Sortowanie:
Znaleziony: 21 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka nad Liwcem
Działka nad Liwcem
119200 zł
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 490
Cena za m²80 zł/m²

Sprzedam działkę w miejscowości Barchów gm. Łochów, nr ew. 709/18 o powierzchni 1490 m. Działka położona 300 metrów od rzeki Liwiec i ok. 200 m od głównej drogi. Droga dojazdowa do działki 709/8 (udział) z dojazdem do drogi publicznej, zamykana (szlaban). Prąd przy działce. Działka w otoczeniu lasów i pól oraz sąsiedztwie Nadburzańskiego Parku Krajobrazowego NATURA 2000 . Częściowo zalesiona, sąsiadująca z innymi działkami. Dobry dojazd samochodem z Warszawy 78 km. PKP Warszawa Wileńska - Barchów około 1 godz. do działki od stacji jest 1,2 km, sklep spożywczy 900 m, do kapieliska i dużej plaży 600 m, w okolicy spływy kajakowe i inne atrakcje. Teren nie jest objęty MPZP więc można wystepować o wydanie warunków zabudowy , które były już wydane dla sąsiedniej działki. Działka nie znajduje się na obszarze rewitalizacji i nie jest objęta Uproszczonym planem urządzania lasu Identyfikator działki 143305_5.0002.709/18 Cena do negocjacji. Zapraszam do kontaktu.

Działka nad Liwcem 1290m2 Nadkole (maz.) okazja
Działka nad Liwcem 1290m2 Nadkole (maz.) okazja
130000 zł
14 dnia plecy

Działka nad Liwcem 1290m2 Nadkole (maz.) okazjaIdealne miejsce na uroczy domek wśród drzew nieopodal rzeki Liwiec (500m.)Działka jest umiejscowiona na wyniesieniu, nie jest obszarem zalewowym. Ma regularny kształt, powierzchnia 1290m2. Szerokość działki od frontu to około 20m.Działka znajduje się na obszarze Natura 2000.Nadkole – wieś w Polsce znajdująca się w województwie mazowieckim, w powiecie węgrowskim, w gminie Łochów. Charakteryzuje się malowniczymi krajobrazami, położona między dwoma rzekami: Liwcem i Bugiem. Do działki prowadzi droga nieutwardzona. Z jednej strony graniczy z działką zabudowaną z domkiem całorocznym, z drugiej z drugą działką o podobnych wymiarach (możliwa do dokupienia). Z trzeciej strony znajduje się działka leśna, od frontu droga. Działka nie jest ogrodzona.Media:woda - studnia (obecnie brak)kanalizacja - szambo (obecnie brak)prąd - przy drodze.Można postawić domek na zgłoszenie lub wystąpić o warunki zabudowy.W okolicy spokojne sąsiedztwo, las, tereny rekreacyjne. Rzeka Liwiec jest czysta i płytka, odbywają się nią spływy kajakowe. Świetna okolica do aktywnego wypoczynku - wycieczek rowerowych, spacerów. Księga wieczysta bez obciążeń.Dojazd z Warszawy to około 1h. Działka dostępna od zaraz. Zadzwoń i umów się na prezentację. Natalia Musiał 789333181Pomagamy w uzyskaniu najlepszych warunków finansowania (bezpłatna konsultacja doradcy kredytowego), w kwestiach prawnych i geodezyjnych.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka nad Liwcem 1290m2 Nadkole (maz.) okazja
Działka nad Liwcem 1290m2 Nadkole (maz.) okazja
13000000 zł
Łochów 14 dnia plecy

Działka nad Liwcem 1290m2 Nadkole (maz.) okazjaIdealne miejsce na uroczy domek wśród drzew nieopodal rzeki Liwiec (500m.)Działka jest umiejscowiona na wyniesieniu, nie jest obszarem zalewowym. Ma regularny kształt, powierzchnia 1290m2. Szerokość działki od frontu to około 20m.Działka znajduje się na obszarze Natura 2000.Nadkole – wieś w Polsce znajdująca się w województwie mazowieckim, w powiecie węgrowskim, w gminie Łochów. Charakteryzuje się malowniczymi krajobrazami, położona między dwoma rzekami: Liwcem i Bugiem. Do działki prowadzi droga nieutwardzona. Z jednej strony graniczy z działką zabudowaną z domkiem całorocznym, z drugiej z drugą działką o podobnych wymiarach (możliwa do dokupienia). Z trzeciej strony znajduje się działka leśna, od frontu droga. Działka nie jest ogrodzona.Media:woda - studnia (obecnie brak)kanalizacja - szambo (obecnie brak)prąd - przy drodze.Można postawić domek na zgłoszenie lub wystąpić o warunki zabudowy.W okolicy spokojne sąsiedztwo, las, tereny rekreacyjne. Rzeka Liwiec jest czysta i płytka, odbywają się nią spływy kajakowe. Świetna okolica do aktywnego wypoczynku - wycieczek rowerowych, spacerów. Księga wieczysta bez obciążeń.Dojazd z Warszawy to około 1h. Działka dostępna od zaraz. Zadzwoń i umów się na prezentację. Natalia Musiał789333181natalia.musial@kwadrat.ioPomagamy w uzyskaniu najlepszych warunków finansowania (bezpłatna konsultacja doradcy kredytowego), w kwestiach prawnych i geodezyjnych.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

