Wszystkie ogłoszenia w kategorii Biura i Lokale

Sortowanie:
Znaleziony: 27 ogłoszenie w kategorii Biura i Lokale w Siewierz
Wynajmę lokal użytkowy - Siewierz centrum (Rynek)
Wynajmę lokal użytkowy - Siewierz centrum (Rynek)
3000 zł
nowe Siewierz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia90
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajmę lokal użytkowy położony na parterze kamienicy w samym centrum Siewierza - Rynek. CENA DO USTALENIA PO OGLĘDZINACH LOKALU! Lokal może być przeznaczony pod działalność handlową, usługową, biurową, bankową, czy prawniczą. Wszelkie informacje pod nr telefonu 60*******77.

Wynajmę pomieszczenie biurowe
Wynajmę pomieszczenie biurowe
1400 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Wynajmę dwa pomieszczenia biurowe 2x25m2 + łazienka. Pomieszczenia są zlokalizowane na 1p pięknie wyremontowanej kamienicy. Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, oddalonej od rynku (gdzie obowiązuje płatna strefa parkowania) 3min pieszo, na przeciw znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, biedronka oraz targ. Pomieszczenia są świeżo wyremontowane, przestronne i ciepłe (ogrzewanie CO)

Pawilon Handlowy Lokal Użytkowy Sklep 175 m2 Wynajmę
Pawilon Handlowy Lokal Użytkowy Sklep 175 m2 Wynajmę
5499 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
Powierzchnia175
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Dzień dobry. Oferuje do wynajmu pawilon handlowy o łącznej powierzchni 175 m2 (powierzchnia handlowa 115 m2, powierzchnia magazynowa 60 m2). Lokal ustawny, jasny z własnym podjazdem, bezpośrednio przy lokalu parking ogólnodostępny. Lokal usytowany w centrum miejscowości Siewierz, w bliskiej odległości do Rynku (300m). Możliwy dojazd pojazdami pow. 7,5t. Adres nieruchomości: 42-470 Siewierz Ul. CZĘSTOCHOWSKA 2 Serdecznie zapraszam na oględziny lokalu. Najem od osoby fizycznej.

Lokal do wynajęcia, Rynek Siewierz
Lokal do wynajęcia, Rynek Siewierz
2500 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Witam, Do wynajęcia lokal o powierzchni 50 m2, ogrzewany z toaletą. Lokal znajduje się na Rynku w Siewierzu.

Lokal użytkowy, Pawilon handlowy, Do wynajęcia.
Lokal użytkowy, Pawilon handlowy, Do wynajęcia.
4500 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia175
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Dzień dobry.Oferuje do wynajmu pawilon handlowy o łącznej powierzchni 175 m2 (powierzchnia handlowa 115 m2, powierzchnia magazynowa 60 m2). Lokal ustawny, jasny z własnym podjazdem, bezpośrednio przy lokalu parking ogólnodostępny. Lokal usytowany w centrum miejscowości Siewierz, w bliskiej odległości do Rynku (300m). Możliwy dojazd pojazdami pow. 7,5t.Adres nieruchomości: 42-470 Siewierz Ul. CZĘSTOCHOWSKA 2Serdecznie zapraszam na oględziny lokalu.Najem od osoby fizycznej, cena do negocjacji. 

Lokal usługowo - handlowy wynajmę
Lokal usługowo - handlowy wynajmę
2000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia53
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Wynajmę lokal usługowo-handlowy na nowym osiedlu w Siewierzu na ul. Dobrej Nadziei.Powierzchnia lokalu 53 m2.Lokal posiada dwa wejścia.Cena - 2000 zł (przez pierwsze trzy miesiące)Cena 2500 zł (od czwartego miesiąca)

Lokal 300m2 Siewierz
Lokal 300m2 Siewierz
8000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
Powierzchnia300 m²
Wejścieod ulicy

Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości - nie szukaj dalej! Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu o charakterze gastronomicznym, idealny do prowadzenia restauracji, cateringu...etc. Nie wykluczamy innych działalności. Lokal: - Sala sprzedaży ok 100m2 - Taras dla gości ok 50m2 + Kuchnia(w pełni wyposażona m.in piec, kuchenki, lodówki, garnki, przybory kuchenne, expres do kawy...etc) + zaplecze idealne do obróbki np przy cateringu, ewentualny magazyn, pokój socjalny dla pracownika ok 150m2 Media: - Ogrzewanie gazowe - Woda - Prąd - Kanalizacja Lokal nie wymaga nakładów finansowych - gotowy do przejęcia od zaraz! Reprezentacyjny budynek, bardzo dobrze widoczny z ulicy + duży własny parking dla klientów. UWAGA: Opcja wynajęcia dodatkowo części hotelowej na dwóch kondygnacjach składającej się z 11 pokoi(każdy pokój z łazienką). Lokalizacja: Bezpośrednie położenie przy trasie DK91 w kierunku Częstochowy. Obok trasa DK78 oraz autostrada A1. Lotnisko Pyrzowice oddalone o 20Km. Serdecznie zapraszam na prezentację w wybranym wcześniej terminie. -------------------------- OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO. UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK – CODZIENNIE NOWE OFERTY!! UWAGA: Prezentowana oferta nieruchomości sporządzona została na podstawie dokumentów oraz oświadczeń uzyskanych od właściciela podczas oględzin nieruchomości, ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. 1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części." 2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Lokal Siewierz 600m2
Lokal Siewierz 600m2
4900000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
Powierzchnia600 m²
Wejścieod ulicy

Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości - nie szukaj dalej! Przedstawiam ofertę wynajmu całego obiektu jakim jest HOLET + RESTUARCJA (opcja wynajęcia osobno). Nie wykluczamy innych działalności. Hotel: Składa się z dwóch kondygnacji po ok 150m2 (1 i 2 piętro) 1 PIĘTRO: - 1 pokój wyposażony w 3 łóżka pojedyncze - 2 pokój wyposażony w 1 łóżko podwójne - 3 pokój wyposażony w 3 łóżka pojedyncze - 4 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze - 5 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze - 6 pokój wyposażony w 3 łóżka pojedyncze 2 PIĘTRO: - 7 pokój wyposażony w 3 łóżka pojedyncze - 8 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze oraz 1 łóżko pojedyncze - 9 pokój wyposażony w 1 łóżko pojedyncze - 10 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze - 11 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze Każdy pokój posiada własną łazienkę. Na każdym piętrze jest dodatkowa toaleta. Magazynki dla sprzątaczek. Restauracja: - Sala sprzedaży ok 100m2 - Taras dla gości ok 50m2 + Kuchnia(w pełni wyposażona m.in piec, kuchenki, lodówki, garnki, przybory kuchenne, expres do kawy...etc) + zaplecze idealne do obróbki np przy cateringu, ewentualny magazyn, pokój socjalny dla pracownika ok 150m2 Media: - Ogrzewanie gazowe - Woda - Prąd - Kanalizacja Lokal nie wymaga nakładów finansowych - gotowy do przejęcia od zaraz! Reprezentacyjny budynek, bardzo dobrze widoczny z ulicy + duży własny parking dla klientów. Lokalizacja: Bezpośrednie położenie przy trasie DK91 w kierunku Częstochowy. Obok trasa DK78 oraz autostrada A1. Lotnisko Pyrzowice oddalone o 20Km. Serdecznie zapraszam na prezentację w wybranym wcześniej terminie. -------------------------- OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO. UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK – CODZIENNIE NOWE OFERTY!! UWAGA: Prezentowana oferta nieruchomości sporządzona została na podstawie dokumentów oraz oświadczeń uzyskanych od właściciela podczas oględzin nieruchomości, ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. 1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części." 2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Wydzierżawię lokal gastronomiczny
Wydzierżawię lokal gastronomiczny
2000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia250
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Do wynajęcia lokal gastronomiczny o powierzchni około 250 m.kw . Lokal posiada w pełni wyposażone zaplecze kuchenne oraz wyposażenie meblowe sali konsumpcyjnej. Lokal pod działalność restauracyjną, organizacji imprez okolicznościowych . Restauracja posiada wyposażenie gastronomiczne wraz z piecem konwekcyjnym. Lokal funkcjonujący, posiadający wszelkie decyzje wymagane obowiązującymi przepisami, m.in Sanepidu. Restauracja znajduje się na terenie stacji paliw w Siewierzu, stanowiąc jego integralną część co pozwala na płynne zachowanie ruchu na obiekcie.

