Wszystkie ogłoszenia w kategorii Biuro / lokal wynajmę

Sortowanie:
Znaleziony: 21 ogłoszenie w kategorii Biuro / lokal wynajmę w Siewierz
Wynajmę lokal użytkowy - Siewierz centrum (Rynek)
Wynajmę lokal użytkowy - Siewierz centrum (Rynek)
3000 zł
nowe Siewierz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia90
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajmę lokal użytkowy położony na parterze kamienicy w samym centrum Siewierza - Rynek. CENA DO USTALENIA PO OGLĘDZINACH LOKALU! Lokal może być przeznaczony pod działalność handlową, usługową, biurową, bankową, czy prawniczą. Wszelkie informacje pod nr telefonu 60*******77.

Wynajmę pomieszczenie biurowe
Wynajmę pomieszczenie biurowe
1400 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Wynajmę dwa pomieszczenia biurowe 2x25m2 + łazienka. Pomieszczenia są zlokalizowane na 1p pięknie wyremontowanej kamienicy. Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, oddalonej od rynku (gdzie obowiązuje płatna strefa parkowania) 3min pieszo, na przeciw znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, biedronka oraz targ. Pomieszczenia są świeżo wyremontowane, przestronne i ciepłe (ogrzewanie CO)

Pawilon Handlowy Lokal Użytkowy Sklep 175 m2 Wynajmę
Pawilon Handlowy Lokal Użytkowy Sklep 175 m2 Wynajmę
5499 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
Powierzchnia175
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Dzień dobry. Oferuje do wynajmu pawilon handlowy o łącznej powierzchni 175 m2 (powierzchnia handlowa 115 m2, powierzchnia magazynowa 60 m2). Lokal ustawny, jasny z własnym podjazdem, bezpośrednio przy lokalu parking ogólnodostępny. Lokal usytowany w centrum miejscowości Siewierz, w bliskiej odległości do Rynku (300m). Możliwy dojazd pojazdami pow. 7,5t. Adres nieruchomości: 42-470 Siewierz Ul. CZĘSTOCHOWSKA 2 Serdecznie zapraszam na oględziny lokalu. Najem od osoby fizycznej.

Lokal do wynajęcia, Rynek Siewierz
Lokal do wynajęcia, Rynek Siewierz
2500 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Witam, Do wynajęcia lokal o powierzchni 50 m2, ogrzewany z toaletą. Lokal znajduje się na Rynku w Siewierzu.

Lokal użytkowy, Pawilon handlowy, Do wynajęcia.
Lokal użytkowy, Pawilon handlowy, Do wynajęcia.
4500 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia175
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Dzień dobry.Oferuje do wynajmu pawilon handlowy o łącznej powierzchni 175 m2 (powierzchnia handlowa 115 m2, powierzchnia magazynowa 60 m2). Lokal ustawny, jasny z własnym podjazdem, bezpośrednio przy lokalu parking ogólnodostępny. Lokal usytowany w centrum miejscowości Siewierz, w bliskiej odległości do Rynku (300m). Możliwy dojazd pojazdami pow. 7,5t.Adres nieruchomości: 42-470 Siewierz Ul. CZĘSTOCHOWSKA 2Serdecznie zapraszam na oględziny lokalu.Najem od osoby fizycznej, cena do negocjacji. 

Lokal usługowo - handlowy wynajmę
Lokal usługowo - handlowy wynajmę
2000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia53
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Wynajmę lokal usługowo-handlowy na nowym osiedlu w Siewierzu na ul. Dobrej Nadziei.Powierzchnia lokalu 53 m2.Lokal posiada dwa wejścia.Cena - 2000 zł (przez pierwsze trzy miesiące)Cena 2500 zł (od czwartego miesiąca)

Lokal 300m2 Siewierz
Lokal 300m2 Siewierz
8000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
Powierzchnia300 m²
Wejścieod ulicy

Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości - nie szukaj dalej! Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu o charakterze gastronomicznym, idealny do prowadzenia restauracji, cateringu...etc. Nie wykluczamy innych działalności. Lokal: - Sala sprzedaży ok 100m2 - Taras dla gości ok 50m2 + Kuchnia(w pełni wyposażona m.in piec, kuchenki, lodówki, garnki, przybory kuchenne, expres do kawy...etc) + zaplecze idealne do obróbki np przy cateringu, ewentualny magazyn, pokój socjalny dla pracownika ok 150m2 Media: - Ogrzewanie gazowe - Woda - Prąd - Kanalizacja Lokal nie wymaga nakładów finansowych - gotowy do przejęcia od zaraz! Reprezentacyjny budynek, bardzo dobrze widoczny z ulicy + duży własny parking dla klientów. UWAGA: Opcja wynajęcia dodatkowo części hotelowej na dwóch kondygnacjach składającej się z 11 pokoi(każdy pokój z łazienką). Lokalizacja: Bezpośrednie położenie przy trasie DK91 w kierunku Częstochowy. Obok trasa DK78 oraz autostrada A1. Lotnisko Pyrzowice oddalone o 20Km. Serdecznie zapraszam na prezentację w wybranym wcześniej terminie. -------------------------- OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO. UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK – CODZIENNIE NOWE OFERTY!! UWAGA: Prezentowana oferta nieruchomości sporządzona została na podstawie dokumentów oraz oświadczeń uzyskanych od właściciela podczas oględzin nieruchomości, ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. 1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części." 2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Lokal Siewierz 600m2
Lokal Siewierz 600m2
4900000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
Powierzchnia600 m²
Wejścieod ulicy

Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości - nie szukaj dalej! Przedstawiam ofertę wynajmu całego obiektu jakim jest HOLET + RESTUARCJA (opcja wynajęcia osobno). Nie wykluczamy innych działalności. Hotel: Składa się z dwóch kondygnacji po ok 150m2 (1 i 2 piętro) 1 PIĘTRO: - 1 pokój wyposażony w 3 łóżka pojedyncze - 2 pokój wyposażony w 1 łóżko podwójne - 3 pokój wyposażony w 3 łóżka pojedyncze - 4 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze - 5 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze - 6 pokój wyposażony w 3 łóżka pojedyncze 2 PIĘTRO: - 7 pokój wyposażony w 3 łóżka pojedyncze - 8 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze oraz 1 łóżko pojedyncze - 9 pokój wyposażony w 1 łóżko pojedyncze - 10 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze - 11 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze Każdy pokój posiada własną łazienkę. Na każdym piętrze jest dodatkowa toaleta. Magazynki dla sprzątaczek. Restauracja: - Sala sprzedaży ok 100m2 - Taras dla gości ok 50m2 + Kuchnia(w pełni wyposażona m.in piec, kuchenki, lodówki, garnki, przybory kuchenne, expres do kawy...etc) + zaplecze idealne do obróbki np przy cateringu, ewentualny magazyn, pokój socjalny dla pracownika ok 150m2 Media: - Ogrzewanie gazowe - Woda - Prąd - Kanalizacja Lokal nie wymaga nakładów finansowych - gotowy do przejęcia od zaraz! Reprezentacyjny budynek, bardzo dobrze widoczny z ulicy + duży własny parking dla klientów. Lokalizacja: Bezpośrednie położenie przy trasie DK91 w kierunku Częstochowy. Obok trasa DK78 oraz autostrada A1. Lotnisko Pyrzowice oddalone o 20Km. Serdecznie zapraszam na prezentację w wybranym wcześniej terminie. -------------------------- OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO. UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK – CODZIENNIE NOWE OFERTY!! UWAGA: Prezentowana oferta nieruchomości sporządzona została na podstawie dokumentów oraz oświadczeń uzyskanych od właściciela podczas oględzin nieruchomości, ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. 1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części." 2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Wydzierżawię lokal gastronomiczny
Wydzierżawię lokal gastronomiczny
2000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia250
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Do wynajęcia lokal gastronomiczny o powierzchni około 250 m.kw . Lokal posiada w pełni wyposażone zaplecze kuchenne oraz wyposażenie meblowe sali konsumpcyjnej. Lokal pod działalność restauracyjną, organizacji imprez okolicznościowych . Restauracja posiada wyposażenie gastronomiczne wraz z piecem konwekcyjnym. Lokal funkcjonujący, posiadający wszelkie decyzje wymagane obowiązującymi przepisami, m.in Sanepidu. Restauracja znajduje się na terenie stacji paliw w Siewierzu, stanowiąc jego integralną część co pozwala na płynne zachowanie ruchu na obiekcie.