1384m2 działka z drzewami nad Liwcem Iły, k/Urli
1384m2 działka z drzewami nad Liwcem Iły, k/Urli
230000 zł
14 dnia plecy

1384m2 działka z drzewami nad Liwcem Iły, k/Urli Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą działki na sprzedaż!Iły to niesamowite miejsce rekreacji. Rzeka Liwiec - jedna z najczystszych w Polsce zaprasza na orzeźwiającą kąpiel lub spływ kajakowy. Lasy - doskonałe miejsce na spacer. Ścieżki rowerowe - dla osób lubiących wypoczywać aktywnie. To wszystko w zasięgu ręki.Działka ma kształt prostokąta, jest do niej bezpośredni wjazd od ulicy Urlańskiej. Na działce znajduje się stary, drewniany domek letniskowy (do remontu lub wyburzenia).Działka jest częściowo zalesiona - są tutaj sosny, modrzewie, świerki...ale jakie! Koniecznie zobacz zdjęcia.Tereny, na których znajduje się działka są objęte Planem Zagospodarowania Przestrzennego, symbol D2ML.Media:woda - wodociąg gminnykanalizacja - szamboprąd - jestDziałka oddalona od rzeki Liwiec o około 600m. Do centrum Urli 1,7 km - są tam sklepy, poczta.PKP Urle - 2,5 km. Dojazd z Warszawy około 50 minut.Działka dostępna od zaraz. Zadzwoń i umów się na prezentację. Natalia Musiał 789333181Pomagamy w uzyskaniu najlepszych warunków finansowania (bezpłatna konsultacja doradcy kredytowego), w kwestiach prawnych i geodezyjnych.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

1384m2 działka z drzewami nad Liwcem Iły, k/Urli
1384m2 działka z drzewami nad Liwcem Iły, k/Urli
23000000 zł
14 dnia plecy

1384m2 działka z drzewami nad Liwcem Iły, k/Urli Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą działki na sprzedaż!Iły to niesamowite miejsce rekreacji. Rzeka Liwiec - jedna z najczystszych w Polsce zaprasza na orzeźwiającą kąpiel lub spływ kajakowy. Lasy - doskonałe miejsce na spacer. Ścieżki rowerowe - dla osób lubiących wypoczywać aktywnie. To wszystko w zasięgu ręki.Działka ma kształt prostokąta, jest do niej bezpośredni wjazd od ulicy Urlańskiej. Na działce znajduje się stary, drewniany domek letniskowy (do remontu lub wyburzenia).Działka jest częściowo zalesiona - są tutaj sosny, modrzewie, świerki...ale jakie! Koniecznie zobacz zdjęcia.Tereny, na których znajduje się działka są objęte Planem Zagospodarowania Przestrzennego, symbol D2ML.Media:woda - wodociąg gminnykanalizacja - szamboprąd - jestDziałka oddalona od rzeki Liwiec o około 600m. Do centrum Urli 1,7 km - są tam sklepy, poczta.PKP Urle - 2,5 km. Dojazd z Warszawy około 50 minut.Działka dostępna od zaraz. Zadzwoń i umów się na prezentację. Natalia Musiał789333181natalia.musial@kwadrat.ioPomagamy w uzyskaniu najlepszych warunków finansowania (bezpłatna konsultacja doradcy kredytowego), w kwestiach prawnych i geodezyjnych.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka z domkiem nad Liwcem .of3276
Działka z domkiem nad Liwcem .of3276
480000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²167 zł/m²
Powierzchnia1200 m²
Długość70 m
Typbudowlana

Malowniczo położona działka budowlana - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - nad rzeką Liwiec. Wokół terenu rozciąga się obszar chroniony Natura 2000 i Ostoja Nadliwiecka, dużą część terenów gminy zajmuje Nadbużański Park Krajobrazowy oraz jego Otulina, nad rzeką zlokalizowane są tereny rekreacyjne i agroturystyczne. Na działce niewielki domek 40 mkw. składa się z długiego przedsionka, kuchni, dwóch pokoi przechodnich oraz WC. Działka łączy w sobie kameralność i ciszę wraz z doskonałym dojazdem - 15 minut od ciągu komunikacyjnego trasy S8, 40 minut od Warszawy. Możliwy dojazd kolejowy, stacja PKP Barchów. D rzeki Liwiec około 200 m. Media: Prąd, Szambo, Gaz w drodze. Działka w kształcie trapezu najdłuższy bok około 70 m.