Budynek komercyjny Siewierz
Budynek komercyjny Siewierz
1090000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
Powierzchnia460
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Budynek usługowo-biurowy z widokiem na zamek w Siewierzu!Budynek może być przystosowany do różnych celów, takich jak:Sala weselna: dzięki dużym i przestronnym pomieszczeniom, budynek jest idealny do organizacji uroczystości weselnych i innych imprez okolicznościowych.Żłobek/Przedszkole: dzięki swojej lokalizacji oraz przestronnym pomieszczeniom, budynek może być idealnym miejscem dla osób otwierających żłobek lub przedszkole.Siedziba firmy: budynek może być siedzibą firmy z różnych branż między innymi gastronomii.Budynek dwukondygnacyjny, po termomodernizacji, całkowicie odnowiony, nowa instalacja centralnego ogrzewania, elektryczna, hydrauliczna. Ponadto nowe pokrycie dachowe oraz okna.Obiekt, o pow. użytkowej 460m2.Nieruchomość usytuowana jest na działce o pow. 2033m2, w całości ogrodzona. Obiekt posiada duży parking dla klientów.Lokalizacja budynku zapewnia łatwy dostęp do transportu publicznego oraz znajduje się w pobliżu rynku z licznymi sklepami i punktami usługowymi.Media: woda, prąd, siła, gaz, kanalizacja sanitarna i deszczowa, światłowód.Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach – 15 km.Zawiercie – 15 km.Będzin – 24 km.Dąbrowa Górnicza – 21 km.Na działce postawiony jest również paczkomat z podpisaną umową z Inpost. Użytkowanie wieczyste gruntu oraz własność budynków.Teren przemysłowy bez nadzoru konserwatora zabytków.  Okazyjna cena 1 090 000 zł Zapraszam do kontaktu oraz obejrzenia nieruchomości. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Lokal użytkowy Siewierz, Sportowa
Lokal użytkowy Siewierz, Sportowa
1199000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieProdukcja i Przemysł
Powierzchnia1450
SprzedażPośrednik

Idealna nieruchomość pod działalność produkcyjną, bazy, składy oraz magazyny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości przy ulicy Sportowej w Siewierzu. Nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 5743 m2. To idealna propozycja dla przedsiębiorców, którzy potrzebują dużo miejsca na cele magazynowe, produkcyjne lub handlowe. Na terenie nieruchomości znajdują się cztery budynki, które łącznie oferują ponad 1370 m2 powierzchni użytkowej. Pierwszy z nich to budynek produkcyjno-magazynowy o powierzchni zabudowy 1202 m2 i użytkowej 990 m2. Składa się on z trzech segmentów - hal, z których dwie niższe mają po 285 m2, a jedna środkowa jest wyższa i ma powierzchnię 420 m2. To idealne miejsce na składowanie towarów lub prowadzenie produkcji. Drugim budynkiem jest łącznik administracyjny o powierzchni zabudowy 86 m2 i użytkowej 59 m2. To miejsce, w którym można prowadzić biuro lub składować dokumenty. Trzeci budynek to biurowo-mieszkalny o powierzchni zabudowy 174 m2 i użytkowej 239 m2. Obecnie jest on zaadaptowany na hotel pracowniczy, który może pomieścić około 30 osób. To idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują miejsca na zakwaterowanie pracowników. Czwarty budynek to magazynowo-garażowy o powierzchni użytkowej 88 m2. Nieruchomość jest uzbrojona w sieci komunalne: wodną, kanalizacyjną sanitarną i deszczową, elektryczną oraz teletechniczną. Obecnie na terenie nieruchomości funkcjonuje hurtownia części samochodowych. Nieruchomość jest w stanie do odnowienia, co daje wiele możliwości zaadaptowania jej zgodnie z oczekiwaniami. Teren ogrodzony w dużej części wybrukowany Nieruchomość wolna od obciążeń Zapraszam do kontaktu: Robert Myrta tel. 602 - pokaż numer telefonu - @ Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami - licencja nr 12015 Keller Williams Silesia ul. Żelazna 17d/pok.132 40-851 Katowice Numer oferty: KW433496

Lokal użytkowy, Pawilon handlowy, Do wynajęcia.
Lokal użytkowy, Pawilon handlowy, Do wynajęcia.
4500 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia175
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Dzień dobry.Oferuje do wynajmu pawilon handlowy o łącznej powierzchni 175 m2 (powierzchnia handlowa 115 m2, powierzchnia magazynowa 60 m2). Lokal ustawny, jasny z własnym podjazdem, bezpośrednio przy lokalu parking ogólnodostępny. Lokal usytowany w centrum miejscowości Siewierz, w bliskiej odległości do Rynku (300m). Możliwy dojazd pojazdami pow. 7,5t.Adres nieruchomości: 42-470 Siewierz Ul. CZĘSTOCHOWSKA 2Serdecznie zapraszam na oględziny lokalu.Najem od osoby fizycznej, cena do negocjacji.Do ceny wynajmu należy doliczyć podatek od DG, płatny w UMiG Siewierz w kwocie około 5000 zł za rok. 