Lokal użytkowy, Pawilon handlowy, Do wynajęcia.
Lokal użytkowy, Pawilon handlowy, Do wynajęcia.
4500 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia175
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Dzień dobry.Oferuje do wynajmu pawilon handlowy o łącznej powierzchni 175 m2 (powierzchnia handlowa 115 m2, powierzchnia magazynowa 60 m2). Lokal ustawny, jasny z własnym podjazdem, bezpośrednio przy lokalu parking ogólnodostępny. Lokal usytowany w centrum miejscowości Siewierz, w bliskiej odległości do Rynku (300m). Możliwy dojazd pojazdami pow. 7,5t.Adres nieruchomości: 42-470 Siewierz Ul. CZĘSTOCHOWSKA 2Serdecznie zapraszam na oględziny lokalu.Najem od osoby fizycznej, cena do negocjacji.Do ceny wynajmu należy doliczyć podatek od DG, płatny w UMiG Siewierz w kwocie około 5000 zł za rok. 

Wynajmę lokal
Wynajmę lokal
Siewierz 30+ kilka dni temu
Zainteresowanie ofertą

Wynajmę lokal pod rożnego rodzaju usługi w Siewierzu Ok 50 m cenna netto 1500.00 zł plus media wg zużycia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy .
Lokal handlowy z wejściem od ulicy .
1500 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia45
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Lokal przeznaczenie handlowo-usługowe stan deweloperski wynajmę .Nieruchomość zlokalizowana w Siewierzu przy ul. Dobrej Nadziei .Podana cena jest ceną netto i nie zawiera opłaty za media, które są rozliczane na podstawie wskazań licznikowych . W razie pytań proszę o kontakt .

Wynajmę lokal użytkowy
Wynajmę lokal użytkowy
2000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia150
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni ok. 150m2 położony w Siewierzu w bezpośredniej bliskości Rynku ( ul Długosza). Lokal wcześniej przez wiele lat był wykorzystywany jako pizzeria. Dwupoziomowy. Ocieplony, wymienione i podciągnięte wszystkie media. Konieczny jest remont wewnątrz - możliwość rozliczenia remontu w obniżonym czynszu. Dostępna jest piwnica, . Na parterze sala konsumpcyjna z kominkiem, toalety, miejsce na bar oraz niedużą kuchnię. Możliwość ogródka gastronomicznego – zmieści się kilka stolików na podwórku wysypanym żwirkiem. Kontakt pod nr telefonu 50*****51 po 17.00 Czynsz 2000 + media ( woda, gaz, prąd, śmieci) Ogłoszenie zaprezentowane na stronach niniejszego serwisu jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 §1. Kodeksu Cywilnego.

Siewierz WYNAJEM - Lokale pod działalność
Siewierz WYNAJEM - Lokale pod działalność
1000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia25
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Podnajmę piękny stylowy w pełni urządzony lokal pod usługi kosmetyczne, w centrum Siewierza. Najlepiej dla stylistki rzęs / brwi, kosmetyki twarzy. Możliwość przygotowania przestrzeni do stanowiska pracy. Pomieszczenie posiada dostęp do własnej toalety, jest w pełni wyposażone w piękne lustro do makijażu, stylową sofę, stoliczki, komodę, TV i inne akcesoria. Cena za wynajem 1500 zł + media według zużycia. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny - 60*******44 Ponadto do wynajęcia dwa osobne przestronne pomieszczenia biurowe, świeżo po remoncie w pięknej kamienicy przy rynku. Lokale idealne pod biura. Pierwsze pojedyncze pomieszczenie w szarości, 18.5m2 z toaletą na korytarzu oraz drugie z błękitną tapetą. Cena 1000zł / pokój (zawiera wynajem + dodatkowo media według zużycia). LOKALE TYLKO POD DZIAŁALNOŚĆ. Zapraszam do kontaktu telefonicznego. 60*******66

