Wszystkie ogłoszenia w kategorii Biuro / lokal sprzedam

Sortowanie:
Znaleziony: 79 ogłoszenie w kategorii Biuro / lokal sprzedam w Szczecin
Wynajem 149m2 lokal biurowy,prawobrzeże
Wynajem 149m2 lokal biurowy,prawobrzeże
1328000 zł
nowe Szczecin 14 dnia plecy
Powierzchnia149 m²
Ilość pomieszczeń5

Do wynajęcia lokal o przeznaczeniu biurowym zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku biurowo – handlowego w prawobrzeżnej części Szczecina, blisko ul. Struga. Na powierzchnię 149 m2 składają się cztery duże pokoje biurowe ( 32,3 m2/32,3 m2/21,5 m2/21,5 m2), pomieszczenie socjalne ( 15,6 m2 ), WC ( 2 m2 ) oraz korytarz. Wejście ze wspólnej klatki schodowej. We wszystkich pomieszczeniach na podłogach kafle, ściany gładzone i malowane, sufity podwieszane z oświetleniem rastrowym. Przed budynkiem duży parking dla klientów. Do czynszu najmu należy doliczyć podatek VAT. Dodatkowe opłaty: energia elektryczna – wg zużycia (podlicznik), woda i ścieki (ryczałt), ogrzewanie (na podstawie zajmowanej powierzchni), opłata za sprzątanie części wspólnych, parkingu, odśnieżanie – 300 PLN/miesiąc, śmieci i internet – na podstawie odrębnych umów zawartych przez Najemcę. Możliwość zmiany układu pomieszczeń poprzez wyburzenie lub dostawienie ścianek działowych. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej - zarówno autobusowej jak i Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju STT. Bardzo dobra lokalizacja, rozpoznawalne miejsce, doskonały i bezproblemowy dojazd zarówno do Centrum, jak i do autostrady. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Lokal biurowy 80 m2 Centrum obok Deptaku Bogusława
Lokal biurowy 80 m2 Centrum obok Deptaku Bogusława
Szczecin 14 dnia plecy
Powierzchnia80 m²

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy znajdujący się na 4 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w sercu Szczecina - blisko Deptaku Bogusława. Na powierzchnię 80 m2 składa się pomieszczenie biurowe, pomieszczenie socjalne, pomieszczenie gospodarcze wraz z pomieszczeniem z serwerem, toaleta oraz korytarz. Pomieszczenie biurowe doświetlone światłem dziennym, świetlikami oraz oświetleniem rastrowym. Na podłodze wykładzina, w korytarzu i socjalu kafle. Toaleta w glazurze i terakocie. Powierzchnia 80 m2 wyposażona jest w klimatyzację, rozprowadzono sieć komputerową, sieć telefoniczną, sieć alarmową. Do budynku podłączono światłowód. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W budynku nowoczesna winda, bardzo elegancka i reprezentacyjna klatka schodowa. Przed budynkiem miejsca parkingowe ogólnodostępne, przy budynku znajdują się również dostępne miejsca parkingowe - istnieje możliwość ich wynajęcia za dodatkową odpłatnością. Opłaty eksploatacyjne: prąd, woda, śmieci, ogrzewanie (miejskie – SEC). Podany czynsz jest kwotą netto - należy do niego doliczyć podatek VAT. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu brutto. Polecamy ze względu na atrakcyjną lokalizację oraz doskonałą wizualizację, bliskość Deptaku Bogusława. W budynku prestiżowi najemcy – doskonałe sąsiedztwo. Możliwość umieszczenia logo na elewacji budynku (bez dodatkowych opłat). Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Wynajem - lokal biurowy, biurowiec, Śródmieście
Wynajem - lokal biurowy, biurowiec, Śródmieście
4662 zł
Szczecin 14 dnia plecy
Powierzchnia27.2 m²
Ilość pomieszczeń2

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na czwartym piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Szczecina. Oferowaną powierzchnię 27 m2 stanowią dwa pokoje biurowe (14/13 m2). Ściany gładzone i malowane, na podłogach wykładzina dywanowa w bardzo dobrym stanie. Sufity w pomieszczeniach podwieszane, z zamontowanym oświetleniem rastrowym. W budynku rozprowadzona wodna instalacja gaśnicza (hydranty) oraz tryskaczowa, a także system oddymiania . Do dyspozycji najemców na każdym piętrze znajdują się dwa węzły sanitarne oraz dwa pomieszczenia socjalne – umeblowane i wyposażone kuchnie z jadalniami (lodówki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe). Łazienki z WC i kabinami prysznicowymi wykończone w glazurze i terakocie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Każde z pięter wyposażone w instalację telefoniczną (bardzo duża liczba wolnych linii telefonicznych) i internetową oraz światłowodową (dostawcy to TPSA lub Multimedia). Budynek wyposażony w dwa wejścia, recepcję z portierem i ochroną, dwie przestronne klatki schodowe i dwie nowoczesne windy. Ofertowy czynsz najmu 39 PLN/1 m2. Koszty eksploatacyjne (ogrzewanie, energia elektryczna, woda i ścieki, ochrona): 17 PLN/1 m2. Możliwe wynajęcie dowolnej, większej powierzchni biurowej oraz miejsc parkingowych. W pobliżu obiektu przystanki komunikacji miejskiej. Bardzo dobry dojazd do Centrum Szczecina. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Lokal do wynajęcia -623 m2 Szczecin.
Lokal do wynajęcia -623 m2 Szczecin.
Szczecin 30+ kilka dni temu
Powierzchnia623 m²

Czy twój obecny lokal jest ciasny? Potrzebujesz miejsca dla prowadzania biznesu na dużej powierzchni? Mam dla Ciebie idealne miejsce. Lokal na parterze budynku o powierzchni użytkowej 623 m2 plus zaplecze socjalne. Lokal bardzo dobrze doświetlony dzięki dużym witrynom, ekspozycja południowa- gdzie idealnie możesz zaprezentować swoje towary na sprzedaż. Przy obiekcie znajduje się parking dla klientów, dodatkowo możliwość wynajęcia miejsc postojowych w podziemnym garażu. Możliwość wynajęcia dla dowolnej branży: biura, handlu, usług. Warunki najmu do indywidualnego uzgodnienia. Do czynszu należy doliczyć Vat. Zainteresowany? Zadzwoń. ------------------------------------------------------------------------------------- Pomimo, iż Doradcy UN przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych przez właściciela lub osoby trzecie w związku z tym opisy mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji - zalecamy ich osobistą weryfikację. Również pomimo naszych starań do opisów mogą wkraść się błędy. Oferta, dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań, zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC oraz innych właściwych przepisów prawnych. ------------------------------------------------------------------------------------ Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością UBERNA NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Goleniowie, co oznacza zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. ------------------------------------------------------------------------------------ Informujemy, że administratorem danych osobowych, które pozyskane mają zostać na potrzeby nawiązania kontaktu/udzielenia odpowiedzi w związku ze zgłoszonym zapytaniem o ofertę nieruchomości będzie Uberna Nieruchomości (in*o@u*****.pl). Jeśli nie chcesz otrzymywać ofert odpisz "NIE". Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich weryfikacji oraz żądania do ich usunięcia w każdej chwili. Za Nami już ponad 3600 pomyślnie zrealizowanych transakcji. Działamy na rynku nieruchomości 22 lat. Załatwiamy kompleksowo we współpracy z doradcami kredytowymi formalności kredytowe proponując ofertę 25 banków. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 200 000 EURO. Nasze oferty są dostępne na ponad 50 portalach polskich oraz dodatkowo na ponad 25 portalach na całym świecie. Uczestniczymy w Zachodniopomorskim Systemie Wymiany Ofert z ponad 80 biurami. Zajrzyj na www.********* znajdziesz tam: domy w Goleniowie, mieszkania w Goleniowie, działki w Goleniowie, lokale w Goleniowie, obiekty w Goleniowie, zachodniopomorskie nieruchomości, nieruchomości komercyjne - cała Polska, apartamenty w górach i nad morzem. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Oferta wynajmu lokalu 28.2m2 Szczecin
Oferta wynajmu lokalu 28.2m2 Szczecin
2250000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Powierzchnia28.2 m²