Wynajmę lokal
Wynajmę lokal
Siewierz 30+ kilka dni temu
Zainteresowanie ofertą

Wynajmę lokal pod rożnego rodzaju usługi w Siewierzu Ok 50 m cenna netto 1500.00 zł plus media wg zużycia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy .
Lokal handlowy z wejściem od ulicy .
1500 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia45
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Lokal przeznaczenie handlowo-usługowe stan deweloperski wynajmę .Nieruchomość zlokalizowana w Siewierzu przy ul. Dobrej Nadziei .Podana cena jest ceną netto i nie zawiera opłaty za media, które są rozliczane na podstawie wskazań licznikowych . W razie pytań proszę o kontakt .

Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy z restauracją
Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy z restauracją
9900000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
Powierzchnia100 000
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana ośrodkiem wypoczynkowo-szkoleniowym o powierzchni około 10 ha. Położona jest w Siewierzu przy trasie DK 78 w pobliżu zalewu Przeczycko-Siewierskiego,13km od lotniska Katowice-Pyrzowice na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.Ośrodek jest obiektem umożliwiającym przeprowadzanie szkoleń, organizację imprez integracyjnych nawet do 2000 osób, organizację wszelkich przyjęć okolicznościowych oraz wyjazdów rekreacyjnych i turystycznych.Działki wchodzące w skład nieruchomości oznaczone są w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego jako tereny ukształtowanej zabudowy wytwórczej i usługowej. Istnieje możliwość wystąpienia o wydanie warunków zabudowy pod dowolny obiekt.Teren ośrodka umożliwia zorganizowanie w nim działalności ośrodka ochrony zdrowia, ośrodka sanatoryjnego, odnowy biologicznej, hotelu spa itp.Kompleks może też pełnić funkcje bazy sportowej służąc po niezbędnej adaptacji, celom treningowym czy wypoczynkowym dla profesjonalnych ekip sportowych (w skład ośrodka wchodzą baseny, korty tenisowe i boiska)W skład ośrodka wchodzą:1)Budynek restauracyjny o powierzchni 550m.kw. mieszczący- 2 sale restauracyjne na ok 160 osób- sale konferencyjną na 40 osób- dwa pokoje hotelowe z łazienkami- nowoczesną kuchnię z zapleczem magazynowym- pomieszczenia socjalne, biurowe oraz toalety2)- pełnowymiarowy basen oraz brodzik dla dzieci- boisko do siatkówki plażowej- boisko do piłki nożnej- korty tenisowe 2 szt.Domki drewniane typu BRDA w liczbie 41 o pow 34m.kw. każdyPolana o pow. 40000m.kw. umożliwiająca organizowanie imprez dla 2000 osób obejmująca:- profesjonalną scenę- toalety plenerowe- drewniane altany plenerowe- wiatę plenerową z barem i paleniskiem oraz parkietem na ok 120 osóbCały teren wyposażony jest w nowoczesny monitoring i sieć światłowodową, WiFi, dodatkowe własne ujęcie wody, woda miejska, sieć gazową.Zainteresowanych zapraszamy do zakupu.

Duża zabudowana działka w centrum Siewierza.
Duża zabudowana działka w centrum Siewierza.
990000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
Powierzchnia130