Wynajmę biuro biura pomieszczenia biurowe dom
Wynajmę biuro biura pomieszczenia biurowe dom
800 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia120
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajmę pomieszczenie biurowe zlokalizowane w Siewierzu naprzeciw szkoły podstawowej, w bezpośrednim sąsiedztwie przedszkola oraz targu. Pomieszczenia znajdują się w świeżo wyremontowanej kamienicy. istnieje możliwość wynajmu jednego pomieszczenia 25m2 jak i całej kamienicy. Pomieszczenia są klimatyzowane. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu

Wynajmę Hale dobra lokalizacja
Wynajmę Hale dobra lokalizacja
8000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia1 000
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Witam wynajmę Hale plac monitorowany ochrona 24h wielkość hali do ustalenia okolice Siewierza super lokalizacja przy drodze przelotowej kierunek Częstochowa cena 8000 tys

Budynek użytkowy
Budynek użytkowy
30000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
Powierzchnia600

Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości - nie szukaj dalej! Przedstawiam ofertę wynajmu całego obiektu jakim jest HOLET + RESTUARCJA (opcja wynajęcia osobno). Nie wykluczamy innych działalności. Hotel: Składa się z dwóch kondygnacji po ok 150m2 (1 i 2 piętro) 1 PIĘTRO: - 1 pokój wyposażony w 3 łóżka pojedyncze - 2 pokój wyposażony w 1 łóżko podwójne - 3 pokój wyposażony w 3 łóżka pojedyncze - 4 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze - 5 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze - 6 pokój wyposażony w 3 łóżka pojedyncze 2 PIĘTRO: - 7 pokój wyposażony w 3 łóżka pojedyncze - 8 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze oraz 1 łóżko pojedyncze - 9 pokój wyposażony w 1 łóżko pojedyncze - 10 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze - 11 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze Każdy pokój posiada własną łazienkę. Na każdym piętrze jest dodatkowa toaleta. Magazynki dla sprzątaczek. Restauracja: - Sala sprzedaży ok 100m2 - Taras dla gości ok 50m2 + Kuchnia(w pełni wyposażona m.in piec, kuchenki, lodówki, garnki, przybory kuchenne, expres do kawy.etc) + zaplecze idealne do obróbki np przy cateringu, ewentualny magazyn, pokój socjalny dla pracownika ok 150m2 Media: - Ogrzewanie gazowe - Woda - Prąd - Kanalizacja Lokal nie wymaga nakładów finansowych - gotowy do przejęcia od zaraz! Reprezentacyjny budynek, bardzo dobrze widoczny z ulicy + duży własny parking dla klientów. Lokalizacja: Bezpośrednie położenie przy trasie DK91 w kierunku Częstochowy. Obok trasa DK78 oraz autostrada A1. Lotnisko Pyrzowice oddalone o 20Km. Serdecznie zapraszam na prezentację w wybranym wcześniej terminie. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO. UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK CODZIENNIE NOWE OFERTY! UWAGA: Prezentowana oferta nieruchomości sporządzona została na podstawie dokumentów oraz oświadczeń uzyskanych od właściciela podczas oględzin nieruchomości, ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. 1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)innych niż określone w pkt 1 3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części." 2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.

Lokal handlowo-usługowy  wynajem Siewierz
Lokal handlowo-usługowy wynajem Siewierz
900 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia29
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajmę lokal handlowo-usługowy zlokalizowany przy ul. Bytomskiej 2 w Siewierzu. Cena czynszu zawiera ogrzewanie, natomiast nie zawiera opłat za prąd. Lokal obok zegarmistrza.

Wynajmę Pokoje 800zł/os  (7osób)
Wynajmę Pokoje 800zł/os (7osób)
800 zł
Siewierz 29 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia90
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajmę pokoje pracownicze lub cały dom jako lokal usługowy (możliwość ustalenia i dostosowania) o powierzchni w sumie 90m2 w samym centrum Siewierza. Parter - 60m2 dwa pokoje z dwoma łóżkami, kuchnia, duży przedpokój i dwie łazienki. I piętro - 30m2 - duży pokój - 3 łóżka, mały przedpokój z szafą plus spory balkon. Dom jest świeżo po remoncie i znajduje się przy ul. Długosza 2 Cena do negocjacji. Wszelkie ustalenia pod numerem telefonu: 50*******07