Sprzedam działkę 2600m2  nad Liwcem Paplin
Sprzedam działkę 2600m2 nad Liwcem Paplin
75000 zł
14 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 600
Cena za m²28.85 zł/m²

Witam serdecznie sprzedam działkę o pow. 2600m2. Działka położona jest przy drodze między Łochowem a Węgrowem w miejscowości Paplin gmina Korytnica nad rzeką Liwiec. niecałą godzinę drogi od Warszawy. Na działkę wydane są warunki zabudowy, księga wieczysta ,pełna dokumentacja ,jestem właścicielem ,nr działki 348 Szerokość od 22 do 26 m Długość 110 m Wjazd z drogi głównej Media : wodociąg ,prąd Rodzaj zabudowy -zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. cena 75000 tyś zł Na wszelkie pytania chętnie odpowiem telefonicznie 51*******84

Działka z domem. Nadkole nad Liwcem !!!
Działka z domem. Nadkole nad Liwcem !!!
370000 zł
30+ kilka dni temu

Oferta idealna dla osób ceniących sobie ciszę i obcowanie z przyrodą !!!Piękna działka ze stylowym domem z bala w miejscowości Nadkole nad rzeką Liwiec. Położenie między Łochowem i Wyszkowem gwarantuje z jednej strony ciszę i spokój, ale również łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej jak: sklepy, usługi, szkoły itd, ale również szybki i łatwy dojazd do Warszawy (ok 50km do granic miasta - dojazd głównie trasą szybkiego ruchu E67)Dom przestrzenny i dobrze utrzymany. 6 pokoi, kuchnia i 2 łazienki - daje wiele możliwości własnej aranżacji w zależności od potrzeb nowych właścicieli. Posadowiony w rogu dużej i urokliwej działki.Cała działka składa się z 3 mniejszych działek z czego: 1329m to tereny mieszkaniowe (B), 1237m to tereny leśne (LsV) i 151m to tereny orne (RVI).Klarowna sytuacja prawna nieruchomości.ZAPRASAMY !!!Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. licencja 4355;Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu !!!Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

12 działek / działka nad Liwcem, rzeka Liwiec
12 działek / działka nad Liwcem, rzeka Liwiec
122400 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 700
Cena za m²72 zł/m²

Oferta prywatna, nie kupujesz od agencji nieruchomości.Koniecznie zobacz film prezentujący grunt z lotu ptaka, klikając link w sekcji "Obsługa zdalna".Urokliwy teren zielony pod inwestycję: 12 działek z możliwością budowy budynków mieszkalnych jednorodzinnych ze zbiornikami na nieczystościJesteś inwestorem, który szuka gruntu pod osiedle domków, hotel, pensjonat, stadninę, a może ranczo? Chcesz, aby na terenie Twojej inwestycji panował spokój i naturalny mikroklimat, a Twoi przyszli klienci czuli się zrelaksowani, gdy będzie otaczać ich natura? A może jako osoba prywatna szukasz ucieczki do cichej, zielonej okolicy, z dala od zgiełku miasta?Wychodzimy Ci naprzeciw, prezentując piękny, zielony grunt z lasem i dostępem do rzeki. Teren obejmuje powierzchnię blisko 30 000 metrów kwadratowych i ma dokumentację umożliwiającą zbudowanie 12 budynków mieszkalnych jednorodzinnych ze zbiornikami na nieczystości. Jest to wyjątkowe miejsce, gdzie doskonała lokalizacja (zaledwie 10 minut od miasta Łochów, w którym mieszkańcy uzyskają dostęp do wszystkich najważniejszych usług i sklepów) łączy się z bliskością natury, czystym powietrzem i obecnością zbiornika wodnego. Do działki można dojechać po nowej, wyasfaltowanej nawierzchni, która prowadzi przez całą wieś i dociera do drogi krajowej. Co ważne, asfalt kończy się około 100 metrów przed działką i przechodzi w równą drogę gruntową. To tylko potęguje uczucie bliskości natury.Wspomniany wcześniej zbiornik wodny to Liwiec – spokojna, przyjazna dzieciom, rzeka płynąca nieopodal działki. Łagodne zejście i optymalna głębokość wody czynią z niej doskonałe kąpielisko, z którego można latem korzystać do woli. A co w przypadku roztopów lub obfitych deszczów? Nie trzeba obawiać się o podtopienia – działka jest położona tak wysoko, że nawet w trakcie pamiętnych powodzi w 2010 r. teren ten pozostawał suchy.Działka jest płaska, a na części jej terenu rośnie las – miejsce dające zbawienny cień latem, a przy tym zamieszkiwane przez różnego rodzaju ptactwo. Jest jednak coś, co ten las wyróżnia. To przeszło 300-letnia lipa, która aprobuje do miana pomnika przyrody i jest lokalną ciekawostką. Warto zaznaczyć, że cała działka znajduje się na terenie Natura 2000, czyli jest to obszar objęty ochroną przyrody, na którym występują siedliska wyjątkowych ptaków i gatunków uważanych za cenne i zagrożone w skali Europy.Dodatkowo panuje tam specyficzny mikroklimat. Do płuc przyszłych mieszkańców będzie trafiał jod – pierwiastek wspomagający funkcjonowanie organizmu.Niewątpliwym atutem tego miejsca jest niewielkie zanieczyszczenie światłem, co dla amatorów nocnego nieba będzie nie lada gratką – dojrzą tam znacznie więcej gwiazd i obiektów niebieskich niż w choćby niewielkim miasteczku.W dodatku okolica cechuje się niezwykle wysoką jakością powietrza, co przyszłym mieszkańcom przyniesie znaczne korzyści zdrowotne.W pobliżu jest wiele atrakcji – w odległości 10 minut samochodem znajduje się miejscowość Jadów, a w niej słynna na cały region lodziarnia, która da wytchnienie w upalny dzień. Trochę dalej, bo 20 minut od działki, w miejscowości Loretto wznosi się Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej – miejsce, które docenią w szczególności osoby wierzące, choć samo sanktuarium jest też ciekawym obiektem ze względu na swoją architekturę.Gorąco zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego rzut z powietrza na teren.Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na oględziny działki. Istnieje również możliwość zaprezentowania terenu zdalnie, poprzez wideorozmowę, jednak zachęcamy do osobistych odwiedzin – to miejsce to prawdziwa perełka pod inwestycję w doskonałej lokalizacji. To tylko 10 minut od Łochowa i niecałe 60 minut od Warszawy.Wykaz cen poszczególnych działek znajduje się na jednym ze zdjęć.Zapraszamy do kontaktu:  (użyj formularza kontaktowego)

