Niezwykła działka

Sortowanie:
Znaleziony: 7 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Niezwykła działka
Niezwykła działka
249000 zł
nowe Koło 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia840
Cena za m²296.43 zł/m²

Jeśli nie chcesz być taksówkarzem dla swoich dzieci, jeśli chcesz zbudować wygodny dom w mieście, skąd dzieci same pójdą do szkoły, jeśli nie chcesz być niewolnikiem wielkiego ogrodu to zapoznaj się z tym ogłoszeniem. Niezwykle urokliwa działka budowlana z widokiem na park skąd dochodzi śpiew ptaków, położona w Kole przy ul. J. Dąbrowskiego 11. Bardzo korzystna orientacja względem stron świata oraz szeroki front stwarzają możliwości realizacji własnego wymarzonego domu. Działka jest wystarczająco duża, aby zapewnić możliwość zabudowy oraz wypoczynku w kameralnych warunkach. Dojazd asfaltowy, chodnik z kostki i oświetlenie uliczne. Dostępne pełne uzbrojenie czyli wodociąg, kanalizacja sanitarna i deszczowa, energia elektryczna i gazociąg. W najbliższej okolicy możliwość rekreacji zapewnia boisko Orlik oraz podwórko Nivea. W pobliżu przedszkole i szkoła nr 2. Otoczenie działki pięknie zagospodarowane, dużo zieleni, cisza i spokój. Na działce rośnie jesion.

Niezwykła działka z duszą - Przeciszów / Las koło Oświęcimia
Niezwykła działka z duszą - Przeciszów / Las koło Oświęcimia
576150 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki7682
Rodzaj działkiBudowlana

Niezwykła działka z duszą - dzika przyroda i historia przeplatają się tutaj ze sobą. Istnieje możliwość zakupu całej działki jak i jej części. Zapraszam wszystkich do obejrzenia filmu na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=SlBLYQasyuI Poranne spotkanie z sarnim stadem, spacer wzdłuż lasu oraz wśród pięknych stawów Doliny Karpia czy podwójny bieg rzeki Wisły - to wszystko będą atrakcje nowego nabywcy prześlicznie położonej działki na pograniczu Przeciszowa i Lasu. Mój dziadek (ur. 1898) kupił tę działkę od samego hrabiego Potockiego, a następnie ofiarował mojej Mamie. Moja Mama pracowała m. in. na promie na Wiśle do Mętkowa, sprzedając bilety - a była to jedyna przeprawa przez rzekę w okolicy. Są to bardzo żyzne, równe ziemie - przed regulacją Wisły dość często zalewane, stąd doskonale będzie na nich rosła trawa, drzewa owocowe i drobne uprawy przy domowym gospodarstwie. Razem z sąsiadującą działką - również kupionej niegdyś przez mojego dziadka - jest to obecnie jeden z większych terenów w okolicy pod zabudowę - dużo innych terenów zostało podzielonych na mniejsze. Karp hodowany w pobliskich stawach Doliny Karpia już w 1900 roku zdobył Grand Prix na międzynarodowej wystawie w Paryżu. Można znaleźć tutaj lęgowiska rzadkich ptaków na skalę europejską. Bliskość obszarów ochronnych Natura 2000 dają pewność, że okoliczne tereny nigdy nie zostaną w pełni zabudowane i w zasięgu ręki będą niezwykłe tereny rekreacyjne, spacerowe i widokowe. Z samej działki widać najwyższy punkt okolicznego lunaparku - z największym w Europie rollercoasterem - co będzie niewątpliwą atrakcją dla odwiedzających nas młodych gości. Teren jest w pełni uzbrojony (woda, prąd, gaz), w sąsiedztwie innych domów, można do niej dojechać nową asfaltową drogą, leży w przepięknym zakolu Wisły, cisza, spokój - mili sąsiedzi, pola uprawne oraz dzika przyroda dookoła. Działka w sprzedaży bezpośredniej do kupienia w całości lub na części. W przypadku zainteresowania działką przylegającą - proszę również o kontakt.