Pokoj biurowy położony na 3 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową, gdzie na parterze dozoruje ochrona. Pomieszczenie zadbane, czyste. Na podłodze wykładzina, okna nowe PCV, ściany gładkie, malowane. Lokalizacja Śródmieście-Centrum Szczecina, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską, miejsca parkingowe ogólnodostępne. Pomieszczenie idealne na niewielkie biuro, siedzibę małej firmy. Możliwość umieszczenia reklamy na elewacji budynku za dodatkową opłatą. Polecam. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Odrębne biuro w biurowcu - 3pok i własne WC
Odrębne biuro w biurowcu - 3pok i własne WC
Szczecin 30+ kilka dni temu
Powierzchnia51.09 m²

Powierzchnia biurowa położona na 1 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową. Do lokalu wejście zabezpieczone domofonem. Lokal składa się z korytarza, trzech pokoi oraz toalety. Pomieszczenia nowe, czyste. Na podłodze wykładzina, okna nowe PCV, ściany gładkie, malowane. Lokalizacja Śródmieście-Centrum Szczecina, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską, miejsca parkingowe ogólnodostępne. Pomieszczenie idealne na niewielkie biuro, siedzibę małej firmy. Możliwość umieszczenia reklamy na elewacji budynku za dodatkową opłatą. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Lokal 38m2 Szczecin
Lokal 38m2 Szczecin
2250000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Powierzchnia38 m²

Lokal biurowy położony na 3 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Lokal składa się z 3 pokoi biurowych. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową, gdzie na parterze dozoruje ochrona. Pomieszczenia zadbane, czyste. Na podłodze wykładzina, okna nowe PCV, ściany gładkie, malowane. Lokalizacja Śródmieście-Centrum Szczecina, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską, miejsca parkingowe ogólnodostępne. Pomieszczenie idealne na niewielkie biuro, siedzibę małej firmy. Dodatkowo płatne –zużycie energii elektrycznej. Możliwość umieszczenia reklamy na elewacji budynku za dodatkową opłatą. Polecam. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Wynajem, lokal 63 m2, Centrum/Śródmieście
Wynajem, lokal 63 m2, Centrum/Śródmieście
1328000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Powierzchnia63 m²
Ilość pomieszczeń4

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany na 1 piętrze kamienicy, zlokalizowanej na pograniczu Centrum i Śródmieścia Szczecina w bliskiej odległości od dworca PKP. Na powierzchnię użytkową 63 m2 składają się trzy pomieszczenia biurowe (23/18/17m2), pomieszczenie archiwum (4,5 m2 – bez okien) oraz korytarz. Toalety do wspólnego użytku z innym najemcą (damska i męska),w glazurze i terakocie. Na podłogach przemysłowe linoleum i wykładzina , ściany gładzone i malowane. Okna nowego typu, PCV, otwierane, z roletami zewnętrznymi Nowoczesna, ładna stolarka drzwiowa. Sufity podwieszane z oświetleniem rastrowym. Ogrzewanie i ciepła woda - z sieci miejskiej (SEC). W lokalu rozprowadzony jest monitoring, instalacja alarmowa, komputerowa oraz telefoniczna. Czynsz dla właściciela wynosi 2200 PLN/m-c. Dodatkowe opłaty: czynsz do zarządcy (zawierający zaliczkę na ogrzewanie, zaliczkę na wodę ciepłą i zimną oraz odprowadzenie ścieków, fundusz remontowy oraz podatek od nieruchomości) plus energia elektryczna i wywóz nieczystości (osobne umowy zawierane przez Najemcę z dostawcą). Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Prestiżowy lokal użytkowy wraz z inwestycją
Prestiżowy lokal użytkowy wraz z inwestycją
1099000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia60
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Lokal  usługowy umiejscowiony  na prestiżowej ulicy .Wysoki standard wykończenia .Możliwość inwestycyjne w postaci wynajmu . Miejsca postojowe i wyremontowana  główna ulica.

GOTOWY BIZNES w rytmie latino (Bulwary)
GOTOWY BIZNES w rytmie latino (Bulwary)
495000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia75
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

·        Szukasz gotowego lokalu z klimatem i niepowtarzalnym widokiem na Szczecin? ·        Chciałbyś prowadzić rentowną restaurację/bar na szczecińskich Bulwarach? ·        Planujesz uzyskać szybki zwrot z inwestycji? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE! Hiszpańska restauracja Olé Bistro & Tapas na szczecińskich Bulwarach SZUKA NOWEGO WŁAŚCICIELA! To tutaj żywe kolory restauracji przeplatają się z energią słońca, a dźwięki latino sprawiają, że CHCE SIĘ ŻYC! Jest to idealne miejsce na prowadzenie również innego biznesu gastronomicznego: kawiarni, baru, fast fooda, pizzerii. Olé Bistro & Tapas  to restauracja: ·        prosperująca z sukcesem od 5 lat na szczecińskiej mapie gastronomicznej ·        w pełni wyposażona, nie wymagająca dodatkowych nakładów finansowych ·        posiadająca grono stałych gości, ciesząca się bardzo dobrą opinią ·        położona w pięknym miejscu, tuż nad samą Odrą 5 lat funkcjonowania Olé Bistro & Tapas  to czas, w którym mieszkańcy miasta poznali serwowaną tu smaczną kuchnię, latynoskie dźwięki i niepowtarzalny widok.   Oferta sprzedaży obejmuje pełne wyposażenie restauracji, w tym: -  przeszklony pawilon z otwieranymi witrynami 75m2, z możliwością jego rozbudowy do 124m2 - duży ogródek ok 100m2 - umeblowanie lokalu i ogródka (stoły, krzesła) - kompletne wyposażenie kuchni oraz baru - klimatyzacja, wentylacja, pełna elektryczność i oświetlenie, system nagłośnienia, instalacja alarmowa, system monitoringu - możliwość kontynuowania biznesu pod tą samą marką, z tą samą obsadą ludzi Restauracja w sezonie letnim przy pełnym obłożeniu jest w stanie obsłużyć około 100 gości: - w lokalu ok 33 gości - w ogródku letnim ok 70 gości LOKAL: Gustowny pawilon o powierzchni 75m2 mieści w sobie część restauracyjną, funkcjonalną kuchnię z barem oraz toaletę. Posiada przeszklenia z 3 stron, co pozwala gościom delektować się wspaniałym widokiem na Szczecin. Witryny okienne są rozsuwane, co daje dodatkowo poczucie przestrzeni oraz poczucie nadodrzańskiego klimatu. Istnieje możliwość rozbudowy pawilonu o dodatkowe 50m2 (projekt do wglądu), co pozwoli na obsłużenie w części całorocznej dodatkowych 30 gości. OGRÓD: W sezonie letnim funkcjonuje tutaj duży ogród o powierzchni ponad 100m2 (około 17 stolików). Czynsz najmu: 5000,00zł (brutto) + media (prąd, woda) Odstępne: 495.000,00zł (netto)  ZAINWESTUJ W GOTOWY BIZNES W RYTMIE SŁONECZNEGO LATINO! Przyjdź, zobacz, złóż swoją propozycję cenową!          

GOTOWY BIZNES w rytmie latino (Bulwary)
GOTOWY BIZNES w rytmie latino (Bulwary)
495000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia75
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