12 działek / działka nad Liwcem, rzeka Liwiec
12 działek / działka nad Liwcem, rzeka Liwiec
122400 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia1 700
Cena za m²72 zł/m²

Oferta prywatna, nie kupujesz od agencji nieruchomości.Koniecznie zobacz film prezentujący grunt z lotu ptaka, klikając link w sekcji "Obsługa zdalna".Urokliwy teren zielony: 12 osobnych działek z możliwością budowy budynków mieszkalnych jednorodzinnych ze zbiornikami na nieczystościJako osoba prywatna szukasz ucieczki do zielonej, cichej okolicy z dala od zgiełku miasta? Chcesz osiedlić się na urokliwym terenie w pobliżu rzeki, idealnym pod budowę domu całorocznego lub letniskowego?A może jesteś inwestorem, który szuka gruntu pod osiedle domków, hotel, pensjonat, stadninę lub ranczo? Chcesz, aby na terenie inwestycji panował spokój i naturalny mikroklimat?Wychodzimy Ci naprzeciw, prezentując piękny, zielony grunt z lasem i dostępem do rzeki. Teren obejmuje powierzchnię blisko 30 000 metrów kwadratowych (podzieloną na 12 mniejszych działek) i ma dokumentację umożliwiającą zbudowanie 12 budynków mieszkalnych jednorodzinnych ze zbiornikami na nieczystości. Jest to wyjątkowe miejsce, gdzie doskonała lokalizacja (zaledwie 10 minut od miasta Łochów, w którym mieszkańcy uzyskają dostęp do wszystkich najważniejszych usług i sklepów) łączy się z bliskością natury, czystym powietrzem i obecnością zbiornika wodnego. Do działek można dojechać po nowej, wyasfaltowanej nawierzchni, która prowadzi przez całą wieś i dociera do drogi krajowej. Co ważne, asfalt kończy się około 100 metrów przed działkami i przechodzi w równą drogę gruntową. To tylko potęguje uczucie bliskości natury.Wspomniany wcześniej zbiornik wodny to Liwiec – spokojna, przyjazna dzieciom, rzeka płynąca nieopodal działek. Łagodne zejście i optymalna głębokość wody czynią z niej doskonałe kąpielisko, z którego można latem korzystać do woli. A co w przypadku roztopów lub obfitych deszczów? Nie trzeba obawiać się o podtopienia – teren jest położony tak wysoko, że nawet w trakcie pamiętnych powodzi w 2010 r. pozostawał suchy.Działka jest płaska, a na części jej terenu rosną drzewa, dając zbawienny cień latem i będąc siedliskiem różnego rodzaju ptactwa. Wśród drzew znajduje się przeszło 300-letnia lipa, która aprobuje do miana pomnika przyrody i jest lokalną ciekawostką. Warto zaznaczyć, że cała działka znajduje się na terenie Natura 2000, czyli jest to obszar objęty ochroną przyrody, na którym występują siedliska wyjątkowych ptaków i gatunków uważanych za cenne i zagrożone w skali Europy.Dodatkowo panuje tam specyficzny mikroklimat. Do płuc przyszłych mieszkańców będzie trafiał jod – pierwiastek wspomagający funkcjonowanie organizmu.Niewątpliwym atutem tego miejsca jest niewielkie zanieczyszczenie światłem, co dla amatorów nocnego nieba będzie nie lada gratką – dojrzą tam znacznie więcej gwiazd i obiektów niebieskich niż w choćby niewielkim miasteczku.W dodatku okolica cechuje się niezwykle wysoką jakością powietrza, co przyszłym mieszkańcom przyniesie znaczne korzyści zdrowotne.W pobliżu jest wiele atrakcji – w odległości 10 minut samochodem znajduje się miejscowość Jadów, a w niej słynna na cały region lodziarnia, która da wytchnienie w upalny dzień. Trochę dalej, bo 20 minut od działki, w miejscowości Loretto wznosi się Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej – miejsce, które docenią w szczególności osoby wierzące, choć samo sanktuarium jest też ciekawym obiektem ze względu na swoją architekturę.Gorąco zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego rzut z powietrza na teren.Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na oględziny działki. Istnieje również możliwość zaprezentowania terenu zdalnie, poprzez wideorozmowę, jednak zachęcamy do osobistych odwiedzin – to miejsce to prawdziwa perełka pod inwestycję w doskonałej lokalizacji. To tylko 10 minut od Łochowa i niecałe 60 minut od Warszawy.Wykaz cen poszczególnych działek znajduje się na jednym ze zdjęć.Zapraszamy do kontaktu:  (użyj formularza kontaktowego)

