Działka inwestycyjna w centrum miasta

Sortowanie:
Znaleziony: 475 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Chrzanów, działka inwestycyjna w centrum miasta
Chrzanów, działka inwestycyjna w centrum miasta
259000 zł
nowe Chrzanów 30+ kilka dni temu

DIVO NIERUCHOMOŚCI OFERUJE DO SPRZEDAŻY   Działka inwestycyjna znajdująca się w centrum Chrzanowa. Grunt ma powierzchnię 383 metrów kwadratowych (3,83 ara) i w całości jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczanie MU (tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami).Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy 3 Maja która jest drogą publiczną gminną a więc nie będzie konieczności projektowania zajadu na teren przyszłej inwestycji.W pobliżu działki znajdują się sieci uzbrojenia: kanalizacyjna, wodociągowa, elektroenergetyczna, gazowa, teletechniczna.   Cena nieruchomości 259 000 złotych. Cena podlega negocjacji.   Zapraszam Państwa do prezentacji nieruchomości, tel. 731_070_344 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _DIVO, zapewniamy profesjonalne wsparcie przy sprzedaży nieruchomości. Możemy pomóc podczas sprzedaży Państwa nieruchomości. Możemy bezpośrednio ją od Państwa odkupić. Jeśli chcecie Państwo kupić nieruchomość zapewnimy Państwu pełną obsługę prawną, a nasz doradca kredytowy znajdzie dla Państwa najlepszy kredyt na rynku. Zapraszamy do kontaktu.  Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego  

Działka inwestycyjna w centrum miasta! Okazja !
Działka inwestycyjna w centrum miasta! Okazja !
199000 zł
Bystrzyca Kłodzka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 955
Cena za m²67.34 zł/m²

Sprzedam działkę w centrum miejscowości Bystrzyca Kłodzka z panoramą na miasto Bystrzyca Kłodzka. Powierzchnia działki to 2955 m2. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który stanowi zabudowę usługową. Działka ma regularny kształt. Teren idealny pod inwestycje typu: domki na wynajem, apartamenty - lokale użytkowe, hotel, pensjonat, obiekt turystyczny, uzdrowisko, klinika itp. Teren ma bardzo duży potencjał inwestycyjny. Doskonałe położenie, stanowi pewną inwestycję. Działka widokowa na wzgórzu, z działki rozprzestrzenia się panorama na miasto Bystrzycy Kłodzkiej. Bystrzyca Kłodzka to miasto położone w obszarze Sudetów Wschodnich i Sudetów Środkowych, idealne miejsce na oderwanie się od codzienności. W pobliżu znajdują się stoki narciarskie, trasy rowerowe, szlaki turystyczne i atrakcje pasma górskiego, obiekty sanatoryjne, parki zdrojowe, baseny, restauracje. Grunt stanowi świetną lokalizację pod inwestycję, gdzie dopuszczone jest prowadzenie usług w tym miejscu. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu!

Działka inwestycyjna w centrum miasta MPZP
Działka inwestycyjna w centrum miasta MPZP
95000 zł
Rawicz 24 dnia plecy

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Rodzaj nieruchomości: Działka budowlana w centrum miasta pod zabudowę mieszkaniową i usługowąPołożenie : 63-900 Rawicz, ul. Marcinkowskiego/SzwedzkaPowierzchnia: 240m2 Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w bardzo atrakcyjnym miejscu w sąsiedztwie terenów zielonych przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania, wydana jest decyzja o warunkach zabudowy oraz aktualne pozwolenie na budowę Wymiary działek: 47m i 49m długości oraz 22m i 12,5m szerokości, kształt działki: zbliżony do trapezu( prostokąt) WAŻNE: Na przedmiotowej nieruchomości można rozpocząć od zaraz budowę budynku mieszkalnego dwukondygnacyjnego z garażem na podstawie indywidualnego, funkcjonalnego projektu.Budynek o wymiarach 12x15Powierzchnia użytkowa około 175m2 MEDIA: prąd na działce, kanalizacja, woda oraz gaz w drodze Cena: 95 000 zł Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zakupem nieruchomości bez dodatkowych kosztów.Świadczymy usługi geodezyjne, projektowe oraz budowlano-wykończeniowe. Zapraszamy na prezentację!

Działka inwestycyjna w centrum miasta!Apartamentowiec,lokale na wynajem!Okazja
Działka inwestycyjna w centrum miasta!Apartamentowiec,lokale na wynajem!Okazja
19900000 zł
Bystrzyca Kłodzka 30+ kilka dni temu

Sprzedam działkę w centrum miejscowości Bystrzyca Kłodzka z panoramą na miasto Bystrzyca Kłodzka. Powierzchnia działki to 2955 m2. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który stanowi zabudowę usługową. Działka ma regularny kształt. Teren idealny pod inwestycje typu: domki na wynajem, apartamenty - lokale użytkowe, hotel, pensjonat, obiekt turystyczny, uzdrowisko, klinika itp. Teren ma bardzo duży potencjał inwestycyjny. Doskonałe położenie, stanowi pewną inwestycję. Działka widokowa na wzgórzu, z działki rozprzestrzenia się panorama na miasto Bystrzycy Kłodzkiej. Bystrzyca Kłodzka to miasto położone w obszarze Sudetów Wschodnich i Sudetów Środkowych, idealne miejsce na oderwanie się od codzienności. W pobliżu znajdują się stoki narciarskie, trasy rowerowe, szlaki turystyczne i atrakcje pasma górskiego, obiekty sanatoryjne, parki zdrojowe, baseny, restauracje. Grunt stanowi świetną lokalizację pod inwestycję, gdzie dopuszczone jest prowadzenie usług w tym miejscu. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu!

Inwestycyjna działka w centrum miasta
Inwestycyjna działka w centrum miasta
24000000 zł
28 dni plecy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnego terenu inwestycyjnego zlokalizowanego w centrum Terespola w rejonie ulicy Kodeńskiej. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest lokalizacja.Działka w kształcie trójkąta o powierzchni 2500 m2 ze wspólnym wjazdem do działki (istnieje możliwość powiększenia wjazdu) W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego plan zezwala na  realizacje obiektów usługowych stopnia podstawowego i ponadpodstawowego.  Media : - woda podłączona na działce- prąd obok działki Jest możliwość zakupu wiaty samochodowej obok działki oraz powiekszenia nieruchomosci.   W pobliżu supermarket, bank, szkoła, przedszkole, poczta, restauracje ,stacja paliw, przychodnia lekarska itp.Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.Bezpieczna transakcja za pośrednictwem INVESTOR NIERUCHOMOŚCI :- darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na rynku,- preferencyjne warunki opłat i terminy u Notariusza,- pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży na podstawie polisy OC PZU,- kompleksowe wsparcie agenta podczas całego procesu transakcji.Szczegóły oferty: INVESTOR NIERUCHOMOŚCI BIAŁA PODLASKA - Barbara Maksymiuk,570 755 120Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka Inwestycyjna w Centrum. Garwolin ul. Kościuszki.
Działka Inwestycyjna w Centrum. Garwolin ul. Kościuszki.
1500000 zł
Piaseczno 30+ kilka dni temu
Pow. działki991
Rodzaj działkiInwestycyjna