·        Szukasz gotowego lokalu z klimatem i niepowtarzalnym widokiem na Szczecin? ·        Chciałbyś prowadzić rentowną restaurację/bar na szczecińskich Bulwarach? ·        Planujesz uzyskać szybki zwrot z inwestycji? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE! Hiszpańska restauracja Olé Bistro & Tapas na szczecińskich Bulwarach SZUKA NOWEGO WŁAŚCICIELA! To tutaj żywe kolory restauracji przeplatają się z energią słońca, a dźwięki latino sprawiają, że CHCE SIĘ ŻYĆ! Olé Bistro & Tapas  to restauracja: ·        prosperująca z sukcesem od 5 lat na szczecińskiej mapie gastronomicznej ·        w pełni wyposażona, nie wymagająca dodatkowych nakładów finansowych ·        posiadająca grono stałych gości, ciesząca się bardzo dobrą opinią ·        położona w pięknym miejscu, tuż nad samą Odrą 5 lat funkcjonowania Olé Bistro & Tapas  to czas, w którym mieszkańcy miasta poznali serwowaną tu smaczną kuchnię, latynoskie dźwięki i niepowtarzalny widok.   Oferta sprzedaży obejmuje pełne wyposażenie restauracji, w tym: -  przeszklony pawilon z otwieranymi witrynami 75m2, z możliwością jego rozbudowy do 124m2 - duży ogródek ok 100m2 - umeblowanie lokalu i ogródka (stoły, krzesła) - kompletne wyposażenie kuchni oraz baru - klimatyzacja, wentylacja, pełna elektryczność i oświetlenie, system nagłośnienia, instalacja alarmowa, system monitoringu - możliwość kontynuowania biznesu pod tą samą marką, z tą samą obsadą ludzi Restauracja w sezonie letnim przy pełnym obłożeniu jest w stanie obsłużyć około 100 gości: - w lokalu ok 33 gości - w ogródku letnim ok 70 gości LOKAL: Gustowny pawilon o powierzchni 75m2 mieści w sobie część restauracyjną, funkcjonalną kuchnię z barem oraz toaletę. Posiada przeszklenia z 3 stron, co pozwala gościom delektować się wspaniałym widokiem na Szczecin. Witryny okienne są rozsuwane, co daje dodatkowo poczucie przestrzeni oraz poczucie nadodrzańskiego klimatu. Istnieje możliwość rozbudowy pawilonu o dodatkowe 50m2 (projekt do wglądu), co pozwoli na obsłużenie w części całorocznej dodatkowych 30 gości. OGRÓD: W sezonie letnim funkcjonuje tutaj duży ogród o powierzchni ponad 100m2 (około 17 stolików). Czynsz najmu: 5000,00zł (brutto) + media (prąd, woda) Odstępne: 495.000,00zł (netto)  ZAINWESTUJ W GOTOWY BIZNES W RYTMIE SŁONECZNEGO LATINO! Przyjdź, zobacz, złóż swoją propozycję cenową!          

Nietuzinkowy lokal przy Placu Grunwaldzkim
Nietuzinkowy lokal przy Placu Grunwaldzkim
455000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia130
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130,22 m2 położony na poziomie -1 w prestiżowym miejscu w kamienicy przy Placu Grunwaldzkim przy tzw. Złotym Szlaku turystycznym. Składa się z 4 połączonych pomieszczeń jako sali sprzedaży, oraz zaplecza. Do lokalu prowadzą szerokie zadaszone schody z możliwością powieszenia szyldu reklamowego. Doświetlony dużymi oknami od strony schodów, oraz mniejszymi w głębszej części lokalu. Okna antywłamaniowe, szyby kuloodporne, w ścianach czujniki drgań, alarm, oraz monitoring. Ogrzewanie oraz ciepła woda – elektryczne. Opłaty miesięczne: czynsz do wspólnoty 520zł w tym f. remontowy i 300 zł dzierżawa za zajęcie terenu pod schody wejściowe. Opłaty roczne związane z lokalem: 3370zł podatek od nieruchomości, 572zł opłata przekształceniowa. Lokal idealny na wszelką działalność handlową oraz artystyczną przez wiele lat funkcjonujący jako sklep z Antykami. Lokal również z możliwością wynajmu. Oferta na wyłączność. Nie szukaj dalej i umów się na prezentację.

Odstąpię bistro kawiarnie w Uniwersytecie Szczecińskim
Odstąpię bistro kawiarnie w Uniwersytecie Szczecińskim
70000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia200
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Odstąpię kawiarnie bistro w Uniwersytecie Szczecińskim przy ulicy Mickiewicza. Cena dostępna za całe wyposażenie lokal działa funkcjonuje przynosi dochód. Czynsz miesięczny 2800. Kawiarnia jest duża nawet na 100 osób. Więcej informacji udzielę telefonicznie .

Sprzedam/Odstąpię Restaurację Retro Szczecin
Sprzedam/Odstąpię Restaurację Retro Szczecin
260000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia240
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Sprzedam/Odstąpię działającą od 8 lat Restaurację Retro w prawobrzeżnej części Szczecina. Lokal mieści się w bardzo dobrej lokalizacji - Centrum Szczecin Dąbia - Centrum Handlowe "Domus". W okolicy bardzo duże możliwości szybkiego rozwoju - kilka stref przemysłowych w odległości do 10 km min 200 firm.. Lokal prosperujący - spora grupa stałych klientów codziennych jak i organizujących u nas swoje imprezy okolicznościowe w pełnej gamie. Powierzchnia całkowita 240 m2 w skład wchodzą dwie klimatyzowane sale konsumpcyjne w oryginalnym stylu: pierwsza: 70m2 druga: 56m2 . Restauracja jest w pełni wyposażona w każdej ze stref (kuchnia, zmywak naczyń stołowych, magazynki, pomieszczenia socjalne, biuro, oraz dwie sale konsumpcyjne). Cena 260000 zł do negocjacji. Więcej informacji: kontakt telefoniczny lub osobisty po wcześniejszym umówieniu spotkania. Zapraszamy potencjalnych zainteresowanych do umówienia spotkania z nami na którym udzielimy wyczerpujących informacji na temat prowadzonej działalności oraz oprowadzimy po Restauracji. Marzyłaś/eś o własnym lokalu gastronomicznym , zawsze chciałaś/eś mieć własną Restaurację to jest właśnie miejsce dla Ciebie - nie trzeba szukać lokalu w dobrej lokalizacji , robić projektów, organizować wszystkich zezwoleń, nie wspomnę o przebudowie-remoncie przy dzisiejszych kosmicznych cenach materiału i usług budowlanych, wyposażać kuchni ,pozostałych pomieszczeń ,oraz części konsumpcyjnych itd... To wszystko już masz i masz jeszcze więcej - masz lokal z klientami, który zarabia !!!

sprzedam - zakład szklarski
sprzedam - zakład szklarski
300000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia400
Przeznaczenie lokaluUsługowe

sprzedam pomieszczenia; biurowe - magazynowe - produkcyjne z wyposażeniem na działalność - usługi szklarskie

OKAZJA-Nowy Apartament/Lokal nad Odrą od 27 m2
OKAZJA-Nowy Apartament/Lokal nad Odrą od 27 m2
380000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Powierzchnia27
Przeznaczenie lokaluHotelowe

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA od jednego z Największych POLSKICH DEWELOPERÓW !!! Zapraszam Serdecznie do zapoznania się naszą nową Ofertą - Najlepszej Inwestycji w Szczecinie !! Polecam, Małgorzata Pawlicka (użyj formularza kontaktowego) JW Construction - Budujemy dla Państwa od prawie 30 lat ! Kawalerka/Studio -  od 27 m2 w budynku o podwyższonym standardzie z widokiem na samą Odrę   W sprzedaży również inne rozkłady mieszkań : ·         1 pokojowe – 27-40 m2 ·         2 pokojowe – 31 - 52 m2 ·         3 pokojowe – 50 - 80 m2 ·         4 pokojowe – 71 - 148 m2   Bardzo nowoczesne osiedle wykonane z wysokiej jakości materiałów, z terenem rekreacyjnym, Doskonałe miejsce do zamieszkania dla Wymagających Klientów ceniących sobie wygodę oraz luksus. Inwestycja znajduje się przy ul. Celnej na Łasztowni, w miejscu tętniącym życiem! Apartamentowce znajdują się w sercu miasta przy Bulwarach Szczecińskich, nad samym brzegiem rzeki Odry, oraz Kanału Zielonego - to również Idealna lokalizacja dla miłośników sportów wodnych. Do nabycia również: miejsca postojowe w garażu, komórki lokatorskie i boksy na rowery. Zapraszam - Małgorzata Pawlicka (użyj formularza kontaktowego)

Odstąpię salon fryzjersko-kosmetyczny
Odstąpię salon fryzjersko-kosmetyczny
39999 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia70
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Odstąpię salon fryzjersko-kosmetyczny z całym wyposażeniem (wszystko nowe), zlokalizowany w centrum Szczecina. Salon widoczny z ulicy, duże witryny. Powierzchnia lokalu 70 m2, w skład wchodzą 2 sali, pokój socjalny, korytaż, łażienka z WC. Przejmujesz absolutnie wszystko co jest w salonie, odstąpię umowy dla funkcjonowania salonu (internet, Booksy i t.d.), wynajem od właściciela lokalu 2700 zł.netto +czynsz 413 zł.netto. Zapraszam do kontaktu!