Sprzedam działkę 500m2 rodo
Sprzedam działkę 500m2 rodo
45000 zł
Łochów 30+ kilka dni temu
Zainteresowanie ofertą

Odsprzedam działkę w Łochowie nad liwcem jest prąd i woda że studni domek do remontu

Działka w Kamieńczyku pod Wyszkowem 1,2h
Działka w Kamieńczyku pod Wyszkowem 1,2h
1500000 zł
3 kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia12 500
Cena za m²120 zł/m²

Sprzedam działkę leśno, budowlano, rekreacyjną w Kamieńczyku pod Wyszkowem. Na działce stoją cztery domki oraz budynek rekreacyjno gastronomiczny (dawny bar ze stołówką, kuchnią oraz pomieszczeniami gospodarczymi) jak również toaleta z prysznicami. Wszystkie budynki są do gruntownego remontu Powierzchnia działki 12500 m2 Na działce znajduje się szambo, studnia głębinowa, mniejsza studnia zasilająca trzy domki. Działka znajduje się na malowniczym terenie nad rzeką Liwiec. Można powiedzieć że działka posiada prywatne wyjście na plażę nad Liwcem jest tam brama i furtka. Więcej pytań udzielę telefonicznie lub na oględzinach terenu

Duża działka z linią brzegową nad Bugiem k/Wyszkowa
Duża działka z linią brzegową nad Bugiem k/Wyszkowa
150000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki1500
Rodzaj działkiRekreacyjna
SprzedażPośrednik

Działki budowlane nad Narwią, Bugiem, Liwcem, Wkrą, Zalewem Wólka Wojciechówek, Kamieńczyk, Joniec, Gulczewo, Deskurów, Arciechów DZIAŁKA Z LINIĄ BRZEGOWĄ BUGU, po 4150 m2 inne działki nad rzekami. przykładowa oferta Do sprzedania działka rekreacyjna 1492 m2 nad Narwią. Działka znajduje się w uroczej miejscowości Wólka Wojciechówek w gminie Rząśnik w powiecie wyszkowskim. Nieruchomość o numerze 408 położona jest wśród innych działek letniskowych niedaleko Narwi - w linii prostej jest to 140 m. Przeznaczenie: zabudowa rekreacji indywidualnej. Zabudowa: budynki rekreacji lub ich zespół wraz z budynkami garażowymi i gospodarczymi. Sąsiedztwo: działki letniskowe, domy całoroczne, las, rzeka. Wymiary: 36X41 Kształt: kształtny prostokąt Media: prąd, woda miejska w drodze. Ukształtowanie terenu: działka jest płaska, sucha, częsiowo zadrzewiona. Droga dojazdowa: droga utwardzona gruntowa. Działka jest ogrodzona. Warszawa 1,5 h drogi Wyszków 30 minut Okolica niezwykle cicha, spokojna, wokół lasy, rzeka, dobry. klimat.

Działka rekreacyjna przy lesie Nadkole
Działka rekreacyjna przy lesie Nadkole
130000 zł
14 dnia plecy
Powierzchnia1290

Działka nad Liwcem 1290m2 Nadkole (maz.) okazja Idealne miejsce na uroczy domek wśród drzew nieopodal rzeki Liwiec (500m.) Działka jest umiejscowiona na wyniesieniu, nie jest obszarem zalewowym. Ma regularny kształt, powierzchnia 1290m2. Szerokość działki od frontu to około 20m. Działka znajduje się na obszarze Natura 2000. Nadkole wieś w Polsce znajdująca się w województwie mazowieckim, w powiecie węgrowskim, w gminie Łochów. Charakteryzuje się malowniczymi krajobrazami, położona między dwoma rzekami: Liwcem i Bugiem. Do działki prowadzi droga nieutwardzona. Z jednej strony graniczy z działką zabudowaną z domkiem całorocznym, z drugiej z drugą działką o podobnych wymiarach (możliwa do dokupienia). Z trzeciej strony znajduje się działka leśna, od frontu droga. Działka nie jest ogrodzona. Media: woda - studnia (obecnie brak) kanalizacja - szambo (obecnie brak) prąd - przy drodze. Można postawić domek na zgłoszenie lub wystąpić o warunki zabudowy. W okolicy spokojne sąsiedztwo, las, tereny rekreacyjne. Rzeka Liwiec jest czysta i płytka, odbywają się nią spływy kajakowe. Świetna okolica do aktywnego wypoczynku - wycieczek rowerowych, spacerów. Księga wieczysta bez obciążeń. Dojazd z Warszawy to około 1h. Działka dostępna od zaraz. Zadzwoń i umów się na prezentację. Natalia Musiał   Pomagamy w uzyskaniu najlepszych warunków finansowania (bezpłatna konsultacja doradcy kredytowego), w kwestiach prawnych i geodezyjnych. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Działka na sprzedaż Kamieńczyk
Działka na sprzedaż Kamieńczyk
1500000 zł
3 kilka dni temu
Cena1 500 000
Powierzchnia1.25
Cena za m²120