Działka Inwestycyjna w Centrum. Garwolin ul. Kościuszki. Sprzedam lub wynajmę. Działka nr 1605, powierzchnia 991 m2 szerokość 19 m. Plan pozwala na ~100% zabudowy Ul. Kościuszki - główna ulica w centrum miasta. Naprzeciw Stokrotki. Działka handlowo-usługowo-mieszkaniowa Tel.: 507 - pokaż numer telefonu -

Działka Inwestycyjna W Centrum Zieleńca 2,98 Ha
Działka Inwestycyjna W Centrum Zieleńca 2,98 Ha
12500000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia29 900
Cena za m²418.06 zł/m²

DZIAŁKA INWESTYCYJNA W CENTRUM ZIELEŃCA TYLKO U NAS! Działka inwestycyjna | Zieleniec - na sprzedaż LOKALIZACJA:Zieleniec – część miasta Dusznik-Zdroju, położona w Górach Orlickich, na wysokości 800–960 m n.p.m., w południowym obszarze gminy miejskiej; ośrodek sportów zimowych. Miejscowość graniczy z Czechami. Z uwagi na rozwijającą się infrastrukturę turystyczną i rosnące zainteresowanie tą okolicą, zakup działki w Zieleńcu może być doskonałą inwestycją na przyszłość. Rosnąca popularność regionu sprawia, że wartość nieruchomości może wzrosnąć. NIERUCHOMOŚĆ:Grunt inwestycyjny w centrum Zieleńca o powierzchni 2,9869 HA. Do działki wydane jest Zaświadczenie ze "Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Duszniki-Zdrój".

445000000 zł
Chorzów 30+ kilka dni temu

Działka inwestycyjna w samym centrum Chorzowa~Jedyna taka lokalizacja w Chorzowie, w samym centrum miasta!!!!!!~~Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o łącznej powierzchni 3395 m2, zlokalizowaną w samym centrum Chorzowa w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla chorzowskiego.~~Działka o powierzchni 3395m2 pełna własność!!!!!~~MPZP: w planie ogólnym zagospodarowania przestrzennego miasta Chorzów teren ten oznaczony jest symbolem: CC/R tereny zabudowy śródmiejskiej.~~Uzbrojenie: dostępne sieci elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa, ciepłownicza, telefoniczna.~~Cena sprzedaży 4'450'000zł+PCC~~Opiekun oferty Marzena728 129 375

Działka na sprzedaż Łapy ul. Główna 668 m2
Działka na sprzedaż Łapy ul. Główna 668 m2
Łapy 30+ kilka dni temu
Cenazapytaj
Powierzchnia668 m²

Sprzedam działke budowlana w centrum miasta Łapy z przeznaczeniem na cele uslugowo-mieszkalne,położona w centrum miasta na ulicy Głownej, dzialka z przeznaczeniem do zabudowy szeregowej. ul. Główna, Łapy, powiat białostocki Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 668 m². Długość: 52 m, szerokość: 14 m Dojazd: asfalt Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana wczoraj Łapy, Główna Poland - lokalizacja przybliżona

Działka Wadowice
Działka Wadowice
2000000 zł
Wadowice 30+ kilka dni temu
Powierzchnia4000

Atrakcyjna działka inwestycyjna w centrum Wadowic. Usługowa działka znajdująca się w centrum miasta Wadowice o powierzchni 5100m2, zgodnie z MPZP oznaczona symbolem U pozwalająca na budowę wielopoziomowego obiektu usługowego, galerii handlowej, dojazd do nieruchomości z dwóch strony, całość terenu utwardzona. Ostatnia taka powierzchnia w mieście. Zapraszam do kontaktu oraz obejrzenia. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Szanuj czas i pieniądze

Działka inwestycyjna
Działka inwestycyjna
92000 zł
Reszel 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia93
Cena za m²989.25 zł/m²

Bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna w centrum Reszla. 11- 440 Reszel, ul. Księcia Witolda, dz. nr 2-216/8 o pow. 93m2. Działka znajduje się bezpośrednio przy centrum miasta , posiada miejscowy plan zagospodarowania. Przeznaczona jest pod budownictwo usługowo mieszkalne lub inne. (zabudowa po obrysie działki ) Wszystkie media bezpośrednio przy granicy działki .Działka ze względu na swoje położenie idealnie sprawdzi się pod liczne usługi np. lokal gastronomiczny, noclegi krótkoterminowe, mieszkalne lokale ewentualnie, doskonała inwestycja.

Działka z Pozwoleniem na budowę nad jeziorem UKIEL
Działka z Pozwoleniem na budowę nad jeziorem UKIEL
4000000 zł
Olsztyn 4 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 843
Cena za m²1406.96 zł/m²

Działka inwestycyjna nad jeziorem Ukiel z pozwoleniem na budowę Apartamentowca , obięta MPZP zabudowa usługowo turystyczna ,pensjonatowa hotelarska. Działka idealnie nadaje się na apartamenty . Działka bardzo ładna w kameralnym miejscu otoczona lasem w bliskiej odległości od jeziora ukiel . (100metrow od jeziora). Blisko do centrum miasta (4min). Do Galeri Bałtyckiej 6min. Do Parku handlowego 1min. W pobliżu przystań jachtowa , restauracje , rekreacje sportowe itp. Media przy działce.

Działka do wynajęcia Grodzisk Wielkopolski ul. Przemysłowa 700 m2
Działka do wynajęcia Grodzisk Wielkopolski ul. Przemysłowa 700 m2
1200 zł
Grodzisk Wielkopolski 30+ kilka dni temu
Pow. działki700

Wynajmę ogrodzony plac w centrum miasta - ul. Przemysłowa - 700 m2, wszystkie media. Przeznaczenie na gastronomię, handel. Możliwa współpraca. ul. Przemysłowa, Grodzisk Wielkopolski, powiat grodziski Do wynajęcia działka inwestycyjna o powierzchni 700 m². Dostępne do wynajęcia od zaraz Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana wczoraj Grodzisk Wielkopolski, Przemysłowa Poland - lokalizacja przybliżona

działka na sprzedaż Kamienna Góra 200 m2
działka na sprzedaż Kamienna Góra 200 m2
200000 zł
Kamienna Góra 30+ kilka dni temu
LokalizacjaKamienna Góra
Cena200 000 zł
Rodzaj działkiinwestycyjna

Działka inwestycyjna w Kamiennej Górze , znakomita lokalizacja , centrum miasta . Przeznaczona pod zabudowę usługowo-mieszkaniową . Parter-usługi + dwie kondygnacje mieszkalne. Cena do sporej negocjacji , Sprzedający jest otwarty na propozycje. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Justyna Żemło (licencja nr: 21154) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: RNHB-GS-85057

Działka Inwestycyjna Świdnik
Działka Inwestycyjna Świdnik
3899000 zł
Świdnik 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 620
Cena za m²2469.14 zł/m²

Jeśli szukasz idealnej działki pod inwestycje usługową to ta oferta jest skierowana do Ciebie. Działka w Centrum miasta Świdnik w bliskim sąsiedztwie takich budynków jak Galeria S czy Galeria Venus. OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 1620 m2 położona w Świdniku. Działka o kształcie prostokąta, słoneczna, ładnie położona, ma nieurozmaicone ukształtowanie. Działka bez ogrodzenia położona przy ulicy Racławickiej i Wyszyńskiego. LOKALIZACJA Działka w ścisłym centrum Świdnika. Bliski dostęp do szkół, sklepów oraz komunikacji miejskiej. To idealne miejsce pod inwestycję. Koniecznie zadzwoń pod (użyj formularza kontaktowego) i umów się na spotkanie! Proszę o telefony po godzinie 16.