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż zabudowaną działkę w centrum Siewierza.Działka o powierzchni 1,2969HA zabudowana od strony wschodniej domem jednorodzinnym, wybudowanym w tradycyjnej technologii w latach 90-tych, o powierzchni ok 130m2. W skład wchodzą trzy sypialnie, duży jasny salon z otwartą kuchnią, dwie łazienki z WC, oraz na poddaszu znajduje się jedno duże pomieszczenie.Okna PCV, dach kryty gontem, termoizolacja styropianem.Media: prąd, woda, szambo, ogrzewanie elektryczne + kominek.Dla przedmiotowej nieruchomości brak urządzenia planu zagospodarowania przestrzennego. Bezpośrednie sąsiedztwo to zabudowa jednorodzinna, usługowa, rekreacyjno - sportowa, oraz tereny zielone. Teren działki równy, kształt nieregularny. Nieruchomość oddalona od centrum Siewierza ok 1km idealna oferta dla inwestora.Oferta na wyłączność biura. Cena do negocjacji. Więcej informacji pod nr. (użyj formularza kontaktowego)Biuro nieruchomości Twój Dom Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami nr.licencji 23472. Członek Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Bukowno ul.Mickiewicza 15 Wszystkie szczegóły oferty ustalono na podstawie wypowiedzi lub dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny.

Budynek komercyjny Siewierz
Budynek komercyjny Siewierz
1090000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
Powierzchnia460
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Budynek usługowo-biurowy z widokiem na zamek w Siewierzu!Budynek może być przystosowany do różnych celów, takich jak:Przemysł/Usługi/Mieszkaniówka Sala weselna: dzięki dużym i przestronnym pomieszczeniom, budynek jest idealny do organizacji uroczystości weselnych i innych imprez okolicznościowych.Żłobek/Przedszkole: dzięki swojej lokalizacji oraz przestronnym pomieszczeniom, budynek może być idealnym miejscem dla osób otwierających żłobek lub przedszkole.Siedziba firmy: budynek może być siedzibą firmy z różnych branż między innymi gastronomii.Mieszkaniówka: budynek może zostać przekształcony pod lokale mieszkalne. Budynek dwukondygnacyjny, po termomodernizacji, całkowicie odnowiony, nowa instalacja centralnego ogrzewania, elektryczna, hydrauliczna. Ponadto nowe pokrycie dachowe oraz okna.Obiekt, o pow. użytkowej 460m2.Nieruchomość usytuowana jest na działce o pow. 2033m2, w całości ogrodzona. Obiekt posiada duży parking dla klientów.Lokalizacja budynku zapewnia łatwy dostęp do transportu publicznego oraz znajduje się w pobliżu rynku z licznymi sklepami i punktami usługowymi.Media: woda, prąd, siła, gaz, kanalizacja sanitarna i deszczowa, światłowód.Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach – 15 km.Zawiercie – 15 km.Będzin – 24 km.Dąbrowa Górnicza – 21 km.Na działce postawiony jest również paczkomat z podpisaną umową z Inpost. Użytkowanie wieczyste gruntu oraz własność budynków.Teren przemysłowy bez nadzoru konserwatora zabytków.  W galerii wstępna wizualizacja pierwszego piętra pod salę weselną. Dla osób zainteresowanych prześlę szczegółowy projekt. Okazyjna cena 1 090 000 zł Możliwa zamiana na inne nieruchomości lub ruchomości. Zapraszam do kontaktu oraz obejrzenia nieruchomości. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Wynajmę lokal użytkowy
Wynajmę lokal użytkowy
2000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia150
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni ok. 150m2 położony w Siewierzu w bezpośredniej bliskości Rynku ( ul Długosza). Lokal wcześniej przez wiele lat był wykorzystywany jako pizzeria. Dwupoziomowy. Ocieplony, wymienione i podciągnięte wszystkie media. Konieczny jest remont wewnątrz - możliwość rozliczenia remontu w obniżonym czynszu. Dostępna jest piwnica, . Na parterze sala konsumpcyjna z kominkiem, toalety, miejsce na bar oraz niedużą kuchnię. Możliwość ogródka gastronomicznego – zmieści się kilka stolików na podwórku wysypanym żwirkiem. Kontakt pod nr telefonu 50*****51 po 17.00 Czynsz 2000 + media ( woda, gaz, prąd, śmieci) Ogłoszenie zaprezentowane na stronach niniejszego serwisu jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 §1. Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlano - prod.-usług. okolice DK-86/S-1
Działka budowlano - prod.-usług. okolice DK-86/S-1
25700000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu

DO SPRZEDNIA DOBRZE NASŁONECZNIONA DZIAŁKA BUDOWLANO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWA Z MEDIAMI W DRODZE. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Działka w Wojkowicach Kościelnych , osiedle /ul. Marcinków, gm. Siewierz, pow. Będzin. Działka gruntu wielkości; 1495 m2. Kształt działki prostokąt o wym. szer. ok. 30m i dług. ok. 48m. płaska, ogrodzona i zagospodarowana. Część działki utwardzona tłuczniem jako dojazd do garażu. Na działce posadowiony jest dwustanowiskowy garaż blaszany na podmurówce 6x3m. pow. ok. 18m2. Dojazd drogą asfaltową, wjazd na działkę bezpośrednio z drogi gminnej. W MPZP działka oznaczona jako zlokalizowana w terenie przeznaczonym pod zabudowę - symbol planu MN/PU - / Tereny zabudowy mieszkaniowej do przekształceń funkcji na cele produkcyjno - usługowe /mapka do wglądu. Media: prąd, woda, gaz, telefon, internet - wszystkie media w drodze tuż obok działki, brak kanalizacji miejskiej. Działka zagospodarowana, wyrównana , posiana trawą i częściowo utwardzona tłuczniem, ogrodzenie betonowe, zlokalizowana w zielonej okolicy z zabudową jednorodzinną i ogrodami przydomowymi w sąsiedztwie, oraz zabudową usługową, z dobrym dojazdem drogą asfaltową. W bliskiej odległości komunikacja miejska. Dobre skomunikowanie z miastami aglomeracji śląsko-dąbrowskiej, oraz lotniskiem Katowice - Pyrzowice. W okolicy przebiega trasa DK-86 i S-1 (węzeł komunikacyjny Podwarpie) z bardzo dobrym dojazdem do A-1. Cena sprzedaży: 257 000zł. co daje tylko 171zł/1m2 gruntu. Działka doskonale nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej, także z funkcją mieszkaniową (zgodnie z powyżej opisanym MPZP). Dla ZDECYDOWANEGO klienta możliwość sensownej negocjacji ceny! Zapraszamy do oglądania! OFERTA WYŁACZNIE W NASZYM BIURZE! ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA ! Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy. :503085102 lub509178088, 32/2634093. Więcej ofert na: Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego i stanowi wyłącznie informację. Pośrednik odpowiedzialny za realizacje umowy pośrednictwa: Anna Pruchnicka, licencja numer: 6640, członek Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i BCK-SPON w Katowicach. Bezpieczeństwo transakcji zapewni tylko licencjonowane biuro nieruchomości. Współpracujemy z doradcą kredytowym, który bezpłatnie wybierze dla Państwa najlepszą ofertę kredytową.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Pruchnicka (licencja nr: 6640)

Siewierz WYNAJEM - Lokale pod działalność
Siewierz WYNAJEM - Lokale pod działalność
1000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia25
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Podnajmę piękny stylowy w pełni urządzony lokal pod usługi kosmetyczne, w centrum Siewierza. Najlepiej dla stylistki rzęs / brwi, kosmetyki twarzy. Możliwość przygotowania przestrzeni do stanowiska pracy. Pomieszczenie posiada dostęp do własnej toalety, jest w pełni wyposażone w piękne lustro do makijażu, stylową sofę, stoliczki, komodę, TV i inne akcesoria. Cena za wynajem 1500 zł + media według zużycia. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny - 60*******44 Ponadto do wynajęcia dwa osobne przestronne pomieszczenia biurowe, świeżo po remoncie w pięknej kamienicy przy rynku. Lokale idealne pod biura. Pierwsze pojedyncze pomieszczenie w szarości, 18.5m2 z toaletą na korytarzu oraz drugie z błękitną tapetą. Cena 1000zł / pokój (zawiera wynajem + dodatkowo media według zużycia). LOKALE TYLKO POD DZIAŁALNOŚĆ. Zapraszam do kontaktu telefonicznego. 60*******66

Wynajmę biuro biura pomieszczenia biurowe dom
Wynajmę biuro biura pomieszczenia biurowe dom
800 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia120
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajmę pomieszczenie biurowe zlokalizowane w Siewierzu naprzeciw szkoły podstawowej, w bezpośrednim sąsiedztwie przedszkola oraz targu. Pomieszczenia znajdują się w świeżo wyremontowanej kamienicy. istnieje możliwość wynajmu jednego pomieszczenia 25m2 jak i całej kamienicy. Pomieszczenia są klimatyzowane. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu

Budynek komercyjny Siewierz
Budynek komercyjny Siewierz
1090000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
Powierzchnia460
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Budynek usługowo-biurowy z widokiem na zamek w Siewierzu!Budynek może być przystosowany do różnych celów, takich jak:Przemysł/Usługi/Mieszkaniówka Sala weselna: dzięki dużym i przestronnym pomieszczeniom, budynek jest idealny do organizacji uroczystości weselnych i innych imprez okolicznościowych.Żłobek/Przedszkole: dzięki swojej lokalizacji oraz przestronnym pomieszczeniom, budynek może być idealnym miejscem dla osób otwierających żłobek lub przedszkole.Siedziba firmy: budynek może być siedzibą firmy z różnych branż między innymi gastronomii.Mieszkaniówka: budynek może zostać przekształcony pod lokale mieszkalne. Budynek dwukondygnacyjny, po termomodernizacji, całkowicie odnowiony, nowa instalacja centralnego ogrzewania, elektryczna, hydrauliczna. Ponadto nowe pokrycie dachowe oraz okna.Obiekt, o pow. użytkowej 460m2.Nieruchomość usytuowana jest na działce o pow. 2033m2, w całości ogrodzona. Obiekt posiada duży parking dla klientów.Lokalizacja budynku zapewnia łatwy dostęp do transportu publicznego oraz znajduje się w pobliżu rynku z licznymi sklepami i punktami usługowymi.Media: woda, prąd, siła, gaz, kanalizacja sanitarna i deszczowa, światłowód.Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach – 15 km.Zawiercie – 15 km.Będzin – 24 km.Dąbrowa Górnicza – 21 km.Na działce postawiony jest również paczkomat z podpisaną umową z Inpost. Użytkowanie wieczyste gruntu oraz własność budynków.Teren przemysłowy bez nadzoru konserwatora zabytków.  W galerii wstępna wizualizacja pierwszego piętra pod salę weselną. Dla osób zainteresowanych prześlę szczegółowy projekt. Okazyjna cena 1 090 000 zł Możliwa zamiana na inne nieruchomości lub ruchomości. Zapraszam do kontaktu oraz obejrzenia nieruchomości. Możliwy wynajem nieruchomości. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Wynajmę Hale dobra lokalizacja
Wynajmę Hale dobra lokalizacja
8000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia1 000
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Witam wynajmę Hale plac monitorowany ochrona 24h wielkość hali do ustalenia okolice Siewierza super lokalizacja przy drodze przelotowej kierunek Częstochowa cena 8000 tys

Budynek komercyjny Siewierz/Możliwość wynajmu
Budynek komercyjny Siewierz/Możliwość wynajmu
990000 zł
Siewierz 30+ kilka dni temu
Powierzchnia460
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Budynek usługowo-biurowy z widokiem na zamek w Siewierzu!Budynek może być przystosowany do różnych celów, takich jak:Przemysł/Usługi/Mieszkaniówka Sala weselna: dzięki dużym i przestronnym pomieszczeniom, budynek jest idealny do organizacji uroczystości weselnych i innych imprez okolicznościowych.Żłobek/Przedszkole: dzięki swojej lokalizacji oraz przestronnym pomieszczeniom, budynek może być idealnym miejscem dla osób otwierających żłobek lub przedszkole.Siedziba firmy: budynek może być siedzibą firmy z różnych branż między innymi gastronomii.Mieszkaniówka: budynek może zostać przekształcony pod lokale mieszkalne. Budynek dwukondygnacyjny, po termomodernizacji, całkowicie odnowiony, nowa instalacja centralnego ogrzewania, elektryczna, hydrauliczna. Ponadto nowe pokrycie dachowe oraz okna.Obiekt, o pow. użytkowej 460m2.Nieruchomość usytuowana jest na działce o pow. 2033m2, w całości ogrodzona. Obiekt posiada duży parking dla klientów.Lokalizacja budynku zapewnia łatwy dostęp do transportu publicznego oraz znajduje się w pobliżu rynku z licznymi sklepami i punktami usługowymi.Media: woda, prąd, siła, gaz, kanalizacja sanitarna i deszczowa, światłowód.Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach – 15 km.Zawiercie – 15 km.Będzin – 24 km.Dąbrowa Górnicza – 21 km.Na działce postawiony jest również paczkomat z podpisaną umową z Inpost. Użytkowanie wieczyste gruntu oraz własność budynków.Teren przemysłowy bez nadzoru konserwatora zabytków.  W galerii wstępna wizualizacja pierwszego piętra pod salę weselną. Dla osób zainteresowanych prześlę szczegółowy projekt. Okazyjna cena 1 090 000 zł Możliwa zamiana na inne nieruchomości lub ruchomości. Zapraszam do kontaktu oraz obejrzenia nieruchomości. Możliwy wynajem nieruchomości. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Lokal usługowo-handlowy z najemcą
Lokal usługowo-handlowy z najemcą
619000 zł
Siewierz 17 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia101
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Sprzedam lokal usługo-handlowy w Siewierzu 101m2. Obecnie lokal jest wynajmowany, możliwość kupna lokalu z obecnym najemcą Przestrzeń typu open-space. Pozwolenie na sprzedaż alkoholu, umieszczenie reklamy na budynku oraz montaż klimatyzatorów. Cały lokal przeszklony. Lokal narożny z czterema wejściami.