Sprzedam działkę leśno, budowlano, rekreacyjną w Kamieńczyku pod Wyszkowem. Na działce stoją cztery domki oraz budynek rekreacyjno gastronomiczny (dawny bar ze stołówką, kuchnią oraz pomieszczeniami gospodarczymi) jak również toaleta z prysznicami. Wszystkie budynki są do gruntownego remontu Powierzchnia działki 12500 m2 Na działce znajduje się szambo, studnia głębinowa, mniejsza studnia zasilająca trzy domki. Działka znajduje się na malowniczym terenie nad rzeką Liwiec. Można powiedzieć że działka posiada prywatne wyjście na plażę nad Liwcem jest tam brama i furtka. Więcej pytań udzielę telefonicznie lub na oględzinach terenu Kamieńczyk, gmina Wyszków, powiat wyszkowski Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12500 m² (1.25 ha). Media: woda, szambo Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana wczoraj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Kamieńczyk Poland - lokalizacja przybliżona

działka na sprzedaż Starowola 2800 m2
działka na sprzedaż Starowola 2800 m2
495000 zł
9 dni plecy
LokalizacjaStarowola
Cena495 000 zł
Rodzaj działkibudowlana

Piękna działka nad Liwcem z drewnianym, funkcjonalnym domem całorocznym. Działka została scalona z czterech działek. Istnieje możliwość powrotu do poprzedniego stanu. Na działce wodociąg, szambo, prąd i siła. Jest również własne ujęcie wody - studnia o głębokości 40 m i zbiornik na 1000 l. Na posesji znajduje się wolnostojący garaż z małym warsztatem. Działka oświetlona - znajduje się na niej pięć punktów świetlnych. Kabel został przeprowadzony 1,5 m pod ziemią. Działka ogrodzona częściowo drewnianym płotem, częściowo siatką. Solidna, żelazna brama. Do rzeki Liwiec ok. 100 m. Jest również prawo przejścia do rzeki przez sąsiadującą z rzeką posesję - odległość wynosi wtedy 30 m. Działka jest zagospodarowana klombami kwietnymi i kwitnącymi krzewami. Częściowo zalesiona na ok. 1/6 powierzchni. Lokalizacja nad rzeką Liwiec w bezpiecznej od niej odległości czyni tę ofertę wyjątkową i atrakcyjną. Starowola jest położona kilka kilometrów od Łochowa - miejscowości z wieloma atrakcjami turystycznymi - m.in. pałacem, parkiem, zrekonstruowanymi warsztatami rękodzielniczymi, spa. Okoliczne lasy i plaże nad Liwcem zapewniają wspaniały wypoczynek. Okolica stwarza również warunki do różnorodnej aktywności np. wycieczek rowerowych, spływów kajakowych. Bardzo polecam tę ofertę. Podstawowe Cena : 495 000 PLN Powierzchnia : 2 800,00 mkw. Podstawowe Ogrodzenie : Mieszane Kształt działki : Prostokąt Przeznaczenie : budowlana Warunki handlowe Cena m2 : 176,78 PLN Media Gaz : Nie Więcej podobnych ofert nieruchomości na maxon.pl Link do oferty: http://mieszkania.maxon.pl/oferta/dzialka-sprzedaz-wolominski-jadow-starowola-7293-GS-MAX Nasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz pełną opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%). Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność. Numer oferty: 7293/GS/MAXOsoba odpowiedzialna zawodowo: Ewa StasikowskaNr licencji zawodowej: 5310

działka na sprzedaż Starowola 2800 m2
działka na sprzedaż Starowola 2800 m2
520000 zł
16 dni plecy
LokalizacjaStarowola
Cena520 000 zł
Rodzaj działkibudowlana

Piękna działka nad Liwcem z drewnianym, funkcjonalnym domem całorocznym. Działka została scalona z czterech działek. Istnieje możliwość powrotu do poprzedniego stanu. Na działce wodociąg, szambo, prąd i siła. Jest również własne ujęcie wody - studnia o głębokości 40 m i zbiornik na 1000 l. Na posesji znajduje się wolnostojący garaż z małym warsztatem. Działka oświetlona - znajduje się na niej pięć punktów świetlnych. Kabel został przeprowadzony 1,5 m pod ziemią. Działka ogrodzona częściowo drewnianym płotem, częściowo siatką. Solidna, żelazna brama. Do rzeki Liwiec ok. 100 m. Jest również prawo przejścia do rzeki przez sąsiadującą z rzeką posesję - odległość wynosi wtedy 30 m. Działka jest zagospodarowana klombami kwietnymi i kwitnącymi krzewami. Częściowo zalesiona na ok. 1/6 powierzchni. Lokalizacja nad rzeką Liwiec w bezpiecznej od niej odległości czyni tę ofertę wyjątkową i atrakcyjną. Starowola jest położona kilka kilometrów od Łochowa - miejscowości z wieloma atrakcjami turystycznymi - m.in. pałacem, parkiem, zrekonstruowanymi warsztatami rękodzielniczymi, spa. Okoliczne lasy i plaże nad Liwcem zapewniają wspaniały wypoczynek. Okolica stwarza również warunki do różnorodnej aktywności np. wycieczek rowerowych, spływów kajakowych. Bardzo polecam tę ofertę. Podstawowe Powierzchnia : 2 800,00 m2 Cena : 520 000 PLN Podstawowe Ogrodzenie : Mieszane Przeznaczenie : budowlana Warunki handlowe Cena m2 : 185,71 PLN Media Gaz : Nie Więcej podobnych ofert nieruchomości na maxon.pl Link do oferty: http://mieszkania.maxon.pl/oferta/dzialka-sprzedaz-wolominski-jadow-starowola-7293-GS-MAX Nasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz pełną opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%). Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność. Numer oferty: 7293/GS/MAXOsoba odpowiedzialna zawodowo: Ewa StasikowskaNr licencji zawodowej: 5310

