoterminowej umowy najmu z dobrze funkcjonującym przedszkolem.W budynku znajdują się wyremontowane, wyposażone i dobrze przystosowane sale dydaktyczne do działalności przedszkolnej.Budynek przedszkola jest podpiwniczony, posiada zaplecze socjalne (WC, prysznice, umywalki), szatnie dla dzieci, pomieszczenie biurowe, pomieszczenia gospodarcze, wyposażoną kuchnię. Na obiekcie znajduje się monitoring, oznaczenie dróg ewakuacyjnych, infrastruktura p-poż. Cały obiekt można przekształcić na szkolę językową, żłobek, mini-hotel lub dom mieszkalny z odrębnymi mieszkaniami i osobnymi wejściami.W pobliżu znajdują się osiedla mieszkalne Górczyn i Świerczewo. Budynek położony jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji obok trasy Poznań - Komorniki i bliskiego dojazdu do autostrady A2 - ok. 5 min. - 3 km. Cała nieruchomość posiada założoną Księgę Wieczystą wolną od obciążeń.Cena do negocjacji!Zapraszamy na prezentację!

Lokal gastronomiczny wyposażony rezerwacja
Lokal gastronomiczny wyposażony rezerwacja
30700 zł
Poznań 21 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia54
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Odstąpię od zaraz lokal gastronomiczny w Poznaniu przy ulicy 23 lutego 29/33 do tej pory była prowadzona tam burgerownia obecnie czeka na nowego najemcę budynek wyposażony w gaz ziemny co bardzo obniża koszty produkcji a także nową wentylacje kuchenną z turbiną firmy Herman sam budynek położony jest przy ruchliwej ulicy w sąsiedztwie kilku znanych Poznańskich restauracji co dodatkowo przyciąga klientów. czynsz 3000zł netto woda, ogrzewanie, śmieci 900zł media gaz prąd koncesja na alkohol opcje wykupu: -bezpośrednio umowa z właścicielem i odstąpienie pustego lokalu bez dodatkowych kosztów -wykup lokalu z wyposażeniem lub wybraną przez siebie jego częścią po oględzinach -kupno całej naszej marki z całym sprzętem, food truckiem, przepisami namiarami na dostawców stroną google 4.8 i ewentualną pomocą we wdrożeniu pracowników w tajniki naszej produkcji podana cena może się zmienić w zależności na którą opcje państwo się zdecydują na wyposażenie nie wystawiam faktury interesuje mnie umowa kupna/sprzedaży poniżej spis całości sprzętu Sala dla gości: -stoły 5szt -krzesła 21szt -bar -lodówka na napoje -kurtyna powietrzna -obrazy, neony, półki -śmietnik w zabudowie Kuchnia: -Grill płaski gazowy -Grill lawowy gazowy -baseny, zlewy, umywalki 5szt -zmywarko-wypażarka -stoły kuchenne metalowe 4szt -lodówka duża dwudrzwiowa -szafki z drzwiami przesuwnymi z blatem roboczym 2szt -nadstawki na warzywa -frytkownice elektryczne 8L -wilk do mielenia mięsa -trzykomorowa lodówka z blatem roboczym -lodówka pod blatowa -zamrażarka pod blatowa -półki kwasoodporne 4szt -okap z dmuchawą -szafka stalowa na chemie i ubrania 2szt negocjacje po oględzinach lokalu

Sprzedam bardzo schludny lokal za odstępne Poznań, Łacina
Sprzedam bardzo schludny lokal za odstępne Poznań, Łacina
35000 zł
Poznań 23 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia61,50
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Dzień dobry. Sprzedam lokal za odstępne, wykończony bardzo schludnie, z wszystkimi pozwoleniami, łącznie ze sprzedażą alkoholu. Lokal cały czas funkcjonuje, zatem wszelkie szczegóły udostępnię osobie zainteresowanej tj. - rzut lokalu - zdjęcia - kalkulacja kwoty odstępnego (możliwość wyboru jednego z wariantów) - dokładna lokalizacja po umówieniu spotkania Restauracja cały czas zarabia, mimo wszelakich wzrostów cen. W kwotę odstępnego 35000 netto wchodzi: 1. Wykonany remont 2. Instalacja hydrauliczna oraz elektryczna (wszystko doprowadzone przez moją ekipę remontową) 3. Uszczelnione wg przepisów wewnętrznych przewody kominowe (może robić dowolny rodzaj kuchni). 4. Bar wraz z półkami, blatami, beton architektoniczny na ścianach oraz barze, kratownice wewnątrz lokalu. 5. Okap wraz z w pełni sprawnym wentylatorem. 6. Szafka przelotowa. 7. Dorzucę też kamery wraz z cała instalacją żeby nie musiała się pani tym kłopotać z ponownym montażem. Cała reszta wyposażenia za dodatkową opłatą, osobom zainteresowanym wyślę listę.