GDYNIA- pod rezydencję w lesie, nad potokiem, ale w centrum
GDYNIA- pod rezydencję w lesie, nad potokiem, ale w centrum
3725000 zł
Gdynia 30+ kilka dni temu
Pow. działki3763
Rodzaj działkiBudowlana

Niezwykła- wielka i przepiękna działka pod rezydencję. Wciśnięta między rezerwat „Kacze Łęgi” i Lasy Witomińskie. Położona na brzegu rzeczki Kacza, w której znowu można złowić pstrąga. A zarazem do centrum Gdyni ( dworzec PKP centralny) tylko 5 km. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania nr 1606, UCHWAŁA NR XXIV/566/08 dnia 22 X 2008 r. według pobieżnej, wstępnej analizy można wystawić rezydencję z parterem do 400 m2 zabudowy plus poddasze 300 m2- razem 700 m2 domu. Dopuszczalna intensywność zabudowy to 0,35 dla części budowlanej działki. Dostępne media: prąd i woda i gaz. Bardzo niska cena: 990 zł/ m2- brak kolejnych tak atrakcyjnych działek w Gdyni. ( na Dąbrowiewołają po 1.200/m2 )

Sprzedam działkę budowlaną 3750 mkw 20 minut od Warszawy
Sprzedam działkę budowlaną 3750 mkw 20 minut od Warszawy
487500 zł
10 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 750
Cena za m²130 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3750 m kw., położoną w urokliwej miejscowości letniskowej na skraju Puszczy Białej o nazwie Popowo Letnisko przy ulicy Willowej. Miejscowość zlokalizowana jest przy DK 62 łączącej Serock z Wyszkowem. Ma niezwykłe walory przyrodnicze dzięki położeniu w rozlewisku rzek Narwi i Bugu. W niedalekiej odległości znajduje się Zalew Zegrzyński co stanowi świetne miejsce dla fanów sportów wodnych czy wędkowania. Najbliższe miasto to Serock gdzie można zrobić zakupy w dyskontach spożywczych czy zalatwić inne sprawy. Popowo Letnisko to niezwykła miejscowość z wielkim potencjałem. Przed wojną miała plan zagospodarowania i została podzielona na parcele budowlane co doskonale widać na mapach. Po pandemii można zauważyć, że powstają tam nowoczesne liczne zabudowania. Jest to działka leśna z wydanymi warunkami zabudowy na dom dwuizbowy ( bliźniaczy ). Oczywiscie moze byc tez dom jednorodzinny. Przyłącze energetyczne jest w trakcie procesowania jak również odlesienie działki w Lasach Państwowych. Mamy również wykonaną inwentaryzacje drzew na działce. Działka jest ogrodzona.

Dom na Podlasiu siedlisko na sprzedaż lub wynajem
Dom na Podlasiu siedlisko na sprzedaż lub wynajem
650000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia180
Cena za m²3611.11 zł/m²

Sprzedam lub wynajmę dom na wsi- siedlisko z uroczym 2-rodzinnym domem, świetnie nadającym się na wynajem lub pod agroturystykę. Dom posiada 2 niezależnie wejścia z gankami i korytarzami,2 kuchnie 1 kuchnia z dużą jadalnią.łazienka, pokój dzienny, salon z kominkiem. Na górce 4 sypialnie,2 łazienki i balkon. Dom wyposażony w fotowoltaikę, solary i przydomową oczyszczalnię. Duża działka 0.66 ha, umożliwiająca prowadzenie różnego rodzaju działalności. Posesja obsadzona z nowym ogrodzeniem i budynkami gospodarczymi. Stodoła 260m2, pomieszczenie pszczelarskie, duża piwnica na płody rolne, przetwory, wino. Budynek gospodarczy na narzędzia, rowery, quady z garażem. Niezwykła ostoja spokoju w pobliżu: rezerwaty przyrody i zwierzęta, grzyby, 1 km do zalewu, trasa rowerowa green-velo, urocze cerkwie, mini zoo. 2 km do PKP. Możliwe dokupienie ziemi i lasu. Zachęcam do kontaktu: 50*****56 Jerzy.