działka rekreacyjna z domem, Liwiec
działka rekreacyjna z domem, Liwiec
350000 zł
21 dni plecy
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia642
Cena za m²545.17 zł/m²

Działka o wielkości 642 m2 znajduje się zaledwie parę minut spacerem od rzeki i plaży nad Liwcem. Mieści się we wsi Zawiszyn w gminie Jadów pow. wołomiński, woj. mazowieckie. Na działce znajduje się domek z lat 90 - na dole salon z kominkiem i oddzielna kuchnia oraz sypialnia i na górze 3 sypialnie. Na działce drewutnia. Doprowadzone są woda i prąd, jest szambo. W domku ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem na pokoje. Domek nie jest całoroczny. Nieruchomość posiada Księgę Wieczystą bez obciążeń. W najbliższej okolicy zabudowa letniskowa. Działka znajduje się na obszarze Natura 2000. Bardzo dobry dojazd z Warszawy ok. 45 min. 5 min do Łochowa, gdzie znajduje się Biedronka, sklepy, usługi, stacja kolejowa - bezpośredni dojazd pociągiem lub autobusem do Warszawy Wileńskiej w 50min. Samochodem: - 5 min. do Łochowa - 5 min do Jadowa - 45 min. do Warszawy - 20 min. do Wyszkowa kilka minut do Drogi Krajowej nr 50 [ Mińsk Maz. - Ostrów Maz. ] Działka wymarzona dla osób z dziećmi, nie musisz robić całej wyprawy nad rzekę, parę minut i jesteś na plaży, a dzieci kąpią się w czystej i płytkiej rzece. Ogłoszenie bezpośrednie!

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Urlańska
Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Urlańska
230000 zł
14 dnia plecy
Powierzchnia1384

1384m2 działka z drzewami nad Liwcem Iły, k/Urli Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą działki na sprzedaż! Iły to niesamowite miejsce rekreacji. Rzeka Liwiec - jedna z najczystszych w Polsce zaprasza na orzeźwiającą kąpiel lub spływ kajakowy. Lasy - doskonałe miejsce na spacer. Ścieżki rowerowe - dla osób lubiących wypoczywać aktywnie. To wszystko w zasięgu ręki. Działka ma kształt prostokąta, jest do niej bezpośredni wjazd od ulicy Urlańskiej. Na działce znajduje się stary, drewniany domek letniskowy (do remontu lub wyburzenia). Działka jest częściowo zalesiona - są tutaj sosny, modrzewie, świerki.ale jakie! Koniecznie zobacz zdjęcia. Tereny, na których znajduje się działka są objęte Planem Zagospodarowania Przestrzennego, symbol D2ML. Media: woda - wodociąg gminny kanalizacja - szambo prąd - jest Działka oddalona od rzeki Liwiec o około 600m. Do centrum Urli 1,7 km - są tam sklepy, poczta. PKP Urle - 2,5 km. Dojazd z Warszawy około 50 minut. Działka dostępna od zaraz. Zadzwoń i umów się na prezentację. Natalia Musiał   Pomagamy w uzyskaniu najlepszych warunków finansowania (bezpłatna konsultacja doradcy kredytowego), w kwestiach prawnych i geodezyjnych. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Super działka leśna koło Urli
Super działka leśna koło Urli
135000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki leśne
Powierzchnia2 800
Cena za m²48.21 zł/m²

Świetną działkę leśną koło Urli tanio sprzedam Strachów (powiat wołomiński, gmina Jadów), Słoneczne Górki Sprzedam tanio świetną działkę leśną w Strachowie koło Urli, gmina Jadów, 2800 m2, 80 m długości i 35 m szerokości, numery ewidencyjne gruntów 515/4, 515/7 i 515/9. Działka jest nieogrodzona (zniszczone ogrodzenie), niezagospodarowana, ale uroczo naturalna. Porośnięta jest młodym lasem sosnowym (jest kilka starych sosen i brzóz), który wymaga przecinki – możliwość sprzedaży drewna. Okoliczne lasy obfitują w grzyby, a powietrze nasączone jest balsamicznym aromatem sosen. Urle przez to były uważane za uzdrowisko i letnisko nad Liwcem, który jest niedaleko działki (ok. 1000 m). Prąd i woda miejska, przy granicy działki. Jest też wybita studnia na jej terenie. Działka z jednej strony graniczy ze starym lasem sosnowym, z drugiej są zagospodarowane działki z domkami. Dojazd drogą polną wśród działek ul. Słoneczne Górki ok. 500 m od szosy asfaltowej, ul. Bitwy Warszawskiej 1920. Dojazd z Warszawy do Strachowa ok. 60 km autostradą przez Wyszków i Puste Łąki lub przez Jadów i Urle. Roczny podatek od tej nieruchomości to tylko 13 zł. Cena za 1 m2 wynosi zaledwie 48 zł. Zapraszam agencje nieruchomości do współpracy.

