Wszystkie ogłoszenia w kategorii Działki i grunty

Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty w Wieszowa
Działka inwestycyjna
Działka inwestycyjna
450000 zł
nowe Wieszowa 13 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 380
Cena za m²189.08 zł/m²

Działka mieszkaniowo-usługowa, świetnie położona , z wjazdem od ulicy. W pobliżu wjazd na A1, DK 94, blisko Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice. Działka jest ogrodzona, z dostępem do mediów. Znajdujące się w pobliżu skrzyżowania dróg, dają wiele możliwości wykorzystania położenia tej nieruchomości. Zapraszam.

Działka budowlana Wieszowa
Działka budowlana Wieszowa
198600 zł
Wieszowa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia993
Cena za m²200 zł/m²

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną która w planie zagospodarowania przestrzennego znajduje się w strefie zabudowy. Media w drodze. Cicha i spokojna okolica blisko lasu.  Działka znajduje się przy ulicy Leśnej , dojazd z głównej ulicy Bytomskiej. W pobliżu szkoła oraz przystanek autobusowy. Łatwy dojazd do Gliwic, Zabrza, Bytomia oraz Tarnowskich Gór. Niedaleko autostrada A1.

Działka budowlana z wydanym pozwoleniem na budowę Wieszowa ul Jagodowa
Działka budowlana z wydanym pozwoleniem na budowę Wieszowa ul Jagodowa
309000 zł
Wieszowa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 381
Cena za m²223.75 zł/m²

Działka położona w malowniczej części Wieszowy, widok na las i pola. Ulica Jagodowa przy której znajduję się nieruchomość, zabudowana jest domami jednorodzinnymi, spokojna i bezpieczna okolica. Miejscowość sama w sobie jest samowystarczalna, znajdują się tutaj: sklepy spożywcze, szkoła podstawowa, przedszkole. Lokalizacja daje duże możliwości ze względu na odległości do poszczególnych miast Górnego Śląska: Gliwice - 15 km, Zabrze - 10 km, Bytom - 12 km, Tarnowskie Góry - 13 km, Katowice - 35 km (dojazd autostradą A1 i A4 zajmuje 25 minut) Sprzedaję z pozwoleniem na budowę. Kupujący może od razu budować dom! Wszystkie niezbędne dokumenty do budowy są załatwione. Działka znajduje się w Wieszowie przy ulicy Jagodowej 36, działka ma wymiary 25m x 57. Działka uzbrojona w prąd, wodociąg gmina ma robić w roku 2021, kanalizacji nie ma i są wydane warunki na oczyszczalnie przydomową. Istnieje możliwość podzielenia działki na dwie o powierzchni 690,5 m², bez utraty powierzchni, obok jest droga wewnętrzna, dla której działka ma służebność notarialną przesyłu i przejazdu. Wydane jest pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego (projekt indywidualny). Zainteresowanym udostępnię projekt do wglądu. Cena do negocjacji, zapraszam do kontaktu telefonicznego. Sprzedaż lub zamiana za mieszkanie, pole rolne, inną działkę, rozważę każda logiczną propozycję.

Filtr