Działka rolno-budowlana 3 700m² w Tymoteuszewie k / Mińska Maz.
Działka rolno-budowlana 3 700m² w Tymoteuszewie k / Mińska Maz.
99900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia3 700
Cena za m²27 zł/m²

OFERTA BEZPOŚREDNIA! Agentom oraz Pośrednikom nieruchomości dziękuję. Działka rolno-budowlana o powierzchni 3 700m² w malowniczej otulinie lasu w Tymoteuszewie k / Mińska Mazowieckiego. Piękna okolica, cisza, spokój, mnóstwo zieleni, przyjazne sąsiedztwo oraz wspaniałe tereny na wycieczki rowerowe i piesze. Komfortowy dojazd do centrum Warszawy, od którego dzieli Cię 40 minut i 4 alternatywne drogi (autostradą, drogami lokalnymi wzdłuż autostrady, przez Mińsk, przez Stanisławów). Niezwykła intymność, a jednocześnie infrastruktura oraz komunikacja w zasięgu kilku km – sklep spożywczy 2,5km; centrum handlowe w Mińsku M. w odległości 9km. Pociągi z Mińska Mazowieckiego do Warszawy kursują co ok 5-10 min. Dla działki wydane są warunki zabudowy - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego (na planie działki teren zaznaczony żółtą ramką). Powierzchnia zabudowy działki do 30%. Możliwość budowy do 10m szerokości działki, zgodnie z wydaną decyzją o ustaleniu warunków zabudowy. Media w drodze gminnej: woda, prąd, telekomunikacja. Nr-y działek: 258, 259. Idealne miejsce na wymarzony dom (do 35m² nie jest wymagane pozwolenie na budowę, wystarczy samo zgłoszenie, zgodnie z ustawą Prawo budowlane; art.29). Więcej zdjęć na stronie adresowo.pl: https://adresowo.pl/o/e9t8c0 Zdjęcia prezentujące działkę wykonano wiosną i jesienią. Aktualnie prawie na całej działce (oprócz frontu i prawej strony porośniętych drzewami) trawa jest skoszona. Nie wyrażam zgody na kopiowanie i rozpowszechnianie zawartości publikacji mojego autorstwa (tekstu oraz zdjęć) bez mojej pisemnej zgody. Pomocne strony: https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?gpmap=gp0 https://jakubow.pl/ https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20020750690/O/D20020690.pdf https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU19940890414/U/D19940414Lj.pdf https://www.google.com/search?source=univ&tbm=isch&q=dom+na+zg%C5%82oszenie&client=firefox-b-e&sa=X&ved=2ahUKEwjz7rLo9ZbtAhVX2SoKHTuTCc0QjJkEegQICBAB&biw=1916&bih=947

*Sprzedaż: Kompleks hotelowo usługowy koło Leszna*
*Sprzedaż: Kompleks hotelowo usługowy koło Leszna*
2500000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia14 961
Cena za m²167.1 zł/m²