Działka na sprzedaż Aleksandrów Łódzki ul. Wierzbińska 1100 m2
Działka na sprzedaż Aleksandrów Łódzki ul. Wierzbińska 1100 m2
363000 zł
Aleksandrów Łódzki 30+ kilka dni temu
Cena363 000
Powierzchnia1100 m²
Cena za m²330

Działka inwestycyjna o powierzchni 1100m2 objęta M PZ. Działka położona przy drodze krajowej nr 72 na obszarze zabudowy mieszkaniowo-uslugowej. Kształt działki: prostokąt, front 22m, długość 50m. Ogrodzenie z paneli metalowych. Infrastruktura techniczna: dojazd droga asfaltowa. Naniesienia: na działce znajduje się niewykończony budynek gospodarczy. Media: przyłącze prądu na działce, woda w ulicy ok. 10m. Teren płaski, podłoże suche. W okolicy zabudowa jednorodzinna, dwa sklepy spożywcze, firmy usługowe, zakłady pracy, Mrówka. Działka położona ok. 2km. od centrum miasta. ul. Wierzbińska, Aleksandrów Łódzki, powiat zgierski Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1100 m². Szerokość: 22 m Dojazd: asfalt, ogrodzenie: metalowe Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Aleksandrów Łódzki, Wierzbińska Poland - lokalizacja przybliżona

Działka, 208 m², Czarnków
Działka, 208 m², Czarnków
205000 zł
Czarnków 30+ kilka dni temu

Sprzedaż. Działka inwestycyjna. 208m2. Czarnków.Polecamy na sprzedaż działkę w centrum miejscowości Czarnków , położonym w północnej części województwa wielkopolskiego, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim.Działka o powierzchni 208m2.Położenie w samym centrum miasta przy głównej ulicy. Bezpośredni wjazd z ulicy.Działka posiada 2 dojazdy od frontu oraz od tyłu.Według planu zagospodarowania przestrzennego istnieje możliwość zabudowy 95% powierzchni działki.Media: woda, prąd, gaz.Prowadzimy pełną, obsługę związaną uzyskaniem kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości.

Oferta sprzedaży działki Wałbrzych 1553 metry
Oferta sprzedaży działki Wałbrzych 1553 metry
679000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²321 zł/m²
Powierzchnia1553 m²
Szerokość1553 m
Drogaasfalt

Do sprzedania działka inwestycyjna z budynkiem przemysłowym z kantorkiem i pomieszczeniem sanitarnym w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta i dużych obiektów handlowo-usługowych,z bardzo dobrym dojazdem tuż przy trasie 35. W budynku trzy kanały i siła. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Katarzyna Dryś (licencja nr: 2410) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działki WIELOMIESZKANIOWE w Centrum Zgorzelca
Działki WIELOMIESZKANIOWE w Centrum Zgorzelca
1500000 zł
Zgorzelec 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia17 130
Cena za m²87.57 zł/m²

 Okazja!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!Działka inwestycyjna dla dewelopera. Działki O łącznej powierzchni 1,713m2pod zabudowę wielomieszkaniowa w Centrum Zgorzelca, ul Daszyńskiego.Korzystaj z okazji!W Miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego możliwa zabudowa na 5 kondygnacji.Z przeznaczeniem na teren zabudowy wielorodzinnej oraz zabudowy usługowej! Uzbrojenie  - pełne!Sieć energetyczna, wodociągowa, kanalizacja, gaz Dojazd droga asfaltową Lokalizacja:Zgorzelec, ul DaszyńskiegoCentrum miasta.  

Działka Komercyjna - Centrum
Działka Komercyjna - Centrum
257000 zł
Żarnów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 000
Cena za m²257 zł/m²

Świetna inwestycja:- Działka narożna w centrum Żarnowa - ul. Przedborska obok Szkoły- na posesji znajdował się stary budynek - JUŻ jest wyburzony, - teren przygotowany i wyczyszczony.- działka budowlana / inwestycyjna - idealne przeznaczenie komercyjne- WYDANE bardzo dobre warunki zabudowy- przykładowy budynek, jaki może tu zostać wybudowany znajduje się na wizualizacjiLokalizacja:- centrum miasta Żarnów (26-330 Żarnów, powiat opoczyński, woj. łódzkie), w gminie zamieszkuje ok. 6.000 mieszkańców- działka narożna przy samej szkole Żarnów od roku 2024 ma uzyskać prawa miejskie. Wszystkie media - gaz, prąd, kanalizacja, woda.Kontakt (użyj formularza kontaktowego)lub(użyj formularza kontaktowego)

Działka do wynajęcia Legnica ul. Kartuska 5000 m2
Działka do wynajęcia Legnica ul. Kartuska 5000 m2
5000 zł
Legnica 30+ kilka dni temu
Pow. działki5000

Witam ,  Do wynajęcia teren w centrum miasta przy dworcu pkp  ,  cena do uzgodnienia w zależności od wielkości placu   więcej informacji pod nr telefonu ul. Kartuska, Legnica Do wynajęcia działka inwestycyjna o powierzchni 5000 m². Dostępne do wynajęcia od zaraz Dojazd: utwardzony Media: woda, prąd Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Legnica, Kartuska Poland - lokalizacja przybliżona

Działka na sprzedaż Jędrzejów
Działka na sprzedaż Jędrzejów
4640000 zł
Jędrzejów 30+ kilka dni temu
Cena4 640 000
Powierzchnia1.55
Cena za m²300