Lokal Użytkowy na Pogodnie 76m2
Lokal Użytkowy na Pogodnie 76m2
719985 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia76
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Sprzedam lokalizację w centrum Pogodna w prestiżowej lokalizacji przy ul. Konopnickiej. W skład oferty wchodzi lokal użytkowy zlokalizowany na parterze odnowionej kamienicy o pow. 76m2 wraz z gruntem znajdującym się przed lokalem. W skład pomieszczeń wchodzą: - WC - Hala główna - pomieszczenie gospodarcze ze składzikiem Elewacja odnowiona świeżo w 2022r, ogrzewanie gazowe.

Pizzeria Łasztownia
Pizzeria Łasztownia
299000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia100
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Pizzeria Amici na Łasztowni odstąpi umowę na wynajem za odstępne lub odsprzeda udziały w spółce. Lokal w atrakcyjnej lokalizacji Szczecina, od jesieni 2022r, otwarcie Centrum Morskiego obok Pizzerii. Lokal funkcjonujący, z pełnym zapleczem gastronomicznym, z ogródkiem i tarasem. Dodatkowe informacje na priv . Telefon 50*******70.

Lokal usługowy Santocka 35 m2
Lokal usługowy Santocka 35 m2
492199 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia35,41
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Oferta bezpośrednio od właściciela. Oferta dotyczy sprzedaży lokalu usługowego usytuowanych w 10-piętrowym budynku handlowo – usługowo - mieszkalnym, w centrum Szczecina przy ulicy Santockiej 18 (róg ulic Witkiewicza i Santocka). Budynek wyposażony jest w indywidualną klatkę schodową wraz z cichobieżną windą wyłącznie na potrzeby części  usługowo-biurowej, która obejmuje parter i pierwsze piętro. Oferta dotyczy lokalu o powierzchni 35,41 m2 znajdującego się na parterze od ulicy Santockiej. Lokal sprzedawany wraz z umową najmu. Zainteresowanych Państwa zapraszam do kontaktu: (użyj formularza kontaktowego)

Lokal 444,10m, ul.Tkacka 13, parter z witrynami
Lokal 444,10m, ul.Tkacka 13, parter z witrynami
2900000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia444,10
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Oferujemy do sprzedaży lokal handlowo-usługowy usytuowany w Centrum Szczecina przy ul. Tkackiej 13. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego o sześciu kondygnacjach, powierzchnia usługowo-handlowa wynosi 366,22 m2 z zapleczem oraz toaletą ( istnieje możliwość podzielenia danej powierzchni, co daje możliwość prowadzenia różnego profilu działalności). Do lokalu przynależy zaplecze socjalno-magazynowe o powierzchni 77,88m2 usytuowana tuż pod lokalem. Duże szklane drzwi wejściowe i okna dają możliwość ciekawej aranżacji wnętrza jak i stwarzają spore możliwości reklamowe. W lokalu znajdują się media: - energia elektryczna - ciepła, zimna woda i kanalizacja z sieci miejskiej - ogrzewanie z sieci miejskiej Pomieszczenie sprzedaży w/w lokalu jest wyposażone w układ instalacji grzewczo-wentylacyjnej. W lokalu jest również zainstalowany alarm. Lokal w stanie do lekkiego odświeżenia, sufit podwieszany na podłogach kafle. Wejście do lokalu z dwóch stron tj. od strony ul. Tkackiej jak również od ul. Niepodległości tuż obok „Czarnej Perły”. Okolica dobrze skomunikowana, przystanki komunikacji miejskiej w niedalekiej odległości, w okolicy restauracje, sklepy, bank, klub 13 Muz, Zamek książąt Pomorskich. Cena sprzedaży 2,9 mln zł Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu. Tel: 51*******04, 51*******35

Sprzedam pawilon na Manhattanie
Sprzedam pawilon na Manhattanie
80000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Powierzchnia31
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Sprzedam pawilon na Manhattanie o pow. 31 m przystosowany do prowadzenia sklepu mięsnego. Aktualnie mieści się tam prosperujący sklep mięsny.

lokal w centrum Szczecina - na sprzedaż
lokal w centrum Szczecina - na sprzedaż
700000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia68
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Na sprzedaż lokal użytkowy usytuowany w samym centrum Szczecina przy al. Wyzwolenia, vis a vis CH Galaxy. Topowa lokalizacja - ścisłe centrum, duży przepust pieszych, w obrębie dostępna znaczna ilość miejsc parkingowych. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń użytkowych, pomieszczenia socjalnego oraz wc , łączna powierzchni użytkowa 68 m2. Do lokalu są dwa wejścia: od frontu oraz dużymi drzwiami szklanymi od zaplecza, zabezpieczonymi roletą zewnętrzną . Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, instalacja alarmowa. Opłaty eksploatacyjne stałe: czynsz do wspólnoty 550zl (w tym śmieci, woda, ogrzewanie) + ZBiLK 610zł. Idealna lokalizacja na działalność handlową, usługową lub biurową. Szczegółowe informacje pod wskazanym nr tel 60*****71 Zapraszam.

Sprzedam sklepik Warzywno -spozywczy
Sprzedam sklepik Warzywno -spozywczy
2000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia20
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Sprzedam pawilon na Pomorzanach na ul Legnickiej wcześniej sklep spożywczo warzywny idealny na mały gabinet , woda kanaliza w pawilonie zapraszam do kontaktu Cena ostateczna

Salon fryzjerski z wyposażeniem !
Salon fryzjerski z wyposażeniem !
205000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia20
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Na sprzedaż dobrze prosperujący salon fryzjerski , posiadający duże grono stałych klientów ! Lokal jest do sprzedaży wraz z całkowitym wyposażeniem potrzebnym do funkcjonowania salonu fryzjerskiego ( fotele, myjka , szczotki,grzebienie , suszarki itp. ) Wszystko w cenie!Kupujesz i od razu pracujesz !!! Lokal składa się z : - dużego pomieszczenia w którym znajdują się stanowiska fryzjerskie - mniejszego osobnego pokoiku, które może służyć jako osobne stanowisko np. manicure pedicure - małego pomieszczenia z miejscem na szafę oraz toaletą Lokal może również służyć jako biuro, kancelaria oraz inny punkt usługowy. Posiada dużą witrynę ! Wejście bezpośrednio z ulicy. Zapraszam do umówienia się na prezentację Nasze biuro gwarantuje również obsługę w zakresie uzyskania kredytu na zakup nieruchomości . Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych

pawilon handlowy
pawilon handlowy
500 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia35
Przeznaczenie lokaluUsługowe

pawilon handlowy wolnostojacy osiedle bukowe wynajme lub sprzedam pawilon 6x6,prad ,woda ,kanalizacja klimatyzacja cena wynajmu 990 zl za miesiac dzwonic do godz 18.00

Lokal pod biuro gabinet 108m2. Centrum
Lokal pod biuro gabinet 108m2. Centrum
680000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia108,20
Przeznaczenie lokaluBiurowe

