Wszystkie ogłoszenia w kategorii Biura i Lokale

Sortowanie:
Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Biura i Lokale w Siewierz
WYNAJMĘ pomieszczenia biurowe Siewierz
WYNAJMĘ pomieszczenia biurowe Siewierz
850 zł
nowe Siewierz 6 dni plecy
Poziom1
Powierzchnia25
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Wynajmę przestronne pomieszczenia biurowe, świeżo po remoncie w pięknej kamienicy przy rynku w Siewierzu. Lokale idealne pod biura. Do dyspozycji również dodatkowe pomieszczenia widoczne na zdjęciach. Pierwsze pojedyncze pomieszczenie w szarości, ok. 25m2 z toaletą na przedpokoju. Cena 850zł (zawiera wynajem + dodatkowo media według zużycia). Pozostałe to 3 łączone pomieszczenia , w tym przechodni pokój przewidziany do użytku jako aneks kuchenny oraz z możliwością prywatnej łazienki. Łączna powierzchnia ok. 50m2. Cena 1700zł (zawiera wynajmem + dodatkowo media według zużycia). LOKALE TYLKO POD DZIAŁALNOŚĆ. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Podnajmę lokal pod kosmetykę
Podnajmę lokal pod kosmetykę
800 zł
Siewierz 6 dni plecy
Poziom1
Powierzchnia25
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Podnajmę piękny stylowy w pełni urządzony i świeżo po remoncie lokal pod usługi kosmetyczne, w centrum Siewierza. Najlepiej dla stylistki rzęs / brwi, kosmetyki twarzy. Możliwość przygotowania przestrzeni do stanowiska pracy. Cena za wynajem 800zł + media według zużycia. Zainteresowane Panie proszę o kontakt telefoniczny bądź SMS.

Wynajmę biuro biura pomieszczenia biurowe dom
Wynajmę biuro biura pomieszczenia biurowe dom
800 zł
Siewierz 11 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia120
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajmę pomieszczenie biurowe zlokalizowane w Siewierzu naprzeciw szkoły podstawowej, w bezpośrednim sąsiedztwie przedszkola oraz targu. Pomieszczenia znajdują się w świeżo wyremontowanej kamienicy. istnieje możliwość wynajmu jednego pomieszczenia 25m2 jak i całej kamienicy. Pomieszczenia są klimatyzowane. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu

WYNAJMĘ Pomieszczenie Biurowe w Siewierzu
WYNAJMĘ Pomieszczenie Biurowe w Siewierzu
700 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia20
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Wynajmę pomieszczenie biurowe, przytulny i przestronny pokój świeżo po remoncie. Do dyspozycji na korytarzu toaleta. W pokoju stylowy wystrój, w oknach rolety. Wcześniejszy wynajmujący to radca prawny. Idealna lokalizacja kamienicy przy rynku w Siewierzu. Okna skierowane są właśnie na centrum miasta. Przy posesji znajduje się duży parking. Zapraszam do kontaktu.

Filtr