1000m2 grunt bud. MPZP Brańszczyk nad Bugiem
1000m2 grunt bud. MPZP Brańszczyk nad Bugiem
79000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²79 zł/m²

Działki pod zabudowę jednorodzinną w Brańszczyku nad Bugiem. Tylko 40 minut drogi samochodem od Warszawy i blisko Wyszkowa, tylko 12km. Nieruchomość  składająca się z działek : 536/5, 537/5 i 538/5 - razem 1000m2 Około 200m od ulicy asfaltowej z mediami. Nieruchomość bez zagrożenia powodzią. Więcej zdjęć na stronie formowej biura.  Gmina Brańszczyk położona jest na Nizinie Mazowieckiej (60 km od Warszawy, 12 km od Wyszkowa) w Dolinie Dolnego Bugu, przy trasie S8 wiodącej z Warszawy do Białegostoku dającej też możliwość dojazdu do Olsztyna i Suwałk. Ciche i spokojne miejsce wśród zieleni i  domów jednorodzinnych. Dojazd do działek wewnętrzną, nieutwardzoną drogą publiczną  od strony wyasfaltowanej ulicy Nadbużnej (odległość od 100m do 400m w zależności od działki). Z dala od ruchliwych ulic, jednak z szybkim dostępem do centralnej częśći Brańszczyka. Oferujemy tu  kilka  działek o powierzchni 1000m2, 1024m2 położonych przy starorzeczu Bugu w  odległość od około 20m do 350m w zależności od działki. Brańszczyk to miejscowość położona nad rzeką Bug w województwie mazowieckim, w powiecie wyszkowskim. Znajduje się tu  m.in. zabytkowy kościół  z 1833 oraz skansen. Dogodne położenie geograficzne, rozbudowana infrastruktura, walory krajobrazowe i czysty ekologicznie tereny sprawiają, że dobrze się tu mieszka.    Możliwość doprowadzenia prądu i gazu przez drogę publiczną o symbolu  KDD  przy której znajdują się działki. Obecnie możliwość czerpania wody z własnego ujęcia. Woda miejska i kanalizacja w przyszłości. Prostokąt, szerokość od drogi około 24m a głębokość  41m. Wjazd na działki od wschodu drogą należącą do Gminy Brańszczyk o statusie KDL.  Do starorzecza około 300m a do nowego biegu rzeki Bug około 400m. Teren objęty MPZP _symbol MN14. zapisy planu dopuszczają: –przeznaczenie podstawowe zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna a uzupełniająca - usługi nieuciążliwe. -liczba kondygnacji do 2, -wysokość zabudowy do 9,5m dachy dwu lub wielospadowe  o nachyleniu 35' do 45'. -dopuszczenie sytuowania zabudowy w formie budynków mieszkalnych, mieszkalno - usługowych, usługowych wolnostojących, towarzyszących zabudowie mieszkaniowej oraz garażowych i gospodarczych, - zabudowa wolnostojąca i bliźniacza, - zakaz budowy budynków z bali oraz stosowania gontu w pokryciu dachu, -maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy 0,3, - minimalna powierzchnia biologicznie czynna – 60%. - minimum 2 miejsca parkingowe na każdy lokal mieszkalny.  Odległości: – przystanek autobusowy 150m, w Brańszczyku kursują linie  autobusów 608 Ostrów Mazowiecka - warszawa, 603 oraz  inni prywatni przewoźnicy. – Szkoła Podstawowa – 1 km Na terenie gminy Brańszczyk znajdują się liczne gospodarstwa agroturystyczne, otwarte łowiska wędkarskie ,widokowy punkt obserwacyjny przy stawach rybnych oraz wypożyczalnie kajaków. Dużym udogodnieniem jest dobrze rozwinięta sieć dróg lokalnych (w roku 2000 gmina wybudowała ponad 15 km nowych dróg asfaltowych). Mając na uwadze czystość środowiska stale rozbudowywana jest sieć kanalizacyjna.  . Gmina Brańszczyk w trosce o zdrowie, klimat i środowisko uczestniczy  w programie "Czyste powietrze" W ramach projektu możliwe są m.in. dotacje dla budynków nowo budowanych: na zakup i montaż nowego źródła ciepła spełniającego wymagania programu. Atrakcje w okolicy Brańszczyka #Rzeka Bug  - Bug jest jedną z nielicznych rzeką w Europie o nieuregulowanym korycie. To raj dla wędkarzy - w Bugu można złowić piękne leszcze, krąpie i płocie. Może się trafić brzana, sandacza, czasem na suma lub szczupaka. #Rzeka Liwiec #Nadbużański Park Krajobrazowy #Spływy kajakowe – różne trasy, dłuższe i krótsze, Bugiem i Liwcem #Trasy rowerowe #Kamieńczyk i jego atrakcje Miasteczko o 700-letniej historii, Muzeum Historyczno-Etnograficzne, przeprawa promowa.    NOTA PRAWNA

Filtr