NOWA NIŻSZA CENA ! Na sprzedaż nieruchomość nadająca się na prowadzenie działalności typu kancelaria, biuro, czy gabinet medyczny, znajdująca się w Centrum. Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 108,2m2. (na powierzchnię, składają się dwa oddzielne mieszkania), usytuowany na parterze, w pięknie odrestaurowanej kamienicy, składający się z dziesięciu oddzielnych pomieszczeń tj.: - sześć oddzielnych gabinetów w tym jeden pokój konferencyjny - hall z poczekalnią dla klientów - dwie toalety - open space z recepcją, poczekalnią i aneksem kuchennym Lokal wymagający jedynie delikatnego odświeżenia, w pełni urządzona i wyposażona ( istnieje możliwość zakupu bez wyposażenia ). Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwuobiegowego. Okna pcv, drzwi antywłamaniowe, monitoring. W cenie przynależna również piwnica. W pobliżu znajduje się Brama Portowa, komunikacja miejska, przychodnia, restauracje, sąd, kancelarie itp. Cena podlega negocjacji Polecam i zapraszam na prezentacje Sprawdź naszą pełną ofertę na naszej stronie E L I T E N I E R U C H O M O S C I *KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ* ZADZWOŃ (użyj formularza kontaktowego) Nasi Eksperci bezpłatnie pomagają w uzyskaniu kredytu. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Os. Majowe, 89m2 lokal handlowo-usługowy, parter
Os. Majowe, 89m2 lokal handlowo-usługowy, parter
550000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia89
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy usytuowany w środku osiedla Majowego. Nieruchomość idealna do prowadzenia działalności handlowo-usługowej : gabinety lekarskie, sklepy, hurtownie, biura , szkoła językowa, punkt przedszkolny. Na powierzchnię 89m2 obecnie składają się: - pomieszczenie biurowe o pow. 19m2 - pomieszczenie biurowe o pow. 17,6m2 z przejściem do magazynu o pow. 4,7 m2 ( osobne wejście ) - pomieszczenie biurowe o pow. 10m2 - korytarz z aneksem kuchennym - toaleta - holl / poczekalnia Lokal posiada dwa wejścia, możliwość rozładunku towarów od zaplecza Ściany wewnętrzne są działowe, więc można dopasować układ i wielkość pomieszczeń pod preferencje nowego Właściciela. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Przed budynkiem duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych Świetna lokalizacja, w pobliżu sklepy sklepy : żabka, apteka, restauracje, w odległości 200 m zajezdnia autobusowa. Oferta na wyłączność. Zapraszam na prezentację Sprawdź naszą pełną ofertę na naszej stronie E L I T E N I E R U C H O M O S C I *KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ* ZADZWOŃ (użyj formularza kontaktowego) Nasi Eksperci bezpłatnie pomagają w uzyskaniu kredytu. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Sprzedam/Odstąpię Restaurację Retro Szczecin
Sprzedam/Odstąpię Restaurację Retro Szczecin
260000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia240
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Sprzedam/Odstąpię działającą od 8 lat Restaurację Retro w prawobrzeżnej części Szczecina. Lokal mieści się w bardzo dobrej lokalizacji - Centrum Szczecin Dąbia - Centrum Handlowe "Domus". W okolicy bardzo duże możliwości szybkiego rozwoju - kilka stref przemysłowych w odległości do 10 km min 200 firm.. Lokal prosperujący - spora grupa stałych klientów codziennych jak i organizujących u nas swoje imprezy okolicznościowe w pełnej gamie. Powierzchnia całkowita 240 m2 w skład wchodzą dwie klimatyzowane sale konsumpcyjne w oryginalnym stylu: pierwsza: 70m2 druga: 56m2 . Restauracja jest w pełni wyposażona w każdej ze stref (kuchnia, zmywak naczyń stołowych, magazynki, pomieszczenia socjalne, biuro, oraz dwie sale konsumpcyjne). Cena 270000 zł do negocjacji. Więcej informacji: kontakt telefoniczny lub osobisty po wcześniejszym umówieniu spotkania. Zapraszamy potencjalnych zainteresowanych do umówienia spotkania z nami na którym udzielimy wyczerpujących informacji na temat prowadzonej działalności oraz oprowadzimy po Restauracji. Marzyłaś/eś o własnym lokalu gastronomicznym , zawsze chciałaś/eś mieć własną Restaurację to jest właśnie miejsce dla Ciebie - nie trzeba szukać lokalu w dobrej lokalizacji , robić projektów, organizować wszystkich zezwoleń, nie wspomnę o przebudowie-remoncie przy dzisiejszych kosmicznych cenach materiału i usług budowlanych, wyposażać kuchni ,pozostałych pomieszczeń ,oraz części konsumpcyjnych itd... To wszystko już masz i masz jeszcze więcej - masz lokal z klientami, który zarabia !!!

Krzywoustego, lokal 135 m2, 6 pomieszczeń
Krzywoustego, lokal 135 m2, 6 pomieszczeń
699000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Powierzchnia135,08
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Oferta sprzedaży interesującego lokalu o metrażu ok. 135 m2 w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Królowej Jadwigi (ekspozycja okien i wejście do budynku od Bolesława Krzywoustego). Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Szczecinie. Ze względu na lokalizację i duży ruch pieszy idealnie nadaje się na na kancelarię, biuro lub gabinet. Powierzchnia użytkowa wynosi ok. 135 m2 na co składają się: - cztery duże pokoje biurowe (ok. 27, 24, 22 i 21 m2, ), - dwa mniejsze gabinety (ok. 10 i 7 m2), - łazienka z toaletą (ok. 5 m2), - dwa korytarze (ok 13 i 8 m2), - pomieszczenie pod schodami, - wc. W lokalu zachowane oryginalne, drewniane podłogi i drzwi. Opłaty stałe wynoszą ok. 670 zł plus prąd i gaz wg zużycia. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca 2-obiegowego (nowego). Zapraszam na prezentacje!!! Sprawdź naszą pełną ofertę na naszej stronie E L I T E N I E R U C H O M O S C I *KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ* ZADZWOŃ (użyj formularza kontaktowego) Nasi Eksperci bezpłatnie pomagają w uzyskaniu kredytu. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Nieruchomość pod działalność usługowo-przemysłową blisko ...
Nieruchomość pod działalność usługowo-przemysłową blisko ...
850000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²4975 zł/m²
Powierzchnia401 m²

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Na sprzedaż warsztat w Szczecinie, na terenie przemysłowym Międzyodrza (obręb Śródmieście), znajdujący się zaledwie 3km od centrum miasta.  Nieruchomość składa się z: · Działki o powierzchni 644m2 (użytkowanie wieczyste) · Budynku warsztatowego o powierzchni 263m2 ·  Budynku socjalno-biurowego o powierzchni 98.8m2 ·  Wiat magazynowych o powierzchni 40m2  Opis techniczny:  Budynek warsztatowy w kształcie kątownika, częściowo dwu kondygacyjny, częściowo parterowy, z dachem pokrytym papą. Fundamenty z płyty żelbetowej z żebrami pod ścianami zewnętrznymi, ściany wewnętrzne i zewnętrzne z cegły ceramicznej i cementowo-wapiennej. Posadzka betonowa w części produkcyjnej, w części socjalnej płytki PCV, panele i wykładzina. Wrota stalowe od strony podwórza.  Budynek socjalno-biurowy, dwukondygnacyjny, ze stropodachem pokrytym papą. Fundamenty z płyty żelbetowej z żebrami pod ścianami zewnętrznymi, ściany wewnętrzne i zewnętrznez cegły i bloków betonu lekkiego. Budynki są wyposażone w instalacje elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna i grzewcza (c.o. zasilane z własnego źródła ciepła).  Wiaty magazynowe Konstrukcje stanowią obudowane siporeksem słupy stalowe pokryte blacha falista. Fundamenty betonowe, ściany z bloków betonu lekkiego.  Budynki wymagają odświeżenia/remontu. Oferta bardzo atrakcyjna pod względem lokalizacji i możliwości zabudowy. Zapraszam do negocjacji. Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.****************

Szczecin,Starówka,Podzamcze, restauracja,sprzedarz
Szczecin,Starówka,Podzamcze, restauracja,sprzedarz
399000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia180
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Szczecin, Starówka, Podzamcze, restauracja, sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż bardzo dobrze prosperującą, klimatyczną restaurację, która powstała w czerwcu 2020 roku na Podzamczu. Lokal składa się z Sali głównej połączonej z kuchnią o powierzchni 104 m2 s którego jest wyjście na ogródek od strony Zamku około 40m2 i dodatkowo pomieszczenia socjalne mieszczące się w zabytkowych piwnicach pod lokalem. Lokal jest w pełni działającym i dochodowym przedsięwzięciem.   Idealnie nadaje się dla biernego inwestora.   Wszystkie informacje dotyczące lokalu i wyników finansowych są do uzyskania w Biurze. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY POD NUMEREM TEL. (użyj formularza kontaktowego) W razie wszelkich pytań, zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę. Piotr Kałłas Tel.: (użyj formularza kontaktowego) mail.: WGN Szczecin 4 ul. Błogosławionej Królowej Jadwigi 1 Tel.: (użyj formularza kontaktowego) Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 11 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę, najem lub remont nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin, ul. Błogosławionej Królowe Jadwigi 1. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. /Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. /  