Okazja - Lokal w samym centrum Poznania !
Okazja - Lokal w samym centrum Poznania !
599000 zł
Poznań 24 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia90

Przedstawiam lokal użytkowy w samym sercu Poznania w oficynie w kamienicy przy ul. Podgórnej  Jest to idealne miejsce pod usługi związane ze zdrowiem (wcześniej w lokalu była przychodnia )  kancelarie, pracownie i wszelkiego rodzaju działalność, która ceni sobie spokój i komfort pracy. Lokal jest z wejściem od ulicy przez bramę na domofon. Możliwość wywieszenia banerów reklamowych od ulicy (szyldów). Rolety zewnętrze zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ - poczekalni o pow. 20,96 m2 - WC personelu o pow. 2,93 m2 - WC niepełnosprawnych o pow. 4,64 m2 - gabinetu lekarskiego o pow. 13,54 m2 - pomieszczenia socjalnego o pow. 3,54 m2 - gabinetu lekarskiego o pow. 14,36 m2 - gabinetu lekarskiego o pow. 15,66 m2  - pomieszczenia gospodarczego o pow. 1,79 m2  - kabiny przygotowania do badań o pow. 3,19 m2 - pomieszczenia gospodarczego o pow. 3,52 m2 - kotłownia o pow. 5,29 m2 Dodatkowo: kotłownia z osobnym wejściem, która może pełnić funkcję archiwum. DODATKOWE INFORMACJE Nieruchomość jest po gruntownym remoncie: -zostało wykonane ocieplenie elewacji, -wymieniono cała instalacje, -odmalowano cały lokal, -czynsz 280 zł + woda + prąd + co 2 miesiąc Gaz ok 300 zł  LOKALIZACJA Doskonała lokalizacja, 3 minuty od płyty Starego Rynku- w samym centrum miasta. W sąsiedztwie pięknie zrewitalizowane kamienice, wysokiej klasy hotele oraz okręgowy oddział Narodowego Banku Polskiego. Ulica Podgórna oraz al. Marcinkowskiego obecnie w trakcie wymiany torowiska oraz nawierzchni. W ramach prac poszerzone zostaną chodniki, przebudowie ulegnie jezdnia, wymienione i przesunięte będzie torowisko tramwajowe. Wyznaczony zostanie ciąg przeznaczony dla ruchu rowerowego, pojawi się nowe oświetlenie i zieleń. Sama nieruchomość znajduje się w kamienicy z lat 30-tych Atrakcyjna lokalizacja w samym sercu Poznania. Mieszkanie w takiej kamienicy to doskonała lokata kapitału.  Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego.  Zapraszam do kontaktu i na prezentacje. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Odstąpię Restauracje  w centrum Poznania
Odstąpię Restauracje w centrum Poznania
150000 zł
Poznań 25 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia110
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Odstąpie gotowa do pracy i w pełni wyposażona restauracje w centrum Poznania mieszczącą się przy ul Żydowskiej. Lokal o powierzchni 110mkw potrafi przyjąć 40 gości a wraz z dwoma ogródkami w sezonie letnim dodatkowe 40 osób. Wystrój restauracji w bardzo porządanym stylu tropikalnym z dużą ilością roślin oraz drewna, rattanu czy modnych tapet robi duże wrażenie oraz daje bardzo przyjemne odczucia. Całość mebli oraz dekoracji została wykonana na zamowienie z zastosowaniem najlepszych materiałów takich jak marmur, mosią rattan . Kuchnia o powierzchni ok 12 mkw jest w pełni wyposażona w nowe meble ze stali nierdzewnej oraz urządzenia gastronomiczne potrzebne do prowadzenia każdego rodzaju kuchni oraz bardzo efektywna wentylacje . Bar który zajmuje centralą pozycje jest w pełni wyposażony w najlepsze szkło oraz wszystkie niezbędne urządzenia do przygotowania każdego rodzaju koktajli. Czynsz ustalany jest z właścicielem . Zaintersowanych proszę o kontakt pod numerem tel : 53*****03 lub 60*****16