Działka budowlana 1428m2 - Siewierz
Działka budowlana 1428m2 - Siewierz
16900000 zł
Siewierz 5 dni plecy

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej!Marzysz o budowie domu w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Katowic?Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż działka budowlana położona w Siewierzu przy ul. Długiej  o powierzchni 1428m2 w kształcie prawie idealnego prostokąta  ~17m x ~84m. Idealnie nadaje się na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną .Zdecydowanymi atutami działki są: okolica - zabudowa domów jednorodzinnych;lokalizacja - blisko do największych miast Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Myszków;W pobliżu lotnisko w Pyrzowicach, blisko Jury Krakowsko Częstochowskiej;2,5 Km do Rynku w Siewierzu oraz  1,7 Km do Zamku w Siewierzu.Dodatkowo: sąsiedztwo terenów leśnych;cicha i spokojna okolica;szkoła, przedszkole.Bezpłatnie pomagam w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania na zakup nieruchomości.Pozdrawiam,Kacper RodkoDoradca ds. NieruchomościDo zobaczenia na prezentacji!

Budynek użytkowy
Budynek użytkowy
30000 zł
Siewierz wczoraj
Powierzchnia600

Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości - nie szukaj dalej! Przedstawiam ofertę wynajmu całego obiektu jakim jest HOLET + RESTUARCJA (opcja wynajęcia osobno). Nie wykluczamy innych działalności. Hotel: Składa się z dwóch kondygnacji po ok 150m2 (1 i 2 piętro) 1 PIĘTRO: - 1 pokój wyposażony w 3 łóżka pojedyncze - 2 pokój wyposażony w 1 łóżko podwójne - 3 pokój wyposażony w 3 łóżka pojedyncze - 4 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze - 5 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze - 6 pokój wyposażony w 3 łóżka pojedyncze 2 PIĘTRO: - 7 pokój wyposażony w 3 łóżka pojedyncze - 8 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze oraz 1 łóżko pojedyncze - 9 pokój wyposażony w 1 łóżko pojedyncze - 10 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze - 11 pokój wyposażony w 2 łóżka pojedyncze Każdy pokój posiada własną łazienkę. Na każdym piętrze jest dodatkowa toaleta. Magazynki dla sprzątaczek. Restauracja: - Sala sprzedaży ok 100m2 - Taras dla gości ok 50m2 + Kuchnia(w pełni wyposażona m.in piec, kuchenki, lodówki, garnki, przybory kuchenne, expres do kawy.etc) + zaplecze idealne do obróbki np przy cateringu, ewentualny magazyn, pokój socjalny dla pracownika ok 150m2 Media: - Ogrzewanie gazowe - Woda - Prąd - Kanalizacja Lokal nie wymaga nakładów finansowych - gotowy do przejęcia od zaraz! Reprezentacyjny budynek, bardzo dobrze widoczny z ulicy + duży własny parking dla klientów. Lokalizacja: Bezpośrednie położenie przy trasie DK91 w kierunku Częstochowy. Obok trasa DK78 oraz autostrada A1. Lotnisko Pyrzowice oddalone o 20Km. Serdecznie zapraszam na prezentację w wybranym wcześniej terminie. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO. UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK CODZIENNIE NOWE OFERTY! UWAGA: Prezentowana oferta nieruchomości sporządzona została na podstawie dokumentów oraz oświadczeń uzyskanych od właściciela podczas oględzin nieruchomości, ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. 1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)innych niż określone w pkt 1 3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części." 2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.

Filtr