Sprzedam/Odstąpię Restaurację Retro Szczecin
Sprzedam/Odstąpię Restaurację Retro Szczecin
260000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia240
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Sprzedam/Odstąpię działającą od 8 lat Restaurację Retro w prawobrzeżnej części Szczecina. Lokal mieści się w bardzo dobrej lokalizacji - Centrum Szczecin Dąbia - Centrum Handlowe "Domus". W okolicy bardzo duże możliwości szybkiego rozwoju - kilka stref przemysłowych w odległości do 10 km min 200 firm.. Lokal prosperujący - spora grupa stałych klientów codziennych jak i organizujących u nas swoje imprezy okolicznościowe w pełnej gamie. Powierzchnia całkowita 240 m2 w skład wchodzą dwie klimatyzowane sale konsumpcyjne w oryginalnym stylu: pierwsza: 70m2 druga: 56m2 . Restauracja jest w pełni wyposażona w każdej ze stref (kuchnia, zmywak naczyń stołowych, magazynki, pomieszczenia socjalne, biuro, oraz dwie sale konsumpcyjne). Cena 290000 zł do negocjacji. Więcej informacji: kontakt telefoniczny lub osobisty po wcześniejszym umówieniu spotkania. Zapraszamy potencjalnych zainteresowanych do umówienia spotkania z nami na którym udzielimy wyczerpujących informacji na temat prowadzonej działalności oraz oprowadzimy po Restauracji. Marzyłaś/eś o własnym lokalu gastronomicznym , zawsze chciałaś/eś mieć własną Restaurację to jest właśnie miejsce dla Ciebie - nie trzeba szukać lokalu w dobrej lokalizacji , robić projektów, organizować wszystkich zezwoleń, nie wspomnę o przebudowie-remoncie przy dzisiejszych kosmicznych cenach materiału i usług budowlanych, wyposażać kuchni ,pozostałych pomieszczeń ,oraz części konsumpcyjnych itd... To wszystko już masz i masz jeszcze więcej - masz lokal z klientami, który zarabia !!!

Lokal uzytkowy Szczecin 47 metrow swietna lokalizacja
Lokal uzytkowy Szczecin 47 metrow swietna lokalizacja
79000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia48
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Witam Odstąpię swietny lokal użytkowy. 48 metrów z zapleczem magazynowym,stali klienci od wielu lat . Przekazuje kontakty do dystrybucji,opiekunów marek,hurtowni itp . M Możliwa zmiana branży,oferuje pomoc w tym temacie.kontakt priv Szczecin Outlet Park

Lokal uzytkowy Szczecin 47 metrow swietna lokalizacja
Lokal uzytkowy Szczecin 47 metrow swietna lokalizacja
79000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia48
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Witam Odstąpię swietny lokal użytkowy. 48 metrów z zapleczem magazynowym,stali klienci od wielu lat . Przekazuje kontakty do dystrybucji,opiekunów marek,hurtowni itp . Możliwa zmiana branży,oferuje pomoc w tym temacie.kontakt priv Szczecin Oultr park

nieruchomość idealna na prowadzenie interesu
nieruchomość idealna na prowadzenie interesu
3500000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia849
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Na sprzedaż wielofunkcyjna nieruchomość znajdująca się na dzielnicy Golęcin w Szczecinie. Budynek ma potencjał na różnorodne działalności gospodarcze. Idealnie nadaje się zarówno na prowadzenie przedszkola, domu pomocy społecznej, domu opieki, biura, stomatologii czy też hotelu. Budynek ma przygotowany biznesplan na prywatną klinikę medyczną. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów naziemnych oraz jednego poziomu podziemnego przystosowanych do użytku. W budynku znajduje się poddasze, które można zaadoptować na dodatkowe pomieszczenia użytkowe. Na każdym piętrze znajdują się osobne toalety. Budynek mieści się na ogrodzonej działce o łącznej powierzchni ok 3069m2. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking na sześć aut oraz pod budynkiem garaż. Wokół budynku znajduje się wiele nasadzeń. Istnieje możliwość indywidualnej aranżacji ogrodu czy placu zabaw. Budynek przeszedł termomodernizację, cały budynek został ocieplony w budynku znajdują się okna PCV. Woda oraz ogrzewanie z pieca gazowego. Niepowtarzalne miejsce na biznes. Zapraszam na prezentacje Sprawdź naszą pełną ofertę na naszej stronie E L I T E N I E R U C H O M O S C I *KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ* ZADZWOŃ (użyj formularza kontaktowego) Nasi Eksperci bezpłatnie pomagają w uzyskaniu kredytu. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Os. Majowe, 89m2 lokal handlowo-usługowy, parter
Os. Majowe, 89m2 lokal handlowo-usługowy, parter
550000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia89
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy usytuowany w środku osiedla Majowego. Nieruchomość idealna do prowadzenia działalności handlowo-usługowej : gabinety lekarskie, sklepy, hurtownie, biura , szkoła językowa, punkt przedszkolny. Na powierzchnię 89m2 obecnie składają się: - pomieszczenie biurowe o pow. 19m2 - pomieszczenie biurowe o pow. 17,6m2 z przejściem do magazynu o pow. 4,7 m2 ( osobne wejście ) - pomieszczenie biurowe o pow. 10m2 - korytarz z aneksem kuchennym - toaleta - holl / poczekalnia Lokal posiada dwa wejścia, możliwość rozładunku towarów od zaplecza Ściany wewnętrzne są działowe, więc można dopasować układ i wielkość pomieszczeń pod preferencje nowego Właściciela. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Przed budynkiem duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych Świetna lokalizacja, w pobliżu sklepy sklepy : żabka, apteka, restauracje, w odległości 200 m zajezdnia autobusowa. Oferta na wyłączność. Zapraszam na prezentację Sprawdź naszą pełną ofertę na stronie E L I T E . N I E R U C H O M O S C I . P L *KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ* ZADZWOŃ (użyj formularza kontaktowego) Nasi Eksperci bezpłatnie pomagają w uzyskaniu kredytu. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

188,4m2 za 850 000zł Chopina - Wiosny Ludów Tanio
188,4m2 za 850 000zł Chopina - Wiosny Ludów Tanio
790000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia188,40
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Do sprzedania lokal użytkowo-handlowy o wielkości 188,4m2 z piwnicą ( bezpośrednio pod lokalem ) przy ul. Wiosny Ludów 69 w Szczecinie. Lokal wykończony, zadbany po aptece. W lokalu znajduje się urządzona kawalerka ( jak na rzucie )

Lokal 142 m2 na sprzedaż. Szczecin, ul. Grzymińska.
Lokal 142 m2 na sprzedaż. Szczecin, ul. Grzymińska.
710000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia142
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy położony przy ul. Robotniczej w Szczecinie. Jest on zlokalizowany w przyziemiu czteropiętrowego budynku z 2011 roku. W sąsiedztwie nieruchomości istnieje zabudowa mieszkalna wielorodzinna, w części z lokalami usługowo-handlowymi w parterach oraz wolnostojące obiekty handlowe i użyteczności publicznej. Oferowany lokal może pełnić funkcje: biurową, handlową lub usługową. Lokal ma powierzchnię ok. 142 m2 ale istnieje możliwość jego powiększenia o przyległy do niego lokal o powierzchni ok. 35 m2. Jest również możliwy podział lokalu na dwa mniejsze – w witrynie są dwa wejścia do lokalu a z korytarza budynku trzecie wejście. Lokal jest w stanie do indywidualnej aranżacji oraz wykończenia i wyposażenia przez Nabywcę. Na nieruchomości zlokalizowany jest również podziemny garaż wielostanowiskowy, w którym można wynająć stanowiska postojowe. Oferowany lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodną i kanalizacyjną oraz tanie, opomiarowane ogrzewanie i ciepłą wodę zasilane z sieci miejskiej. Cena netto sprzedaży: 4.000,00 zł/m2 powierzchni lokalu. Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: +48**********76. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym lokalem.

Sprzedam lokal 49 m2. Szczecin, ul. Grzymińska. Tanie CO i CW !!!
Sprzedam lokal 49 m2. Szczecin, ul. Grzymińska. Tanie CO i CW !!!
196240 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia49
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Sprzedamy lokal użytkowy położony w Szczecinie, przy ul. Grzymińskiej. Jest on zlokalizowany na parterze czteropiętrowego budynku, w ciągu zabudowy mieszkaniowej pomiędzy ulicami Robotniczą i Grzymińską. W pobliżu istnieje zabudowa mieszkalna wielorodzinna, w części z lokalami usługowo-handlowymi w parterach oraz zlokalizowane są wolnostojące obiekty handlowe i użyteczności publicznej. W sąsiedztwie istnieją ogólnodostępne miejsca postojowe. Oferowany lokal może pełnić funkcje: biurową, handlową i usługową. Lokal ma powierzchnię 49,06 m2, na którą składają się pomieszczenia: - na dolnym poziomie: sala sprzedaży (12,90 m2), korytarz (2,38 m2), WC (2,16 m2), magazyn z wejściem na górny poziom (8,00 m2), - na górnym poziomie: 23,62 m2 z możliwością podziału. Drzwi wejściowe do lokalu od frontu, przy narożniku wewnętrznej drogi osiedlowej i ul. Grzymińskiej. Wyposażenie w instalacje: Instalacja elektryczna, wodna i kanalizacyjna. Tanie ogrzewanie i ciepła woda dostępne z sieci miejskiej !!! Lokal do indywidualnej aranżacji i wykończenia przez Nabywcę (wymaga remontu). Cena sprzedaży netto 4.000,00 zł/m2 powierzchni lokalu. Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: +48**********76. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z oferowanym lokalem.