Sprzedam BOX 10m2 na WGO w Poznaniu
Sprzedam BOX 10m2 na WGO w Poznaniu
1500 zł
Poznań 25 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia10
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Witam serdecznie, Sprzedam BOX o powierzchni 10m2 na wielkopolskiej giełdzie odzieżowej Lokal znajduje się na parterze, na hali A od strony ulicy Głogowskiej Tel 50*******44

Lokal pod sklep, usługę, gastronomie - Jeżyce.
Lokal pod sklep, usługę, gastronomie - Jeżyce.
670000 zł
Poznań 25 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia70
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Polecam na sprzedaż lokal usługowo handlowy w nowym bloku na nowym osiedlu na Jeżycach. Lokal idealny pod sklep, usługę, restaurację. Lokal znajduję się obecnie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Opłaty ekspl. w wysokości 790 zł. Cena 670 000 zł netto plus VAT Polecam i zapraszam na prezentację.Maciej Bocheński tel. (użyj formularza kontaktowego)

Pawilon handlowy na sprzedaż!
Pawilon handlowy na sprzedaż!
65000 zł
Poznań 27 dni plecy
Powierzchnia28

Szukasz lokalu użytkowego do własnej aranżacji? BINGO! Polecam na sprzedaż pawilon handlowydobudowany do bloku na Boninie! Lokal otoczony jest blokami mieszkalnymi oraz cichymi osiedlowymi terenami zielonymi. W pobliżu parking samochodowy, przystanki autobusowe oraz przystanek szybkiego tramwaju PST. W lokalu znajduje się obecnie: 1. Przestronne pomieszczenie główne 2. Toaleta 3. Duża piwnica, która może służyć jako magazyn Do lokalu doprowadzona jest instalacja wodno-kanalizacyjna. Ogrzewanie gazowe lub elektryczne. Nieruchomość do własnej aranżacji według indywidualnych potrzeb. Doskonale nadaje się pod piekarnie lub inny punkt gastronomiczny, punkt usługowy, magazyn, salon kosmetyczny itp. Możliwe wykorzystanie butli gazowej na terenie lokalu. Czynsz łącznie z zaliczkami wynosi około 600 zł. Serdecznie zapraszam na prezentację Iga Knapkiewicz Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Lokal gastronomiczny wyposażony odstąpię Poznań
Lokal gastronomiczny wyposażony odstąpię Poznań
30700 zł
Poznań 27 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia54
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Odstąpię od zaraz lokal gastronomiczny w Poznaniu przy ulicy 23 lutego 29/33 do tej pory była prowadzona tam burgerownia obecnie czeka na nowego najemcę budynek wyposażony w gaz ziemny co bardzo obniża koszty produkcji a także nową wentylacje kuchenną z turbiną firmy Herman sam budynek położony jest przy ruchliwej ulicy w sąsiedztwie kilku znanych Poznańskich restauracji co dodatkowo przyciąga klientów. czynsz 3000zł netto woda, ogrzewanie, śmieci 900zł media gaz prąd koncesja na alkohol opcje wykupu: -bezpośrednio umowa z właścicielem i odstąpienie pustego lokalu bez dodatkowych kosztów -wykup lokalu z wyposażeniem lub wybraną przez siebie jego częścią po oględzinach -kupno całej naszej marki z całym sprzętem, food truckiem, przepisami namiarami na dostawców stroną google 4.8 i ewentualną pomocą we wdrożeniu pracowników w tajniki naszej produkcji podana cena może się zmienić w zależności na którą opcje państwo się zdecydują na wyposażenie nie wystawiam faktury interesuje mnie umowa kupna/sprzedaży poniżej spis całości sprzętu Sala dla gości: -stoły 5szt -krzesła 21szt -bar -lodówka na napoje -kurtyna powietrzna -obrazy, neony, półki -śmietnik w zabudowie Kuchnia: -Grill płaski gazowy -Grill lawowy gazowy -baseny, zlewy, umywalki 5szt -zmywarko-wypażarka -stoły kuchenne metalowe 4szt -lodówka duża dwudrzwiowa -szafki z drzwiami przesuwnymi z blatem roboczym 2szt -nadstawki na warzywa -frytkownice elektryczne 8L -wilk do mielenia mięsa -trzykomorowa lodówka z blatem roboczym -lodówka pod blatowa -zamrażarka pod blatowa -półki kwasoodporne 4szt -okap z dmuchawą -szafka stalowa na chemie i ubrania 2szt negocjacje po oględzinach lokalu