Działka w sąsiedztwie: DINO,ORLEN, niedaleko CENTRUM oraz AUTOSTRADA S7 Działka pod Deweloperkę, Parki Handlowe, Sklepy Gabarytowe i inne. Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o łącznej pow. 15 468 m2. Działka położona na obok centrum Jędrzejowa. Działki usytuowane przy ulicy wylotowej z miasta prowadzącej do trasy S7. Obszar na którym położona jest nieruchomość nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Dla działek aktualnie pozyskuje się decyzję o warunkach zabudowy na cztery budynki wielorodzinne. W przypadku zabudowy o innym przeznaczeniu konieczność wystąpienia o nowe Warunki Zabudowy. Część działki już kupiło Dino, budowa jest w trakcie. Media: prąd, woda, kanalizacja - na działce, gaz - w ulicy. Doskonała lokalizacja, przy drodze krajowej, w odległości 1 km od węzła komunikacyjnego S7. Istnieje możliwość zakupienia części działki. Zakup bez pośredników Jędrzejów, powiat jędrzejowski Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 15468 m² (1.55 ha). Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Jędrzejów Poland - lokalizacja przybliżona

Działka na sprzedaż Wałcz ul. Bydgoska
Działka na sprzedaż Wałcz ul. Bydgoska
1800000 zł
Wałcz 30+ kilka dni temu
Cena1 800 000
Powierzchnia1.53
Cena za m²118

LOKALIZACJA LOKALIZACJA jeszcze raz LOKALIZACJA i ogromne możliwości. Działka inwestycyjna ,,P,, w mieście na końcu ulicy przemysłowej (Bydgoska ) . Zjazd z ulicy i wjazd na działkę wykonany, chodnik do centrum miasta. Na działce nowy słup 15 kV w samym rogu z rozłącznikiem , studzienka wody z licznikiem , światłowód w granicy , kanalizacja w ulicy. Teraz najważniejsze ; W 2024 -25 prawdopodobnie rozpocznie się budowa węzła S10 z obwodnicą drogi nr. 22 przed Dobinem ok. 2-2,5 km od działki ,decyzja środowiskowa na budowę obwodnicy wydana w 2022r. logistyka dla działki . Prawdopodobnie działka znajdzie nabywcę jeszcze przed budową obwodnicy. ul. Bydgoska, Wałcz, powiat wałecki Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 15312 m² (1.53 ha). Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Wałcz, Bydgoska Poland - lokalizacja przybliżona

Działka budowlana ogrodzona, al. Solidarności
Działka budowlana ogrodzona, al. Solidarności
2010000 zł
Kielce 30+ kilka dni temu
Powierzchnia770

Wyjątkowa Oferta! Działka Inwestycyjna w Centrum Miasta - Niepowtarzalna Okazja! Sprzedam atrakcyjną działkę położoną w samym sercu miasta, tuż obok prestiżowej Galerii Echo. Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie ważnych inwestycji firmy Trust Investment oraz nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych przy ulicy Górnej. Lokalizacja: W centrum miasta, zapewniając łatwy dostęp do wszystkich miejskich udogodnień. W sąsiedztwie Galerii Echo, co gwarantuje duży ruch pieszych i doskonałą widoczność. Bliskość projektów Trust Investment oraz nowych osiedli mieszkaniowych. Potencjał Inwestycyjny: Idealne miejsce na rozwój biznesu, biura, sklepu, mieszkania lub innej działalności gospodarczej. Prężnie rozwijająca się okolica, co zapewnia wzrost wartości nieruchomości w przyszłości. Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, aby zainwestować w jedną z najbardziej dynamicznych lokalizacji w mieście. Zapraszam do kontaktu. Dominik Pawłowski GREATHOUSE Numer licencji: 22762 tel:  

Działka na sprzedaż Lubawa ul. Wyzwolenia 3500 m2
Działka na sprzedaż Lubawa ul. Wyzwolenia 3500 m2
1200000 zł
Lubawa 30+ kilka dni temu
Cena1 200 000
Powierzchnia3500 m²
Cena za m²343

Sprzedam działkę w centrum miasta o powierzchni ok 3500m2 Nieruchomość znajduje się przy głównej ulicy Wyzwolenia w Lubawie, tuż za rondem. Zapraszam do kontaktu. ul. Wyzwolenia, Lubawa, powiat iławski Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3500 m². Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana wczoraj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Lubawa, Wyzwolenia Poland - lokalizacja przybliżona

Działka inwestycyjna na warszawskim Ursynowie,
Działka inwestycyjna na warszawskim Ursynowie,
200000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²900 zł/m²
Powierzchnia7578 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Działka inwestycyjna na warszawskim Ursynowie, ul.Kurantów o łącznej powierzchni 7578 m2. Działka bardzo dobrze skomunikowana, w pobliżu Stacja PKP Warszawa Jeziorki, położona niedaleko lasu Kabackiego, Dojazd do centrum miasta 20 min autem, do ul. Puławskiej 5 min. W trakcie uzyskiwania warunków zabudowy, nie ma miejscowego planu. Wykonane studium zakłada możliwość budowy 6 budynków w zabudowie bliźniaczej z ciągiem pieszojezndym z dostępem do dwóch ulic. Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.****************

Działka na sprzedaż Gdynia Grabówek ul. Morska 292 m2
Działka na sprzedaż Gdynia Grabówek ul. Morska 292 m2
2199000 zł
Gdynia 30+ kilka dni temu
Cena2 199 000
Powierzchnia292 m²
Cena za m²7 531

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W OSSA NIERUCHOMOŚCI!DZIAŁKA INWESTYCYJNA W GDYNI 292m2Prezentujemy Państwu działkę inwestycyjną na sprzedaż, znajdującą się przy ulicy Morskiej w Gdyni, dzielnica Grabówek.Znakomita lokalizacja, tuż przy głównym szlaku komunikacyjnym Gdyni. Dojazd do ścisłego centrum zajmuje kilka minut.Miejsce niewątpliwie doskonałe pod inwestycję o charakterze usługowym, hotelowym, biurowym, mieszkaniowym. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej, miejsca parkingowe, liczne sklepy, centrum handlowe. Szybki dojazd do Trójmiejskiej Obwodnicy.Działka o nr 726 jest objęta zatwierdzonym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla miasta Gdynia o nr 0903( karta 019) dla ulic: Morska, Komandorska, Kapitańska i jest do wglądu na stronie urzędu. Działka ma podprowadzone media( woda, prąd, gaz, kanalizacja). Działka narożna, obecnie zabudowana podpiwniczonym, parterowym pawilonem handlowym wraz ogrodzonym placem parkingowym. Teren przeznaczony pod zabudowę usługową oraz mieszkaniową, intensywność zabudowy do 2.7- wysokość do 18 metrów, powierzchnia zabudowy do 0.4 - wszystkie parametry w Uchwale Miasta Gdynia. Na terenie działki znajduje się parterowy budynek, w którym jest prowadzona działalność.Cena: 2.199.000 złW razie pytań pozostaje do Państwa dyspozycjiAnna Mazurkiewicz ul. Morska, Gdynia Grabówek Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 292 m². Dojazd: asfalt, ogrodzenie: siatka Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości. Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Gdynia Grabówek, Morska Poland - lokalizacja przybliżona

