Wszystkie ogłoszenia w kategorii Działki i grunty

Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty w Wieszowa
Działka budowlana z wydanym pozwoleniem na budowę. Wieszowa
Działka budowlana z wydanym pozwoleniem na budowę. Wieszowa
295000 zł
nowe Wieszowa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 381
Cena za m²213.61 zł/m²

Działka położona w malowniczej części Wieszowy, widok na las i pola. Ulica Jagodowa przy której znajduję się nieruchomość, zabudowana jest domami jednorodzinnymi, spokojna i bezpieczna okolica. Miejscowość sama w sobie jest samowystarczalna, znajdują się tutaj: sklepy spożywcze, szkoła podstawowa, przedszkole. Lokalizacja daje duże możliwości ze względu na odległości do poszczególnych miast Górnego Śląska: Gliwice - 15 km, Zabrze - 10 km, Bytom - 12 km, Tarnowskie Góry - 13 km, Katowice - 35 km (dojazd autostradą A1 i A4 zajmuje 25 minut) Sprzedaję z pozwoleniem na budowę. Kupujący może od razu budować dom! Wszystkie niezbędne dokumenty do budowy są załatwione. Działka znajduje się w Wieszowie przy ulicy Jagodowej 36, działka ma wymiary 25m x 57. Działka uzbrojona w prąd, wodociąg gmina ma robić w roku 2021, kanalizacji nie ma i są wydane warunki na oczyszczalnie przydomową. Istnieje możliwość podzielenia działki na dwie o powierzchni 690,5 m², bez utraty powierzchni, obok jest droga wewnętrzna, dla której działka ma służebność notarialną przesyłu i przejazdu. Wydane jest pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego (projekt indywidualny). Zainteresowanym udostępnię projekt do wglądu. Cena do negocjacji, zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Działka budowlana Wieszowa
Działka budowlana Wieszowa
198000 zł
Wieszowa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia993
Cena za m²199.4 zł/m²

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną która w planie zagospodarowania przestrzennego znajduje się w strefie zabudowy. Media w drodze. Cicha i spokojna okolica blisko lasu.  Działka znajduje się przy ulicy Leśnej , dojazd z głównej ulicy Bytomskiej. W pobliżu szkoła oraz przystanek autobusowy. Łatwy dojazd do Gliwic, Zabrza, Bytomia oraz Tarnowskich Gór. Niedaleko autostrada A1.

Wynajmę teren, grunt, działkę DK78 przy Orlen blisko A1
Wynajmę teren, grunt, działkę DK78 przy Orlen blisko A1
2500 zł
Wieszowa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²2.5 zł/m²

Wynajmę działkę pod działalność komercyjną. Działka położona jest w miejscowości Wieszowa przy DK 78 Gliwice - Tarnowskie Góry, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji paliw Orlen oraz zjazdu i wyjazdu na autostradę A1. Teren jest ogrodzony, utwardzony i monitorowany. Do dyspozycji oddaję biuro kontenerowe z wc. Plac jest idealny na komis samochodowy, skład budowlany, ekspozycję lub inna działalność. Warunki wielkości powierzchni i cena do uzgodnienia.

Filtr