Sprzedam lokal 55 m2. Szczecin, ul. Grzymińska.
Sprzedam lokal 55 m2. Szczecin, ul. Grzymińska.
220000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia55
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy położony w Szczecinie, przy ul. Grzymińskiej. Lokal jest zlokalizowany w przyziemiu czteropiętrowego budynku, w ciągu zabudowy mieszkaniowej pomiędzy ulicami Robotniczą i Grzymińską. W pobliżu zabudowa budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi, w części z lokalami usługowo-handlowymi w parterach oraz wolnostojące obiekty handlowe i użyteczności publicznej. W sąsiedztwie istnieją ogólnodostępne miejsca postojowe. Oferowany lokal może pełnić funkcje: biurową, handlową, usługową lub magazynową. Lokal ma powierzchnię 54,96 m2, na którą składają się trzy pomieszczenia o powierzchniach: 13,57 m2, 22,29 m2, 22,10 m2. Posiada jedne drzwi wejściowe od zewnątrz, w elewacji budynku od strony wewnętrznej drogi osiedlowej a drugie od klatki schodowej w poziomie piwnic budynku. Lokal wyposażone jest w instalacje: elektryczną, wodną i kanalizacyjną oraz tanie ogrzewanie i ciepłą wodę z sieci miejskiej !!! Lokal do indywidualnej aranżacji i wykończenia przez Nabywcę (wymaga remontu). Cena sprzedaży netto 4.000,00 zł/m2 powierzchni lokalu. Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: +48**********76. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z oferowanym lokalem.

Lokal pod biuro gabinet 108m2. Centrum-Nowe Miasto
Lokal pod biuro gabinet 108m2. Centrum-Nowe Miasto
680000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia108,20
Przeznaczenie lokaluBiurowe

NOWA CENA !!! Na sprzedaż nieruchomość idealnie nadająca się na prowadzenie działalności typu kancelaria, biuro, czy gabinet medyczny, stanowiący narożnik kamienicy w Centrum - Nowe Miasto. Lokal o powierzchni użytkowej 108,2m2, usytuowany na parterze pięknie odrestaurowanej kamienicy, składający się z dziesięciu oddzielnych pomieszczeń tj. - sześć oddzielnych gabinetów w tym jeden pokój konferencyjny - hall z poczekalnią dla klientów - dwie toalety - open space z recepcją, poczekalnią i aneksem kuchennym Nieruchomość wymagająca jedynie delikatnego odświeżenia, w pełni urządzona i wyposażona ( istnieje możliwość zakupu bez wyposażenia ). Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwuobiegowego. Okna pcv, drzwi antywłamaniowe, monitoring. W cenie przynależna również piwnica. W pobliżu znajduję się komunikacja miejska, dworzec PKP i PKS, przychodnia kolejowa, Urząd Morski - Czerwony Ratusz, restauracja Ceglana, Tobruk, sąd, komisariat policji, itp. Cena podlega negocjacji WYŁĄCZNOŚĆ !! Polecam i zapraszam na prezentacje Sprawdź naszą pełną ofertę na stronie E L I T E . N I E R U C H O M O S C I . P L *KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ* ZADZWOŃ (użyj formularza kontaktowego) Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Lokal użytkowy Szczecin Centrum, al. Piastów
Lokal użytkowy Szczecin Centrum, al. Piastów
890000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieHandel i Usługi
Powierzchnia84

Oferta bezpośrednia. Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia dla Agencji. Nieruchomość tylko w naszym biurze. Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży, klimatycznego lokalu handlowo - usługowego z ogromnymi możliwościami w samym centrum Szczecina. Lokal w ostatnich latach został wyremontowany: nowe łazienki, elektryka, tynki oraz urocze nowe niebieskie kanapy w nowoczesnym stylu, które będą cieszyć oko potencjalnych klientów. Nowa elewacja budynku wykonana w latach 2019- 2020. Doskonała lokalizacja tego lokalu Al. Piastów 5 i ul. Jagiellońska przy skrzyżowaniu z licznymi przystankami tramwajowymi, zapewnia duże grono klientów z każdej branży. Świetna inwestycja dla branży gastronomicznej, kosmetycznej, medycznej, rehabilitacyjnej, handlowej itd. Zapraszamy na prezentację lokalu. Polecam, zdjęcia nigdy nie oddają klimatu lokalu a to w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne!!! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i udostępnię plany lokalu, przed umówieniem terminu prezentacji. Agent prowadzący Edyta Markowska tel. 516 - pokaż numer telefonu - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Numer oferty: 1493

Os. Majowe, 89m2 lokal handlowo-usługowy, parter
Os. Majowe, 89m2 lokal handlowo-usługowy, parter
550000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia89
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy usytuowany w środku osiedla Majowego. Nieruchomość idealna do prowadzenia działalności handlowo-usługowej : gabinety lekarskie, sklepy, hurtownie, biura , szkoła językowa, punkt przedszkolny. Na powierzchnię 89m2 obecnie składają się: - pomieszczenie biurowe o pow. 19m2 - pomieszczenie biurowe o pow. 17,6m2 z przejściem do magazynu o pow. 4,7 m2 ( osobne wejście ) - pomieszczenie biurowe o pow. 10m2 - korytarz z aneksem kuchennym - toaleta - holl / poczekalnia Lokal posiada dwa wejścia, możliwość rozładunku towarów od zaplecza Ściany wewnętrzne są działowe, więc można dopasować układ i wielkość pomieszczeń pod preferencje nowego Właściciela. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Przed budynkiem duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych Świetna lokalizacja, w pobliżu sklepy sklepy : żabka, apteka, restauracje, w odległości 200 m zajezdnia autobusowa. Oferta na wyłączność. Zapraszam na prezentację Sprawdź naszą pełną ofertę na stronie E L I T E . N I E R U C H O M O S C I . P L *KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ* ZADZWOŃ (użyj formularza kontaktowego) Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Lokal użytkowy 73m / Prawobrzeże .Nowa cena 199.000 bez negocjacji.
Lokal użytkowy 73m / Prawobrzeże .Nowa cena 199.000 bez negocjacji.
199000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia72,76
Przeznaczenie lokaluHandlowe

SPRZEDAŻ LOKALU UŻYTKOWEGO Lokalizacja: Szczecin, Osiedle Kasztanowe 85 Nieruchomość znajduje się na prawobrzeżu w dzielnicy Szczecin-Załom. W okolicy systematycznie z roku na rok przybywa wiele domów mieszkalnych. W pobliżu znajdują się też przychodnia, przedszkole, szkoła, sklepy spożywcze i dwa lokale usługowe. Dojazd do obiektu: Korzystny. Parking: Bardzo dobry układ Ok. 15 miejsc parkingowych bezpośrednio pod lokalem. Powierzchnia: 72,76 m² Lokal stanowi: salę sprzedaży (41,23m²), szatnię (2,29 m²), toaletę (2,95 m²), hol (4,62 m²), hol (5,11 m²), pomieszczenie socjalne (6,66 m²), magazyn (6,75 m²), magazyn (3,15 m²). Wyposażenie: Pełne W nieruchomości znajduje się klimatyzacja, instalacja elektryczna oświetleniowa i gniazda wtynkowe, instalacja wodna, instalacja kanalizacyjna, ogrzewanie, internet. LOKAL FUNKCJONUJE NIEPRZERWANIE OD LAT 80TYCH. OBECNY WŁAŚCICIEL PROWADZI DZIAŁALNOŚĆ OD 2005 R. /Na dołączonych zdjęciach znajduje się asortyment, którego koszt nie jest uwzględniony w cenie. Więcej informacji pod numerem telefonu: 60*******30 (SMS/Połączenie w godz. 8-18)