NA SPRZEDAŻ Niezwykła inwestycja! Kompleks hotelowo-usługowy położony w miejscowości Przybyszewo koło Leszna w Wielkopolsce, do Poznania z obiektu jest 45 minut drogą S5.  Nieruchomość jest idealnie przystosowana do prowadzenia imprez zorganizowanych takich jak: wesela, komunię, szkolenia firmowe, imprezy okolicznościowe itp. oraz dzięki wybudowanemu hotelowi pełni również funkcję  wypoczynkową. Baza lokalowa przewidziana jest na 300 osób.  W kompleksie ciągle prowadzona jest działalność usługowa, gastronomiczna oraz hotelarska. Nieruchomość przynosi cały czas zyski z tytułu prowadzonej działalności, właściciele sprzedają obiekt z powodów rodzinnych.   DZIAŁKA I BUDYNKI Budynki położone są na działce o powierzchni 14 961 m2. Teren płaski i ogrodzony. Działka zabudowana jest: • budynkiem usługowym o pow. 1.280 m2 • budynkiem hotelowym o pow. 305,36 m2  • dużym murowanym grillem  • namiotem plenerowym o powierzchni około 200 m2 Budynek usługowy  Budynek oddany do użytku w 2012 roku pełniący funkcję centrum szkoleniowo-rekreacyjnego z zapleczem socjalnym i kuchennym, wolnostojący, parterowy bez podpiwniczenia. Powierzchnia użytkowa: 1280 m2. • w budynku znajdują się 3 sale szkoleniowo rekreacyjne dla ogółem 300 osób o łącznej powierzchni 555 m2: dwie identyczne na 75 osób i największa główna sala na  150 osób.  • zespół pomieszczeń związanych z przyjmowaniem gości – hall z głównym wejściem do budynku, sanitariaty (męskie i damskie), 2 pokoje z łazienkami, garderoby oraz pomieszczenie biurowo-administracyjne i zaplecze dla kelnerów • zespół pomieszczeń kuchennych – kuchnia właściwa, przygotowalnia warzyw i jaj, myjnia, magazyn produktów spożywczych, magazyn – chłodnia, magazyn naczyń stołowych i zasobów • zaplecze magazynowe na sprzęt i meble przeznaczone do usług cateringowych • zaplecze socjalne pracowników kuchni • kotłownia i pomieszczenie techniczne Ogrzewanie budynku na eko-groszek. Budynek hotelowy Budynek powstał w 2015 roku i składa się z 19 pokoi o łącznej powierzchni 305 m2 oraz pomieszczenia gospodarczego i wspólnej kuchni. Budynek ma pokoje na parterze i I piętrze.  Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem oraz WC, wszystkie są w pełni umeblowane i w bardzo dobrym stanie technicznym.  Na parterze znajduję się 12 pokoi, na I piętrze jest 7 pokoi.  Ogrzewanie w pokojach: elektryczne indywidualne.  Murowany grill oraz namiot plenerowy Na działce znajduje się zadaszony i murowany grill z paleniskiem utwardzony kostką. W razie niepogody cały grill z paleniskiem jest osłonięty plandekami. Grill doskonale nadaje się na imprezy integracyjne dla firm. Obok grilla znajduję się duży namiot plenerowy o powierzchni ok 200 m2. Latem odbywają się imprezy plenerowe, integracyjne. W połączeniu z grillem jest to świetna alternatywa dla imprez na świeżym powietrzu. Ostatnia impreza w namiocie to ślub cywilny. Obok budynków znajduję się urokliwe oczko wodne. Do nieruchomości jest bezpośredni dojazd z drogi gminnej. Teren jest utwardzony kostką, a na działce są liczne nasadzenia roślin. Wokół budynków zaprojektowano drogi dojazdowe, dojścia i bardzo duży parking. Właściciele obiektu posiadają obok kompleksu sąsiadujący dom parterowy, który także może być sprzedany jako pakiet.  STOPA ZWROTU Z PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI Dla nieruchomości przeprowadzony został operat do wglądu dla każdego zainteresowanego, który wycenia nieruchomość na wyższą kwotę niż obecnie sprzedają właściciele.  Roczny dochód z prowadzonej działalności gospodarczej to około 520 tyś zł.  Najczęściej odbywające się imprezy w kompleksie to: • piątki, soboty i niedziele odbywają się imprezy firmowe, wesela oraz imprezy okolicznościowe • od poniedziałku do piątku odbywają się szkolenia i konferencje • w majowe soboty odbywają się komunię • 31 grudnia sylwester • dodatkowo organizowane są zabawy karnawałowe Do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%. Biuro Le Mand zajmuję się sprzedażą obiektów komercyjnych i inwestycyjnych. Profesjonalnie przeprowadzimy cały etap sprzedaży kompleksu.  Zapraszamy na prezentację!KONTAKT: Pośrednik odpowiedzialny Jakub Lasota (użyj formularza kontaktowego) Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Le Mand Nieruchomości dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Filtr