działka na sprzedaż Kielce Solidarności 770 m2
działka na sprzedaż Kielce Solidarności 770 m2
2010000 zł
Kielce 30+ kilka dni temu
LokalizacjaKielce, Solidarności
Cena2 010 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Wyjątkowa Oferta! Działka Inwestycyjna w Centrum Miasta - Niepowtarzalna Okazja! Sprzedam atrakcyjną działkę położoną w samym sercu miasta, tuż obok prestiżowej Galerii Echo. Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie ważnych inwestycji firmy Trust Investment oraz nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych przy ulicy Górnej. Lokalizacja: W centrum miasta, zapewniając łatwy dostęp do wszystkich miejskich udogodnień. W sąsiedztwie Galerii Echo, co gwarantuje duży ruch pieszych i doskonałą widoczność. Bliskość projektów Trust Investment oraz nowych osiedli mieszkaniowych. Potencjał Inwestycyjny: Idealne miejsce na rozwój biznesu, biura, sklepu, mieszkania lub innej działalności gospodarczej. Prężnie rozwijająca się okolica, co zapewnia wzrost wartości nieruchomości w przyszłości. Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, aby zainwestować w jedną z najbardziej dynamicznych lokalizacji w mieście. Zapraszam do kontaktu. Dominik Pawłowski GREATHOUSE Numer licencji: 22762 tel: 883pokaż telefon Numer oferty: GH882663Osoba odpowiedzialna zawodowo: Dominik Pawłowski

„Rezerwacja” Kożuchów Działka budowlana 45 ar deweloper
„Rezerwacja” Kożuchów Działka budowlana 45 ar deweloper
499999 zł
Kożuchów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 500
Cena za m²222.22 zł/m²

Marzysz o własnym domu w dogodnej lokalizacji, a może chcesz bezpiecznie zainwestować oszczędności? Każdy krok, który przybliża nas do komfortowego życia, jest dobry. Jeżeli tak ta oferta jest właśnie dla Ciebie. LOKALIZACJA I OTOCZENIE Nieruchomość posiada wyjątkowo atrakcyjną lokalizację - z bezpośrednim dostępem do szerokiej oferty usługowej, jaką zapewnia bezpośrednia lokalizacja stawów PZW, a równocześnie w malowniczym krajobrazie, w bliskim sąsiedztwie cennych przyrodniczo terenów 3 minutowy spacer dzieli oferowaną nieruchomość od centrum miasta - zabytkowego rynku. są to ostatnie Działki w tej poszukiwanej lokalizacji jaką jest ulica Polna. Na sprzedaż Działka 45 arów. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej tj. Ulica Polna (nowa droga utwardzona) Działka położona w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie lasów, łąk i stawów. Oferta dla osób szukających wymarzonej działki pod budowę domu poza centrum miasta. lub dla deweloperów jako działka inwestycyjna. Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy.

Kożuchów Działka budowlana 45 ar deweloper inwestycja okazja hit
Kożuchów Działka budowlana 45 ar deweloper inwestycja okazja hit
349000 zł
Kożuchów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 500
Cena za m²77.56 zł/m²

Marzysz o własnym domu w dogodnej lokalizacji, a może chcesz bezpiecznie zainwestować oszczędności? Każdy krok, który przybliża nas do komfortowego życia, jest dobry. Jeżeli tak ta oferta jest właśnie dla Ciebie. LOKALIZACJA I OTOCZENIE Nieruchomość posiada wyjątkowo atrakcyjną lokalizację - z bezpośrednim dostępem do szerokiej oferty usługowej, jaką zapewnia bezpośrednia lokalizacja stawów PZW, a równocześnie w malowniczym krajobrazie, w bliskim sąsiedztwie cennych przyrodniczo terenów 3 minutowy spacer dzieli oferowaną nieruchomość od centrum miasta - zabytkowego rynku. są to ostatnie Działki w tej poszukiwanej lokalizacji jaką jest ulica Polna. Na sprzedaż Działka 45 arów. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej tj. Ulica Polna (nowa droga utwardzona) Działka położona w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie lasów, łąk i stawów. Oferta dla osób szukających wymarzonej działki pod budowę domu poza centrum miasta. lub dla deweloperów jako działka inwestycyjna. Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy.

Wynajme dzialke w centrum Kolna
Wynajme dzialke w centrum Kolna
2000 zł
Kolno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1
Cena za m²2000 zł/m²

Działka Inwestycyjna w Centrum Kolna - Idealna Pod Każdą Inwestycję! Posiadam atrakcyjną działkę inwestycyjną, usytuowaną przy ul. Marii Konopnickiej 1, 18-500 Kolno. Działka ma bezpośredni dostęp do głównej ulicy, co sprawia, że jest idealnym miejscem na różnego rodzaju inwestycje. Cechy działki: Lokalizacja: ul. Marii Konopnickiej 1, 18-500 Kolno, Centrum Miasta Uzbrojenie: Pełna infrastruktura - prąd, woda, gaz, kanalizacja Dostępność: Bezpośredni dostęp do głównej ulicy, łatwy wjazd na działkę Działka jest gotowa do podjęcia różnego rodzaju inwestycji. Jest to doskonała okazja dla osób poszukujących miejsca pod swoją firmę lub przyszły projekt Cena: 2000 zł brutto + kaucja 2000 zl Zapraszam do kontaktu po godz 18, w celu uzyskania dodatkowych informacji, ustalenia szczegółów

Wynajme dzialke w centrum Kolna
Wynajme dzialke w centrum Kolna
2000 zł
Kolno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1
Cena za m²2000 zł/m²

Działka Inwestycyjna w Centrum Kolna - Idealna Pod Każdą Inwestycję! Posiadam atrakcyjną działkę inwestycyjną, usytuowaną przy ul. Marii Konopnickiej 1, 18-500 Kolno. Działka ma bezpośredni dostęp do głównej ulicy, co sprawia, że jest idealnym miejscem na różnego rodzaju inwestycje. Cechy działki: Lokalizacja: ul. Marii Konopnickiej 1, 18-500 Kolno, Centrum Miasta Uzbrojenie: Pełna infrastruktura - prąd, woda, gaz, kanalizacja Dostępność: Bezpośredni dostęp do głównej ulicy, łatwy wjazd na działkę Działka jest gotowa do podjęcia różnego rodzaju inwestycji. Jest to doskonała okazja dla osób poszukujących miejsca pod swoją firmę lub przyszły projekt Cena: 2000 zł brutto Zapraszam do kontaktu po godz 18, w celu uzyskania dodatkowych informacji, ustalenia szczegółów

Działka pod budowę kamienicy w Piechowicach
Działka pod budowę kamienicy w Piechowicach
130000 zł
Piechowice 30+ kilka dni temu
Pow. działki73
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik

Do sprzedaży działka inwestycyjna /budowlana o pow.73m2 pod zabudowę szeregową jako kamienica 2 piętra + piwnica (ze wstępnym projektem) . Parter w MPZP tylko usługowy idealny na: gabinety, restauracje, sklep, biura itp . Przedmiotowa działka objęta jest MPZP i oznaczona symbolem BP, w planie zagospodarowania oznaczona jako mieszkalno USŁUGOWA. Działka w ścisłym centrum miasta przy głównej drodze. W 100 % pod zabudowę - (rozpoczęta budowa/wykop pod piwnice), wszystkie media w drodze przy działce. Inwestycja znajduje sie 4,5 km do centrum kurortu górsko sportowego - Szklarska Poręba , 3 km do wodospadu Szklarka, 700 m od głównej drogi krajowej do Czech i Świeradowa Zdroju, 5 km od Term Cieplickich i 10 km od Karpacza. Zapraszam na prezentację Anna Kowalska lic.zaw.17790 BN Muraszko

Działka na sprzedaż Kędzierzyn-Koźle ul. Doktora Judyma 293 m2
Działka na sprzedaż Kędzierzyn-Koźle ul. Doktora Judyma 293 m2
300000 zł
Kędzierzyn-Koźle 30+ kilka dni temu
Cena300 000
Powierzchnia293 m²
Cena za m²1 024

Idealna lokalizacja pod własną gastronomię bądź lokal handlowy. Budynek położony w centrum miasta przy głównej ulicy Al. Jana Pawła II, Judyma 2A. Wszystkie media są podłączone. Działka składa się z działek 1042/5 -1,64 ara i 1042/7-1,29 ara. Razem 2,93 ul. Doktora Judyma, Kędzierzyn-Koźle, powiat kędzierzyńsko-kozielski Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 293 m². Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Kędzierzyn-Koźle, Doktora Judyma Poland - lokalizacja przybliżona

Działa inwestycyjna|zabudowa usługowo-mieszkaniowa
Działa inwestycyjna|zabudowa usługowo-mieszkaniowa
2400000 zł
Ostrów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Do sprzedania!Działka inwestycyjna o powierzchni 37 arów i wymiarach 28x134m położona w cichej okolicy.W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się sklepy, restauracje, szkoły. Działka jest ogrodzona i płaska. Posiada dogodny dojazd do centrum miasta oraz na trasę wylotowa w stronę Wrocławia. Na działce znajduje się dom w dobrym stanie. Bezpośrednio na działce jest woda, prąd oraz kanalizacja z osadnikiem. Bezpośrednio w drodze w odległości kilku metrów jest gaz.Obszar objęty jest MPZP - przeznaczenie działki pod obiekty usługowe i zabudowę mieszkaniową.Zapraszam do kontaktuPiotr GóralczykWro Nieruchomości570100828 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka inwestycyjna w Boguchwale k/Rzeszowa
Działka inwestycyjna w Boguchwale k/Rzeszowa
5433200 zł
Boguchwała 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia27 166
Cena za m²200 zł/m²

Działka inwestycyjna mieszczącą się w strefie przemysłowej w Boguchwale k. Rzeszowa. Działka uzbrojona o powierzchni 2,7166 ha, bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej bez ograniczeń tonażowych. Nieruchomość objęta jest w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.Działka idealnie sprawdzi się dla przedsiębiorstw zajmujących się produkcją i usługami.Teren płaski, w kształcie zbliżonym do kwadratu.Odległość od centrum miasta Rzeszowa ok 12 km, od autostrady A4 ok 17 km a od drogi ekspresowej S19 - ok 7 km. Droga dojazdowa asfaltowa, bez ograniczeń tonażowych.Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni ok. 2,55 ha.Cena : 5 433 200,00 PLN / 20 000 PLN za ar

Działka na sprzedaż Gorzów Wielkopolski Śródmieście  750 m2
Działka na sprzedaż Gorzów Wielkopolski Śródmieście 750 m2
1300000 zł
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu
Cena1 300 000
Powierzchnia750 m²
Cena za m²1 733

Przedmiotem oferty jest grunt o powierzchni 750m2 położony w centrum miasta (około 200metrów od Urzędu Miasta Gorzów Wlkp.) o przeznaczeniu budowlanym ze wstępną koncepcją i wizualizacją budynku . PARAMETRY GRUNTU: - media przy drodze: sieć elektroenergetyczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa, pow. 750m2 wymiary ok. 28m x 22m - kształt prostokąt, działka płaska, teren suchy, - grunt stanowi własność. Serdecznie zapraszam na prezentację! Zainteresowanych zachęcam do kontaktu telefonicznego. Gorzów Wielkopolski Śródmieście Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 750 m². Wymiary działki: 28m x 22m Media: woda Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Gorzów Wielkopolski Śródmieście Poland - lokalizacja przybliżona

Działka na sprzedaż Łódź Bałuty  1430 m2
Działka na sprzedaż Łódź Bałuty 1430 m2
2900000 zł
Łódź 30+ kilka dni temu
Cena2 900 000
Powierzchnia1430 m²
Cena za m²2 028

Gratka dla dewelopera. 1430m2 Zabudowa 0.6, 4-5 kondygnacji. PUM ok. 5000 Jedna juz z nielicznych działek pod budownictwo wielorodzinne w centrum miasta. Dzialka w bliskim sąsiedztwie Manufaktury. Dzialka rogowa z możliwością wjazdu z dwóch ulic. Zdjęcie poglądowe Łódź Bałuty Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1430 m². Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Łódź Bałuty Poland - lokalizacja przybliżona

działka na sprzedaż Kraków Nowa Huta Przylasek Rusiecki 10950 m2
działka na sprzedaż Kraków Nowa Huta Przylasek Rusiecki 10950 m2
1499000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
Lokalizacjamałopolskie, Kraków, Nowa Huta, Przylasek Rusiecki
Cena1 499 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkiprostokąt

Biuro nieruchomości Vestalia Property oferuję na sprzedaż działkę budowlano rolną o powierzchni o powierzchni 10948m 2 . Działka inwestycyjna w Krakowie, okolice terenów rekreacyjnych - Przylasek Rusiecki . Duża działka budowlano-rolna, dojazd drogą asfaltową z dwóch stron. Stan prawny uregulowany, brak obciążeń. Media są w drodze. Działka płaska, w kształcie prostokąta. W sąsiedztwie wyłącznie domy jednorodzinne, trasy rowerowe, cisza i spokój. Z działki jest dość blisko do szkoły czy sklepu (odległość to tylko 3km), a dalej do centrum miasta, gdzie jest pełna infrastruktura. Bliskość niezbędnych usług, lokali gastronomicznych oraz atrakcji turystycznych i kulturalnych miasta. Miejsce idealne dla osób, które chciałyby mieszkać w domu w spokojnej części miasta, a jednocześnie pragnących sprawnie dostać się do centrum Krakowa. Największym atutem nieruchomości jest bliskość centrum z jednoczesnym zachowaniem podmiejskiego charakteru osiedla. Działka jest idealna pod inwestycje lub budownictwo jedno lub wielorodzinne po przekształceniu całości. Zapraszam do kontaktu oraz prezentacji. Vestalia Property. Agnieszka Kozłowska tel 786pokaż telefon. Agent prowadzący Agnieszka Kozłowska tel. 786pokaż telefon e-mail; agnieszka.kozskontaktuj się Vestalia Propery ul. Floriańska 2 , 32-300 Olkusz POMAGAMY KLIENTOM W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI ORAZ W UBEZPIECZENIACH ZAPRASZAMY Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: VPN-GS-49