Lokal gastronomiczny odstąpię Poznań
Lokal gastronomiczny odstąpię Poznań
32000 zł
Poznań 28 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia54
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Odstąpię od zaraz lokal gastronomiczny w Poznaniu przy ulicy 23 lutego 29/33 do tej pory była prowadzona tam burgerownia obecnie czeka na nowego najemcę budynek wyposażony w gaz ziemny co bardzo obniża koszty produkcji a także nową wentylacje kuchenną z turbiną firmy Herman sam budynek położony jest przy ruchliwej ulicy w sąsiedztwie kilku znanych Poznańskich restauracji co dodatkowo przyciąga klientów. czynsz 3000zł netto woda, ogrzewanie, śmieci 900zł media gaz prąd koncesja na alkohol opcje wykupu: -bezpośrednio umowa z właścicielem i odstąpienie pustego lokalu bez dodatkowych kosztów -wykup lokalu z wyposażeniem lub wybraną przez siebie jego częścią po oględzinach -kupno całej naszej marki z całym sprzętem, food truckiem, przepisami namiarami na dostawców stroną google 4.8 i ewentualną pomocą we wdrożeniu pracowników w tajniki naszej produkcji podana cena może się zmienić w zależności na którą opcje państwo się zdecydują na wyposażenie nie wystawiam faktury interesuje mnie umowa kupna/sprzedaży poniżej spis całości sprzętu Sala dla gości: -stoły 5szt -krzesła 21szt -bar -lodówka na napoje -kurtyna powietrzna -obrazy, neony, półki -śmietnik w zabudowie Kuchnia: -Grill płaski gazowy -Grill lawowy gazowy -baseny, zlewy, umywalki 5szt -zmywarko-wypażarka -stoły kuchenne metalowe 4szt -lodówka duża dwudrzwiowa -pakowarka próżniowa -szafki z drzwiami przesuwnymi z blatem roboczym 2szt -nadstawki na warzywa -frytkownice elektryczne 8L -wilk do mielenia mięsa -trzykomorowa lodówka z blatem roboczym -lodówka pod blatowa -zamrażarka pod blatowa -półki kwasoodporne 4szt -okap z dmuchawą -szafka stalowa na chemie i ubrania 2szt negocjacje po oględzinach lokalu

Esencja | nowy lokal usługowy U1A
Esencja | nowy lokal usługowy U1A
1988000 zł
Poznań 29 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia177,50
Przeznaczenie lokaluBiurowe

LOKAL U1A Esencja to inwestycja zlokalizowana w samym centrum Poznania, przy ulicy Garbary 101. Powstała w miejscu dawnej palarni kawy. Świetna lokalizacja to nie tylko sąsiedztwo Starego Miasta, gdzie dotrzemy na piechotę w ciągu kilku minut, ale także planowanej naprzeciwko inwestycji Stara Rzeźnia. Rewitalizacja zabytkowego obiektu obejmuje plan na powstanie centrum biurowo- handlowego, części mieszkaniowej oraz zaplecza artystyczno-kulturalnego. Ulica Garbary to jedna z głównych ulic w Centrum Poznania, której towarzyszy duży ruch oraz przepływ samochodów, a także środków transportu publicznego. Przystanek autobusowy, tramwajowy oraz dworzec PKP Poznań Garbary znajdują się w bliskiej odległości. Apartamenty Esencja to ukończona inwestycja, w której mieści się ponad 240 mieszkań.Prezentowany, gotowy lokal użytkowy ma powierzchnię 177,50 m2. Zlokalizowany na rogu budynku, bezpośrednio przy ulicy Garbary. Posiada dwa wejścia (jedno od ulicy, drugie od dziedzińca). Komfortowa przestrzeń lokalu składa się z pomieszczenia usługowego, pomieszczenia socjalnego, przedsionka i wc.Posiada wysokość 3,70 m.Świetnie nada się pod gabinety związane z branżą medyczną, kosmetyczną, biura.