Lokal użytkowy w Centrum przy pl. Kilińskiego 1
Lokal użytkowy w Centrum przy pl. Kilińskiego 1
550000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia244
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Oferta bezpośrednia - od właściciela  Sprzedam lokal użytkowy o pow. 244 m kw., bardzo dobrze zlokalizowany, położony w Centrum Szczecina przy Pl. Kilińskiego 1. Lokal może mieć wszechstronne zastosowanie: handlowe, usługowe, gastronomiczne, magazynowe, w tym np. jako komórki lokatorskie do wynajęcia. Istnieje możliwość wydzielenia kilku lokali do wynajęcia. Lokal ma standardową wysokość ok. 2,5 m kw., jest po remoncie, w  wysokim standardzie wykończenia: podłogi wykafelkowane, ściany gładzone i pomalowane, oświetlone i ogrzewane, wyposażone w energię elektryczną, w tym "siłę", instalację wentylacyjną.  Lokal wyposażony jest w kilka łazienek. Bezpośrednio przy obiekcie miejsca parkingowe. Lokalizacja bardzo atrakcyjna z uwagi na bliskie sąsiedztwo rynku Manhattan, ryneczku przy Pl. Kilińskiego, LO nr 13,  licznych obiektów biurowych, apartamentowca Hanza Tower, osiedli mieszkaniowych, obiektu pływalni miejskiej, Urzędu Miasta, galerii handlowej Galaxy.  Nieruchomość idealna zarówno do własnego zastosowania jak również dla klienta inwestycyjnego ze stopą zwrotu ponad 10%. Lokal użytkowy z uwagi na posiadany status spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu użytkowego z wydzieloną  księgą wieczysta, możliwy  do zakupu także przez obywateli spoza UE, w tym obywateli Ukrainy (SM Śródmieście  - niski czynsz).

Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Bolesława Krzywoustego
Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Bolesława Krzywoustego
89000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieInne przeznaczenie
Powierzchnia10

Przedmiotem oferty jest lokal niemieszkalny (handlowo - usługowy) o powierzchni 10,35 m2, który to mieści się w kondygnacji podziemnej budynku położonego przy ul. Krzywoustego 75 i posiada wejście bezpośrednio z ulicy od frontu budynku, co czyni ten lokal wyjątkowo atrakcyjnym. Obiekt ma duży potencjał biznesowy, gotowy jest do natychmiastowego przejęcia! Lokal składa się z 2 pomieszczeń w układzie przejściowym oraz wydzielonego zaplecza z umywalką i toaletą. Lokal jest świeżo po remoncie, pod kątem wykończenia i wyposażenia również nie budzi żadnych zastrzeżeń. Ściany i sufity w lokalu są gładkie, malowane. W lokalu zamontowano oświetlenie sufitowe. W pomieszczeniu socjalnym znajduje się umywalka z przepływowym podgrzewaczem ciepłej wody, toaleta oraz szafa gospodarcza. Drzwi wewnętrzne do zaplecza są dwuskrzydłowe przeszklone. Lokal wyposażony jest w następujące instalacje: nowoczesną instalację elektryczną, instalację wodno - kanalizacyjną, podgrzewania elektrycznego wody. nowoczesną instalację wentylacji wymuszonej. Możliwość prowadzenia biznesów w licznych branżach: florystycznej, kosmetycznej, biurowej, spożywczej, medycznej, i wielu innych... OPIS LOKALIZACJI Oferowany lokal znajduje się w samym centrum miasta, każdego dnia mijany jest przez mnóstwo potencjalnych klientów i dlatego stanowi znakomitą propozycję dla Państwa firmy. Do lokalu jest dogodny dojazd zarówno komunikacją miejską jak i samochodem, a w pobliżu, niemalże na wyciągnięcie Państwa ręki liczne sklepy odzieżowe i spożywcze, siłownia, restauracje, kawiarnie, kino, solaria. Zapraszam na prezentację Krawiec Nieruchomości Szymon Konacki Tel. 733 - pokaż numer telefonu - www.krawiecnieruchomosci.pl ::oferta eksportowana z programu mediaRent:: Numer oferty: 4/KWC/OLS

Lokal użytkowy Szczecin Gumieńce
Lokal użytkowy Szczecin Gumieńce
499000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieInne przeznaczenie
Powierzchnia45

Do sprzedania, lokal gastronomiczny w Szczecinie. Lokal jest gotowy do wynajęcia z całym wyposażeniem i umeblowaniem. (BEZ ODSTEPNEGO) Lokal w przyziemiu o powierzchni ~45m składa się z sali konsumpcyjnej, kuchni, pomieszczenia gospodarczego, łazienki z wc dla klientów. Do lokalu przynależy ogród oraz parking z kilkoma miejscami postojowymi. Polecam ze względu na świetną lokalizację, w pobliżu kilka wielkich osiedli, w tym jedno z większych osiedli domków jednorodzinnych. Przemysław Gniedziejko tel.732 - pokaż numer telefonu - Zapraszam na prezentację! DANE KONTAKTOWE: Przemysław Gniedziejko 732 - pokaż numer telefonu - @ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Numer oferty: 58015

Lokal użytkowy w Centrum przy pl. Kilińskiego 1
Lokal użytkowy w Centrum przy pl. Kilińskiego 1
550000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia244
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Sprzedam lokal użytkowy o pow. 244 m kw., bardzo dobrze zlokalizowany, położony w Centrum Szczecina przy Pl. Kilińskiego 1. Lokal może mieć wszechstronne zastosowanie: handlowe, usługowe, gastronomiczne, magazynowe, w tym np. jako komórki lokatorskie do wynajęcia. Istnieje możliwość wydzielenia kilku lokali do wynajęcia. Lokal ma standardową wysokość ok. 2,5 m kw., jest po remoncie, w  wysokim standardzie wykończenia: podłogi wykafelkowane, ściany gładzone i pomalowane, oświetlone i ogrzewane, wyposażone w energię elektryczną, w tym "siłę", instalację wentylacyjną.  Lokal wyposażony jest w kilka łazienek. Bezpośrednio przy obiekcie miejsca parkingowe. Lokalizacja bardzo atrakcyjna z uwagi na bliskie sąsiedztwo rynku Manhattan, ryneczku przy Pl. Kilińskiego, LO nr 13,  licznych obiektów biurowych, apartamentowca Hanza Tower, osiedli mieszkaniowych, obiektu pływalni miejskiej, Urzędu Miasta, galerii handlowej Galaxy.  Nieruchomość idealna zarówno do własnego zastosowania jak również dla klienta inwestycyjnego ze stopą zwrotu ponad 10%. Lokal użytkowy z uwagi na posiadany status spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu użytkowego z wydzieloną  księgą wieczysta, możliwy  do zakupu także przez obywateli spoza UE, w tym obywateli Ukrainy (SM Śródmieście  - niski czynsz).

Lokal użytkowy Szczecin Słoneczne, Struga
Lokal użytkowy Szczecin Słoneczne, Struga
40000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieHandel i Usługi
Powierzchnia10

NA SPRZEDAŻ funkcjonujący punkt manicure - wyspę usługowo-handlową w centrum handlowym Outlet Park w Szczecinie. Wyspa istnieje tam od kilku lat i ma wiele stałych klientow. Atutem tej lokalizacji jest pozyskiwanie nowych klientow bez konieczności inwestycji w marketing - klienci po prostu przychodzą do centrum handlowego. Kupujący przejmuje stosunek najmu powierzchni w centrum handlowym. (Ok. 4 tys. miesięcznie). Wyspa ma 4 stanowiska. Na jej wyposażeniu są między innymi: - autoklaw - komplet lamp UV - kilka lampek do pracy - hokery - wiele kompletow narzędzi do usuwania skórek - inne narzędzia niezbędne do wykonywania zabiegow (dla kilku stanowisk) - frezarka - pochłaniacz pyłu i inne oraz lakiery, balsamy i inne produkty do wykonywania zabiegów manicure i sprzedaży. Podsumowując, miejsce gotowe do rozpoczęcia działalności. Sprzedający otrzyma rownież: - know - how dotyczące prowadzenia działalności - kontakty do dostawców - strona na Facebooku - komplet grafik z logo Polecam szczególnie osobom, które same wykonują zabiegi. Cena: 40 000zł (brutto) do negocjacji. Zapraszam na prezentację! Justyna Iwanow tel. 732 - pokaż numer telefonu - DANE KONTAKTOWE: Justyna Iwanow 732 - pokaż numer telefonu - @ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Numer oferty: 58007

Filtr