Działka inwestycyjna ogrodzona Sokółka
Działka inwestycyjna ogrodzona Sokółka
4999999 zł
Sokółka 30+ kilka dni temu
Powierzchnia17823

Działka inwestycyjna o powierzchni 1,7823 ha Nieruchomość o numerze 1626 znajduje się w Sokółce na ulicy Przemysłowej 5. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego =201108_4.0034.1626&print . Przeznaczenie działki to działalność produkcyjna oraz składy. Nieruchomość częściowo zagospodarowana znajdują się na niej budynki nadające się do rozbiórki. Teren jest ogrodzony i posiada powierzchnię utwardzoną z podjazdami oraz placami manewrowymi. Umiejscowienie działki bezpośrednio przy torach kolejowych. Świetny dostęp do ciągów komunikacyjnych miasta. Więcej informacji pod numerem telefonu,   Nachiło Jakub Centrum Nieruchomości :LINK DO STRONY =6176119 Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Śląsk CENTRUM DZIAŁKA Inwestycja Bytom k. Katowice
Śląsk CENTRUM DZIAŁKA Inwestycja Bytom k. Katowice
655000 zł
Bytom 30+ kilka dni temu

DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANO - INWESTYCYJNA - W ŚCISŁYM CENTRUM MIASTA BYTOM, przy głównej drodze krajowej Wrocław - Kraków. BYTOM - ŚCISŁE CENTRUM (5 min. spacerem od Rynku) - ul. Karola Miarki, a jednocześnie dwupasmowa droga do Chorzowa, Katowic i AUTOSTRADY A1 i A4 - lotnisko. Sprzedam lub wydzierżawię działkę budowlaną, ogrodzoną z bramą i uzbrojoną (media w ulicy) o powierzchni ok. 660m2, znajdującą się w ścisłym centrum miasta Bytom koło Katowic - (województwo śląskie), ul. Karola Miarki, w zwartej zabudowie, przy rozwidleniu Drogi Krajowej 94, Kraków - Wrocław i autostrady A1, lotniska i Drogi Krajowej 79 do Katowic i autostrady A4. Działka ma kształt przypominający trapez, dłuższy bok długości ok. 28 metrów znajduje się bezpośrednio przy ulicy Karola Miarki i graniczy z budynkiem nr 41. Wzdłuż działki - przy ulicy znajduje się parking, a w pobliżu Dworzec Kolejowy, Galeria Handlowa, Stare Miasto i Rynek Miejski. Działka ogrodzona z dużą bramą wjazdową. W miejscowym planie zagospodarowania, działka znajduje się w strefie "tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej, z przewagą funkcji mieszkaniowej" i znajduje się poza terenem górniczym. Infrastruktura techniczna: sieć gazowa, elektroenergetyczna, wodociągowa, telekomunikacyjna znajduje się w przyległej ulicy. 

Działka inwestycyjna Jędrzejów BEZ POŚREDNIKÓW
Działka inwestycyjna Jędrzejów BEZ POŚREDNIKÓW
3750000 zł
Jędrzejów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia15 468
Cena za m²242.44 zł/m²

Działka w sąsiedztwie: DINO,ORLEN, niedaleko CENTRUM oraz AUTOSTRADA S7 Działka pod Deweloperkę, Parki Handlowe, Sklepy Gabarytowe i inne. Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o łącznej pow. 15 468 m2. Działka położona na obok centrum Jędrzejowa. Działki usytuowane przy ulicy wylotowej z miasta prowadzącej do trasy S7. Obszar na którym położona jest nieruchomość nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Dla działek aktualnie pozyskuje się decyzję o warunkach zabudowy na cztery budynki wielorodzinne. W przypadku zabudowy o innym przeznaczeniu konieczność wystąpienia o nowe Warunki Zabudowy. Część działki już kupiło Dino, budowa jest w trakcie. Media: prąd, woda, kanalizacja - na działce, gaz - w ulicy. Doskonała lokalizacja, przy drodze krajowej, w odległości 1 km od węzła komunikacyjnego S7. Istnieje możliwość zakupienia części działki. Zakup bez pośredników

Działka inwestycyjna Jędrzejów park handlowy dewelope BEZ POŚREDNIKÓW
Działka inwestycyjna Jędrzejów park handlowy dewelope BEZ POŚREDNIKÓW
4640000 zł
Jędrzejów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia15 468
Cena za m²299.97 zł/m²

Działka w sąsiedztwie: DINO,ORLEN, niedaleko CENTRUM oraz AUTOSTRADA S7 Działka pod Deweloperkę, Parki Handlowe, Sklepy Gabarytowe i inne. Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o łącznej pow. 15 468 m2. Działka położona na obok centrum Jędrzejowa. Działki usytuowane przy ulicy wylotowej z miasta prowadzącej do trasy S7. Obszar na którym położona jest nieruchomość nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Dla działek aktualnie pozyskuje się decyzję o warunkach zabudowy na cztery budynki wielorodzinne. W przypadku zabudowy o innym przeznaczeniu konieczność wystąpienia o nowe Warunki Zabudowy. Część działki już kupiło Dino, budowa jest w trakcie. Media: prąd, woda, kanalizacja - na działce, gaz - w ulicy. Doskonała lokalizacja, przy drodze krajowej, w odległości 1 km od węzła komunikacyjnego S7. Istnieje możliwość zakupienia części działki. Zakup bez pośredników

działka na sprzedaż Jędrzejów Pińczowska 15468 m2
działka na sprzedaż Jędrzejów Pińczowska 15468 m2
4640000 zł
Jędrzejów 30+ kilka dni temu
Dostępne od21.03.2024r.
LokalizacjaJędrzejów, Pińczowska 28
Cena4 640 000 zł
Rodzaj działkiinwestycyjna

Działka w sąsiedztwie: DINO,ORLEN, niedaleko CENTRUM oraz AUTOSTRADA S7 Działka pod Deweloperkę, Parki Handlowe, Sklepy Gabarytowe i inne. Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o łącznej pow. 15 468 m2. Działka położona na obok centrum Jędrzejowa. Działki usytuowane przy ulicy wylotowej z miasta prowadzącej do trasy S7. Obszar na którym położona jest nieruchomość nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Dla działek aktualnie pozyskuje się decyzję o warunkach zabudowy na cztery budynki wielorodzinne. W przypadku zabudowy o innym przeznaczeniu konieczność wystąpienia o nowe Warunki Zabudowy. Część działki już kupiło Dino, budowa jest w trakcie. Media: prąd, woda, kanalizacja - na działce, gaz - w ulicy. Doskonała lokalizacja, przy drodze krajowej, w odległości 1 km od węzła komunikacyjnego S7. Istnieje możliwość zakupienia części działki. Zakup bez pośredników