Pokoje hotelowe - Poznań, ul. Grunwaldzka 222
Pokoje hotelowe - Poznań, ul. Grunwaldzka 222
112770 zł
Poznań 30 dni plecy
Poziom2
Powierzchnia16,11
Przeznaczenie lokaluHotelowe

Oferujemy na sprzedaż mikroapartamenty (pokoje hotelowe) zlokalizowane przy ul. Grunwaldzkiej 222 w Poznaniu.Lokale położone są na 2-gim piętrze budynku w okolicy doskonale skomunikowanej z pozostałą częścią miasta.Na parterze budynku powstaje pasaż ze sklepami, obiektami gastronomicznymi i usługowymi.Otoczenie jest też nasycone dużą ilością firm prowadzących działalność w szerokim spektrum aktywności gospodarczej. Dzięki temu proponowane lokale stanowią doskonałą inwestycję pod wynajem dla pracowników okolicznych firm. Mikroapartamenty posiadają klasyczny układ lokali hotelowych i składają się z przedpokoju, pokoju oraz łazienki. Powierzchnia mikroapartamentów: ok. 16 m2Dysponujemy pokojami o różnym standardzie wykończenia - w stanie deweloperskim, - o podstawowym standardzie wykończenia z umeblowaniem i wyposażeniem umożliwiającym wynajem "od ręki", - o standardzie premium.media: prąd, woda, ogrzewanie gazowe, Internet, instalacja PPOŻWszystkie mikroapartamenty: - ogrzewane są gazowe ze wspólnej kotłowni - rozliczane są za pobór prądu i ogrzewanie na podstawie indywidualnych podliczników - mają dostęp z wspólnego korytarza oraz windy - posiadają niezależne wejście z klatki schodowej z dostępem 24h/7 - mają wydzielone księgi wieczyste, jako samodzielne lokaleBudynek jest administrowany przez zewnętrzną firmę zarządzającą. Ekspozycja okien: wschód i zachód.Cena ofertowa: 112.770 złKontakt:(użyj formularza kontaktowego)

Kawalerka
Kawalerka
206059 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia19,48

Nadolnik Compact Apartments to kompleks smartApartamentów, dedykowanych Nabywcom, w tym między innymi studentom czy absolwentom startującym w dorosłe życie. Przy ulicy Nadolnik w Poznaniu zostaną przygotowane smartApartamenty o powierzchni od 19 do 56 m kw., a dostępna będzie także hala garażowa z miejscami parkingowymi i wieloma boksami rowerowymi. Istnieje możliwość skorzystania z wykończenia „pod klucz”.

Kawalerka
Kawalerka
369701 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
Poziom3
Powierzchnia34,95

Nadolnik Compact Apartments to kompleks smartApartamentów, dedykowanych Nabywcom, w tym między innymi studentom czy absolwentom startującym w dorosłe życie. Przy ulicy Nadolnik w Poznaniu zostaną przygotowane smartApartamenty o powierzchni od 19 do 56 m kw., a dostępna będzie także hala garażowa z miejscami parkingowymi i wieloma boksami rowerowymi. Istnieje możliwość skorzystania z wykończenia „pod klucz”.  

Lokal za odstępne pizzeria
Lokal za odstępne pizzeria
29000 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia35
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Sprzedam lokal za odstępne gotowy do prowadzenie pizzerii ,ze sprzętem Dobra lokalizacja na orła białego ,w tym momencie jest pracująca pizzeria Szczegóły za numerem telefonu Koszt wynajmu 1400 na miesiąc

Filtr