Lokal 300m2 Siewierz
Lokal 300m2 Siewierz
22000 zł
Siewierz 13 dnia plecy
Powierzchnia300 m²
Wejścieod ulicy

Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości - nie szukaj dalej! Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu o charakterze gastronomicznym, idealny do prowadzenia restauracji, cateringu...etc. Nie wykluczamy innych działalności. Lokal: - Sala sprzedaży ok 100m2 - Taras dla gości ok 50m2 + Kuchnia(w pełni wyposażona m.in piec, kuchenki, lodówki, garnki, przybory kuchenne, expres do kawy...etc) + zaplecze idealne do obróbki np przy cateringu, ewentualny magazyn, pokój socjalny dla pracownika ok 150m2 Media: - Ogrzewanie gazowe - Woda - Prąd - Kanalizacja Lokal nie wymaga nakładów finansowych - gotowy do przejęcia od zaraz! Reprezentacyjny budynek, bardzo dobrze widoczny z ulicy + duży własny parking dla klientów. UWAGA: Opcja wynajęcia dodatkowo części hotelowej na dwóch kondygnacjach składającej się z 11 pokoi(każdy pokój z łazienką). Lokalizacja: Bezpośrednie położenie przy trasie DK91 w kierunku Częstochowy. Obok trasa DK78 oraz autostrada A1. Lotnisko Pyrzowice oddalone o 20Km. Serdecznie zapraszam na prezentację w wybranym wcześniej terminie. -------------------------- OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO. UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK – CODZIENNIE NOWE OFERTY!! UWAGA: Prezentowana oferta nieruchomości sporządzona została na podstawie dokumentów oraz oświadczeń uzyskanych od właściciela podczas oględzin nieruchomości, ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. 1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części." 2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Lokal Siewierz 600m2
Lokal Siewierz 600m2
22000 zł
Siewierz 13 dnia plecy
Powierzchnia600 m²
Wejścieod ulicy

Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości - nie szukaj dalej! Przedstawiam ofertę wynajmu całego obiektu jakim jest HOLET + RESTUARCJA (opcja wynajęcia osobno). Nie wykluczamy innych działalności. Hotel: Składa się z dwóch kondygnacji po ok 150m2 (1 i 2 piętro) 1 PIĘTRO: - 1 pokój wyposażony w 3 łóżka pojedyncze - 2 pokój wyposażony w 1 łóżko podwójne - 3 pokój wyposażony w 3 łóżka pojedyncze - 4 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze - 5 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze - 6 pokój wyposażony w 3 łóżka pojedyncze 2 PIĘTRO: - 7 pokój wyposażony w 3 łóżka pojedyncze - 8 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze oraz 1 łóżko pojedyncze - 9 pokój wyposażony w 1 łóżko pojedyncze - 10 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze - 11 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze Każdy pokój posiada własną łazienkę. Na każdym piętrze jest dodatkowa toaleta. Magazynki dla sprzątaczek. Restauracja: - Sala sprzedaży ok 100m2 - Taras dla gości ok 50m2 + Kuchnia(w pełni wyposażona m.in piec, kuchenki, lodówki, garnki, przybory kuchenne, expres do kawy...etc) + zaplecze idealne do obróbki np przy cateringu, ewentualny magazyn, pokój socjalny dla pracownika ok 150m2 Media: - Ogrzewanie gazowe - Woda - Prąd - Kanalizacja Lokal nie wymaga nakładów finansowych - gotowy do przejęcia od zaraz! Reprezentacyjny budynek, bardzo dobrze widoczny z ulicy + duży własny parking dla klientów. Lokalizacja: Bezpośrednie położenie przy trasie DK91 w kierunku Częstochowy. Obok trasa DK78 oraz autostrada A1. Lotnisko Pyrzowice oddalone o 20Km. Serdecznie zapraszam na prezentację w wybranym wcześniej terminie. -------------------------- OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO. UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK – CODZIENNIE NOWE OFERTY!! UWAGA: Prezentowana oferta nieruchomości sporządzona została na podstawie dokumentów oraz oświadczeń uzyskanych od właściciela podczas oględzin nieruchomości, ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. 1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części." 2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Filtr