Działka na sprzedaż Trzeciewnica
Działka na sprzedaż Trzeciewnica
4700000 zł
21 dni plecy
Cena4 700 000
Powierzchnia8.13
Cena za m²58

Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż działka inwestycyjna bezpośrednio przy DK25 ! Działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem usługowym i przemysłu. 81329 m2 - duża powierzchnia pozwala na wybudowanie centrum logistycznego 17 km od S5, 3 km od miasta Nakło nad Notecią Specjalnie do działki pociągnięta linia wyższego napięcia - stacja trafo przy działce Zapraszam na prezentację Bartosz Jagła tel. [numer] Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Beata Jagła (licencja nr: 16176) -------------------------- Nota prawna Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Więcej informacji [www]/ Trzeciewnica, gmina Nakło nad Notecią, powiat nakielski Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 81329 m² (8.13 ha). Ogrodzenie: bez ogrodzenia Ogłoszenie biura nieruchomości  Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości. Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Trzeciewnica Poland - lokalizacja przybliżona

Działka budowlana przy lesie, ul. Rolnicza
Działka budowlana przy lesie, ul. Rolnicza
1599000 zł
Kozy 30+ kilka dni temu
Powierzchnia10105

Na sprzedaż pięknie położona działka inwestycyjna o powierzchni całkowitej 10 105 m2 zlokalizowana w Kozach przy ul. Rolniczej. Działka płaska w kształcie prostokąta. Nieruchomość jest już podzielona na 8 mniejszych działek wraz z drogą dojazdową: *działka nr   m2 *działka nr   m2 *działka nr   m2 *działka nr   m2 *działka nr 5608/5 - 452 m2 *działka nr   m2 *działka nr   m2 *działka nr   m2 *działka nr   m2 ŁĄCZNIE 10 105 m2 Dojazd do głównej działki jest drogą asfaltową gminną. Media takie jak prąd, woda, gaz i kanalizacja przebiegają w drodze. Nieruchomość idealna dla inwestora pod budowę domków lub bliźniaków. LOKALIZACJA: Kozy. Urokliwe miasto położone obok Bielska-Białej. Dużo terenów zielonych z pięknym widokiem na góry. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Niedaleko sklepy spożywcze, szkoła podstawowa i przedszkole. JAKO BIURO NIERUCHOMOŚCI POBIERAMY WYNAGRODZENIE W FORMIE PROWIZJI

Działka inwestycyjna w Boguchwale
Działka inwestycyjna w Boguchwale
5433200 zł
Boguchwała 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia27 166
Cena za m²200 zł/m²

Działka inwestycyjna mieszczącą się w strefie ekonomicznej w Boguchwale k. Rzeszowa. Działka uzbrojona o powierzchni 2,7166 ha, bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej bez ograniczeń tonażowych. Nieruchomość objęta jest w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, podjętej uchwały Rady Miejskiej w Boguchwale Nr XXXIX.477.2017 z dnia 2017-03-30.Działka idealnie sprawdzi się dla przedsiębiorstw zajmujących się produkcją i usługami.Teren płaski, w kształcie zbliżonym do kwadratu.Odległość od centrum miasta Rzeszowa ok 12 km, od autostrady A4 ok 17 km a od drogi ekspresowej S19 - ok 7 km. Droga dojazdowa asfaltowa, bez ograniczeń tonażowych.Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni ok. 2,55 ha.Cena : 5 433 200,00 PLN / 20 000 PLN za ar

Działka na sprzedaż Raciborsko  9400 m2
Działka na sprzedaż Raciborsko 9400 m2
1000000 zł
30+ kilka dni temu
Cena1 000 000
Powierzchnia9400 m²
Cena za m²106

Do sprzedania działka inwestycyjna w Raciborsku, gm. Wieliczka. Położona w odległości około 7,5 km od centrum miasta Wieliczka. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej gminnej asfaltowej. Najbliższy przystanek autobusowy w odległości około 200 m. W odległości około 500 m szkoła podstawowa oraz OSP. Działka ma powierzchnię 94 arów, o przeznaczeniu budowlano zielono leśnym: 60 arów - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza (129MN) bezpośrednio przy drodze 18 arów - teren leśny 16 arów - teren zieleni Położona jest na stoku północnym, lekko nachylona. Działka pokryta jest w częściowo dzikimi krzewami, a w południowo zachodnim narożniku zabudowana niewielkim, starym budynkiem mieszkalnym nietrwale związanym z gruntem, nadającym się do rozbiórki. Przez działkę przechodzi sieć wodociągowa oraz elektryczna natomiast sieć gazowa jest po drugiej stronie drogi gminnej. W okolicy nie ma sieci kanalizacyjnej. Działka może zostać podzielona na mniejsze działki co czyni ją bardzo atrakcyjną inwestycyjnie. Gorąco polecam Raciborsko, gmina Wieliczka, powiat wielicki Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 9400 m². Dojazd: asfalt Media: woda Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Raciborsko Poland - lokalizacja przybliżona

Działka inwestycyjna w Jędrzejowie 15 600m2
Działka inwestycyjna w Jędrzejowie 15 600m2
464000000 zł
Jędrzejów 30+ kilka dni temu

Działka w sąsiedztwie: DINO,ORLEN, niedaleko CENTRUM oraz AUTOSTRADA S7Działka pod Deweloperkę, Parki Handlowe, Sklepy Gabarytowe i inne.Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o łącznej pow. 15 468 m2. Działka położona na obok centrum Jędrzejowa. Działki usytuowane przy ulicy wylotowej z miasta prowadzącej do trasy S7. Obszar na którym położona jest nieruchomość nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Dla działek aktualnie pozyskuje się decyzję o warunkach zabudowy na cztery budynki wielorodzinne. W przypadku zabudowy o innym przeznaczeniu konieczność wystąpienia o nowe Warunki Zabudowy.Część działki już kupiło Dino, budowa jest w trakcie.Media: prąd, woda, kanalizacja - na działce, gaz - w ulicy.Doskonała lokalizacja, przy drodze krajowej, w odległości 1 km od węzła komunikacyjnego S7. Istnieje możliwość zakupienia części działki.Zakup bez pośredników

Działka na sprzedaż Chorzele  849 m2
Działka na sprzedaż Chorzele 849 m2
720000 zł
30+ kilka dni temu
Cena720 000
Powierzchnia849 m²
Cena za m²848

Sprzedam działkę o powierzchni 0,0849ha położoną w centrum miasta Chorzele woj. mazowieckie z Decyzją pozwolenia na budowę budynku handlowo - usługowo – mieszkalnego. Budynek czterokondygnacyjny: Powierzchnia użytkowa 1153,02m² Parter - powierzchnia handlowo – usługowa 329,02m² I, II, III piętro – PUM 824m² Cena 720000zł netto Chorzele, powiat przasnyski Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 849 m². Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Chorzele Poland - lokalizacja przybliżona

Filtr